موسسات کاریابی در سوئد

audio موسسات کاریابی در سوئد

مهاجرت به کشور سوئد در سال 2018 با موسسات کاریابی در سوئد،جستجوی کار در کشور سوئد.سایت و آدرس برخی از موسسات کاریابی در سوئد.معرفی برخی از موسسات کاریابی در سوئد. همانطور که می دانید یکی از را ه های مهاجرت، مهاجرت از طریق کار میباشد . روش های مختلفی برای جستجوی کار در سوئد وجود دارد .ما در این مقاله سعی داریم که موسسه های کاریابی در سوئد را به شما معرفی کنیم .مراکز کار یابی درسوئد از سال۱۹۹۳ شروع به کار کردند .در ابتدا موسسات کاریابی کشور سوئد نقش محدودی بر عهده داشتند ، اما با توجه به حجم قرار دادها  ، موسسات کاریابی در سوئد توانستند در سال های آینده رشد چشمگیری داشته باشند . در واقع مراکز کاریابی در سوئد با خدماتی که برای مشاغل ارائه می دهند یکی از عوامل گسترش رشد اقتصادی در این کشور شده اند .

آیا به مهاجرت به کشور سوئد می اندیشید؟آیا شرایط کاردر کشور سوئد را می دانید؟آیا با موسسات کاریابی درسوئد آشنایی دارید؟سایت و آدرس برخی از موسسات کاریابی در سوئد چیست؟انواع موسسات کاریابی در سوئد کدام اند؟

 

 

یکی از را ه های مهاجرت، مهاجرت از طریق کار می باشد . شما می توانید از طریق روش های زیر به جستجوی کاردر کشور مورد نظر از جمله کشور سوئد بپردازید :

۱٫موسسات کاریابی : که به تفضیل در مقاله به آن می پردازیم .

۲٫اینترنت : یکی از رایج ترین راه ها برای جستجوی کار در کشور سوئد جستجوی کار از طریق اینترنت است .شخصی که جویای کاراست رزومه خود را به صورت آنلاین در سایت وارد می کند سپس به دنبال شغل مورد نظر خود در موتور جستجو می پردازد . وموتور جستجو با توجه به رزومه متقاضی بهترین گزینه ها را معرفی می کند .

۳٫روزنامه و مجلات :روزنامه های سوئدی بخش ویژه ای برای پیشنهادات کار و جستجو کار دارند از جمله روزنامه های سوئدی DAGENS – NYHETER – SEVENSKA DAYBLADET  البته این بخش در سایت روزنامه هم قرار می گیرد مجله PLATSBANKEN  یک مجله تخصصی برای جستجو کاردر کشور سوئد است .

۴- جستجو کار به طور خود به خودی:یک روش معمول برای جستجو کار در کشورسوئد است و شخص متقاضی به طور مستقیم به شرکت ها و کارفرمایان درخواست کار میدهد .

یافتن کار وشغل مناسب برای افراد خارجی در کشور دیگر دشوار تر از افراد بومی آن کشور است . در کشور سوئد واکثر کشورهای صنعتی وپیشرفته دنیا ورود به بازارکار تخصصی یعنی کاری که با تحصیلات فرد جویای کار مطابقت داشته باشد ، کمی دشوار است.البته در مورد کارهای غیر آکادمیک نیز مشکلاتی وجود دارد .

امروزه بسیاری ازشرکت های بزرگ بین المللی در کشورسوئد وهمچنین دیگر کشورهای اروپایی برای استخدام نیروی کار مورد نیاز خود از موسسات کاریابی استفاده می کنند .به این صورت که شخص متقاضی رزومه خود را به موسسات کاریابی ارائه می دهد .موسسات کاریابی در سریع ترین زمان ممکن نیروی متخصص در هر زمینه به شرکت های بزرگ تا یک کارگاه کوچک که نیازمند نیروی کار هستند را معرفی می کند .

فرد متقاضی با ثبت نام در موسسات کاریابی سوئد امید بیشتری به پیدا کردن کار در حرفه خود دارد و شرکت ها و موسساتی که نیازمند کارگر یا کارمند هستند می توانند دقیق تر، سریع‌تر و راحت‌تر نیروی مورد نیاز خود را استخدام کنند .

