موسسات کاریابی در ایرلند

 

آیا در مورد موسسات کاریابی در ایرلند سوالاتی ذهن شما را به خود مشغول داشته؟ آیا در مورد شرایط موسسات کاریابی در ایرلند می خواهید اطلاعاتی را کسب نمائید؟ ما در این مقاله سعی بر آن داریم اطلاعاتی را در خصوص موسسات کاریابی در ایرلند، نحوۀ اقدام برای موسسات کاریابی در ایرلند در اختیار شما قرار دهیم. اما پیشنهاد می نمائیم به منظور کسب اطلاعات جامع تر در خصوص موسسات کاریابی در ایرلند  با وکلا و حقوقدانان ارشد موسسۀ حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید تا ایشان بتوانند در مسیر صحیح موسسات کاریابی در ایرلند راهنمائی نمایند.

در این مقاله سعی بر این داریم شرایط موسسات کاریابی در ایرلند را بررسی نماییم.

شرایط کار در ایرلند

موسسات کاریابی در ایرلند به مانند دیگر کشورها بعنوان پل ورود فرد متقاضی به بازار کار خواهند بود.در کشور ایرلند نیز به مانند دیگر کشورهای اتحادیه اروپا شرایط داشتن پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما برای افرادی که از دیگر کشورها قصد ورود به بازار کار ایرلند را دارند وجود دارد. بهرحال داشتن پیشنهاد کاری امری ایست ضروری برای اینکه فردی بتواند وارد آن کشور شده تا بتواند از طریق پرداخت مالیات به اقامت دائم آن کشور دست یابد. البته شرایط برای افرادی که از طریق سرمایه گذاری و تحصیلی وارد این کشور شده اند به

 

نسبت کسانی که در انتظار تایید گرفتن از کارفرما و طی نمودن فرایند قانونی آگهی در آن کشور هستند متفاوت می باشد، زیرا این افراد پس از ورود به ایرلند با محیط آشنا شده و تمامی شرایط اقتصادی و تجاری ایرلند را بررسی می نمایند و فرصتهای بیشتری جهت ارتباط با کارفرما و شرکت های برتر ایرلند دارند.

 

در این مقاله به معرفی چند شرکت معروف و برتر ایرلندی ومی پردازیم که به شرح زیر می باشد:

Network Personnel Consultants: این شرکت یک شرکت چند ملیتی است که در دهه ۸۰ میلادی تشکیل شد و حوزه فعالیت این شرکت در زمینه شرکتهای دارویی و بازار کار بهداشت و درمان می باشد.

Network Recruitment Ltd: این شرکت یکی از شرکتهای کاریابی پیشرو در شمال غرب اروپا می باشد و بیش از ۲۳ سال سابقه کار در این زمینه دارد و در زمینه صنعت بر حسب رزومه کاری حرفه ای فرد اقدام به جستجوی کار در انگلستان و ایذلند می نماید.

Next Generation: یکی از برترین شرکتهای کاریابی در زمینه بازاریابی و مدیریت فروش و فروشندگی اقدام به جستجوی کار و پیشنهاد کاری به افرادی که متقاضی ورود به بازار کار هستند.

Nigel Frank International: نایجل فرانک یک شرکت کاریابی بین المللی در زمینه مایکروسافت دینامیک که دفاتر بین المللی این شرکت در شهرهای نیوکاسل،لندن،نیویورک و کشور سنگاپور می باشد.

CRH: این شرکت یکی از شرکتهای بین المللی مصالح ساختمانی در ایرلند می باشد.این شرکت در سال ۱۹۷۰ از ادغام دو شرکت پیشرو مصالح ساختمانی بنام های شرکت Cement Limited تاسیس در سال ۱۹۳۶ و شرکت Road Stone تاسیس در سال ۱۹۴۹ بوجود آمد. در این شرکت حدود ۸۹٫۰۰۰ نفر مشغول به کار هستند و گردش مال این شرکت ۲۳٫۶ بیلیون یورو می باشد.دفتر مرکزی این شرکت در شهر دوبلین قرار دارد.

