موسسات کاریابی در دانمارک

موسسات کاریابی در دانمارک

موسسات کاریابی در دانمارک و شرایط کاریابی در دانمارک 2018 ، هزینه های موسسات کاریابی در دانمارک ، موسسات کاریابی در دانمارک چگونه می توانند در جستجوی کار در دانمارک و مهاجرت به دانمارک به من کمک کند؟ هدف موسسات کاریابی در دانمارک چیست؟ چگونه موسسات کاریابی مناسب در دانمارک پیدا کنم؟ چگونه می توانم برای کار به موسسات کاریابی در دانمارک درخواست دهم؟ موسسات کاریابی در دانمارک در چه مواردی میتوانند به کمک کنند؟

 

درباره مرکز کاریابی

اگر بیکار شوید، باید در مراکز کاریابی ثبت نام کنید  هنگامی که شما بیکار و جویای کار باشید، مرکز کاریابی می توانند به شما کمک کنند. شما همچنین می توانید با مراجعه به مکان های دیگر کمک بگیرید.

هدف مراکز کاریابی:

 • ایجاد تماس بین کارکنان و کارفرمایان.
 • کمک و مشاوره به شما زمانی که در جستجوی شغل هستید.
 • حصول اطمینان از این که شرایط لازم برای صندوق تأمین بیکاری و حق دریافت مزایا را دارید. در مورد صندوق تأمین بیکاری (a-kasse) و مزایای بیکاری (dagpenge)
 • ایجاد یک مکان فیزیکی با دسترسی به کامپیوتر که شما به عنوان جوینده کار به آنجا مراجعه کنید.
 • کسب اطلاعات بیشتر در زمان بیکاری.

 

صندوق تأمین بیکاری و اتحادیه کارگری

صندوق تأمین بیکاری و اتحادیه کارگری شما نیز می تواند به شما در یافتن شغل کمک کنند. در مورد صندوق تأمین بیکاری و اتحادیه های کارگری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

علاوه بر این تعداد زیادی از اپراتورهای خصوصی (مشاوران، مربیان، و غیره) وجود دارد که به شما کمک می کند مهارت های خود را ارتقا دهید، و برای جستجوی کار به شما انگیزه و هدف می دهند.

چگونه مرکز کاریابی مناسب خود را پیدا کنم؟

مراکز شغلی بسیاری در کپنهاگ وجود دارد.

مرکز کاریابی کپنهاگ (KøbenhavnsJobcenter) یک مرکز کاریابی با بخش های مختلف است. این بخش ها در جستجوی کار به شما کمک می کنند.

شما باید با توجه به سن، سطح تحصیلات و مدت اقامت خود در دانمارک به بخش مربوط به خود مراجعه کنید.

اگر بیش از ۳ سال است که در دانمارک اقامت دارید به مراکز کاریابی معمولی مراجعه کنید.

 

چگونه می توانم برای کار درخواست دهم؟

روش ارائه درخواست برای کار در دانمارک همانند بسیاری از جاهای دیگر در جهان است.

به طور معمول، درخواست و رزومه خود را ارسال می کنید، اما بسیاری از مردم با استفاده از شبکه خود کار پیدا می کنند.

اگر برای جستجوی کار به کمک نیاز دارید، مکان های بسیاری به این منظور وجود دارد. در این رابطه به بخش جستجوی شغل و حرفه مراجعه کنید.

 

حداقل ۴ راه برای پیدا کردن شغل وجود دارد:

 • پاسخ به آگهی های کار که در روزنامه و یا در اینترنت پیدا می کنید.
 • ارسال درخواست های کاربردی ناخواسته به تمام شرکت هایی که مورد نظر شما هستند.
 • ثبت رزومه خود در برخی از پایگاه های داده شغلی، که در صورت یافتن شغل مناسب با شما تماس می گیرند.
 • ایجاد یک شبکه حرفه ای و اطلاع رسانی در مورد این که شما به دنبال کار هستید که ممکن است سبب آشنایی افراد مناسب با شما و در نهایت یافتن شغل منجر شود.

 

به عنوان شهروند اتحادیه اروپا از چه کمک هایی برای جستجوی کار می توانم استفاده کنم؟

شهروندان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و همچنین سوئیس می توانند به عنوان جویای کار تا ۶ ماه در دانمارک اقامت داشته باشند.

اگر شما شهروند اتحادیه اروپا ساکن در دانمارک و بیکار هستید، می توانید به از مرکز کاریابی مربوط به خود کمک بگیرید.

 

چگونه می توانم در یافتن شغل از اتحادیه کارگری مربوط به خود کمک بگیرم؟

اتحادیه کارگری شما اطلاعات خاصی در مورد کسب و کار شما دارد و بنابراین می تواند شما را در جستجوی شغل راهنمایی کند.

