موسسات کاریابی در انگلستان

موسسات کاریابی در انگلستان

موسسات کاریابی در انگلستان در سال ۲۰۱۸ به شما کمک خواهند کرد تا کار مورد نظرتان را در انگلستان بیابید ، امروزه اقتصاد قوی و فضای کاری مدرن و پویای کشور انگلستان باعث شده که بسیاری از نیروهای متخصص جویای کار علاقمند به یافتن شغلی در کشور انگلستان و مهاجرت به انگلستان و کار در انگلستان باشند. در این میان موسسات کاریابی در انگلستان  می توانند اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهند به طور مثال شما با مراجعه به موسسات کاریابی در انگلستان می توانید از اطلاعات بازار کار فعلی، فرصتهای شغلی، اجازه ی کار بریتانیا و غیره مطلع شوید. اگر شما به دنبال کار در کشور انگلستان هستید می توانید از طریق موسسات کاریابی در انگلستان برای این امر اقدام کنید. در این مقاله سعی کردیم که اطلاعاتی درباره ی موسسات کاریابی در انگلستان و طبقه بندی این موسسات کاریابی در انگلستان بر اساس تخصص آن ها ارائه کنیم.

 

بازار کار در انگلستان

کشور انگلستان دارای سومین اقتصاد بزرگ در اروپاست و به طور مثال نرخ بیکاری در پایان ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ ۶٫۴ درصد بود که در واقع پایین ترین نرخ بیکاری از سال ۲۰۰۸ بوده است. با توجه به اطلاعات اداره ی آمار ملی، ۴۰ درصد از افزایش سطح اشتغال در سال های گذشته در میان اتباع غیر انگلیسی بوده است. در سال گذشته حدود ۳۲۶۰۰۰ کارگر متولد خارج از کشور در انگلستان مشغول به کار شدند، که یک چهارم آن ها از شرق اروپا مانند لهستان، مجارستان و لیتوانی هستند.

رشد اقتصادی بیشتر در لندن و جنوب شرق متمرکزاست؛ و نرخ بیکاری بیشتر در شمال انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی است. لندن بازار کار پررونقی با حدود ۱۰ برابر مشاغل بیشتر نسبت به سایر مناطق این کشور است که البته رقابت بسیار بیشتری هم برای تصدی این مشاغل وجود دارد.

اگر شما می خواهید یک کار حرفه ای و یا با دستمزد بالا داشته باشید پس باید بتوانید به خوبی انگلیسی صحبت کنید (و دانستن یک زبان دوم نیز می تواند برایتان یک مزیت باشد). اگر شما نیازمند مجوز کار نباشید یافتن کار برایتان آسان تر خواهد بود. در ضمن یافتن شغل های معمولی و نیمه وقت نسبتا آسان است اما دستمزد پرداختی نیز بسیار پایین خواهد بود.

شغل های موجود در کشور انگلستان

اگر شما یک دانشمند، یا هر نوع مهندس، در IT (معمار، تحلیلگر، طراح، برنامه نویس)، متخصص محیط زیست، پزشک، معلم علوم، آشپز، نوازنده ارکستر حرفه ای، و یا رقصنده باله باشید، احتمالا پیدا کردن کار در انگلستان برای شما بسیار آسان تر خواهد بود، چرا که در انگلستان برای تمام این مشاغل کمبود وجود دارد. شما می توانید برای مشاهده ی لیست رسمی مشاغل مورد نیاز با کلیک بر here مطلع شوید.

مهمان نوازی و گردشگری (Hospitality) و خرده فروشی (retail) دارای گردش کارکنان بالاست واغلب در این بخش جای خالی شغلی وجود دارد.

محیط کاری انگلیسی و فرهنگ مدیریت

اکثر شرکت های بریتانیا هنوز هم سلسله مراتب مجزایی دارند که در آن بسیاری از تصمیمات توسط مدیران گرفته می شود  و و در برابر تیم کارکنان بسیار جدی هستند. رهبری کارآمد یک تیم و داشتن یک رابطه خوب با کارکنان از مهارت های مدیریتی مهم است. کار گروهی در تیم بسیار با ارزش است.

