مهاجرت کاری به انگلستان و بررسی شرایط آن

مهاجرت کاری به انگلستان، راه های مهاجرت به انگلستان از طریق کار و راه های اخذ اقامت و پاسپورت انگلستان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. آیا امکان مهاجرت کاری به انگلستان وجود دارد؟ آیا بدون داشتن پیشنهاد کاری می توان به انگلستان مهاجرت کرد؟ آیا امکان اخذ اقامت و تابعیت از طریق مهاجرت کاری به انگلستان وجود دارد؟ انگلستان از مهم ترین کشورهای دنیا در زمینه اقتصاد و سیاست می باشد و یکی از مطرح ترین کشورهای جهان در زمینه فناوری و خدمات پزشکی است به همین علت همواره افراد زیادی درباره مهاجرت کاری به انگلستان کنجکاوند به همین علت بر آن شدیم تا با تهیه این مقاله توسط موسسه مهاجرتی ملک پور به این سوالات این عزیزان پاسخ دهیم. همچنین شما می توانید در صورت داشتن سوالات بیشتر با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید و یا از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره رایگان خواهان اخذ مشاوره رایگان باشید و مشاورین ما با شما تماس حاصل فرمایند.    

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مهاجرت کاری به انگلستان مهاجرت کاری به انگلستان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت کاری به انگلستان و شرایط عمومی

کشور انگلستان در بخش جنوبی جزیره بریتانیا کبیر قرار گرفته است و بخش وسیعی را به خود اختصاص داده است. کشور انگلستان از بخش شمالی به اسکاتلند و از سمت غربی متصل به ولز می باشد. کشور انگلستان دارای مساحتی برابر با 30.395 کیلومتر مربع می باشد. همچنین این کشور جمعیتی برابر با 54 میلیون نفر را دارا می باشد. زبان رسمی مردم انگلیسی است اما شهروندان این کشور عموماً به دو زبان مسلط هستند. ویزاهای کشور انگلستان تحت عنوان ویزای TIER هستند و هر نوع ویزای کشور انگلستان یک شماره خاص به خود اختصاص می دهد. به عنوان مثال در مهاجرت کاری به انگلستان ویزای کاری انگلستان TIER2 می باشد. لازم به ذکر است جهت اخذ این ویزا فرد باید حتما پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرمای انگلیسی داشته باشد که این امر باعث شده است که اخذ ویزای کاری انگلستان کاری دشوار باشد. از این رو فرد بهتر است روش های دیگری را جهت مهاجرت به انگلستان انتخاب نماید.

پاسپورت انگلستان 3 مهاجرت کاری به انگلستان

در این فایل صوتی خواهید آموخت:

شرایط کنونی اعطای ویزای کار انگلستان چگونه است.

ویزای کار انگلستان و آمریکا چه تفاوت هایی دارند.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کاری چیست.

بهترین کشور جهت اخذ ویزای کار برای افراد دارای رزومه معمولی کدام است.

فایل صوتی این ویدئو

audio مهاجرت کاری به انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان

یکی از عوامل مهمی که مهاجران به یک کشور حتما باید قبل از مهاجرت به کشور مورد نظرشان، آن را مدنظر قرار دهند، نرخ بیکاری آن کشور می باشد. برای مهاجرت کاری به انگلستان نیز حتما باید از وضعیت نرخ بیکاری در کشور انگلستان آگاهی داشته باشیم و بعد با توجه به آن اقدام به مهاجرت کنیم. در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور انگلیس را برای شما  نمایش داده ایم. این نمودار نرخ بیکاری در دو سال اخیر یعنی سال های 2018 و 2019 را نشان می دهد. در راستای تحلیل نمودار نرخ بیکاری در کشور انگلیس باید گفت که نرخ بیکاری در این کشور، رو به کاهش هست و این یک امر امیدوار کننده برای افرادی اس که متقاضی مهاجرت به این کشور هستند. در حال حاضر نرخ بیکاری کشور انگلستان 3.8 درصد است که یک مقدار امیدوار کننده هست. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تهیه شده و هرگونه کپی و استفاده از آن بدون ذکر منبع ،غیر قانونی بوده و شرعا نیز حرام است.

تحصیل مهندسی انگلستان 1 مهاجرت کاری به انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان و ویزای کاری انگلستان

در مبحث مهاجرت کاری به انگلستان توانایی در اخذ ویزای کاری امری بسیار مهم است، چرا که بدون دریافت ویزای کاری امکان مهاجرت کاری به انگلستان وجود ندارد. کشور انگلستان ویزاهای کاری مختلفی را ارائه می دهد که در زیر توضیح داده شده است.

 • ویزای درجه یک

این ویزا شامل افرادی چون رهبران علمی، مهندسان، پزشکان می باشد. درخواست ویزای کاری این افراد توسط اداره کار کشور انگلستان بررسی می گردد. لازم به ذکر است که میزان ویزاهای صادر شده در این روش 1000 عدد می باشد. مدت زمان این ویزای صادر شده 5 سال می باشدکه البته امکان تمدید این ویزا به مدت 5 سال نیز وجود دارد.

 • ویزای درجه دو

کارگران دارنده این ویزا می توانند مهاجرت کاری به انگلستان داشته باشند. حقوق دریافتی تعیین شده در این نوع ویزا 25 هزار پوند می باشد. در این نوع ویزا فرد یک اقامت کاری 6 ساله دریافت می نماید.

