موسسات معتبر کاریابی در سوئد

موسسات معتبر کاریابی در سوئد

audio موسسات معتبر کاریابی در سوئد

موسسات معتبر کاریابی در سوئد 2018 چگونه می توانند در جستجوی کار در سوئد و کاریابی در سوئد به من کمک کند؟ هدف موسسات معتبر کاریابی در سوئد چیست؟ چگونه موسسات معتبر کاریابی در سوئد پیدا کنم؟ چگونه می توانم برای کار به موسسات معتبر کاریابی در سوئد درخواست دهم؟ موسسات معتبر کاریابی در سوئد در چه مواردی میتوانند به کمک کنند؟ هزینه های موسسات معتبر کاریابی در سوئد چقدر است ؟ اخذ دعوتنامه کاری از سوئد چگونه است؟

برای اخذ مجوز کار باید از طرف یک کارفرمای سوئدی پیشنهاد رسمی کار داشته باشید. این کار همچنین باید شرایط زیر را داشته باشد:
به مدت حداقل ده روز در آگهی های اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا درج شده باشد. شرایط اشتغال مطابق با شرایط تعیین شده در قراردادهای سوئدی و یا شرایط معمول در مشاغل یا صنایع باشد. حداقل حقوق پرداختی ماهانه ۱۳۰۰۰ کرون بدون احتساب مالیات باشد.شما همچنین باید یک گذرنامه معتبر در کشور خود داشته باشید.

اخذ مجوز برای اعضای خانواده

اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا و واجد شرایط برای دریافت مجوز کار باشید، همسر قانونی شما، شریک شما و فرزندان زیر ۲۱ سال شما (و همچنین فرزندان بالای ۲۱ سال که به لحاظ مالی به شما وابسته هستند) می توانند در سوئد به شما ملحق شوند. آنها باید برای اجازه اقامت، یا همراه با شما و یا به طور جداگانه درخواست دهند.

روند درخواست مجوز

به طور کلی، شما باید قبل از ورود به سوئد درخواست دهید، البته در برخی موارد می توانید در کشور سوئد درخواست دهید، در صورتی که در حال حاضر به طور قانونی در این کشور زندگی می کنید. پیشنهاد کاری شما باید در اتحادیه صنفی مربوطه مورد تایید باشد.
درخواست خود تهیه و آن را به صورت آنلاین ارسال کنید و یا فرم کاغذی درخواست را به نزدیک ترین سفارت یا کنسولگری سوئد تحویل دهید. درخواست شما باید شامل موارد زیر باشد:
–    فرم درخواست تکمیل شده
–    کپی از صفحات گذرنامه شما که حاوی اطلاعات شخصی، مدت اعتبار و اجازه سکونت شما در کشورهای دیگر غیر از کشور مبدأ خود (مانند ویزا یا اجازه اقامت کشورهای دیگر) باشد.
–    پیشنهاد کاری شما و تاییدیه اتحادیه های صنفی
–    هزینه ثبت درخواست
اداره مهاجرت درخواست شما را بررسی کرده و تصمیم نهایی را در زمان مقرر به اطلاع شما می رساند.

فهرست کمبود نیروی کار

اداره مهاجرت سوئد همراه با آژانس استخدام عمومی معمولاً فهرستی از مشاغل پر تقاضا در سوئد را با عنوان فهرست کمبود نیروی کار اعلام می کند. این فهرست را بررسی کنید چرا که اگر کار شما جزء مشاغل پر تقاضا باشد (یعنی یکی از مشاغل موجود در این فهرست)، می توانید برای مجوز کار در سوئد اقدام کنید و لازم نیست به کشور خود باز گردید. (متاسفانه، این فهرست تنها به زبان سوئدی در دسترس است، بنابراین بهتر است برای ترجمه آن از ابزار ترجمه استفاده کنید.)

EURES – پورتال تحرک کاری اروپا

یکی دیگر از نقاط شروع خوب برای جویندگان کار پایگاه داده EURES است که مجموعه ای از فهرست مشاغل آژانس های کاریابی عمومی کشورهای عضو اتحادیه اروپا است و توسط خدمات اشتغال عمومی اتحادیه اروپا اداره می شود. شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا می توانند از برنامه «اولین شغل EURES شما» استفاده کنند که برای تشویق به تحرک در اروپا طراحی شده است.
EURES همچنین در صورتی که شما یکی از شهروندان غیر اتحادیه اروپا هستید که نیاز به مجوز کار دارید، بسیار مفید است. اگر شغلی به شما پیشنهاد شده است، کارفرمای شما باید آن شغل را در اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس برای حداقل ده روز آگهی داده باشد. این یکی از نیازهای اساسی برای واجد شرایط بودن برای اخذ مجوز کار سوئدی است و EURES آن را آسان تر می کند. شرایط اشتغال پیشنهادی شما همچنین باید با شرایط تعیین شده در قراردادهای سوئدی و یا شرایط موجود در مشاغل یا صنایع مرسوم مطابقت داشته باشد.

