مهاجرت کاری به نیوزلند:

مهاجرت کاری به نیوزلند یکی از مسائلی است که امروزه در ذهن بسیاری از علاقمندان به کشور نیوزلند مطرح می شود. در این مقاله اطلاعات مفصلی در زمینه مهاجرت کاری به نیوزلند و شرایط مهاجرت کاری به نیوزلند مطرح می شود و بسیاری از سؤالات شما عزیزان در زمینه مهاجرت کاری به نیوزلند پاسخ داده می شود.

در این مقاله سعی بر آن داریم تا کشور نیوزلند را از لحاظ موقعیت کاری و اقامت و قرار داد کاری و همچنین بازار کار و نیز دستمزد مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.کشور نیوزلند با چشم اندازی زیبا و مردمی دوست داشتنی و دارای مکانها و فرصتهای متنوع برای زندگی و کار و سطح بالا از توسعه یافتگی شما را قادر میسازد تا بتوانید تصویری کلی از فضای حاکم بر کشور نیوزلند داشته باشید یا بتوانید برای مهاجرت در آینده تصمیم بگیرید و بسته به اینکه کشور شما کجاست میتوانید مقایسه ای نسبت به امکانات کشور خود داشته باشید.در کل کشور نیوزلند در مقایسه با دیگر کشور های جهان از بالانس خوبی میان برنامه کاری_زندگی برخوردار است.که این سیستم باعث شده این کشور را متمایز سازد و در کنار آمار بالای مهاجران تحصیلی .کاری آن را به نام کشور مهاجران معروف سازد.بعلاوه مهاجرت به نیوزلند تجربه ای شیرین و امنی را برای مهاجران در هر زمینه به وجود می آورد.لازم به ذکر است که سیستم آموزشی و بهداشتی این کشور در سطح خوب جهانی میباشد ,و مهمتر از آن ثبات اقتصادی که در طول بحران مالی جهانی داشته است و حتی رشد اقتصادی ۳ درصدی در سال ۲۰۱۲ و طبق آمار صندوق بین المللی جهانی رشد ۳ درصدی دیگری در ۲۰۱۳ را به همراه داشته است.این کشور از دو جزیره بزرگ تشکیل شده است.شهرهای این کشور ۱٫اوکلاندو:بزرگترین شهر کشور و بعنوان شهر زندگی در جهان شناخنه شده است قطب ارتباطات است۲٫نورتلند:قطب علمی,دارای مکانهای مناسب برای زندگی ۳٫ویکت:شهر چند فرهنگی دارای مزارع صنعتی.تجارتهای مختلف.موسسات تحقیقاتی و…۴٫تارانانی:شهر تجارت لبنیات,مهندسان شیمی نفت,مهندسان صنعتی و…شما میتوانید با برررسی بیشتر شرایط مجزای هرکدام از شهرها و تناسب با انتظارات خود و مهارتهای کاری و درآمدها و هزینه های زندگی و نیازهای شغلی موجود در هر شهر…انتخاب مطمینی برای مهاجرت داشته باشید.دولت کشور نیوزلند بدلیل مهاجرتهای زیاد جوانان این کشور و برنگشتن آنها بطور فعالانه در مقاطع مشخصی از سال به پذیرش مهاجران کاری در سطحی گسترده و در زمینه های مختلف اقدام میکنند. به خصوص بعد از زلزله شدید در شهر کرایستچرچ در سال ۲۰۱۱ این برنامه با قوت شروع به کار کرد و درهای گسترده ای را برای مهاجرت کاری و زندگی به روی مهاجران باز شد.نیوزلند به دنبال هزاران کارگر ماهر در بسیاری از زمینه ها به خصوص ساخت و ساز و پزشکی و داروسازی و… . از جاذبه های دیگر این کشور استاندارد های عالی زندگی  و امنیت بالا بخاطر امار فوق العاده پایین جرم و جنایت,محیطی مناسب را فراهم میاورد.

