موسسه مهاجرتی در اتریش و معرفی آن

موسسه مهاجرتی اتریش و اصلی ترین عامل در انتخاب یک موسسه مهاجرتی و مزایای بهره گیری از یک وکیل و یک موسسه مهاجرتی و برخورداری از وکلای کاربلد اتریشی و شرایط مشاوره با موسسه مهاجرتی را در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهیم داد تا با شرایط آن بیشتر آشنا شوید. اما گاها متقاضیان در امر مهاجرت با این سوال مواجه می شوند که چطور می توان به یک موسسه مهاجرتی در اتریش اعتماد و اطمینان کرد ؟ و یا خصوصیات یک موسسه مهاجرتی در اتریش چیست؟ موسسه مهاجرتی در اتریش و وکلای مهاجرتی اتریش در امر مهاجرت از طرق مختلف قانونی چه نقشی را برای متقاضیان ایفا می کنند؟ همیشه سوالاتی از این قبیل ذهن افراد را به خود مشغول کرده بنابراین ما در این نوشتار بر آن شدیم تا به سوالات و ابهامات ذهنی شما در بهره مندی از موسسه مهاجرتی در اتریش پاسخ دهیم و شما متقاضیان را در انتخاب موسسات مهاجرتی آشنا و آگاه سازیم. از شما عزیزان دعوت می شود در ادامه این نوشتار که توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش به نگارش در آمده است همراه شوید.

موسسه مهاجرتی در اتریش موسسه مهاجرتی در اتریش

موسسه مهاجرتی در اتریش و شرایط عمومی مهاجرت

مهاجرت از دیرباز مورد استقبال و مورد توجه افراد بسیاری در سراسر دنیا بوده است و تمام متقاضیان با دلایلی همچون دستیابی به شرایط بهتر اعم از کسب درجات علمی در بهترین دانشگاه های دنیا با بهره گیری از اساتید و چهره ای برتر توام با آرمش خاطر اقدام به مهاجرت می نمایند. در مقوله مهاجرت چون بسیاری از متقاضیان با قوانین کشورهای دیگر آشنایی ندارند و در انتخاب بهترین کشور با توجه به شرایط خود در سردرگمی و شک و تردید به سر می برند بهتر است با بهره وری از اطلاعات به روز وکلای مهاجرتی و موسسات مهاجرتی معتبر دست به اقدام بزنند.

از این رو انتخاب یکی از موسسات مهاجرتی معتبر در گام اول و مشاور با کارشناسان و وکلای مهاحرتی می توان بهترین انتخاب در امر مهاجرت باشد. برگزیدن یک موسسه مهاجرتی معتبر و قابل اطمینان که بتوان پروسه مهاجرت خود را به افراد ماهر و خبره سپرد تا در این امر با آگاهی از شرایط و قوانین حال حاضر به طوری که شما را نیز همراهی کنند، نیاز به بررسی سوایق کاری موسسات، اعتبار موسسه و پرونده های موفق موسسه بستگی دارد که در  ادامه به آن می پردازیم.

9839 justizpalast موسسه مهاجرتی در اتریش

رزومه جناب آقای امیر محمد ملک پور

موسسه مهاجرتی در اتریش و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی در اتریش توجه به اعتبار موسسه مورد نظر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شما عزیزان می توانید با اعتبار سنجی موسسات مهاجرتی در اتریش اقدام نمایید. اما چگونه می توان اعتبار یک موسسه مهاجرتی در اتریش را سنجید ؟ به طور کل می توان گفت با توجه به مراجعینی که به موسسه مهاجرتی مراجعه می نمایند و درصد رضایت بالایی از عملکرد و نحوه برخورد وکلا و تیم موسسه مهاجرتی در اتریش دارند می تواند دلیل بر اعتبار موسسه مهاجرتی در اتریش باشد.  از دیگر موارد جهت اعتبار سنجی موسسه مهاجرتی  در اتریش میزان ویزاهایی است که به کمک وکلای خبره به دست آمده است. همواره عملکرد خوب یک موسسه مهاجرتی توام با برخورد مناسب باعث رضایت مقاضیان خواهد شد، چرا که بیشتر مهاجران به دلیل قرارگیری در یک محیط جدید با فرهنگی متفاوت برای اکثر متقاضیان با استرس همراه می باشد. بنابراین یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی در اتریش برخورد مناسب می باشد.

