مهاجرت به هلند

 • طرق مهاجرت به هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق کار
 • مهاجرت به هلند از طریق تحصیل
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به هلند از طریق ازدواج
 • مهاجرت به هلند از طریق تولد
 • مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی
 • ویزای کوتاه مدت هلند
 • ویزای بلند مدت هلند
 • شهروندی هلند
مهاجرت به هلند 300x300 مهاجرت به هلند

برای سنجش رایگان شرایط خود می توانید دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند و یا در صورت تمایل می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

طرق مهاجرت به هلند

شرایط مهاجرت به هلند و قوانین جدید مهاجرت به هلند را از منابع موثق استخراج نموده و خدمت شما ارائه داده ایم ، در بین راه های متنوعی که در ذیل آمده شرایط مهاجرت به هلند برای افرادی که دارای مهارت هستند و یا شرایط تحصیل دارند و یا امکان سرمایه گذاری و کارآفرینی راه های متفاوتی تعریف شده است ، حال اگر شما با هر مدرکی به دنبال شرایط مهاجرت به هلند میباشید می توانید در بخش بندی های مختلف این مقاله بسته به شرایط خود اطلاعات کسب نمایید

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب مهاجرت به هلند

video مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار

همه شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس، به استثنای کرواسی، می توانند بدون محدودیت در همه بخش ها کار کنند. اگر کارفرما خواستار مدرک اقامت قانونی در هلند باشد، نامه IND را به او نشان دهید، که تغییر شرایط در سال ۲۰۱۴ در آن توضیح داده شده است، که به موجب آن شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس دیگر نیاز به ثبت اقامت بلند مدت خود در هلند ندارند.

در حال حاضر، برای شهروندان کرواتی محدودیت کار وجود دارد: آنان تنها در صورتی می توانند در هلند کار کنند که کارفرما اجازه کار آنها را برای ۱۲ ماه اول اخذ کند. پس از ۱۲ ماه اشتغال قانونی مستمر، می توان آزادانه و بدون اجازه کار در هلند کار کرد. این محدودیت ها در سال ۲۰۱۸ تجدید نظر خواهد شد اما تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ اعتبار دارد.

اتباع کشورهای ثالث (یعنی کسانی که خارج از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس باشند) معمولا تنها در صورتی می توانند در هلند کار کنند که کارفرما به نام آنها اجازه کار بگیرد. IND در حال حاضر مجوز واحدی ارائه می دهد که به عنوان اجازه کار و اجازه اقامت عمل می کند، و با عنوان GVVA شناخته می شود، که به طور کلی برای کارکنانی صادر می شود که برای بیش از سه ماه به هلند می آیند. معمولا کارفرما برای این مجوز درخواست می دهد و مجوز برای مدت سه سال صادر می شود.

برخی از افراد واجد شرایط این نوع مجوز نیستند، و کارفرما باید برای مجوز کار جداگانه (TWV) درخواست دهد.

اگر بر اساس اجازه اقامت به عنوان “یک مهاجر بسیار ماهر”، و یا به عنوان فارغ التحصیلی که مدت یک سال را در جستجو برای کار می گذراند، به هلند می آیید، شما می توانید بدون اینکه کارفرما برای شما درخواست مجوز کار جداگانه بدهد، کار کنید. اگر به عنوان یک محقق علمی آمده اید، موسسه پژوهشی نیازی به اخذ اجازه کار برای شما ندارد، با این حال، اگر همزمان برای کارفرمای دیگری کار می کنید، کارفرمای دیگر شما نیاز به دریافت این مجوز دارد.

در برخی موارد، اعضای خانواده از همان بستگان خود که در هلند زندگی می کنند، برخوردار می شوند؛ بنابراین اگر بستگان یا شریک شما در حال حاضر اجازه کار دارد، شما نیز می توانید کار کنید، بدون اینکه کارفرای شما نیاز به اخذ مجوز کار برای شما داشته باشد. شما می توانید در مورد هر یک از انواع اجازه اقامت (در ادامه) مطالعه کنید تا اطمینان حاصل کنید که آیا به اجازه کار نیاز دارید یا خیر، بسته به اینکه چه نوع مجوزی متناسب با وضعیت شما است.