 

سیستم ویزا:

شهروندان استرالیا نیاز به ویزا ندارند.بعلاوه باز دیدکنندگان از کشورهای بریتانیا و هم پیمان بدون نیاز به ویزا ۳ تا ۶ ماه میتوانند اقامت داشته باشند.نیوزلند طیف وسیعی از ویزاهای شغلی .ویزاهای کاری تعطیلات کوتاه مدت.ویزای کار موقت.ویزای کار اقامت دایم.و همچنین ویزای ویژه ای برای سرمایه گذاران و کارافرینان وجود دارد. با ویزای توریستی و ویزای تحصیلی هم میتوانید بعدا برای کار و اقامت خانواده تان اقدام فرمایید.

 

 

مهاجرت برای شرکت در طیف های متفاوت و فرصتهای کاری شامل نکات زیر میباشد:

ویزایی که مختص به سرمایه گذاران میباشد فرصت های مناسبی را برای اقامت بوجود می آورد یا حداقل در این مدت میتوانید  از این زمان و ویزا برای بررسی موقعیت ها ی سرمایه گذاری  و بخش های مشتاق به سرمایه گذاری را استفاده کنید.راهنمای سرمایه گذاری در نیوزلند :بعد از مطمین شدن از برنامه ی مالی و سرمایه گذاری خود با شرایط کاری کشور میتوانید برنامه تان را ارایه دهید و در صورت موافقت با برنامه شما در زمینه های مختلف شروع به کار کنید. کسب و کار جدید خود را راه بیندازید یا به خرید اوراق قرضه یا شرکت در بازار بورس  و…مشاوران راهنمایی سرمایه گذاری در نیوزلند و بازار =  nzox ارایه میشود.

 

 

 

نیوزلند دارای مجموعه قوانین جامعی برای اشتغال_حمایت عدالت و امنیت کاری میباشد:

که فرد را از حقوق و انتظارات و مسوولیت های خود آگاه میکند: این قوانین شامل: دوره ی آزمایشی,دستمزد,تعطیلات,مرخصی,قرارداد کاری,تبعیض نژادی و جنسی,بهداشت و ایمنی کار و تعهدات کاری و….میشود.طبق قانون هر دوی کارکنان و کارفرمایان برای ایجاد شرایط فوق متعهد باشند و مسوولیت های خود را انجام دهند.این قوانین همچنین شمل همه ی شاخه های کاری و پست ها میشود,کارکنان تمام وقت.نیمه وقت,از راه دور,گاه به گاه و… .حتما چه قبل از دوره ی آزمایشی چه دوره ی رسمی کاری چه در صورت داشتن پیشنهاد کاری تمامی موارد توافق را خوانده و حتما بصورت کتبی ثبت شود.مرخصی و تعطیلات و تسهیلات کاری نیوزلند بسیار متناسب با شزایط زندگی و معیارهای مناسب میباشد.حداقل ۴ هفته در سال با دستمزد شما میتوانید از مرخصی استفاده کرده.به غیر از مرخصی های روزانه.علاوه بر اون اضاف کاری طبق قانون باید پرداخت شود.

 

بهداشت و ایمنی کار:

کارفرمای شما باید تمامی مسایل به بهداشت و امینی کار را در طول شرایط کاری و ساعات کاری شما تامین کند و طبق قانون در صورت بروز حادثه یا کم کاری در این حیطه او بازخواست خواهد شد.که شامل:وسایل امن.آموزش کامل.نظارت و..طبق قانون کار ۲۰۱۵ میشود که از طیف های وسیعی برای اجرا برای حفظ و ارتقا مشارکت کارکنان در کار میباشد.طبق فانون کار ۲۰۱۵ و بند۳۶ این قوانین شامل تمام شرکت ها و اداره ها و مدارس دولتی و…میشود و طبق بند ۱۹ شامل کارگران دستمزدی,کارکنان و پیمانکاران مستقل و کار در منزل و کاراموزی و… میباشد.دز صورت بروز حادثه بیمه کاری تمام هزینه ها را معمولا متحمل میشود.

