مهاجرت کاری به ترکیه

مهاجرت کاری به ترکیه

مهاجرت کاری به ترکیه در سال 2018 یکی از پر متقاضی ترین راههای مهاجرت به ترکیه میباشد ، در سال 2016 با قوانین جدیدی که کشور ترکیه در امور حقوقی مربوط به اتباع خارجی خواستارمهاجرت کاری به ترکیه اتخاذ کرد مورد توجه و استقبال اتباع خارجی برای اقامت کاری در ترکیه گردید که باعث شده شرایط مطلوب تری برای کار در ترکیه فراهم گردد,این در حالی است که تمامی این اقدامات در پس این است که کشور ترکیه را هر چه سریعتر به عضویت اتحادیه اروپا نزدیک سازد. در میان کشورهای عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی موسوم به OECD، ترکیه جزء سه کشوری است که سال آینده بیشترین میزان استخدام را خواهند داشت ،. (مشاورین موسسه حقوقی ملک پور شما را در راستای دریافت ویزای کار ترکیه مشاوره می نمایند.)

audio مهاجرت کاری به ترکیه

با وجود قوانین جدید دریافت اجازه کار در ترکیه، به طور خودکار به منزله ی اجازه اقامت در ترکیه محسوب میشود که این امر باعث گردیده تا افراد به سمت ویزای کار در ترکیه گرویده شوند.
همچنین جذب نیروی کار در کشور ترکیه به وضعیت بازار کار، تغییرات در بخش اقتصادی ویا تغییرات کلی در اقتصاد ویا توسعه در نیروی کاری موجود، مدت اجازه اقامت درترکیه و مدت قرارداد خدمت ویا نوع کاردرترکیه بستگی دارد.
اما باید دانست که ویزای کار در ترکیه به چند دسته تقسیم می شود که در ذیل به توضیح آنها می پردازیم:
ویزای کار موقت ( Temporary work visas)
مدت اعتبار اجازه کار موقت در ترکیه، بر اساس قانون کار، یکسال بوده و برای کار در محل کار مشخص و حرفه خاص صادر می گردد. پس از اتمام یکسال، اجازه کار برای همان شغل و محل کار، در صورت توافق دو طرف (کارفرما و کارمند)، اجازه کار تا ۳ سال دیگر تمدید می شود. پس از اتمام اجازه کار ۳ ساله، این نوع از مجوز تا ۶ سال با توافق دو طرف قابل تمدید می باشد. همچنین وابستگان متقاضی اصلی بعد از پنج سال اقامت کامل بدون رفت و آمد در ترکیه می توانند اجازه کار دریافت نمایند واین می تواند مزیتی ویژه برای ویزای کار در ترکیه محسوب شود. (موسسه حقوقی ملک پور آشنا به امور حقوقی کار در ترکیه شما را در این زمینه مشاوره می نماید.)
ویزای کار نامحدود( Unlimited work visas)
این نوع ویزا شامل حال کسانی می شود که به مدت هشت سال است که در کشور ترکیه اقامت داشته و زندگی می کنند و یا با این توضیح که مدت شش سال به صورت کامل (بدون رفت و آمد) در کشورترکیه حضور داشته باشند.
می توان گفت کسی که ویزای کار نامحدود در ترکیه را داشته باشد در اصل به اقامت دائم در این کشور رسیده اما بهتر است بدانید که مقامات کشور ترکیه با تصویب قوانین جدید، در صورتی که فردی به عنوان یک تهدید جدی برای نظم و امنیت عمومی دیده شود، ممنوعیت ورود فرد را به مرزهای کشورترکیه از ۵ سال به ۱۰ سال افزایش دهند .
در ا دامه به توضیح اینکه فرد متقاضی برای اخذ ویزای کار ترکیه چه اقداماتی باید انجام دهند می پردازیم:
برای حق کار در ترکیه،تمامی اتباع خارجی متقاضی اشتغال در ترکیه موطف به اخذ مجوز کار می باشند.
۱- فردی که از داخل کشورترکیه برای اخذ مجوز اقدام می کند : اتباع خارجی که دارای کارت اقامت از اداره امنیت ترکیه هستند و حداقل ۶ ماه از زمان آن باقی مانده است می توانند نسبت به اخذ ویزا و اجازه کار در ترکیه اقدام کنند این در حالیست که دانشجویان و سایر افرادی که دفترچه و مجوز اقامت تحصیلی دارند نمی توانند برای گرفتن ویزای کار اقدام کنند.