بسیاری از انگلیسی ها به برگزار کردن جلسات بسیار علاقمند هستند؛ آنها معمولا با یک دستور کار از پیش مشخص شده جلسات را اداره می کنند و در حالی که دارای لحن رسمی هستند برای هر فرد وظیفه ی خاصی را مشخص می کنند، انگلیسی ها اغلب در محل کار از لحن شوخی استفاده می کنند تا به طور غیر مستقیم انتقادات خود را بیان کنند تا فرد مخاطب خجالت زده نشود و درک این رفتار می تواند در ابتدا برای خارجی ها سخت باشد.

انگلیسی ها مودب اما نسبتا رسمی و منطقی هستند و به عمل گرایی بیشتر از بوروکراسی علاقه دارند. بودجه سالانه، مرکز تمرکز برنامه ریزی های سازمانی است و رسیدن به اهداف مدنظر معمولا با پرداخت پاداش همراه است. بین مدیران معمول است که هنگام ناهار کار کنند و یا کار را با خود به خانه ببرند.

تفاوت طبقاتی، به طور عمده توسط لهجه، آموزش و پرورش فرد و ظاهر و رفتار او در محل کار مشخص است. شبکه ای از فارق التحصیلان مدارس تاریخی نخبگان (مانند اتون) و دانشگاه هایی (مانند آکسفورد و کمبریج، که گاهی اوقات به عنوان “آکسبریج، از آن ها یاد می شود) – اصطلاح باشگاه ‘پسران پیر (old boys)’ ‘- هنوز هم در برخی از بخش ها مانند شهر، قانون و بی بی سی نقش ایفا می کنند. و هنوز هم مردان در بخش های مدیریتی تعداد بالاتری دارند.

زبان ها

اگر شما به زبان دیگری هم غیر از انگلیسی صحبت کنید، شما یک مزیت بزرگ بر بسیاری از متقاضیان کار در بریتانیا – که بسیاری از آنها تنها قادر به صحبت به زبان انگلیسی هستند – دارید اما شما به طور قطع باید بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کنید تا بتوانید در انگلستان کار پیدا کنید. برای دریافت ویزا برای آمدن به انگلستان جهت کار، به هر حال باید مهارت زبان انگلیسی خود را اثبات کنید. اگر انگلیسی شما نیاز به بهبود دارد، باید در دوره های زبان ارائه شده توسط مدارس زبان شرکت کنید.

در انگلستان کمبود معلمان زبان نیز وجود دارد. اگر شما دارای مدرک دانشگاهی هستید و می توانید به خوبی انگلیسی صحبت کنید، می توانید در یک دوره ی کارشناسی ارشد شرکت کنید تا اجازه ی تدریس زبان مادری خود را در یک مدرسه یا کالج انگلیسی پیدا کنید.

مدارک و مراجع

شما می توانید از طریق سایت  UK NARICبه آدرس http://ecctis.co.uk/naric/ بفهمید که آیا مدارک تحصیلی ارائه شده در کشور شما با مدارک تحصیلی بریتانیا همخوانی دارند یا نه. اگر می خواهید بدانید که آیا مدارک حرفه ای شما در انگلستان به رسمیت شناخته شده یا خیر، با بخش حرفه ای مرتبط ارتباط برقرار کنید. در ضمن باید هر گونه ارجاع و یا توصیفات به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد.

ویزای کار و اقامت انگلستان

اگر شما از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس هستید

اگر شما از اتحادیه اروپا (EU)، منطقه اقتصادی اروپا (اتحادیه اروپا به علاوه ایسلند، لیختن اشتاین و نروژ) یا سوئیس هستید، تا زمانی که شما یک گذرنامه معتبر یا کارت شناسایی دارید، برای آمدن به انگلستان نیازی به ویزا ندارید و نیز نیازمند اجازه کار اشتغال در انگلستان نیز نخواهید بود، مگر اینکه شما از کرواسی باشید که عضو جدید این اتحادیه است. اگر شما اهل کرواسی باشید، به یک گواهی ثبت نام برای کار در انگلستان نیاز خواهید داشت.

اگر شما از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس نباشید، اما با یک شریک و یا اعضای خانواده ی دیگری زندگی می کنید که جز این اتحادیه هستند، می توانید برای کارت اقامت درخواست دهید که این کارت به کارفرما نشان می دهد که شما مجاز به کار در انگلستان هستید.

