موسسات معتبر کاریابی در یونان

اگر میخواهید با موسسات معتبر کاریابی در یونان اشنا شوید، اگر به دنبال ادرس موسسات معتبر کاریابی در یونان هستید ، اگر در جستجوی کار در یونان  هستید،اگر میخواهید شرایط پیدا کردن کار در یونان را بدانید،اگر میخواهید از مدارک لازم جهت کار در یونان اگاه شوید، میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان تلفنی توسط وکلای برجسته و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور استفاده نمایید. و از طریق سایت موسسه حقوقی ملک پور ،  موسسات معتبر کاریابی در یونان را بررسی نمایید.
روش های مختلفی برای جستجوی کار در یونان وجود دارد. یکی از این روش ها جستجو در وب سایت های حاوی موسسات معتبر کاریابی در یونان است. روش دیگر ارسال CV (رزومه) و معرفی نامه به کارفرما ی مورد نظر است. همچنین می توانید از خدمات موسسات معتبر کاریابی در یونان استفاده کنید:
ایدئولوژی سیاسی حقیقی یونان سرمایه داری است. اگر به دنبال کار می گردید، توصیه می شود که نگاهی به صنایع گردشگری، مواد غذایی و پردازش توتون و تنباکو، منسوجات، مواد شیمیایی، معدنی و نفتی داشته باشید؛ در این زمینه ها احتمالاً شانس بیشتری برای یافتن یک موقعیت شغلی مناسب خواهید داشت. اگر نمی دانید که باید جستجوی خود را از کجا شروع کنید، می توانید با موسسات معتبر کاریابی در یونان تماس بگیرید. بهتر است برای اطمینان از موقعیت کاری خود ابتدا با این آژانس ها تماس بگیرید.

فهرست موسسات معتبرکاریابی یونان

۱٫    شرکت سهامی بین المللی گرانت تورنتون
شرکت اگون زندر در تلاش برای ترویج نگرش همکاری در میان مشاوران خود است. این شرکت در درجه اول منافع مشتریان را در نظر می گیرد، و به همین دلیل قادر به ارزیابی همه فرصت های شغلی موجود است. مشاوران و محققان برای انجام کار خود، گفتگو با مشتریان در مورد متقاضیان مشاغل موجود، اجرای پروژه های جامع و غیره تشویق می شوند.
آدرس: شرکت سهامی بین المللی اگون، خیابان پارادیسو، شماره ۱۵۱۲۵، آتن، آتیکا
تلفن: ۳۰۲۱۰۶۸۳۳۳۳۳+
وب سایت: http://www.egonzehnder.com
شرکت سهامی بین المللی اگون زندر در صنایع خودرو، بانکداری، بیوتکنولوژی، مهمان داری، مواد شیمیایی، کامپیوتر / نرم افزار / سخت افزار، مشاوره، مهندسی، خدمات مالی، مراقبت های بهداشتی، صنعتی، بیمه، فناوری اطلاعات، ساخت و تولید،، رسانه، نفت و گاز، صنایع دارویی، مشاور املاک، خرده فروشی، علوم پایه، مخابرات و ارتباطات فعالیت دارد.
۲٫    شرکت سهامی بین المللی گرانت تورنتون
آتن که یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان است، به لحاظ تاریخی و اقتصادی بسیار مهم است. شرکت یونانی گرانت تورنتون بین المللی در آتن، یک شرکت مالی بین المللی است که بهترین مشاوره مالی را برای شرکت ها، سازمان ها و تجارت های بزرگ و کوچک فراهم می کند. هدف این شرکت در بهبود ثبات شهر آتن و کاهش خطرات و کمک به نسل های آینده است.
آدرس: شرکت سهامی بین المللی گرانت تورنتون، خیابان زوپو، شماره ۱۱۶۳۵، آتن، آتیکا
تلفن: ۷۲۸۰۰۰۰ (۲۱۰) ۳۰
وب سایت: http://www.grant-thornton.gr
شرکت بین المللی سهامی گرانت تورنتون در زمینه صنایع حمل و نقل هوایی / هوا و فضا، مهمان داری، ساخت و ساز، خدمات مالی، غذا و نوشیدنی، بهداشت و ایمنی، مراقبت های بهداشتی، مشاور املاک، خرده فروشی، فروش و توسعه تجاری فعالیت دارد.
۳٫    HVS بین المللی
(شرکت سهامی بین المللی هورتون)
ما با ارائه مشاوره تخصصی به سازماها به آنها در دستیابی به اهداف استراتژیک خود و مدیریت بر نیروی انسانی کمک می کنیم.
آدرس: شرکت بین المللی سهامی هورتون، خیابان پاپاندرو، شماره ۱۶۶۷۵، آتن، آتیکا
تلفن: ۰۰۳۰۲۱۰۸۹۸۵۱۰۱
وب سایت: http://www.horton-intl.com
شرکت سهامی بین المللی هورتون در اکثر زمینه های تخصصی فعالیت دارد.
۴٫    شرکت بین المللی HVS در آتن
یک سازمان جهانی مشاوره و خدمات با تمرکز بر صنایع هتلدارری، رستوران، مالکیت اشتراکی، سرگرمی و تفریح  است.
آدرس: شرکت بین المللی HVS ، خیابان پانپستیمو، طبقه سوم، شماره ۱۰۶۷۱، آتن، آتیکا
تلفن: ۳۰۲۱۰۳۶۱۲۰۸۵
وب سایت: http://www.hvs.com
شرکت بین المللی HVS در اکثر زمینه های تخصصی فعالیت دارد.
اینها چند نمونه از موسسات معتبر کاریابی در یونان است .هزینه های خاصی برای اخذ مجوز کار در یونان با توجه به نوع مجوز کار و مدت زمان درخواست مجوز دریافت می شود. وکلای باتجربه و کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور  می توانند به شما برای دریافت اجازه کار و جستجو کار از طریق  موسسات معتبر کاریابی در یونان کمک کنند.شما همواره در مورد موسسات معتبر کاریابی در یونان و مواردی مثل جستجوی کار از موسسه حقوقی ملک پور کمک بگیرید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.
 

نگارنده: سمیرا یاو

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. Saeed گفته:

  بادرود من اقامت پناهندگی یونان رو دارم و همچنین به زبان های ترکیه وانگلیسی مسلط هستم درضمن فوق لیسانس برق دارم میخواستم ببینم میتونید برام یه کاری توی آتن پیدا کنید یا پیشنهاد بدید؟؟من آتن هستم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