 

قرارداد کاری:

باید حتما کتبی و قبل از شروع کارتان باشد.اکثر شرکت های بزرگ طبق قراردادد کاری را زیر نظر اتحادیه ها و قوانین کار تنظیم میکنند. بعلاوه اگر کار گر بخواهد عضو اتحادیه کارگری باشد کارفرما حق دخالت ندارد و با پرداخت حق عضویت میتواند به اتحادیه کارگری  CTUدراید.طبق استاندارد های بین المللی کارگر میتواند از مرخصی های زیاد و ضروری در حین کار برخوردار شود.کاراموزی معمولا ۹۰ روزه میباشد.میتوانید در ازای استفاده نکردن از مرخصی به ازای ان پول نقد دریافت کنید.

 

دستمزد:

حداقل دستمزدی برای کودکان زیر ۱۶ سال وجود ندارد اما برای کارکنان بزرگسال در سال ۲۰۱۶ ۱۵٫۲۵ دلار در ساعت.۶۱۰ دلار در هفته,کار استاندارد ۴۰ ساعت کار میباشد. PAYEمعمولا دستمزد ها بدون کسر مالیات در تبلیغات اعلام میشود.مالیات بر درامد قبل از پرداخت حقوق از شما کم میشود.ACCکسر هزینه جبران خسارت که توسط سیستم بیمه نیوزلند تحت پوشش قرار میگیرد اگر در هنگام کار حادثه اتفاق بیافتد,بخش بزرگی از حقوق از دست رفته شما را برمیگرداند. کارفرما بجز این دومورد حق ندارد هزینه ای را کم کند.

 

اگر شماره مالیاتی را نداشته باشید هزینه مالیات با درصد بیشتری از درامد شما کم خواهد شد.اگر بخواهید زودتر محل کارتان را ترک کنید باید طبق قرارداد تا تاریخ مذکور در قرار داد به کار ادامه دهد. اگر کارفرما به اخراج یا تعدیل و پذیرش نیرو اقدام کند باید تمام خسارت کارفرما راMBI بپردازد.

 

 

نیوزلند دارای سیستم کاری ویژه میباشد:

روند کاری متناسب با سایز سازمانها و روند کاری خاص که معروف به کسب و کارهای  شرکتهی کوچک و متوسط در سطوح گسترده میباشد.میانگین ۱۴ کارمند در شرکت که کمتر از میانگین امریکا میباشد.این نوع برنامه بعنوان کسب و کار بزرگ  استانداردهای کوچک بین المللی=SMES با کمتر از ۲۰ کارمند به تولید ۴۰ درصد اقتصاد کشور منجر میشوند.مقیاس کوچکتر یعنی مشارکت بیشتر حس مفید بودن بیشتر همکاری بیشتر با همکاران و مدیران.لایه های کمتر سازمانی.نیاز به افزایش مهارتهای خود با وجود برنامه های گسترده اموزشی  در محل کار.شانس بیشتر برای ارایه نظر و تاثیر گذاری.در صورت داشتن ایده جدید یا نگرشهای مدیزیتی جدید و کارامد ارزش بسیاری را برای شما قایل میشوند و از امتیاز بیشتری برخوردار میشوید. در کشور نیوزلند دوسیستم ارتباطی و اموزشی خوب در محیط کار هست که انرا در دیگر کشورها متمایز میکند. ۱٫ HOT TIPS BUDDYIS با این سیستم میتوانید بطور مجزا با کارفرمای خود در ارتباط باشید و تماما  مسوولیت ها و سوالات خود مستقیما بدون کاغذ بازسی اضافه بپردازید و سریع تر با محیط کاری اخت شوید. ۲٫WORK TALK سیستم دیگر کاری است.که میتوانید با مراجعه با سایتهای دولتی و اداره مهاجرت و سایت مربوط به شغل انتخابی از تمامی شرایط کارها.قوانین.مهاجرت.انتظارات و… مطلع شوید انتخاب مناسبی داشته باشید.طبق کمیسیون خانواده نیوزلند سه چهارم کار با ساعتهای کاری مقبول و متغیر جهانی طبق قانون برای مهاجران مهیا شده است.