۲- فردی که خارج از کشور ترکیه برای اخذ مجوز اقدام می کند : شامل افرادی است که تا به حال دفترچه اقامت کوتاه مدت از اداره امنیت ترکیه دریافت نکرده اند، و هم اکنون در خارج از ترکیه سکونت دارند،شما می توانید به کمک وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور جهت صدور ویزای کار اقدام نمایید.
درصورتیکه درخواست اشتغال در ترکیه رد شده باشد، متقاضی می تواند ظرف سی روز پس از ابلاغ نتیجه درخواست تجدید نظر کرده و به نتیجه اعتراض نماید. درصورتیکه وزارت کار به اعتراض پاسخ منفی دهد، متقاضی می تواند به دادگاه شکایت نماید.
برای تمدید مدت اجازه کار در کشور ترکیه حداکثر تا پانزده روز پس از پایان مدت مجوز و همچنین دو ماه پیش از پایان مدت اعتبار آن می بایست به وزارت کارترکیه مراجعه شود. وزارت کار مکلف است که حداکثر ظرف نود روز به متقاضی رسیدگی کرده و نیتجه را ابلاغ نماید. ولی درصورتیکه مدارکی ناقص باشد این مدت پس از تکمیل پرونده تا نود روز تمدید خواهد شد. وزارت کار می تواند از منابع امنیتی در مورد شخص مورد نظر تحقیق نماید.
مشخصات کشور ترکیه :
حدود ۷۵ درصد از جمعیت کشور ترکیه دارای نژاد ترک ۲۰ درصد از نژاد کرد و اقلیتی از جمعیت هم از نژادهای مختلف یونانی , گرجی ,ارمنی , عرب , یودی و… هستند. کشورترکیه به علت قرارگرفتن در بین دو قاره آسیا و اروپا دارای اقوام مختلف بوده و تأثیرات ناشی از ورود اقوام مختلف به آن، درچهره ی مردم این کشور دیده می شود.
کردها به عنوان بزرگترین اقلیت در کشور ترکیه در بخشهای شرق و جنوب شرقی این کشور ساکن هستند. این در حالی است که عمده جمعیت ارامنه در استانبول سکونت داشته، گرجی ها عمدتأ در سواحل دریای سیاه و شمال غربی , یونانی ها در استانبول وعرب ها در کنار مرزهای عراق و سوریه ودر جنوب شرقی کشور ترکیه سکونت دارند.
در اینجا به شرایطی که شما را مجاب می کند درکشور ترکیه اقامت داشته باشید اشاره می کنیم:
نزدیکی فرهنگی و دین رسمی کشور ، زبان ترکی ، وجود ایرانیان زیاد،هزینه های به نسبت پایین برای ایرانیان : با توجه به نرخ لیر که هم اکنون ۱۱۰۰ تومان است هزینه های زندگی در ترکیه برای ما بسیار بهتر از زندگی در کشور های اروپایی با یورو وپوند و دلار است، نزدیکی جغرافیای و عدم نیاز به ویزا رفت و آمد به این کشور را بسیار ساده نموده است و همچنین حقوق بهتر وشرایط کاری سبب شده تا ایرانیان زیادی برای اقامت در کشور ترکیه اقدام کنند.
همچنین لازمه به کار رسیدن در هر کشوری این است که شما به زبان آن کشور مسلط باشید در کشور ترکیه مهمترین توصیه ما به شما هموطنانی که زبان ترکی استانبولی را بلد نیستید، شرکت کردن در کلاس های فشرده زبان جهت یادگیری هر چه سریعتر زبان ترکی تا رسیدن به سطحی که حداقل تا حد متوسطی توانایی صحبت کردن را فراگیرید، می باشد. با یادگیری زبان کارهایی به مراتب بهتر و با حقوق بالاتر کسب می کنید. در غیر این صورت بالاجبار باید زمان زیادی را در کارهای سخت تر و با دستمزد کمتر شاغل شوید تا زبان ترکی را به مرور زمان بیاموزید.
اگر شما حرفه ای خاص دارید نیز می توانید همانند ایران از طریق روزنامه و آگهی کار برای اشتغال اقدام نمایید، شغلهایی که امروزه بیشتر مورد نیاز در کشور ترکیه می باشد استادکار صافکار، راننده فورک لیفت، استادکار آلومینیم ،…..
همچنین در زمینه های تجارت به : مدیر بازرگانی، مدیر توزیع و فروش، مدیر بازاریابی، مدیر مالی،حسابدار، بازاریاب حرفه ای، فروشنده حرفه ای ، مدیر دفتر و منشی نیازمندند.