موسسات کاریابی برتر در شهر استکهلم :

۱:موسسه کاریابی   Hammer & Hanborg

www.hammerhanborg.com      Phone number +46 8-459 03 50

۲:موسسه کاریابی Stockholm Headhunting

www.stockholmheadhunting.se       Phone number +46 73-980 69 69

۳:موسسه کاریابی  Academic Work

www.academicwork.se       Phone number +46 8-555 290 00

۴:موسسه کاریابی  Wise Professionals

www.wis.se        Phone number +46 8-555 290 00

۵:موسسه کاریابی  Work & Study Abroad Stockholm

www.workandstudyabroad.se        Phone number +46 8-428 90 55

۶:موسسه کاریابی  Maxkompetens Produktion i Sverige

www.maxkompetens.se        Phone number +46 8-120 753 00

 

برخی از سایت های کاریابی در کشور سوئد :

www.manpower.se

www.adecco.se

www.academicwork.se

www.poolia.se

لازم به ذکر است کشور سوئد از جمله کشورهای پیشرفته وصنعتی است  .موسسات کاریابی کشورسوئد می توانند در کارخانه ها و شرکت های بزرگ این کشور برای شما به جستجوی کار بپردازند از جمله این این شرکتها:

آسا آبلوی ،آکزا نوبل ، آلفا لاوال ،آیکیا،او ام اکس،اوریف لیم،اچ اند ام،اریکسون،اس اس اب،اس سی آ،اسکانسکا،اطلس کوپکو،ولوو،الکتا،الکترولوکس،اینوستورآب،پارادوکس اینتراکتیو،پایرت بی،تتراپک،سوئدیش مچ،ساب،گروه آب ب،لوندین پترولیو،موجنگ،مدرن تایمز گروپ،یتینگه،یمتلاندس فلایگ می باشد.

 

 

حال به معرفی چند شرکت معروف سوئدی می پردازیم:

آی کیا:

یک شرکت سهامی خاص و چندملیتی سوئدی است این شرکت در زمینه طراحی و تولید فروش مبلمان تخت خواب میز و سایر لوازم منزل فعالیت می کند . شرکت آیکیا بزرگترین شرکت خرده فروش در سطح جهان می باشد . این شرکت در سال ۱۹۴۳ در کشور سوئد تاسیس شد .اولین فروشگاه شرکت آیکیا در سال ۱۹۵۸ تاسیس شد. این فروشگاه در خارج از سوئد در سال ۱۹۶۳ در نروژ و در سال ۱۹۶۹ در دانمارک افتتاح شد . در شرکت آیکیا ۱۳۹۰۰۰ نفر مشغول به کار هستند .سایت شرکت آیکیا : www.IKEA.com

اوریف لیم :

شرکت اوریف لیم یک شرکت لوازم آرایش در کشور سوئد میباشد که در سال ۱۹۶۷ میلادی در کشور سوئد تاسیس شد .

شرکت اوریف لیم درآمدی بالغ بر یک میلیارد یورو در سال دارا میباشد و این شرکت دارای ۵ کارخانه در ۵ کشور می باشد .

سایت رسمی شرکت اوریف لیم :  www.oriflame.com

اچ اند ام :

شرکت اچ اند ام یک شرکت چند ملیتی سوئدی است که کار این شرکت خرده فروشی لباس و لوازم آرایش می باشد . این شرکت در سال ۱۹۴۷ در کشور سوئد تاسیس شد . دفتر مرکزی این شرکت در استکهلم است . شرکت اچ اند ام در ۴۳ کشور دارای شعبه و فروشگاه می باشد تعداد کارکنان شرکت حدود ۹۴۰۰۰ نفر اعلام شده است .

سایت شرکت اچ اند ام : www.HM.com

اریکسون :

شرکت اریکسون یک شرکت چند ملیتی سهامی خاص در کشور سوئد می باشد . کاری  این شرکت تجهیزات مخابراتی است این شرکت در سال ۱۸۷۶ تأسیس شد . شرکت اریکسون با ساخت دستگاه های تلفن و تجهیزات تلفن خانه آغاز به کار کرد . در حال حاضر شرکت اریکسون یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده سیستم های ارتباطی و مخابراتی و همچنین ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات می باشد . شرکت اریکسون یک شرکت معتبر در زمینه سیستم های چند رسانه ی اینترنتی در اروپا می باشد . سایت شرکت اریکسون : www.Ericsson.com

ولوو :

