مهاجرت به هلند و بررسی شرایط آن

مهاجرت به هلند، انواع روش های اخذ اقامت در کشور هلند و انواع طرق اخذ تابعیت هلند به صورت تخصصی توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله مورد بحث علمی قرار می گیرد. در زمنیه اخذ اقامت هلند سوالات زیادی بر روی وبسایت ما مطرح می شود، از جمله اینکه راحت ترین راه مهاجرت به هلند کدام است؟ مزایای مهاجرت به هلند چیست و چه شرایطی را باید فراهم کرد؟ آیا رسیدن به تابعیت در این کشور منجر به کسب پاسپورت هلند می گردد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این چنین سوالات و همچنین سوالات دیگر در خصوص مهاجرت به هلند را دریافت نمایید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) دارای 15 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و امور بین المللی شما را در انتخاب بهترین مسیر برای مهاجرت به هلند و همچنین مهاجرت به دیگر کشورها راهنمایی می کند. شما می توانید با کارشناسان مجرب مشاوره تلفنی رایگان داشته و شرایط خود را به صورت تخصص بررسی نموده تا بهترین مسیر را انتخاب نمایید و از خدمات وکیل مهاجرت به هلند بهره ببرید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مهاجرت به هلند 1 مهاجرت به هلند

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به هلند و شرایط عمومی آن

هلند کشوری کوچک بین بلژیک و آلمان است و در اروپای غربی واقع شده است. هلندی ها یک جمله معروف دارند که، خدا زمین را ساخت، اما هلندی ها هلند را ساختند. اگر هلندی ها از سرزمین خود محافظت نمی کردند، شاید الان غرق در آب بود. طی سالیان سال، هلندی ها برای بازگرداندن آب دریا و رودخانه ها، تعدادی کانال، سد و ایستگاه پمپاژ ساختند. این کشور واقعاً کم ارتفاع و به طرز چشمگیری مسطح است و دارای کانال ها، رودخانه و دریاچه های فراوانی است. در حال حاضر کشور هلند یکی از پرجمعیت ترین کشورهای اتحادیه اروپاست و حدود 17 میلیون جمعیت دارد. به طور کلی مهاجرت به هلند از 6 روش، کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی امکان پذیر است. در ادامه به هر کدام از روش های مهاجرت به هلند به صورت تخصصی می پردازیم و شما می توانید با توجه به شرایط خود راحت ترین راه مهاجرت به هلند را انتخاب کنید.

اعزام دانشجو به هلند مهاجرت به هلند

در این ویدئو خواهید آموخت:

راه های اصلی کسب اقامت هلند کدام است؟

آیا از طریق تولد فرزند در خاک هلند می توان به این کشور مهاجرت کرد؟

آیا امکان کار پس از تحصیل در هلند وجود دارد؟

شرایط کار و موقعیت های شغلی در هلند به چه صورت است؟

فایل صوتی این ویدئو

audio مهاجرت به هلند

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به هلند

video مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار

امروزه مهاجرت به هلند از طریق کار مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد. همانطور که می دانید مهاجرت کاری به هلند نیاز به پیشنهاد شغلی از طرف کمپانی یا کارفرما در این کشور دارد. نرخ بیکاری سال 2019 در هلند 3.76 درصد ثبت شده است. به معنی این است که از هر 100 نفر کمتر از 4 نفر بیکار وجود دارد و این امر شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار را تا حدودی آسان تر می سازد. این نرخ نشان دهنده شرایط اقتصادی مطلوب در کشور هلند می باشد. متقاضیان زیادی با بررسی شرایط اقتصادی و نرخ بیکاری در این کشور تصمیم می گیرند که به هلند مهاجرت کنند. افرادی که موفق به اخذ ویزای کار در هلند می شوند، بعد از 5 سال کار و پرداخت مالیات در این کشور موفق به اخذ اقامت دائم هلند می شوند.

اعزام دانشجو به هلند 2 مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

سیستم خوب آموزشی یکی از دلایل جذب متقاضیان از سراسر جهان برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل می باشد. علاوه بر نظام آموزشی خوب، نرخ کم هزینه های تحصیل و زندگی نسبت به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا یکی دیگر از علل جذب دانشجویان بین المللی شده است. هزینه های تحصیل در مقاطع مختلف از 8 هزار یورو الی 20 هزار یورو می باشد که البته در بعضی مقاطع و رشته ها ممکن است این هزینه بالاتر هم باشد. کشور هلند سالانه مبلغ 5 هزار یورو را به عنوان مبلغ بورسیه برای دانشجویان خارجی در نظر می گیرد و متقاضیان از یکم فوریه تا یکم می هر سال مهلت دارند تا برای بورسیه درخواست خود را ارسال کنند.

 • تحصیل در مدارس هلند

  مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در این مقطع از سن 4_5 سالگی شروع می شود و تا سن 18 سالگی ادامه دارد. در این کشور مدارس به دو نوع دولتی و خصوصی تقسیم می شوند. هزینه های مدارس دولتی رایگان و مدارس خصوصی از سالی 10 هزار یورو به بالا هزینه دریافت می کنند.