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

کشور هلند دارای 8 .17 میلیون جمعیت میباشد .

کشور هلند دارای یکی از قدیمی ترین و مورد احترام ترین سیستم های آموزش عالی در جهان است و و قدمت آن به قرن ۱۶ میلادی برمیگردد. همین دلیل است که تحصیل در هلند به عنوان یکی از محبوب ترین کشورها برای افرادی است که قصد دارند در رده های مختلف به ادامه تحصیل در کشور هلند بپردازند.
دانشگاه های هلند غالبا مدرک زبان و همچنین cv تحصیل شما را نیاز در خواست می کنند.

در صورتی که شما مدارک پیش نیاز خود را به دانشگاه مقصد خود در هلند تقدیم نمایید، میتوانید پذیرش تحصیل در هلند را اخذ کنید. سپس می توانید در خصوص مهاجرت تحصیلی ، اخذ پذیرش ویزای تحصیلی و اقامت و تحصیل در هلند اقدام بفرمائید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل در هلند

audio مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

باتوجه به عواملی از قبیل اینکه :
اقتصاد هلند اقتصادي رو به رشد مي باشد .
هلند عضو سازمان تجارت جهاني است.
استانداردهاي سرمايه گذاري در اكثر معاهدات دو جانبه يا چند جانبه كه کشور هلند عضو آن مي باشد ، رعايت گرديده است .
ايران در هلند داراي سفارت مي باشد و همچنين هلند هم در ايران داراي سفارتخانه مي باشد
سرمایه گذاری در هلند مناسب بنظر میرسد.

با سرمایه گذاری در هلند یا اتریش و سوئیس پس از 5 سال می توان درخواست اخذ پاسپورت هلند یا اتریش و سوئیس را نمود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در هلند

video مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق تولد

سیستم تولد در هلند سیستم خون است یعنی تنها کودکی که از یک پدر یا مادر هلندی متولد شود میتواند از طریق تولد تابعیت هلند را اخذ نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

اخذ تابعیت کشور هلند از طریق ازدواج در هلند با یک فرد تبعه هلندی ممکن است .افراد باید قبل از ازدواج مدت ۲ سال را با هم نامزد بوده باشند. برای اثبات این موضوع که قصد این افراد واقعا ازدواج است یا خیر باید مدارکی ارائه شود که این افراد برای مدت ۲ سال باهم در ارتباط بودند.

این مدارک میتواند اعم از عکس و فیلم خانوادگی، مدارک سفر، متن چت با یکدیگر و پرینت تلفن باشد .

فایل تصویری موسسه ملک پور درازدواج با فرد خارجی

video مهاجرت به هلند
ازدواج در هلند
اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

سازمان پناهندگی در کشور هلند برای افرادی که جانشان در معرض خطر است و اینکه اگر به کشور خود بازگردند به خطر می افتند برنامه ی پناهندگی را ترتیب داده که با این حال که روشهای خاصی برای تعیین اینکه انها یک پناه جوی واقعی هستند یا خیر وجود دارد تعداد پناهندگان روز بروز افزایش داده می شود.پناهندگی نامطلوب ترین و پرخطر ترین راه مهاجرت است و موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی در باب پناهندگی ارائه نمی دهد.

پناهندگی در هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video مهاجرت به هلند

ویزای اقامت کوتاه مدت هلند

برای کسانی که در مسیر خود به مقصد دیگری اقامت کوتاهی در هلند (حتی برای چند ساعت) دارند و یا تا سه ماه اقامت دارند، بسته به ملیت خود ممکن است نیاز به دریافت ویزای اقامت کوتاه مدت داشته باشند.