 • ویزای کار (انتقال به یک شرکت در انگلستان)

گاهی اوقات افراد از شرکت موجود در کشور مبدا آنها به یکی از شعب شرکت مورد نظر در کشور مقصد فرستاده می شوند. در این شرایط افراد به اقدام به ویزای کاری انگلستان می کنند. مدت زمانی این ویزای 6 الی 9 ماه می باشد.

 • ویزای کار دینی

این نوع ویزا مربوط به افرادی است که قصد تبلیغ و ترویج دین در کشور انگلستان را دارند. در این نوع ویزا افراد یک اقامت 3 ساله دریافت می نمایند و این افراد به عنوان مبلغ دین مهاجرت کاری به کشور انگلستان خواهند داشت.

 • ویزای کار ورزشکاران

این نوع ویزا مختص ورزشکاران و مربیان می باشد. این نوع ویزا تحت شرایطی به ورزشکاران و مربیان ورزشی داده می شود که مدارک ورزشی آن ها توسط اداره ورزش کشور انگلستان مورد تائید قرار گیرد. مدت زمان این ویزا 3 سال می باشد. همچنین امکان تمدید این ویزا وجود دارد.

 • ویزای کار موقت

در مهاجرت کاری به انگلستان یکی از انواع ویزا، ویزای کاری موقت می باشد. این نوع ویزا مخصوص تمامی افرادی است که به مدت کوتاه مدت می خواهند در کشور انگلستان کار کنند. مدت زمان این ویزا 1 الی 2 سال است.

مهاجرت کاری به انگلستان2 مهاجرت کاری به انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان و بررسی ویزای همراه

یکی از مهم ترین مسائلی که برای متقاضیان مهاجرت به دیگر کشور ها وجود دارد، بررسی وضعبت ویزای همراه در آن کشور می باشد تا متقاضیان با این ویزا بتوانند خانواده خود را نیز به همراه خود به کشورمورد نظرشان ببرند. اکثر کشورها شرایطی را فراهم نموده اند تا فرد متقاضی ویزای کار بتواند برای همراهانش نیز اقدام به اخذ ویزای همراه کند. این امر برای افراد متقاضی مهاجرت کاری به انگلستان نیز امری مهم محسوب می شود و برای این افراد سوال است که آیا این امکان وجود دارد که آن ها بتوانند با اخذ ویزای کاری انگلستان خانواده خود را نیز به همراه خود به کشور انگلستان ببرند یا خیر. در پاسخ به این سوال باید گفت که دولت کشور انگلستان اخذ ویزای همراه را برای همسر فرد و فرزندان زیر 18 سال او امکان پذیر کرده است و امکان اخذ ویزای همراه برای خانواده فرد یعنی همسر و فرزندانی که زیر 18 سال هستند وجود دارد.

مهاجرت کاری به انگلستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به یک کشور مرحله اخذ ویزا است. در طول این پروسه، نحوه آماده سازی مدارک به جهت اخذ ویزا در مهاجرت کاری به انگلستان بسیار مهم می باشد. از این رو در ادامه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری انگلستان بیان گردیده است.

 • اثبات اینکه شغل مورد نطر دارای حقوق کافی جهت گذران زندگی فرد و خانواده اش می باشد. این مبلغ باید حداثل برابر با مبلغ 3000 پوند باشد
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه از کشوری که فرد در طول 10 سال گذشته به مدت بیشتر از 12 ماه زندگی کرده باشد
 • ارانه مدرک زبان انگلیسی
 • ارائه نامه مربوط به مجوز سفر
 • ارائه مدارک سفرهای قبلی
 • ارائه نامه تمکن مالی

  فرد متقاضی کار در  انگلستان باید مبلغی برابر با 945 پوند به مدت 90 روز در حساب کشور مبدا قرار دهد

 • گواهی سلامت فرد متقاضی

اخذ ویزای کار کانادا 4 مهاجرت کاری به انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان و میزان حقوق در انگلستان

یکی از موضوعات مهم برای افرادی که متقاضی مهاجرت به دیگر کشورها هستند میزان حقوق و درآمدی است که کشورها به مشاغل مختلف پرداخت می کنند زیرا آن ها با این حقوق باید هزینه های زندگی خود را پرداخت نمایند. در مهاجرت کاری به انگلستان نیز این موضوع ارزش دو چندانی پیدا می کند و کسب اطلاعات درباره میزان حقوق مشاغل مختلف این کشور بسیار مهم و پر اهمیت است. در جدول زیر میانگین حقوق پرداختی به برخی از مشاغل را در کشور انگلستان برای شما آورده ایم تا با مقایسه این ارقام و در نظر گرفتن هزینه های زندگی در انگلستان، درباره تصمیم خود در زمینه مهاجرت کاری به انگلستان مطمئن شوید.

