تحصیل در نیوزلند

آیا مایل به ادامه ی تحصیل در کشور نیوزلند هستید ؟  آیا شرایط  ادامه ی تحصیل در نیوزلند را نمی دانید ؟ آیا مایل به دانستن شرایط ادامه ی تحصیل در نیوزلند هستید ؟ ماشما را در این مسیر راهنمایی می کنیم . در این مقاله سعی بر آن است که به معرفی شرایط ادامه ی تحصیل در کشور نیوزلند بپردازیم.  بنابراین شرایط تدریس و معیارهای پذیرش و امکانات آموزشی در کشور نیوزلند را معرفی می نماییم تا اطلاعات مورد نیاز و پایه ای را در خدمت شما متقاضیان ادامه ی تحصیل در کشور نیوزلند قرار دهیم. جهت کسب اطلاعات جامع در این خصوص  مشاورین مجرب موسسه ی حقوقی ملک پور همه روزه آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد .

سیستم آموزشی کشور نیوزلند:

کشور نیوزلند دارای سیستم آموزشی بی نظیری میباشد و همتای این نظام آموزشی را در کمتر مراکز آموزشی در سایر نقاط دنیا میبینید از جمله : ۱) نظام آموزشی  براساس نظام انگلیسی و زبان آموزشی انگلیسی استوار است. ۲) دارا بودن رتبه ها و اعتبارهای جهانی در میان سایر کشورها و دانشگاهها ی معتبر جهان در داشتن سیستم آموزشی با کیفیت و مدرن. ۳) وجود رشته ها و زمینه های بسیار متنوعی برای تحصیل در این کشور. ۴ ) . کیفیت بالا و امکانات پیشرفته در تمامی مراکز آموزشی در  نوع رشته یا مکان تحصیلی شما وجود دارد . بعلاوه معیار های زیاد برای ارزیابی کیفیت این امکانات در مقایسه با آمارهای به روز در جهان وجود دارد واعمال میشود. ۵) علاوه براینها شامل خدمات اضافی پشتیبانی از دانشجویان بین المللی که در جهان بهترین است نیز می باشد. در این برنامه ی پشتیبانی از تخصص و تجربه بالای مشاوران برای قرار گرفتن دانشجو در مسیر درست آموزشی و تضمین موفقیت آن ها استفاده میشود .  ۶) هزاران کار ,سرگرمی  ,امکانات پیشرفته و دسترسی های الکترونیکی بسیار که نیاز به صرف زمان زیادی برای دسترسی به آنها نیست.مانند مراکز تفریحی.جاذبه های طبیعی.وزرش ها و اماکن فرهنگی و…

چارچوب شرایط تحصیلی در کشور نیوزلند:

این سیستم از سال ۲۰۱۰ برای ارزیابی مراکز و شرایط دانشجویان مشغول به کار شده  است. حوزه ی کاری آن برررسی تمامی فعالیت های آموزشی در موسسات  است که  باید در چهار چوب یکسانی باشد و این سیستم برای این است که مطمئن شوید که مدارس با استاندارد ها و مزایای متفاوت چگونه فعالیت میکنند؟ این سیستم دارای مزایایی می باشد از جمله ی آن  :۱٫مشخص کننده میزان مهارتهای آموزشی و تجربی کسب شده محصل در پایان تحصیل ۲٫مهیا کردن استانداردها و ابزار لازم برای تحصیل و کمک به توسعه ی برنامه های آموزشی و افزایش استاندارد های آنها  و ارایه آموزش با کیفیت در دانشگاهها ۴٫تضمین دریافت برنامه تحصیلی متناسب با هزینه ی پرداختی.

بنابراین شخص متقاضی باید به مشخصات دانشگاهها و کالج های موجود در کشور نیوزلند رجوع کرده و متناسب با سطح تحصیلی و رشته تحصیلی و امکانات مراکز و انتظارات خود مکان مناسبی را برای تحصیل خود  انتخاب کند.