دو نوع ویزای اقامت کوتاه مدت وجود دارد:

ویزای نوع A فقط برای ترانزیت است و برای مسافرانی از ملیت های خاص که در مسیر خود به کشور دیگری خارج از منطقه شنگن در فرودگاه های هلند توقف دارند، مورد نیاز است. این ویزا تنها به شما امکان ورود به منطقه بین المللی فرودگاه هلندی را می دهد. اگر حتی برای یک روز از فرودگاه خارج شوید، نیاز به یک ویزای اقامت کوتاه مدت نوع C خواهید داشت.
ویزای نوع C (گاهی “ویزای توریستی” نامیده می شود) به شما اجازه می دهد تا به مدت سه ماه (۹۰ روز) در یک دوره شش ماهه در هلند (یا هر کشور دیگری در منطقه شنگن) اقامت داشته باشید. در این مدت شما می توانید در صورتی که کارفرمای شما یک مجوز کار به نام شما بگیرد، کار کنید اما نمی توانید بر اساس این ویزا درخواست اجازه اقامت دهید. شما مجبور به ترک هلند و ارائه درخواست در کشور خود می باشید.

ویزا و اجازه اقامت بلند مدت هلند: بیش از سه ماه

اگر قصد ماندن در هلند برای بیش از سه ماه دارید، جز در صورتی که ملیت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس را داشته باشید، ممکن است نیاز به ارائه درخواست برای ویزای بلند مدت (MVV) برای ورود به هلند و اجازه اقامت داشته باشید.

همه نیاز به MVV. ندارند. در صورت نیاز می توانید برای MVV و اجازه اقامت به طور همزمان و در یک پروسه واحد درخواست دهید که روش ورود و اقامت (TEV) نامیده می شود. هر دو مجوز به طور همزمان اعطا می شود؛ صدور MVV به شما اجازه ورود به کشور می دهد، و اسناد اقامت را در عرض دو هفته از ورود خود از دفتر IND دریافت خواهید کرد.

اگر به MVV نیاز ندارید، همچنان می توانید برای مجوز اقامت خود به روش TEV از خارج از هلند، و یا از IND پس ورود به هلند درخواست دهید.

شهروندی هلند

پس از زندگی به مدت پنج سال بدون وقفه در هلند (سه سال در صورتی که به مدت سه سال همسر یا شریک زندگی هلندی داشته باشید)، می توانید از طریق اعطای تابعیت، شهروند هلند شوید. شما باید واجد شرایط خاصی باشید، مانند اثبات اینکه شما می توانید به هلندی بنویسید و صحبت کنید، انکار ملیت قبلی خود (با چند استثنا)، و تغییر نام خود در صورتی که نوشتن و یا تلفظ آن به هلندی دشوار تلقی شود.

شما باید درخواست خود را از طریق شهرداری محلی خود ارائه دهید، اگر چه درخواست شما توسط IND بررسی می شود. این روند حدود یک سال طول می کشد.

سخن آخر

اعم راه های مهاجرت به هلند و شرایط ان ها در این نوشتار مورد تحلیل قرار گرفت.موسسه حقوقی ملک پور با تجربه ی کافی در امر پروسه مهاجرت به هلند بوده و در صورت نیاز به مشاوره در باب مهاجرت به هلند و بررسی شرایط خود میتوانید باما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

73 پاسخ
 1. Esi گفته:

  با سلام
  لطفا بفرمایید برای ادامه تحصیل درمقطع دکتری در کشور اتریش محدودیت سنی وجود دارد یا خیر؟ سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه رزومه تحصیلی و علمیتون بالا باشه و مدرک زبانتون با نمره خوب باشه و بتونین با این شرایط رضایت استاد راهنمای دانشگاه مورد نظرتون رو جلب کنید ممکنه بتونین پذیرش تحصیلی اتریش رو بگیرین.

   پاسخ
 2. ملزیار گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من ارشد مدیریت دارم و 33 سالم هست…همسرم لیسانس مکانیک دارند…ایشون 32 ساله هستن…زبان هلندی بلد نیستیم…بهترین روش مهاجرت به هلند برای ما چه هست؟کار؟تحصیل و یا ثبت شرکت؟
  ممنون از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای کار در هلند می بایست از کارفرمایی در این کشور جاب آفر بگیرین که در این زمینه شانس همسرتون بالاتره با توجه به رشته شون. جاب آفر رو هم میتونین در سایت های موسسات کاریابی در هلند پیدا کنین و مراحلش رو طی کنین.
   برای تحصیل باید با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون ارزیابی بشه.
   ثبت شرکت در هلند باعث اخذ اقامت نمیشه‌.

