موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال در هنگام مهاجرت به پرتغال 2018 از جمله مهاجرت کاری به پرتغال پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای کار در پرتغال چگونه قابل دسترسی می باشند ؟ کاریابی در پرتغال و شرایط کار در پرتغال از طریق موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال چگونه است ؟ شرایط اخذ ویزای کار در پرتغال و یا اخذ اقامت کاری پرتغال و در نهایت اخذ اقامت پرتغال چگونه می باشد ؟

در این مقاله سعی بر این داریم که به سوالات در زمینه موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال پاسخ  دهیم. و در زمینه شرکتها و موسسات کاریابی از جمله موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال در این مقاله برای شما توضیحاتی ارائه شده است.

مقدمه :

اگر شما در اتحادیه اروپا منطقه اقتصادی اروپا یا سویس زندگی می کنید برای جستجوی کار در پرتغال از طریق EURESشغلی پرتغال که توسط کمیسیون اروپا تشکیل شده به جستجو بپردازید. رزومه خود را آپلود و مشاوره بگیرید.

سایت های جستجوی کار :

از طریق موسسه خدمات اشتغالزایی عمومی Empregoاطلاعات مربوط به آگهی های استخدامی در کشور پرتغال را بیابید. در اینجا هم پس از فرستادن رزومه می توانید به لیست کارها در پرتغال دست پیدا کنید.

نکاتی برای درخواست کار در کشور پرتغال :

فرم های درخواست کار در کشور پرتغال مرسوم است و در آن اطلاعات استاندارد مورد نیاز برای کار در کشور پرتغال از متقاضی سؤال می شود. بعضی از شرکتها در کشور پرتغالداطلاعات را بصورت فرم های اینترنتی دریافت می کنند.شما باید بطور دقیق رزومه cvخود را برای کارفرمای خود در پرتغال بفرستید. بطور معمول حداکثر ۱تا۲صفحه توصیه می شود در حالیکه شاید رزومه شما چهار صفحه هم باشد. نسخه ای از مدارک آموزشی خود را که استاندارد BOLONIAیا NARICرا داشته باشد ارسال کنید.
ممکنست در روند مصاحبه در کشور پرتغال از شما آزمون های روانشناختی یا فنی نیز بگیرند زمان پاسخ هم مشخص نیست.

آمار:

تعداد موسسات کاریابی در کشور پرتغال تا سال ۲۰۱۶حدود ۲۵۰موسسه می باشد که ۵۰۰هزار نفر متقاضی کار در آن مراکز ثبت نام کرده اند و ۶%متقاضیان اتباع خارجی بیکار در پرتغال بوده اند.شغل های کشاورزی ،جنگلداری، ماهیگیری ۱۱%،صنعت ساختمان برق و آب ۵٫۲%شغل های خدماتی۶۱%استخدام می شوند.
قبل از ورود به پروسه اخذ ویزای پرتغال تحقیق کنید و تمام شرایط و گزینه های موجود را بررسی کنید، ویزای کار پرتغال می تواند سکوی پرتابی برای شما و خانواده شما به کشور های با اقتصاد بهتر در اروپا و آمریکا یا استرالیا باشد.
البته بدلیل پروسه سخت برای یافتن کارفرما و ادله مورد قبول از طرف کارفرما به اداره کار پرتغال شما می توانید از طریق تحصیل وارد پرتغال شوید وتا پایان تحصیلات بصورت پاره وقت کار کنید.
فرد با سه سال کارتمام وقت و پرداخت مالیات اقامت دائم می گیرد و بعد از پنج سال کار تمام وقت و پرداخت مالیات تابعیت و پاسپورت می گیرد.
شرایط کار مهندسی و کار فنی نسبت به دیگر رشته ها مناسب تر است.
کار حسابداری و ITجزو مشاغلی است که نسبت به دیگر مشاغل دارای فراوانی است.اگر به دنبال شرکت های بزرگ هستید لیسبون مکانی ایده آل است و شرکت های چند ملیتی نوکیا سامسونگ و نستله است و مقر Energaisدر پرتغال است.
سایتهای شغل عمومی:
موسسه Emprego,که ابتدا رزومه خود را فرستاده و بعد به لیست کار دسترسی می یابد.