 

اتحادیه کارگری می تواند در موارد زیر به شما کمک کند:

 • مشاوره در خصوص جستجوی شغل.
 • مشاوره در خصوص مذاکره حین قرارداد کاری در صورتی که شما شغل پیدا کنید.
 • هدایت شما در مورد مهارت ها و صلاحیت هایی که پروفایل شما را تشکیل می دهند، و این که چه مشخصاتی باید در جستجوی کاری شما مورد تأکید قرار گیرد.
 • اطلاع از دوره ها و نحوه ارتباط با افراد دیگر در همان حرفه ای که مورد نظر شما است.
 • الهام بخشی، بحث و تبادل اطلاعات در مجله اعضای آنها.
 • پیشنهاد حضور در رویدادهای مختلف که با اتحادیه های کارگری شرایط عضویت مشترک دارند. این پیشنهادها از یک اتحادیه کارگری به دیگری متفاوت است.

 

درخواست کار

شهروندان اتحادیه اروپا (EU) و منطقه اقتصادی اروپا (EEA) می توانند به نزدیکترین مرکز کاریابی در دانمارک برای جستجوی کار مراجعه کنید. علاوه بر این، جستجو در وب سایت دانمارک و سه مرکز خدمات در کپنهاگ، ادنسه و آرهوس نیز می تواند به شما در پیدا کردن کار مناسب در دانمارک کمک کند.

روش معمول برای ارائه درخواست کار در دانمارک از طریق معرفی نامه و رزومه است. رزومه دانمارکی باید در قالب مشابه رزومه کشور انگلستان باشد. البته مراحل درخواست ممکن است در جزئیات متفاوت باشد.

 

مصاحبه

روند مصاحبه مشابه انگلستان است. نامزدها برای مصاحبه دعوت می شوند و سوالاتی در مورد صلاحیت حرفه ای، شخصیت و انگیزه از آنها پرسیده می شود. سپس کارفرمایان ارزیابی می کنند که آیا شما با فرهنگ سازمان آنها تناسب دارید یا خیر. آنها انتظار دارند که شما درک خوبی از کسب و کارشان داشته باشید. آزمون های روان سنجی و استعداد، به ویژه در شرکت های بزرگتر مورد توجه فزاینده ای هستند .

موسسات کاریابی در دانمارک

JobsinCopenhagen.com

Jobs in Copenhagen that require English as their primary language.

Jobindex

More than 10,000 job listings for English-speakers with a knowledge of Danish. Holger Danskes Vej 91, 2000 Frederiksberg.

CBP Network

A portal set up by graduates to help creative business professionals link up with companies and jobs in fields such as marketing communications, graphics and web design, with many jobs advertised

Denmark.net

Information on jobs in administration, engineering, finance, human resources, IT, marketing, pharmaceuticals and biotech.

Temp-Team

Emplyment agency specialising in office, accounting, sales, marketing, engineering, IT, warehouse and industrial work. Open Monday to Thursday 06:30-16:30, Friday 06:30-16:00. Taastrup Hovedgade

New to Denmark

Advice on becoming eligible for work and finding a job in Copenhagen. Open Monday to Thursday 08:30-16:00, Friday 08:30-15:30. Ministry of Refugee, Immigration and Integration Affairs, Holbergsgade

Copenhagen University

List of jobs at Copenhagen University. Fiolstræde 1, 1171 Copenhagen K.

Translators Work

Database of freelance translation and interpretation work.

Jobnet

Database of jobs in Copenhagen for Danish and non-Danish speakers.

Top Language Jobs

Jobs for English-speakers in Copenhagen and the rest of Denmark.

Kelly Services

Places people in permanent and temporary jobs in Copenhagen. Koebmagergade 26A, 11 50 Copenhagen K.

Eco-jobs

Volunteering, internships, workcamps and community work in the environmental and nature-protection sectors in Europe.

StepStone

Places people in jobs in Copenhagen, across all employment sectors. Islands Brygge 57, 2300 Copenhagen S.

موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن کادری مجرب از کارشناسان و وکلا متخصص برای کمک به شما در انتخاب درست کشور و اهداف شما متقاضی گرامی اماده و  مشاوره تخصصی می دهند. ما همچنین شما را در درخواست های کاری و چگونگی اقدام برای یافتن موسسات کاریابی در دانمارک مشاوره و  حمایت می کنیم.

موسسه حقوقی ملک پور  به شما کمک میکند برای زندگی و کار در دانمارک آماده شوید، با اعتماد به نفس  شروع کنید و مطمئن شوید که آینده موفقی در پیش رو دارید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینۀ موسسات کاریابی در دانمارک و مهاجرت کاری به دانمارک و شرایط آن در سال 2018 میتوانید با دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و از امکان مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 پاسخ
 1. reza گفته:

  باسلام . دکتری و فوق دکتری مواد دارم. دارای مقالات و … خوبی هم میباشم. میخواستم با خانواده مهاجرت کنم به دانمارک. سوید و یا فتلاند. لطفا راهنمایی فرمایید.

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اطلاعات بیشتری مانند سن، سابقه کار و شرایط خانواده شما مورد نیاز است تا بتوان در این مورد شما را راهنمایی کرد. توصیه می کنم برای بررسی دقیق شرایط با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. maziar samiei گفته:

  با سلام برای ویزای کار می خواستم اقدام کنم فوق لیسانس مترجمی با 9 سال سابقه کار بازرگانی مجرد خانم و 35 ساله

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