شغل حقوق سالیانه
کارگردان 137.288
مدیر منابع انسانی 93.090
مدیر پروژه 101.176
مدیر فناوری اطلاعات 104.463
تحلیلگر مالی 45.856
مدیر پروژه 91.851
مدیر 66.016
توسعه دهنده نرم افزار 72.527
معمار 59.428
مدیر مالی 105.889

مهاجرت کاری به انگلستان و مشاغل مورد نیاز 2020 انگلستان

فرد متقاضی مهاجرت کاری به انگلستان حتما باید به مشاغل مورد نیاز آن کشور توجه کند، چرا که این مورد تاثیر بسزایی در شانس کاریابی فرد دارد. افرادی که رشته تحصیلی و سابقه کاری آنها جز مشاغل مورد نیاز انگلستان باشد به راحتی می توانند موفق به پیدا کردن کار شوند. در ادامه در جدول زیر مشاغل مورد نیاز کشور انگلستان در سال 2020 بیان گردیده است.

 کدsoc      رده شغلی
1123 مدیران تولید و مدیران معدن و انرژی
2113 دانشمندان علوم فیزیکی
2121 مهندسین عمران
2122 مهندسین مکانیک
2133 مهندسین برق
2124 مهندسین الکترونیک
2126 مهندسان طراحی توسعه
2127 مهندسان تولید و فرآیند
2129 متخصصان مهندسی که در جای دیگر طبقه بندی نشده اند

مهندسین صنعت انتقال و توزیع برق

مهندسین هوا فضا

مدیریت پسماند صنعت هسته ای

مشاوران رادیولوژی

2123 مدیران متخصصص فناوری اطلاعات
2135 برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار
2139 متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات
2142 متخصصان محیط زیست
2211 پزشکان
2917 رادیو گرافی پزشکی
2219 متخصصان بهداشتی که در جای دیگر طبقه بندی نشده اند
2231 پرستار
2314 معلمان آموزش متوسطه
2425 اقتصاد دانان و آمارگیران
2442 کارگر اجتماعی
2461 مهندسین کنترل و کیفیت و برنامه ریزی
3113 تکنسین های مهندسی
3213 دامپزشکان
3414 رقصندگان و نقاشان
3415 موسیقی
3416 تولید کنندگان آثار هنری و مدیران
3421 طراحان گرافیک
3541 مهندسان ساخت هوا فضا در زمینه نظامی
2535 جوشکاران
5235 تعمیرات و نگهداری هواپیما و معاملات مرتبط
5249 تعمیرات کابل و خط مشترک
5434 آشپز

مهاجرت کاری به انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان

یکی از راه های کاریابی در انگلستان و مهاجرت کاری به انگلستان از طریق موسسات کاریابی می باشد. موسسات کاریابی این امکان را فراهم می کنند تا افراد با شرایط کاری متفاوت کار مناسب خود را پیدا کرده و به آن مشغول شوند تا بتوانند هزینه های زندگی در کشور انگلستان را پرداخت کنند. این سایت ها علاوه بر دادن پیشنهاد های کاری متفاوت به متقاضیان جویای کار، به این افراد کمک می کنند تا خود را برای اخذ راه های موفقیت در دریافت پیشنهاد کاری آماده نمایند. این موسسات با کارفرماها و شرکت های مختلفی در ارتباط هستند و از این رو با پارامترهای مورد نیاز برای موفقیت فرد در دریافت پیشنهاد کاری آشنا هستند. فرد پس از پیدا کردن کار می تواند با آماده سازی مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کاری انگلستان TIER2 اقدام به مهاجرت کاری به این کشور کند. همچنین از دیگر راه های کاریابی در کشور انگلستان، از طریق معرفی شخصی است، یعنی فردی باشد که از توانایی های شما آگاهی داشته باشد و بتواند شما را به صاحب کار معرفی نموده و به این ترتیب برای شما شغل پیدا کند.

مهاجرت کاری به انگلستان و موسسات کاریابی در انگلستان

در این بخش به معرفی موسسات کاریابی در انگلستان جهت مهاجرت کاری به انگلستان می پردازیم. در جدول زیر به نام بردن برخی از موسسات کاریابی بین المللی پرداخته ایم. امید است با معرفی این موسسات بتوانیم به شما در زمینه مهاجرت کاری به انگلستان و کار یابی در این کشور کمک کنیم.

سایت راهنمای شغلی در انگلستان AGENCY CENTERAL
برای شرکت های کوچک و متوسط تجاری GRADUATE RC
برای بخش های خصوصی و شرکت های دولتی STEP AHEAD
گروه کاریابی تخصصی جهانی برای مشاغل حرفه ای HAYS REQUIREMENT
موسسه راهنمایی کاریابی بریتانیا ALL JOBS UK
موسسه کاریابی با تنوع کاری گسترده از مشاغل حرفه ای RARE RECUIREMENT-SOCIAL DIVERSITY REQUIRMENT
سرویس کاریابی حرفه ای و سیستم های مشمول تغییرات اجتماعی LIFE WORTH
جست و جو گر کار و مشاوره کاریابی BADENOCH&CLARK
برای آکادمی های بزرگ و کارهای ممتاز FRESH MINDES TALENT

مهاجرت کاری به انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در انگلستان

در این امر شکی نیست که یکی از مهمترین اهداف افراد برای مهاجرت به یک کشور از جمله مهاجرت کاری به انگلستان موفقیت در دریافت اقامت و تابعیت آن کشور است. طبق قوانین کشور انگلستان، زمانی که فرد موفق به اخذ ویزای کاری می شود یک اقامت بلند مدت 5 ساله به او داده می شود. در صورتی که در این مدت در کشور انگلستان کار کند و موفق به تمدید این 5 سال برای دوره ی دوم باشد، می تواند پس از گذشت این زمان اقدام به اخذ اقامت دائم خود کند. در صورتی که فرد پس از اخذ اقامت دانم خود قادر باشد اثبات کند که به صورت مستمر مشغول به کار بوده و برای کشور مفید واقع شده است و همچنین به این کشور متعهد است و قوانین کشور را رعابت کرده است و دچار جرم و جنایتی نشده است و همچنین به فرهنگ کشور انگلستان آگاه است، می تواند برای اخذ پاسپورت خود و خانواده اش اقدام نماید. طول مدت زمان پروسه اخذ پاسپورت 3 سال است. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک اقامت انگلستان کلیک کنید.  

