مهاجرت کاری به قبرس

 کشور قبرس به خاطر نزدیک بودن به کشور ایران و داشتن شرایط کار مناسب ، بسیاری از ایرانیان خواهان ورود و مهاجرت کاری به قبرس می باشند . لذا ویزای کار قبرس شرایط خاصی برای مهاجرین خواهد داشت .  مهاجرت کاری به قبرس چگونه انجام خواهد شد ؟ شرایط اخذ ویزای کار قبرس و مهاجرت کاری به قبرس چگونه خواهد بود ؟ سن مورد نظر برای مهاجرت کاری به قبرس چند سال خواهد بود ؟ در مقاله ذیل انواع مهاجرت کار قبرس را بررسی خواهیم نمود . ویزای کار هنرمندان قبرس  و مهاجرت کاری قبرس شامل چه اختیاراتی می باشد ؟ ویزای کار مشاغل خاص قبرس در چه رشته هایی ویزا ارائه می گردد ؟ در انواع ویزای کاری قبرس امکان اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا می باشد ؟

« این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد »

اشتغال برای مهاجرین :

در زمینه برنامه های کاربردی برای اجازه کار قبرس و  ورود کاری به کشور قبرس در حالت کلی نسبت به کار ارائه شده و نظر کارفرمای کشور قبرس و ریجیستری بخش داخلی اداره مهاجرت قبرس توسط واحد مهاجرت پلیس بررسی خواهد شد . پرسه درخواست ویزا باید از کشور مبدأ انجام پذیرد . این سیر پرسه باید حتما توسط یک قرارداد کار مهر شده توسط وزارت کار از وزارت کار و بیمه تأمین اجتماعی انجام پذیرد و در لیست مدارک به سفارت قبرس تسلیم گردد .

در کشور قبرس برای مهاجرت کاری و اخذ پیشنهاد کاری از این کشور باید در ابتدای امر توسط وزارت خانه امور مهاجرین بررسی گردد تا این فرصت شغلی در کشور قبرس وجود ندارد و بعد شامل حال سایر افراد گردد . سپس مدارک توسط سازمان مربوطه بررسی خواهد شد تا برای ورود فرد متقاضی از طرف وی و پیشنهاد کار او مشکلی وجود نداشته باشد . در نهایت اجازه ورود و ویزا برای مهاجرت کاری صادر خواهد شد .

« این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد »

 

*شرایط صدور و تمدید ویزای کار برای افراد کشور های جهان سوم که از طرف کمپانی های بین المللی به کار رسیده اند :

 1. کمپانی های مورد تأیید :

*تمامی شرکت های حفظ منافع و شرکت های بین المللی ( IBCs سابق ) برای استخدام متقاضی در کشور سوم

I: اکثر سهامداران شرکت باید خارجی باشند و مدیر عامل این کمپانی ها باید خارجی باشد . و اعضاء آن  باید توسط وزارت امور خارجه (CRMD) و پذیرش شهروندی مورد تأیید قرار گیرد .

II:در حالت دوم اگر یک شرکت با مشارکت خارجی داشته باشد می بایست سهم سرمایه دار کمتر یا مساوی ۵۰ % از کل سهام باشد .

و در صد سهام می بایست در حدود ۱۰۰٫۰۰۰ CYP را نشان دهد تا مورد قبول قرار گیرد . برای مشاغلی که در زمینه ارائه خدمات و  خدمات مشاوره کمتر از ۱۰۰٫۰۰۰ CYP نیاز به  سرمایه گذاری دارد . باید این مطلب را اثبات نمایند تا مورد تأیید قرار گیرد .

*برای شرکت هایی که در غالب سرمایه گذار مستقیم خارجی سرمایه ای در حدود ۱۰۰٫۰۰۰ CYP را دارا باشد . می بایست اسناد و مدارک مربوطه را به دولت قبرس تسلیم نماید و توسط بانک تأیید شود .

