مهاجرت کاری به اتریش

مهاجرت کاری به اتریش ۲۰۱۸ و اخذ اقامت در اتریش از طریق ویزای کاری اتریش همیشه مورد توجه علاقمندان به مهاجرت بوده است. لذا در این مقاله به بررسی مهاجرت کاری به اتریش، چگونگی کار در اتریش، کاریابی دراتریش ، مهاجرت به اتریش برای شما عزیزان پرداخته ایم.

کشور اتریش یکی از کشور های حوزه اتحادیه اروپا همچنین پیمان شینگن است. کشورهای عضو اتحادیه اروپا همگی از یک سیستم اقتصادی پیروی می کنند و واحد پول این کشورها یورو می باشد.


همانطور که میدانید بسیاری از افراد هستند که قصد دارند از مهاجرت کاری به اتریش وارد کشور بشوند و در کنار بحث اخذ اقامت دائم در کشورهای اروپایی درامد قابل توجهی را از طریق ورود به بازارهای جهانی کسب نمایند.
موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله تمام تلاش خود را به کار برده است تا بهترین مسیر را برای به دست آوردن حقوق بالا و همچنین زندگی راحت به شما عزیزان نشان دهد.
22 1 1 مهاجرت کاری به اتریش
یکی از موضوعاتی که اخیرا بسیاری از مراجعین از موسسه حقوقی ملکپور تقاضا دارند اخذ ویزای کار در اتحادیه ی اروپا و اقامت در اتحادیه اروپا می باشد ،شما می توانید با اخذ یک سری از امتیازات، ویزا و اقامت کشورهای عضو اتحادیه را به دست آورید.
فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب مهاجرت کاری به اتریش

audio مهاجرت کاری به اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب مهاجرت کاری از طریق رشته کامپیوتر به اتریش

audio مهاجرت کاری به اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب سوالات مهم در مورد مهاجرت کاری به اتریش

audio مهاجرت کاری به اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب کاری اتریش

audio مهاجرت کاری به اتریش

بررسی مهاجرت کاری به اتریش

کشور هایی مانند اتریش، آلمان، دانمارک، آفریقای جنوبی و … متقاضیان بسیار زیادی در رابطه با ویزای کار نسبت به دیگر کشورهای اروپایی دارند که اکثر این متقاضیان با هدف اخذ اقامت دائم و مهاجرت تقاضای اقدام جهت ویزای کار را دارند.
کارشناسان ما به تفصیل کار در آلمان، کار در دانمارک، کار در افریقا جنوبی و کار در سایر کشور های پر طرفدار را هر کدام در بخش خود توضیح داده اند،

اما اکنون موسسه حقوقی ملکپور در میان تقاضای افراد میان ویزاهای کار کشور های فوق اخذ ویزای کار اتریش را به عنوان یکی از مطمئن ترین مسیر های مهاجرت به اروپا در این مقاله بررسی خواهد کرد.
اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا به صورت یکپارچه در آمده است وحتی بسیاری از قوانین مربوط به اقامت کاری و ویزای کار این کشورها مشابه به هم هستند. این کشور ها،همچنین در اعطای اجازه اقامت دادن وتابعیت هم به صورت مشابه در اکثر اوقات عمل می کنند.
بدیهی است افرادی که مشغول به تحصیل در اروپا می باشند ویا مدارک تحصیلی خود را از اروپا اخذ کرده باشند ، امکان بیشتری جهت استخدام و یافتن شغل مناسب در اروپا خواهند داشت.
گفتنی است ،افرادی ویزای کار اتریش را اخذ می نمایند و در مشاغل با درامد بالا استخدام می شوند، پس از حدودا چهار سال کار در اتریش و پرداخت مالیات به دولت اتریش، امکان اخذ اقامت دائم اتریش را خواهند داشت.

مراحل مهاجرت کاری به اتریش

بصورت کلی قانون برای اخذ پیشنهاد کاری در اتحادیه اروپا، بدین صورت است که شغل مورد نظر می بایست اولا به مدت ۳ ماه در کشور اتریش توسط کارفرما اگهی شود و اگر شخصی برای ان کار پیدا نشودباید به مدت ۳ ماه در سایت های کاریابی اتحادیه اروپا آگهی گردد. در همین زمان، اگر هیچ داوطلبی از ۲۸کشور عضو این اتحادیه متقاضی این شغل نبود و واجد شرایط مناسب جهت استخدام در این شغل نبود، در این زمان سازمان ها می توانند نیروهای مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه،به خدمت گیرند. ولازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور با توجه به در ارتباط بودن با موسسات کاریابی در اتریش این امکان را برای متقاضیان کار در اتریش فراهم کرده است که بتواند
گرفتن دعوت نامه کاری خیلی سخت می باشد چون باید کاری که شما قرار است انجام بدهید در روزنامه های دولتی اتریش آگهی شود و از چند وقت قبل اطلاع رسانی شود که به چنین نیرویی نیاز مندیم و اگر :
شهروند اتریشی_ شهروند خارج از اتریشکه پاس اتریشی دارد – عضو اتحادیه اروپا – پناهنده ای که مجوز کار دارد هیچ دانشجویی که اجازه کار در حین تحصیل را دارد و یا اینکه تحصیل وی اتمام یافته و مجوز پیدا کردن کار دارد. در واقع باید از مراحلی که برای شما ذکر شد بگذرد.

