مهاجرت به کبک

مهاجرت به کبک

مهاجرت به کبک ۲۰۱۸ یکی از راههای مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ میباشد ، برای مهاجرت به استان کبک باید حائز شرایطی باشید که این مقاله به آن خواهیم پرداخت ، و درمورد موضوعات مهاجرت به کبک ۲۰۱۸ ، امتیاز بندی کبک ۲۰۱۸ ، و محاسبه امتیاز کبک ، ثبت نام کبک ۲۰۱۸ ، جدول امتیاز بندی کبک ۲۰۱۸ تا حد ممکن توضیح خواهیم داد. و البته که مهاجرت ۲۰ هزار دلاری کبک یکی از بهترین راههای سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائمی کانادا و در نهایت اخذ تابعیت و پاسپورت کانادایی میباشد . آیا تاکنون راجع به مهاجرت به کبک  اطلاعاتی کسب نموده اید؟ آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک اطلاعات لازم را به دست نیاورده اید؟ آیا تمایل به مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک دارید؟

شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره ای تلفنی رایگان مؤسسه حقوقی ملک پور با سابقه ترین مؤسسه حقوقی در زمینه حقوق بین الملل و مهاجرت در خاورمیانه، به عنوان یکی از متقاضیان مهاجرت به کانادا از تجارب و اطلاعات وکلا و مشاورین این مجموعه بزرگ استفاده نمایید.

 

فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب جذابیت های ایالت زیبای کبک

video مهاجرت به کبک

 

کبک از ۱۷ منطقه تشکیل شده است که هر از این مناطق از امتیازات خاصی برخوردار است. فرصت های شغلی نیز از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است و هزینه زندگی نیز در هر منطقه متفاوت از سایر مناطق است. سالانه هزاران نفر که به صورت تخصصی حرفه ای را دنبال می کنند وارد کبک می شوند. کبک در جهان به عنوان محیطی منحصر به فرد شناخته شده است و جامعه کبک سالانه مهاجران زیادی را با استقبال می پذیرد.

شما متقاضیان مهاجرت به کبک می توانید جهت اطلاع کامل از شرایط مهاجرت به کبک و جزئیات اقدام برای کانادا می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاورین با تجربه این مؤسسه بهره مند شوید.

فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب کبک

audio مهاجرت به کبک

چرا مهاجرت به کبک؟

بسیاری از بهترین مناطق شهری و روستایی و بهترین امکانات شغلی در کبک وجود دارند کبک دید شما را به زندگی تغییر می دهد و کمک می کند به هدف خود در زندگی دست یابید.

طرق مهاجرت به کبک:

 • سرمایه گذاری
 • کارآفرینی
 • خود اشتغالی

 

قبل شروع کار و اقدام به منظور مهاجرت به کبک ۹ مرحله می بایست طی شود:

۱ . اخذ اطلاعات کامل در مورد کبک

۲ . ارزیابی پرونده و شانس خود به صورت آنلاین توسط استان کبک

در آزمون ارزیابی اولیه برای مهاجرت به کبک با عنوان PEI شخص می بایست به دقت به پرسش ها پاسخ دهد. در این آزمون دانش زبان و تجربه کاری شخص بررسی می شود.

۳ . شخص متقاضی می بایست به طور کامل و دقیق  از شرایط نیروهای متخصص اطلاع داشته باشد

شرایط با این عناوین می باشند: سطح تحصیلات و منطقه ای که شخص در آن مشغول به تحصیل بوده است، تجربه و سابقه کاری، دانش زبانی در انگلیسی و فرانسه، داشتن بستگان در کبک که اقامت دائم داشته باشند، دارا بودن پیشنهاد کاری از کبک و کارفرمایی که شرایط شخص متقاضی را جهت استخدام پذیرفته باشد، توضیح مشخصات همسر در صورت واجد شرایط بودن وی، داشتن فرزندان  با سن زیر ۱۹ سال به عنوان همراه شخص متقاضی، پس از گذشت سه ماه از ورود به کبک شخص می بایست قرارداد کاری منعقد کند و به خودکفایی مالی برسد در صورتی نیازهای خود و خانواده خود را برطرف کند.

۴ . قبل از اتمام برنامه مهاجرت شخص باید موانعی که مهاجران جهت یافتن شغل با آن رو به رو می شوند را بداند و هزینه های زندگی در کانادا و کبک را به طور دقیق بررسی نماید.

۵ . ارسال تقاضا نامه رسمی مهاجرت

این تقاضا نامه باید براساس نیروی متخصص باشد و فرم می بایست به صورت آنلاین تکمیل شود. همچنین پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین انجام می پذیرد. اگر در این مرحله قصد تغییر در مشخصات فرم خود را داشتند باید این تغییر به صورت فایل PDF از طریق ایمیل به همراه مدارک درخواستی تا حداکثر ۳۰ روز پس از تغییر ارسال شود.