*تکمیل فرم حمایت و  گواهی نامه ها و مدارک مورد نیاز در قبرس .

مدارک مورد نیاز برای در خواست ویزای کاری قبرس :

۱٫تکمیل و ارائه فرم های M.58 و  M.64

۲٫ارائه فتوکپی پاسپورت

۳٫ارائه مدرکی دال بر عدم سوء پیشینه کیفری

۴٫کسب گواهی سلامت از پزشک مورد تأیید

۵٫ضمانت نامه بانکی در حدود ۲۰۰ الی ۵۰۰ پوند قبرس که بسته به کشور متغییر خواهد بود

۶٫قرارداد کاری ، قرارداد کاری می بایست مورد تأیید وزارت کار و  بیمه تأمین اجتماعی باشد .

۷٫پرداخت هزینه ۲۰ پوند قبرس برای ثبت درخواست

نحوه تمدید ویزای کار قبرس :

برای تمدید ویزای کار در کشور قبرس می بایست فرم شماره M.61 را تکمیل نموده و آن را به اداره مهاجرت و  واحد مهاجرت پلیس کشور قبرس مراجعه نمایید و فرم را تسلیم نمایید . برای تمدید می بایست مبلغ ۲۰ پوند قبرس را نیز به اداره مهاجرت پلیس پرداخت نمایید .

« این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد »

مهاجرت کاری قبرس و اجازه کار برای شهروندان اتحادیه اروپا :

برای افراد اتحادیه اروپا با ارائه گذرنامه معتبر و یا کارت شهروندی خود به راحتی می توانند وارد خاک قبرس شوند . اما برای افرادی که به خواهند بیش از مدت سه ماه و یا اقامت کاری داشته باشند شرایط به شرح ذیل می باشد :

*ظرف مدت ۸ روز پس از ورود به خاک قبرس باید برای ثبت نام به اداره مهاجرت ARC و در شعبه مهاجرت محلی پلیس مراجعه نمایند و مبلغ ۲۰ پوند قبرس را برای صدور پرداخت نمایند .

*درخواست برای گرفتن شماره بیمه تأمین اجتماعی و تأمین اشتغال در قبرس

*درخواست برای اجازه اقامت ( سه ماه قبل از انتقضای آن به اداره ثبت احوال و اداره مهاجرت قبرس مراجعه شود . برای اقامت باید از طریق شعبه محلی پلیس اقدام نماید . از زمان در خواست اقامت ، یک اقامت ۶ ماه به فرد اعطا می شود و تا زمانی که اقامت وی صادر گردد . )

 مدارک مورد نیاز برای در خواست اجازه اقامت :

*ارائه گذرنامه و یا کارت شناسایی

*قرارداد کاری که مهر شده توسط وزارت کار باشد .

*ارائه کد اقتصادی از کارفرما

جهت تمدید ویزای کاری برای فرد اصلی که شهروند اتحادیه اروپا می باشد و اخذ ویزای کار برای همراهان فرد اصلی شهروند اروپایی هزینه ۵ پوند قبرس باید پرداخت گردد .

عدم کسب اقامت مانعی بزرگ و اصلی برای ورود سریع به بازار کار می باشد . افراد متقاضی می توانند فرم در خواست را از رجیستری شهروندی ، وزارت مهاجرین ، وزارت کشور و از شاخه محلی مهاجرت پلیس دریافت نمایید .

اجازه اقامت در دوره اول یکساله تمدید خواهد شد . اگر فردی در مدت زمان این یک سال کاری نداشته باشد و بی کار باشد . پس از اتمام دوره یک ساله امکان تمدید ویزای خود را نخواهد داشت .

اجازه اقامت برای افرادی که استخدام می باشند در مدت ۵ سال هم صادر می گردد . شایان ذکر است برای افرادی که دچار بیماری و یا تصادف و یا عواملی نا خواسته دچار بی کاری موقت شده اند با دریافت گواهی از وزارت کار مشکلی برای آنان پبش نخواهد آمد .