شرکت ولوو یک شرکت صنایع سنگین سوئدی می باشد . کار این شرکت ساخت خودروهای سنگین و قطعات مربوط به آن می باشد . از تولیدات این شرکت تریلی ، کامیون ، اتوبوس ، ساماندهی پیش رانش دریایی و صنعتی و تجهیزات هوافضا می‌باشد . شرکت ولوو در سال ۱۹۲۴ با مشارکت کمپانی اس کا اف  به عنوان زیر مجموعه ای از گروه اسکایپ راه اندازی شد از گروه اس کا ا ف راه اندازی شد .شرکت ولوو در نهایت در سال ۱۹۲۷ به عنوان یک شرکت خودروسازی در کشور فرانسه شروع به کار کرد . شرکت ولوو در سال ۱۹۹۹ میلادی شروع به فروش خودروهای سبک خود تحت نام ولو کارز نمود . تعداد کارکنان این شرکت حدود ۲۱۵۱۲ نفر می باشد و دفتر مرکزی آن در یوتنبری کشور سوئد است . سایت شرکت ولو : www.volvocars.com

در نهایت می توان گفت که موسسا ت کاریابی یک روش مناسب برای جستجوی کاردر سوئد می باشد . اشخاصی که در جستجوی کار در سوئد با توجه به تخصص ومهارت خود می باشند،مو سسات و سایت های کاریابی  بهترین گزینه به دلیل تسریع در فرآیند جستجوی کارو کار متناسب با تخصص ومهارت شخص متقاضی می باشد . با توجه به اینکه کشورسوئد یک کشور صنعتی وپیشرفته است که دارای تعداد زیادی مراکز صنعتی وشرکت های معروف در سطح دنیا می باشد می تواند یک گزینه مناسب برای مهاجرت از طریق کار باشد .پیشنهاد موسسه حقوقی ملک پور این است تا از طریق تحصیل وارد کشور سوئد شوید تا با دریافت مدرک از دانشگاه های سوئد بتوانید آسان تر به جستجوی کار در این کشور بپردازید. تیم مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور به عنوان بزرگترین موسسه حقوقی در داخل کشور می تواند شما را در امر مهاجرت به تمای کشورها یاری کند .

اگر تمایل به اطلاعات بیشتر دارید کافی است با یکی از موسسات همکار موسسه حقوقی ملک پور در ایران و یا دفتر مرکزی وین تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

Rating: 4
31 پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   در صورتی که تمایل به کار در کشور سوئد دارید، ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در سوئد داشته باشید و سپس برای اخذ ویزای کار اقدام کنید.

   پاسخ
 1. سامان گفته:

  سلام
  من کارشناسی عمران 38 سال و دارای سابقه 13 سال در زمینه راهسازی و محوطه و ساختمان(مجتمع تجاری و هتل و آموزشی و..)و 5 سال سابقه دفتر فنی و در حال حاضر به عنوان کارشناس شهرسازی و شهرداری مشغول به کارم و از لحاظ سکونت در سوئد مشکلی ندارم چون خاله و اقوام وابسته هستند .حال قصد مهاجرت دارم آیا امکانش هست ؟راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورتی که از طرف کارفرمایی در سوئد پیشنهاد کار داشته باشید می توانید برای اخذ ویزای کار سوئد اقدام کنید.

   پاسخ
 2. صادق گفته:

  سلام .من کابینت سازام دی اف هستم کارم دکوراسیون خونه واشپزخونه هست پنج سال سابقه کاری دارم ودوست دارم درسوئد کارکنم زبان هم بلد نیستم ومتاهلم وفرزندی ندارم .لطفا راهنماییم کنید که چطوری بیام و چه مدکی نیاز است برایه مهاجرت به سوئد باتشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 3. طیار عسگری گفته:

  سلام خسته نباشید
  طیار عسگری هستم گواهینامه رانندگی ویژه و مدرک بین‌المللی لیفتراک دارم و در حال حاضر در یک شرکت خودروسازی با سابقه 14 سال کار میکنم متقاضی کار در سوئد میباشم لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در سوئد نیاز به یک پیشنهاد کار از طرف یک کارفرمای سوئدی دارید. با مراجعه به سایت کاریابی سوئد می توانید به جستجوی کار بپردازید.

   پاسخ
 4. مهدی پورقلی گفته:

  با سلام و احترام.
  بنده لیسانس مکانیک و ۳۴ ساله هستم. ۱۰سال تو همین رشته سابقه بیمه دارم و تو زمینه تاسیسات ساختمانی کارهای طراحی، نظارت و اجرا فعالیت دارم.البته مدارک دیپلم و فوق دیپلمم ماشین ابزار هستش و مدرک لیسانسم مهندسی طراحی جامدات. بدلیل خوب نبودن بازار کارشون تو ایران، شغلم مرتبط با سیالات هستش که کلا زیر مجموعه مکانیک هستند. رشته تحصیلیه همسر بنده حقوق هستش و یک فرزند ۴ ماهه هم دارم. آیا با توضیحاتی که دادم میتونم تو کشور سوئد کار پیدا کنم؟

  پاسخ
 5. مصطفی گفته:

  سلام و درود
  من مصطفی هستم 26 سالمه و مجرد .
  لیسانس عمران رو دارم .اما چون بازار کار خوبی نداشت رفتم غواصی صنعتی سطح 1و2 دارم .خواستم بدونم از طریق شغل غواصی میتونم اقدام به مهاجرت کنم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. داریوش گفته:

  سلام خسته نباشید …داریوش هستم ۲۹ ساله …دارای مدرک فوق دیپلم عمران اما متاسفانه هیچ وقت مدرکم بدردم نخورده …خودم ۱۵ ساله دارم برق ساختمان کار میکنم…۵ سال هم هست که در دانشکده ی علوم پزشکی مشغول کارم در قسمت تاسیسات و برق ….متاهل هستم و یک فرزند ۲ ساله دارم ….میخواستم بپرسم از طریق کار میتونم به همراه خانمم و بچم به سوئد مهاجرت کنم چون یکی از کشورهای مورد علاقه ی من هست ….اگه ار این طریق نمیشه آیا میشه اونجا شغل ایجاد کنم مثلا مغازه بزنم ؟ این اجازه رو به من میدن؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسر و فرزندانتان و …. و میزان سرمایه شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل ، کار و یا سرمایه گذاری برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. Soheil گفته:

  سلام سهیل حاجی نژاد هستم ، علاقه و توانایی زیادی در مجسمه سازی، جواهر سازی ،طراحی دارم و میتونم کاراکتر سازی کنم و کاراکترهایم را کارگردانی کنم..
  مشتاقانه به دنبال فرصت شغلی در کشوری مانند سوئد هستم تا بتونم پیشرفت خیلی زیاد داشته باشم
  دنبال اسم چند تا شرکت مربوط به مهارتم هستم تا رزومه خودمو براشون بفرستم
  اگه میشه راهنماییم کنین?

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. سعید گفته:

  سلام
  من در زمینه اجرای دکوراسیون داخلی فعالیت دارم نیاز به مشاوره جهت پیدا کردن یک شغل مناسب در کشور سوئد میباشم
  ممنون میشم در قالب ایمل پاسخگوی بنده باشید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. پروين گفته:

  سلام من پرستار هستم با ١١ سال سابقه كار و قصد مهاجرت به سوئد رو دارم ودر حال خوندن زبان سوئدي هستم سريعترين راه واسه مهاجرت چه راهي هست لطفا راهنمايي بفرمائيد
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب مدارک شما باید در کشور مقصد معادل سازی گردد و در مورد جزییات این پلن میتوانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

   پاسخ
 10. الهام گفته:

  سلام الهام هستم ٣٤ ساله ، مدرك تحصيلى ام كارشناس مامايى ، سابقه٦ سال كار دربيمارستان بخش زايشگاه دارم ، در حال حاضر نيز شاغلم اما تمايل به مهاجرت دارم لطفا راهنمايى كنيد ، ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. مهدی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  مهدی هستم 33ساله و 15 سال سابقه کار در مرکز کامپیوتر تعمیرات و فروش – دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی و غیره دارم
  الان هم شرکت و مغازه دارم و همچنان در همین رشته فعالیت میکنم
  اما دنبال مهاجرتم از ایران . اگه در همین رشته ها کاری باشه که در حد تخصصی واردم ممنون میشم راهنماییم کنید
  سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.
   پاسخ
 12. فرزاد مشهدی گفته:

  درود. بنده کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری دارم با سابقه کار میخام مهاجرت کنم به سوئد .اینجا کاری نیست آیا کاری برای من هست یا چکار باید بکنم میخام مهاجرت کنم کلا توضیح دهید. سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.
   پاسخ
 13. محمدرضا گفته:

  سلام محمدرضاعابدی هستم جویای کار درسوئددرزمینه تعمیرات ماشین الات سنگین لودر وموتورهای دیزلی دوئیتس ولو لطفا کمکم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   برای اخد ویزای کار شما باید مطابق با رشته تحصیلی ، سابقه کاری حداقل 3 سال و مدرک زبان یا المانی و یا انگلیسی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. محمد گفته:

  سلام
  محمد هستم ملوان نامحدودعرشه دنبال کار میگردم زبان انگلیسیم خوبه با سابقه دو سال رو کشتی کانتینری فعلا بیکارم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در کشور سوئد به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شما برای پیدا کردن کار در کشور سوئد نیاز به مراجعه به موسسات کاریابی در کشور سوئد دارید . تعدادی از این موسسات از بیرون از خاک سوئد نیز برای افراد به دنبال کار میگردند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.