این قانون در راستای به کار گیری افراد مقیم و یا در حال تحصیل در اروپا در بازارهای کاری این کشورها، تدوین شده است. فلذا بدیهی است که پیدا کردن شغل برای افراد خارج ار اتحادیه اروپا در کشورهای اروپایی بسیار سخت خواهد بود. با توجه به رکود اقتصادی در کشور های در حال توسعه و فقدان کار مناسب برای افراد متخصص در این کشور ها، تمایل این افراد به کار دیگر کشور های اروپایی و توسعه یافته صنعتی بیشتر از پیش شده است.

امتیازات لازم جهت مهاجرت کاری به اتریش

شما برای ویزای جستجوی کار بمدت ۶ ماه در اتریش به ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز احتیاج دارید، و پس از موافقت و تایید مدارک شما در اداره کار اتریش اقامت ۶ ماهه اتریش را جهت یافتن شغل مناسب اخذ خواهید نمود. پس از پیدا کردن کار بستن قراردادکاری با کارفرما مدارک شما برای صدور اجازه کار به اداره کار مربوطه تحویل داده می شود و پس از موافقت قانونی ، کارت اقامت شما صادر گردیده و حال میتوانید خود و خانواده را به اتریش ببرید.
وضعیت تحصیل حداکثر ۴۰ امتیاز
حداقل مدرک تحصیلی لیسانس تا فوق لیسانس: ۲۰-امتیاز را کسب مینمایند
هچنین افرادی که رشتهای فنی، کامپیوتر و زیر مجموعه رشته های علوم طبیعی ۳۰ امتیاز را از طریق رشته های مختلف کسب می نمایند
مدرک دکترا ۴۰ امتیاز
حقوق سالیانه بالا: ۲۰ امتیاز ، کارهای تحقیقاتی: ۲۰ امتیاز، لوح تقدیر یا ثبت اختراع: ۲۰امتیاز را باید کسب نمایند.
وضعیت شغل حداکثر ۲۰ امتیاز
سوابق کاری یا کارهای مدیریتی: ۲ امتیاز به ازای هر سال ، سوابق کاری ۶ ماهه در اتریش: ۱۰ امتیاز را نیاز دارد.
وضعیت مدرک زبان حداکثر ۱۰ امتیاز
نحوه امتیاز دهی سیستم:
مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی:مبتدی ۵
پیشرفته ۱۰ امتیاز، (بستگی به مقطع دارد
English:Tofel – IELTS,——-Deutsch: A1,A2,B1,B2,C1,C2)
وضعیت سنی حداکثر ۲۰ امتیاز
تا ۳۵ سال ۲۰ امتیاز
تا ۴۰ سال ۱۵ امتیاز
تا ۴۵ سال ۱۰ امتیاز
وضعیت تحصیل در اتریش حداکثر ۱۰ امتیاز
داشتن تحصیل ابتدایی در اتریش:۵ امتیاز
داشتن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاههای اتریش: ۱۰ امتیاز
افرادی که تبعه کشورهای ذیل هستند نیازی به اخذ ویزای جستجوی کار اتریش نخواهند داشت:
آلبانی، کانادا، آنتیگوا و باربودا، آرژانتین، استرالیا، مقدونیه، باربادوس، بوسنی و هرزگوین، اروگوئه،برونئی، شیلی، کاستاریکا، آندورا، کرواسی، السالوادور، گواتمالا، هندوراس، هنگ کنگ،اسرائیل، ژاپن، برزیل، ماکائو، مالزی، موریس، مکزیک، باهاما، موناکو، مونته نگرو، نیوزیلند، نیکاراگوئه، پاناما، پاراگوئه، صربستان ، سیشل، سنگاپور، خیابان کریستف و نویس، تایوان،  ایالات متحده آمریکا، ونزوئلا، واتیکان.
همانطور که می دانید هر فرد با اخذ کارت قرمز- سفید – قرمز این اجازه را دارد تا در کشور اتریش کار کند.

