بررسی مهاجرت به نیوزلند

 • مقدمه ای بر مهاجرت به نیوزلند
 • معرفی نیوزیلند به عنوان یک مقصد برای مهاجرت
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی
مهاجرت به نیوزلند مهاجرت به نیوزلند

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مقدمه ای بر مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند ، طرق مختلف مهاجرت به نیوزیلند و راه های اخذ اقامت و تابعیت نیوزیلند در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته است. این مقاله که به قلم  وکیل مهاجرت موسسه مشاوره ای ام آی ای در اتریش به نگارش در آمده است حاوی اطلاعاتی در مورد کشور نیوزیلند ، مهاجرت به نیوزیلند و طرق مهاجرت به نیوزیلند است .بسیاری از عزیزان در تماس با موسسه حقوقی ام آی ای خواهان اطلاعاتی در مورد کشور نیوزیلند ،مهاجرت به نیوزیلند، طرق مهاجرت به نیوزیلند ، امکان تحصیل در نیوزیلند و غیره شده اند و سوالات بسیاری داشته اند مبنی بر اینکه اصولا چه راههایی جهت مهاجرت به نیوزلند ساده تر است؟

 • آیا برای همه راههای مهاجرت به نیوزیلند داشتن مدرک زبان الزامی است؟
 • امکان تحصیل در نیوزیلند و اقامت پس از تحصیل در نیوزیلند چگونه است ؟
 • ایا نیوزیلند تابع حقوق کامن لا و سیستم خاک است و اینکه تولد فرزند در نیوزیلند چه مزایایی برای فرزند و والدین دارد؟

معرفی نیوزیلند به عنوان یک مقصد برای مهاجرت

کشور نیوزیلند یا زلاندنو کشوری است که در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار دارد. کشور نیوزیلند متشکل از چندین جزایر بزرگ و کوچک است. کشور نیوزیلند فاصله بسیار زیادی با خشکی های دیگر کره زمین دارد به نحوی که کشور استرالیا که نزدیکترین کشور همسایه کشور نیوزیلند محسوب می شود دوهزار کیلومتر فاصله دارد و حدفاصل کشور نیوزیلند و استرالیا ، دریای تاسمان قرار دارد.

کشور نیوزیلند از امنیت بسیار بالایی بهره مند می باشد. نمی توان گفت که جرم در نیوزیلند به طور کل وجود ندارد منتها مطابق آمار، وقوع جرم نسبت به سایر کشورها بسیار پایین است و می توان گفت  نیوزیلند تا حدود بسیار زیادی عاری از هرگونه خشونت شخصی و درگیری بین جوامع است. در نظرسنجی بین المللی که انجام شده است نیوزیلند به عنوان یکی از آرام ترین و کم فسادترین کشورهای جهان معرفی شده است و از مقایسه ۱۶۲ کشور از لحاظ خطر خشونت شخصی، کشور نیوزیلند از منظر امنیت، پس از ایسلند، دانمارک و اتریش ، رتبه چهارم را در دنیا به خود اختصاص داده است و همچنین رفاه اجتماعی و خدمات شهروندی در نیوزلند بسیار عالی می باشد.

نکته ای که کشور نیوزیلند را از سایر کشورها متمایز ساخته است این است که نیوزیلند از لحاظ بحران مالی کمتر از دیگر کشورها تحت تاثیر قرار گرفته است. کشور نیوزیلند  فرصت ها و موقعیت شغلی بسیار فراوانی جهت کار متخصصان در رشته های مختلفی از جمله رشته های مهندسی و پزشکی و علوم پایه ایجاد نموده است.

مهاجرت به نیوزیلند از طریق تحصیل

نظام تحصیلی نیوزیلند دارای ۳ سطح است  و این خود نشان دهنده تنوع منحصر به فرد نظام تحصیلی  نیوزیلند است. کشور نیوزیلند ضمن استقبال از توانایی های مختلف، سعی بر این دارد که میان اعتقادات مذهبی، گروه های قومی و سطح ایده ها ی دانش پژوهان سازگاری و ارتباط سازنده برقرار نماید و آموزش با سطح کیفی بالا دراولویت نظام تحصیلی نیوزیلند قرار دارد. نظام تحصیلی نیوزیلند به ترتیب زیر است:

 • آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی که سن ورود این دوره از تولد تا مدرسه است.
 • مدارس ابتدایی در نیوزیلند که از ۵ سال تا ۱۹ سال بوده که از ۶ تا ۱۶ سالگی اجباری است.
 • آموزش و پرورش بالاتر که شامل آموزش های حرفه ای می شود.