مهاجرت کاری به انگلستان1 مهاجرت کاری به انگلستان

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت کاری به انگلستان و سخن پایانی

مهاجرت کاری به انگلستان، راه های اخذ پاسپورت و اقامت از طریق مهاجرت کاری به کشور انگلستان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. همچنین مشاغل مورد نیاز کشور انگلستان در سال 2020 و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کاری و مهاجرت کاری به انگلستان را نیز برای شما در این مقاله توضیح دادیم. امید است توانسته باشیم با تهیه این مقاله به سوالات شما در این زمینه پاسخ داده باشیم. به طور کلی مهاجرت کاری به انگلستان امری بسیار دشوار است، چرا که فرد حتما باید پیشنهاد کاری داشته باشد تا بتواند اقدام به اخذ ویزا و مهاجرت کاری به انگلستان کند. در صورت داشتن پرسش های بیشتر در خصوص مهاجرت کاری به انگلستان می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید و یا سوالات خود را در بخش دیدگاه در قسمت پایینی این مقاله یادداشت بفرمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما بزرگواران باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

77 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام من 28سال سن دارم و دارای مدرک ارایشگری هستم اط چ طریقی میتوانم ب انگلیس مهاجرت کنم و اقامت ان کشور را بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. انگلستان راه های مختلفی برای اقامت داره. لطفاً میزان سرمایه و سطح و مدرک زبان خودتون رو بفرمایید تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 2. بردیا تفنگچی گفته:

  با درود و عرض ادب.
  ممنون میشم بابت جواب صریح و واضح شما عزیزان.
  میخواستم بدونم کسی پسری مجرد۲۷ساله تکنسین تاسیسات ساختمانی (لوله کش اب و فاضلاب گرمایش و مصرفی .نصاب و تعمیرکار پکیج شوفاژ گازی ،نصاب و تعمیرکار کولر گازی و اسپیلیت)دارای مدارک فنی و حرفه ای ایران .و دیپلمه دارای آیلتس ۶.۵جنرال با ۵سال سابقه کار مرتبط فاکتور های لازم برای اخذ ویزای کاری کارگران فنی رو داره اگر جاب آفر هم داشته باشه؟
  آیا نمره آیلتس دقیقی که برای ویزای کاری لازم هستش چنده؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.
   سرمایه گذاری انگلستان هم به حداقل 2 میلیون پوند سرمایه نیاز داره.

   پاسخ
 3. محمدعلی گفته:

  باسلام و وقت بخیر
  اگر نامه دعوت به مصاحبه در لندن در یک شرکت معتبر آنجا را داشته باشم . آیا سفارت بمن ویزای فوری میده که برم برای مصاحبه ؟
  اگر نه چطوری باید ظرف یک هفته خودم را به آن جلسه مصاحبه کاری برسانم؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما ظرف یک هفته نمیتونین ویزای انگلستان رو بگیرین حتی ویزای توریستی. بهتره برای مصاحبه از طریق اسکایپ با اون شرکت هماهنگی کنین تا بتونین جاب آفر بگیرین و برای ویزای کاری اقدام کنین‌.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سرمایه گذاری در انگلیس 2 میلیون پوند سرمایه نیاز داره و باقی سرمایه گذاری ها لغو شدن در حال حاضر. باقی راه ها هم اقامت نمیدن به شما

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شرایط شما برای دریافت ویزای کار بسیار مطلوب هست. ولی این را در نظر داشته باشید که پروسه اخذ ویزا ارتباط زیادی به نظر افسر ویزا دارد.

   پاسخ
 4. Navid گفته:

  با سلام و احترام . من 34 سالمه و همسرم 29 سالشه . خودم ارشد اقتصاد از دانشگاه صنعتی شریف و همسرم دکترای داروسازی از دانشگاه شهید بهشتیه. آیلتس 7 داریم هر دو . حدودا 5 سال سابقه کار در حوزه مرتبط با اقتصاد و فاینانس دارم. به نظر شما شانس ما برای اخذ ویزای کار انگلستان چقدره ؟ آیا بهتره برای ویزای کار اقدام کنم یا تحصیل در مقطع دکترا ؟ و از کجا باید اقدام کنیم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.
   به منظور اخذ راهنمایی در زمینه ویزای تحصیلی و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. ناشناس گفته:

  سلام اگه برای ویزای کاری انگلیس ازیه شرکت معتبر دعوت نامه کاری بگیرم وفوق لیسانس حقوق بین الملل از کانادا داشته باشم میتونم برا ویزای کاری انگلیس اقدام کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 6. البرز گفته:

  با سلام
  من قصد دارم از طریق با تاسیس یک سینما در لندن برای دریافت اقامت دائم انگلساتن اقدام کنم. می خواستم درباره شرایط دریافت این نوع از ویزا من رو راهنمایی کنید. واینکه برای گرفتن وکیل در این زمینه چه هزینه ای باید پرداخت بشه؟ و آیا شما وکالت چنین موضوعی رو انجام میدید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. دینا گفته:

  سلام،من کارشناس مامایی هستم و تکنسین کاشت مو،میخوام بدونم شرایط کار برای من وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در انگلستان باید پیشنهاد کار داشته باشید و مدرک تحصیلی شما نیز نیاز به مغادل سازی دارد.