   پاسخ
 3. حسین گفته:

  سلام حسین هستم ۱۸ سالمه دیپلم رشته الکتروتکنیک در هنرستان فنی حرفه ای دارم دو سال شاگردی کردم وتوانایی تابلوسازی و سیمکشی صنعتی دارم میخواستم بدونم میتونم ویزای کار بگیرم. البته ۲۰۰۰۰دلار هم دارم میخواستم بدونم میشه در دانمارک یا هرکشوری یا این قیمت خونه خرید یا نه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.خرید ملک در هلند هزینه ای بالای 100 هزار یورو نیاز خواهد داشت و برای شما منجر به اقامت نیز نخواهد شد. کشورهایی مانند پرتغال و اسپانیا و قبرس با خرید ملک به مبلغی بالای 250 هزار یورو به شما اقامت اعطا می کنند.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزيز دوره هاي تاپ آپ دوره هاي يكساله مي باشند كه عموما در رشته هاي مدريتي و مالي ارائه مي گردد و حدود ١٢ هزار يورو هزينه دارد . براي ورود به اين دوره هاي نياز به آيلتس ٦ مي باشد و بعد از اتمام دوره يكسال ديگر اجازه حضور در اين كشور براي كاريابي را خواهيد داشت و از آنجايي كه اين كشور نرخ بيكاري بسياز پاييني دارد( حدود ٣ درصد) شرايط مساعدي جهت پيدا كردن كار خواهيد داشت. زبان تدريس در اين دوره انگليسي است و خود كشور نيز جز كشورهاي دو زبانه است كه اكثريت مردم به زبان انگليسي مسلط هستند.

   پاسخ
 4. سارا گفته:

  باسلام
  من ۱۶ سال سن دارم تا الان تمام معدل هام ۲۰بوده
  تا سطح intermediate 1 زبان انگلیسی بلدم و دارم ادامه میدم
  حدود ۹ ساله که کاراته کار میکنم و مقام های کشوری و استانی دارم
  ومیخوام ۳ مهارت رو یاد بگیرم(آشپزی،گریموری،طراحی)
  با این شرایط من باید از چه طریقی به هلند برم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز اقامت راه های مختلفی داره و هر کدوم از اون راها شرایط خاص خودش رو داره. بهترین راه در صورت داشتن شرایط برای شما ویزای تحصیلی هستش. ما برای اینکه بتونیم به شما در زمینه مهاجرت به کشور های مد نظر شما کمک کنیم نیاز به یک سری اطلاعات از شما داریم جمله شرایط مالی و سایر شرایط مورد نیاز. پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 5. کاوه گفته:

  سلام و عرض وقت بخیر.
  من لیسانس نقشه برداری خودم رو از ایران و مدرک post graduate diploma ( ارشد بدون پایان نامه) از دانشگاه twente هلند دارم.الان ساکن تهران هستم و از مدت فارغ التحصیلیم کمتر از یک ماه میگذره.
  خواستم برای ویزای کار در هلند اقدام کنم.امکان پذیر هست؟ و شانس موفقیت در پیدا کردن کار با توجه به مدرکم رو دارم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   وقتی از هلند فارغ التحصیل می شوید بین 6 ماه تا 1 سال فرصت کاریابی در این کشور را دارید و می توانید از این فرصت برای کاریابی در هلند استفاده نمایید

   پاسخ
 6. مریم گفته:

  سلام من 40 سالمه .مجرد هستم . مدرک تحصیلی فوق دیپلم زبان انگلیسی دارم و مجوز صحافی و کشت گلخانه ای دارم .و الان 4 سال در دفتر صحافی و خدمات کامپیوتری خودم مشغول به کار هستم.(مسلط به برنامه های طراحی فتوشاپ و ایلوستروت و کورل و در حد معمولی زبان انلگلیسی هم میتونم). لطف کنید بفرمایید کدوم کشور میتونه با این شرایط من اجازه اقامت بده؟هرچند که کشور مد نظر خودم کانادا و هلند و فنلاند هست.لطفا نظر خودتونو اگه امکانش هست به ایمیلم بفرستین.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   معمول ترین روش ها برای مهاجرت تحصیل، کار و سرمایه گذاری است. کشور کانادا برای اعطای ویزای تحصیلی نسبت به سن حساسیت زیادی دارد و با توجه به سن شما توصیه نمی شود. کشورهای اروپایی مانند هلند و فنلاند حساسیت کمتری نسبت به سن دارند و شانس بیشتری دارید. با این حال شرایط سنی شما برای تحصیل مناسب نیست.
   دوره زبان در اتریش نیز وجود دارد که محدودیت سنی ندارد.
   برای ویزاهای کاری نیز معمولا مدرک لیسانس مورد نیاز است و تنها در کشور آفریقای جنوبی مدرک فوق دیپلم قابل قبول است.
   روش های سرمایه گذاری نیز در کشورهای مختلف قابل انجام است.