وب سایت های مختلف کاریابی:

Indeed
Learn4Good
SAPO Emprego
Net Emprego
Empregos Online

شاغلین انگلیسی زبان :

اگر شما در جستجوی یک کار انگلیسی زبان هستید مشاغل موجود در لیسبون را جستجو کنید(تمام وقت و پاره وقت)یا جستجوی روزنامه های انگلیسی زبان در پرتغال است.

آژانس های استخدام:
مجلات Temporario pessoal
Pessoal E recrutamento
لیست سازمان استخدام پرتغال Expatica
و سایت
www.expatica.com
www.jabsinlisbon.com
www.europe jobs.org
www.advance career.com
www.jobrank.org
www.taraget jobs.co.uk
www.randstud.com
www.the-network.com
www.learn4good.com
www.prospects.ac.uk
www.eastafricatender.com
www.job jungle.info
www.workcircle.com.uk
www.advancecareer.com
www.visahunter.com
www.justlanded.com
www.stepstone.com
www.easyexpat.com
www.englishportuguesejobs.com
www.cor5.com

چند آژانس معتبر کاریابی پرتغال همراه با شماره تلفن:
آژانس آدکو.+۳۵۱ ۲۲۵۰۷۴۶۴۰٫ adecco.st@mail.telepac.pt
آژانس geral.lisbon@geserfor.pt +351 384533021. Geserfor..
آژانس پورتو روا استیفانیا ۹۰۱۳۶۰۶۲۲ geral.porto@geserfor.pt
آژانس نیروی انسانی پروفسور کارلوس ۸۱۶۷۱۵۴۲۱ lucia.guimaraes@manpower.pt
آژانس نیروی انسانی ۷۰۶۳۰۱۲۲۲۳۵۱

کارمندان در پرتغال معمولأ ۴۰ساعت در هفته کار می کنند یعنی هشت ساعت در روز است که البته تا ۱۲ساعت در روز یعنی ۶۰ساعت در هفته می توانند کار کنند.کارمندان تمام وقت سالانه ۲۲روز می توانند مرخصی بگیرند که این به استثنای تعطیلات عمومی در تقویم پرتغال است. قرارداد کار هم مثل اروپا در پرتغال بصورت تمام وقت و دائم یا پاره وقت است.برای اشتغال بلند مدت برای بار اول شما نیازمند یک اجازه اقامت پرتغالی با استفاده از دبیرخانه کل وزارت آموزش و علوم پرتغال دارید که SGMECاست. اجازه موقت ۴ماهه است که بعد بصورت یکساله تمدید می شود.

نمونه فرم ها در ذیل آمده:
این فرم بصورت آنلاین تکمیل و فرستاده می شود،و مشخصات متقاضی وعنوان شغلی را می خواهد

1 1 725x1024 موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

این فرم همان رزومه شغلی است.cv

2 1 726x1024 موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

3 1 674x1024 موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

 

درپایان خاطر نشان می شوم که قبل از اقدام برای کار در پرتغال تمام شرایط را بسنجید وهزینه های زندگی و دستمزدها را در پرتغال چک کنید وبعد اقدام کنید.

موسسه حقوقی ملک پور مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه دارای جامع ترین اطلاعات و دانش ها در امر حقوق بین الملل و انواع مهاجرت از جمله مهاجرت به پرتغال و مهاجرت کاری به پرتغال و  کاریابی در پرتغال و شرایط کار در پرتغال از طریق موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال و یا شرایط اخذ ویزای کار در پرتغال و یا اخذ اقامت کاری پرتغال و در نهایت اخذ اقامت پرتغال می باشد ،

لذا شما عزیزان اگر در رابطه با مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار پرتغال و یا موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال دارای هر گونه سوال وابهامی می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.