   پاسخ
 8. آرزو گفته:

  باسلام و وقت بخیر من و همسرم قصد مهاجرت داریم خودم 23 ساله و همسرم 27 ساله هست رشته خودم روابط عمومی هست زبانم در حد Upper-Intermediate و همسرم زبانش در حد Pre_intermediate، آیا با این شرایط میتوانیم مهاجرت کاری داشته باشیم؟ حالا به هر کشوری که مارو بپذیرن و شرایط خوب زندگی رو داشته باشن مثل کانادا یا انگلستان یا استرالیا یا …

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار انگلستان باید ابتدا یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در انگلستان داشته باشید. برای ویزای کار کشورهای کانادا و استرالیا نیز باید از سیستم امتیازبندی آن که با نام اسکیل ورکر شناخته می شود، امتیازات لازم را اخذ نمایید. در حال حاضر تنها کشورهای آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار ارائه می دهند که برای اخذ آن باید حداقل مدرک لیسانس، سه سال سابقه کار و مدرک زبان داشته باشید.
   کشور آفریقای جنوبی نیز ویزای جستجوی کار ارائه می دهد که به مدرک فوق دیپلم نیاز دارد.

   پاسخ
 9. امیدرضا گفته:

  سلام من یکساله مدرک کارشناسی رادیولوژی گرفتم و میخواستم ببین برای دسته پیراپزشکی مثل رشته من شرایط ویزا چجور هست و از طریق نیروی کار متخصص میتونم ویزا بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • Marzieh.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما برای اینکه بتوانید در کشورهای دیگر مشغول به کار شوید بایستی مدرک تحصیلی خودتون رو معادل سازی کنید تا مدرک شما را کشور مقصد بپذیرد. رشته شما رشته خوبی هست .مهاجرت کاری به انگلستان از ابتدا ممکن است برای شما سخت باشد چون نیاز به پیشنهاد کاری دارید. در حال حاضر برای رسیدن به کار در کشور انگلستان بهتر است از طریق تحصیل وارد شوید. البته شما سن خودنان را عنوان نکردید. پیشنهاد می کنم برای بررسی شرایط خودتان و رسیدن به نتیجه نهایی با موسسه تماس حاصل نمایید. شماره موسسه 02149196000

   پاسخ
 10. محمدرضا گفته:

  با عرض سلام برای اینکه به کشور انگلستان مهاجرت کنیم . میتونیم از طریق کار در یک شبکه تلویزیونی فارسی زبان کار کنیم . باز هم باید ویزای کار داشته باشیم . یعنی میشه رزومه خود رو برای شبکه بفرستیم و اونا میتونن کار اقامت ما رو درست کنند.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری انگلستان مستلزم داشتن پیشنهاد کاری خواهد بود. در مورد سوال شما می بایست از خود کارفرما جویا شوید.

   پاسخ
 11. مسعود گفته:

  سلام
  یکی ازآشنایان من صاحب یک لاندری در انگلیس است. با او صحبت کرده ام و او موافق است که مرا به عنوان نیروی کار جذب کند. اگر لطف کنید راهنمایی مان کنید که چه کارهایی باید انجام دهیم. ممنونم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کاری برای شما، ایشان ابتدا می بایست مراحل قانونی جذب نیرو در انگلستان را طی نمایند و در صورت عدم جذب نیروی انگلیسی و اروپایی در زمینه کاری خود، بتوانند شما را در صورت داشتن شرایط لازم جذب نمایند.

   پاسخ
 12. محمد گفته:

  سلام و عرض ادب
  خانمم انگليسيه ٧ ساله باهم ازدواج كرديم و در ايران زندگي ميكنيم. خانمم كار و يا درآمدي در انگلستان نداره.. راهي وجود داره از طريق خانمم اقامت انگليس بگيرم؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، همسر شما باید بتواند خانواده را در انگلستان از لحاظ مالی ساپورت کند.

   پاسخ
 13. ناشناس گفته:

  با سلام
  ضمن سپاس از زحمات و تلاش صادقانه شما
  می خواستم از شما بپرسم با توجه به اینکه به تازگی بعضی از شرکتها در ایران اقدام به اخذ ویزای کاری سه ساله جهت کشور انگلستان می کنند ایا این مطلب صحت دارد یا خیر . در واقع منظورم این است که امکان اخذ چنین ویزاهایی برای ایرانیان وجود دارد ؟ و اینکه چطور میتوانیم صحت و اعتبار این شرکتها را بررسی کنیم.