اگر شما از خارج از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس هستید

در این صورت شما برای آمدن به بریتانیا نیاز به ویزا خواهید داشت؛ که باید در سفارت یا کنسولگری انگلستان در کشور خود درخواست دهید. اگر بخواهید در انگلستان مشغول به کار شوید باید مجوز کار داشته باشید. کارفرمای شما در انگلستان است که باید برای اجازه کار از طرف شما برای یک محل کار خاص اقدام کند.

انواع مختلفی از ویزا برای رفتن به انگلستان و کار در انگلستان وجود دارد، بسته به شرایط شما، حوزه ی کاری، مهارت ها، استعداد و سن؛ هر ویزا دارای شرایط مختلف است و ممکن است لازم شود که فرد نمره ی کافی در ارزیابی های مرتبط کسب کند. برای مثال، ممکن است لازم باشد که فرد متقاضی فارغ التحصیل بوده و یا در حال حاضر مشغول به کار در انگلستان باشد کاری که توسط شخص دیگری از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس نمی توانسته انجام شود، یا دارای اسپانسربوده، و یا ثابت کند که دانش خوبی از زبان انگلیسی دارد.

دانش آموزان نیز می توانند مشغول به کار شوند (البته نه به عنوان کار خود اشتغالی)، آن ها می توانند تا ۲۰ ساعت در هفته (و یا بیشتر از آن اگر کار بخشی از این دوره ی تحصیلی آن هاست) کار کنند. دانشجویان دکترا می توانند پس از اتمام تحصیلات در انگلستان بمانند و برای یک سال پس از پایان مطالعات خود شروع به کار در انگلستان کنند.

کجا می توان یک شغل در انگلستان پیدا کرد

صفحات کار UK Expatica (UK job pages) را برای پیدا کردن لیست به روز شده ی شغل ها در سراسر انگلستان در طیف وسیعی از بخش های مختلف چک کنید.
EURES

اگر شما از اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس هستید، می توانید برای یافتن یک کار در انگلستان از طریق EURES  (خدمات اشتغال اروپا) اقدام کنید. EURES یک شبکه پورتال کار است که توسط کمیسیون اروپا نگهداری می شود که برای کمک به جابجایی آزاد در منطقه اقتصادی اروپا طراحی شده است. و همچنین علاوه بر گشتن به دنبال کار، شما می توانید رزومه خود را در آن آپلود کرده و در مورد مسائل حقوقی و اداری کار در انگلستان مشاوره دریافت. EURES در بهار و پاییز نمایشگاه های شغل برگزار می کند.

https://ec.europa.eu/eures/public/homepage

سایت های عمومی

Universal jobseeker موتور جستجوی آنلاین برای مشاغل در انگلستان است. هم چنین یک سری مراکز شغل JobCentres در خیابان های شهرهای بزرگ در سراسر انگلستان وجود دارند که در آن شما می توانید آگهی های استخدامی را به شکل فردی بیابید.

https://www.gov.uk/jobsearch

وب سایت های شغل

 

الف. عمومی

شما می توانید هزاران شغل تمام وقت و پاره وقت را در فهرست های زیر بیابید، و CV خود را در بسیاری از این وب سایت های بریتانیا آپلود کنید:
Adecco
Adzuna
Careerbuilder
Everyjobsite
Fish4
Gumtree
Indeed
Jobsite
Monster
Reed
Totaljobs
Trovit

ب. تخصصی

Careworx – (کارکنان مراقبت، مددکاران اجتماعی، پرستاران و مدیران)
Caterer – (مهمان نوازی و گردشگری، رستوران ها، هتل ها، بارها، کافه ها و کیترینگ)
Charityjobs – (سازمان های خیریه)
Computer weekly – IT
CWJobs – IT
Design Week – (طراحی، نام تجاری، کپی رایت ، کار هنری، نمایشگاه ها، گرافیک، طراحی داخلی، مبلمان و بسته بندی)
Hays – (مدیریت و مشاغل در سطح حرفه ای)
Justengineers – (مهندسی)
Madjobs – (بازاریابی و تبلیغات)
Mandy – (فیم و تلویزیون)
Music jobs – (تمام جنبه های صنعت موسیقی از جمله نوازندگان، تولید کنندگان، معلمان)
NHSjobs – (شغل در تمام بخش های خدمات بهداشت ملی در سراسر انگلستان، از پزشکان و پرستاران گرفته تا تمیز کردن و خدمات)
Prospects –فارق التحصیلان
Splashfind – ۱۰۰سایت شغلی تخصصی برتر در انگلستان