 

اگر زبان دوم شما انگلیسی باشد:دوره های زبان توسط کارفرمایان بدون هزینه در اختیار کارکنان برای پیشرفت سریعتر در کار ارایه میشود.این برنامه بعنوان برنامه EAPشناخته شده است.

کشور نیوزلند رفتار منصفانه و عدالت کاری را برای شما تضمین میکند و شما میتوانید از اداره مهاجرت نیوزلند تقاضای بررسی و کمک فرمایید.

 

بازار کار:

کمتر دچار تغییر شده است و بحرانهای جهانی را گزرانده.مخصوصا طی ۳ سال گذشته اما همچنان شرایط استخدام به قوت خود باقی است. و همچنان تقاضا برای مهاجرت کاری بالا است و هر ساله پذیرش مهاجران در سطح بالایی برخوردار است.البته دولت پیش بینی میکند این امار در سال ۲۰۱۸ کمی کاهش یابد.

بسیاری از فرصت های شغلی در صنایع پزشکی و مهندسی ها و مهارتهای عمومی وجود دارد.لیست کارهای موجود و تقاضاهای کاری و نوع ویزاها و…هرساله بطور مفصل یا به ایمیل شما فرستاده میشود یا از طریق اداره مهاجرت بر روی سایت قابل پیگیری میباشد.برای داشتن این اطلاعات نمیخواهد هزینه ای را متحمل شوید.این لیست شامل مهارتهایی میشود که کشور نیوزلند در آن کمبود دارد.در این برنامه شما میتوانید با مطالعه مشاغل و نیاز ها و با توجه به مدرک تحصیلی و مهارتهایتان تمام انچه که از مدارک لازم هستند بطور موثق و قانونی بفرستید .دولت با شناسایی حوزه های نیاز به کار و ارتباط با کارفرمایان هرساله به ارایه امار و اطلاعات و تطبیق درخواست شما با نوع کارهای موجود میپردازد که شما میتوانید با امتیازهای کسب شده بعد از دادن ازمون مربوطه در سایت و امتیازهایی که از مدارک تحصیلی و سابقه کار و زبان انگلیسی و…بدست اورده اید در لیست انتخابی یا انتظار دولت جهت در یافت ویزا و اشتغال قرار بگیرید تا انتخاب شده و مراحل بعدی را سپری کنید.

در مارس ۲۰۱۵ افزایش ۳/۴ درصد اشتغال نسبت به سال ۲۰۰۵ افزایش یافته که بالاترین نرخ را درمیان باقی کشورها داشته است.بیکاری در این کشور ۵٫۹ درصد در ۲۰۱۵سال که  کمتر از میانگین ECD 6.9 میباشد.

 

 

 

*ویزای مهاجرت تخصصی کار NZ زیر ۵۵ سال باشید مدارک لازم را داشته باشید اعم از مدارک شغلی یا تحصیلی متناسب کار و امتیاز حداقل ۱۰۰ را در ازمون ورودی کشور نیوزلند را کسب کرده باشید.این ویزا ی ضروری برای این ارایه میشود که اگر کارفرما نتوانند از بومیان نیوزلند برای موقعیت های شغلی خود گزینه ای را پیدا کنند از مهاجران استفاده کنند. این ویزا این امکان را میدهد که در صورت تقاضا و ثبت تقاضای شما و با حمایت کارفرما برای پر کردن شکاف موجود در مهارتها سریعا ویزا تخصص کار صادر میشود.اما این ویزا بعدا میتوانید برای اقامت کاری اقدام کنید. نوع ود مدت ویزاهای کاری معمولا به نوع کار و مدت زمان کار و پیشنهادهای کار ی و بازار کار و…بستگی دارد.

