مؤسسات کاریابی ایتالیا

موسسات کاریابی در کشور ایتالیا

موسسات کاریابی در ایتالیا و شرایط کار با آنها در هنگام مهاجرت به ایتالیا 2018 از جمله مهاجرت کاری به ایتالیا پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای کار در ایتالیا چگونه است ؟ کاریابی در ایتالیا و شرایط کار در ایتالیا از طریق موسسات کاریابی در ایتالیا چگونه است ؟ شرایط اخذ ویزای کار در ایتالیا و یا اخذ اقامت کاری ایتالیا و در نهایت اخذ اقامت ایتالیا چگونه می باشد ؟ در این مقاله سعی بر این داریم که به سوالات در زمینه موسسات کاریابی در ایتالیا پاسخ  دهیم. و در زمینه موسسات کاریابی در ایتالیا در این مقاله برای شما توضیحاتی ارائه شده است.

کشور ایتالیا همه ساله با تعداد زیادی از مهاجرین روبرو می شود موسسات کاریابی فراوانی درکشور ایتالیا وجود دارد . پیدا کردن کار در کشور ایتالیا کمی سخت می باشد اما موسسه ی حقوقی ملک پور امید دارد با اطلاعاتی که در این مقاله در خدمت شما دوستان می گذارد بتوانید از طریق موسسات کاریابی در کشور ایتالیا و یا از طریق شرکت ها ی استخدامی کشور ایتالیا شغل مورد نظر خود را پیدا نمایید. کار در کشور ایتالیا کمی با رکود مواجه می باشد و باید در نظر  داشته باشید که اگر قصد سفر و یا مهاجرت به کشور ایتالیا را دارید سعی کنید از قبل شغل مورد نظر را از طریق این موسسات کاریابی در ایتالیا  پیدا کرده و بعد قصد مهاجرت نمایید.

موسسات کاریابی در کشور ایتالیا به چند دسته تقسیم می شوند ؟ موسسات خصوصی کاریابی چگونه عمل می کنند ؟ فرد باید دارای چه مدارکی برای پیذا کردن شغل مورد نظر در ایتالیا باشند ؟ موسسات کاریابی موقت در کشور ایتالیا کدامند؟از چه طرقی می توان در کشور ایتالیا شغل مورد نظر را پیدا کرد؟

موسسات کاریابی در کشور ایتالیا به دو نوع تقسیم می شوند:

۱-خصوصی

۲-دولتی

موسسات خصوصی کاریابی در کشور ایتالیا نیز به دو نوع تقسیم می شوند:

۱-سازمانهای موقتlavori))

۲-شرکت های جستجوی اجرایی (ricersa)

با توجه به اینکه کشور ایتالیا کشوری می باشد که تعطیلات سخاوتمندانه فراوانی در زمینه ی مرخصی زایمان و دیگر موارد دارد بهتر است اول در مورد شغل ها و موسسات کاریابی موقت در کشور ایتالیا توضیح مختصری داده زیرا افراد می توانند به صورت موقت در این مشاغل استخدام شده و این خود زمینه ای برای نشان دادن توانایی ها یشان می باشد و از این طریق به طور دائم می توانند استخدام و به کار بپردازند .

البته بهتر است اول در مورد نحوه ی پیدا کردن کار یا نحوه ی اخذ ویزای کار بپردازیم یکی از طرق اخذ ویزای کار در کشور ایتالیا به این گونه می باشد که شما ویزای جستجوی کار گرفته و در این حالت شما به مدت ۶ ماه وقت دارید در این کشور به دنبال شغل مورد نظر گشته و آن را پیدا کنید .

راه دیگری نیز در این زمینه وجود دارد و ان اینست که شما  باید یک کارفرما یا job offer داشته و از طریق وی به شما پیشنهاد کار شده و شما را جذب نمایند که البته این امر خود مستلزم انجام پروژه ای طولانی و زمان بر و تقریبا غیر ممکن می باشد اما موسسه ی حقوقی ملک پور برای شما به توضیح این امر می پردازد.

در واقع اولین مرحله این می باشد که شما یک کارفرما داشته و این کارفرما اول  به مدت ۳ ماه اگهی در کشور ایتالیا داده و معیارهای مورد نظر خود را در رابطه با شغلی که مد نظر دارد در آگهی قید نموده اگر فرد مورد نظر در کشور ایتالیا پیدا نشد بعد از ان به آگهی دیگری را در اتحادیه  ی اروپا به مدت ۳ ماه دیگر منتشر کرده و اگر فردی مد نظر وی پیدا نشد میتواند آن فرد را به عنوان کارمند خود انتخاب نموده . با توجه به این شرایط و همچنین رکود اقتصادی موجود در کشور ایتالیا می توان به این امر اشاره کرد که بهتر است افراد از طریق موسسات کاریابی به جستجوی شغل پرداخته و بعد به این کشور مهاجرت نمایند.

افراد می توانند زمانی که از طریق ویزای جستجوی کار وارد این کشور شدند از طریق روزنامه های موجود که در آن آگهی های کار قید شده به دنبال کار مورد نظر گشته و آن را پیدا کنند .