آژانس های استخدام و کاریابی

بسیاری از آژانس های استخدام در یک بخش خاص مانند IT، خرده فروشی، مراقبت از کودکان و یا منشیگری تخصص دارند. برخی آژانس ها شعبه های مرکزی ای هستند که توسط شرکت های بزرگ برای استخدام مدیران و متخصصان از طرف آنها اداره می شوند. برخی دیگر سازمان هایی هستند که می تواند به شما در پیدا کردن کار موقت در دفاتر و خرده فروشی ها کمک کنند، برای مثال:

online phone book

Agency Central

Recruitment Search

روزنامه ها و چاپ

روزنامه ی گاردین یکی از بهترین منابع شغل های مربوط به افراد دارای تحصیلات تکمیلی و حرفه ای به خصوص در هنر، فرهنگ و رسانه، بازاریابی، دولت و سیاست، مسکن، مراقبت اجتماعی، محیط زیست و آموزش و پرورش است. می توانید به صورت online برای شغل های موجود در سراسر بخش های آن نگاه کنید.

هم چنین برای مشاغل حرفه ای می توانید این سایت ها را چک کنید:

The Telegraph

The Times

Financial Times

برای استخدام در موسسات خیریه و بخش غیر انتفاعی  در سراسر بریتانیا به آدرس زیر رجوع کنید:

The Big Issue

برای مشاغل موجود در لندن نیز می توانید به این سایت ها رجوع کنید:

London Evening Standard

Metro

وب سایت های شرکت ها

اگر می خواهید از یک رویکرد مستقیم استفاده کنید نگاهی به وب سایت های شرکت ها بیندازید تا از پست های خالی در دسترس مطلع شوید. شما می توانید اطلاعات دیگری را هم در مورد شرکت و رقبای آن بیابید، و همچنین نام فرد مناسب را برای تماس گرفتن با او بیابید. به دنبال نام کسی بگردید که مسئول تصمیم گیری در مورد استخدام یا بودجه است، و نه دفتر منابع و یا پرسنل انسانی. اگر نام در وب سایت نیست، یک ایمیل ارسال کنید و یا تماس تلفنی گرفته و از آنها بپرسید.

سفارتخانه ها و کنسولگری

برای یافتن فرصتهای شغلی می توانید در سفارت کشور خود و یا کنسولگری آن در انگلستان نیز اقدام کنید. این کارهر چه که باشد، شما نیاز به یک استاندارد بالا از زبان انگلیسی در نوشتار و گفتار خواهید داشت.

درخواست دادن برای کار در انگلستان

هنگامی که یک کار در انگلستان پیدا کردید ، باید درخواست خود را آماده کنید. اگر به مرحله ی مصاحبه دعوت شدید باید بدانید که در یک مصاحبه ی شغلی در بریتانیا از شما چه انتظار می رود ، و چه کارهایی باید انجام دهید و چه کارهایی را باید انجام ندهید – پس  یک رزومه ی قوی برای خود بنویسید.

هزینه های آژانس های کاریابی

هزینه های آژانس های کاریابی نسبتا بالاست و به طور متوسط حدود ۴۵۰۰ پوند می باشد. اما بسته به شغل شما و شرایط آن می تواند خیلی بالاتر از این هم باشد. و اغلب هزینه را بر مبنای حقوق سالانه ی فرد محاسبه می کنند پس قبل از هر اقدامی باید از میزان هزینه ها و شکل محاسبه ی آن در آژانس کاریابی مطلع شوید.

و به طور کلی اگر می خواهید لیست مراکز اصلی کاریابی در کشور انگلستان را مشاهده کنید می توانید از طریق سایت automotive industry این کار را انجام دهید.

