مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا ۲۰۱۸ ، راه های مهاجرت کاری به کانادا ۲۰۱۸ ، مدارک مورد نیاز مهاجرت کاری به کانادا چیست ، شرایط اشخاص برای مهاجرت کاری به کانادا چه باید باشد  ، آیا بهترین راه مهاجرت به کانادا  ، مهاجرت از طریق کار به کانادا میباشد ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ۲۰۱۸ چه شرایطی دارد ، لیست مشاغل کانادا ۲۰۱۸ را از کجا بیاوریم ، و مشاغل مورد نیاز در کانادا سال ۲۰۱۸ چه مشاغلی هستند ، job offer از کانادا را چگونه بگیریم ،  مهاجرت کاری به کانادا ، شرایط ودلایل مهاجرت کاری به کانادا ، چرا مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا از چه راهی امکان پذیر می باشد، اگر تمایل به کسب اطلاعات راجع به مهاجرت به کانادا و مهاجرت کاری به کانادا دارید ما را تا انتهای این مقاله همراهی بفرمایید تا از شرایط و جزییات و راههای مهاجرت کاری به کانادا و قوانین مهاجرت در این خصوص مطلع شوید.

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب پیشنهاد کاری کانادا

audio مهاجرت کاری به کانادا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب مهاجرت از طریق آرایشگری کانادا

audio مهاجرت کاری به کانادا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب مهاجرت کاری کانادا

audio مهاجرت کاری به کانادا

 

مهاجرت کاری به کانادا یکی از راههای برتر مهاجرت به کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

از انجا که کانادا یکی از پهناورترین کشورهاست و در عین حال از جمعیت نسبتا کمی برخوردار می باشدو از انجا که کشوری مهاجرپذیر است در این راستا میزبان بسیاری از مهاجران هرساله از سراسر کشورهای جهان می باشد، به گونه ای که امار مهاجرت به این کشور هرساله رو به افزایش نهاده است و همین امر سبب شده تا این کشور سیاست سختگیرانه تری را در باب پذیرش مهاجر در کشور خود در نظر بگیرد. در ادامه به یکی از راههای محبوب مهاجرت به کانادا که همه ساله متقاضیان زیادی را از گوشه وکنار جهان به خود جذب می نماید و از طریق مهاجرت کاری به کانادا امکان پذیر می باشد می پردازیم. از دیدگاه بسیاری از جغرافی دانان و دانشمندان موقعیت کشور کانادا به گونه ای می باشد که در اینده که در صورت تداوم وضعیت تغییر جوی زمین و کمبود اب، کشور کانادا بیشترین منابع اب شیرین را در جهان خواهد داشت بنابراین بسیاری از افراد بدنبال اقامت این کشور از راههای مختلف می باشند که یکی از این راهها مهاجرت کاری به کانادا می باشد.

دلایل مهاجرت کاری به کانادا

برای کسانیکه از این طریق ویزا می شوند علاوه بر اینکه خود شخص موفق به اخذ اقامت دایم کانادا می شود خانواده او نیز که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می شود را شامل می شوند.
برخورداری از خدمات رایگان تحصیلی، بهداشتی
مهاجر پذیر بودن این کشور و وجود تنوع فرهنگی و چند ملیتی بودن این کشور
برخورداری از قوانین راحت برای راه اندازی کسب و کار
کانادا از جمله ثروتمند ترین کشورها در جهان به شمار می اید که دارای اقتصاد قوی و سطح بالای رفاه اجتماعی می باشد
برخورداری از امنیت بالا به صورتیکه جزو ۱۵ کشور امن دنیا بحساب می اید

حال پس از بیان کلیات راجع به دلیل محبوب بودن کانادا برای مهاجرت کاری به کانادا که یکی از راههای مناسب جهت متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می باشد، ویزای کار کانادا به این شکل می باشد که این کشور هر سال با اعلام لیست مشاغل مورد نیاز در پازیتیو لیست خود اقدام به صدور ویزای کار برای کسانی که واجد یک سری شرایط باشند می کند.