آژانس های کاریابی موقت  در کشور ایتالیا عبارتند از :

Uedior

Gbjob

Risores

Synergie

Unimpiego

همچنین شما می توانید از طریق سایتهای موجود از شرکت های کاریابی و حتی شرکت ها و کار خانجات موجود در کشور ایتالیا از طریق اینترنت به جستجوی کار بپردازید که از جمله ی این سایتها عبارتند از :

www.obiettivolavoro.it

www.monstar.it

www.informagiovani.it

www.fionline.it

www.alispa.it

همچنین شما می توانید در شرکت های صنعتی دیگر نیز خود به دنبال کار مورد نظر باشذ از جمله این شکت ها شرکت lowara می باشد که در زمینه ی ساخت و تولید الکترو موتور های صنعتی فعالیت می نماید که افرادی که در زمینه های مهندسی های صنایع و مکانیک غعالیت نموده اند می توانند به دنبال جستجوی کار در این شرکت باشند  برای این امر ادرس اینترنتی این شرکت را در اختیار شما می گذاریم تا بتوانید با آن ارتباط برقرار نمایید :

www.lowara.it

همچنین می توانیم برای مهندسین واجد شرایط از جمله شرط سابقه ی کاری شرکتOVERMECANICALرا پیشنهاد دهیم که در زمینه ی ساخت ماشین آلات و صنایع سلولزی فعالیت می کند .

www.overmecanical.it

در مورد شغل ها ی موقت باید بدانید که شغل هایی که در این زمینه می باشند بیشترمنشی گری ، کامپیوتر،کارهای صنعتی، مربی مهد کودک ،آموزشی کودکان، کارهای خانگی،باغبانی می باشد

 

 

موسسه ی کاریابی  informagiovani : این موسسه به شما اطلاعات کافی را در زمینه ی پیدا کردن کار موقت،کمک هزینه های تحصیلی ، اطلاعات لازم در مورد دوره های آموزشی در اختیارتان قرار می دهد .

افراد جوان می توانند از طریق مراکز محلی اطلاعات ، اطلاعات و آموزش های مورد نیاز خود را در شهرهای مختلف بدست آورند.افراد برای انعقاد قراردادهای موقت باید مراحل خاصی را بگذرانند و معیارهای خاصی را را بگذرانند و مجوز دریافت نمایند.

در قرارداد ثابت کارفرما باید مبلغی را به عنوان بیمه حوادث به فرد تعلق دهد و هم اینکه به فرد حقوق متناسب و معمول را بدهد و این را در قرارداد قید نماید .

ادرس سایت اینترنتی :

www.informagiovani.it

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آژانس های کاریابی:

داشتن مجوز اقامت. ( این مجوز می تواند مدت دار باشد یا دائم)

کد مالی یا مالیاتی  codice

داشتن مجوز انجام کار یا بهتر است بگوییم اخذ ویزای کار البته برای پناهندگان نیز داشتن مجوز انجام کار ضروری می باشد.

Cv یا رزومه ی کامل کاری فرد

داشتن عکسی کاملا مشابه با عکس پاسبورت

 

ادرس اینترنتی سازمان ها و دفاتر موقت:

www.adeco.it

www.eurointerim.it

www.vedior.it

www.kellyservioces.it

www.manpowrr.it

www.sinterim.it

می توان گفت شرکت های بزرگ ایتالیایی بشتر به جذب نیروهای مدیران اجرایی ، مدیران حرفه ای می پردازند و فرد باید دارای سابقه ای قوی و مسلط به چندین زبان بوده تا بتواند با توجه به رکود اقاصادی در این شرکت ها در کشور ایتالیا کار پیدا نماید.

باید توجه داشت برای کار در کشور ایتالیا باید زبان ایتالیایی را تا حدودی دانسته تا بتوانیم در محیط کاری این کشور کار کنیم.

 

شرکت jobs   که از سال ۱۹۸۰تاسیس شده است به اخذ نیرئ در زمینه های صنعتی می پردازد این شرکت حدود ۸۰ درصد از تولیدات خود را به کشورهای صنعتی و پیشرفته صادر می نماید .که در زمینه ی هوا فضا ، خودرو سازی ،مهندسی ها ی مختلف از جمله مهندسی عمومی و انرژی را جذب می نماید.

شرکت کاریابی ALISPA

این شرکت در سال  در شهر توسکانی ۱۹۹۷تاسیس شده است و می توان گفت فعالیت بسیار مفیدی ذر زمینه ی جذب نیروی انسانی داشته است.که در زمینه ی مدیریت منابع انسانی فعالیت می نماید .  شغل های موجود که فعلا این شرکت جذب می نماید عبارتند از :

۱-تولید پوست برای تولید پوشاک که در شهر توسکانی قرار دارد.

۲-کار سیم کشی برق که در شهر توسکانی واقع شده است

۳-کارمند زرگر که در شهر توسکانی واقع شده است

این شرکت فرصت  مناسبی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا بتوانید استعدادهای خود را کشف و در آن زمینه فعالیت نمایید.

در پایان موسسه حقوقی ملک پور مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه دارای جامع ترین اطلاعات و دانش ها در امر حقوق بین الملل و انواع مهاجرت از جمله مهاجرت به ایتالیا و مهاجرت کاری به ایتالیا و  موسسات کاریابی در ایتالیا و شرایط کار در ایتالیا از طریق کاریابی در ایتالیا و یا شرایط موسسات کاریابی در ایتالیا و یا اخذ اقامت کاری ایتالیا و در نهایت اخذ اقامت ایتالیا می باشد ، لذا شما عزیزان اگر در رابطه با مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار ایتالیا دارای هر گونه سوال وابهامی می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره در زمینه موسسات کاریابی در ایتالیا دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.