که راهنمایی در مورد آنچه شما برای شروع در جستجوی کار در کشور انگلستان نیاز دارید، از جمله اطلاعات و مشاوره درباره ی این که چه شغل هایی در بریتانیا در دسترس هستند و چگونه باید از فرصتهای شغلی در کشور انگلستان مطلع شوید ارائه شود.

در پایان به خاطر داشته باشید که هزینه های رجوع به موسسات کاریابی در کشور انگلستان بالاست و باید حتما قبل از هر اقدامی از آن ها مطلع شوید. در این مقاله سعی شد تا به طور خلاصه نکاتی درباره ی موسسات کاریابی در کشور انگلستان مطرح شده و لیستی از موسسات کاریابی در کشور انگلستان بر مبنای خدماتی که ارائه می دهند نیز بیان گردد.

در صورت نیاز به اخذ مشاوره از مشاوران مجرب میتوانید با شماره های تماس ما در وبسایت ما تماس بگیرید ، امکان تماس مستقیم نیز با دفتر مرکزی ما در وین برقرار گردیده است ، همچنین دفاتر همکار ما درایران نیز پاسخگوی سوالات شما در زمینه های مهاجرت به انگلستان ، کار در انگلستان ، تحصیل در انگلستان هستند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
39 پاسخ
 1. Sayedah hadisah mosawi گفته:

  با سلام و خسته نباشيد.مي خواستم بدونم كه براي كساني كه مقيم لندن هستند و براي ورود به دوره كارشناسي ارشد در دانشگاه هاي لندن ايا مدرك زبان انگلسي ضروريست ياخير.

  Rating: 5
  پاسخ
 2. صالح گفته:

  با سلام . ۱۸ سالمه میخوام دانشگاه ازاد رشته مهندسی کامپیوتر بخونم ایا بعد از گرفتن لیسانس میتونم برای کار مهاجرت کنم . لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
 3. صالح داستانی گفته:

  با سلام . ۱۸ سالمه میخوام دانشگاه ازاد رشته مهندسی کامپیوتر بخونم ایا بعد از گرفتن لیسانس میتونم برای کار مهاجرت کنم . لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
 4. موسی عطایی گفته:

  درود بر شما . بنده و همسرم دارای۸ سال تجربه کاری نگهداری از معلولین جسمی حرکتی و سالمندان هستیم .‌موسسه خیریه حمایت از معلولین هم به مدیر عاملی اینجانب در منطقه آزاد قشم ثبت میباشد. آیا امکانش هست در مورد کار و روش مهاجرت به انگلیس راهنمایی بفرمایین

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   مهاحرت روش های مختلفی داره که موقت و دائم هستن از جمله تحصیل و سرمایه گذاری که شانس شما برای اونها بستگی به میزان سرمایه و تحصیلات و مدرک زبان و سن و بسیاری شرایط دیگه داره و به طور کلی نمیشه روش ها رو در چند سطر بیان کرد.
   پشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و با بیان شرایط کاملتون مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 5. آقایی گفته:

  باعرض سلام.بنده 35 ساله و مهندس معمار و متعهل هستم.با سابقه کار 7 ساله در پروژه های عمرانی (سرپرست دفتر فنی و مسلط به چند نرم افزار عمرانی) . مدیر و مالک یک گلخانه تجاری مکانیزه . در این حال آیا با چه روشی میتوانم اقامت یکی از کشورهای اروپایی رو بگیرم. ؟ با البته بیشتر علاقمند به اشتغال برای مدت محدودی در شرکتهای مرتبط با تخصصم و سپس انتقال سرمایه به آنجا هستم. با تشکر

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی شرایط شما جهت اخذ اقامت کاری برای انگلستان به این ترتیب می باشد که باید از این کشور یک پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید ویزای کاری دریافت دارید. البته مسیری که انتخاب فرموده اید بسیار مناسب است و به نظر بنده هم بهترین راه است. اگر در سایر کشورهای اروپایی قصد اقامت داشته باشید گزینه های راحت تری برای شما امکانپ ذیر است

   پاسخ
 6. امیر گفته:

  سلام واقعا خسته نباشین که انقدر مودبانه و متین به سوالات همه جواب میدین.یه سوال داشتم از خدمتتون اگر من مدرکی در زمینه یکی از رشته های مربوط به کشتیرانی رو داشته باشم باتوجه به اینکه کشور انگلیس،کارنامه های فوق الذکر از ایران رو قبول میکنه.آیا میشه کاری پیدا کرد و اگر میشه حقوقش چقده؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای کسب اطلاع در این زمینه باید از طریق موسسات کاریابی در انگلستان اقدام کنید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. عواملی همچون تحصیلات، سن، سابقه کار و تمکن مالی در انتخاب مسیر مهاجرت مهم می باشد. برای مهاجرت از طریق مشاغل آزاد می توانید با ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقدام کنید.