فهرست های شغلی

بسیاری از سایت های کاریابی خصوصی که معمولاً برای یافتن شغل استفاده می شوند در سوئد وجود دارد. این وب سایت ها معمولاً شامل فهرست مشاغل (اغلب به زبان سوئدی) است و شما می توانید رزومه خود را آپلود کنید. برخی از این سایت های کاریابی عبارتند از:
careerbuilder.se
jobb.blocket.se
jobbsafari.se
metrojobb.se
monster.se
stepstone.se

فهرست مشاغل به زبان انگلیسی

پورتال جستجوی کار در لینکداین (LinkedIn)
Thelocal.se/jobs
neuvoo – منبع کاریابی جهانی
آژانس های استخدام با فهرست مشاغل
کار علمی و دانشگاهی
آدکو (به زبان سوئدی)
Incluso
نیروی انسانی (به زبان سوئدی)
Proffice (به زبان سوئدی)
TNG (به زبان سوئدی)
Undutchables

مراجعه مستقیم با یک شرکت

اگر شما علاقه مند به کار در یک شرکت خاص هستید، بهتر است با مراجعه مستقیم به آنجا درخواست کار دهید. وب سایت بسیاری از شرکت ها شامل اطلاعاتی در مورد موقعیت های شغلی موجود است. اگر اطلاعات شغلی را بر روی وب سایت شرکت ها پیدا نمی کنید، می توانید با مراجعه مستقیم از آنها بپرسید که آیا درخواست کاری شما را می پذیرند یا خیر.

سابقه کار / کارآموزی و فشرده سازی زمان پروژه ها

روش دیگر برای ورود به نیروی کار سوئد، شرکت در دوره های تجربه کاری یا کارآموزی در محل کار است. شما با این روش تجربه حرفه ای و گرایش حرفه ای کسب می کنید و زندگی کاری را تجربه می کنید، که به شما تجربه کافی برای درخواست یک کار مناسب را می دهد.همچنین لینک مفید  Kortavägen  برنامه ای در سراسر کشور است که به کار سوئد پیشنهاد می کند؛ این سایت توسط آژانس استخدام عمومی سوئد توسعه یافته است.
در باب موسسات معتبر کاریابی در سوئد می توان گفت؛ موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن کادری مجرب از کارشناسان و وکلا متخصص برای کمک به شما در انتخاب درست کشور و اهداف شما متقاضی گرامی اماده و  مشاوره تخصصی می دهند. ما همچنین شما را در درخواست های کاری و چگونگی اقدام برای یافتن کار در سوئد مشاوره و  حمایت می کنیم. موسسه حقوقی ملک پور  به شما کمک میکند برای زندگی و کار در سوئد آماده شوید، با اعتماد به نفس  شروع کنید و مطمئن شوید که آینده موفقی در پیش رو دارید.

موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و معتبر ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه همواره بانک اطلاعاتی گسترده ای در رابطه با موضوع موسسات معتبر کاریابی در سوئد و تمامی مسائل حقوقی و مهاجرتی از جمله مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری و . . . بوده ، لذا شما عزیزان می توانید در صورت هر گونه سوال در رابطه با راههای اقامت در سوئد و مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری و اخذ اقامت دائم در اروپا ، با دفتر مرکزی ما در وین و یا تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین و کارشناسان حقوقی و وکلای رسمی این دفاتر به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

21 پاسخ
 1. س.ع گفته:

  باسلام بنده ۳۰سالمه و متاهلم و فوق لیسانس حقوق دارم میتونم درخواست کار تو سوئد بدم؟ایا رشته من کاری براش وجود داره ۰؟

  پاسخ
 2. مجتبی گفته:

  با سلام.
  من 30 سالم هست و مجرد و لیسانس مکانیک هستم که به مدت شش سال با سمت طراحی صنعتی مشغول به کار هستم و توانایی لازم را در این زمینه دارم. و درخواست مهاجرت کاری به این کشور به دلیل سطح زندگی بالا و تشکیل خانواده دارم لطفا راهنمایی بفرمایید که از چه طریقی میتوانم اقدام کنم و شانس موفقیتم چقدر میباشد.
  تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت به سوئد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. سارا گفته:

  سلام خسته نباشید بنده ارشد کامپیوتر و 10سالرسابقه کار دارم همسرم ارشد برق و 8سال سابقه کار در صنعت پتروشیمی دارد خواهان اقلمت در سوئد میباشیم .در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.متشکرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسرتان، سطح زبان، میزان سرمایه شما و …. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری جهت گرفتن اقامت در سوئد برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. maziar samiei گفته:

  سلام بنده ۴۷ سال دارم و متاهلم شغلم شیشه ساختمان است برای ویزای کار سوید باید چکار کنم ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. maziar samiei گفته:

  با سلام.من 32سال سن دارم و مجردم . لیسانس آمار دارم و مددت 9سال کارمند رسمی دولت به عنوان کارشناس آمار هستم.به تازگی مدرک ارشد مدیریت دلتی گرفته ام.حدوود150میلیون نقدینگی دارم.میخواستم برای ویزای کار سوئد اقدام کنم.لطفا راهنمایی بفرمائید.سپاسگزارم(9سال سابقه کاری و بیمه ای مرتبط با مدرکم را دارم) —

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید که برای رشته و سابقه کار شما پیدا کردن کار بسیار سخت میباشد . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 6. نیوشا گفته:

  درود.
  من مربی ورزش هستم(مربی و داور شنا.منجی غریق.مربی و داور شطرنج.مربی دو و میدانی.مربی ورزش در آب. مربی تیرکمان.)مدرک کارشناسی مدیریت تربیت بدنی و برنامه ریزی دارم‌و تو کارم موفق هستم.تو کار نقاشی هم هستم نقاشی روی بوم‌عالی است.و مدرک‌آرایشگری هم دارم و گار‌هم‌کردم.خیلی دوس دارم‌اقامت کشور سوئد بگیرم و اونجا مشغول کار بشم آیا میتونین من رو راهنمایی کنین باید چکار کنم.خانم هستم مجرد و ۳۴ ساله.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که در سوئد کارفرما دارید میتوانید برای ویزای کاری اقدام نمایید و یا برای تحصیل اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. maziar samiei گفته:

  سلام و عرض ادب .در مورد نیاز سوئد به پزشک و دندانپزشک سوال داشتم.آیا سوئد شرایط خاصی گذاشته در این خصوص و اعلام نیاز کرده؟اگر جواب مثبت هست از چه زمانی این اعلام نیاز رو انجام داده و احتمالا تا چه زمانی ممکنه این نیروها رو بخواد برای سوئد؟ممنون میشم اگه سوال من رو هم منتشر کنید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب همانطور که میدانید پزشکان یا می بایست مدرک خود را در ان کشور معادل نمایند که مستلزم زمان زیادی است یا می بایست ازمون دهند جهت هر دو مسیر مذکور نیاز به ویزایی دارید که در ان کشورها مدتی حضور داشته باشی و در حال حاضر این کشور به نیروی کاری نیازمند میباشد . برای کسب اطلاعات کامل میتوانید با دفاتر ما تماس گرفته تا به طور رایگان اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند .

   پاسخ
 8. سمی گفته:

  سلام دکتر ملک پور عزیز خدا خیرتان بده این همه اطلاعات در اختیار ما میگذارید من معلم هستم 13 سال سابقه با دوتا فرزندانم میخواهم بیام سوئد برای زندگی آیا کارفرمایی میشناسید کمکم کنه زودتر بیام ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با سپاس از شما خیر در خصوص معرفی کارفرما خودتان باید این امر را انجام دهید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. maziar samiei گفته:

  سلام در مورد مشاغل مورد نیاز کشورهایی مثل سوئد،گرجستان و یا تایلند سوال داشتم،چه کشوری برای ایرانی ها از نظر درآمد و ارزش پول بهتره و اینکه کمبود چه نوع نیروی کاری تو این کشورها حس میشه؟ من به عنوان یه قصاب حرفه ایی با مدرک بین المللی یا باریستا جایی برای کسب در امد تو کشورهای ذکر شده دارم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 10. maziar samiei گفته:

  با سلام و خسته نباشید به اقای ملک پور میخواستم ببینم از طریق کاری میتونم اقدام کنم برای سوئد؟من چند نفر از دوستانم سوئد هستن.و تمام مطالب سوئد خوندم میخواستم ببینم شما کارفرما و کسی سراغ دارین که کمکم کنه؟دوستان من در سوئد میگن 2 راه که ساده ترین راه هستن یکی ازدواج هست و یکی کارفرما اشنا که درخواست کار بزنن. ممنون میشم کمک کنین.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   برای راهنمایی دقیق در ابتدا باید شرایط شما را کاملا بررسی کنیم لذا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام من تابعیت پنج ساله ایتالیا دارم آیا میتوانم من در سوئد کار کنم یا خیر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   امکان کار در سوئد وجود دارد اما مدارک و سابقه کار شما باید مورد بررسی قرار گیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.