دوره های تحصیلی :

۱٫کارشناسی:

کشور نیوز لند در میان دانشگاههای جهان بهترین است,در کل تاریخ ارائه ی  این مقطع تحصیلی در دنیا هم تراز با بهترین مراکز آموزشی در دنیا و انگستان و استرالیا  مشغول به فعالیت بوده.سالهای تحصیلی از فوریه تا نوامبر میباشد که در بر گیرنده ترم های ژوین و جولای میباشد. مدارک و زمینه های تحصیلی مختلفی در این مقطع ارایه  میشود بعلاوه با توجه به نمرات و رتبه های تحصیلیتان از امکانات بسیاری برخوردار میشوید. مدرک کارشناسی مانند دیگر کشورها نیاز به گذراندن دوره ی چهار ساله نمیباشد بلکه با گذراندن سه سال تحصیلی میتوانید مدرک مورد نطر را کسب کنید .این بدلیل آن است که فقط واحدهای مورد نیاز با دانش علمی شما به شما ارائه میشود و از ارائه ی واحدهای اضافی و نامناسب که باعث اتلاف وقت شما میشود خودداری میشود. مخصوصا برنامه هایی که متناسب با حرفه ی شغلی آینده شما باشد ارائه میشود.

۲٫مراکز فنی_حرفه ای:

بیش از شصت موسسه در این کشور مشغول فعالیت هستند,که هر کدام در رشته های متفاوتی مشغول به ارائه خدمات میباشند که برنامه ریزی های تحصیلی متفاوتی را شامل میشود.این دور ه ها شامل کلاسهای عملی دو تا هجده ماهه میباشد که شامل کارآموزی و کارورزی میباشد. همچنین شامل تجارب آموزشی زیادی میشود که به شما کمک میکند در مسیر درست برای اتمام دوره ی تحصیلتان قرار بگیرید.تعدای از شغل های فنی  وجود دارند که نیاز به ارائه ی مدارک کارشناسی ندارند بنابراین این دوره ها مناسب میباشند که شامل دوره های برق,لوله کشی,رشته های خدماتی, می باشد.

 1. مدرک فوق دیپلم:

برای آمادگی ادامه در سطوح بالاتر و مقطعی تحصیلی پایه میباشد. کلاسها ی زیادی برگزار میشوند که اکثرا نظری هستند.برای بسیاری از کسانی که نمیخواهند یا نمیتوانند مقطع کارشناسی را طی کنند.با دریافت مدرک فوق دیپلم بلافاصله میتوانید به کار یا ادامه تحصیل مشغول شوید.تحصیلات تکمیلی در کشور نیوزلند شبیه کشور استرالیا و دیگر کشورهای مشابه  آن میباشد.دوره های ارشد و دکترا مانند کشور انگلیس میباشد.بعلاوه در این سطح بسیاری از دانشگاههای کشور نیوزلند دارای رتبه های برتر در تحقیقات و پژوهش در دنیا میباشند.این دوره ها برای تمامی کسانی که حداقل یک سال در دیگر موسسات معتبر گذرانده باشند را شامل میشود:

۱_۱٫کارشناسی ارشد:

کلاسهای بسیاری در زمینه ی رشته ی تحصیلی.رشته های هنری و غیر تخصصی بسیاری ارائه میشود که میتوانید به کار آموزی بپردازید. مدت زمان دوره ی کار آموزی دو سال میباشد.

۲_۱٫دکترا:

بالاترین مقطع تحصیلی است که بدون توجه به کشور مقطعتان پذیرش میشوید.در رشته های دندانپزشکی ریاضیات پزشکی علوم انسانی و… .بسته به رشته ی تحصیلیتان سه تا شش سال طول دوره ها میباشد.در کنار تحصیل نیز میتوانید به کار در سیستم آموزش و پرورش کشور بپردازید. مردم به تحصیلات بسیار اهمیت میدهند علاوه بر روحیه ی خونگرم آنها و ثبات دولتی و…دولت بدون توجه به برنامه و رشته و مقطع تحصیلی شما کمک های مالی فراوانی را برای پیشرفت تحصیلی و برنامه های آموزشی ارائه میدهد.همچنین کمک هزینه های تحصیلی متنوعی به دانشگاهها و دانشجویان اهدا میکند.