اخذ کارت قرمز-سفید-قرمز از طریق تحصیل

البته افرادی که در دانشگاههای اتریش تحصیل می نمایند و از این دانشگاهها فارغ التحصیل می شوند به راحتی می توانند کارت قرمز-سفید-قرمز را اخذ نمایند. به طور مثال اگر شما مقطع لیسانس را در کشور اتریش به پایان برسانید می توانید بدون اینک نگران برگشت یا ادامه تحصیل باشید این کارت را اخذ نماید و به دنبال کار مدنظر خود باشید.
در هر صورت اگر شما شرایط اخذ ویزای کار اتریش را ندارید می توانید از طریق اخذ ویزای تحصیلی وارد کشور اتریش شوید و پس از فارغ التحصیلی به راحتی کارت قرمز-سفید-قرمز را اخذ نمایید. حتی این شرایط برای افرادی که از طریق ویزای تحصیلی وارد کشور می شوند شانس بالاتری را خواهد داشت
شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر، قسمت تحصیل در اتریش را مطالعه کرده و اطلاعات لازم را کسب نمایید و با تماس رایگان تلفنی از مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تمامی سوالات خود را بپرسید.
موسسه حقوقی ملک پور برای افرادت حصیل کرده پیشنهاد ویژه ای دارد. شما میتوانید با به دست آوردن اطلاعات کامل با یک تماس تلفنی رایگان بهترین و امن ترین راه را انتخاب کنید.
افرادی که تمایل دارند از طریق ویزای کار وارد کشور اتریش بشوند …
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با یک تماس تلفنی و بهره مندی از مشاوره رایگان تمام اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید. یا با مراجعه به سایت www.malekpourmie.com اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

مهاجرت کاری به اتریش یکی از طرق خوب جهت مهاجرت به اتریش محسوب می شود.ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در باب مهاجرت کاری به اتریش ، کار در اتریش ، ویزای کاری اتریش ، روش های مهاجرت به اتریش و … ، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور در باب مهاجرت کاری به اتریش و سایر امور مهاجرتی بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
84 پاسخ
 1. شهریار گفته:

  سلام. من27 سالمه. ارشد مکانیک با معدل 18.31.
  ببخشید برای مهاجرت کاری باید مدرک زبان انگلیسی داشت یا آلمانی؟
  همچنین سوال مهم من اینه که حوزه انرژی های پاک بهتره برای کار یابی یا تاسیسات ( شوفاژ و ایرکاندیشن و …). در حوزه انرژی های پاک من طراح نیروگاه خورشیدی هستم و مقاله دارم و برای تاسیسات هم دوره دارم میگذرونم.
  بنده 2.5 سال سابقه کار دارم که ارتباطی با اینها نداره ؛ برای مهاجرتم بدردم نمیخوره ولی مرتبط با رشتمه.
  خیلی ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 2. علی گفته:

  سلام وقت بخیر
  نتایج کنکور اومده ومیخام انتخاب رشته کنم
  برنامه من اینه که بعد از گرفتن لیسانس برای کشور های کانادا و استرالیا و آلمان برای مهاجرت اقدام کنم(برای تحصیل ارشد یا مهاجرت کاری هر کدوم که پیش بیاد)
  بین رشته های پرستاری علوم تغذیه کار درمانی و گفتار درمانی میخام یکی رو انتخاب کنم
  با کدوم رشته میشه راحت تر مهاجرت کرد؟ ( از نظر مراحل مهاجرتی و گرفتن پروانه کار و پیدا کردن کار و حقوق کدوم بهتر هست؟)
  پیشاپیش از پاسخگوییتون متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
 3. علی طافی گفته:

  سلام.ممنون که پاسخو هستید.میخوام بدونم برای پیدا کردن کار در اتریش آیا کارفرمای اتریشی مشکلی با مکالمه زبان انگلیسی ندارند؟.چون من مدرک ایلتس دارم.
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کارفرما در پیشنهاد شغلی که ارائه می کند، زبان مورد نیاز را را اعلام می کند که شما با توجه به آن زبان می بایست برای مصاحبه آماده باشید.

   پاسخ
 4. علی طافی گفته:

  سلام.من دو سوال دارم.اول اینکه بالاخره برای ویزای کار اتریش نیاز به حداقل ۶۰ امتیاز داریم یا ۷۰ امتیاز ؟
  دوم اینکه کارفرماهای اتریشی به زبان انگلیسی مسلط هستند ؟چون من به زبان انگلیسی تسلط دارم ؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای کار اتریش انواع گوناگونی دارد که هر کدام امتیازات خود را نیاز دارند.
   مقاله زیر را جهت آشنایی با امتیازات به روز شده مطالعه نمایید.
   malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش
   در مورد سوال دوم کارفرما در پیشنهاد شغلی که ارائه می کند، زبان مورد نیاز را را اعلام می کند که شما با توجه به آن زبان می بایست برای مصاحبه آماده باشید.