 • تحصیل در هلند در مقطع لیسانس

  برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در مقطع لیسانس نیاز به مدرک دیپلم و حداقل مدرک آیلتس 6 دارید. البته در صورتی که متقاضی کمتر از 25 سال سن داشته باشد می تواند با آیلتس 5.5 نیز اقدام نماید. هزینه های تحصیل در مقطع لیسانس از سالی 8 هزار یورو شروع می شود.

 • تحصیل در هلند در مقطع فوق لیسانس

  تحصیل در هلند در مقطع فوق لیسانس مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای اخذ پذیرش در این مقطع نیاز به مدرک لیسانس و همچنین مدرک زبان آیلتس 6.5 می باشد. متقاضیانی که مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در مقطع فوق لیسانس را در نظر دارند باید تمکن مالی حداقل یکسال را نیز با خود ببرند. هزینه تحصیل در این مقطع از سالی 10_12 هزار یورو شروع می شود.

 • تحصیل در هلند در مقطع دکتری

  اولین و مهم ترین شرط برای مهاجرت به هلند از طریق اخذ پذیرش در مقطع دکتری یافتن استاد راهنما در کشور هلند می باشد. لازم به ذکر است که این امر، کار آسانی نمی باشد. متقاضی می بایست رزومه قوی و سطح زبان خوبی را دارا باشد.

یکی از مزایای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل این است که فارغ التحصیلان در این کشور می توانند اقامت خود را تمدید کنند و به نوع کاری تغییر دهند. به صورت کلی افرادی که در هلند تحصیل خود را به اتمام می رسانند از طرف دولت یک سال زمان دارند که به جست و جوی کار بپردازند، در صورتی که موفق شوند کارفرمایی را پیدا کنند و شاغل شوند، می توانند اقامت خود را تمدید کرده و پس از 5 سال به اقامت دائم دست یابند.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت به هلند و همچنین روشی برای اخذ اقامت و تابعیت این کشور می باشد. سرمایه گذاری در هلند به روش های مختلفی مانند خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی تقسیم می شود. لازم است بدانید که خرید ملک در هلند سبب اخذ اقامت نمی گردد مگر آنکه شرکتی در هلند ثبت کرده و خرید ملک تحت بیزینس شرکت باشد. به صورت کلی برای ثبت شرکت در هلند نیز، نیاز به بیزینس پلن یا همان طرح تجاری می باشد، طرح تجاری باید مورد تایید کشور هلند واقع شود. میزان سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در هلند ۱,۲۵۰,۰۰۰یورو می باشد، در صورتی که سرمایه گذاری با کارآفرینی همراه باشد و سرمایه گذار بتواند در این کشور شغل ایجاد کند، با سرمایه اولیه 200،000 یورو می توان اقامت هلند را به دست آورد. فردی که موفق به مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت شود و به مدت 5 سال بیمه و مالیات پرداخت نماید می تواند برای اقامت دائم هلند اقدام نماید.

سرمایه گذاری در هلند از طریق استارت آپ نیز امکان پذیر است و مراحل پیچیده ای دارد. لازم به ذکر است که صرف داشتن استارت آپ به خودی خود سبب اخذ اقامت و تابعیت در کشور هلند نمی گردد. در ابتدا متقاضی باید طرحی نو و خلاقانه داشته باشد و توسط وزارت بازرگانی و همچنین وزارت اقتصاد مورد تایید قرار گیرد. سپس نیاز به فردی می باشد که تبعه هلند یا اقامت هلند را دارا و در کسب و کار این کشور تجربه کافی را دارا باشد. این فرد باید بپذیرد که اسپانسر متقاضی می شود و از طرح وی حمایت می کند و این موارد تحت یک قرارداد همکاری مشخص شود. در این صورت به متقاضی اقامت یک ساله اعطا و در صورت حفظ شرایط سال به سال تمدید می شود و پس از سال پنجم منجر به اقامت دائم می گردد.

مهاجرت به هلند 4 مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

ازدواج با تبعه یا فردی که اقامت دائم هلند را دارد یکی از راه های مهاجرت به هلند می باشد. جالب است بدانید در هلند دو نوع ویزای نامزدی و ازدواج وجود دارد. معمولا سفارت هلند برای ویزای نامزدی جهت اینکه مطمئن باشند این رابطه صوری نیست از متقاضیان مدارکی را تقاضا می کنند. یکی از مهمترین مدارک این است، حداقل مدت زمانی که از آشنایی زوج می گذرد باید 2 سال باشد. اثبات این آشنایی و علاقه می تواند از طریق چت، عکس، اسناد مسافرت (اگر رفته باشند) یا رفت و آمد خانوادگی صورت بگیرد. در صورت تایید سفارت به متقاضی ویزایی با مدت 90 روز اعتبار اعطا می شود که وارد کشور هلند شده و ازدواج خود با تبعه هلند را رسمی کنند. در صورتی هم که فردی با تبعه هلند خارج از این کشور ازدواج کرده باشد، برای دریافت ویزا باید ثابت کنند که این ازدواج رسمی بوده و همچنین تبعه هلند باید ثابت کنند که از توانایی پرداخت هزینه های خود و همسرشان را دارند. در صورت تایید و مهاجرت به هلند پس از 3 سال می تواند برای تابعیت هلند اقدام نماید.

مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

مهاجرت به هلند و اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد در این کشور در صورتی که متقاضی شرایط ذیل را دارا باشد، امکان پذیر است.

پدر و مادر هر دو تبعه هلند باشند و در خارج از کشور هلند صاحب فرزند شوند.

پدر تبعه هلند و مادر خارجی و در کشور هلند صاحب فرزند شوند.

مادر تبعه هلند و پدر خارجی و در کشور هلند صاحب فرزند شوند.

پدر تبعه هلند و مادر خارجی و در خارج از هلند صاحب فرزند شوند.

مادر تبعه هلند و پدر خارجی و در خارج از هلند صاحب فرزند شوند.

به صورت کلی کشور هلند از قانون خون پیروی می کند و در واقع چنانچه تبعه هلندی در هر جای دنیا صاحب فرزند شوند می توانند برای فرزند خود درخواست تابعیت هلند کنند.

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی یک از دشوارترین و پر ریسک ترین روش های مهاجرت می باشد. پناهنده به کسی گفته می شود که ترس از شکنجه، خوف جان به دلایل مذهبی، دینی، سیاسی، اقلیت مذهبی و … داشته باشد و ترس از بازگشت به کشورش داشته باشد. در واقع فردی که در کشور هلند پناهنده می شود دیگر نمی تواند به کشور خود بازگردد. لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدمات مشاوره ای و هیچگونه اقدامی برای روش های پناهندگی ندارد و این مطالب را صرفا برای بالا بردن اطلاعات متقاضیان در خصوص خطرات پناهندگی تهیه و تنظیم نموده است. متقاضی پناهندگی در هلند باید درخواست خود را به اداره پلیس این کشور ارائه نموده و برای این روش ثبت نام کند، پس از طی مراحلی که معمولا چندین ماه به طول می انجامد این اداره پاسخی مبنی بر اجازه یا مخالفت اقامت پناهنده صادر می کند. در صورت موافقت پس از 5 سال متقاضی به اقامت دائم هلند دست می یابد و در صورت مخالفت بلافاصله باید کشور هلند را ترک کند.

مهاجرت به هلند 3 مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند و هزینه های زندگی در هلند

بررسی هزینه های زندگی در امر مهاجرت به هلند و به صورت کلی، حتی مهاجرت به دیگر کشورها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که با بررسی این شاخص و تحلیل آن می توان پی برد که با توجه به تمکن مالی آیا کشور انتخاب شده مقصد درستی است یا خیر. هزینه های زندگی در هلند به نسبت دیگر کشورهای اروپایی کمتر می باشد و به صورت میانگین ماهیانه حدود 800 الی 1،200 یورو می باشد. در جدول ذیل بخشی از هزینه ها زندگی برای متقاضیان مهاجرت به هلند را قرار دادیم لازم به ذکر است که هزینه ها ممکن است تغییر کنند.

هزینه های مختلف در هلند مبلغ به یورو
آب (بطری 0.33 لیتر) 1.92 €
برنج (1 کیلوگرم) 1.84 €
شیر (1 لیتر) 0.89 €
پنیر محلی (1 کیلوگرم) 10.29 €
تخم مرغ ( 12 عدد) 2.29 €
فیله مرغ (1 کیلوگرم) 8.37 €
گوشت گاو (1 کیلوگرم) (یا گوشت قرمز) 14.33 €
سیب زمینی (1 کیلوگرم) 1.37 €
گوجه فرنگی (1 کیلوگرم) 2.42 €
پیاز (1 کیلو گرم) 1.26 €
پرتقال (1 کیلوگرم) 1.53 €
کاهو (1 سر) 1.05 €
سیب (1 کیلوگرم) 2.26 €
موز (1 کیلوگرم) 1.53 €
بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی) 3.00 €
تاکسی 1 کیلومتر (تعرفه عادی) 2.30 €
بنزین (1 لیتر) 1.64 €
غذا ، رستوران ارزان قیمت 15.00 €
غذا برای 2 نفر، رستوران میان رده 60.00 €
اجاره آپارتمان (1 اتاق خواب) در مرکز شهر 1،046.37 €
اجاره آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز 830.78 €
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر 4،068.24 €
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز 3،055.16 €
متوسط ​​حقوق خالص ماهانه (پس از مالیات) 2،341.17 €

مهاجرت به هلند و قوانین اخذ تابعیت

مهاجرت به هلند و اخذ اقامت و تابعیت در آن طرق مختلفی دارد که در مطالب بالا به انواع روش های آن اشاره کردیم. به صورت کلی برای رسیدن به تابعیت در هلند باید شاغل شده و بیمه و مالیات پرداخت کنید. یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت در این کشور، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. این کشور به افرادی که تحصیلشان را در این کشور به اتمام برسانند، این اجازه را می دهد که در این کشور به جست و جوی کار بپردازند. متقاضیان پس از یافتن کار می توانند اقامت خود را تمدید کرده و با پرداخت بیمه و مالیات به مدت 5 سال به اقامت دائم دست یابند. به صورت کلی افرادی که از طریق کار یا سرمایه گذاری به مدت 5 سال در این کشور بیمه مالیات بپردازند، می توانند اقامت دائم هلند را اخذ کنند. سپس با رعایت اصول شهروندی و در سال ششم می توانند برای پاسپورت هلند اقدام کنند.

