مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک ۲۰۱۸  چگونه است؟ آیا با مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک آشنایی دارید؟‌ آیا امکان خرید ملک در کانادا برای اتباع خارجی وجود دارد؟ آیا تمایل دارید در ارتباط با مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک اطلاعات کسب نمایید؟ آیا خرید ملک در کانادا امکان پذیر است؟ دلایل مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک را می دانید؟ شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک چیست؟ هزینه های مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک چقدر محاسبه شده است؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک  در کانادا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

فایل تصویری آقای ملک پور ( دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب سرمایه گذاری

video مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

فایل تصویری آقای ملک پور ( دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب روش های مهاجرت به کانادا

video مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

 

امروزه افراد متعددی قصد مهاجرت به کانادا را دارند و تمایل دارند از طریق خرید ملک در کانادا یا سرمایه گذاری در کانادا به این کشور ورود داشته باشند، کشور کانادا به دلایلی از جمله مهاجرپذیر بودن، جاذبه های توریستی و تفریحی و انگلیسی بودن زبان آن گزینه بسیار مطلوبی برای مهاجرت افراد می باشد، خرید ملک در کشورهای مختلف از جمله خرید ملک در کانادا موضوعی است که در سالیان گذشته مورد توجه واقع شده است و افرادی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند و قصد دارند اقامت کانادا را به دست آورند به گزینه خرید ملک در کانادا رجوع می کنند. نکته ای که باید مدنظر قرار گیرد این است که افرادی که با سرمایه گذاری در کانادا یا خرید ملک در کانادا و سایر کشورها مواجه هستند حتما باید قبل از اقدام، اطلاعات لازم و کافی در زمینه خرید ملک در کانادا را اخذ کنند و سپس اقدام به این عمل حقوقی نمایند.

 

متداولترین نوع خانه های مردم کانادا، خانه های مستقل یا خانه های دوپلکس (Duplex) است. شما همچنین می توانید نسبت به خرید آپارتمان (condo) یا خانه های به هم چسبیده (town house) اقدام نمایید. البته ممکن است قیمت یک کاندو از قیمت یک خانه گرانتر باشد. در کانادا اکثر آپارتمان ها معمولا برای اجاره مورد استفاده قرار می گیرد.

 • دوپلکس خانه ای است که به دو قسمت تقسیم شده و برای دو خانواده مختلف یا دو گروه مردم قابل استفاده می باشد.
 • Condo  یا کاندو یک واحد آپارتمانی است که دارای مالکیت شخصی می باشد.
 • خانه به هم چسبیده ملک مسکونی شهری است که دارای ورودی مستقل می باشد و معمولا ساختمانی کم عرض است که یک قسمت از یک بلوک یا ساختمان های مشابه را تشکیل می دهد.

در اینجا خرید خانه مزایایی دارد، خرید خانه علاوه بر اینکه یک سرمایه گذاری است، بطور همزمان امکان پس انداز برای شما و خانواده تان را فراهم می نماید.

در آغاز سال ۲۰۱۰، میانگین قیمت هر خانه در مونترال در حدود ۲۵۹.۰۰۰ دلار و میانگین قیمت خانه در سطح ملی کانادا در حدود ۳۲۹.۰۰۰ دلار بوده است. توجه به این نکته ضروری است که تغییرات قیمت مسکن بستگی به روند بازار دارد.

قوانین در سراسر دنیا (در خصوص مالکیت افراد خارجی) به تابعیت خریداران خارجی که در کانادا ملک خریداری می کنند ارتباطی ندارد. حتی شهروندان کانادا که بیشتر از یک سال است که در خاک کانادا حضور ندارند و در خارج از کانادا سکونت دارند نیز می توانند در کانادا ملک خریداری نمایند. کانادا پذیرای همه افراد خارجی که از سرتاسر دنیا تمایل به خرید ملک در کانادا دارند می باشد و هیچ محدودیتی برای آنها وجود ندارد، بر روی نوع ملکی که خریداری می کنند نیز هیچ محدودیتی تایین نشده است. این را مد نظر داشته باشید که خرید ملک یا مسکن در کانادا اجازه استفاده از حقوق شهروندی و مهاجرتی را نمی دهد و اگر شما تمایل به زندگی در کانادا دارید و می خواهید اقامت کانادا را اخذ نمایید یا مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک را داشته باشید می بایست یکسری شرایط را اخذ نمایید. برای ورود به کانادا باید صلاحیت افراد بررسی گردد، اگر شما متقاضی کار کردن درکانادا یا تحصیل در کانادا و یا سفرتوریستی و اقامت بلندمدت درکانادا هستید باید شرایط مورد نظر را دشته باشید. یکسری سوالات وجود دارد که باید شما در فرم درخواست به آنها پاسخ دهید، هر طرح مهاجرتی فرم خاص خود را داراست و شرایط متناسب با خود را دارد. می توان گفت تقریبا ده تا پانزده دقیقه زمان می برد تا فرم شما تکمیل گردد.