   پاسخ
 7. محمد گفته:

  بنده 65 سالم هست و بازنشسته هستم
  مدرک لیسانس دانشگاه تهران دارم و دوپسر 33 ساله و 28 ساله و همسر
  دوتا آپارتمان دارم جمعا به ارزش حدود 2 میلیارد تومان
  چه راهی برا مهاجرت دارم برای خودم و خانوادم برای اتریش یا هلند ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 8. فهیمه امرالله گفته:

  سلام روزتون بخیر
  بنده 33 سالمه و کارمند هستم و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی دارم و همسرم 33 سالشه و لیسانس جغرافیای شهری دارن و البته مشغول به کار فنی (درب و پنجره) هستن و 500 میلیون سرمایه داریم. از چه روشی میتونیم اقدام به مهاجرت کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به میزان سرمایه و رشته تحصیلی و سرمایه شما، بهترین گرینه برای شما این است که در صورت داشتن شرایط پذیرش از جمله گپ تحصیلی، یکی از شما اقدام به تحصیل نموده و دیگری به عنوان همراه وارد کشور مورد نظر شود. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. الهام گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من 40 سالمه – مجردم و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم و دراین زمینه هم سابقه بیمه دارم غیر از اینها دارای کارت صنعت گری در رشته نقاشی از اداره صنایع دستی و فنی و حرفه ای هم می باشم. مدارک ICDL فنی و حرفه ای هم دارم خواستم بدونم از چه راهی میتونم برای اقامت در کشور هلند یا هر کشور اروپایی اقدام کنم. ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. اقامت شامل 6 روش می باشد که هر کدام دارای شرایط خاص خود می باشند. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. ابراهیم گفته:

  سلام و عرض ادب من ۳۱ سالمه و تجربه کار در تعمیرگاه خودرو به مدت ۱۴ سال دارم و دیپلمه هستم متأهل و دو فرزند ۴ و۱/۵ ساله دارم میخواستم بدونم از طریق کار می توانم مهاجرت داشته باشم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در هلند نیازمند داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمایی در هلند می باشد. کار در هلند نیازمند داشتن مدرک تحصیلی لیسانس به بالا به همراه مدرک زبان سوئدی است و نیازمند داشتن میزان مشخصی از سرمایه نیز می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. Mohsen گفته:

  سلام
  لیسانس ادبیات و زبان انگلیسی از دانشگاه رازی کرمانشاه رو دارم و آیلتس 7.5
  خواستم ببینم میتونم برای ارشد اقدام کنم یا خیر
  و اینکه اگه پذیرش بگیرم تمام هزینه های تحصیل رو پرداخت میکنند یا مقداری از هزینه ها با خودم هست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  Rating: 4
  پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  من لیسانس عمران دارم و ۱۶ سال سابقه کار دارم در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی . برای اخذ اقامت در هلند وضعیت بنده چگونه است ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب.اقامت هلند از راه های مختلفی قابل اخذ است. اگر منظور شما اخذ اقامت هلند از طریق کار در هلند می باشد، شما می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید. پیشنهاد می شود مقاله کار در هلند به آدرس https://malekpour.ir/کار-در-هلند/ را مطالعه نموده و در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. اسماعیل سلیمانی گفته:

  اینجانب کارمند داروخانه 20 سال سابقه پرداخت بیمه خواستار مهاجرت به هلند می باشم لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، شرایط شما باید با جزئیات بیشتری بررسی شود. اما به طور کلی برای کار در هلند نیاز به یک پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای هلندی دارید. برای بررسی گزینه های امکان پذیر برای شما توصیه می کنم با مشاورین ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
 14. آریا گفته:

  من یک برادر در هلند دارم که 20 سال ساکن اونجاست واقامت داره من خودم 50 ساله هستم ومدرک نجاری درجه یک دارم وهمچنین لیسانیس حقوق و بدون همسرو یک پسر18 ساله دارم.چه راهی پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمایی در هلند و یا سرمایه کافی جهت سرمایه گذاری می توانید اقامت هلند را اخذ کنید.

