مهاجرت تحصیلی به فنلاند

مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند

مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند 2018  اخذ پذیرش فوری از دانشگاه های کشور فنلاند –  شرایط مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند 2018  اخذ ویزای تحصیلی کشور فنلاند –  شرایط اخذ ویزای تحصیلی در کشور فنلاند – هزینه مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند 2018 ، تحصیل رایگان در فنلاند ، امکان اخذ بورسیه تحصیلی در فنلاند را در این مقاله خواهیم خواند.

کشور فنلاند از نظر تحصیل این زمینه  را برای تمام کسانی که برای ادامه مهاجرت تحصیلی به کشورفنلاند سفر می کنند مهیا کرده است لازم است بدانید کشور فنلاند از نظر مطالعه در رتبه بالای PISA قرار گرفته است به عنوان مثال در سال ۲۰۱۲ کشور فنلاند در رتبه ششم خواندن ، دوازدهم در ریاضیات و پنجم در علم  قرار گرفته است . سیستم آموزش وپرورش کشور فنلاند در دوره دانش آموزی  بدون شهریه وبا وعده غذایی کاملا رایگان ارائه میگردد سیستم مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند شامل مهد کودک (از کودکان نوپا تا یک سال قبل از مدرسه تا سن ۶ سالگی )ارائه می شود بعد از آن ۹ سال مدرسه دروس اجباری عمومی را در کشور فنلاند می گذرانند (از سن ۷ سالگی تا پایین ۱۶ سالگی) سپس با اجباری شدن آموزش علمی و حرفه ای در کشور فنلاند (دانشگاه علوم کاربردی) و بزرگسالان (مادام العمر) را به ترتیب می گذرانند .ما در این مقاله بیشتر سعی داریم در مورد تحصیلات عالی یا دانشگاهی کشور فنلاند و شرایط اخذ اقامت از طریق مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند را به اطلاع شما برسانیم .موسسه حقوقی ملک پور با سابقه ای درخشان در امر مشاوره ی مهاجرت به شما کمک می کند تا به هدف خود در امر مهاجرت دست یابید .

مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند چگونه است ؟ برترین دانشگاه های فنلاند کدام است ؟ شرایط مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند چگونه است؟ مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی در کشور فنلاند را نام ببرید؟

 

دانشگاه های چند رشته ای در کشور فنلاند :

  • دانشگاه هلسینکی                  تاسیس ۱۶۴۰                آدرس هلسینکی                  دانشجو ۳۴۸۳۳
  • دانشگاه ABOآکادمی ۱۹۱۸                     تورکو،VAASA                      ۵۵۰۰
  • دانشگاه تورکو ۱۹۲۰                     تورکو،پوری                          ۱۹۴۸۸
  • دانشگاه تمپر ۱۹۲۵                     تامپره پوری                          ۱۴۴۳۰
  • دانشگاه یووسکوله ۱۹۳۴                        ییوشیلا                              ۱۴۴۹۲
  • دانشگاه oulu 1958                            اولو                               ۱۴۲۲۱
  • دانشگاه vaasa           ۱۹۶۸                        vaasa                               ۵۰۴۸
  • دانشگاه لاپلند ۱۹۷۹                       رونیمی                               ۴۳۴۹
  • دانشگاه شرق فنلاند ۲۰۱۰                  joensuu،kuopio                     ۱۵۰۰۰
  • دانشگاه آلتو ۲۰۱۰                    اسپووهلسینکی                         ۱۸۱۱۶

 

دانشگاه های تخصصی در کشور فنلاند :

مدرسه Hanken اقتصاد                              ۱۹۰۹                        هلسینکی                            ۲۲۰۰

دانشگاه فن آوری تامپر                                ۱۹۶۵                      تامپره،پوری                          ۸۲۹۵

دانشگاه لاپرنت فناوری                                ۱۹۶۹                         لاپرنتا                              ۴۹۰۰

دانشگاه دفاع ملی                                      ۱۹۹۳                         هلسینکی                             ۸۵۰

دانشگاه هنر هلسینکی                                 ۲۰۱۳                         هلسینکی                             ۱۹۹۳

شرایط اخذ ویزای دانشجویی در کشور فنلاند:

اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید و قصد رفتن به کشور فنلاند را دارید نیاز به اخذ ویزای دانشجویی می باشید در این صورت شما می توانید اطلاعات اقامت و ویزای دانشجویی را از سایت فنلاندی Migri  ویا از طریق سفارتخانه کشور فنلاند در کشور خودتان به دست بیاورید .

۱-هنگامی که شما نامه رسمی پذیرش دانشگاه مورد نظر خود را دریافت کردید در اسرع وقت نسبت به ویزای دانشجویی خود اقدام کنید البته لازم است بدانید که پذیرش دانشگاه باید از دانشگاه های معتبر کشور فنلاند صورت گیرد تا در مرحله  ویزا به مشکل بر نخورید .

