مهاجرت کاری به لیختن اشتاین

مهاجرت کاری به لیختن اشتاین یکی از راههای مهاجرت به کشور لیختن اشتاین می‌باشد.شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین و مهاجرت کاری به لیختن اشتاین سال ۲۰۱۷ چیست ، موسسات کاریابی لیختن اشتاین کدامند و وضعیت کار در لیختن اشتاین برای مهندسین چگونه است ،  در این مقاله سعی شده که به سوالات شما در باب مهاجرت کاری به کشور لیختن اشتاین پاسخ داده شود. برای مهاجرت کاری به لیختن اشتاین، به چه مدارکی نیاز داریم؟ این مقاله برای شما توسط موسسه مهاجرتی ملکپور نگاشته شده و به سوالات شما درباره مهاجرت کاری به لیختن اشتاین پاسخ می‌دهد.

 

نگاهی اجمالی به کار در لیختن اشتاین

برای کار در لیختن اشتاین در وهله اول مبحث تابعیت شخص جستجوکننده کار، به میان می‌آید. با توجه به قرار داشتن کشور لیختن اشتاین در منطقه اقتصادی اروپا، EEA، اتباع کشور‌های عضو اتحادیه اروپا به علاوه کشور‌های نروژ، ایسلند و سوئیس، می‌توانند بدون نیاز به اجازه کار، در این کشور مشغول به کار شوند.

از طرفی دیگر، اتباع کشور‌های غیر اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا، در صورت داشتن پیشنهاد کار در کشور لیختن اشتاین نمی‌توانند در این کشور مشغول به کار شوند و لزوما برای انجام این کار، باید از کشور لیختن اشتاین اجازه اقامت دریافت کنند.

با توجه به این کشور لیختن اشتاین در کشور ایران و بسیاری از کشور های دیگر جهان، سفارت ندارد، درخواست ویزای کاری شما باید از طریق سفارت‌های حافظ منافع، مانند سفارت فتلاند و سوئیس، ارائه شود.

 

دریافت پیشنهاد کاری در لیختن اشتاین

برای گرفتن پیشنهاد کاری از یک کارفرما در لیختن اشتاین، نیاز به ارائه مدرک تحصیلی و رزومه کاری با چند سال سابقه کار دارید.

برای گرفتن پیشنهاد کاری در لیختن اشتاین، باید یا به صورت مستقیم با کارفرما وارد مذاکره شوید یا اطلاعات تحصیلی و کاری خود را در وب‌سایت‌های کاریابی لیختن اشتاین ثبت کنید.

در صورتی که می‌خواهید با شرکت خاصی به صورت مستقیم وارد مذاکره شوید، باید تمامی پیش شرط های لازم برای انجام کار که قبلا توسط شرکت منتشر شده است را داشته باشید و سپس برای کار، اقدام نمایید. اگر پیش شرط های لازم محیا بود و همچنین مصاحبه‌های گرفته شده نیز موفقیت آمیز بود، شما شانس این را خواهید داشت تا نامه پیشنهاد کاری، برای ارائه به سفارت و دریافت ویزا تهیه فرمایید.

در صورتی که می‌خواهید اطلاعات تحصیلی خود را در سایت‌های کاریابی ثبت کرده و از این طریق به دنبال کار بگردید، دست شما برای انتخاب کار مناسب، بازتر می‌باشد و امکان انتخاب یک شرکت میان طیف وسیعی از شرکت‌های موجود را خواهید داشت. پس از انتخاب شرکت مورد نظر و فرستادن اطلاعات خود برای آن‌ها، ممکن است از شما تقاضای مصاحبه اینترنتی و یا ارائه پیش شرط های بیشتری شوند که در این صورت، شما موظف به ارائه آن‌ها هستید. اگر تمامی مراحل به خوبی پیش برود، شما نامه پیشنهاد کاری برای ارائه به سفارت برای دریافت ویزا، دریافت خواهید کرد.

تجربه نشان داده افرادی که دارای مدرک زبان آلمانی هستند، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد کاری هستند و بهتر است پیش از اقدام برای پیدا کردن کار، مدرک آلمانی خود را اخذ کرده باشید.

 

دریافت اجازه کار در لیختن اشتاین

پس از دریافت پیشنهاد کاری باید از دولت لیختن اشتاین اجازه اقامت دریافت کنید. برای انجام این کار، نیاز به ارائه پیشنهاد کاری دریافت شده از کارفرمای لیختن اشتاینی، مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی بر اساس زبان مورد نیاز برای انجام کار و مدارک اقامتی برای ۱ الی ۲ ماه اول زندگی در لیختن اشتاین دارید.

لازم به ذکر است که مدرک زبان آلمانی، در صورت داشتن پیشنهاد شغلی، یکی از الزامات سفارت برای دریافت ویزای کاری نیست ولی تجربه نشان داده است که افراد دارای مدرک زبان آلمانی از شانس بیشتری برای دریافت ویزای کاری برخوردار هستند.

 

در این مقاله به موضوع مهاجرت کاری به لیختن اشتاین پرداختیم و سعی کردیم که به سوالات شما درباره مهاجرت کاری به لیختن اشتاین پاسخ دهیم. به صورت کلی با توجه به امکانات و شرایط کشور لیختن اشتاین، این کشور برای مهاجرت کاری پیشنهاد نمی‌شود و به جای آن، کشور‌های آلمان و اتریش برای مهاجرت کاری پیشنهاد می‌شود. اگر شما نیز قصد مهاجرت کاری به لیختن اشتاین را دارید، می‌توانید با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و از امکان مشاوره رایگان بهره مند گردید، قرار حضوری تنظیم کرده و یا از مشاوره تلفنی رایگان بهره‌مند شوید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.