سطح اول نظام تحصیلی نیوزیلند شامل کودکان می شود به این نحو که در نیوزیلند کودکان می توانند دوران اولیه کودکی ECE را از زمان تولد تا سن ورود به مدرسه بگذرانند. البته ECE در نیوزیلند اجباری نیست اما در حدود ۹۰درصد به بالا از کودکان دوره ECE  را سپری می نمایند. در نیوزیلند کودکان در سنین بین ۳ تا ۵ سال می توانند دوره ECE  را به مدت ۲۰ ساعت در هفته به صورت رایگان سپری نمایند

تحصیل در نیوزیلند
اقامت پس از تحصیل در نیوزیلند
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در نیوزیلند
بررسی دانشگاه آوکلند

مهاجرت به نیوزیلند از طریق تولد

مطابق قوانین نیوزیلند  تا سال ۲۰۰۶ سیستم خاک در کشور نیوزیلند اجرایی بوده و کودکانی که تا قبل از سال ۲۰۰۶ در نیوزیلند متولد می شده اند تابعیت نیوزیلند را اخذ می نمودند.

اما زمانی هست که این تابعیت را از طریق تولد کسب میکنیم آنچه که تعیین میکند که چه افرادی تبعه نیوزیلند باشند و چه افرادی نه، قانونتابعیت نیوزیلند است.اعطای تابعیت در کشورهای دنیا بر دو سیستم اصلی خون یا خاک استوار است  و گاهی برخی از کشورها تلفیقی از هردو را به صورت اصلی و فرعی دارند.

در مورد نیوزلند این بحث در دو بازه ی زمانی قابل بررسی ست.

_قبل از ژانویه 2006

_بعد از  ژانویه 2006

 قبل از ژانویه 2006سیستم حقوقی اخذتابعیت  کشور نیوزیلند،سیستم خاک بود به این معنی که اگر شماقبل ازاین سال درخاک این کشور یا در کشتی یا هواپیمای متعلق به نیوزیلند به دنیا می آمدید به صورت اتوماتیک جزء اتباع این کشور محسوب می شدیدکه البته این قاعده هم استثنائاتی داشت.

 اما پس از این تاریخ سیستم حقوقی اخذ تابعیت این کشور به سیستم حقوقی خون تغییر یافت و ازین تاریخ حتی افرادی که در خاک این کشور به دنیا بیایند جزءاتباع این کشور محسوب نمیشوند و افرادی که در این کشور متولد میشوند صرفا در صورتی تبعه هستند که حداقل یکی از پدر یا مادر،خود دارای تابعیت یا اقامت دائم کشور نیوزیلند یا تابعیت استرالیا در زمان تولد فرد باشند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قوانین کلی تولد

video مهاجرت به نیوزلند
اخذ تابعیت نیوزیلند از طریق تولد

مهاجرت به نیوزیلند از طریق ازدواج ، ازدواج در نیوزیلند ، اقامت پس از تحصیل در نیوزیلند از طریق ازدواج

جنانچه دانشجوی بین المللی که در حال تحصیل در نیوزیلند است با شخصی که تابعیت نیوزیلند را دارد ازدواج نماید می تواند اقامت دائم نیوزیلند و پس از آن تابعیت نیوزیلند را اخذ نماید. از شرایط ازدواج در نیوزیلند این است که دو طرف ازدواج بالای ۱۸ سال داشته باشند و حداقل ۱۲ ماه یک رابطه واقعی و پایدار داشته باشند و یا با هم زندگی کرده باشند ومتقاضی ازدواج با تبعه نیوزیلند حداقل زبان انگلیسی را بتواند صحبت کند ( در سطح آیلتس ۵ ). چنانچه شما متقاضی ازدواج در نیوزیلند هستید پیشنهاد میکنیم با مشاورین موسسه حقوقی ام آی ای تماس بگیرید و از مشاوره های تلفنی و حضوری بهره مند شوید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قوانین کلی ازدواج

audio مهاجرت به نیوزلند
اخذ ویزای نیوزیلند از طریق ازدواج
ازدواج در نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند از طریق کار ، کار در نیوزیلند ، اقامت پس از تحصیل در نیوزیلند از طریق کار

سیاست های مهاجرت به  نیوزیلند به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا پس از تحصیل ویزای کار نیوزیلند را دریافت نمایند به این مفهوم که از آنجا ک کشور نیوزیلند تابع حقوق کامن لا و مهاجرپذیر است به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد پس از تحصیل یک سال در کشور نیوزیلند حضور داشته باشند و با دریافت اجازه کار ، اقامت دائم نیوزیلند و در نهایت تابعیت نیوزیلند را اخذ نمایند. در نیوزیلند  دو نوع ویزای کار به طور خاص برای دانش آموزان و دانشجویانی که مطالعه سوم خود را در نیوزیلند تکمیل کرده اند وجود دارد: ۱- ویزای کار  نیوزیلند که پس از تحصیل در نیوزیلند به شما  اجازه می دهد تا ۱۲ ماه برای پیدا کردن کار در نیوزیلند حضور داشته باشید.۲- ویزای کار پس از تحصیل که این ویزا به دانشجویانبین المللی اجازه خواهد داد در یک کار ویژه که می بایست مربوط به رشته تحصیلی باشد به مدت ۲ سال کار کنند