مهاجرت به هلند و سخن پایانی

مهاجرت به هلند، انواع روش های اقامت در هلند و انواع طرق رسیدن به تابعیت هلند در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. همانطور که می دانید هلند با توجه به شرایط آب و هوای متعادل، شرایط اقتصادی خوب و هزینه های زندگی کم نسبت به مابقی کشورهای اروپایی مورد پسند بسیاری از مردم قرار دارد. در این مقاله مطالب مهمی در خصوص مهاجرت به هلند و انواع روش ها اقامت در هلند به نگارش در آمده تا راهنمای شما مخاطبان همیشگی ما باشد. مهاجرت به هلند از طریق کار، تحصیل در هلند، اخذ اقامت در هلند از طریق سرمایه گذاری، ازدواج در هلند، اخذ تابعیت کشور هلند از طریق تولد و مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی از جمله مطالبی است که در این مقاله مورد تحلیل قرار گرفت. امیدواریم با مطالعه آن پاسخ تمام سوالات خود را دریابید. سروران گرامی تیم مجرب موسسه حقوقی ملک پور، (MIE اتریش) همواره آماده راهنمایی شما عزیزان می باشد شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و شرایط خود را در خصوص مهاجرت به هلند به صورت تخصصی بررسی نموده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید در ذیل همین مقاله سوال خود را در قسمت دیدگاه ها مطرح و در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

76 پاسخ
 1. جواد گفته:

  با سلام
  بنده قصد مهاجرت به هلند را دارم.
  تمایل ندارم که از طریق تحصیل اقدام کنم. آیا با لیسانس برق و تسلط کافی به برنامه نویسی می توانم مهاجرت کاری داشته باشم؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در هلند نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای هلندی و داشتن شرایط سنی مناسب به همراه مدرک زبان انگلیسی یا هلندی و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی هلند جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای هلندی و اخذ ویزای کاری آن مشغول به کار شوید.
   https://malekpourmie.com/%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%b3%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b9%d8%aa%d8%a8%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%87%d9%84%d9%86%d8%af/

   پاسخ
  • mahdi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   برای مهاجرت کاری به هلند متقاضیان نیازمند پیشنهاد کاری از سمت یک کارفرما در هلند می باشند.
   در راستای این موضوع به همراه داشتن مدارک هویتی ، سوابق کاری، شرایط سنی و ارائه مدرک زبان بسیار مهم است.
   پیشنها می گردد برای این امر به وب سایت موسسات کاریابی در هلند مراجعه نموده.
   البته رشته شما بسیار عالی می باشد و می توانید از طریق ویزای جستجوی کار در کشورهای نظیر آلمان و اتریش نیز اقدام نمایید.

   Rating: 5
   پاسخ
 2. Esi گفته:

  با سلام
  لطفا بفرمایید برای ادامه تحصیل درمقطع دکتری در کشور اتریش محدودیت سنی وجود دارد یا خیر؟ سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه رزومه تحصیلی و علمیتون بالا باشه و مدرک زبانتون با نمره خوب باشه و بتونین با این شرایط رضایت استاد راهنمای دانشگاه مورد نظرتون رو جلب کنید ممکنه بتونین پذیرش تحصیلی اتریش رو بگیرین.

   پاسخ
 3. ملزیار گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من ارشد مدیریت دارم و 33 سالم هست…همسرم لیسانس مکانیک دارند…ایشون 32 ساله هستن…زبان هلندی بلد نیستیم…بهترین روش مهاجرت به هلند برای ما چه هست؟کار؟تحصیل و یا ثبت شرکت؟
  ممنون از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای کار در هلند می بایست از کارفرمایی در این کشور جاب آفر بگیرین که در این زمینه شانس همسرتون بالاتره با توجه به رشته شون. جاب آفر رو هم میتونین در سایت های موسسات کاریابی در هلند پیدا کنین و مراحلش رو طی کنین.
   برای تحصیل باید با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون ارزیابی بشه.
   ثبت شرکت در هلند باعث اخذ اقامت نمیشه‌.

