مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس

 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و خدمات موسسه MIE
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق کار
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق تحصیل
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق ازدواج
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق تولد
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس برای هنرمندان و افراد موفق
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و راه های جایگزین
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و هزینه های زندگی
 • مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و اخذ تابیعت کشورهای حوزه خلیج فارس
مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس، اخذ اقامت کشورهای حوزه خلیج فارس و شرایط مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. انواع راه های رایج در زمینه مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و شرایط آن در به صورت ساده و خلاصه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. مدارک و شرایط لازم برای اخذ اقامت کشورهای حوزه خلیج فارس چیست؟ شرایط اخذ اقامت کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق کار و سرمایه گذاری چگونه است؟ وضعیت سرمایه گذاری های کنونی ایرانیان در کشورهای حوزه خلیج فارس به چه صورت است؟ با توجه به این که پروسه مهاجرت امری است حساس، پیشنهاد می کنیم قبل از هرگونه اقدام از وکیل مهاجرت کشورهای حوزه خلیج فارس و مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور مشاوره گرفته و با کسب اطلاعات لازم راه  آسانی را برای مهاجرت خود طی نمایید.

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و شرایط عمومی آن

کار و سرمایه گذاری و مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس در سالهای اخیر جزو موارد محبوب و پر تقاضای ایرانیان محسوب شده است. کشورهایی مانند امارات، قطر و عمان به دلیل نیاز فراوان به سرمایه گذاری و نیروی کار به دلیل روند رو به رشد توسعه و سازندگی در این کشورها و همچنین عدم وجود نیروی کار کافی در این کشورها با سیل کارگران و سرمایه گذاران بین المللی مواجه شده است. 

زندگی و تجارت از طریق کار، سرمایه گذاری و به طور کلی مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است تا به سوالات شما در این زمینه پاسخ دقیق و روشن داده شود. همچنین شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشورهایی مانند اتریش، آلمان، کانادا، انگلستان و امریکا امکان با امکان چند برابر کردن سرمایه نیز بررسی شده است. در ادامه به شرایط مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس خواهیم پرداخت. 

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و خدمات موسسه MIE

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و اخذ اقامت و تابعیت کشورهای حوزه خلیج فارس مبحثی می باشد که سالهاست مورد علاقه افراد بسیاری می باشد و موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت، با دریافت کمترین هزینه ممکن برای پرونده های مهاجرتی و شهرت به درستکاری و امانت داری همواره آماده کمک به شما عزیزان جهت راهنمایی در مورد سرمایه گذاری، کار و 4 روش دیگر مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارسمی باشد. جهت آشنایی با این روش ها و بررسی رزومه خود می توانید با مشاورین ما در موسسه تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق کار

کار در کشورهای حوزه خلیج فارس و مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق کار امروزه به دلیل ارزش بالای پول این کشورها و همجواری آنها با کشورمان مورد علاقه بسیاری از جویندگان کار قرار گرفته است. به منظور کار در هر کشوری، دانستن مواردی مانند امکان اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار، میزان حقوق دریافتی، نرخ بیکاری و شرایط اقتصادی آن کشور بستگی دارد.

نرخ بیکاری در امارات:

سال نرخ بیکاری
2018 1.72%
2016 1.64%
2014 2.44%

سرمایه گذاری در کشورهای حوزه خلیج فارس در بخش های تجاری و ساختمانی این کشورها به مدت زیادی از رونق فراوانی برخوردار بود. در سالهای اخیر با توجه تغییر سیاست دولت های حاشیه خلیج فارس تصمیم به سخت گیری درباره جذب کارگران و  سرمایه گذاران خارجی شاغل در کشورهای حوزه خلیج فارس نموده اند و حقوق دریافتی در این کشورها نیز کاهش چشمگیری داشته است. در ادامه به شرایط کار و مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق کار در این کشورها و بخصوص امارات خواهیم پرداخت:

به منظور اخذ ویزای کاری کشورهای حوزه خلیج فارس و مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق کار، متقاضی می بایست از یک کارفرمایی در این کشورها پیشنهاد کاری یا job offer  داشته باشد، که نیازمند داشتن تخصص و سابقه کار به همراه مدرک تحصیلی مرتبط خواهد بود. 