موسسه حقوقی ملک پور که دارای دفاتر همکار متعددی در نقاط دنیا اعم از دفتر مرکزی در وین اتریش، دفتر ونکوور کانادا، دفتر بلاروس و دفاتر ایران با سابقه بیش از 15 سال توسط بیانگذار آن جناب دکتر ملک پور در طی فعالیت مستمر خود توانسته موفقیت های چشمگیری را به دست آورد و عملکرد خوب و قوی در این امر  باعث رضایت بسیاری از متقاضیان شده که با موسسه حقوقی ملک پور اقدام کرده اند. فعالیت های گسترده موسسه حقوقی ملک پور زبانزد متقاضیان مهاجرت می باشد، چرا که موسسه ما در تمام حیطه های قانونی مهاجرت اعم از تحصیل، کار، ثبت شرکت، سرمایه گذاری فعالیت مستمر دارد. مفتخر هستیم اعلام کنیم که موسسه حقوقی ملک پور همواره روش های نوین در عرصه مهاجرت و سرمایه گذاری های ارزی را با بهره گیری از اطلاعات به روز و در ارتباط با وکلای بین المللی توانسته خدمت ارزشمندی را در سطح کیفی بالا ارائه نماید.

ویزاها و مصاحبه های موکلین

موسسه مهاجرتی در اتریش و ارائه مشاوره مهاجرت کاری

مهاجرت از طریق کار همواره یکی از روش های مورد علاقه مهاجران می باشد که بسیار مورد توجه واقع شده است. مهاجرت از طریق کار طرق مختلفی دارد که در ادامه به آن می پردازیم. یکی از راه های مهاجرت از طریق کار کسب پیشنهاد شغلی (job offer) است. در این روش متقاضیان می توانند با به دست آوردن یک پیشنهاد شغلی در کشورمورد نظر در کنسولگری درخواست ویزای کار نمایند و بر این اساس مهاجرت نمایند. اما کسب پیشنهاد شغلی از سمت کارغرما و یا شرکت در دیگر کشورها منوط بر توانایی های شخصی اعم از تحصیلات، رزومه کاری قوی، سطح زبان خوب می باشد. البته در کنار توانایی های شخصی طبق قوانین کشورهای دیگر کارفرما باید اثبات کند که افرادی که در آن کشور حضور دارند نتوانستند خواسته های آن کارفرما را برآورد نمایند و یا تخصص لازم را در آن بخش نداشته اند که بر این اساس بتواند از یک نیروی خارجی استفاده نمایند.

یکی دیگر از راه های مهاجرت از طریق کار، جستجوی کار (job seeker) است. در حال حاضر کشورهای متعددی هستند که متقاضیانی بین المللی می تواند بر اساس شرایط و قوانین کشورهای که ویزای جستجوی کار صادر می کنند، اقدام نمایند. بدین شکل که متقاضیان مشخصات خود را در سایت سفارت مورد نظر پر کرده و درخواست تایم سفارت جهت اخذ ویزای کار می نمایند و در زمان مقرر برای مصاحبه کاری در سفارت حضور به عمل می آورند. بر این اساس شرایط متقاضیان در کنسولگری مورد بررسی قرار می گیرد که بعد از دریافت ویزای کار، افراد می توانند به مدت 6 ماه در آن کشور وارد بازار کار شوند. در صورتی که بتوانند کار مورد نظر را اخذ نمایند، می توانند اقامت کاری را برای خود به دست آروند.اما در این راستا موسسه مهاجرتی در اتریش به واسطه وکلای خبره که علم به این موضوع دارند، می تواند در این راستا شما عزیزان را راهنمایی کند. چرا که شرایط بسیار مهمی برای اخذ ویزای کار ( job seeker – job offer) وجود دارد و افرادی که در این زمینه علم کافی را داشته باشند می توانند راهنمایی کاملی را دراختیار عزیزان قرار دهند تا افراد با دریافت ویزا و کار مورد نظر بتوانند مهاجرت نمایند.

موسسه مهاجرتی در اتریش و ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی یکی دیگر از طرق مهاجرت می باشد که با توجه به علایق شخصی، شرایط اقامتی و بررسی رشته های مختلف در دیگر کشورها امکان پذیر می باشد. اما باید خاطر نشان کرد که برخی از مسیر های مهاجرتی امکان اخذ اقامت و تابعیت را به همراه نخواهد داشت و این یعنی متقاضیانی که از طریق تحصیل اقدام می کنند می توانند در مدت زمان حضورشان و تحصیل در آن کشور اقامت تحصیلی داشته باشند. اما در این راستا موسسه مهاجرتی در اتریش به علاقه مندان تحصیل در کشورهای دیگر که با هدف کسب اقامت و کار کردن اقدام به مهاجرت می کنند راهنمایی و مشاروه می دهد که با توجه به شرایط تحصیل و و مجوز کار بعد از تحصیل امکان تغییر نوع اقامت را به همراه داشته باشند ، چرا که برخی از کشورها در سطح جهان به دانشجویان بین المللی این اجازه را می دهد که بعد از تحصیل در آن کشور در مدت زمان مشخص حضور داشته باشند و با کسب مجوز کار نوع اقامت خود را تغییر دهند.