بورس های تحصیلی:

بورس های منطقه ای تحصیلی زیادی در کشور نیوز لند وجود دارند,این بورسهای تحصیلی خاص برای کشورهای مناطق اقیانوس آرام وجود دارد,در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این بورسهای تحصیلی متنوع وجود دارند.بورس پیشرفته جدید نیوزلند شامل مناطق امریکای جنوبی,امریکا,افریقا,نپال و تعدادی از شهرهای چین میشود.

جوایز تحصیلی:

برای دانش آموزانی از آسیای جنوب شرقی که دارای رتبه بالا و نمرات خوب هستند و تحصیلات دبیرستان خود را با موفقیت به پایان رسانده اند جوائزی در نظر گرفته شده است.این بورسیه به افزایش منافع دیپلماتیک کمک میکند.

بورس مشترک المنافع :

که با همکاری کشورهای دیگر از مناطق مختلف  مانند افریقا،آسیا، اقیانوسیه و… می باشد که دانشجویان میتوانند با این برنامه  با حضور در موسسات آموزشی تاسیس شده مربوطه به تحصیلات عالی بپردازید. با توجه به کشور مبدا تان شما میتوانید از کشور خود کمک هزینه ی تحصیلی برای ادامه تحصیل در کشور نیوزلند استفاده کنید,با توجه به رشته و دانشگاه و مقاطع تحصیلیتان میتوانید از دانشگاه خود با پر کردن فرم کمک هزینه تحصیلی از مزایای آن استفاده کنید.بعلاوه با توجه رتبه و تحصیلاتتان در آخر هر سال و هر ترم شما میتوانید از کمک هزینه تخفیف تحصیلی ویژه ای برخوردار شوید,حتی با انجام تحقیقات پژوهشی معتبر میتوانید از امتیاز ویژه برخوردار شوید . همچنین باز دولت منابع دیگری برای کمک در نظر دارد که باید از طریق دفاتر دانشجویان بین المللی پیگیر شوید.

هزینه ها:

کالاهای مصرفی در کشور نیوزیلند از همان سبک و کیفیت که شما در خارج از کشور توسط تولید کنندگان دیگر پیدا خواهید کرد میباشد.هزینه بسته به سال تحصیلی و رشته و سال تحصیلی  متغیر میباشد. همه قیمتها به دلار نیوزیلند (NZ) هستند.

غذا به طور متوسط در یک رستوران: $ ۲۰ تا ۲۵ $ و مالیات خدمات و کالا ۱۵% میباشد.در کشور نیوزیلند، هزینه زندگی در سال ۲۰۱۲،دو شهرستان اوکلند و کلینتون از ارزانترین شهرها در رتبه های ۵۶ و ۷۴ جهانی قرار داشتند. این به این معنی است که این شهرستانها در واقع برای زندگی و از نظر هزینه ها  خیلی بهتر  از مناطق مانند نیویورک، لندن و پکن، است و در واقع مکان بسیار خوبی برای شما می باشد. برای یک خانواده به طور متوسط هزینه برق حدود ۲۰۰۰ $ در سال است، اما در آپارتمان های کوچک بسیار کمتر است. آب و …هزینه آن بین   $ ۱۵۰ به $ ۲۰۰ در ماه است.