به منظور جستجوی کار در این کشورها می توان از طریق موسسات معتبر کاریابی بین المللی در این کشورها اقدام نمود که به شرح زیر می باشند:

 • موسسه معتبر کاریابی بیت BAYT

 • موسسه معتبر کاریابی CAREER JET

 • موسسه معتبر کاریابی هیز HAYS

 • موسسه معتبر کاریابی نادیا

 • موسسه معتبر کاریابی BAC

 • موسسه معتبر کاریابی CHARTERHOUSE

 • موسسه معتبر کاریابی مایکل پیچ

متقاضیان مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق کار به منظور اخذ ویزای کاری این کشورها می بایست تحت معاینه پزشکی قرار بگیرند و افرادی که hiv مثبت و هپاتیت مثبت داشته باشند از این کشورها اخراج خواهند شد.

اقامت کاری این کشورها سالیانه قابل تمدید بوده و مشکلی از این بابت برای متقاضیان پیش نخواهد آمد. لازم به ذکر است حداکثر سن مورد پذیرش برای اخذ ویزای کار در کشورهای حوزه خلیج فارس 50 سال می باشد. لازم به ذکر است در پایان مدت قرارداد متقاضی می بایست این کشورها را ترک نموده و به کشور خود بازگردد.

کار در امارات

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق تحصیل

تحصیل در کشورهای حوزه خلیج فارس مهاجرت از طریق تحصیل به این کشورها طرفداران خاص خود را دارد چرا که تحصیل در این کشورها شانس اخذ ویزای کاری پس از پایان مدت تحصیل را افزایش خواهد داد.

تحصیل در کشور های همسایه نیازمند پرداخت شهریه بوده و نسبت به کشورهای بسیاری از کشورها گران تر به نظر می رسد. زبان تدریس در دانشگاه های کشورهای حوزه خلیج فارس برای دانشجویان بین المللی زبان انگلیسی می باشد.

جهت اخذ پذیرش دانشگاه های کشورهای حوزه خلیج فارس داشتن حداق مدرک تحصیلی دیپلم به بالا الزامیست. همچنین مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در این کشورها آیلتس 6 به بالا می باشد.

امکان کار حین تحصیل به مدت 10 تا تا 20 ساعت در طول هفته برای دانشجویان  میسر خواهد بود.

امکان بردن همراه در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری برای دانشجویان وجود خواهد داشت.

هزینه تحصیل در دانشگاه های کشورهای حوزه خلیج فارس و امارت در حدود سالیانه 700 تا 15000 دلار بسته به مقطع تحصیلی، نوع دانشگاه و رشته تحصیلی می باشد.

هزینه های زندگی در کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات برای دانشجویان بسته به سبک زندگی متفاوت بوده و به طور میانگین بین 700 تا 900 دلار در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آنها در طول دوره تحصیل در کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد.

از جمله مهمترین دانشگاه های کشورهای حوزه خلیج فارس و بخصوص امارات می توان به دانشگاه های UAE امارات متحده عربی، دانشگاه امریکایی شارجه Sharjah، دانشگاه امارات متحده عربی، دانشگاه امریکایی در دبیAUD  و دانشگاه خلیفا Khalifa  اشاره کرد.

لازم به ذکر است تحصیل در کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات به تنهایی منجر به اخذ اقامت این کشورها نمی شود.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی کشورهای حوزه خلیج فارس و امارت  به شرح زیر می باشد:

 • عکس رنگی

 • پاسپورت

 • آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات

 • مدرک زبان انگلیسی آیلتس 6 به بالا

 • اثبات پشتوانه مالی

تحصیل در امارات

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات و مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق سرمایه گذاری در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی و خارجی قرار گرفته است. سرمایه های زیادی در این سالها به کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات جذب شده است که در سالهای قبل سود قابل توجهی را نیز نصیب سرمایه گذاران ایرانی نمود. در سالهای اخیر و به دلیل سیاست های ضد ایرانی این کشورها، محدودیت هایی در جذب سرمایه گذار ایجاد شده و بازده اقتصادی سرمایه گذاری در این کشورها و بخصوص برای سرمایه گذاران ایرانی کاهش چشمگیری داشته است.