   پاسخ
 5. حسین گفته:

  باسلام…بنده ۲۸ سالمه …کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم..۵ سال سابقه کار مرتبط توی یه شرکت دولتی بزرگ و معتبر بعنوان کارشناس فروش و خدمات پس از فروش مشعول به کارم…میخواستم بدونم شرایطش رو دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری در آن تاثیرگذار است. پیشنهاد می شود برای ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. روح الله گفته:

  سلام من ۳۷ ساله ام و۱۸ ساله که استاد کار گچکاری و ابزار زنی هستم شانسی برای من وجود داره کارت مهارت فنی حرفه ای هم دارم ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت ویزای جستجوی کار اتریش شما باید حداقل مدرک دانشگاهی، سابقه کار مرتبط و مدرک زبان داشته باشید. در غیر این صورت امکان دریافت این ویزا وجود ندارد.

   پاسخ
 7. رضا گفته:

  وقت بخیر
  بنده استاد کار ساخت کانال هدایت هوا (حلبی ساز) هستم و ده سال هست که صاحب کارگاه هستم در ضمن یه دختر شش ساله دارم دیپلم مکانیک هم مدرک تحصیلیمه امکان مهاجرت. به اتریش یا المان رو دارم یانه

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک لیسانس، سه سال سابقه کار و مدرک زبان داشته باشید. ویزای جستجوی کار اتریش نیز به صورت امتیاز بندی است. شرایط شما باید با جزئیات بررسی شود ممکن است بتوانید از طریق روش های دیگر همچون خود حمایتی یا قرمز سفید قرمز اقدام کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. سعید گفته:

  سلام
  من لیسانس متالورژی دارم زبان انگلیسی هم در حد متوسطه آلمانی بلد نیستم ولی میخوام بصورت فشرده یاد بگیرم 34 سال سن دارم
  برای ویزای کار میتونم برای آلمان یا اتریش اقدام کنم

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل سه سال سابقه کار داشته باشید. ویزای جستجوی کار اتریش نیز به صورت امتیاز بندی می باشد و در صورتی که امتیاز لازم را کسب نمایید می تواند برای اقدام کنید. با مطالعه مقاله زیر می توانید امتیازات خود را محاسبه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش

   پاسخ
 9. احمد گفته:

  سلام خدمت تیم پر تلاش ملکپور
  من با استفاده از راهنمایی های سایت شما مراحل ویزای جاب سیکر رو انجام دادم و مدارک رو هم حدود ۴۰روز پیش تحویل سفارت دادم و رسید رو هم گرفتم، خدارو شکر با راهنمایی های سایت شما مشکلی پیش نیومد و هیچ گونه نقص مدرکی نخوردم. فقط میخواستم بدونم چه مدت زمان میبره تا جواب اعلام بشه و نتیجه بررسی از سمت سفارت اعلام بشه؟
  این بلاتکلیفی از همه چیز بیشتر اذیت کنندست!
  بازم ممنون از مطالب خوبتون

  Rating: 5
  پاسخ
 10. n.sh گفته:

  سلام.من لیسانس برق گرایش کنترل دارم ویکسال هم سابقه کار مرتبط.آیا میشه از طریق دوره ی زبان آلمانی در اتریش برای کار و بعد اقامت دایم اقدام کنم؟تا 120 میلیون سرمایه هم میتونم جور کنم.آیلتس هم دارم

  Rating: 4
  پاسخ
 11. رسول گفته:

  با سلام بنده 30 سالمه و مهنسی برق قدرت دانشگاه آزاد و به مدت 6 سال سابقه کاری مرتبط با رشتم دارم.همچنین تخصص نصب سیستمهای حفاظتی رو دارم البته مدرکشو نگرفتم ولی مدارک مربوط به آموزشهای آکادمیک که به صورت آزاد خودم گذروندم و همگی به رشتم ربط داره رو هم دارم.انگلیسیم هم در حد معمولیه امکان مهاجرت از طریق کار هست بدای من؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، برای اخذ ویزای کار اتریش سیستم امتیاز بندی وجود دارد. در مقاله ویزای کار در اتریش جدول امتیاز دهی موجود می باشد. با جستجوی ویزای کار در اتریش به همراه کلمه کلید ملک پور می توانید مقاله مرتبط را بیابید. در صورتی که 70 امتیاز از جدول را کسب کنید می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام کنید.
   شما امکان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را نیز دارید.