   پاسخ
 4. حسین گفته:

  سلام حسین هستم ۱۸ سالمه دیپلم رشته الکتروتکنیک در هنرستان فنی حرفه ای دارم دو سال شاگردی کردم وتوانایی تابلوسازی و سیمکشی صنعتی دارم میخواستم بدونم میتونم ویزای کار بگیرم. البته ۲۰۰۰۰دلار هم دارم میخواستم بدونم میشه در دانمارک یا هرکشوری یا این قیمت خونه خرید یا نه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.خرید ملک در هلند هزینه ای بالای 100 هزار یورو نیاز خواهد داشت و برای شما منجر به اقامت نیز نخواهد شد. کشورهایی مانند پرتغال و اسپانیا و قبرس با خرید ملک به مبلغی بالای 250 هزار یورو به شما اقامت اعطا می کنند.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزيز دوره هاي تاپ آپ دوره هاي يكساله مي باشند كه عموما در رشته هاي مدريتي و مالي ارائه مي گردد و حدود ١٢ هزار يورو هزينه دارد . براي ورود به اين دوره هاي نياز به آيلتس ٦ مي باشد و بعد از اتمام دوره يكسال ديگر اجازه حضور در اين كشور براي كاريابي را خواهيد داشت و از آنجايي كه اين كشور نرخ بيكاري بسياز پاييني دارد( حدود ٣ درصد) شرايط مساعدي جهت پيدا كردن كار خواهيد داشت. زبان تدريس در اين دوره انگليسي است و خود كشور نيز جز كشورهاي دو زبانه است كه اكثريت مردم به زبان انگليسي مسلط هستند.

   پاسخ
 5. سارا گفته:

  باسلام
  من ۱۶ سال سن دارم تا الان تمام معدل هام ۲۰بوده
  تا سطح intermediate 1 زبان انگلیسی بلدم و دارم ادامه میدم
  حدود ۹ ساله که کاراته کار میکنم و مقام های کشوری و استانی دارم
  ومیخوام ۳ مهارت رو یاد بگیرم(آشپزی،گریموری،طراحی)
  با این شرایط من باید از چه طریقی به هلند برم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز اقامت راه های مختلفی داره و هر کدوم از اون راها شرایط خاص خودش رو داره. بهترین راه در صورت داشتن شرایط برای شما ویزای تحصیلی هستش. ما برای اینکه بتونیم به شما در زمینه مهاجرت به کشور های مد نظر شما کمک کنیم نیاز به یک سری اطلاعات از شما داریم جمله شرایط مالی و سایر شرایط مورد نیاز. پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 6. کاوه گفته:

  سلام و عرض وقت بخیر.
  من لیسانس نقشه برداری خودم رو از ایران و مدرک post graduate diploma ( ارشد بدون پایان نامه) از دانشگاه twente هلند دارم.الان ساکن تهران هستم و از مدت فارغ التحصیلیم کمتر از یک ماه میگذره.
  خواستم برای ویزای کار در هلند اقدام کنم.امکان پذیر هست؟ و شانس موفقیت در پیدا کردن کار با توجه به مدرکم رو دارم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   وقتی از هلند فارغ التحصیل می شوید بین 6 ماه تا 1 سال فرصت کاریابی در این کشور را دارید و می توانید از این فرصت برای کاریابی در هلند استفاده نمایید

   پاسخ
 7. مریم گفته:

  سلام من 40 سالمه .مجرد هستم . مدرک تحصیلی فوق دیپلم زبان انگلیسی دارم و مجوز صحافی و کشت گلخانه ای دارم .و الان 4 سال در دفتر صحافی و خدمات کامپیوتری خودم مشغول به کار هستم.(مسلط به برنامه های طراحی فتوشاپ و ایلوستروت و کورل و در حد معمولی زبان انلگلیسی هم میتونم). لطف کنید بفرمایید کدوم کشور میتونه با این شرایط من اجازه اقامت بده؟هرچند که کشور مد نظر خودم کانادا و هلند و فنلاند هست.لطفا نظر خودتونو اگه امکانش هست به ایمیلم بفرستین.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   معمول ترین روش ها برای مهاجرت تحصیل، کار و سرمایه گذاری است. کشور کانادا برای اعطای ویزای تحصیلی نسبت به سن حساسیت زیادی دارد و با توجه به سن شما توصیه نمی شود. کشورهای اروپایی مانند هلند و فنلاند حساسیت کمتری نسبت به سن دارند و شانس بیشتری دارید. با این حال شرایط سنی شما برای تحصیل مناسب نیست.
   دوره زبان در اتریش نیز وجود دارد که محدودیت سنی ندارد.
   برای ویزاهای کاری نیز معمولا مدرک لیسانس مورد نیاز است و تنها در کشور آفریقای جنوبی مدرک فوق دیپلم قابل قبول است.
   روش های سرمایه گذاری نیز در کشورهای مختلف قابل انجام است.

