مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج

مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج  و اخذ اقامت تاجیکستان از طریق ازدواج با اشخاص تاجیکی ، شرایط مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج ۲۰۱۷ ، قوانین مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج را در این مقاله میخوانید ، اگر در اندیشه مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج هستید می توانید با مراجعه به سایت موسسه حقوقی ملک پور در این مورد اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

در مورد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج باید گفت که زمانی که فرد غیر تبعه قصد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج را دارد باید با فردی ازدواج نماید که از تبعه تاجیکستان باشد تا بتواند از امکانات یک شهروند تاجیکستانی بهره مند گردد. اگر در اندیشه مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج هستید باید بدانید که هر کشوری از جمله تاجیکستان قوانین و مقررات خاصی را برای ازدواج در نظر گرفته است که افرادی که قصد ازدواج را دارند باید مطابق با قوانین کشور تاجیکستان رفتار نمایند. ما در این مقاله به بررسی شرایط مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج می پردازیم.

شرایط مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج چگونه است؟ آیا مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج می تواند منجر به اقامت و تابعیت گردد؟ قوانین و مقررات مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج به چه صورت است؟

شرایط مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج

راههایی که برای اخذ اقامت و سپس تابعیت کشور تاجیکستان وجود دارد متفاوت می باشد اما یکی از روش هایی که در بین مردم کشور تاجیکستان و کشور روسیه مرسوم شده ازدواج با فردی از تبعه تاجیکستان است که در این صورت می تواند منجر به اقامت برای فرد گردد. مطابق با آخرین اطلاعاتی که در این زمینه بدست آمده سالیانه در حدود ۱۲۰۰۰ نفر از مردم تاجیکستان و روسیه قصد ازدواج با یک دیگر را دارند که طبق بررسی های به عمل آمده برخی از این ازدواج ها می تواند از روی عشق و علاقه طرفین باشد و برخی دیگر با انگیزه های شخصی و خودخواهانه اقدام به انجام این کار را می نمایند.

در زمینه مهاجرت به تاجیکستان راههای متفاوتی وجود دارد که اشخاص متقاضی مهاجرت به تاجیکستان می توانند به اقامت و تابعیت دست یابند همچنین یکی از راههای مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج در تاجیکستان می باشد. در مورد ازدواج در تاجیکستان و اخذ اقامت آن از این طریق نکات بسیار مهمی وجود دارد که افراد که قصد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج را دارند باید رعایت نمایند.

مطابق قوانین کشور تاجیکستان اگر فردی که تبعه تاجیکستان است با فردی که غیر تبعه باشد ازدواج نماید می تواند اقامت و سپس تابعیت را از طریق ازدواج اخذ نماید.

اشخاصی که در اندیشه مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج هستند باید اثبات نمایند که درآمد کافی برای تامین هزینه های زندگی خود و فرد مقابل را خواهند داشت تا بتوانند از این طریق درخواست ویزای ازدواج را نمایند. همچنین افرادی که قصد ازدواج با فردی از تبعه تاجیکستان را دارند باید قبل از ازدواج به مدت حدودا ۱ سال در تاجیکستان زندگی کرده باشند همچنین قبل از انجام عقد باید برای همسر خود منزل مناسب را تهیه کرده باشند تا بتوانند با فرد مورد نظر خود ازدواج نمایند.

نکته بسیار مهمی که در مورد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج وجود دارد این است که افراد باید بتوانند اثبات نمایند که ازدواج آنها صوری نمی باشد  و به صورت دائم قصد ازدواج و زندگی با یک دیگر را خواهند داشت که برای اثبات این موضوع باید بتوانند مسکن مناسب را تهیه نمایند و سپس در کنار یک دیگر زندگی نمایند. از جمله مواردی که می توان برای صادق بودن ازدواج در نظر داشت این است که افراد اثبات نمایند که چه مدتی با یک دیگر آشنا شده اند و چه مدت از زمان آشنایی آنها می گذرد که در صورت اثبات این موضوع اخذ ویزا به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج

۱: ارائه پاسپورت فرد متقاضی به همراه کپی آن

۲: ارائه شناسنامه فرد متقاضی به همراه کپی از آن

۳: ارائه گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی

۴: ارائه سند طلاق و یا گواهی فوت همسر سابق در صورت دارا بودن

۵: ارائه دو قطعه عکس از فرد متقاضی

در آخر باید بگوییم که اگر قصد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج را دارید باید شرایط ازدواج با فرد تبعه مهیا شود تا بتوانید ویزای ازدواج را دریافت نمایید همچنین باید برای اخذ ویزا و همچنین برای ازدواج با فردی از تبعه تاجیکستان اثبات نمایید که قصد شما از ازدواج با فرد تبعه تشکیل یک زندگی می باشد و ازدواج شما با فرد تبعه به هیچ عنوان صوری نخواهد بود همچنین مطابق با قوانین کشور تاجیکستان فرد متقاضی ازدواج با یک تبعه باید قبل از ازدواج مسکن مناسب برای خود و همسر خود را تهیه نماید تا بتواند با فرد مورد نظر خود ازدواج نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج می توانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج را کسب نماید.

در این مقاله سعی شد نکات کلی ای در باب مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج ارائه گردد. در صورت نیاز به مشاوره با دفاتر وین موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.