 

 

مراحل مهاجرت کاری بصورت خلاصه:

(مهاجر متخصص :رتبه مهاجر ماهر:)

اگر شما دارای مهارت، مدارک و یا تجربه ای هستید  که نیوزیلند نیاز دارد ممکن است قادر به درخواست دادن برای  ویزای اقامت  ماهر مهاجر-متخصص میشوید. یک سیستم امتیاز دهی بر اساس عواملی مانند سن، سابقه کار، مدارک و پیشنهاد کار ماهر است. شما همچنین باید زیر۵۵ سال، و دیدار با زبان انگلیسی،انجام ازمایشهای پزشکی و بهداشت مطابق قوانین نیوزلند، و سایر الزام های شخصی.

:۱٫ خود ارزیابی: بررسی امتیاز و صلاحیت درخواست ویزا و شرکت در مصاحبه

 

 1. ثبت ابراز علاقه (EOI)

:توجه داشته باشید که دفاتر اطلاعات هزینه میگیرند شما میتوانید با  ارسال یک ایمیل به EOI بصورت انلاین و سریعتر و ارزانتر علایق خود را در زمینه های کاری ثبت کنید.

 1. دریافت دعوت نامه به درخواست (ITA)

 

صبر کنید تا EOI خود را از لیست انتظار معروف به لیست استخر: انتخاب شود. اگر شما ۱۴۰ امتیازکسب کنید. شما به صورت خودکار انتخاب توسط ITA میشوید و مطلع میشوید.

 

 1. ارسال یک برنامه اقامت:

(* هزینه ها دفاتر اطلاعات)

ارسال از طریق نرم افزار میتواند صورت بگیرد که طی ۶ ماه به درخواست شما پاسخ داده میشود.

 

 1. دریافت ویزای شما

در صورت موفقیت، هم ویزای اقامت هم ویزای جست و جوی کار شما صادر میشود.

چند امتیاز نیاز دارم؟

چگونه ماهر مهاجر دسته آثار ویزا

۱۰۰-۱۳۵

در این محدوده شما به احتمال زیاد انتخاب خواهید شد البته میزان انتخاب هر دوهفته یکبار بسته به تقاضا متفاوت است

 

البته اگر بالا ۱۴۰ در EOIباشید بطور خودکار توسط ITAانتخاب خواهید شد.

 

– اگر پیشنهاد کاری دارید:

این امتیازی اضافی برای شما خواهد داشت مخصوصا برای مناطق کمبود مهارت .

میتوانید برای انتخاب نقطه کاری برای درخوایت شغل هر دو هفته یکبار لیست به روز شده را بررسی کنید.

 

لیست مهاجرت نیوزیلند از نقاط  (امتیازها) می تواند به شما کمک کند خود درخواست خود را بررسی کرده و یا به ا رزیابی شغل ها و امتیاز های لازم برای هر حوره ی شغلی و درخواستی کارفرماها در سطوح مختلف.

 

پروسه امتیاز_انتخاب | مهاجرت نیوزیلند

 

جلوگیری از اشتباهات معمول

اشتباهات باعث امتیاز کمتر موجب عدم انتخاب شما میشود:

 

۱٫مدارک تحصیلی نامعتبر

اگر شما

مطلع مدارک بین المللی به رسمیت شناخته شده برای مهاجرت | NZQA

۲٫تجربه کاری قابل مقایسه نیست

اگر شما در حال مدعی امتیاز  سابقه کار هستید باید آن را در همین رشته  کاری یا  مدرک تحصیلی و  …ارایه دهید. اگر شما یک کار و یا پیشنهاد کار نداشته باشید و سپس این تجربه نیز نیاز به  مقایسه در بازار کار دارد.میتوانید به لیست کارهای دراز مدت و چند ملتی رجوع کنید.