   پاسخ
 8. محمد گفته:

  بنده 65 سالم هست و بازنشسته هستم
  مدرک لیسانس دانشگاه تهران دارم و دوپسر 33 ساله و 28 ساله و همسر
  دوتا آپارتمان دارم جمعا به ارزش حدود 2 میلیارد تومان
  چه راهی برا مهاجرت دارم برای خودم و خانوادم برای اتریش یا هلند ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 9. فهیمه امرالله گفته:

  سلام روزتون بخیر
  بنده 33 سالمه و کارمند هستم و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی دارم و همسرم 33 سالشه و لیسانس جغرافیای شهری دارن و البته مشغول به کار فنی (درب و پنجره) هستن و 500 میلیون سرمایه داریم. از چه روشی میتونیم اقدام به مهاجرت کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به میزان سرمایه و رشته تحصیلی و سرمایه شما، بهترین گرینه برای شما این است که در صورت داشتن شرایط پذیرش از جمله گپ تحصیلی، یکی از شما اقدام به تحصیل نموده و دیگری به عنوان همراه وارد کشور مورد نظر شود. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. الهام گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من 40 سالمه – مجردم و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم و دراین زمینه هم سابقه بیمه دارم غیر از اینها دارای کارت صنعت گری در رشته نقاشی از اداره صنایع دستی و فنی و حرفه ای هم می باشم. مدارک ICDL فنی و حرفه ای هم دارم خواستم بدونم از چه راهی میتونم برای اقامت در کشور هلند یا هر کشور اروپایی اقدام کنم. ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. اقامت شامل 6 روش می باشد که هر کدام دارای شرایط خاص خود می باشند. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. ابراهیم گفته:

  سلام و عرض ادب من ۳۱ سالمه و تجربه کار در تعمیرگاه خودرو به مدت ۱۴ سال دارم و دیپلمه هستم متأهل و دو فرزند ۴ و۱/۵ ساله دارم میخواستم بدونم از طریق کار می توانم مهاجرت داشته باشم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در هلند نیازمند داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمایی در هلند می باشد. کار در هلند نیازمند داشتن مدرک تحصیلی لیسانس به بالا به همراه مدرک زبان سوئدی است و نیازمند داشتن میزان مشخصی از سرمایه نیز می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. Mohsen گفته:

  سلام
  لیسانس ادبیات و زبان انگلیسی از دانشگاه رازی کرمانشاه رو دارم و آیلتس 7.5
  خواستم ببینم میتونم برای ارشد اقدام کنم یا خیر
  و اینکه اگه پذیرش بگیرم تمام هزینه های تحصیل رو پرداخت میکنند یا مقداری از هزینه ها با خودم هست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  Rating: 4
  پاسخ
 13. ناشناس گفته:

  من لیسانس عمران دارم و ۱۶ سال سابقه کار دارم در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی . برای اخذ اقامت در هلند وضعیت بنده چگونه است ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب.اقامت هلند از راه های مختلفی قابل اخذ است. اگر منظور شما اخذ اقامت هلند از طریق کار در هلند می باشد، شما می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید. پیشنهاد می شود مقاله کار در هلند به آدرس https://malekpour.ir/کار-در-هلند/ را مطالعه نموده و در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. اسماعیل سلیمانی گفته:

  اینجانب کارمند داروخانه 20 سال سابقه پرداخت بیمه خواستار مهاجرت به هلند می باشم لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، شرایط شما باید با جزئیات بیشتری بررسی شود. اما به طور کلی برای کار در هلند نیاز به یک پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای هلندی دارید. برای بررسی گزینه های امکان پذیر برای شما توصیه می کنم با مشاورین ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
 15. آریا گفته:

  من یک برادر در هلند دارم که 20 سال ساکن اونجاست واقامت داره من خودم 50 ساله هستم ومدرک نجاری درجه یک دارم وهمچنین لیسانیس حقوق و بدون همسرو یک پسر18 ساله دارم.چه راهی پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمایی در هلند و یا سرمایه کافی جهت سرمایه گذاری می توانید اقامت هلند را اخذ کنید.

   پاسخ
 16. یونس گفته:

  با سلام و عرض ادب سوالی دارم ممنون میشم جوابم رو بدید بنده دوستی دارم که اصالتش ترکیه ای هستش و مقیم هلند ایشون میخواهد برای من و خانواده ام که ایران هستیم دعوتنامه بفرسته گفتم ببینم مشکلی برای دریافت ویزا پیش میاید یا نه

  پاسخ
 17. فائزه گفته:

  سلام با مدرک لیسانس و آیلتس و مدرک فنی حسابداری و همچنین سابقه 6سال کار حسابداری با بیمه از چه طریقی امکان داره؟ ایا امکان داره بتونم برای ویزای کاری اقدام کنم

  پاسخ
 18. کرامت گفته:

  سلام وقت بخیر
  31 سال سن دارم
  کارشناسی حسابداری دانشگاه ازاد
  10 سال کارمند خزانه پتروشیمی هستم
  متاهل
  زبان معمولی
  400 میلیون دارایی دارم
  برای اقامت سوئد از چه طریق میتونم اقدام کنم
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 19. milad گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۲۷ساله مجرد دارای ۲مدرک درجه۱و۲آرایشگری.
  و در مقطع کاردانی فنی نیز مدرک دانشگاهی دارم .
  ۳سال سابقه کار دارویی (بیمه ایی)نیز دارم.
  برای اقامت هلند شما چه پیشنهادی برای بنده در نظر دارید و هزینه اقامت برای یه شخص مثل من چقد در بر خواهد داشت.
  ممنون و سپاس

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام برای مهاجرت کاری باید مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس داشته باشید. میتوانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید.