از معایب سرمایه گذاری در کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات می توان به عدم تضمین امنیت سرمایه، امکان مصادره اموال به دلیل نبود نظام قضایی مستقل و وجود قوانین سخت سرمایه گذاری و تجارت برای ایرانیان اشاره کرد. 

ویزای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کشورهای حوزه خلیج فارس معمولا 2 تا 3 ساله صادر می شود که قابل تمدید نیز می باشد. سرمایه گذاری در کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای حوزه خلیج فارس از روش هایی شامل سرمایه گذاری در بخش های تجارت عمده فروشی و خرده فروشی، ساخت و ساز، حمل و نقل، ذخیره سازی و ارتباطات، املاک، کشاورزی، ماهیگیری، آموزش و پرورش، بهداشت و کار اجتماعی، صنایع تولیدی، معدن، برق، گاز و آب امکان پذیر خواهد بود که نیازمند سرمایه گذاری مبلغی در حدود 5 تا 10 میلیون درهم می باشد.  

همچنین امکان ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی از این طریق  و همچنین از طریق کارآفرینی نیز در این کشورها وجود خواهد داشت.

هزینه ثبت و تاسیس شرکت در کشور امارات بین 3 تا 5 میلیون درهم هزینه در بر خواهد داشت.

کارآفرینی در کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات نیازمند سرمایه ای معادل 50 میلیون درهم می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در امارات به شرح زیر می باشد:

 • کپی گذرنامه

  حتماً بیش از ۶ ماه اعتبار داشته باشد

 • ثبت آدرس

 • ارسال رزومه فردی

 • گذرنامه متقاضی اصلی

 • مجوز تجارت آزاد منطقه

  برای سرمایه گذاران که مایل به ایجاد یک کسب و کار در منطقه آزاد می باشند

 • پر نمودن فرم درخواست ویزای مربوطه

سرمایه گذاری در امارات

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و سرمایه گذاری در این کشورها

video مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق ازدواج

اخذ اقامت کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات و مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق ازدواج با شهروندان این کشورها یکی از راه های مهاجرت به این کشورها می باشد. قوانین کشور امارات در زمینه ازدواج با خارجی بیان می کند که اگر مرد خارجی با زن اماراتی ازدواج کند اجازه اقامت در کشور امارات به او داده خواهد شد اما منجر به اخذ تابعیت این کشور نخواهد شد. اگر مرد اماراتی با زن خارجی ازدواج کند، ازدواج آن ها واقعی باشد و به مدت 3 سال با یکدیگر زندگی مشترک داشته باشند، به زن اقامت و تابعیت داده خواهد شد به مشروط بر اینکه از تابعیت قبلی خود خارج شود. درصورت اقامت به مدت 30 سال در کشور امارات امکان کشور درخواست اقامت دائم و تابعیت این کشور برای شما وجود خواهد داشت.

مدارک لازم برای اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج شامل موارد زیر می باشد:

 • درآمد حداقل 4 هزار درهم

 • اقدام برای اخذ ویزای توریستی امارات برای زوج غیر اماراتی

 • کپی پاسپورت زوجین

 • کپی از کارت eGate

 • سند ازدواج تایید شده توسط وزارت امور خارجه

  برای سرمایه گذاران که مایل به ایجاد یک کسب و کار در منطقه آزاد می باشند

 • ارائه قرارداد کاری

 • تاییدیه سلامت پزشکی

 • پرداخت هزینه تاییدیه سلامت پزشکی به مبلغ 100 درهم

 • سه قطعه عکس پاسپورتی

فایل تصویری موسسه ملک پور درازدواج با فرد خارجی

video مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق تولد

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق تولد از والدین اماراتی یکی دیگر از راه های اخذ اقامت و تابعیت این کشور می باشد. کشور امارات از سیستم خون پیروی می کند و تنها با تولد فرزند در کشور امارات به کودک تابعیت داده نمی شود مگر اینکه یکی از والدین فرزند اماراتی باشند. همچنین در صورتی که فرزند از پدری نامعلوم و مادری اماراتی متولد شده باشد، به وی تابعیت امارات اعطا خواهد شد. و هیچ گونه حقی برای اعطای تابعیت و اقامت به والدین فرزند ایجاد نخواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت از طریق تولد در امارات:

 • کپی پاسپورت و مدارک شناسایی والدین و فرزند

 • عکس پاسپورتی والدین

 • سند ازدواج والدین

 • گواهی تولد فرزند در امارات

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق پناهندگی

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات از طریق پناهندگی یکی از راه های  مهاجرت به این کشورها می باشد که  بدترین، خطرناک ترین و نامناسب ترین راه مهاجرت شمرده می شود.

موسسه حقوقی ملک پور و موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی انجام نمی دهد و این مطالب تنها به منظور اطلاع و آگاهی عموم از مضرات و خطرات پناهندگی تهیه شده است.

براساس قوانین کشورهای حوزه خلیج فارس نظیر امارات، مهاجرت موضوع دلچسب و مورد علاقه ای محسوب نشده و استقبال چندانی از مهاجران به عمل نخواهد آمد و قوانين پناهندگي در اين كشور آنچنان تحت تاثير قوانين حقوق بشر نمي باشند. کشور امارات عموماض هیچگونه مسئولیتی در قبال پناهندگان قبول نکرده و شرایط بسیار دشواری را برای آنان در نظر گرفته است. پیشنهاد می شود این راه دشوار و غیر انسانی با راه های قانونی و موجه مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری و سایر رشو های قانونی جایگزین شوند.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس برای هنرمندان و افراد موفق

اقامت افراد موفق و هنرمندان ویژه افرادی است که دارای سابقه ویژه و درخشان هنری و فرهنگی و ورزشی هستند. کشورهایی که این شرایط را برای نخبگان و افراد خاص مهیا کرده اند انگشت شمار هستند. کشورهایی نظیر امریکا و کانادا از این برنامه های مهاجرتی استقبال کرده و شرایط را برای ورود و اقامت این اشخاص مهیا کرده اند. کشور امریکا شرایط ورود هنرمندان را با ویزای eb1 فراهم آورده و افرادی که دارای رزومه درخشان و بین المللی در زمینه های هنر، کار، تجارت و ورزش دارند می توانند جهت دریافت این ویزا اقدام کرده و در نهایت گرین کارت (اقامت دایم) امریکا را بدست بیاورند. در کانادا برنامه خود اشتغالی برای جذب این اشخاص وجود دارد. خود اشتغالی یکی از روش های اخذ اقامت دائم کانادا محسوب می شود. کشورهای حوزه خلیج فارس و  امارات برنامه ای برای مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس برای هنرمندان و افراد موفق نداشته و شرایطی را برای کار و اقامت این افراد مهیا نکرده اند و این امکان برای این افراد در این کشورها وجود نخواهد داشت.

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و راه های جایگزین

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و به ویژه امارات، از نقاط و جنبه های متفاوت مورد بررسی قرار گرفت. امروزه، متاسفانه به دلالیل مانند نبود امنیت کافی برای تجارت سرمایه گذار و امکان ضبط سرمایه به دلیل نبود نظام قضایی مستقل، درآمد کاهش یافته در این کشورها، لزوم ترک خاک این کشورها پس از پایان مدت قرارداد کاری، وجود فساد اداری و احتمال رکود سرمایه در این کشورها، سرمایه گذاری در کشورهای حوزه خلیج فارس امری پر ریسک محسوب شده و نیاز به تفکر و بررسی دقیق تر دارد.

امروزه از دید بسیاری از سرمایه گذاران و سرمایه داران، کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله امارات بیشتر گزینه مناسبی برای تفریح و خوش گذرانی شناخته می شوند تا گزینه ای مطمئن برای سرمایه گذاری و کار؛ و دلیل این موضوع را شرکت ها و مغازه های بسته شده و سرمایه راکد بسیاری از سرمایه گذاران در این کشورها عنوان می کنند.

پیشنهاد ما کار و سرمایه گذاری در کشورهایی است که دارای امنیت اقتصادی، شفافیت اداری و قضایی، ترخ بیکاری پایین، اقتصاد و صنعت قدرتمند و شرایط رشد و پیشرفت بالا می باشند. کشورهایی مانند آلمان، اتریش، هلند، دانمارک و کانادا از جمله این کشورها می باشند.