  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام درحال حاضر انگلیس یکسری طرح های تجاری و کار افرینی دارد میتوانید جهت کسب اطلاعات دقیق تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. امین گفته:

  سلام چندی پیش از شرکتی که من قبلا براشون رزومه فرستاده بودم تماس گرفتن که میتونن برام اخذ ویزای کاری در انگلستان کنم و ازم ترجمه مدارکمو خواستن .با پرسشی که من کردم گفتند که کارفرمایی در انگلستان راضی شده برای شما دعوت نامه بفرسته .با توجه به مطالب وب سایت و اینکه من مدرک زبان ندارم میخوام بدونم ایا شانسی برای ویزای کاری دارم یا نه ؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام مقاله ویزای کار انگلستان را مطالعه نمایید اما نیاز به مدرک زبان خواهیدداشت.

   پاسخ
 15. مهرداد گفته:

  سلام.
  دکتری نرم افزار دارم.
  5 سال هم سابقه کار.
  تو سایت های کاریابی انگلیس کارهای مرتبط زیادی با اسکیل هام هستش.
  می تونم اپلای کنم براش؟ اگه کارفرما اوکی بده حله؟
  یا اون قانون سه ماه براش هست؟
  الان که انگلیس تو اتحادیه نیس بازهم این قانون سه ماه اتحادیه هم هست؟
  سپاس از لطفتون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. جعفری گفته:

  سلام من پیشنهاد کاری از انگلیس دارم اما مدرک زبان انگلیسی ندارم آیا داشتن مدرک زبان اجباری هست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله داشتن مدرک زبان برای ویزاهای کاری نیاز است. البته باید اطلاعات جزیی تری از شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. نرگس گفته:

  سلام
  ٢٧ سالمه فوق ليسانس مديريت مالي
  هشت سال سابقه بيمه و كاري
  داراي مدرك فرانسه و درحال خواندن زبان انگليسي جهت كسب نمره هفت هستم
  خواهان اقدام به كشور كانادا يا استراليا يا نيوزلند هستم
  ايا با اين شرايط جهت لندن شانسي دارم يا خير
  يا كشورهاي مذكور رو شما ميتوانيد كمكم كنيد جهت اقدام
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار جهت ویزای کاری انگلیس شما باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی از کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. این در حالی است که این امکان وجود دارد که بدون پیشنهاد شغلی برای ویزاهای کاری استرالیا و کانادا اقدام کرده و از بدو ورود اقامت دائم بگیرید. البته امتیازات شما باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبه امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و باید شرایط شما باید جهت پاسخگویی به سوال مطرح شده به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره و بررسی مدارک مورد نیاز با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. آرمان گفته:

  باسلام و عرض ادب / بنده 31 سالمه و سابقه 7 سال کار در یک شرکت دولتی رو دارم ، مدرک تحصیلی ارشد IT و تخصص هایی از قبیل مدیریت HSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست) ، کارهای برقی و فنی و … رو دارم ، سرمایه بخصوصی هم ندارم . خواستم بپرسم با این شرایط آیا امکان مهاجرت کاری برای من وجود داره ؟ اگر هست به چه شیوه و روشی ؛ و آیا بعدا امکان تبدیل به اقامت رو داره یا خیر .
  بسیار سپاسگذارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.
   پاسخ
 19. rad گفته:

  سلام من۲۷سالمه و رشته رادیولوژی در مقطع کارشناسی خوندم و همسرم هم ۲۷سالشون هست و رشته معماری در مقطع کارشناسی ارشد خوندن امکان مهاجرت و پیدا کردن شغل برای هردومون هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله در صورت اخذ مدرک زبان و سابقه کاری برای برخی از کشورها امکان اقدام از طریق کار و یا تحصیل را دارید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 20. عصمت گفته:

  سلام.خسته نباشد.بنده 24سالمه و در دانشگاه ازاد اسلامی واحد بندر جاسک درحال تحصیلم.رشته پتروشیمی.ایا اعتبار دانشگاه اینکه مثلا حتما باید دولتی باشه مهمه یا ن.میخام برا ادامه تحصیل برم انگلستان.لندن.لطفا راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب نوع دانشگاه خیلی تاثیری ندارد بیشتر معدل و مدرک زبان شما مهم است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. Mohammad گفته:

  با سلام و خسته نباشید من22سالمه دارای مدرک بین المللی تاسیسات مکانیکی ساختمان و مدرک جوشکاری هستم ایا می تونم در انگلستان کار پیدا کنم و نیازمند شغل من هستند یا خیر ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت وپیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. Mahson گفته:

  سلام بیست و هشت سالمه لیسانس جغرافیا طبیعی
  چهار سال سابقه کار غیر مرتبط
  قصد مهاجرت دایم دارم چه از طریق تحصیل چه دیگر روش ها
  هشتاد تا صد میلیون سرمایه
  لطفا راهنمایی کنید کدام کشور با شرایط مطابقت دارد.
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 23. سمانه گفته:

  سلام خسته نباشید . من ۳۶سال و همسرم۳۹ سال و پسرم ۲۰ ماهشه . ما در حال آموزش دوره های فنی و حرفه‌ای در رشتهء نجاری و نگارگری هستیم (شوهرم نجاری خودم نگارگری) که بتونیم با همکاری هم کار کنیم . ما هدفمون برای کار در خارج از کشور است ، سرمایه ای هم نداریم ، میخواستم بپرسم آیا شرایطی هست که بشه در کشوری انگلیسی زبان کارآفرینی کنیم ؟ با توجه به اینکه ما سرمایهء چندانی هم نداریم ولی اگر شغل و کارمون خاص و هنری باشه آیا کشوری هست که ما رو حمایت کنه ؟
  در استرالیا پسرخالهء همسرم کار دکوراسیون داخلی انجام میده و در انگلیس فامیل داریم که ایشونم همین کارو انجام میدن در واقع ایشون شرکت دکوراسیون داخلی دارن اونجا . آیا از طریق آنها میشه اقدام کرد ؟ ممنون از راهنماییتون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب ویزاهای سرمایه گزاری ویا کارافرینی نیازمند سرمایه بوده و بدون سرمایه این امر محقق نمیگردد
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 24. اكرم گفته:

  با سلام با توجه به اينكه انگلستان از عضويت اتحاديه اروپا خارج شده براي پيدا كردن كار شرايط بهتر نشده؟ مخصوصا حسابداري

  پاسخ
 25. maziar samiei گفته:

  درود برشما آقای ملکپور .من 38 سال دارم متاهل ودارای یک فرزند 9 ساله.فوق دیپلم استخراج معدن هستم ولی زمینه وسابقه کاری من ارتباطی با این مدرک نداره.من 15 سال سابقه کار فنی دارم .در زمینه ساخت قطعات دقیق صنعتی تبحر دارم وبه برخی نرم افزارهای صنعتی از جمله اتوکد تسلط دارم.به دستگاههای تراش و فرز cnc تسلط دارم.درضمن مدرک فنی حرفه ای اپراتوری cnc دارم.شش ماهه که دارم کلاس زبان میرم.میخواستم بدونم امکانش هست بتونم از طریق کاری و قانونی اقامت (ترجیحا کانادا یا یک کشور انگلیسی زبان)بگیرم.در ضمن از شما بابت پاسخگوییتون تشکر میکنم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   با توجه به سن و شرایط شما امکان پیدا کردن کار ممکن نمیباشد .
   برای اطلاعات بیشتر لطفا با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 26. mie.editor2 گفته:

  با سلام خدمت آقای ملکپور و تشکر بابت راهنمایی ها و نصیحت های دلسوزانه ایشان بنده 30 سال سن دارم و مجرد و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه و ارشد مهندسی صنایع هستم و ایلتس 7 هم دارم خواستم ببينم چقدر سرمایه برای مهاجرت کاری يه فرد مجرد مثل بنده به انگلستان نیازه؟ با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در این کشور به پیشنهاد شغلی نیاز است. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی می توانید برای کار در این کشور اقدام کنید. برای بررسی شرایط کار در کشورهای مختلف پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. mie.editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر وقت شما بخیر ابتدا ضمن تشکر از توضیحات خوب شما بنده و هسمرم 37 ساله و یک دختر 8 ساله هستیم من و همسرم هر 2 دارای مدرک حسابداری دانشگاه آزاد که بنده 15 سال سابقه و همسرم 9 سال سابقه کار مرتبط در بخش تلفیق مالی و نرم افزار هستیم . جهت اطلاع شما دارای 9 سابقه مدیریتی ، 4 سال مدیر فروش و 3 سال کارشناس در حوزه پیاده سازی ، مشاوره و استقرار نرم افزارهای مالی و اصطلاحا Erp هستم (تمامی این سوابق کاری تماما در حوزه مالی و it بوده است که در خط قبلی به آن اشاره نمودم) ممنون خواهم شد پیرو بررسی فایلهای صوتی و تصویری شما بنده را جهت مهاجرت راهنمایی فرمائید . بر اساس برداشت بنده ظاهرا موقعیت کاری 1 با توجه به تخصص من ابتدا انگلستان است و پس از آن آلمان و اتریش (که البته این 2 کشور به جهت هزینه رایگان تحصیل میباشد ) و همچنین سوئد ممنون از شما و ارادت خوب و خوش باشید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار کشور انگلیس یا سوئد به پیشنهاد شغلی نیاز است. ویزای کار کشور اتریش نیز امتیازبندی بوده و شرایط شما برای کار در کشورهای آلمان یا اتریش باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. حسین گفته:

  درود فراوان و وقت بخیر خدمت استاد عزیز و گرانقدر
  من کارشناس پرستاری از دانشگاه سراسری ، ۲۹ ساله و چهار سال سابقه کار در حال حاضر برای اخذ ویزای تحصیلی برای یکی از کالج های ایرلند شمالی که جز uk هم هست اقدام کردم. نمیدونم در جریان هستید یا نه ما پرستاران با مدرک oet که همون معادل ایلتس برای پیرا پزشکان هست میتونیم در انگستان و استرالیا و نیوزلند اقدام به کار کنیم .
  با همه این اوصاف من برای تحصیل بعد از این دوره و گرفتن ویزای کاری میتونم به عنوان مستر در دانشگاهای انگلستان یا گشور دیگه اقدام کنم
  پر حرفی بنده رو ببخشید
  ممنون از این همه انرژی خوبی که به بچه ها میدید??