   پاسخ
 12. محمدرضا گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده رتبه ۷۷۱ کنکور منطقه ۳ با معدل کل دیپلم ۱۷_دانشجو کارشناسی دبیری الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فرهنگیان ترم ۵ با معد کل ۱۸_عضو هیات موسس و یک دوره دبیر انجمن علمی این رشته و چندین تقدیر نامه_عضو شورای مدیرت چند کانون علمی و پژوهشی_در حال نوشتن و چاپ ۳ کتاب و احتمالا یک مقاله_زبان خارجه انگلیسی هم بلدم فقط باید مدرکشو بگیرم . میخواستم بدانم شانسی دارم برای مهاجرت تحصیلی به کشور خوب و آینده دار و درضمن مجرد هم هستم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما امکان مهاجرت تحصیلی را دارید. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 13. سعید قنبری گفته:

  سلام! وعرض ادب بنده 34سال سن و 12 سال سابقه کاربیمه ای در شرکت های توزیع برق دارم و3سال آخر آن بعنوان سرپرست شبکه برق بوده مدرک تحصیلی دیپلم!متاهل ودارای فرزندان شش ویکساله هستم
  و همسرم 2مدرک آرایشگری دارند ولی زبان درحدمبتدی هستیم!لطفا اگرامکان مهاجرت به کشور های هلند و آلمان واتریش رادارم بفرمائید! سپاس

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام بله برای هر سه کشور از طریق تحصیلی و برای المان و اتریش باتوجه به رشته تحصیلیتان شاید از طریق کاری هم بتوان اقدام کرد.

   پاسخ
 14. نسترن گفته:

  سلام من 24 سالمه. مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی دارم. و سه سال سابقه کار مرتبط دارم. و در صنعت اردسازی هم بسیار قوی هستم و کار کرده ام و در حال گرفتن مدرک تافل هستم. نامزدم فوق لیسانس برق هستن در پالایشگاه به مدت 6 سال کار کردن و 29 سالشونه و دارن مدرک تافل میگیرن. برای مهاحرت به اتریش اون 70 امتیازو ما به دست میاریم؟

  پاسخ
 15. محمود گفته:

  سلام، وقت بخیر،
  جناب آقای ملک پور اینجانب ۳۲ سال دارم
  دارای همسر و یک فرزند ۵ ساله
  رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد شیراز
  تا حدودی آشنا به زبان انگلیسی، زبان آلمانی هم مشکلی برای یادگیری ندارم،
  شرکتی ثبت شده در زمینه کامپیوتر دارم از حدود سال ۹۱
  سال ۹۵ به شغلی کارمندی روی آوردم به دلیل بازار بد در شهرستان
  حدود ۲ سال سابقه بیمه ای،
  آشنا و نیمه حرفه ای به امور چون شبکه و اینترنت،
  اسمبل و خرید و فروش و تا حدودی تعمیرات کامپیوتر
  آشنای نیمه حرفه ای به فتوشاپ و طراحی
  آشنایی به دوربین مدار بسته و دزدگیر
  آیا بنده شانسی در بازار کار اتریش دارم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   همانطور که در مقالات گفته شده است برای کار در اتریش باید امتیاز لازم مربوط به آن را نیز کسب نمایید.با وجود سوابقی که دارید امکان کاریابی برای شما وجود دارد.باید بررسی بیشتری انجام شود تا ببینیم انتظارات کارفرماها از شما چیست

   پاسخ
 16. حاتمی گفته:

  با سلام و عرض ادب من 33سال دارم و کارشناس پرستاری دارم با 10 سال سابقه کار در موسسه دولتی متاهل مدرک زبان ندارم چطور میتونم برای ویزای کار اقدام کنم

  پاسخ
 17. شفایی گفته:

  سلام من عضو هیات علمی دانشگاه دولتی با مدرک دکترا و ۲۰ سال سابقه کار هستم. ۴۵ ساله. متاهل و دارای دو فرزند. بدون مدرک زبان. اما انگلیسیم خیلی خوبه. چه راهی برای ویزای کار اتریش دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای جست و جوی کار اتریش باید محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبه امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. Marzieh گفته:

  سلام
  من ۲۹ سالمه و لیسانس ریاضی محض دانشگاه دولتی اراک و فوق لیسانس ریاضی کاربردی دانشگاه تربیت مدرس دارم.
  یک مقاله ISI و تافل ۶۲ دارم.
  یک سال است که در یک شرکت نرم افزاری معتبر تحلیل گر بیزینس هستم.
  آیا شرایط اخذ کارت قرمز-سفید-قرمز رو دارم؟
  خیلی سعی کردم از طریق تماس مشاوره بگیرم اما خط ها بسیار شلوغ بود. ممنم میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ضمن عرض پوزش از بابت شلوغی خطوط. شما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل سه سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان تا بتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنیم جهت بررسی گزینه ها و راه های دیگر مهاجرت همانند تحصیلی و ….. با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. عرفان گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من الان دانشجوی ترم ۳ رشته هوشبری از دانشگاه تهران هستم
  قصد جدی برای مهاجرت دارم
  میخواستم بپرسم ایا از شرایط کاری این رشته در کشور اتریش اطلاع دارید؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 20. حمیدرضا گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده 25 سال دارم لیسانس نرم افزار با معدل 15.5 از دانشگاه غیرانتفاعی و دانشجوی تقریبا ترم اخر ارشد هستم رشته نرم افزار دانشگاه ازاد قزوین راستش خسته شدم از اینجا قصد دارم پایان نامه هم دفاع نکنم و بصورت آموزش محور فارغ التحصیل بشم و به فکر مهاجرت به اتریش یا هلند یا المان حالا هر کدوم که راحتر و هزینه کمتر هستش هستم. اما سوالم اینه بنده مدرک زبان ندارم! اما حرفه برنامه نویسی وب مستر هستم آیا واسه این حرفه میشه میشه اونجا کار پیدا کرد ؟ اصلا بنظر شما ویزای تحصیلی راحتر هستش یا کار ؟ آیا در هنگار تحصیل میتونم در کنار تو شرکت برنامه نویسی مشغول به کار بشم ؟ چون با این وضع مملکت ما راست پشتوانه مالی نداریم که بتونیم خرج کنیم. در ضمن اگر تحصیلی بهتر هستش بنده قصد دارم رشته. دیگه در مقطع ارشد مثلا ام بی ای بخونم. باز از شما در آخر این راهنمایی رو میخوام که بنده تافل بگیرم به فکر ویزای کار باشم ؟ برای حرفه من کار میشه ؟ یا به فکر تحصیل باشم ؟ و اینکه کدوم کشور رو برام بهتر میدونید خودم با توجه به توضیحات سایت شما فکر میکنم اتریش راحتر باشه باز ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. Ahmad.sh گفته:

  سلام خسته نباشيدبنده٢٦سال سن دارم داراي مهندسي برق قدرت ازدانشگاه ازاداصفهان هستم زبان انگليسيم بدنيست ميخاستم براي كاردراروپا اقدام كنم
  بايدچكاركنم؟؟؟ايا پذيرفته ميشوم؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که مدرک زبان المانی و سابقه کاری در این زمینه داشته باشید میتوانید اقدام نمایید .

جهت کسب اطلاعات در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
   • Ahmad.sh گفته:

    ميبخشيدچندسال سابقه كاربايدداشته باشم؟؟وهزينه براي اقدام كردنم تقريباچقدي درمياد؟؟ايا اونجا كارگيرم مياد؟؟يا اينكه شمامعرفي ميكنيد؟؟

    پاسخ
    • n hashemee گفته:

     ضمن عرض سلام خدمت شما
     هر یک سال سابقه کار دو امتیاز خواهد داشت و شما اگر زیر ۵سال سابقه کار داشته باشید ممکن است امتیاز لازم از این بخش را کسب نمایید.
     بهترین راه برای شما شاید این باشد که ابتدا با ویزای دانشجویی یک دوره ی مدیریت کسب و کار در اروپا، برای مثال در هلند، دانمارک و یا اتریش بگذرانید، بنابر این با توجه به مدرکی که از اروپا دریافت مینمایید شانس کار یابی شما بسیار بالاتر خواهد رفت.

     پاسخ
 22. پویا صفایی گفته:

  سلام من ۲۸ سال سن دارم فوق لیسانس مهندسی نفت گرایش اکتشاف دارم زبانم بد نیست متاسفانه چون کارم کاملا دولتی است و بخش خصوصی در این زمینه فعالیتی نداره تا حالا نتونستم جایی استخدام بشوم (چندین سال است که شرکت نفت جذب مهندس نفت ندارد) می خواستم اگر امکانش باشه به خارج از ایران مهاجرت کنم ولی اطلاعات زیادی ندارم می خواستم اگر امکانش باشه راهنمایی بفرمایید البته علاقه خودم به نروژ است چون در زمینه تحصیلی من یکی از کشورهای پیشرو و موفق اروپایی است با تشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض احترام
   سابقه کاری الزامی میباشد و برای کاردر اتریش باید امتیازات شما به ۷۰ برسد و بنابراین باید با کارشناسان مشاوره نمایید .

