موسسات معتبر کاریابی در فنلاند

موسسات معتبر کاریابی در فنلاند

موسسات معتبر کاریابی در فنلاند  و نحوۀ کاریابی در فنلاند ، هزینه های موسسات معتبر کاریابی در فنلاند 2018 ، مهاجرت به فنلاند و نحوۀ پیدا کردن موسسات معتبر کاریابی در فنلاند جهت کار در فنلاند و اخذ اقامت دائم فنلاند ، آیا می خواهید مهاجرت به فنلاند داشته باشید ؟ آیا به دنبال موسسات معتبر کاریابی در فنلاند می باشید ؟ روند پیدا کردن موسسات معتبر کاریابی در فنلاند به چه صورت است ؟ آیا از طریق موسسات معتبر مهاجرتی می خواهید موسسات معتبر کاریابی در فنلاند را پیدا نمایید ؟ آیا شما می خواهید از طریق موسسات معتبر کاریابی در فنلاند کار مناسب پیدا نمایید ؟ موسسه حقوقی ملک پور معتبرترین و موردوثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه در باب موسسات معتبر کاریابی در فنلاند مقاله ای را به نگارش درآورده است ، لذا شما عزیزان اگر به دنبال موسسات معتبر کاریابی در فنلاند می باشید این مقاله را تا پایان مطالعه نموده و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید همواره با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از طریق وکلای رسمی و کارشناسان و حقوقدانان معتبر به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

آژانس های کاریابی خصوصی و خدمات استخدام در فنلاند

موسسات معتبر کاریابی و استخدام و موتورهای جستجو با سایت های به زبان انگلیسی :
سایت های زیر به طور کلی به شما امکان جستجوی کار، ارسال رزومه، درخواست موقعیت های خاص و غیره را به شما می دهند. لینک های بیشتری برای ارائه خدمات و موسسات معتبر کاریابی در فنلاند و استخدام وجود دارد که چند مورد از آنها به طور مستقیم شما را به صفحات مربوط به فرصت های شغلی شرکت های بزرگ هدایت می کند. این سایت ها به زبان انگلیسی هستند، اما توضیحات مربوط به مشاغل احتمالاً تنها به زبان فنلاندی است.
•    آدکو : یکی دیگر از موسسات معتبر کاریابی در فنلاند می باشد . آدکو یک سایت پیشرو در ارائه راه حل های منابع انسانی که در فنلاند و به صورت بین المللی خدمات نیروی انسانی ارائه می دهد.
•    گروه بارونا  (به زبان انگلیسی): فرصت های شغلی در زمینه فناوری اطلاعات، ساخت و ساز، صنعت، تدارکات، بهداشتی و مراقبت های اجتماعی، خدمات دفتری و غیره ارائه می دهد.
•    از دیگر موسسات معتبر کاریابی در فنلاند می توان به موسسات وآژانس های زیر اشاره نمود :
•    بویدن فنلاند : شرکت مشاوره تجاری با تمرکز بر سمت های اجرایی
•    سایت حرفه ای دل : جستجوی مشاغل موجود در شرکت فناوری کامپیوتری دل در فنلاند
•    اکسپرتر : خدمات حرفه ای اجرایی
•    اینتر سرچ : سمت های اجرایی
•    جاب استپ  : خدمات اشتغال دانشگاه های علوم کاربردی فنلاند
•    اویکوت تایوپاکت  : یکی دیگر از موسسات معتبر کاریابی در فنلاند می باشد که سرویس جستجوی کار در روزنامه های مختلف و جستجو بر اساس شغل مورد نظر و محل کار است.
•    دانشگاه هلسینکی: خدمات حرفه ای و فرصت های شغلی علمی و گزینه «راهنمای دانشجویان بین المللی برای کار در فنلاند»
•    اورانوس دات فای  : جستجوی مشاغل، فرصت های شغلی موجود، اشتغال و آموزش
•    گروه VPS: یکی دیگر از  موسسات معتبر کاریابی در فنلاند می باشد که استخدام نیروی کار و خدمات استخدام در سراسر فنلاند، استونی و مجارستان را دارد .

موسسات معتبر کاریابی و استخدام و موتورهای جستجو با سایت های به زبان فنلاندی

سایت های زیر به طور کلی به شما امکان جستجوی کار، ارسال رزومه، درخواست موقعیت های خاص و غیره را به شما می دهند. این سایت ها به زبان انگلیسی در دسترس نیست، که احتمالاً بدان معناست که متقاضی باید به زبان فنلاندی صحبت کند.
•    آلفا: یکی از موسسات معتبر کاریابی در فنلاند می باشد که استخدام کارکنان و گزینش نیروی انسانی را به همراه دارد .
•    BiisoniHenkilöstövuokraus: استخدام نیروی انسانی موقت، برون سپاری و پیمانکاری
•    HR-Yhtiöt: خدمات نیروی انسانی و استخدام با تمرکز بر بخش های صنعت مانند ساختمان، حمل و نقل، برق و لوله کشی و تعمیر و نگهداری اموال
•    مانستر دات فای  : بین خدمات استخدام المللی
•    سیور  : استخدام در سازمان های متعلق به شهر هلسینکی، اسپو، وانتا و کائونیاینن. فرصت های شغلی موجود به عنوان مثال در مدارس، مراکز مراقبت روزانه و بیمارستان است. تسلط به زبان فنلاندی شرط لازم در این مشاغل است.
•    استف پوینت  : استخدام و برون سپاری کارکنان موقت، خدمات آموزشی، نیروی کار بین المللی
•    گروه VMP: استخدام و جذب نیروی کار در بسیاری از زمینه ها در فنلاند و از موسسات معتبر کاریابی در فنلاند و در سراسر اروپا می باشد.