بنابراین علم به این موضوع می تواند تعیین کننده آینده شما عزیزان باشد. در این حال موسسات مهاجرتی هستند که با توجه محدودیت های خود در پیشنهاد به متقاضیان و یا عدم آگاهی از قوانین کشورهای متععد، متقاضیان را به سمت و سوی دیگر سوق می دهند و این در حالی است که موضوع بیان شده از سمت موسسات مهاجرتی با علایق و شرایط متقاضی هم خوانی ندارد و این موضوع امکان دارد در نهایت با تاثیر منفی و تبعات زیان بار همراه باشد. موسسه مهاجرتی در اتریش در ارتباط مستقیم با مدارس، کالج ها، دانشگاه و موسسات معتبر جهت تحصیل می تواند شرایط اقامتی محصلین و دانشجویان بین المللی را در حین تحصیل و یا اقامت پس از تحصیل بررسی نماید و بر اساس نتایج به دست آمده بهترین پیشنهاد را با متقاضیان در میان گذارد. با افتخار اعلام می نماییم موسسه حقوقی ملک پور با بررسی قوانین بیش از 60 کشور مختلف در مقاطع مختلف تحصیلی امکان راهنمایی دقیقی در این امر دارد.

موسسه مهاجرتی در اتریش و ارائه مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری

سرمایه گذاری، شرایط سرمایه گذاری و تسلط به قوانین کشورهای مختلف یکی از اصلی ترین نکات قوت موسسه مهاجرتی در اتریش است. موسسه مهاجرتی اتریش بر پایه تجربه وکلای خبره و با کسب اطلاعات دقیق از وکلای بین المللی، شرایط سرمایه گذاری های متفاوت (از امن ترین نوع سرمایه گذاری تا پر سود ترین آنها) را می تواند به متقاضیان و افرادی که به قصد سرمایه گذاری در دیگر کشورها قصد اقدام را دارند، پیشنهاد می دهد. در کل می توان گفت سرمایه گذاران با دو هدف اصلی اقدام به سرمایه گذاری در خارج از کشور می کنند که در ادامه به تشریح آن می پردازیم.

  • 1- دستیابی به سود سرمایه به صورت ارزی
  • 2- کسب اقامت کشور مورد نظر از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در هر کشور باید به تفکیک مورد بررسی قرار گیرد چرا که در برخی کشورها سرمایه گذاری محدود به افرادی که اقامت و پاسپورت آن کشور را دارند تلقی می شود. همینطور در برخی کشورهای دیگر سرمایه گذاری صرفا بر اساس سود و زیان برای اشخاص و سرمایه گذاران تعریف می گردد و در نهایت در برخی کشورها سرمایه گذاری با اقامت متقاضیان همراه می باشد. موسسه مهاجرتی در اتریش که دارای اعتبار می باشد همواره متقاضیان و سرمایه گذاران را در به بهترین مسیر راهنمایی می کند و بر اساس شرایط آنان بهترین روش های سرمایه گذاری را پیشنهاد می کنند. در همین راستا سرمایه گذاران مطاللباتی را همیشه مد نظر قرار می دهند که توسط یک تیم قوی و وکلای حرفه ای از جزئیات سرمایه گذاری اعم از میزان سرمایه گذاری، روش پرداخت مالیات بردرآمد، معاهدات بین المللی کشورها، نرخ بیکاری آن کشور، نظام قضایی کشور و مسائل این چنینی اطلاعات مکفی را به دست آورند که بر اساس اطلاعات لازم بتوانند راهکار مناسب را در جهت پیشبرد اهداف خود انتخاب نمایند.