   پاسخ
 20. فرهاد گفته:

  با سلام و احترام
  اینجانب ۳۳ ساله فارغ التحصیل رشته داروسازی با ۵ سال سابقه کار در شرکت های دارويی هستم، همچنین دارای نمره آیلتس ۶/۵ هستم که قصد ارتقاء نمره خود در چند ماه آینده را دارم. آیا امکان مهاجرت اینجانب به هلند وجود دارد و درصورت مثبت بودن پاسخ، کدام گزینه برای اینجانب مناسب تر است؟ کاری، دانشجویی و ..
  با سپاس فراوان از توجه شما

  پاسخ
 21. حمیدرضا گفته:

  سلام.من ۱۹ سال دارم و الان سرباز هستم.دیپلم معماری دارم دارای 2مدرک icdlکامپیوتر فنی حرفه ای و دارای مدرک برق خودرو فنی حرفه ای.میخاستم ببینم بعد خدمت شانسی دارم برای محاجرت به هلند ؟اگرم هلند نشد شما چه کشوری پیشنهاد میکنید که من هدفم رو اون کشور قرار بدم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   امکان این که برای مقطع لیسانس مهاجرت نمایید به نظر میرسد برای شما وجود دارد.باید مدرک زبان هم دریافت نمایید.

   پاسخ
 22. alimousawi1375 گفته:

  سلام خسته نباشید . من ۲۲ سال هستم دانشجو ترم ۷لیسناس برق قدرت زبانم تا حدودی خوبه ولی مدرک نگرفتم میخواستم برای سال آینده برا هلند بورسیه بشم و معدلم در ۱۵ ب بالا میشه ایا امکان بورسیه شدن برای هلند هست.

  پاسخ
 23. نسرین گفته:

  با سلام..شرایط تحصیلی در هلند و لطف میکتید؟ چه معدل و چه سن و چه رشته و چه مدارک لازم؟ چقدر هزینه تحصیل؟ برای دختر ۱۴ سال میخواهم از الان اماده بشه برای ۴ سال دیگه ..

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من و همسرم ۳۶سال سن داریم و یک بچه سیزده ماه داریم
  من لیسانس علوم آزمایشگاهی و چند سال سابقه کار با بیمه دارم و مدرک MBA هم دارم
  کارهای هنری هم از جمله خیاطی کار پتینه و نقاشی روی پارچه و نرم افزار مکس هم بلدم
  همسرم مدرک MCSE از ماکروسافت داره و نه سال سابقه کار مرتبط با شبکه و ای تی دارن
  مدرک دانشگاهی در حال گرفتن آی تی هستند ولی خب زمان می‌بره براشون
  آیا ما میتونیم از طریق ویزای کار اقدام کنیم
  سرمایه هم حدود هفتصد داریم
  شما چه روشی رو بهتر میدونید برای ما ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما و همسرتان میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار اقدام نمایید و رشتۀ همسر شما جهت پیدا کردن کار نیز شانس بالای دارد. اما جهت اینکه باید در مورد جزئیات و سایر مسایل پرونده مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. سارا گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من 31 سال و همسرم 34 هر دو لیسانس کامپیوتر داریم با سابقه کار مرتبط و بیمه آیا امکان مهاجرت کاری به هلند برای ما وجود دارد؟ پسر عمه ام هم در هلند زندگی میکند.و آیا شما در زمینه پیدا کردن کار همکاری میکنید؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی روشهای مهاجرت به هلند با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. بهار گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید من 35 سالمه
  لیسانس عمران دارم بدون سابقه بیمه و درحال آموزش زبان
  و همسرم 35 ساله و لیسانس علوم آزمایشگاهی با حدود 6سال سابقه بیمه
  و دارای یه پسر 15ماهه
  آیا راهی برای مهاجرت ما به هلند وجود داره؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. با توجه به شرایط تشریح شده و در صورت داشتن مدرک زبان شما به همراه خانواده میتوانید از طریق تحصیل برای کشور هلند اقدام نمایید. جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره و بررسی های تکمیلی انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. پوریا گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  ببخشید من و همسرم تا ازدواج کردیم و برای شروع زندگی تصمیم به مهاجرت داریم . من ۲۷ سال دارم و فوق دیپلم صنایع چوب هستم ، در کارهایی مثل(عکاسی ، کار با نرم افزارهای گرافیکی ، اپراتوری دستگاه لیزر) تجربه دارم ولی متاسفانه سابقه بیمه ندارم ، همسرم هم لیسانس معماری هستن و به چند نرم افزار معماری مسلطه . حدودا ۱۷۰میلیون هم پس انداز داریم . با این شرایط شانسی برای مهاجرت و گرفتن اقامت هلند داریم ؟ و اینکه میتونیم از لحاظ کار و سطح زندگی شرایط مناسب رو محیا کنیم برای آیندمون؟؟ یا به فکر گزینه های دیگه باشیم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید در صورتی که مدرک زبان اخذ نمایید برای تحصیل اقدام نمایید . جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. مرتضي گفته:

  با سلام و عرض ارادت : بنده داراي سه فرزند دختر 15-13و5 ساله هستم مي خواهم از شرايط ادامه تحصيل فرزندانم در كشور هلند مطلع گردم خودم نيز هم اكنون در يكي از شركتهاي خودرسازي داخلي مشغول به كار هستم .لطفا” در صورت امكان راهنمايي بفرماييد . با تشكر فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 29. پگاه گفته:

  با سلام
  من ۴۱ ساله هستم لیسانس حسابداری دارم طی تماس با دفتر شرکت شما در وین مشاور مربوطه فرمودند میتوانم به همراه همسر و فرزندم جهت کارشناسی ارشد هلند اقدام کنم که یکساله است ولی توی سایت شما نوشته فوق لیسانس در هلند دوساله است.
  همچنین من نگران گپ تحصیلی طولانی بعد لیسانس ام هستم و همچنین شرایط سنی ام
  ممنون میشم بیشتر توضیح بدین من روشن بشم.
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در جهت اینکه در این بخش توضیحات ممکن است حق مطلب ادا نگردد لطفا مجددا تماس حاصل نمایید و مشاوره اخذ کنید .

   پاسخ
 30. شبنم گفته:

  درود
  و پر انرژي باشيد
  من ٣٠ سالمه و فوق ديپلم طراحي دوخت و در حال أموختن دو زبان انگيليسي و آلماني هستم و مدرك فني حرفه اي در رشته ارايشگري دارم
  همسرم ٣٠ سالشه و ديپلم الكترونيك و داراي دو مدرك تربيت بدني و مربي باشگاه ودر حال أموختن زبان و مدرك آرايشگري از فني حرفه اي هم دارد
  كل سرمايه ما ٤٠٠ ميليون است
  آيا ما ميتوانيم به هلند مهاجرت كنيم ؟؟؟ آيا اصلا ميتونيم من و همسرم ب كشوري مهاجرت كنيم ؟؟ ما فرزند نداريم و براي زندگي بهتر طبق معيار هامون قصد مهاجرت داريم لطفا راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید در صورت اخذ مدرک زبان برای هلند از طریق تحصیل اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. لیلا گفته:

  با سلام من لیسانس حسابداری دارم و مدرک طراحی لباس همسرم لیسانس نهندسی شیی و فوق لیسانس مدیریت دارد. من ۱۶ سال سابقه کار با بیمه دارو و همسرم هم ۲۷ سال و با بیمه . سن من ۴۲ و همسرم ۵۰ هست یک بچه ۸ ساله داریم .من شرایط سرمایه گذاری و یا شرایط زایمان دوم در هلند و یا شرایط محاجرت از طریق کارفرما رو میخواستم بدونم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد بزرگوار امکان اخذ ویزای کاری فقط به خاطر ایتم سن شما مقدور نمیباشد مگر در موارد خاص . بنابراین افرادی با رزومه شما جهت مهاجرت بصورت خانوادگی میتوانند از روش هایی نظیر ثبت شرکت و کارافرینی به اقامت آن کشور دست یابند لذا در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در این مورد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. ناشناس گفته:

  با سلام و عرض ادب خانمی 29 ساله هستم مدرک لیسانس تدوین از دانشگاه علمی کاربردی دارم و مدرک ارایشگری فنی و حرفه ای هم دارم و همسرم هم مکانیک ماهر ماشینهای کره ای و ژاپنی هست و مدرک از شرکت کیاموتور دارد ایا راهی برای اقامت در هلند داریم؟ پسرعموم هم در کشور هلند زندگی میکند

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در این کشور برای شما وجود دارد و رزومه همسر شما باید به صور جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. ساناز احمدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  اینجاب لیسانس هنر های تجسمی دارم با ۳۵ سال سن متاهل و یک فرزند دارم دارای کارت مهارت از فنی و حرفه ای و مجوز آموزشگاه نقاشی که در حال حاضر فعال میباشد و در مدارس ابتدایی و راهنمایی در حال تدریس میباشم و همسرم دارای مجوز تولید پوشاک ودر حال حاضر فعال میباشد آیا ما میتوانیم مهاجرت موفق به کشور هلند را داشته باشیم از راهنمایی شما متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در رشته های مدیریت یا بیزینس برای مقطع کارشناسی ارشد برای شما وجود دارد. برای بررسی راه های مهاجرت به کشور هلند می توانید با دفاتر ما ارتباط برقرار نمایید.

   پاسخ
 34. mie editor2 گفته:

  با سلام و خسته نباشید . صادق هستم ۱۶سال سابقه کار دربانک و دارای مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی . در خصوص مهاجرت به اروپا ، خصوصاً اسکاندیناوی ، آیا در این کشورها دوره های کارآموزی برای مشاغل مورد نیاز آن کشور وجود دارد که بعد از پایان دوره جذب بازار کار شویم ؟ سرمایه ۳۰۰هزار دلار . با تشکر .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای ویزاهای کار یا دوره های کارآموزی باید سن شما بررسی گردد. رشته و سابقه کار شما مناسب است و در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای ویزاهای کاری اقدام کنید. برای بررسی شرایط متناسب با خود، پیشنهاد میشود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
Rating: 5