 

سن:

۲۰ تا  ۲۹ :۳۰ امتیاز

۳۰ تا ۳۹: ۲۵

۴۰ تا۴۴: ۲۰

۴۵ تا ۴۹: ۱۰

۵۰تا۵۴: ۵

سابق کاری:

۲سال:۱۰

۴سال:۱۵

۶سال:۲۰

۸سال:۲۵

۱۰ سال:۳۰

مدارک تحصیلی :

کاردانی ۴۰

کارشناسی ۵۰

کارشناسی ارشد ۵۵

(امتیازهای اضافی در سایت)

اگر شما متقاضی کار واقامت در نیوزلند هستید شما عزیزان می توانید با کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

 

احمدرضا دهقانی

 

 

 

 

 

 

منابع:

www.immigration.govt.nz

wWW.newzealandnow.govt.n

http://skillshortages.immigration.govt.nz/

Www.workpermit.com

employment.govt.nz

 

 

 

Rating: 5
35 پاسخ
 1. مهرداد وحیدی گفته:

  سلام
  مدرک تحصیلی ام لیسانس رشته تحصیلی ساخت و تولید می باشد . متولد سال ۱۳۴۸ و چند ماه دیگر باز نشسته می شوم نرم افزارهای مهندسی شامل CATIA & POWER MILL & SURF CAM2014& MDT2007 & ESPRIT را بلدم.تجربه های اینجانب روی فرز cnc و دستگاه وایرکات و نیز برنامه نویسی مربوط به این دستگاهها را در حد حرفه ای تجربه دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کاری ویژه سنین زیر 40 سال است و نیازمند پاره ای از شرایط دیگر می باشد. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما پیشنهاد میکنیم به منظور ارزیابی شانس برای سایر راه های مهاجرتی با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. رضا گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من 27 سالمه لیسانس حسابداری و مجرد،دارای 4 سال مدرک فنی و حرفه ای در رشته آرایشگری ولی بیمه رد نشده،آیلتس 6 دارم ،آیا شانسی دارم واسه مهاجرت به نیوزلند از طریق آرایشگری؟

  پاسخ
 3. زینب گفته:

  با سلام من 35 ساله کارشناس ارشد تکنولوژی صنایع غذایی با 15 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام (صنایع لبنی و سردخانه نگهداری میوه و تره بار و صادرات مسئول فنی و کنترل کیفی)هستم آیا میتونم ویزا و اقامت نیوزلند رو بگیرم ؟مدرک کاردانیم هم دامپزشکی گرایش بهداشت مواد غذایی بوده و کارشناسیم تکنولوژی گوشت و فراورده های گوشتی و ارشدم هم صنایع غذایی گرایش تکنولوژی مواد غذایی بوده است

  پاسخ
 4. Saied hosain badri گفته:

  سلام من راننده پایه یک هستم با پنج سال سابقه ی رانندگی با اتوبوس وتریلی ۴۵سالمه فوق دیپلم تربیت بدنی ومدرک فنی حرفه ای درودگری با ده سال سابقه کار درهمین رشته ودر حال حاضر کارمند آموزش وپرورش هستم لطفا جهت دریافت اقامت کاری به همراه خانواده در نیوزلند بنده را راهنمایی کنید در ضمن همسرم نیز دیپلم آرایشگری داره .با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای کاری نیوزلند محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. شبنم صیدی گفته:

  سلام ،من سی وپنج ساله کارشناسی‌ارشد. رشته حسابداری،ایتلس شش،سابقه دوازده سال تدریس در دانشگاه آزاد به عنوان عضو هیات علمی،دارای سه مدرک گذراندن دوره های تخصصی حسابداری بین الممللی به صورت اینترنتی،ایا شرایط گرفتن ویزای کار نیوزلند رودارم،با سپاس

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری نیوزلند محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. آیدین بهروز گفته:

  با سلام ک خسته نباشید.ببخشید من فوق لیسانس کشاورزی هستم و دو مقاله در این زمینه چاپ کردن اما بدلیل عدم کار مناسب در ایران مدت ۱۰ سال در شرکت دارویی بازاریاب هستم و سوابق بیمه بنده ۸ سال مربوط به بازاریابی میباشد در صورتیکه رشته تحصیلی متفاوت است آیا در امتیاز بندی برای گرفتن اقامت راهی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید و امتیازاتتان جهت این امر بررسی شود تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. کریمی گفته:

  باسلام بنده آتش نشان هستم با 6 سال سابقه کار و دارای مدرک لیسانس پیشگیری از حریق و حوادث رو دارم، سنم 30 و همسرم لیسانس حسابداری ودارای 3 سال سابقه ی بیمه میباشد. یک دختر 9 ماهه دارم. برای اقامت کاری در کدوم کشورها میتونم اقدام کنم لطفا بررسی نمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید مدرک زبان انگلیسی و یا المانی داشته باشید و همچنین در زمینه این نوع ویزا باید امتیازات شما محاسبه و بررسی گردد تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. ايمان رشيد گفته:

  ضمن عرض سلام
  بنده ٢٦ سالم و مجرد
  مدرك تحصيليي: ديپلم برنامه نويسي كامپيوتر و كارداني مترجمي زبان انگليسي را دارا مي باشم .
  و ٥سال بطور رسمي در آتش نشاني تهران در حال خدمت هستم و مدرك آتش نشاني تهران بين المللي مي باشد.
  بنده چندين بار براي مهجرت از طريق ويزاي حرفه كاري در چارت Firefigher استراليا اقدام كردم اما متاسفانه چارت اين حرفه كاري ١ هست كه از ليست مشاغل استراليا حذف شده و حال با توجه به پرس و جو كردن از دوستان اطرافيانم نيوزلند را به من معرفي كردند حالا ميشه راهنمايي كنيد بنده رو؟
  مرسي

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. حمیدرضا گفته:

  سلام خسته نباشید…  من ۲۲ سالمه مدرکم دیپلم تجربی هست ولی چند مدرک فنی حرفه ای در زمینه برنامه نویسی سی شارپ،جاوا،اندروید و php اخذ کردم و چندین پروژه موفق هم انجام دادم..  مدرک زبان تافل دارم به زبان انگلیسی مسلطم…  سوالم اینه برای دریافت ویزای کار چقدر شانس دارم؟ و اگر از طرف یک کارفرما دعوت نامه بگیرم چقدر شانسم برای دریافت ویزا بیشتر میشه؟؟ ممنون

  پاسخ
 10. مهدیه گفته:

  سلام شوهر من حدود ۲۰ سال سابقه کار در رشته های معماری ساختمان تاسیسات و فضای سبزدارد مدرک تحصیلی ایشان مربوط است به دانشگاه آمریکایی که امروزه متاسفانه منحل شده مدرک همسر من مال حدوداسال۲۰۰۰ میلادی یعنی ۱۷ سال پیش
  چگونه میتوانیم باویزای مهارت کاری برای نیوزلند اقدام کنیم من خودم دانشجوی کاردانی معماری داخلی هستم و دو فرزند ۱۰ و۱۳ سال داریم ۲ سال هم آفریقای جنوبی زندگی کردیم واز لحاظ زبان همه خانواده کامل هستیم در ضمن من به هنر نقاشی هم مشغول هستم با تشکر ازشما وتیمتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • غلامعتی بختیاری گفته:

    سلام 52 سال دارم کارگا. نجاری دارم باجوازومعادل کاردانی صنایع چوب هم میتونم بگیرم و30 سال سابقه کاری دارم ابتدا درصورت امکان برای کار اگه امکان داشته باشه واگه بتونم بمونم سرمایه کافی هم میتونم ببرم اگه ممکنه رو تلگرام راهنمایی بفرمایید

    پاسخ
    • mie editor2 گفته:

     با سلام و احترام. ویزای کار کشور نیوزلند امتیازبندی است و برای اقدام باید امتیازات شما مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

     پاسخ
 11. رکسانا آریازند گفته:

  من می خوام بذای مهاجرت نبوزلند اقدام کنم , اگر امکان داره بهم زنگ بزنید چون شماره شما رو ندارم, من و همسرم هر دو مهندس برق الکترونیک هستیم که بالای ۱۵ سال تو شرکتهای نفتی کار کردبم و آیلتس ۶.۵ داریم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.