law and psychology 1600x600 min موسسه مهاجرتی در اتریش

موسسه مهاجرتی در اتریش و ارائه مشاوره مهاجرت ازدواج

برخی افراد که در صدد ازدواج با اتباع و یا اشخاص دیگر کشورها هستند و یا افرادی که با مقیم یک کشور دیگر ازدواج کرده اند و قصد دارند پروسه مهاجرت خود را از طریق ازدواج پیگیری نمایند می توانند با دریافت یک مشاوره دقیق از موسسه مهاجرتی در اتریش از قوانین و شرایط آن کشور در پروسه ازدواج آگاهی و علم  خود را افرایش دهند و بر اساس تهیه مدارک لازم با شرایط کسب اقامت آن کشور آشنا شوند. متقاضیان و مهاجرانی که قصد دارند از طریق ازدواج پروسه مهاجرت خود را پیش ببرند، بهتر است قبل از هر اقدامی با  وکلای خبره در این زمینه مشاوره دریافت نمایید که تمامی شرایط خود را بررسی کنند تا بتوانند با توجه به شرایط خود و قوانین کشور مورد نظر در باب ازدواج بهترین راه حل را انتخاب نمایند، چرا که این امر بدون اطلاعات کامل از قوانین کشورهای  دیگر میسر نمی باشد.

یکی از اهمیت های مهم در امر ازدواج با تبعه کشور دیگر  اثبات ظاهری نبودن ازدواج و ارائه مدارک دال بر حسن نیت افراد جهت زندگی زناشویی آنان می باشد. این مقاله توسط کارشناسان ارشد موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است و گرد آوری گردیده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع فاقد ارزش می باشد و استفاده از مطالب بدون کسب اجازه و ذکر منبع امری غیر حرفه ای تلقی می گردد.

موسسه مهاجرتی در اتریش و ارائه مشاوره در باب اخذ تابعیت از طریق تولد

در باب کسب تابعیت از طریق تولد در کشورهای دنیا معمولا دوقانون به طور کلی صدق می کند. این دو قانون که در تمام کشورهای دنیا حاکم است شامل قانون خاک و قانون خون می باشد.

  • قانون خاک

    در این قانون فارغ از اینکه والدین کودک تابعیت کدام کشور را داشته باشند، درصورتی که نوزاد در خاک آن کشور متولد شود می تواند تابعیت آن را به دست آورد. اما نکته قابل توجه این می باشد که به واسطه کسب تابعیت فرزند در این کشور والدین کودک نمی توانند از همان ابتدا تابعیت همان کشور را نیز به دست آورند

  • قانون خون

    در این راستا بر اساس تابعیت والدین، کودک نیز می تواند تابعیت همان کشور را اخذ نماید. بر اساس قوانین این کشورها فارغ از اینکه فرزند در کدام کشور متولد می شود و به تبع اینکه یکی از والدین تابعیت و شهروند همان کشور باشند، کودک تابعیت همان کشور را نیز به دست می آورد.

موسسه مهاجرتی در اتریش و بحث پناهندگی

موسسات معتبر مهاجرتی در اتریش باید همواره با بررسی شرایط متقاضیان، آنان را از طرق قانونی راهنمایی کند و علاوه بر آن، متقاضیان را با خطرات روش های غیر قانونی همچون پناهندگی آشنا نمایند. مهاجرت از طریق پناهندگی همواره پر ریسک، استرس زا و پر خطر می باشد. قابل ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در این زمینه ندارد و اساسا این مسیر به هیچ یک از هموطنان پیشنهاد نمی شود و می توان گفت هر موسسه ای که پیشنهاد پناهندگی را به متقاضیان ارائه می کند بیانگر ضعف آنان است و یا فقط به منافع مالی خود می اندیشند و عاری از هرگونه اتفاق  و سرنوشتی که متقاضیان به همراه خواهند داشت این مسیر را پیشنهاد می دهند. اما بر اساس کنوانسیون ژنو  افرادی که اعلام پناهندگی می کنند و در صورت راستی آزمایی و در صورت استحقاق و بررسی پرونده متقاضی و در نهایت با قبولی آن می توانند در آن کشور اقامت گزینند.

باید خاطر نشان کرد به دلیل سخت گیری های شدید در پروسه مهاجرت غیر قانونی با توجه به تجربه ای که افسران رسیدگی به امور پناهندگی در نمونه پرونده های دروغین برخورد کرده اند با مشکوک شدن به این موضوع پرونده آنان را رد خواهند کرد و این افراد با محرومیت مادام از سفر به آن کشور روبرو خواهند شد. از طرفی با توجه به شرایط بد و نامناسب در کمپ ها  و نبود امکانات کافی و نامشخص بودن پروسه آن  باعث گردیده بسیاری از افراد قادر به ادامه پروسه نباشند و درخواست خود را رد کنند.