Eaton: این شرکت یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدکننده برق در ایرلند می باشد، درآمد حاصل از فروش انرژی این شرکت در سال ۲۰۱۵ حدود ۲۰٫۹ بیلیون یورو بود. این شرکت در زمینه تولید مولدهای انرژی،هیدرولیکی ،مکانیکی و مدیریت فروش حامل های برق فعالیتهای گسترده ای در ایرلند دارد. شرکت ایتون در حدود ۹۷٫۰۰۰ کارمند فروش در سراسر دنیا دارد که محصولات تولیدی شرکت را به بیش از ۱۷۵ کشور بفروش می رسانند. گردش مالی شرکت ایتون ۱۸٫۳ بیلیون یورو و در حدود سالیانه سود ۱٫۹ بیلیون یورو می باشد. و در حال حاضر تعداد ۱۰۰ نفر در شرکت مرکزی ایرلند مشغول بکار و استخدام شده اند.

Google: شرکت گوگل در ایرلند یک شعبه مرکزی دارد که اروپا و خاورمیانه و افریقا را در زمینه فنی و خرید و فروش بیش از ۵۰کشور را پشتیبانی می کند. گردش مالی این شرکت در ایرلند در حدود ۲۲٫۶ بیلیون یورو می باشد سود سالیانه این شرکت ۳۴۱٫۴ میلیون یورو می باشد. و در حدود ۲٫۸۲۴ نفر در این شرکت مشغول بکار شده اند.

Microsoft: شرکت عملیاتی و بین المللی مایکروسافت در دوبلین یک شرکت با مسئولیت محدود می باشد که در زمینه خدمات فروش و بازاریابی و توریع نرم افزارهای کامپیوتری فعالیت می کند.شرکت مایکروسافت یکی از بزرگترین شرکتهای تولید نرم افزار و قطعات کامپیوتری می باشد، که در سال ۱۹۸۵ این شرکت یک شعبه مونتاژ و فروش قطعات در سطح اروپا را در ایرلند تاسیس کرد و در بدو تاسیس در حدود ۱۲۰۰ نفر بطور مستقیم در بخش عملیات فنی در جنوب دوبلین استخدام نمود. و در حدود ۷۰۰کارمند ادرای نیز در این شرکت استخدام شد. این شرکت در ۱۲۰کشور جهان شعبات فروش و مونتاژ قطعات دارد. گردش مالی شرکت در حدود ۱۹٫۳ بیلیون یورو می باشد و سود سالیانه این شرکت در حدود ۹۳۰٫۷ میلیون یورو می باشد و همچنین در حال حاضر ۲٫۰۰۰نفر در این شرکت استخدام شده اند.

Medtronic plc: یکی از بزرگترین شرکتهای تولید و فروش لوازم و تجهیزات پزشکی در ایرلند میباشد، این شرکت در سال ۲۰۱۵ در بازار بورس اوراق بهادر نیویورک تبدیل به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید و فروش تجهیزات پزشکی شد. در این شرکت در حدود ۴۹٫۹ میلیارد یورو تجهیزات پزشکی مستقر شده است. گردش مالی این شرکت در حدود ۱۷٫۸ میلیارد یورو می باشد و سالیانه در حدود ۳٫۱ میلیارد یورو سود دارد. و همچنین ۴٫۰۰۰ نفر کارکنان در این شرکت استخدام شده اند.

DCC: این شرکت بعنوان یکی از شرکتهای بازاریابی،فروش و توزیع و خدمات پشتیبانی و کسب و کار فعالیت می کند و محصولات این شرکت شامل ۵بخش: انرژی، خدمات رایانه ای(محصولات و خدمات سرگرمی های اینترنتی و کامپیوتری)،بهداشت و درمان،محیط زیست و مواد غذایی و آشامیدنی می باشد.گردش مالی این شرکت در حدود ۱۳٫۵ میلیارد یورو می باشد و سود سالیانه این شرکت در حدود ۲۷۶٫۴ میلیون یورو است و همچنین در حدود ۱۰٫۰۰۰ نفر در این شرکت مشغول بکار شده اند.