به عنوان مثال سرمایه گذاری از طریق تاسیس استارتاپ با ارائه ایده نوآورانه در اتریش تنها با مبلغ 50 هزار یورو منجر به اخذ اقامت این کشور برای شما خواهد شد.

همچنین راه های مشابهی مانند فرانچایز، خرید ملک و ثبت شرکت در این کشورها با هزینه ای مناسب و عدم الزام برای ارائه سرمایه قبل از اخذ اقامت (تنها با ارائه میزان سرمایه موجود در حساب بانکی و ارزش املاک و دارایی های موجود در ایران) برای اخذ اقامت بهترین کشورهای جهان از لحاظ رفاه و اقتصاد امکان پذیر هستند. تیم مهاجرتی MIE آماده همکاری و راهنمایی در زمینه سرمایه گذاری سودآور در بهترین نقاط جهان به همراه امکان اخذ اقامت برای شما عزیزان است. لازم به ذکر است این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد.

همچنین راه هایی از جمله اخذ اقامت کشورهای سنت کیتس و گرانادا نیز امکان پذیر هستند که با توجه به وجود کشورهایی با شرایط بهتر و استانداردهای زندگی و سرمایه گذاری به روز تر، توصیه می شود با کشورهای اروپایی ذکر شده جایگزین شوند.

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در کشورهای حوزه خلیج فارس و بخصوص امارات نسبتا زیاد است . هزینه های مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس شامل هزینه های ماهیانه زندگی نیز خواهد بود. این هزینه ها بسته به سبک زندگی و شهر محل سکونت متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، هزینه اجاره منزلی کوچک در مرکز شهر دبی ماهیانه در حدود ۸۰۰۰ درهم است. ماهیانه در حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ درهم هزینه های آب، برق و گاز می بایست کنار گذاشته شود.

هزینه های زندگی یک فرد بطور ماهیانه در حدود ۴۰۰۰ درهم خواهد بود. با هزینه خورد و خوراک در امارات بسیار متغیر بوده و بسته به نوع منطقه، شهر، رستوران و غذای مصرفی خواهد داشت.. امارت کشوری است که می توانید درآن زندگی لوکس و تجملاتی داشته باشید. لازم به ذکر است شهر دبی یکی از گرانترین شهرهای دنیا برای اقامت به شمار می آید.

هزینه های تحصیل و زندگی در امارات

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و اخذ تابیعت کشورهای حوزه خلیج فارس

اخذ تابعیت و پاسپورت کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات و  همچنین مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس به منظور اخذ تابعیت و اقامت این کشورها از جمله مسایل مهم و مورد سوال مهاجرانی است که از راه های  مختلف به دنبال اخذ اقامت این کشورها می باشند. اما می بایست بدانید که هیچکدام از راه های ذکر شده به اخذ تابعیت و پاسپورت امارات را  منجر نخواهد شد. تنها در شرایطی که شخص ۳۰ سال در امارات اقامت داشته باشد می تواند اقامت دائم امارات را به دست آورد. قانون تابعیت دوگانه در امارات نیز به رسمیت شناخته نمی شودو چنانچه شخصی بخواهد تابعیت امارات را بدست آورد می بایست تابعیت قبلی خود را سلب کند.

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و سخن پایانی

مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس، اخذ اقامت کشورهای حوزه خلیج فارس و مدارک و شرایط لازم جهت اخذ اقامت و مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. با عنایت به شرایط سخت کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات برای اعطای اقامت دایم و تابعیت توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جهت مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات از مشاوره حقوقی در زمینه مهاجرت برخوردار شوید تا بتوانیم راه های جایگزین و مناسبی برای اخذ اقامت و تابعیت را به شما عزیزان معریف نمائیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت امارات، سوالات خود را زیر این مقاله مطرح نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان پاسخگوی سوالات شما باشند و یا با مشاوران مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش تماس بگیرید تا از راهنمایی و مشاوره تلفنی رایگان در زمینه اقامت امارات بهره مند شوید.