   پاسخ
 23. Ali گفته:

  با سلام. بنده 31 ساله دارای مدرک لیسانس پلیمر، مسلط به زبان انگلیسی و آشنا به ماشین آلات و تجهیزات و مواد پلیمری، لذا با توجه به شرایط مذکور لطفا در مورد مهاجرت کاری به اتریش یا کشوری که به نظر شما این شرایط در آن مناسب تر بوده اعلام نظر نمایید .

  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای ویزای کاری اتریش باید شرکتی را خودتان ثبت نمایید و در ان مشغول شوید و اقامت اخذ نمایید . اما شرایط شما مناسب است و میتوانید برای کانادا و دیگر کشورها نیز اقدام نمایید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. احمدرضا چناری گفته:

  سلام.
  من ۴۶ سالم هست
  ۱۸ سال یابقه کار در حفاری نفت و گاز دارم در شرکتهای معتبر ایرانی و خارجی
  همسر و دو تا بچه ۱۳ و ۷ سال دارم
  میخوام به اتریش مهجرت کنم مهاجرت کاری
  انکان پذیر هست لطفا شرایطش را بگویید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید شرایط شما بررسی شود اگر مدرک زبان داشته باشید و امتیازات شما به 70برسد میتوانید اقدام کنید .

   پاسخ
 25. مقدس گفته:

  با سلام .
  ۴۳ سال سن دارم ، مهندس مکانیک هستم با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی اصفهان .
  دارای ۱۵ سال سابقه کار فنی مرتبط و در همین مدت و به موازات ، تدریس در دانشگاههای ایران بعنوان مدرس مدعو هستم که تمامی مدارک سوابق تحصیلی و کاریم ترجمه رسمی شده است.
  قصد اخذ ویزای کار و یا تحصیلی (برای مقطع دکتری) از کشور آلمان (و در اولویت دوم کشور اتریش) رو دارم
  شانسم در این خصوص چقدر است و جهت اقدام باید از کجا شروع کنم ؟
  متشکر از راهنمایی شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 26. نگار گفته:

  با سلام
  من ٢٨ سالمه و معلم زبان انگليسى در يك مدرسه ى بين المللى در استانبول هستم. مدرك بين المللى تدريس زبان انگليسى دارم(CELTA) كه باهاش ميتونم در كشورهاى غير انگليسى زبان تدريس زبان انگليسى كنم. ليسانس ادبيات انگليسى دارم و فوق ليسانس ادبيات نمايشى. ميخواستم بدونم شانس گرفتن ويزاى كارى در اتريش يا آلمان براى من وجود داره؟
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که به زبان المان مسلط باشید میتوانید برای المان اقدام نمایید .یشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • نگار گفته:

    ممنونم از پاسختون.
    من چون ايران زندگى نميكنم نميتونم با اين شماره تماس بگيرم. ميتونم از طريق اينترنتى تماس بگيرم باهاتون؟ واتس اپ يا تلگرام مثلا

    پاسخ
 27. atefeh گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۷سالمه لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه علمی کاربردی دارم و دو سال هم سابقه کار منشی گری، زبان انگلیسی هم متوسط! آیا امیدی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای ویزای کاری اتریش باید امتیازات شما به هفتاد برسد و جهت بررسی شرایطتان میتوانید با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. مهيار گفته:

  با سلام
  من ٢٩ سال دارم و مهندس دوم نامحدود كشتيراني ايران مشغول بكار هستم ، ٧ سال سابقه كار و بيمه دارم ! همسرم هم ٢٢ ساله و دانشجوي ژنتيك هستن!!
  ايا امكان مهاجرت كاري و گرفتن اقامت براي كشور اتريش امكان پذيره؟
  با تشكر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای کاری اتریش باید امتیازات شما محاسبه گردد و در صورت داشتن 70 امتیاز میتوانید برای این ویزا اقدام فرمایید در صورت سابقه کاری که فرمودید در صورت اخذ مدرک زبان المانی برای کشور المان هم شانس داشته اید .