   پاسخ
 7. بهنام گفته:

  با سلام
  ميخواستم ببينم مدرك نجات غريق ايران اونجا اعتبار داره ؟ يا بازار كار نجات غريق چطوريه ؟ و چقدر دراند داره ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 8. ناصر کریمی گفته:

  باسلام واحترام
  مخواهم با آقای سیدمحمود خیامی (بنیانگزار ایران ناسونال )ارتباط برقرارکنم اما آدرس پستی ازایشان ندارم آیا شما می توانید مراراهنمائی کنید
  باتشکر
  ناصر کریمی

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز می بایست از طریق سایت یا آدرس ارتباطی ایشان اقدام نمایید. همچنین از طریق وبگاه بنیاد خیامی هم میتونید پیگیر باشید. سوال دیگری بود در خدمتتون هستم

   پاسخ
 9. مهسا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۵ ساله هستم لیسانس طراحی وب و در حال حاضر در یک سایت معتبر گردشگری ایرانی سردبیر هستم
  زبانم در حد متوسطه
  همسرم ۳۳ ساله و توی کار تعمیر و تولید مبل فعالیت میکنه و در این زمینه تخصص داره
  سرمایه در حدود ۳۰۰ تومن داریم
  شانسی داریم برای مهاجرت به انگلیس؟

  پاسخ
 10. نوید گفته:

  با عرض سلام
  بنده نوید ۳۶ساله و متاهل ودارای یک فرزند هستم
  شاغل درشرکت نفت و دارای مدرک کاردانی مکانیک با۱۳سال سابقه هستم ،دارای تخصص درزمینه تعمیرات توربین(موتورهواپیما )پمپ و کمپرسورهای بزرگ و درزمینه سیستمهای برودتی تعمیرات ونصب کولر ویخچال به طور حرفه ای فعال هستم وقصد مهاجرت ب کشور آلمان رادارم و اما به مکانیکی خودرو هم واردم!

  پاسخ
 11. نوید گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  ۳۶سال سن دارم با۱۳سابقه درشرکت ملی نفت ودر حال حاضر شاغل هستم ،1دارا بودن مدرک کاردانی مکانیک و اما با داشتن تخصص در زمینه تعمیرات توربینهای گازی( رولزرویس و رستون و سولار )موتور هواپیماو تعمیرات انواع پمپهای سانترفیوژ (گریز از مرکز) 2 نصاب وتعمیرکار سیستمهای برودتی کولر ویخچال و…هستم
  آیا کار مناسب با تخصص های بنده هست و از چه طریقی باید اقدام کرد؟؟

  پاسخ
 12. رضا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۱۱ سال سابقه دارم در زمینه دکور سینما و تلویزیون
  و دکوراسیون داخلی و خارجی منزل و…
  آیا شانسی برای گرفتن ویزای کار دارم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   در صورتی که مایل به اخذ ویزای کار هستید باید از یک کارفرما پیشنهاد شغلی دریافت نمایید. راه آسانتر اقدام از طریق دور ه های زبان است که به واسطه ی دوره ی زبان می توانید وارد کشور مورد نظر شده و به جستجوی کار بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. محمد گفته:

  سلام فوق دیپلم ناوبری و مدرک ملوانی عمومی نامحدود بر روی کشتی های اقیانوس پیما رو دارم و ۲۴ سال سن دارم ایا برای این حرفه کاری هست و اگه کاری برا این حرفه وجود داره چیکار باید کرد متشکر.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 14. مهدیه گفته:

  سلام وقتتون بخیر من 21 سالمه رشته ی تحصیلیم طراحی صنعتیه (مبلمان خودرو پوشاک و…….) علاوه بر این ناجیگری و مربیگری شنا هم دارم میخواستم بدونم برای این رشته ی من در کشور انگلیس بازار کار هست و اصلا اینده ای داره
  البته درباره زبان من به تازگی به طور فشرده شروع کردم به یادگیری