لازم به ذکر است که ویزا از نوع ویزاهای امتیازی است و مبتنی بر سیستم امتیاز بندی دومرحله ای می باشد که شخص متقاضی می بایست در بدو امر جهت شروع پروسه کاری یکسری معیارها را برای ارزیابی و کسب امتیاز در مرحله اول دارا باشد:
از میزان تحصیلات حداکثر ۲۵ امتیاز، که مدارک شما می بایست به تایید اداره شهروندی و مهاجرت کانادا برسد.
از زبان انگلیسی ۲۸حداکثر امتیاز، داشتن مدرک زبان فرانسه نیز امتیاز جداگانه ای دارد، و این نکته را مد نظر داشته باشید که داشتن مدرک زبان ایلتس با حداقل نمره ۶ الزامی می باشد.
از سابقه کارمرتبط با رشته تحصیلی شما که الزامه سابقه کار با بیمه مورد قبول می باشد حداکثر ۱۵ امتیاز
از سن حداکثر ۱۲ امتیاز
۱۰ امتیاز برای داشتن پیشنهاد کاری معتبر
و ۱۰ امتیاز برای انطباق پذیری فرد که می تواند شامل مدرک زبان همسر شما بشود در صورتیکه نمره کافی داشته باشد همچنین سابقه تحصیلی یا کاری شما و همسرتان در کانادا، وجود بستگان درجه یک یا دارابودن دعوتنامه شغلی معتبرمبنی بر استخدام شما توسط یک کارفرما که شهروندیا مقیم دایم کانادا می باشد ،که هر کدام می تواند در بالا بردن امتیاز شما کمک کننده باشد.

مهاجرت کاری به کانادا یکی از راههای برتر مهاجرت به کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

در باب مهاجرت کاری به کانادا، در این مرحله که مرحله اول امتیاز بندی بحساب می اید و مجموع تمامی امتیازات حداکثر۱۰۰ امتیاز می شود وشما باید حداقل ۶۷ امتیاز کسب نمایید تا به سیستم استخر ورود کنید. این مرحله به تنهایی مجوز ورود و اقامت کانادا برای شما بحساب نمی اید بلکه باید در مرحله دوم نیز امتیازات لازم را کسب نمایید، در مرحله دوم نیز حداکثر امتیاز ۱۲۰۰ می باشد که حد نصاب ان کسب امتیاز۴۵۰ تا ۵۰۰ می باشد.کسانی که در هر دو مرحله بیشترین امتیازات را بدست اورند می توانند برای خود و خانواده شان برای اقامت دایم کانادا درخواست دهند و نهایتا ۶۰ روز برای ارسال درخواستشان مهلت خواهند داشت. کسانیکه روش مهاجرت کاری به کانادا استفاده می کنند این نکته را مد نظر داشته باشند که بمدت یکسال و گاها تا دو سال در استخر خواهند ماند تا به اخذ مجوز ورود و اقامت کانادا برسند. برای کسانی که موفق به کسب بالاترین امتیاز در هر دومرحله شده اند باید برای شروع پروسه اقامت خود یک سری شرایط ومدارک را برای مراجعه به سفارت مهیا سازند تا در نهایت موفق به اخذ ویزا شوند:
ارایه گواهی بانکی که حاکی از درامد کافی شخص باشد که نشان می دهد از عهده مخارج خود و خانواده تان بر می ایید.
ارایه ترجمه گواهی سلامت جسمانی
ارایه ترجمه گواهی عدم سوپیشینه مبنی بر نداشتن محکومیت یا سو سابقه
در نهایت به ذکر این نکته می پردازیم که از راههای مهاجرت به کانادا راه مهاجرت کاری به کانادا علی رغم طولانی بودن پروسه ان یکی از شیوه های مناسب و مطمین برای مهاجرت به کانادا می باشد، برای اخذ این مجوز و اینکه پر کردن فرم درخواست ابتدایی به چه صورت می باشد و برای اینکه مطمین باشید روند کاری خود را به صورت درست انجام می دهید توصیه می کنیم حتما از مشاوره ی وکلا و مشاورین برجسته در این خصوص استفاده نمایید تا با اگاهی بهتر از شرایط و مدارک لازم مهاجرت کاری به کانادا در این راه قدم بگذارید. مهاجرت کاری به کانادا یکی از راههای برتر مهاجرت به کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