   پاسخ
 15. یونس گفته:

  با سلام و عرض ادب سوالی دارم ممنون میشم جوابم رو بدید بنده دوستی دارم که اصالتش ترکیه ای هستش و مقیم هلند ایشون میخواهد برای من و خانواده ام که ایران هستیم دعوتنامه بفرسته گفتم ببینم مشکلی برای دریافت ویزا پیش میاید یا نه

  پاسخ
 16. فائزه گفته:

  سلام با مدرک لیسانس و آیلتس و مدرک فنی حسابداری و همچنین سابقه 6سال کار حسابداری با بیمه از چه طریقی امکان داره؟ ایا امکان داره بتونم برای ویزای کاری اقدام کنم

  پاسخ
 17. کرامت گفته:

  سلام وقت بخیر
  31 سال سن دارم
  کارشناسی حسابداری دانشگاه ازاد
  10 سال کارمند خزانه پتروشیمی هستم
  متاهل
  زبان معمولی
  400 میلیون دارایی دارم
  برای اقامت سوئد از چه طریق میتونم اقدام کنم
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 18. milad گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۲۷ساله مجرد دارای ۲مدرک درجه۱و۲آرایشگری.
  و در مقطع کاردانی فنی نیز مدرک دانشگاهی دارم .
  ۳سال سابقه کار دارویی (بیمه ایی)نیز دارم.
  برای اقامت هلند شما چه پیشنهادی برای بنده در نظر دارید و هزینه اقامت برای یه شخص مثل من چقد در بر خواهد داشت.
  ممنون و سپاس

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام برای مهاجرت کاری باید مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس داشته باشید. میتوانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید.

   پاسخ
 19. فرهاد گفته:

  با سلام و احترام
  اینجانب ۳۳ ساله فارغ التحصیل رشته داروسازی با ۵ سال سابقه کار در شرکت های دارويی هستم، همچنین دارای نمره آیلتس ۶/۵ هستم که قصد ارتقاء نمره خود در چند ماه آینده را دارم. آیا امکان مهاجرت اینجانب به هلند وجود دارد و درصورت مثبت بودن پاسخ، کدام گزینه برای اینجانب مناسب تر است؟ کاری، دانشجویی و ..
  با سپاس فراوان از توجه شما

  پاسخ
 20. حمیدرضا گفته:

  سلام.من ۱۹ سال دارم و الان سرباز هستم.دیپلم معماری دارم دارای 2مدرک icdlکامپیوتر فنی حرفه ای و دارای مدرک برق خودرو فنی حرفه ای.میخاستم ببینم بعد خدمت شانسی دارم برای محاجرت به هلند ؟اگرم هلند نشد شما چه کشوری پیشنهاد میکنید که من هدفم رو اون کشور قرار بدم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   امکان این که برای مقطع لیسانس مهاجرت نمایید به نظر میرسد برای شما وجود دارد.باید مدرک زبان هم دریافت نمایید.

   پاسخ
 21. alimousawi1375 گفته:

  سلام خسته نباشید . من ۲۲ سال هستم دانشجو ترم ۷لیسناس برق قدرت زبانم تا حدودی خوبه ولی مدرک نگرفتم میخواستم برای سال آینده برا هلند بورسیه بشم و معدلم در ۱۵ ب بالا میشه ایا امکان بورسیه شدن برای هلند هست.

  پاسخ
 22. نسرین گفته:

  با سلام..شرایط تحصیلی در هلند و لطف میکتید؟ چه معدل و چه سن و چه رشته و چه مدارک لازم؟ چقدر هزینه تحصیل؟ برای دختر ۱۴ سال میخواهم از الان اماده بشه برای ۴ سال دیگه ..