در پایان باید اشاره کرد با توجه به تمام این اوصاف و وضعیت امنیتی که در حال حاضر ترکیه که با آن رودرو میباشد بسیار بهتر است به گزینه های جایگزین برای مهاجرت اقدام نمود که از شرایط اقتصادی بهتر و امنیت بالاتر برخوردار باشند. در صورت نیاز جهت اطلاعات تکمیلی با مشاوران برجسته ما در امور مهاجرتی در موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس داشته باشید و از شرایط اقامت در اروپا و کشور ترکیه صورت کامل اطلاع یابید.وکلای موسسه حقوقی ملک پور بر این امر میباشند که با توجه به شرایط شما متقاضی محترم بهترین راه را  به شما معرفی نمایند.

Rating: 4
67 پاسخ
 1. Masoum گفته:

  سلام من ارشد روانشناسی دارم میخوام برا مهاجرت کاری برم ترکیه اونجامطب بزنم میتونم ؟ بامدرک ایران مشکلی ندارن؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما برای کار در رشته روانشناسی با تسلط کامل به زبان ترکی داشته باشید و مدرک خود را نیز معادل سازی کنید.

   پاسخ
 2. بهار گفته:

  سلام خانمی ۲۵ ساله هستم کارشناس صنایع
  با سابقه کار حسابداری و چند مسئولیت امور مالی پروژه های شرکت پتروشیمی
  و مخصوصا بودجه کم لطفاً راهنمایی کنید برای مهاجرت و ویزای کار
  ممنونم 🌹

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر کشورهای کمی وجود دارند که شما می توانید بدون داشتن پیشنهاد کار ویزای کار آن ها را دریافت کنید. از جمله کشورهای آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی که ویزای جستجوی کار ارائه می دهند و کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند که برنامه اسکیل ورکر دارند. شما می توانید مقالات مربوط به ویزای کار این کشورها را در همین وبسایت جستجو کرده و مطالعه کنید.

   پاسخ
 3. پرستو گفته:

  سلام من 26 ساله هستم و در حال حاضر فوق دیپلم مترجمی زبان انگلیسی و مدرک A2.2 آلمانی هستم و دانشجوی لیسانس مترجمی هستم زبان انگلیسی رو در چهار مهارت در سطح پیشرفته بلدم و 4 سال مدرس بودم و در حال حاضر مترجم و محتوا ساز وبسایت در شرکت تبلیغاتی هستم امکان گرفتن ویزای کاری برای من وجود داره ممنون میشم راهنماییم کنید.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید ابتدا یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در ترکیه داشته باشید تا بتوانید ویزای کار ترکیه را دریافت کنید. شما می توانید از طریق موسسات کاریابی اقدام کنید یا شخصا به ترکیه سفر کنید و پس از دریافت پیشنهاد کار به ایران بازگشته و در سفارت ترکیه درخواست ویزای کار نمایید.

   پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار ترکیه باید ابتدا یک پیشنهاد کار داشته باشید. شما می توانید از طریق موسسات کاریابی اقدام کنید و یا شخصا وارد ترکیه شوید و به جستجوی کار بپردازید. پس از دریافت پیشنهاد کار باید به ایران بازگشته و در سفارت ترکیه برای اخذ ویزای کار ترکیه درخواست دهید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کشور ترکیه ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در ترکیه داشته باشید سپس می توانید برای دریافت مجوز کار اقدام کنید.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. این موضوع بستگی به دانستن سایر شرایط شما خواهد داشت. به منظور اخذ اطلاعات تکمیلی در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. محمد گفته:

  سلام.۳۰ ساله هستم.مجرد با وضعیت جسمانی سالم.تبریزی
  دارای مدرک فنی و حرفه‌ای جوشکاری برق و آرگون، لوله کشی و تاسیسات، تعمیرات لوازم خانگی، پرورش زنبور عسل، گلخانه
  ولی سابقه کار زیادی ندارم.زبان انگلیسی و ترکیه‌ای در حد قابل قبول ولی مدرک رسمی ندارم.
  لطفا از صفر تا صد مهاجرت کاری به ترکیه با شرایط من را اطلاع دهید.
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام بله امکان مهاجرت را دارید اما باید شرایط کامل شما بررسی گردد که می توانید با کارشناسان موسسه ما مشاوره رایگان داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 5. سارا ابراهیمی گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من ۲۵سال سن دارم و فوق دیپلم معماری و ترم دوم لیسانس معماری گرایش به ساختمان سازی هستم…
  ۲سال سابقه کاری در شرکت پیمانکاری(طراح بودم *اتوکد حرفه ای و نظارت میکردم) دارم و ۲سال سابقه کار در شرکت دکوراسین داخلی دارم( 3Dmax کارهستم و تدریس هم کردم)..
  و مدرک فنی و حرفه ای دکوراسیون داخلی(پرسپکتیو، طراحی ۳بعدی با دست) با نمره الف را دارم..
  و خواستار کار در کشور ترکیه هستم لطفا راهنمایی کنید و شرایط را توضیح دهید..
  شرایط کاری در اینجا بسیار سخت است و کسی بدون پارتی کاری انجام نمیدهد ..

  پاسخ
 6. فاطمه گفته:

  با سلام
  من 40 سالمهو کارشناسی حسابداری دارم و حدود 14 و 15 سال سابقه ی کار ولی قصد دارم کاری رو در زمینه آشپزی در کشور ترکیه انجام بدم و از طریق اجاره یک مغازه کوچک (ترجیحا در شهر استانبول)
  میخواستم ببینم چقدر درامد میخواد و در صورت امکان وکیلی که بتونه کارهای ثبت و تاسیس و برام انجام بده ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. ز-س گفته:

  سلام
  من و خواهرم قصد مهاجرت به ترکیه را داریم
  1. من 27 سالمه فوق لیسانس مهندسی متالورژی دانشگاه امیر کبیر، سه سال سابقه کار، زبان ترکیه ای بلدم یه کم ولی مدرکش و ندارم به نظرتون برای من اونجا کار هست؟
  2. خواهرم 30 سالشه، لیسانس نرم افزار، 7 سال سابقه کار شبکه و اینترنت داره، زبان ترکیه ای بلد نیست ولی اگه شرایط قبولی اونجا رو داشته باشه یاد می گیره، می شه راهنمایی کنید؟

  پاسخ
 8. delinglish گفته:

  پر درآمد ترین مشاغل در ترکیه کدوم هستند که خارجی ها بدون داشتن سرمایه اولیه می تونن داشته باشن و میانگین درآمد و مخارج در ترکیه به چه صورت هست مثلا اجاره مسکن و خرید میوه و مایحتاج اولیه زندگی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. افسون گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من 34 سالمه.ارشد معماری هستم و نزدیک 11 سال سابقه کار دارم. و بیشتر نرم افزارهای مرتبط و غیرمرتبط با رشتمو بلد هستم. متقاضی کار در ترکیه یا هر کشور دیگه هستم. میشه راهنماییم کنید.ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. رامین گفته:

  سلام رامین هستم از اصفهان زبان آلمانی بلدم (بدلیل علاقه یاد گرفتنم) و کارشناسی حسابداری دارم و 5 الی 6 سال سابقه کار موقعیت کاری برای من در ترکیه چطوره ؟ با این توضیح که زبان ترکی را هم یاد بگیرم . تشکر از وقتی که برای همه میذارید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بهتر این است که با توجه به دانش زبان المانی برای کار در المان نیز اقدام کنید و در ترکیه هم باید پیشنهاد شغلی داشته باشید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. فرشاد گفته:

  باسلام وخسته نباشید،من۲۸ساله متعهل ترک ودارای دیپلم برق وفوق دیپلم حقوق هستم وشغل همسرم دفتریاره آیامن میتوانم درترکیه شغل مناسب داشته باشم وآیاهمسرم هم میتوانددرترکیه به شغل دفتریاری ادامه بده ،ممنون میشم که جواب کامل بدهید باتشکرفراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 12. سجادفرشاد گفته:

  باسلام و وقت بخیر من۲۸ساله ترک وهمسروفرزنددارم و دیپلم برق وفوق دیپلم حقوق هستم میتونم شغلی درترکیه داشته باشم باتشکرازراهنمایی شماوهمکاراتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. جباار گفته:

  با سلام و عرض ادب
  اینجانب مدت 20 سال است که در زمینه ترجمه و تدریس زبان های فرانسه و انگلیسی مشغول به کار هستم. قصد بنده یافتن کار بعنوان مدرس و مترجم زبان فرانسه در ترکیه هست. آذری هستم اصالتا و ترکی هم در سطح متوسط که در حال بهبود به سطوح بالاتر است. آیا امکان کار بعنوان مدرس و مترجم فرانسه (با تسلط کامل و مادری به فرانسه) در ترکیه وجود دارد؟ آیا اطلاع دارید حداقل حقوق یک چنین شخصی در موسسات یا حتی دانشگاه های ترکیه چقدر هست؟ با تشکر فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد .

   پاسخ
 14. سامان گفته:

  درود ، بنده گواهینامه خلبانی از سازمان هواپیمایی کشوری دارم CPL
  حدود دویست ساعت پرواز دارم
  متولد 1370 و متاهل
  قصد مهاجرت و اقامت و کار در کشور ترکیه رودارم ، لطفا بنده رو راهنمایی کنید و هرکاری لازم باشه انجام میدم
  هر چه سریعتر قصد مهاجرت دارم چرا که عمر و جوونیم داره اینجا از بین میره

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید وپیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. مهدي گفته:

  سلام
  من كارشناس ارشد عمران دارم
  حدود ١٠ سال هم سابقه كار دارم
  ميخواستم بدونم تو رشته من زمينه كار هست؟؟؟
  و اينكه حقوق يه مهندس عمران تو تركيه چقدره؟
  تركي هم دست و پا شكسته بلدم و دارم روش كار ميكنم!
  ممنون از سايت خوبتون!!!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی از کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید و همچنین دانش زبان ترکی و یا انگلیسی الزامی می باشد. در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. رقیه محمدزاده گفته:

  من ۴۷سالم کارشنانس تربیت بدنی ودارای مربی۱۲رشته ورزشی بامدرک معتبر وباتجربه ۲۰سال سابقه ورزشی در باشگاههای خوب تهران خودم آذری زبان هستم زبان ترکیه رو نسبتا خوب بلدم ۲تا دختر دارم یکیش مثل خودم مربی (استخروشنا)یکی میکاپ کار جویای کار در ترکیه واقامت هستم لطفا راهنمایی کنین تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 17. ندا گفته:

  با سلام و احترام، من ۳۳ ساله هستم و مهندس عمران با ۷ سال سابقه کار هستم، خواهرم ۳۴ ساله و رشته طراحی لباس با ۵ سال سابقه تدریس فنی حرفه ای و همچنین لیسانس مدیریت بازرگانی و هر دو به کار در ترکیه نیازداریم و خواهر دیگه ام ۱۸سال داره و دیپلم تجربی و می خواد والیبال رو دنبال کنه، به کمک و راهنمایی شما نیاز دارم، ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما برای اخذ ویزای کاری در اروپا و کشور المان هم شانس بالایی دارد همچنین میتوانید برای ترکیه هم اقدام فرمایید برای کار اما پیشنهاد ما کشوری اروپایی با شرایط اقامت دایم و اینده ای مطمعن تر می باشد در نتیجه پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. وحید گفته:

  با سلام من مدرس فیزیک با ۲۸ سال سابقه و مسلط به زبان ترکی و همسرم مهندس زمین شناسی و دخترم دانشجویسال۳ دکتری داروسازیه و امکان سرمایه گذاری دود یک میلیو لیر چطور میتونیم اقامت ترکیه رو بگیریم

  پاسخ
 19. محسن گفته:

  سلام.
  لیسانس مهندسی تکنولوژی جوشکاری از دانشگاه علمی کاربردی میباشم.
  دارای مدارک بین المللی سطح ۲ از موسسه‌ی آزمون های غیر مخرب آمریکا .ASNT LEVEL II VT,PT,MT,UT,MFL
  دارای ۵ سال سابقه‌ی بازرسی (NDT) در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی میباشم.
  و کمی آشنا به زبان ترکی استانبلی .
  آیا امکان کار در صنعت پتروشیمی ترکیه(پتکیم و …) را دارم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. سجاد گفته:

  با سلام
  خانم من از شهریور امسال در آنکارا پذیرش تحصیلی داره و ما می خواهیم قبل از ویزای تحصیلی ویزای اقامت یکساله خرید خانه بگیریم. آیا با این ویزا من میتونم از داخل ترکیه و یا خارج آن برای کاریابی اقدام کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورتی که ویزای شما برای خرید خانه توریستی محسوب گردد شانس تبدیل ویزا به ویزای کاری در این کشور برای شما وجود ندارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 22. فریبا فلاح گفته:

  سلام روز بخیر/لیسانس روانشناسی دارم ۲۵ سالمه میخواستم ببینم برای اقامت ترکیه میتونم اقدام کنم؟چقد هزینه میخواد البته تحصیلی

  پاسخ
 23. نگین گفته:

  سلام من یک خانم ۳۴ ساله هستم و دیپلمه گرافیک و همسرم ۳۶ ساله هست و فوق دیپلم مکانیک ساختمان دارد ولی با هم تولیدی پرده دوزی داریم و هشت سال هست به همین کار مشغول هستیم پولی هیچ گونه سابقه کاری نداریم و به صورت آزاد کار میکنیم . البته همسرم مدرک تراشکاری cncاز فنی و حرفه ای را دارد و کاملا به این شغل وارد است ولی چون بازار کار در ایران خراب است به همان کار خودمان مشغول هستیم ، می خواستم بدونم برای ما موقعیت کاری در ترکیه وجود دارد . سپاس فراوان از شما آقای ملک پور عزیز

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. سارا گفته:

  سلام دختری ۳۳ ساله هستم مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه و در حال یادگیری زبان ترکی استانبولی
  به شدت از زندگی در ایران خسته شدم و تمایل دارم از ایران برم ولی دنبال یک راهه سریع و بی دردسر هستم…چون پروسه های مهاجرتی به کشورهای دیگع طولانی هست و نیاز به مدرکهای مختلف داره…
  از طرفی هم نمیخام کشور بدی رو امتخاب کنم که سر خورده بشم،به نظر شما زندگی در کشور ترکیه گزینه مناسبی برای من هست؟ یا خیر؟شما چه کشوری رو پیشنهاد میکنید؟
  سن:۳۳ مدرک:دانشجوی ارشد اموزش زبان انگلیسی
  سرمایه:۴۰ میلیون
  مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه و مستعد یاد گرفتن زبان ترکی در مدت کم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. امکان اخذ پذیرش برای مقطع کارشناسی ارشد در این کشور نیز وجود دارد. سایر روش ها به سرمایه شما وابسته است. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. امید گفته:

  با سلام . من مهماندار هواپیما هستم نزدیک ۲ ساله در ایران ایا میتونم در ایرلاین های ترکیه کار کنم ؟ برای زبان هم مشکلی ندارم زیاد چون اذری هستم . ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. ریحانه گفته:

  با سلام من ۲۰سال دارم دانشجوی طراحی لباس هستم و میخوام یک دوره طراحی لباس ببینم در این کشور. و در کنارش میخوام که کار کنم مربیگری جهانی کاراته دارم میخواستم بدونم میشه با اون مربیگری کار کنم کنارش تحصیلم انجام بدم و اینکه کار مربیگری کفاف خرجم رو میده؟
  ممنون?

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله امکان کار پاره وقت همزمان با تحصیل برای شما وجود دارد که از این طریق بخشی از هزینه های شما جبران خواهد شد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. محمدرضا گفته:

  سلام مهندس عمران باسابقه ۲۰سال سابقه کار اجرایی که باشرکت خودم پیمانکاری دولتی میکردم با توجه به اوضاع بد اقتصادی متضرر گشتم آیا ترکیه برای من کارپیدا میشه متاهل هستم و یه فرزند ۱۶ساله دارم ممنون میشم راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. شرایط سنی شما برای اخذ ویزای کاری باید بررسی گردد. برای اخذ اطلاعات در زمینه انتخاب مناسب ترین کشورها برای ویزای کار می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. مینا گفته:

  سلام
  سپاس از شما دوست گرامی که پاسخگوی سوالات ما در زمینه مهاجرت هستید
  اگه امکانش هست در همین پیج به صورت متن پاسخ دهید لطفا.
  متشکرم

  پاسخ
 29. مینا گفته:

  سلام

  رشته همسرم مهندسی کامپیوتر است و تخصص شبکه و رشته خودم آمار
  برای مهاجرت کاری به کشور ترکیه چیکار باید کنیم?
  اگه بخواهیم با خرید ملک اقامت بگیریم چقد حداقل قیمت ملک است که اقامت دائم بشه باهاش گرفت?

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.