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. مهسا شایسته گفته:

  سلام خانمی ۳۰ ساله هستم فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و همسرم ۳۴ ساله دکترای حسابداری ، ایا میتوانیم برای ویزای کاری با کار مناسب خصوصا برای همسرم در انگلستان اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. احمد گفته:

  سلام … خسته نباشید. . من ۴۷ سال سن دارم . لیسانس مکانیک و طراح و سازنده و نصاب جرثقیلهای سقفی هستم. میخوایتم بدونم کار در انگلستان چطوره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار باید job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید وپیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. رهام گفته:

  سلام وبا عرض پوزش مدرک کارشناسی اتاق عمل دارم با سابقه کاری ۵ سال
  ۲۹ ساله ام متاهل ویکفرزند ایا رشته من پذیرفته می شود برای کشور انگلستان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار اگر برای ویزای کار مدنظرتان است شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید .

   پاسخ
 18. maziar samiei گفته:

  سلام؛خانمي ٤٣ ساله با سابقه پرستاري١٦ ساله و استخدام رسمي و متاهل و داراي دو پسر ١٦ ساله و ١٢ ساله…آيا شرايط دريافت ويزاي كار را در كشورهاي اروپايي علي الخصوص آلمان يا انگليس را دارم؟؟ با تشكر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   متاسفانه با توجه به سن , شما شرایط دریافت ویزای کاری را ندارید اما راه های دیگری برای مهاجرت نیز وجود دارد
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  با سلام و خسته نباشید.حامد هستم و مجرد و ۲۸ سالمه- فوق لیسانس مهندسی کشاورزی از دانشگاه دولتی و ۵ سال سابقه کار-اگه امکانش باشه در مورد گرفتن ویزای کار انگلیس-اسکاندیناوی یا استرالیا راهنمایی بفرمایید.ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما مطلوب است، برای اخذ ویزای کار کشورهای مورد نظر باید امتیازات یا شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. برای محاسبه امتیازات خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  با سلام و خسته نباشید.بنده ۲۵ سال سن، دانشجوی ارشد مدیریت گردشگری و مهمانوازی در انگلستان هستم.نمره آیلتس ۶٫۵ و تجربه کاری در رستوران انگلیسی به مدت ۷ ماه و کارآموزی در هتل ۵ ستاره انگلیسی به مدت ۸ ماه را دارم. مایل به ماندن در انگلستان و یا مهاجرت از طریق ویزای کار به کشورهای مشابه مثل کانادا، نیوزیلند، استرالیا، دانمارک … را دارم. در خصوص ویزای کار انگلستان با مشاورین شما صحبت کردم و ایشان به من امیدواری دادن که شانس زیادی برای گرفتن ویزای کار دارم. فقط سوال بنده این هست که تحت عنوان چه شغلی بایستی من کار پیدا کنم؟ چون در سایت سفارت انگلستان ذکر کرده که فقط یکسری شغل های خاص که سطح مهارت بالای ۶ دارن و یک میزان حداقل حقوق سالانه دارند امکان گرفتن ویزای کار دارن. در رشته من اکثر شغل ها مثل receptionist, bar tender, supervisor… در این لیست نیست. در صورت اقدام برای شغل های مدیریتی هم معمولا احتیاج به تجربه کاری چند ساله مدیریتی دارند. آیا امکان گرفتن ویزا برای شغل های graduate job که معمولا همراه با آموزش مدیریت و بعد استخدام هست امکان پذیر هست؟ با توجه به شرایطی که من دارم به نظر شما چه کشوری برای گرفتن ویزای کار راحت تر هست؟ شما چه توصیه ای برای من دارید؟ خیلی ممنون از وقتتون و پیشاپیش سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کار برای کشورهایی نظیر کانادا، نیوزلند، دانمارک و … شرایط خاص خود را داراست. به طور مثال در کشورهای کانادا و استرالیا باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. برای اخذ ویزای کار کشور انگلیس پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید و از شرایط متناسب با رزومه خود مطلع شوید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.