اجازه اقامت موقت برای کار در دوره انتظار محدود :

۱٫برای یک دوره اشتغال بیش از سه ماه برای مواردی که نیازی به هیچ مجوزی ندارند . (article 10 of N.92(I)/2003)

۲٫برای یک دوره اشتغال بیش از سه ماه به مدت محدود یک سال و یا برای افرای که در حال کار در ارائه خدمات در جمهوری می باشند.

برای شهروندان اروپایی که در زمینه ورزش شاغل می باشند و یا در کار خود اشتغالی می باشند . باید پس از مدت  دو سال اقامت آنان مجدد بررسی گردد .

برای مشاغل خاص در کشور قبرس از جمله : وکیل ، پزشک ، دندان پزشک ، دامپزشک ، مهندس ، حسابدار ، مهندس برق که به شکل یک حرفه شناخته می شود در ابتدای امر صلاحیت کاری فرد متقاضی بررسی می شود سپس مدارک وی را تصدیق می کنند . سپس آزمون مربوطه را شرکت می نماید و در صورت قبولی صلاحیت شهروندی وی بررسی می شود . در صورتی که مشکلی وجود نداشت می تواند برای دریافت مجوز اقدام نماید .

برای کارفرمایی که به طور غیر قانونی فردی را برای کار بپذیرد مبلغ ۵۰۰ پوند قبرس جریمه خواهد شد .

« این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد »

مهاجرت کاری در قبرس از دستیاران داخلی :

با توجه به معیار های تعریف شده توسط شورای مدیران برای استخدام دستیاران داخلی مهاجر برای دریافت جواز به شرح ذیل است :

۱٫افرادی که کار خود و همسرشان این می باشد که سهام اوراق بهادار اجتماعی را دریافت می نمایند و کودکان زیر ۱۲ سال را دارند .

۲٫زمانی که یک خانواده دارای درآمد اعلام شده بیش از  ۳۰٫۰۰۰ پوند قبرس را سال دارند .

 1. هنگام که زنان خارجی به مراقبت از افراد مسن ، معلولان ، افراد با نیاز های ویژه ، افراد مبتلا به یک بیماری جدی می پردازند .

مدارک مورد نیاز :

*تکمیل فرم M.58

*فتوکپی از پاسپورت

*قرارداد کاری با تأییدیه وزارت کار و مهر وزارت کار و تعیین حقوق دریافتی ( برای هر سال تأیید ۴٫۵۰ پوند قبرس )

*ضمانت نامه بانکی در حدود ۲۰۰ – ۵۰۰ پوند قبرس ( بسته به کشور متغییر خواهد بود )

*گواهی فرزندان متقاضی ( کارفرما )

*یک گواهی نامه از وزارت اوراق بهادر اجتماعی که هر دو پدر و مادر ( متقاضی ) در این مورد اقدام نموده اند .

*یک گواهی نامه از ریاست عواید داخلی که در آمد سالیانه خانواده متقاضی بیش از مقدار ۳۰٫۰۰۰ پوند قبرس می باشد

*گواهی پزشکی که از فرد مورد نظر نگهداری خواهد شد

برای تمدید ویزای کار در کشور قبرس می بایست فرم شماره M.61 را تکمیل نموده و آن را به اداره مهاجرت و  واحد مهاجرت پلیس کشور قبرس مراجعه نمایید و فرم را تسلیم نمایید . برای تمدید می بایست مبلغ ۲۰ پوند قبرس را نیز به اداره مهاجرت پلیس پرداخت نمایید .

« این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد »

مهاجرت کاری در قبرس برای هنرمندان ، نوازندگان و گروه های هنری :

این نوع ویزای کاری برای اعطا و اجازه ورود و اقامت موقت و اجازه کار به هنرمندان خارجی تعلق می گیرد در صورتی که در رشته موسیقی و  رقص و انجام کار های هنری و سرگرمی را انجام دهند .