۶ . تأیید نهایی فرم و تقاضانامه برای درخواست اقامت دائم دولت کانادا

۷ . آمادگی قبل از سفر نهایی به کبک

۸ . اقدام به پذیرش کبک در فرودگاه Montreal

اگر شما از کشورهای خارجی برای اولین بار وارد کبک شوید از کنترل گمرکی کانادا می بایست بگذرید. برای این کنترل شخص وارد اتاقی به نام Accueil Quebec می شود که پذیرای شخص به جهت راهنمایی         می باشد. پرسنل این بخش راهنمایی هایی در باب چگونگی دسترسی به خدمات کانادا خواهند داشت. به پیشنهاد ثبت نام رایگان در یکی از جلسات این گروه داده خواهد شد که در جهت کاریابی شما را یاری نمایند.

مؤسسه حقوقی ملک پور می تواند شما را در راه اقدام جهت مهاجرت به کانادا یاری نماید و راهنمایی های مفیدی جهت این اقدام به شما ارائه دهد.

۹ . گام هایی جهت موفقیت در ورود به کبک

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب سرمایه گذاری در کبک

audio مهاجرت به کبک

جهت هموار نمودن مسیر کاری در کبک می توانید سازمان ها و شرکت هایی را برای ادغام بیزینس خود انتخاب کنید. بهترین راه این است که به محض ورود برنامه ای داشته باشید: محل زندگی خود را انتخاب کنید، منزل مسکونی خود را بیابید، در اسرع وقت جهت اخذ کارت بیمه بهداشت و درمان اقدام نمایید، در کالج زبان فرانسوی ثبت نام کنید، به خدمات عمومی و خدمات بانکی دسترسی یابید، به دنبال کسب و کار و یا خود اشتغالی باشید

افراد زیادی قصد مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک را دارند. مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک از طرق مختلفی امکانپذیر است که در این مقاله یک به یک این طرق را بررسی خواهیم کرد.

مهاجرت به کبک کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک با تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

 

 

 • سرمایه گذاری

این نوع از مهاجرت زمان خاصی جهت اقدام دارد که طبق قانون جدید فاصله زمانی بین ۳۱ آگوست ۲۰۱۵ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۶ زمان اقدام جهت سرمایه گذاری در ایالت کبک در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است حداقل ۱۲۰۰ نفر از چین، هنگ کنگ و ماکائو اقدام می کنند و قابل قبول می باشند. سرمایه گذارانی که از طریق آزمون ها و نظرسنجی وزارتخانه های کبک امکان ادامه پرونده و بررسی درخواست اقامت را خواهن داشت می بایست از سطح قابل قبولی از زبان فرانسه برخوردار باشند. پرونده ها به طور معمول در مونترال بررسی می شوند

 

 • کار آفرینی

بیشترین تعداد تقاضا می بایست ۱۵۰ پرونده باشد که پرونده ها می بایست تحت برنامه ای با عنوان کارآفرینان در مونترال بررسی شود. شخص می بایست حداقل ۳۰۰ هزار دلار کانادا دارایی داشته باشد که البته این سرمایه می بایست به طور مشخص از راه قانونی بدست آمده باشد. شخص می بایست حداقل ۲ سال سابقه کار اجرایی در کار مورد تقاضا داشته باشد و حداقل ۵ سال از شروع کار گذشته باشد. بیزینس های درخواستی شامل بیزینس های کشاورزی، صنعتی، تجارتی و بازرگانی می شوند. افراد می توانند به همراه همسر خود این امر را تقاضا نمایند به عنوان اینکه شریک فرد در این کارآفرینی باشد و ۲۵ درصد سهام می تواند متعلق به همسر متقاضی باشد.( حداقل ۱۰۰ هزار دلار کانادا)

کارآفرینی می بایست به صورت زیر باشد:

به صورت تمام وقت در یکی از برنامه هایی که مورد قبول دولت کانادا وکبک باشد مشغول به کار شود و تجربه کاری و یا گواهینامه ای در دوره های مدیریت و برنامه ریزی مربوطه داشته باشد.