هزینه های اینترنت حدود ۸۵ $ در ماه،.اجاره هر نقطه از $ ۸۰۰ به $ ۲،۰۰۰ بسته نوع به منطقه یا مساحت مکان و….متفاوت است.  هزینه آموزش ، متغیر خواهد بود در هر نقطه از ۱۰،۰۰۰ $ به ۱۸۰۰۰ $ در سال، بسته به نوع مرکزانتخابی شما و چه رشته ای هستید. شهریه: شهریه برای دانشجویان خارجی در هنگام ارائه تقاضا بدست می‌آید. برنامه های تحصیلات تکمیلی هزینه شان کمی بیشتر، از ۱۴۰۰۰ $ به ۲۴۰۰۰ $ در سال است.مراقبت های بهداشتی فوق العاده خوب است. شما برای ویزیت با پزشک در هر نقطه از ۲۵ $ به ۶۰ $ را پرداخت می کنید. هزینه بیمارستان معمولا رایگان (اما جراحی لیست انتظار دارند، مگر آنکه فوری باشد)، ۵ $ برای نسخه. بیمه درمانی نسبتا مقرون به صرفه است ، حتی برای دانش آموزان بین المللی است. هزینه های زندگی به اندازه کافی پایین است و شما را قادر میسازد که آن را بدون مشکلات تامین کنید.نکته این است که شما راههای زیادی برای تامین هزینه ها دارید. از آنجا که اکثر ویزاهای دانشجویی به شما اجازه کار را خواهد داد.

خوابگاه ها :

محیطی آرام ومعمولا با مساحت های زیاد و امکانات به روز و بسیار پیشرفته و وجود باشگاهها و سالن های فرهنگی و اتاق ها مطالعه,نگهبانی و امنیت بالا وجود دارد.وعده های غذایی بسته به نوع داانشگاه انتخابی شما.متفاوت است. سفرهای گردشگری و برنامه ها ی تفریحی زیادی در خوابگاهها ارائه میشود.امکان عضویت در گروههای مختلف مذهبی؛ورزشی,پژوهشی و…وجود دارد که تمامی برنامه ها رایگان میباشند..خوابگاه هایی مجزا برای دانشجویان برتر با امکانات و شرایط عالی با توجه به روند هر ترم در اختیار این دانشجویان قرار میگیرد.معمولا خوابگاه ها نزدیک به محل دانشگاهها هستند و هزینه های کمی را دریافت میکنند.

دوره های زبان انگلیسی:

زبان ملی کشور نیوزلند  انگلیسی است که این خیلی از مراحل تحصیلی را راحت تر میکند و یک مزیت به شمار میرود . کسانی که زبان انگلیسی زبان دوم آن ها میباشد میتوانند با گذراندن دوره های مربوطه و کلاس های موجود و در محیط انگلیسی زبان کشور نیوزلند هرچه بیشتر به تقویت زبان انگلیسی خود بپردازند.دوره های کمکی همراه با ترم های تحصیلی ده تا شانزده هفته میباشد.بعلاوه باید برای پذیرش در دانشگاههای کشور از نمرات  قابل قبول در آزمون های معتبر در دنیا برخوردار باشند. مانند آزمون آیلتس یا آزمونها کمبریج. معیار نمرات مورد قبول بسته به دانشگاه انتخابی متفاوت میباشد.

مدارک فارغ التحصیلی:

بعد از اتمام دوره ها ی اضافی تحصیلی کارشناسی تا یک سال بعد از آن صادر میشود. این دروه ها باعث میشود سریع تر از دوره های تحصیلی حرفه ای  مدارک خود را کسب کنید بعلاوه راه آسانی برای جابه جایی بین رشته ها و دانشگاهها میباشد. و زمینه ها لازم را قبل از اشتغال برای شما فراهم میکند.

دانشگاه های نیوزلند:

۱) دانشگاه لینکلن: دانشگاه لینکلن در سال ۱۹۹۰ تاسیس شده است. در حال حاضر ۴۵۰۰ دانش آموز در دانشگاه لینکلن حضور دارد

۲) دانشگاه  Massey :  دانشگاه مسی یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور نیوزیلند است.آنها یکی از بزرگترین برنامه های آموزش از راه دور در کشور نیوزلند را دارند. در حال حاضر بیش از سه هزار دانش آموز بین المللی که در مسی تحصیل میکنند، به نمایندگی از بیش از صد  کشور از سراسر جهان وجود دارد.