۲-شما می توانید فرم اخذ اقامت در کشور فنلاند را به ۲صورت به سفارت فنلاند ارائه دهید یک مورد به صورت الکترونیکی ومورد دیگر به صورت دستی

۳-در روند درخواست اجازه اقامت در کشور فنلاند حتی اگر به صورت الکترونیکی فرم را ارسال کرده باشید شما نیاز به بازدید سفارت فنلاند در کشور خودتان را دارید تا در آنجا به منظور بررسی تشخیص هویت و همچنین هرگونه مدارک مکمل مورد نیاز برای پردازش فرم شما حضور داشته باشید .

۴-یک دیگر از مراحل اخذ اقامت  تحصیلی در کشور فنلاند تامین مالی (تمکن مالی) به اندازه کافی برای پوشش هزینه زندگی در کشور فنلاند است البته بیمه درمانی معتبر نیز لازم دارد .

 

تمدید اجازه اقامت دانشجویی در کشور فنلاند

تمدید موقت دانشجویی در کشور فنلاند یک سال به یک سال انجام میگیرد بنابراین شما باید قبل از انقضای اقامتتان ، اجازه اقامت دانشجویی تان را به پلیس محلی در فنلاند برده ویا از طریق الکترونیکی این امر را پیگیری وتمدید نمایید .

شهریه وکمک هزینه های مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند

دانشگاه های فنلاند از نظر شهریه بستگی به برنامه تحصیلی ورشته اشخاص ویا درجه بندی خود دانشگاه از نظر رتبه متغیر است البته هزینه سالانه برای هر فرد در حدود ۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ یورو تخمین شده است .

کمک هزینه ویا بورس تحصیلی در چند قالب ارائه می شود کمک هزینه ها می تواند به صورت کامل یا جزئی برای شخص مورد نظر اعمال گردد بازپرداخت مبتنی بر عملکرد دانشجو دارد برخی از گزینه ها ی بورس تحصیلی حتی ممکن است در قالب یک کمک هزینه ،هزینه زندگی ارائه می گردد .( این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد )

 

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی کشور فنلاند

_اصل پاسپورت

_۴ قطعه عکس

_پذیرش ازدانشگاه در کشور فنلاند

_تمکن مالی ، معادل ۱۰۰۰۰ یورو در حساب بانکی شخص متقاضی

_بیمه درمانی معتبر برای شخص متقاضی

_اگر میزان اقامت شما در کشورفنلاند کمتر از ۲ سال باشد بیمه درمانی فرد متقاضی

باید تا سقف ۱۰۰٫۰۰۰ یورو باشد واگر کل مدت اقامت متقاضی درکشور فنلاند بیشتر از ۲ سال باشد بیمه درمانی

باید تا سقف ۳۰٫۰۰۰ یورو هزینه درمانی و دارویی را متقبل شود.

_تکمیل فرم های مخصوص  ویزا ی تحصیلی  سفارت کشور فنلاند

_کپی مدارک الزاما  در سایز A4 باشد

_رزرو کردن خوابگاه دانشجوی در کشور فنلاند

 

مهاجرت تحصیلی  به مقطع کارشناسی ارشد در کشور فنلاند

تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد در کشور فنلاند به مدت ۲سال است شروع کلاس ها در September آغاز میشود و خوابگاه برای دانشجویان عزیز ماهی ۲۵۰ یورو به بالا میباشد مدرک مورد زبان آیلتس ۶٫۵ است ونیاز به معدل ۱۳ به بالا دارد .

 

مهاجرت تحصیلی به مقطع دکترا در کشور فنلاند

طول دوره در مقطع دکترا در کشور فنلاند بین ۳ تا ۵ سال است زبان در مقطع دکترا در همه دانشگاه های کشور فنلاند انگلیسی می باشد که دانشجو احتیاج به آیلتس ۷ به بالا دارد  همچنین دانشجو برای ورو به مقطع دکترا باید معدل کمتر از ۱۵ را نداشته باشد در مقطع دکترا امکان گرفتن خوابگاه دانشجویی است که هزینه  خوابگاه  در ماه ۲۵۰ یورو به بالا میباشدهزینه زندگی در کشور فنلاند حدود ۷۰۰۰ یورو در طول یک سال می باشد .

 

در نهایت می توان گفت  کشور فنلاند دارای کیفیت بالایی در آموزش است . و مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند توصیه می شود بیش از ۳۰۰ رشته تحصیلی در کشور فنلاند به زبان انگلیسی است .کشور فنلاند از نظر اقتصادی و سیاسی تقریبا با ثبات می باشد .دانشگاه ها ی کشور فنلاند از نظر علمی بسیار مطلوب هستند .وهزینه زندگی در این کشور مناسب است .این کشور می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت از طریق تحصیل باشد . مشاوران برگزیدۀ موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و دفاتر همکار در ایران آماده ارائه هر نوع خدمت به شما بزرگواران در زمینه مهاجرت و اخذ پذیرش از دانشگاه های فنلاند و دیگر دانشگاه های برتر جهان میباشند .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