در این نوع ویزای کاری برای افراد هنرمند از طرف وزارت برای آنها کمک مالی ارسال می شود و کمک می کنند تا شرکت ها ، هتل ها و افراد نیز همکاری نمایند . لذا در محل هایی همچون سیرک ، تئاتر ، سینما معرفی می شوند .

مدارک مورد نیاز :

*تکمیل فرم M-58A

*فتوکپی از پاسپورت

* ضمانت نامه بانکی در حدود ۲۰۰ – ۵۰۰ پوند قبرس ( بسته به کشور متغییر خواهد بود )

*دریافت یک نامه مبنی بر درآمد داخلی برای هنرمند

*یک بلیط برگشت

*پرداخت هزینه ۲۰ پوند قبرس برای ارائه فرم

موسسه حقوقی ملک پور با در دست داشتن وکلای حاذق می تواند بهترین مشاور شما در زمینه حقوق بین الملل و مهاجرت کاری قبرس خواهد بود . در صورتی که مطالب فوق الذکر مکفی نبود شما می توانید با دفاتر حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

منابع

http://www.cyprusvisa.eu/cyprus-employment-foreign-artists.html

http://www.cyprusvisa.eu/cyprus-domestic-assistants-visa.html

http://www.cyprusvisa.eu/cyprus-eu-residence-work-permit.html

http://www.cyprusvisa.eu/cyprus-work-permit.html

پیمان یوسفی

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

38 پاسخ
 1. رسول گفته:

  عرض سلام و احترام
  من و همسرم هر دو مهندس معمار با سابقه کار و 35 ساله هستیم.برای یافتن کار در قبرس چندتا سایت کاریابی میتونید بهمون معرفی کنید؟یا پیشنهاد دیگری برای کاریابی دارید که بهمون ارائه کنید لطفا؟ ضمن اینکه میزان سرمایه ما کافی برای سایر موارد نمی باشد.ممنون از لطفتون

  Rating: 5
  پاسخ
 2. جلال ش گفته:

  سلام بنده مدرک بین المللی ماساژ دارم بامدرک من کاردرقبرس پیدامیشه و میانگین حقوق بامدرک من چقدره

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی این کشور جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید. درباره حقوق ماساژور به این دلیل که جزو مشاغل مورد نیاز قبرس نیست اطلاعات دقیقی ارائه نشده است. به منظور اطلاع دقیق از آن می توانید از آگهی های مربوطه مندرج در موسسات کاریابی در قبرس استفاده نمایید.
   https://malekpour.ir/موسسات-معتبر-کاریابی-در-قبرس/

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی این کشور جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید. درباره حقوق ماساژور به این دلیل که جزو مشاغل مورد نیاز قبرس نیست اطلاعات دقیقی ارائه نشده است. به منظور اطلاع دقیق از آن می توانید از آگهی های مربوطه مندرج در موسسات کاریابی در قبرس استفاده نمایید.
   https://malekpour.ir/موسسات-معتبر-کاریابی-در-قبرس/

   پاسخ
 3. حمید علیزاده گفته:

  با سلام و احترام من نصاب در و پنجره دو جداره یا upvcهستم و مدرک فنی این کار رو هم دارم ایا برای من کاری در قبرس جنوبی یا شمالی هست.

  پاسخ
 4. عباسعلی لشکربلوکی گفته:

  سلام من طلا ساز هستم و در ایران مدرک فنی هم دارم ایا در این خوصوص هم برا من در این کشور کار وجود داره

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست. بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت به قبرس با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. Talla گفته:

  سلام من ارشد حقوق خصوصی دارم و یک لیسانس مترجمی هم دارم همسرم هم لیسانس حقوق و ۳ سال هست که وکیل هستن با توجه به اینکه حقوق هر کشوری متفاوت از کشور دیگری هست و ما هم قصد مهاجرت داریم کدام کشور رو برای مهاجرت پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. ناشناس گفته:

  من هم در کار موسیقی هستم و کاملا مهارت لازم را برای درست کردن نان دارم ایا در قبرس کاری برای من هست یا نه؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. سید مهدی بهشتی گفته:

  سلام بنده متاهل دارای دو فرزند هستم و در ضمینه ی صنایع ام دی اف و کابینت و نیز جوراب بافی دارای تخصص و تبحر هستم و برای اقامت و اجازه ی کار در قبرس نیاز به یک کارفرما برای دعوت به کار دارم لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. محمود گفته:

  با سلام کاریابی ایرانیان واقع در شهر استانبول کشور ترکیه ویزای کاری در عرض یک هفته برای کار در کشتی و کارخانجات تولیدی قبرس با دریافت مبلغ 3میلیون و نیم صادر میکند آیا این موضوع صحت دارد؟ و میشه اطمینان کرد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. مهدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید، من پزشک عمومی و مسلط به انگلیسی و استانبولی هستم می‌خواستم بدونم شرایط پذیرش پزشک چطوره و شما قبرس رو بصورت موقت و برای پل زدن به آلمان پیشنهاد میکنید یا خیر
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب قبرس به علت هزینه ها پیشنهاد نمیگردد و میتوانید از طریق دیگر کشورها اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. سعید بارنجی گفته:

  با عرض وسلام وخسته نباشید خدمت شما.با توجه به اینکه کار من تکنسین تاسیسات با سابقه 10سال کار می باشم.آیا شما کار فرمایی رو سراغ دارید که اعلام نیاز کرده باشدبرا این کار در قبرس.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر باید خودتان پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید اقدام فرمایید.

   پاسخ
 11. میلاد سیاحتی گفته:

  سلام.من یک ارایشگر هستم.شرایط اقامت کاری در قبرس به چه شکل است.لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. سام نصرالهی گفته:

  سلام من در جوشکاری آرگون و مدرک برق plc و برق کشی ساختمون رو بطور کامل بلدم و مدرک هم دارم میخواستم بدونم توی قبرس برای این کارها هست و شرایط مهاجرت کاری چطوره؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری از یک کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید و همچنین بحث سابقه کاری مهم میباشد .

   پاسخ
 13. عبداله مظفرزاده گفته:

  سلام بنده مبلساز حرفه ای ومنبت کار از طراحی تا اجرای کامل از هر مدل پیشنهادی هستم . برای اجازه کار در یک کشور اروپایی نیاز به یک کارفرما در زمینه کار خودم داشتم برای دریافت ویزای کاری لطفا راهنمایی فرمایید . ضمنا هزینه های جاری را نبز بیان کنید. تشکر

  پاسخ
 14. farrokh etemadi گفته:

  مطالب واطلاعات شما بسیار مفید وذی قیمت بوده واز تلاش شما در جمع اوری مطالب تشکر مینماییم
  لازم به ذکر است که اینجانب متخصص رشته الکترونیک بوده ودر تهران دارای موسسه میباشم
  که در زمینه نصب وراه اندازی سیستم
  تعمیر وساخت مدارات مشغول میباشم
  با توجه به اینکه قبرس کشور صنعتی نمیباشد ایا
  امکان کار در شرکت های وابسته وجود دارد
  ایا با شرایط اینجانب امکان دریافت ویزای کار وجود
  دارد همچنین گرفتن ویزا برای بررسی اوضاع کار اامکان پذیراست

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • MOHAMMADREZAVAEZI گفته:

    با سلام و احترام
    ممنون از اطلاعات مناسب و وبسایتتون
    بنده متاهل و مدیر مالی هستم و در چند شرکت بصورت پاره وقت مشغولم.سابقه کار حدود 10 سال دارم و لیسانس هستم همچنین در صدد دریافت مدرک ACCA هستم.
    راهنمایی بفرمایید شرایط بنده برای مهاجرت چطور خواهد بود؟
    ممنون

    پاسخ
    • M.N گفته:

     باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد.
     همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

     همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

     پاسخ