مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و بررسی روش های آن

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان، راه های مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و نکات مرتبط با انواع روش های اخذ اقامت برای پزشکان، در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به راحتی امکان دارد؟ چگونه برای پذیرش تحصیلی در رشته های پزشکی اقدام نماییم؟ آیا امکان کار برای پزشکان و دندانپزشکان در خارج از کشور وجود دارد؟ ما در این مقاله علمی به تمامی سوالات شما در باب مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان پاسخ خواهیم داد. پس از مطالعه مقاله در صورت وجود سوال می توانید سوالات خود را در پایان همین مقاله در قسمت دیدگاه ها و یا در قسمت سوالات همگانی وب سایت مطرح نمایید و پاسخ رایگان از مشاورین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه مشاوره MIE اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 • مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و شرایط عمومی
 • مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق کار
 • مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق تحصیل
 • مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق تولد
 • مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق ازدواج
 • مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق پناهندگی
 • مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و هزینه های زندگی
 • مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و اخذ اقامت و تابعیت
مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان 2 مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و شرایط عمومی

در رابطه با انواع روش های مهاجرت به کشور های مختلف برای اقشار متفاوت جامعه، به کرار صحبت شده است، اما مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان موضوعی است که کمتر به آن پرداخته شده است و به صورت تخصصی مورد بررسی قرار نگرفته است. پزشکان نیز برای مهاجرت از طریق 6 روش اصلی می توانند اقدام کنند که این روش ها به صورت کامل در محصول ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بررسی شده اند. اما این قشر به دلیل نیاز به معادل سازی مدرک خود، گزینه های متفاوتی نسبت به سایرین دارند. جامعه اطباء عزیز طی تماس‌های تلفنی مکرر با موسسه سوالات زیادی در رابطه با مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان، مطرح می نمایند. این موضوع سبب شد تا مقاله ای در این خصوص تهیه نماییم. جامعه پزشکان عزیز می توانند از راه های تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و … به خارج از کشور مهاجرت نمایند. ما در ادامه به بررسی انواع روش های مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان می پردازیم. به زودی محصولی تخصصی در رابطه با تحصیل پزشکان و دندانپزشکان نیز توسط مؤسسه حقوقی ملک پور منتشر خواهد شد، که معرفی این محصول در فایل تصویری زیر صورت گرفته است.

فروشگاه سایت

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان

video مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان

audio مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق کار

مهاجرت از طریق کار یکی از راه ها برای متقاضیان مهاجرت است. پزشکان نیز می‌توانند از طریق کار مهاجرت نمایند، اما با توجه به حساسیت حرفه پزشکی و اینکه هر کشوری قوانین خاص برای جامعه پزشکان در نظر دارد نیاز به گذراندن دوره های همسان سازی است. پزشکان محترم برای مهاجرت از طریق کار باید حتما دوره هایی را که مدت آن بسته به کشورهای مختلف متفاوت است، برای معادل سازی مدرک بگذرانند تا بتوانند از طریق کار مهاجرت نمایند. دانستن زبان کشور مقصد یکی دیگر از فاکتورهای مهم در مهاجرت کاری است، چراکه پزشکان با همه اقشار سر و کار دارند و در بسیاری از کشورها مردم عامه به زبان انگلیسی آشنایی ندارند و یا نمی توانند صحبت کنند. بنابراین یکی دیگر از فاکتورهای مهم در مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق کار تسلط به زبان کشور مقصد و همچنین تسلط به زبان انگلیسی است. موسسه حقوقی ملک پور برای پاسخ به سوالات پزشکی در رابطه با مهاجرت کاری محصول جدیدی مختص مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان را در دست تهیه دارد که به همه سوالات عزیزان در زمینه مهاجرت کاری، تحصیلی و انواع طرق مهاجرت پاسخ می‌گوید.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق تحصیل

تحصیل یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت به خارج از کشور است. همواره افراد زیادی متقاضی تحصیل در خارج از کشور هستند. مهاجرت تحصیلی یکی از راه های مهاجرت برای علاقه مندان رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن است. در مجموع تعدادی از دانشگاه‌ها هستند که تحصیل پزشکی در آنها رایگان است، اما این دانشگاه ها کنکور دارند و برای ورود به آنها باید در امتحان ورودی شرکت نمود. شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان و اتریش چگونه است؟ سوالی که به کرات مطرح می‌شود، آیا قبولی در کنکور ایران برای تحصیل رشته های پزشکی در خارج از کشور مهم است؟ باید در پاسخ به این سوال بگوییم خیر شرکت یا عدم شرکت و قبولی و عدم قبولی در کنکور ایران هیچ ارتباطی به تحصیل در رشته های پزشکی در خارج از کشور ندارد. ما برای پایان دادن به اخبار نادرست در مورد تحصیل پزشکی در خارج از کشور اقدام به تهیه مجموعه آموزشی ویدئویی نمودیم که به سوالات بی‌شمار شما در مورد تحصیل پزشکی در خارج از کشور پاسخ خواهد داد. این محصول برای مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت، در اینجا ذکر این نکته ضروری است که عده ای از عزیزان برای تحصیل در رشته های پزشکی به واسطه تبلیغات نادرست به کشور ترکیه مهاجرت می کنند با این تصور که با مدرک پزشکی از ترکیه می توانند در کشورهایی نظیر آلمان و اتریش و کشورهای درجه یک اروپایی کار کنند و یا ادامه تحصیل دهند. ما در این ویدیو به تفصیل در این باره نیز صحبت می‌کنیم و با دلیل می‌گوییم که این انتخاب و تحصیل پزشکی در ترکیه اشتباه است و آینده روشنی را برای متقاضیان عزیز رقم نخواهد زد.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان

چگونگی اپلای برای دانشگاه های برتر اتریش و همچنین مراحل اخذ ویزای تحصیلی اتریش، در محصول ویدئویی اپلای و ویزای تحصیلی اتریش شرح داده شده است که می تواند برای متقاضیان تحصیل در اتریش راهنمای مناسب و کاملی باشد. شما می توانید این محصول را از طریق لینک زیر تهیه کنید.

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از گزینه های راحت و آسان در امر مهاجرت برای همه اقشار با تمکن مالی و درآمد بالاست. جامعه پزشکان عزیز ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند و می‌توانند برای مهاجرت از گزینه سرمایه‌گذاری استفاده کنند. در سرمایه گذاری توجه به شاخص های تاثیر گذار در اقتصاد کشور، میزان مالیات، استانداردهای سرمایه گذاری و مواردی از این دست بسیار مهم است. از این رو میزان کنترل فساد در برخی از کشور های دنیا در نمودار زیر نمایش داده شده است. مقدار بیشتر این شاخصه بیان گر فساد کمتر می باشد.

مهاجرت پزشکان و داندانپزشکان مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان

 سرمایه گذاری از طرق مختلفی همچون خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی، خودحمایتی و خرید سهام امکان پذیر است که البته بسته به کشورهای مختلف متفاوت است. برای اطلاع بیشتر از سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و همچنین بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری می‌توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق تولد

تولد یکی دیگر از طرق مهاجرت است که بسیاری از افراد برای به دست آوردن اقامت و تابعیت کشور ها از آن استفاده می‌کنند و نوزادی را در کشور دیگری به دنیا می آورند. اما در بحث تولد، قانون تابعیت از طریق خاک و تابعیت از طریق خون وجود دارد. در قانون تابعیت از طریق خاک اگر نوزاد در کشوری که از قانون خاک تبعیت می کند به دنیا بیاید به نوزاد در هنگام تولد به صورت خودکار تابعیت و شهروندی آن کشور اعطا می گردد و در کشورهایی هم که به طور مستقیم از سیستم تابعیت خون پیروی می‌کنند باید لزوماً حتما یکی از والدین کودک، تابعیت آن کشور را داشته باشند، در غیر این صورت کودک نمی تواند تابعیت آن کشور را به دست آورد. در هر صورت در هر دوی این قوانین استثناهایی هم وجود دارد. به طور مثال در تابعیت از طریق خون، اگرکودک از والدین خارجی در کشوری به دنیا بیاید و مدت زیادی به طور مثال ۱۰ سال در این کشور تحصیل نماید یا مثلا اقامت داشته باشد می تواند برای تابعیت اقدام کند یا نوزادی که پدر و مادرش مجهول هستند نیز می تواند تابعیت کشورهای تابع قانون خون را به دست آورد. البته پزشکان عزیز ما کمتر این روش شامل حالشان می شود.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق ازدواج

یکی دیگر از طرق مهاجرت و اقامت و تابعیت، ازدواج با فرد خارجی است که معمولاً پزشکان عزیز به ندرت از این روش استفاده می نمایند. قوانین مربوط به ازدواج و اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج در هر کشوری متفاوت می باشد. برخی از کشور ها تفاوتی بین ازدواج با تبعه مرد یا زن قائل نمی شوند و در برخی دیگر، مانند ایران، قوانین مختلفی در این خصوص وجود دارد. بنابراین اگر تصمیم به ازدواج با یک تبعه خارجی دارید حتما از طریق اخذ مشاوره با متخصصین در مورد قوانین آن کشور اطلاعات لازم را کسب نمایید.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق پناهندگی