Rating: 5
32 پاسخ
 1. نازی گفته:

  با سلام و خسته نباشید و تشکر از تمامی راهنمایی ها و زحمات شما
  سوال من این است که سابقه کاری که در فایل های صدایی فرمودید آیا فقط سابقه کار در کانادا رو شامل میشه یا سابقه کار و بیمه در ایران هم مشمول این قضیه هست؟ چون من ۹.۵ سال سابقه بیمه و کار دارم. در اینصورت امتیاز من همون ۱۵ حساب میشه؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 2. رامین گفته:

  سلام خسته نباشین من فوق دیپلم الکترونیک و لیسانس تاسیسات دارم ایلتس 7 و 5سال سابقه کار در جوشکاری گاز دارم 28 سال سن و 1200 ساعت اموزش فنی حرفه ای در رشته های تاسیساتی(اب و جوشکاری گاز و جوشکاری برق) دارم به نظرتون میتونم برای کانادا برنامه ریزی کنم؟چقدر سرمایه باید داشته باشم؟لطفا کمک کنید یه راهی پیدا کنم با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب علاوه بر این مدارک باید ielts ۷ نیز اخذ نمایید و امتیازات شما برای ویزای کار بررسی شود. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 3. سیاوش گفته:

  سلام
  من ۳۳ ساله متاهل,فوق لیسانس IT از دانشگاه آزاد ,دارای مدرک بین المللی MCSE 2016 هستم.۳ سال سابقه کار مرتبط و آیلتس ۶.۵ دارم.
  همسرم هم ۳۰ ساله لیسانس شیمی از دانشگاه گیلان,آیلتس ۶.۵ ،بدون سابقه کار.
  حدود 150 میلیون سرمایه دارم.
  علاقه دارم به کانادا یا انگلیس یا استرالیا مهاجرت کنم
  میخواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت من چیه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با توجه به نرخ یوروی روز میزان سرمایه شما برای مهاجرت به این سه کشور کافی نمیباشد . بنابراین جهت مشاوره تکمیلی و انتخاب روشی مناسب تر با شرایط فعلی پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. طاها گفته:

  سلام خدمت استاد ملکپور
  من 35 سال دارم و شغلم کابینت سازی 15 سال سابقه کار دارم مدرک تحصیلی من دیپلم هستش متاهل هستم و یه بچه 3 ساله دارم در مورد ویزا کار در خارج از کشور میخواستم راهنمایی بفرمایید ممنون از لطف بی پایان شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب و احترام
   با مدرک دیپلم امکان اخذ ویزای کار نمیباشد و شرایط شما باید به صورت کلی بررسی شود و
   از آنجاییکه در این بخش شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. بابک گفته:

  سلام جناب آقای ملک پور عزیز. از مطالب و ویدئوهایی که منتشر میکنید واقعا سپاسگزارم. در مورد آخرین ویدئویی که در کانال تگرامیتان منتشر کردید و مربوط به آلمان بود و پیشنهاد کاریابی دادید نه سرمایه گذاری و این مایه خوشحالی است که چنین صریح و بی پرده مسایل را مطرح میکنید. این ویدئو سوالی که چندی است ذهنم را مشغول کرده است را پیش رویم آورد و بی مناسبت نمیبینم اینجا مطرح کنم.
  بنده قصد مهاجرت از طریق کار به کانادا دارم. با چند وکیل ایرانی و کانادایی موضوع را مطرح کردم. هیچکدام از ایرانیها به من جوابی ندادند. اعم از اینکه این کار عملی است یا نه. ولی تمام وکلای غیرایرانی بدون استثنا پاسخ داده و قرارداد و جزئیات کار را ارسال نمودند. موضوع مشکوک نیست؟ آیا این وکلای کانادایی قصد عمل کلاهبردارانه دارند؟ یا این کار آنقدر پیچیده است که هموطنانمان زحمتی به خود نمیدهند؟
  با اینحال سوالی دارم که میدانم جواب آنرا فقط یک هموطن میتواند بدهد نه یک غیرایرانی: ملاک اثبات سابقه کار و توانایی شغلی در سیستم اکسپرس انتری چیست؟ سابق بیمه یا توصیه نامه از طرف کارفرمای سابق؟
  خوشحال خواهم شد که برای موارد مطرح شده مانند همیشه پاسخ صریح و بی پرده داشته باشید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ما در مورد وکلای کانادایی هیچ گونه اطلاعاتی نداریم و اظهار نظر در خصوص نحوه عملکرد آنها نادرست خواهد بود. اثبات این سابقه از طریق بیمه ای که برای شما رد شده است محقق می شود. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  با سلام. برای یافتن شغل در کشور کانادا نیاز است که شما در این کشور حضور داشته باشید. برای اطلاع از راه های ورود به کشور کانادا می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  با سلام خمت جناب اقای دکتر .همسرم لیسانس معماری تموم کرده با معدل ۱۴ از دانشگاه ازاد مهاباد .الانم دارن کورس تافل رو تموم میکنن .اقای دکتر ما نظرمون بیشتر رو کانادا یا جایی مثل کانادا هست که بشه کار پیدا کرد و اقامت گرفت به نظر شما ما باید چه مباغی در نظر بگیریم؟؟ من همیشه مطالب شما رو مطالعه میکنم

  پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  با سلام. برای اخذ ویزای کار کشور کانادا امتیازات شما باید توسط وکیل بررسی گردد. برای بررسی امتیازات و راه های ورود به کشور کانادا با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت اقای ملک پور اینجانب غواص صنعتی هستم وبه دنبال کار در زمینه غواص صنعتی در کانادا می باشم و میخواستم درباره جذب نیرو غواصی در کانادا وشرایط کار از تیم شما جویا شوم

  پاسخ
 10. nima گفته:

  باسلام و عرض ادب و احترام خدمت استاد گرانقدر جناب آقای دکتر ملک پور عزیز
  لطف شما باز هم شامل حال مردم ایران شده و تخفیفی جهت اخذ ویزای کاری کانادا برای ایشان در نظر گرفته اید، با تشکر و آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما چند سوال در خصوص مهاجرت کاری به کانادا با توجه به شرایط خودم از محضر شما استاد عزیز دارم
  اینجانب ۳۷ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار متاهل بدون فرزند و همسرم ۲۹ ساله دارای مدرک کاردانی در همین رشته.
  ۱- برای سابقه کاری فقط سابقه بیمه لحاظ میگردد یا خیر؟ من ۱۰-۱۲ ترم سابقه تدریس در دانشگاه و ۴-۵ سال سابقه کار شرکتی (برنامه نویسی و طراحی وب سایت) دارم (با بیمه و بدون بیمه)
  ۲-حداقل نمره زبان مورد نیاز برای اخذ ویزا چند میباشد؟
  ۳- در صورت اخذ ویزای کار و اشتغال در کانادا، همسر و فرزند زیر ۱۸ سال از چه مزایایی برخوردار می گردند؟ (بیمه تکمیلی، تحصیل رایگان, حق کار، حقوق برای فرزند مانند اتریش و …)
  ۴- تمام هزینه های کشور کانادا رو مفصل در مقاله ای گذاشته بودین ولی میخواستم ببینم درآمدها . در واقع حقوق ها در کشور کانادا چقدر هست؟
  ۵- آیا برای پیشنهاد کاری از شرکت کانادایی هم فعالیتی انجام میدین؟
  ۶- امکان ادامه تحصیل در حین کار برای من و همینطور همسرم چقدر مهیا می‌باشد.
  ۷- چقدر سرمایه برای انجام مهاجرت کاری لازم است؟ آیا مراحل سریع انجام می‌شود و در این صورت هزینه های یک سال را داشته باشیم آیا کافی است؟