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای کار در کشور انگلیس به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. ویزای کار استارلیا و نیوزلند نیز امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. ویزای تحصیلی شرایط خاص خود را داراست. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. مجید گفته:

  با سلام
  بنده از انگلستان پیشنهاد کاری دارم و قرارداد برای امضای اینجانب فرستاده شده
  زبان انگلیسی بنده در حدی نیست که بتوانم در انگلستان کار کنم و نیاز به یک مدت 6-8 ماهه دارم تا بتوانم خودم را آماده کنم ، به نظر شما چه اقداماتی باید انجام بدهم .
  با تشکر

  پاسخ
 30. بابک گفته:

  سلام وخداقوت به تمامی همکاران عزیز
  رحمانی هستم، 35 ساله با بیش از 15 سال سابقه بیمه ،فوق دیپلم،کارمند دولت و10 سال دفتری و پنج سال در قست تاسیسات اداره ،با سرمایه حدود 40 هزار دلار، متاهل، با یک دختر چهارماهه،البته همسرم معلم پایه ابتدایی، لیسانس،با 10 سال سابقه بیمه،میخواستم امکان مهاجرت و راهی برای بنده به انگلستان هست، یا خیر، امیدی نیست،به کشور های دیگر شنگن چطور؟البته دخترخالم در لندن زندگی میکنه واقامت انگلیس را گرفته،میتونه کمکی برای مهاجرت بنده باشه،
  بسیار سپاسگذار میشم راهنمایی بفرمایید،ممنونم
  مچکرم، بابک

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   با سلام و عرض وقت بخیر
   بهتر است این مورد را در نظر داشته باشید که همیشه امیدی وجود دارد . و در مرحله ی بعدی باید به اطلاع شما برسانیم که شرایط شما ظاهرا برای بعضی از کشورها مناسب است ولی دقت نمایید که این کشورها فقط سکوی پرش شما میباشد . بهتر است با شماره تماس 49196000 تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

   پاسخ
 31. علیرضا رضایی گفته:

  با عرض سلام بنده دارای ۳۰سال سن و مجرد هستم و دارای ۵۰۰میلیون تومان سرمایه
  و در ایران الان هم شرکت پخش عمده کامپیوتر و موبایل دارم به مدت ۲سال است
  برای ثبت شرکت در انگلیس میتوانم اقدام کنم و یا از طریق سرمایه گذاری خرید ملک میتوانم اقامت خودم را بگیرم ویا دیگر کشور های اروپای چطور میشود؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. می توانید از طریق ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … در کشورهایی نظیر انگلیس، اتریش و … اقدام کنید. برای بررسی شرایط هریک پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای مهاجرت کاری به کشورهای نامبرده باید از این کشورها پیشنهاد شغلی داشته باشید. در غیر این صورت باید از سایر روشها به این کشور ورود کنید. برای اطلاع از روشهای قانونی ورود به این کشورها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت آقای ملکپور بنده ۳۰ سال سن دارم و مجرد و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه و ارشد مهندسی صنایع هستم و ایلتس ۷ هم دارم با سرمایه متوسط میخواستم ببینم شرایط بنده برای مهاجرت کاری به انگلستان و اسکاتلند یا ولز مناسب هست یا خیر؟ با تشکر

  پاسخ
 34. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید.با تشکر از وقتی که برای پاسخگویی به سوالات قرار میدهید.من ۲۸ ساله هستم و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با معدل ۱۴/۸۰ از دانشگاه ازاد شیراز هستم.در حال حاضر کتاب تالیف کردم که درحال چاپ هست.و در حال اقدام برای فراگیری ایلتس هستم.برای دکتری در دانشگاه انگلیس میتونم اقدام کنم یا کشور کانادا؟و اگر در ایران وکالت قبول شده باشم در کشور انگلیس میتونم وکالت انجام بدهم.چون طبق قرارداد جدیدی که بین کانون وکلای مرکز و انگلیس منعقد شده میتوانند افراد در انجا وکالت انجام دهند.اما شرایط را کامل بیان نکرده اند.ممنون میشوم اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید پاسخ بدهید.درضمن از لحاظ مالی شرایط اینکه برای ویزا اقدام کنم ندارم ایا دانشگاهایی درخارج از کشور هستند که هزینه تمام بورسیه و حتی سفر رو به عهده بگیرند.با تشکر

  پاسخ
 35. دربندی گفته:

  شخصی که دارای اجازه کار و اقامت از یکی از کشورهای اتحادیه اروپاست،می خواهد:

  ۱-برای ویزای کار دائم یا موقت انگلیس اقدام کند(مدرک فوق الیسانس مدیت برنامه ریزی در گردشگری از دانشگاه معتبر اتحادیه اروپا)
  یا
  ۲-برای اقامت دائم انگلیس اقدام کند که البته زیاد هم برایش در الویت نیست

  تا چه اندازه شانس موفقیت در این کار را دارد؟!

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم با توجه به شرایط شما بهترین گزینه را برای شما انتخاب نماییم زیرا ویزاهای زیادی برای کشور انگلستان وجود دارد

   پاسخ
 36. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام خدمت آقای ملکپور بنده لیسانس مهندسی مدیریت پروژه و ارشد مدیریت استراتژیک دارم میخواستم بدونم شرایطم برای مهاجرت کاری به انگلستان مناسب هست یا نه؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
Rating: 5