۳) دانشگاه اوکلند : دانشگاه اوکلند در شهر اوکلند واقع شده ، و بزرگ تر از همه دانشگاه های دیگر در  کشور است.دارای رتبه ۸۲ در رتبه بندی دانشگاه های جهان  از QS میباشد، و  بالاترین رتبه در کشور نیوزلند را دارد. در حال حاضر دارای شش بخش دانشگاهی مختلف، و تا کنون بیش از ۴۰۰۰۰ دانش آموز در سال در دانشگاه حضور دارند.یک صفت منحصر به فرد  دانشگاه اوکلند  این است که  بیش از پنجاه برنامه  به عنوان برنامه های متقارن وجود دارد.زیرا این برنامه ها موجب میشود  دانش آموز بتواند  مدارک کارشناسی متعدد (معمولا در رشته های مرتبط) کسب  کنند و همچنین می توانند هم زمان در دو دانشگاه تحصیل کنند.در حال حاضر، دانشگاه اوکلند یکی از دانشگاه های تحقیقاتی  شناخته شده در جهان، با صدها نفر از محققان شناخته شده در زمینه های متعدد می باشد.

۴) دانشگاه کانتربری: دانشگاه کانتربری، دومین دانشگاه  قدیمی  در کشور نیوزلند است و در سال ۱۸۷۳ تاسیس شده است. تعدادی از رشته ها: از علوم انسانی  تا  هنرهای زیبا، جنگل داری علوم بهداشت و علوم اجتماعی وجود می باشد و بیش از شانزده هزار دانش آموز دارد.۱۲۵۰۰ در مقطع کارشناسی و ۳۵۰۰ در تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند.

۵) دانشگاه اوتاگو: دانشگاه اوتاگو  قدیمی ترین دانشگاه در کشور نیوزلند است. و بیش از ۲۱۰۰۰ دانش آموز هر سال در این دانشگاه ثبت نام میکنند.  در ارائه و انجام برنامه های تحقیقاتی از بهترین دانشگاه ها در کشور نیوزلند  می باشد. دانشگاه اوتاگو امکانات زیادی را برای تحصیل بانوان در رشته های زیادی بوجود آورده است.

۶) دانشگاه وایکاتو :دانشگاه وایکاتو، در همیلتون، در سال ۱۹۶۴ تاسیس شد, در حال حاضر دارای بیش از ۱۳۰۰۰ دانش آموز هر سال در دانشگاه ثبت نام می کنند. دانشگاه وایکاتو در واقع یکی از پانصد دانشگاه برتر در جهان در نظر گرفته شده است همچنین آن را نیز به عنوان یکی از پنجاه دانشگاه برتر “جهان” در جهان شناخته اند.

۷) دانشگاه ویکتوریا: دانشگاه ویکتوریا توسط پارلمان نیوزیلند در سال ۱۸۹۷ به عنوان بخشی از دانشگاه نیوزیلند تاسیس شد. دارای رشته های علوم حقوقی، علوم انسانی، و طبیعی است و به عنوان بهترین دانشگاه تحقیقاتی در کشور، و دویست و بیستمین دانشگاه در بین پانصد دانشگاه برتر در جهان است .این دانشگاه پس از ملکه ویکتوریا به این  نام تغییر نام داده.زیرا  درشصتمین سالگرد  تاجگذاری او تاسیس شد و .بیش از ۲۱۰۰۰ دانشجو دارد.

درخواست پذیرش در دانشگاهها:

با در گاه های اینترنتی موجود در سایت های دانشگاه شما میتوانید با توجه به رشته و دانشگاه انتخابی فرم های مربوطه را پر کنید,و به راحتی برای  پذیرش و مصاحبه وتحصیل در دانشگاه ها اقدام کنید,هزینه های ثبت نام بسته به کشورتان ۲۵ تا ۵۰ دلار نیوزلند می باشد,مدارک لازم جهت ثبت نام ریز نمرات سال های تحصیلی گذرانده و اثبات داشتن بودجه ی کافی برای گذراندن دوران تحصیل و پرداخت هزینه ی دانشگاه و شهریه ترم های تحصیلی و حضور در مصاحبه های ورودی و آزمونهای دانشگاهی می باشد .