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من و همسرم ۳۶سال سن داریم و یک بچه سیزده ماه داریم
  من لیسانس علوم آزمایشگاهی و چند سال سابقه کار با بیمه دارم و مدرک MBA هم دارم
  کارهای هنری هم از جمله خیاطی کار پتینه و نقاشی روی پارچه و نرم افزار مکس هم بلدم
  همسرم مدرک MCSE از ماکروسافت داره و نه سال سابقه کار مرتبط با شبکه و ای تی دارن
  مدرک دانشگاهی در حال گرفتن آی تی هستند ولی خب زمان می‌بره براشون
  آیا ما میتونیم از طریق ویزای کار اقدام کنیم
  سرمایه هم حدود هفتصد داریم
  شما چه روشی رو بهتر میدونید برای ما ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما و همسرتان میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار اقدام نمایید و رشتۀ همسر شما جهت پیدا کردن کار نیز شانس بالای دارد. اما جهت اینکه باید در مورد جزئیات و سایر مسایل پرونده مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. سارا گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من 31 سال و همسرم 34 هر دو لیسانس کامپیوتر داریم با سابقه کار مرتبط و بیمه آیا امکان مهاجرت کاری به هلند برای ما وجود دارد؟ پسر عمه ام هم در هلند زندگی میکند.و آیا شما در زمینه پیدا کردن کار همکاری میکنید؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی روشهای مهاجرت به هلند با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. بهار گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید من 35 سالمه
  لیسانس عمران دارم بدون سابقه بیمه و درحال آموزش زبان
  و همسرم 35 ساله و لیسانس علوم آزمایشگاهی با حدود 6سال سابقه بیمه
  و دارای یه پسر 15ماهه
  آیا راهی برای مهاجرت ما به هلند وجود داره؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. با توجه به شرایط تشریح شده و در صورت داشتن مدرک زبان شما به همراه خانواده میتوانید از طریق تحصیل برای کشور هلند اقدام نمایید. جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره و بررسی های تکمیلی انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. پوریا گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  ببخشید من و همسرم تا ازدواج کردیم و برای شروع زندگی تصمیم به مهاجرت داریم . من ۲۷ سال دارم و فوق دیپلم صنایع چوب هستم ، در کارهایی مثل(عکاسی ، کار با نرم افزارهای گرافیکی ، اپراتوری دستگاه لیزر) تجربه دارم ولی متاسفانه سابقه بیمه ندارم ، همسرم هم لیسانس معماری هستن و به چند نرم افزار معماری مسلطه . حدودا ۱۷۰میلیون هم پس انداز داریم . با این شرایط شانسی برای مهاجرت و گرفتن اقامت هلند داریم ؟ و اینکه میتونیم از لحاظ کار و سطح زندگی شرایط مناسب رو محیا کنیم برای آیندمون؟؟ یا به فکر گزینه های دیگه باشیم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید در صورتی که مدرک زبان اخذ نمایید برای تحصیل اقدام نمایید . جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. مرتضي گفته:

  با سلام و عرض ارادت : بنده داراي سه فرزند دختر 15-13و5 ساله هستم مي خواهم از شرايط ادامه تحصيل فرزندانم در كشور هلند مطلع گردم خودم نيز هم اكنون در يكي از شركتهاي خودرسازي داخلي مشغول به كار هستم .لطفا” در صورت امكان راهنمايي بفرماييد . با تشكر فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 28. پگاه گفته:

  با سلام
  من ۴۱ ساله هستم لیسانس حسابداری دارم طی تماس با دفتر شرکت شما در وین مشاور مربوطه فرمودند میتوانم به همراه همسر و فرزندم جهت کارشناسی ارشد هلند اقدام کنم که یکساله است ولی توی سایت شما نوشته فوق لیسانس در هلند دوساله است.
  همچنین من نگران گپ تحصیلی طولانی بعد لیسانس ام هستم و همچنین شرایط سنی ام
  ممنون میشم بیشتر توضیح بدین من روشن بشم.
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در جهت اینکه در این بخش توضیحات ممکن است حق مطلب ادا نگردد لطفا مجددا تماس حاصل نمایید و مشاوره اخذ کنید .