موسسه مهاجرتی در اتریش و ارائه مشاوره اسکایپ

ارائه خدمات با کیفیت از اصلی ترین و ظایف موسسه مهاجرتی در اتریش می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از موارد اعم از کارها و مشغله های فیزیکی رفع گردیده است و همه موارد به سمت آنلاین شدن سوق پیدا کرده و در حال حاضر بسیاری از موارد از طریق اینترنت قابل انجام می شود. در این راستا  موسسه حقوقی ملک پور برای ارائه خدمات و مشاوره های تخصصی جهت کیفیت مشاوره بالا از چندی پیش شرایط مشاوره آنلاین از طریق اسکایپ را انجام داده است که این موضوع با استقبال بسیار بالایی رو برو شده است. چرا که این روش مزایای بسیاری برای متقاضیان  دارد و آنان می توانند به راحتی با حضور در محل زندگی خود و یا در محل کار بدون محدودیت به زمان و مکان یک مشاوره تخصصی دریافت نمایند.

این ایده خلاقانه باعث گردیده که تبادل اطلاعات بین متقاضی و کارشناسان ارشد پیش از پیش بیشتر شود، چرا که در این حالت متقاضیان می توانند شرایط و پرونده های خود را به راحتی برای کارشناسان ارسال نمایند و به صورت آنلاین در همان لحظه با بررسی شرایط بهترین راه کار ارائه گردد و اگر نیاز باشد اطلاعات ارزنده ای از سمت کارشناسان ارشد برای متقاضیان ارسال گردد تا افراد بتوانند در فرصت زمانی مناسب با مطالعه آن از صحت آن با خبر شوند. در کل می توان گفت استفاده از تکنولوژی های روز دنیا باعث صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های فردی شده است.

تماس با موسسه حقوقی ملک پور

موسسه مهاجرتی در اتریش و محصولات مؤسسه حقوقی ملک پور

موسسه مهاجرتی در اتریش همواره به دنبال ارائه خدمات نوین در زمینه مهاجرت می باشد و از این رو موسسه حقوقی ملک پور تلاش کرده است تا خدمات خود را در سراسر جهان با  کیفیت یکسان ارائه نماید. موسسه حقوقی ملک پور در راستای تحقق اهداف خود در این راستا اقدام به تهیه محصولات مختلفی کرده است تا تمامی متقاضیان مهاجرت بتوانند با مشاهد و مطالعه آن بر اساس شرایط خود بهترین مسیر را بر پایه علم و اطلاعات مکفی با برخورداری از تجربیات وکلای بین المللی به کار بگیرند. از این رو متقاضیان می توانند با مشاهده ویدوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت تمامی روش های مهاجرت که از طریق علمی مورد بررسی قرار گرفته است را دنبال کنند و بر اساس شرایط خود بهترین مسیر را انتخاب نماید.

علاوه بر آن با توجه به تماس های روز افزون از چگونگی تحصیل رایگان در اتریش و یا مهاجرت کاری به کانادا اقدام به تهیه راهنمای تحصیل رایگان در اتریش و راهنمای جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا کرده ایم. در دسته بندی محصولات ویدیویی که در اختیار متقاضیان مهاجرت با قیمت های مناسب قرار گرفته است، متقاضیان می توانند با به روز رسانی این محصولات به صورت رایگان از اطلاعات به روز مهاجرت آشنا شوید و بهتر از هر شخص دیگری از این شرایط آگاه تر شوید.

محصولات موسسه حقوقی ملک پور

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

موسسه مهاجرتی در اتریش و سخن پایانی

موسسه مهاجرتی در اتریش و وکلای موسسه مهاجرتی در اتریش و مزایای بهره مندی از یک مشاور مهاجرتی در اتریش را در این مقاله مورد تحلیلی و برسی قرار دادیم. در این مقاله سعی گرددید به تمامی سوالات و ابهامات شما عزیزان پاسخ داده شود. موسسه مهاجرتی در اتریش و یا در کشورهای دیگر برای رسیدن به موفقیت دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد که در این مقاله به خلاصه ای از مطالب پر اهمیت در خصوص مهاجرت و موسسه مهاجرتی در اتریش پرداختیم. موسسه حقوقی ملک پور با برخورداری از مشاورین کارآزموده و وکلای بین المللی با بستر سازی یک فضای مناسب جهت ارائه خدمات توانسته در سالیان متوالی رضایتمندی بسیاری از متقاضیان را بر اساس نتایج به دست آمده و کیفیت خدمات ارائه دهنده جلب نماید. متقاضیان گرامی جهت کسب اطلاعات دقیق در باب مهاجرت می توانند با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایند و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوند. همچنین شما عزیزان می توانید در پایان این نوشتار سوالات خود را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطرح نمایید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت نمایید.