کسب ویزا و اقامت:

پروسه ی کسب ویزا و اقامت به نسبت سایر کشورها  بسیار ساده می باشد.  معمولا مخالفتی با درخواست شما نمیشود.اگر موردی یا سوالی یا ابهامی برای شما در مورد اقامت و ویزا وجود دارد که در تصمیم شما  موثر است را می توانید با مطرح  کردن و گفتن چرایی آن ها به مشاورین مجرب موسسه ی حقوقی ملک پور تماس بگیرید و با گرفتن مشاوره های مربوطه و تشخیص وضعیت خود راحت تر تصمیم بگیرید و ویزای مورد نظر را کسب کنید.کشور نیوزلند پذیرش های فراوانی نسبت به سایر دیگر کشور ها داشته است.شما میتوانید تا بعد از یک سال از اتمام تحصیلتان به کار بپردازید و با توجه به شرایط  و پیشرفت کاریتان برای اقامت دایم درخواست دهید نتیجه درخواست شما تا شش ماه اعلام می شود. در حال حاضر بیش از صد هزار نفر در کشور نیوز لند از کشورهای زیادی برای تحصیل به این کشور می پیوندند. برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در کشور نیوزلند هشت مدارس عالی وجود دارد که  در چارچوب قوانین  به آموزش و ارائه مدرک در هر زمینه تحصیلی به دانش آموزان می پردازد. مراکز و دانشگاه های کشور نیوزلند بسته به زمینه های تحصیلی و هزینه هایشان متفاوت است اما در امکانات و خدمات پیشرفته و مناسب با معیارهای کیفیت یکسان هستند.تمامی مراکز از سیستم آموزش و پروش مناسب و سطح بالا برخوردار هستند.آنها دارای رتبه های برتر در میان سایر مراکز در جهان هستند.بدون توجه به زمینه تحصیلی و مرکز تحصیلی تمام آنچه که نیاز هست به شما آموزش داده می شود. بعلاوه میتوانید متناسب با شرایط تحصیلی و…خودتان یکی از مراکز تحصیلی را انتخاب کنید.

محدودیت های ویزای دانشگاه ها:

اگر دانشجوی تمام وقت هستید در هنگام پرداخت شهریه مراحل  صدور ویزای شما در طول دوره ی یک ساله تحصیلتان آغاز میشود.و تا یک سال بعد از اتمام تحصیلتان میتوانید از ویزایتان استفاده کنید.در صورت کار یا شرکت در یک برنامه ی خاص میتوانید با تشکیل تفاهم نامه ای با دفتر مهاجرت به کسب مجوز اقدام کنید که تا چهار سال اعتبار دارد.دانشجویان پاره وقت گزینه ی ویزای مهاجر ماهر را دارند و می توانند تا یک سال تحصیلی نه ماهه از آن برخوردار شوند و نباید مورد خلاف یا جرم یا… در سابقه شان باشند.در صورت تغییر برنامه بدون هماهنگی با اداره مهاجرت با شما برخورد میشود.

فرصت های کاری:

موارد بسیاری فرصت شغلی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد,که شما می توانید به عنوان دانشجو با داشتن ویزای دانشجویی یا مجوز کار به کار در حین تحصیل با ۲۰ تا ۴۰ ساعت در هفته بسته به حوزه ی تحصیلیتان بپردازید. این فرصت خیلی خوبی است که باعث میشود هزینه های مورد نیاز تحصیل را حمایت کنید,و در نتیجه بتوانید با تمرکز مناسبی به مراحل تحصیلی خود بپردازید, همچنین می توانید دوره های کارآموزی یا کارورزی را در در طول ترم تحصیلی خود بگذرانید.دفتر مطالعات بین المللی در دانشگاه ها به دانشجویان در یافتن و حفظ کار  تا ۱۲ ماه در حین تحصیل خود کمک میکند.