پناهندگی راه پیچیده و خطرناکی است و موسسه حقوقی ملک پور به هیچ وجه این روش را پیشنهاد نمی نماید و در این زمینه نیز فعالیتی ندارد. به موجب کنوانسیون ژنو، پناهنده به کسی اطلاق می‌شود که به موجب اعتقادات مذهبی، سیاسی، مسائل قومی و نژادی، عضویت در گروه خاص و مواردی نظیر این ها در معرض خطر جانی و آزار و شکنجه قرار دارد و به واسطه ترس، از کشور خود به کشوری امن پناه می‌برد. پناهندگی همانطور که در بالا تر نیز اشاره نمودیم اصلا روشی درست و منطقی نیست و همینطور پناهندگی در شان جامعه پزشکی عزیزمان نیست. لذا ما این راه را نه به پزشکان عزیز و نه هیچ یک از اقشار جامعه توصیه نمی‌کنیم. پزشکان عزیز و گرامی می توانند با مشاهده ویدیوی جدید مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان که به زودی تهیه و از طریق شبکه‌های اجتماعی و وبسایت های ما اطلاع‌رسانی خواهد شد، با روش های مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان آشنا شده و بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب نمایند.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و هزینه های زندگی

همانطور که اکثریت شما عزیزان می‌دانید بخش زیادی از هزینه های زندگی در هر کشور و هر نقطه از دنیا بستگی مستقیم به سبک زندگی فرد دارد. اینکه شخص در چه نقطه ای از شهر زندگی کند، متراژ آپارتمان و خانه مورد نظرش، هزینه پوشاک و خوراک و حمل و نقل، همه و همه تا حد زیادی بستگی به خود شخص دارد. اما کشورهای مختلف به طور میانگین هزینه ای را برای زندگی در نظر گرفتند که رفاه نسبی را در بر دارد. برای اطلاع از هزینه های زندگی در کشور های مختلف می توانید به مقالات مرتبط در وب سایت ما مراجعه نمایید. نرخ تورم رابطه مستقیم با افزایش هزینه های زندگی نسبت به سال گذشته دارد، در نمودار زیر نرخ تورم برای برخی از کشورهای دنیا نمایش داده شده است.

مهاجرت پزشکان و داندانپزشکان 2 مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و اخذ اقامت و تابعیت

اخذ اقامت و تابعیت از شش روش کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی ممکن است که در بخش‌های قبلی به آن پرداختیم. البته تحصیل به تنهایی باعث کسب اقامت دائم و یا تابعیت نمی‌شود اما بسیاری از کشورها به دانشجو پس از تحصیل حداقل ۶ ماه فرصت می دهند تا کار پیدا کند و اقامت تحصیلی را به اقامت کاری و سپس اقامت دائم و تابعیت تبدیل نماید. کشورهای بسیاری نیز وجود دارند که با سرمایه گذاری به شخص در همان ابتدا اقامت دائم و پس از طی مراحل، تابعیت اعطا می نمایند. اقامت و تابعیت از طریق کار نیز به این صورت است که در بسیاری از کشور ها، چنانچه فردی با ویزای کاری به کشوری برود و چند سال مداوم، در آن کشور کار کند و مالیات و بیمه پرداخت نماید، می تواند برای اقامت دائم و پس از آن برای تابعیت اقدام نماید. در مورد تولد نیز به کشورهایی که تابع قانون خاک هستند در بدو تولد نوزاد اقامت و تابعیت اهدا می شود. در بحث ازدواج نیز همانطور که توضیح دادیم قوانین بسیار متفاوت است اما در برخی از کشورها شخص با چند سال زندگی مشترک با شخص تبعه آن کشور می تواند اقامت دائم و سپس تابعیت را کسب نماید. در پناهندگی پس از احراز صحت دلیل پناهندگی و نداشتن جرم و سوء سابقه در مدت اقامت، پس از گذشت چند سال تابعیت اهدا می شود. قوانین مربوط به انواع روش های مهاجرت در کشورهای برتر دنیا را می توانید در محصول ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بیابید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و سخن پایانی

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و روش های مهاجرت در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت و در این مقاله به روش های مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و شرایط هر یک از روش های مهاجرت پرداختیم. همانطور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم موسسه حقوقی ملک پور محصول جدیدی را برای مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان در دست تهیه دارد که به بسیاری از سوالات جامعه پزشکان فهیم و عزیز ما پاسخ می دهد. به محض آماده شدن این محصول، از طریق شبکه‌های اجتماعی و سایت های ما اطلاع‌رسانی خواهد شد. این محصول که به موضوع مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان می پردازد، در ابتدا به صورت رایگان در اختیار عزیزان قرار می‌گیرد و پس از مدتی مشمول هزینه خواهد بود. امیدواریم با نگارش این مقاله توانسته باشیم گامی هر چند کوچک در جهت اطلاع رسانی در زمینه مهاجرت پزشکان برداشته باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. با طرح سوال در بخش دیدگاه ها نیز می توانید پاسخ خود را در یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. محصول مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به محض آماده شدن از طریق راه های ارتباطی موسسه اطلاع رسانی خواهد شد. با تشکر

   پاسخ
Rating: 5