لینک های مربوطه با موسسات معتبر کاریابی در فنلاند :
•    صفحه خدمات اشتغال EURES مهاجرین فنلاند با عنوان «پورتال فرصت های شغلی اروپا»
•    صفحه وزارت امور اقتصادی و خدمات اشتغال مهاجرین فنلاند

استخدام بین المللی

ما در زمینه استخدام بین المللی پیشگام هستیم. مفهوم خدمات اُپتیم گلوبال  (جهانی) به شرکت شما امکان بهره گیری از پتانسیل نیروی کار بین المللی را فراهم می کند.
خدمات:
استخدام بین المللی
در رابطه با موسسات معتبر کاریابی در فنلاند می توان بیان نمود که استخدام بین المللی یک راه حل کلیدی برای مشکلات کمبود نیروی کار است. اُپتیم گلوبال به بیش از نیمی از تمام آژانس های نیروی کار خارجی در فنلاند، لهستان، اسلواکی و فیلیپین خدمات رسانی می کند.
اُپتیم گلوبال پس از سال ها تجربه خدماتی ارائه می دهد که شرکت های مشتری را قادر می سازد تا از پتانسیل بازار بین المللی کار با حداقل تلاش و امنیت مطلوب بهره مند شوند. این مفهوم ترکیبی از بررسی دقیق مهارت و تخصص کارجویان، آموزش زبان فنلاندی، و آشنایی کامل متقاضیان گزینش شده با کار و زندگی در فنلاند است.

مزایایی که شرکت شما از آن بهره مند می شود

 •  رفع کمبود نیروی کار
  •    فرایند چند مرحله ای برای تمرکز شرکت شما بر روی تجارت اصلی خود
  •    شیوه های ایمن و اخلاقی
  در پایان موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و باسابقه ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه در خصوص انواع مهاجرت به اروپا از جمله مهاجرت به فنلاند و پیدا نمودن موسسات معتبر کاریابی در فنلاند دارای جامع ترین اطلاعات می باشد بنابراین اگر شما عزیزان می خواهید از طریق وکیل مهاجرتی معتبر و موسسات معتبر مهاجرتی یک مهاجرت خوب و معقول داشته باشید و موسسات معتبر کاریابی در فنلاند را پیدا نموده و از طریق آن ها یک کار مناسب پیدا نمایید می توانید با دفتر موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین و کارشناسان و وکلای رسمی این دفاتر تخصصی ترین مشاره ها را به صورت تلفنی و رایگان دریافت نمایید .
 • اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

4 پاسخ
 1. امید گفته:

  سلام خدمت شما عزیزان
  باید اول از آقای دکتر ملک پور بابت اینهمه لطفی که ران تشکر کرد . بنده برنامه نویس IOS و همچنین لیسانس فناوری اطلاعات هستم و سننم ۲۷ ساله مجرد و در حال حاضر تلاش بسیاری دارم میکنم که مهاجرت کنم و از نوع مهاجرت کاری . این صفحه رو در فیسبوک دیدم ولی برام جالب بود و نکته ای که برام جای سوال داره اینه آیا برای کار لازمه مدرک زبان داشت ( چون واقعا با توجه به کاری که دلرم (برنامه نویسی) وقت کمی برای گرفتن مدرک دارم ولی تسلط خوبی به زبان دارم )‌و همچنین برای گرفتن مدارک تخصصی مثل مدارکی برای برنامه نویسی کجا باید مراجعه کنیم ؟؟ در اصل کشور تارگت من ایرلنده و بسیار از این کشور خوشم میاد ولی نیاز به راهنمایی بیشتر دارم . آقای ملکپور درصورتی که نیاز به برنامه نویس IOS داشته باشید بنده در خدمتم
  از حسن و توجه شما کمال تشکر را دارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. Farhad sattarzadeh گفته:

  با سلام خدمتتون عرض کنم اینجاب فرهاد ستارزاده از ایران و شهر تبریز هستم رشته تحصیلی من دکوراسیون داخلی هست میخواستم برای کار به فنلاند بروم بی زحمت راهنمایی کنین

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای دریافت کار در کشور فنلاند باید در داخل کشور فنلاند حضور داشته باشید تا بتوانید به دنبال کار بگردید . امکان پیدا کردن کار از خارج از کشور فنلاند وجود ندارد باید از یک طریقی وارد کشور فنلاند شوید و سپس به دنبال کار بگردید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راه های مهاجرت به فنلاند با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید . با تشکر

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.