  اگر چند باشد شب دیر باز
  بر او تیرگی هم نماند دراز

  شود روز، چون چشمه رخشان شود
  جهان چون نگین بدخشان شود

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از لطف شما. مهاجرت کاری به کانادا امتیازبندی دارد و برای اخذ مهاجرت کاری باید امتیازات شما توسط وکیل مورد بررسی قرار گیرد. سابقه کاری با بیمه مد نظر است و مدرک زبان حداقل clb۷ معادل ایلتس ۶ مورد نیاز است. شرایط شما باید به طور کلی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با سوالات خود می توانید از مشاوره تخصصی بهره مند شوید، برای این منظور با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام. برای اخذ ویزای کار کشور کانادا داشتن پیشنهاد شغلی از این کشور امتیاز محسوب می شود همچنین برای اخذ ویزای کار کشور دانمارک باید در این کشور حضور داشته باشید. برای اطلاع از راه های ورود به این کشور با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با سلام من همسرم مدرک فنی حرفه ای داره و سیزده سال که در مترو تهران راهبر میباشد و مدرک درجه یک راهبری هم دارند و سطح زبان عالی میباشد خودمم هم معلم دوران ابتدایی هستم با سابقه و لیسانس مهندسی تولیدات گیاهی ما قصد مهاجرت به کانادا یا دانمارک را داریم ایا با تخصص شوهرم امکان گرفتن ویرای کار وجود دارد ممنون میشم پلسخگو باشید یکبار پیام دادم و جوابی دریافت نکردم با تشکر

  پاسخ
 13. مریم گفته:

  سلام
  من و همسرم کارمند بانک هستیم با سابقه کاری بالای شش سال داریم قصد مهاجرت کاری به کانادا داریم
  در حال گرفتن مدرک ایلتس هستیم
  خودم در زمینه عکاسی تجربه بالای چهار سال دارم بخاطر زیادی که به عکاسی دارم یک اتلیه هم داریم درحال گرفتن مدرک عکاسی هم هستم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 14. فهیمه گفته:

  با سلام و خسته نباشید ممنون میشم در زمینه ویزای کار کانادا به من و همسرم کمک کنید همسرم ۴۱ سال سن داره و دو دیپلم فنی حرفه ای تاسیسات و لوله کشی و در حال حاضر مشغول یادگیری آیلتس برای امتحان جنرال و خودم در حال تحصیل فوق لیسانس البته یه ترم خوندم مدیریت و یه پسر ۷ ساله و تمام دارایی ما در حال حاضر صد ملیون پول میباشد همسرم بدون هیچ مشورتی در مورد اینکه امکان گرفتن ویزا کار کانادا با توجه به شرایط ما وجود داره یا نه اصرار داره فعلا زبان رو استارت بزنه در صورتی که من اصرار دارم اول با وکیل موضوع در میان گذاشته شود که آیا ما شرایط رو برای گرفتن ویزای کار داریم یا نه
  همسرم شغل اصلی در زمینه سی ان جی هست جایگاه سی ان جی و ۴ سال گذشته در زمینه برق و تاسیسات و جوشکاری و لوله کشی و دیزاین داخلی و ….به دلیل مهارت همسرم در تمامی این رشته ها در سطح بالا همزمان در تمامی زمینه ها در جزیره کیش مشغول به کار بوده پیشاپیش
  ضمن تشکر از شما جهت پاسخگویی شما

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.