موارد مورد تقاضا در فرم برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک عبارت است از:

 • ملیت متقاضی
 • سن متقاضی
 • توانایی زبان متقاضی
 • تحصیلات متقاضی
 • سابقه کار متقاضی
 • درآمد و دارایی متقاضی (اعم از مالی و غیر مالی)
 • حضور خانواده متقاضی در کانادا یا عدم حضور آن ها
 • پیشنهادات شغلی متقاضی

 

بحث های اقتصادی و مالی برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

هنگامی که افرادی که اقامت کانادا را ندارند خواهان خرید ملک در کانادا باشند باید به بنگاه های املاک و خرید و فروش ملک مراجعه نمایند. امکان خرید ملک با وام های مسکن نیز برای اتباع خارجی وجود دارد، وام دهندگان در کانادا کارهای مربوط به تامین مالی خرید خانه را برای افرادی که اقامت کانادا ندارند انجام می دهند و به آنها در این زمینه کمک و یاری می رسانند، متقاضیان یکسری پرداخت های بیشتر را در برخواهند داشت این بدان معنی است که وام هایی که اتباع بیگانه برای خرید ملک در کانادا دریافت می کنند با بهره و سود می باشد. بیشتر متقاضیانی که اقامت ندارند نیاز دارند که ۳۵ درصد از قیمت کل را همان ابتدای امر پرداخت نقدی کنند. وام دهندگان به متقاضیان خرید ملک در کانادا کمک می کنند تا ببینند با توجه به درآمد و دارایی شان توان پرداخت این ۳۵ درصد را دارند یا خیر و همچنین با متقاضی یک عقد رهن منعقد می کنند. نرخ بهره ای که از طریق وام رهن به وام دهندگان میرسد نسبت به میزانی که شهروندان خود کانادایی می بایست پرداخت کنند بیشتر است. مانند هر سرمایه گذاری دیگری بسیار با اهمیت است که برای خرید یا فروش هر ملک در کانادا با یک حسابدار در ارتباط باشید زیرا بحث مالیاتی شما را مرتفع می سازد و دیدگاه مالیاتی شما را حرفه ای می کند به عنوان مثال زمانی که به عنوان یک خریدار خارجی، ملکی را در شهر تورنتو خریداری می کنید باید همان میزان مالیات را پرداخت نمائید که یک شهروند کانادایی پرداخت می کند. اولین باری که قصد دارید به عنوان یک شهروند خارجی یک ملکی را خریداری کنید باید شرایط گرفتن وام و وام تخفیف مالیاتی ملک را داشته باشید، با توجه به اینکه برای خرید ملک در کانادا هیچ مالیات اضافه ای برای افراد غیر مقیم (اتباع بیگانه) در نظر گرفته نمی شود ولی برای فروش ملک در کانادا یکسری پیامدهای مالیاتی برای افراد غیر مقیم وجود دارد. فرم ها، فرآیند ها و مجازات هایی با توجه به اداره امور مالیاتی و آژانس مالیاتی کانادا(CRA)  وجود دارد که با توجه به قوانین اداره مالیات مراحل، فرم ها و مجازات ها پیش بینی شده است. برای اینکه جزئیات بیشتر این موضوع را در باب خرید و فروش ملک در کانادا بدانید می بایست به وب سایت رسمی اداره مالیات و آژانس مالیاتی کانادا مراجعه نمائید و حتما به شما عزیزان پیشنهاد می گردد که باید با یک حسابدار و یک وکیل مهاجرت به کانادا، موضوع خرید و یا فروش ملک در کانادا را دنبال کنید.

اگر متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک یا خرید ملک به عنوان یک فرد غیر مقیم در کانادا هستید خیلی اهمیت دارد که به یک وکیل که به پیچیدگی های مالکیت خارجی اشراف دارد مراجعه نمائید، همانطور که در این مقاله ذکر شد صرف خرید ملک در کانادا نمی توان اقامت این کشور را اخذ کرد و می بایست از سایر طرق مهاجرت همچون تحصیل در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، ویزای توریستی و تولد فرزند در کانادا یا ازدواج با اتباع کانادایی و از همه مهمتر ویزای کاری کانادا برای مهاجرت به کانادا استفاده نمایید و برای مهاجرت به کانادا حتما به شما عزیزان توصیه اکید می شود که در این راه حقوقی از وکیل مهاجرت به کانادا بهره ببرید تا بتوانید با خیال آسوده تر به هدف خود برسید. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک، شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک، نکات مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به کانادا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

Rating: 4
6 پاسخ
 1. مهدی صبوری گفته:

  با سلام و خسته نباشید من 36 سال سن دارم دیپلم معماری دارم متاهل هستم و فرزند ندارم . همسرم لیسانس حسابداری هستن .وخودم 12 سال سابقه کار در رشته ساخت قالبهای برش جعبه و کارتن به اصطلاح قالبسازی چاپ و بسته بندی را دارم و از لحاظ خرید ملک حدود 150/000 دلار توانایی خرید ملک دارم آیا میتوانم به یکی از شهرهای کانادا مهاجرت کنم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   با سلام و عرض ادب،
   امکان دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک ممکن نیست. شما می توانید در تماس با مشاورین مجموعه بر اساس توانایی مالی و سایر شرایط خود، روش های مهاجرتی مناسب خود را بررسی نمایید.
   * مانا باشید *

   پاسخ
 2. maziar samiei گفته:

  با سلام و خسته نباشید با خرید ملک در کانادا و یا استرالیا امکان اقامت هست ؟ و یا برای اقامت از طریق ملک کدام کشور مناسب تر است

  پاسخ
 3. رامین صدر گفته:

  سلام ژاپن زندگی می‌کنم به زبان آلمانی و انگلیسی مسلط هستم و اقامت دایم ژاپن را دارم و۳۶ سال سن دارم .من می‌توانم از طریق خرید مغازه اقامت کانادا را بگیرم. ویک سوال دیگر من فکر کنم شمادر مورد کشور اتریش اطلاعات زیادی دارید من قبلا در شهر لینزدو سال زندگی کردم آیا با خرید ملک یا مغازه میشه اقامت گرفت.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.