   پاسخ
 29. شبنم گفته:

  درود
  و پر انرژي باشيد
  من ٣٠ سالمه و فوق ديپلم طراحي دوخت و در حال أموختن دو زبان انگيليسي و آلماني هستم و مدرك فني حرفه اي در رشته ارايشگري دارم
  همسرم ٣٠ سالشه و ديپلم الكترونيك و داراي دو مدرك تربيت بدني و مربي باشگاه ودر حال أموختن زبان و مدرك آرايشگري از فني حرفه اي هم دارد
  كل سرمايه ما ٤٠٠ ميليون است
  آيا ما ميتوانيم به هلند مهاجرت كنيم ؟؟؟ آيا اصلا ميتونيم من و همسرم ب كشوري مهاجرت كنيم ؟؟ ما فرزند نداريم و براي زندگي بهتر طبق معيار هامون قصد مهاجرت داريم لطفا راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید در صورت اخذ مدرک زبان برای هلند از طریق تحصیل اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. لیلا گفته:

  با سلام من لیسانس حسابداری دارم و مدرک طراحی لباس همسرم لیسانس نهندسی شیی و فوق لیسانس مدیریت دارد. من ۱۶ سال سابقه کار با بیمه دارو و همسرم هم ۲۷ سال و با بیمه . سن من ۴۲ و همسرم ۵۰ هست یک بچه ۸ ساله داریم .من شرایط سرمایه گذاری و یا شرایط زایمان دوم در هلند و یا شرایط محاجرت از طریق کارفرما رو میخواستم بدونم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد بزرگوار امکان اخذ ویزای کاری فقط به خاطر ایتم سن شما مقدور نمیباشد مگر در موارد خاص . بنابراین افرادی با رزومه شما جهت مهاجرت بصورت خانوادگی میتوانند از روش هایی نظیر ثبت شرکت و کارافرینی به اقامت آن کشور دست یابند لذا در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در این مورد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. ناشناس گفته:

  با سلام و عرض ادب خانمی 29 ساله هستم مدرک لیسانس تدوین از دانشگاه علمی کاربردی دارم و مدرک ارایشگری فنی و حرفه ای هم دارم و همسرم هم مکانیک ماهر ماشینهای کره ای و ژاپنی هست و مدرک از شرکت کیاموتور دارد ایا راهی برای اقامت در هلند داریم؟ پسرعموم هم در کشور هلند زندگی میکند

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در این کشور برای شما وجود دارد و رزومه همسر شما باید به صور جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. ساناز احمدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  اینجاب لیسانس هنر های تجسمی دارم با ۳۵ سال سن متاهل و یک فرزند دارم دارای کارت مهارت از فنی و حرفه ای و مجوز آموزشگاه نقاشی که در حال حاضر فعال میباشد و در مدارس ابتدایی و راهنمایی در حال تدریس میباشم و همسرم دارای مجوز تولید پوشاک ودر حال حاضر فعال میباشد آیا ما میتوانیم مهاجرت موفق به کشور هلند را داشته باشیم از راهنمایی شما متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در رشته های مدیریت یا بیزینس برای مقطع کارشناسی ارشد برای شما وجود دارد. برای بررسی راه های مهاجرت به کشور هلند می توانید با دفاتر ما ارتباط برقرار نمایید.

   پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  با سلام و خسته نباشید . صادق هستم ۱۶سال سابقه کار دربانک و دارای مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی . در خصوص مهاجرت به اروپا ، خصوصاً اسکاندیناوی ، آیا در این کشورها دوره های کارآموزی برای مشاغل مورد نیاز آن کشور وجود دارد که بعد از پایان دوره جذب بازار کار شویم ؟ سرمایه ۳۰۰هزار دلار . با تشکر .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای ویزاهای کار یا دوره های کارآموزی باید سن شما بررسی گردد. رشته و سابقه کار شما مناسب است و در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای ویزاهای کاری اقدام کنید. برای بررسی شرایط متناسب با خود، پیشنهاد میشود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
Rating: 5