با توجه به نکات گفته شده و شرایط و مقایسه بین کشورهای توسعه یافته ی اروپایی یا امریکایی نشان میدهد این کشور دارای شرایط و برنامه های بسیار خوب آموزشی و امکانات بسیار پیشرفته و به روز و هم تراز با کشورهای رتبه اول در سطوح تحصیلی است. همچنین دارای هزینه های متوسط برای اسکان و زندگی با تنوع فرهنگی و جاذبه های توریستی  و زبان ملی انگلیسی ، ثبات سیاسی و انسجام اجتماعی خوبی که دارد میتواند در صورت تناسب با رشته تحصیلی و شرایط مالی ،انتظارات شما را برآورده کند. امید است توانسته باشیم با ارائه ی این مقاله در انتخاب مقصد راهنمایی لازم را به عمل آورده باشیم . همچنین در صورت تمایل شما می توانید با مشاورین مجرب ما در موسسه ی حقوقی ملک پور همه روزه  در ارتباط باشید .

منابع:

education-newzealand.org

.nzqa.govt.nz

.newzealandnow.govt.nz

www.educationcounts.govt.nz

weltec.ac.nz

 

 

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

26 پاسخ
 1. سامان گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  میبخشید تحصیل در نیوزلند شرایط سنی دارد؟

  من ارشد مهندسی نرم افزار دارم از دانشگاه ازاد با معدل ۱۵ و آیلتس ۷ و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بودم. ۲۹ سال دارم و ۲ سال سابقه کار

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. به منظور تحصیل در نیوزلند گپ تحصیلی دارای اهمیت می باشد. . پیشنهاد می کنیم با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. Ha گفته:

  سلام ببخشید من خانم هستم۲۲سالمه و لیسانس حسابداری (ترم اخرم)واینکه زبان ام متوسطه اما برای ایتلس زود اقدام میکنم و مدرک فنی قالیبافی دارم و میتونم پذیرش۱توی نیوزلند و بگیرم؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. متاسفانه اطلاعی از میزان سرمایه، دانشگااه محل تحصیل و وضعیت تاهل خود ارائه نکرده اید تا بتوان شما را در ارزیابی امکان تحصیل در نیوزلند راهنمایی نمود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. مسعود نادری گفته:

  با سلام. کارشناس هوشبری هستم. 15 سال سابقه کار. لیسانس زبان دارم. 37 ساله. آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا کار در رشته هوشبری برای اینجانب در نیوزلند وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار نیاز به معادل سازی مدرک دارید. ممکن است در رشته ای مشابه امکان اخذ پذیرش برای شما باشد. اما شرایط سنی شما ریسک کار را بالا می برد.

   پاسخ
 4. لیلا گفته:

  سلام. خسته نباشید. ممنون از توضیحات شما.
  من دارای مدرک کارشناسی آموزش زبان با معدل 17:38 هستم. همچنین سن من 42 سال است. آیا می توانم برای کارشناسی ارشد در نیوزلند اقدام کنم؟ همچنین دارای مدرک فنی حرفه ای طراحی لباس می باشم.

  پاسخ
 5. M.s.dvm گفته:

  با عرض سلام
  بنده مدرک دکترای عمومی دامپزشکی دارم.
  میتونم برای تحصیل در مقطع تخصص در یکی از دانشگاه های نیوزیلند که دانشکده دامپزشکی قوی داره اقدام کنم.
  بنده متاهل هستم. و اینکه اونجا همزمان میتونم کار هم بکنم. باتوجه به مدرکم؟

  پاسخ
 6. علیرضا گفته:

  سلام عليكم خدمت شما دوستان عزیز و گرامی واستاد بزرگوارم کتر ملک پور عزیز.
  بنده دیپلم برق دارم امکانش هست که برای ادامه تحصیل در کشور نیوزیلند و ادامه برای رشته دندان پزشکی بدم یا اینکه به چه صورت هستش آیا میتونم همزمان به کار مشغول بشم برای هزینه های درسی اگه لطف کنید ممنونتون هستم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسرتان، شرایط کاریتان، سطح زبان و میزان سرمایه شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. ماما گفته:

  سلام من كارشناس ارشد مامايي، با معدل ١٩.٥. و دو مقاله isi هستم . مدرك ايلتس ٧ دارم . ايا امكان گرفتن بورسيه براي تحصيل كاملا رايگان در نيوزلند وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 8. السا گفته:

  سلام
  بنده مدرک کارشناسی ارشد در رشته هوش مصنوعی دانشگاه ازاد با معدل 18.40 دارم . معلم هستم و 14 سال سابقه دارم می توانم برای دکترا در نیوزلند پذیرش بگیرم . مدرک زبان هم ندارم البته در حال گذراندن دوره های آیلتس هستم .
  سپاس از راهنمایی شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. عماد گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور.من دانشجوی ترم آخر مهندسی مکانیک با معدل ۱۴/۲۷ سابقه کار ۶۰۰ ساعته در بخش فنی شرکت ستاره ایران نمایندگی مرسدس بنز و همینطور مدرک فرز cnc ، اسپارک و هیدرولیک از فنی حرفه ای و همینطور عضو انجمن نخبگان هستم.میخوام برا دانشگاه کانتربری برا مقطع ارشد اقدام کنم و حتی الامکان فول فاند یا پوزیشن همراه با کاری در یک پروژه داشته باشم تا از بابت شهریه حداقل مشکلی نداشته باشم.امکانش با این توضیحاتی که دادم هستش بنظرتون؟موسسه شما در این زمینه میتونه بمن کمک کنه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شاید بتوانید از این دانشگاه پذیرش بگیرید بحث بورسیه یا پوزیشن هم نیازمند ارایه معدل بالای 19 و نمره زبان ielts بالای 7 میباشد . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. zahra گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده 29 ساله و مدرک فوق لیسانس دارم. برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری رشته کامپیوتر و علی الحساب نمره 60 تافل آیا میشود از دانشگاهی پذیزش گرفت؟ و در مجموع minimum نمره زبان در دانشگاه های نیوزلند به چه صورت هست؟ با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان در سطح آیلتس ۷ و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام.قصد دارم فرزند دوازده ساله را جهت تحصیل به نیورلند بفرستم وخودم هم همراهیش کنم. ایا موسسه شمادراین زمینه هم فعالیت دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در زمینه تحصیل در کشور نیوزلند می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. MASOUD گفته:

  سلام صبح شما بخیر
  یکی از دوستان بنده تصمیم دارد فرزندش را برای تحصیل به نیوزیلند بفرستد
  امکان دار راهنمایی بفرمائید چه مراحلی را باید سپری کند
  در حال حاضر فرزندش کلاس دوم دبیرستان را می‌گذراند

  پاسخ
 13. farzad گفته:

  سلام
  استاد بزرگوار جناب آقای دکتر ملک پور عزیز. ضن تشکر از رهنمودهای بسیار عالی شما، بنده ۳۹ ساله، تمایل به تحصیل دکتری در دانشگاه آکلند نیوزلند را دارم. حدود ۸ سال پیش دکترای مدیریت صنعتی (دانشگاه تربیت مدرس) گرفته ام و علاوه بر ان لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هم از دانشگاه پیام نور دارم (۴ سال قبل فارغ التحصیل شده ام). رزومه بسیار خوبی دارم. از همکاری های بین المللی گرفته تا سردبیری مجلات و داوری مجلات بسیار معروف در الزویر یا تیلور فرانسیس. سوال بنده اینجاست که آیا مدرک لیسانس مترجمی زبان بنده می تواند به عنوان آیلتس ۶٫۵ یا ۷ مورد پذیرش باشد یا باید در آزمون آیلتس شرکت نمایم؟ سوال دوم هم اینکه آیا دانشگاه آکلند به سنینی مانند سن بنده که قبلا دکترا گرفته است، اجازه تحصیل در دکترای دوم را می دهد؟
  ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط تحصیل در کشور نیوزیلند با توجه به رشته ی انتخابی شما در دانشگاه متفاوت است . باید ابتدا دید که دانشگاه در رشته ی مورد علاقه ی شما پذیرش صادر مینماید یا خیر و برای آن رشته حتما نیازمند آیلتس است یا خیر ! سپس میتوان در رابطه با تحصیل دکترای دوم با دانشگاه مکاتبه کرد و قوانین را مطالعه کرد .

   پاسخ