Allergan Inc: در ۱۷ مارس ۲۰۱۵ شرکت اکتاویس اقدام به تکمیل و توسعه بخش فروش نمود در این راستا اقدام به ادقام این شرکت با شرکت تولیدات دارویی نمود و همچنین با سرمایه در حدود ۲۳میلیارد یورو شرکت بزرگ آلرگان را در دوبلین تاسیس نمود.شرکت دارویی آلرگان منطقه وست پورت قرار دارد و در سال ۱۹۷۷ در فضایی در حدود ۵۰۰٫۰۰۰ فوت مربع در یک محوطه ۳۰هکتاری تاسیس شد. وست پورت شامل دو سایت گیاه شناسی و یک بخش استریل گیاهان دارویی و گیاهان بیولوژیک می باشد.آلرگان در بدو تاسیس حدود ۸۵۰نفر را استخدام نمود.دفتر اروپایی آلرگان در سال ۱۹۹۶ در شهر دوبلین ایرلند تاسیس شد، این دفتر طیف وسیعی از خدمات و فعالیتهای پشتیبانی تجاری را به منطقه آفریقا و خاورمیانه ارائه می نماید.گردش مالی این شرکت در حدود ۱۳٫۴میلیارد یورو و سود سالیانه ۳٫۹ میلیارد یورو میباشد.و در حال خاضر کل کارکنان شاغل در این شرکت بزرگ در حدود ۳۰٫۰۰۰نفر می باشد.

Shire: این شرکت یک شرکت دارویی در زمینه تحقیقات و بازاریابی تامین داروهای بیماریهای خاص مثل بیش فعالی و افسردگی،بیماری های ژنتیک و بیماریهای گوارشی حاد فعالیت می کند.یک شعبه از این شرکت در سوئیس می باشد و در شعبه دوبلین در بدو تاسیس حدود ۱۱۹ نفر مشغول بکار شدند.گردش مالی این شرکت در حدود ۵٫۴ میلیارد یورو و سود سالیانه در حدود ۱٫۲میلیارد می باشد. و در حال حاضر حدود ۱۳۲ نفر در این شرکت شاغل وجود دارد.

Oracle: فعالبت اصلی شرکت با مسئولیت محدود شرکت اوراکل در زمینه تولید و فروش نرم افزارهای رایانه ای در بازارهای اروپایی  همراه با ارائه خدمات پس از فروش و ترجمه،بازاریابی و خدمات مالی می باشد.شرکت اوراکل در سال ۲۰۰۵ بعنوان یک شرکت تامین نرم افزار کامپیوتری در ۳بخش نرم افزار،سیستم های سخت افزاری و خدمات تاسیس شد.گردش مالی شرکت اوراکل در حدود ۸٫۱میلیارد یورو و سود سالیانه در حدود ۱۰۹میلیون در سال می باشد. و همچنین تعداد کارکنان مشغول بکار در این شرکت ۱٫۲۸۲ نفر می باشد.

در نتیجه ورود به بازار کار در هر کشور نیاز به داشتن تجربه کاری و همچنین مدارک تحصیلی مناسب و همچنین از همه مهم تر بسته به قوانین آن کشور داشتن پیشنهاد کاری در آن کار می باشد، در این باب موسسات کاریابی در ایرلند و کارفرماها بهترین گزینه برای افراد متقاضی می باشند.در این زمینه بهترین گزینه و پیشنهاد کسب اطلاعات کافی از مشاوران حقوقی و کارشناسان برتر موسسه حقوقی ملکپور به صورت رایگان می باشد.

 

 

نگارنده: شهاب مرادی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.