   پاسخ
 29. احمد گفته:

  سلام.۲۵ سال دارم با مدرک کارشناسی مکانیک از دانشگاه ازاد.بهترین کشور برای مهاجرت از طریق کار کجاس؟منظورم از بهترین کشوری هست که ساده تر بشه اقامت کار یا تحصیل گرفت
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما در صورتی که حداقل 3 سال سابقه کاری در زمینه تحصیلتان یعنی مکانیک داشته باشید و مدرک زبان المانی میتوانید برای ویزای کاری المان اقدام نمایید پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات . با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. Negar گفته:

  سلام من 31 سال دارم. لیسانس میکروبیولوژی دارم.با 2 سال سابقه کار آزمایشگاهی آیا امکان اخذ ویزای کاری برای اتریش می تونم داشته باشم!؟؟ ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. ویزای کار کشور اتریش امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما به صورت جزئی تر باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد میکنیم برای اخذ اطلاعات با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. تارا گفته:

  با سلام
  بنده کارشناسی ارشد شیمی دارم مقطع لیسانس در پیام نور تحصیل کردم و ارشد در دانشگاه سراسری.
  متاسفانه مدرک زبان ندارم و بیست و هفت سالمه.
  به نظرتون امکان پیدا کردن کار در اتریش برام هست؟
  شرایط سنی مهاجرت به چه صورت است؟
  هزینه زندگی در اتریش حدودا چقدر در سال است؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کشور اتریش امتیازبندی است و در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای این ویزا اقدام نمایید. تا ۴۰ سال برای اخذ این ویزا شانس وجود دارد و در صورت افزایش سطح مهارتها و زبان خود امکان کاریابی در این کشور برای شما وجود دارد. برای بررسی مدارک و تمامی هزینه ها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. امیرحسین گفته:

  سلام من ۲۰ سال سن دارم و در دانشگاه دولتی در حال تحصیل مهندسی برق در مقطع کارشناسی هستم.نمراتم زیاد مطلوب نیستند ولی در زمینه روباتیک بسیار تجربه دارم و تدریس میکنم.مدرک زبان ندارم ولی به تازگی شروع به مطالعه زبان آلمانی کرده ام.
  لطفا بفرمایید امکان مهاجرت به اتریش از طریق کاری و تحصیلی برای بنده ب چ صورت است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در این کشور برای شما وجود دارد اما برای ویزای کار در کشور اتریش باید امتیازات شما محاسبه گردد. در صورت داشتن امتیاز لازم می توانید برای اخذ این ویزا اقدام کنید. برای بررسی بیشتر پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. روح اله اکبری گفته:

  من ۳۵سال سن دارم. لیسانس مهندسی کشاورزی-علوم و صنایع غذایی از دانشگاه ازاد و دانشجو فوق لیسانس همین رشته در دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات هستم. قریب به نه سال در معتبر ترین برندهای صنایع غذایی – لبنیات – ایران مشغول کار در رده سرپرستی و ریاست تولید هستم. از لحاظ زبان هم مدرک ندارم. به نظرتون چقدر میتونم امیدوار به پیدا کردن کار و گرفتن ویزای کار المان باشم،؟به غیر از المان میشه به کجاها امیدوار بود؟ممنونم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار آلمان در صورت افزایش سطح زبان مناسب است. برای اخذ ویزای کار کشور اتریش باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات لازم پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. رویا پناهیان گفته:

  سلام
  ببخشید من ۳۰ سالمه و پزشک عمومی هستم و دانشگاه سراسری خوندم
  اگه بخوام همزمان هم کار کنم داخل بیمارستان هم تخصص بگیرم امکانش هست؟مدرک زبان انگلیسی و زبان آلمانی هم دارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله اجازه کار پاره وقت همزمان با تحصیل را خواهید داشت. برای دریافت اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. همانطور که بیان شد اقدام برای کشور اتریش با مدرک دیپلم حوزه انتخابی شما را برای راه های مهاجرت به این کشور محدودتر می نماید. امکان تحصیل فرزندان شما در این کشور یا کشورهای دیگر وجود دارد. ما برای شما نیز پیشنهاداتی داریم. در صورت تمایل با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. حسین قاسمی گفته:

  سلام ودرود خدمت استاد ملکپور عزیز لطفا سوال بنده را که قبلا پرسیدم جواب دهین با تشکر یاعلی

  پاسخ
 36. Maryam گفته:

  سلام من ۲۹سال دارم.لیسانس اقتصاد کشاورزی با معدل ۱۶ از دانشگاه پیام نور کرج. واقعا دنبال مهاجرت از ایران هستم.توانایی مالی زیادی ندارم.امکان مهاجرت من به اتریش هست؟ اگر امید خیلی کمی هم باشه همه تلاشمو میکنم زبان المانی هم یاد میگیرم در کمترین زمان ممکن ایا راهی هست؟ بی صبرانه منتظر پاسختون هستم.ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه های زیادی برای مهاجرت شما وجود دارد . اگر مدرک زبان آلمانی داشته باشید میتوانید در اتریش در صورت پیدا کردن کار مشغول به کار شوید . برای تحصیل اگر با آزمون وارد دانشگاه پیام نور شده باشید مقداری شانس برای دریافت ویزای تحصیلی وجود دارد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط برای شما بررسی نماییم .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.