شرایط زیر می بایست مهیای انجام این امر باشد:

شرط سن_ مهارت زبان و دانش زبانی_ سابقه کاری_ توانایی شخص برای هدایت و به سرانجام رساندن یک پروژه بیزینسی در کبک_ دانش قابل قبول شخص از ایالت کبک

 • خود اشتغالی

  self- employment

به منظور اقدامم در این زمینه می بایست شرایطی وجود داشته باشد:

۱ . باید در دوره های حرفه ای و آموزشی شرکت کنید

۲ . دارایی خالص حداقل ۱۰۰ هزار دلار که از طریق قانونی به دست آمده باشد

۳ . سابقه کاری حداقل ۲ سال به  عنوان یک کارگر در تجارت برای کبک

شایان ذکر است در بسیاری از موارد متاسفانه دوستان بدون اطلاع از قوانین موجود به منظور مهاجرت به کشور کانادا از طریق ایالت کبک و یا با مشاوره نادرست از طریق موسسات غیر حقوقی یا نا معتبر برای امر مهاجرت به کانادا اقدام نموده و راه به جایی نبرده اند ، مهاجرت به کبک کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک با تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن قریب به ۱۴ سال سابقه در امر مهاجرت و با اطلاع و اشراف کامل بر قوانین و حقوق بین الملل آماده ارایه خدمات ویژه به شما متقاضیان مهاجرت به کانادا می باشد.

 

12 پاسخ
 1. علی رضا گفته:

  سلام
  من ۲۶ ماه سابقه کار دارم که ۶ ماه از آن را به صورت از راه دور با شرکت همکاری داشتم.شرکت در ایرانه و خودم ۶ ماهه نروژم.برای کل این ۲۶ ماه برای من هم بیمه رد شده هم مالیات این سابقه کار قابل قبوله؟تو حوزه برنامه نویسی کار می کنم.

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. Jamal گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  بنده٣١سال سن دارم،بامدرك فوق ليسانس. حسابداري،زبان انگليسي هم تا حدودي قوي هستم و متاهل
  خانمم هم ليسانس حسابداري…ايا ميتوانم براي اقامت كانادا اقدام كنم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. شهرام سلیمانی گفته:

  سلام
  من 35 سال با مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی با سابقه کار 7 سال با بیمه در شرکت شبکه اینترنی با سمت سوپروایزر .
  کلا میخوام بدونم با گرفتن مدرک B1 فرانسه میتونم اقدام کنم برای کبک ؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان را دارید . اما موقعیت های بهتری در بریتیش کلمبیا وجود دارد که نیاز به ielts دارد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. حمید گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۳۳ سال سن دارم و کارشناسی مهندسی فناوری صنایع شیمیایی با سابقه کاری ۱۰ سال همسرم دیپلم حسابداری دارد و ۲ فرزند کوچک دارم . میخواستم واسه اسکیل ورکر اقدام کنم ولی امتیازم ۴۵ هست . من میتونم ثبت نام و سابمیت کنم و قبل از بررسی پرونده مدرک زبان فرانسه ارائه بدم . لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنون اقای دکتر

  پاسخ
 5. Farshad گفته:

  با سلام خدمت شما آقای ملکپور وهمکاران عزیزتون ببخشید مزاحمتون شدم قرض از مزاحمت اسم من فرشادزیبایی دانشجو کاردانی رشته مکانیک وسابقه ۲بارشرکت در مسابقات ملی مهارت( المپیاد در رشته مکانیک خودرو)هستم و کسب مقام اول را دارم.به تازگی موفق به درست کردن دستگاهی که مخصوص کوره های آخر پزی بوده شدم و در مرحله ثبت اختراع می باشم.می خواستم اگه امکان داره کمکم کنید که آیا میتونم داخل کانادا اختراع ام را به ثبت برسانم (اگه میتونم مراحلش به چه صورته و چه مقدار زمان و هزینه لازمه) یا به وسیله ثبت اختراع مهاجرت کنم خواهش میکنم اگه امکان داره توضیح بدید من بارها سِئوالم را مطرح کردم ولی موفق به دریافت پاسخ آن نشودم خواهش میکنم لطف کنید پاسخ سئوالم رو بدید ممنون میشم وامیدوارم شاد و پیروز باشید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان ثبت اختراع در کشور کانادا وجود دارد اما ثبت اختراع در این کشور شرایط و ویژگی های خاص خود را داراست. برای اخذ اطلاعات در این زمینه باید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. علی گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز جناب ملکپور
  بنده ۴۴ سال سن دارم متاهل و دارای یک پسر ۱۳ ساله
  با مدرک کارشناسی معماری و خانمم مترجمی زبان
  میخواهم از طریق برنامه تجربه کبکی (peq) که محدودیت سنی نداشته اقامت کانادا بگیرم لطفا راهنمایی فرمایید و آیا به غیر از این روش و سرمایه گذاری گزینه ای برای مهاجرت به کانادا دارم.
  بسیار از لطف و محبت شما سپاسگزارم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام همان طور که خود شما مطلع هستید روش های زیادی برای ورود به کشور کانادا وجود دارد . بهتر است شرایط خود را کاملتر اعلام نمایید تا بتوانیم شرایط شما را دقیقا بررسی نماییم . همچنین میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر همکار مستقل تماس حاصل نمایید .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.