در نیوزیلند ،  ویزای کار نیوزلند دارای انواع مختلفی است که به آن ویزای تخصصی نیوزیلند هم گفته می شود البته برخی نیز اصطلاح ویزای مهارت نیوزیلند را معرفی می کنند که با اخذ ویزای کار نیوزیلند، اقامت دائم نیوزیلند را دریافت می نمایند . ویزای کار نیوزیلند هرچند مزایای فراوان دارد اما همانند ویزای اسکیل ورکر استرالیا دارای معایب فراوان و مشکلات و سختی های بسیار زیاد است  و در ظاهر امر متقاضی گمان می کند که راه ساده و مشخصی در پیش و رو دارد منتها اخذ ویزای کار نیوزیلند شرایط  امتیازی دارد و متقاضی باید از ۱۴۰ امتیاز مربوطه ، حداقل ۱۰۰ امتیاز دریافت تماید.پیشنهادی که موسسه حقوقی ام آی ای به شما عزیزان ارائه می نماید این است که اگر اندیشه مهاجرت کاری به نیوزیلند را در سر دارید حتما از مشاوره تلفنی یا حضوری موسسه حقوقی ام آی ای بهره مند شوید. لازم به ذکر است که جنانچه پرونده متقاضی جهت دریافت ویزای کار نیوزیلند اصطلاحا ریجکت شود تاثیر بسیار منفی داشته و تا حدود بسیار زیادی متقاضی شانس خود را برای اخذ ویزای کار نیوزیلند از دست خواهد داد.

شرایط عمومی ویزای کار نیوزیلند:

 • دارا بودن شرایط سنی بین ۲۰ تا ۵۰ سال
 • داشتن بسلامت عمومی
 • گواهی عدم سوء پیشینه

مدرک زبان انگلیسی که آیلتس جنرال  ۶٫۵ در اولویت است و از مدارک الزامی است. اشخاص همراه ( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال ) نیز می بایست آیلتس ۵ داشته باشند. و چنانچه همراهان مدرک زبان نداشته باشند می بایست مبالغی را به دولت نیوزیلند پرداخت نمایند و در کشور نیوزیلند آموزش زبان را سپری نمایند.

اقامت از طریق کار در نیوزیلند
مهاجرت کاری به نیوزیلند
موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند
شرایط و مدراک اخذ ویزای کار در نیوزیلند

کارآفرینی در نیوزیلند و مهاجرت به نیوزیلند از طریق کار آفرینی

چنانچه شما هیچ یک از شرایط یا مدارک مهاجرت به نیوزیلند از طریق تحصیل ، کار و ازدواج و غیره را ندارید می توانید از طریق کارافرینی یا ثبت شرکت در نیوزیلند ، اقامت دائم نیوزیلند و سپس تابعیت نیوزیلند را اخذ نمایید.  همانگونه که مستحضر هستید برای کارآفرینی در نیوزیلند یا هر کشور دیگری متقاضی نیاز به یک تمکن مالی و سرمایه داردو پس از آن ، می بایست یک طرح توجیهی اقتصادی که برای کشور مقصد منافع داشته باشد به اداره بازرگانی نیوزیلند ارائه دهد و پس از پذیرفتن بیزینس پلان ، متقاضی می تواند ثبت شرکت در نیوزیلند نموده و با پرداخت مالیات ، اقامت دائم نیوزیلند  را اخذ نماید. از شرایط مهم و اساسی کارآفرینی در نیوزیلند این است که طرح تجاری متقاضی سودآور باشد و متقاضی  طی سال های اخیر ورشکسته نشده باشد و گواهی عدم سوپیشینه داشته باشد.حداقل سرمایه برای کارآفرینی در نیوزیلند ۱۰۰ هزار دلار نیوزیلند است و سیستم امتیاز بندی  برای اخذ ویزای کارآفرینی نیوزیلند نیاز است که به شرح ذیل است:

خود اشتغالی در مشاغل مربوط
۲۰ امتیاز بیشتر از سه سال
۳۰ امتیاز بیشتر از ۵ سال
۴۰ امتیاز بیشتر از ده سال
خود اشتغالی در سایر مشاغل
۵ امتیاز بیشتر از سه سال
۱۵ امتیاز بیشتر از ۵ سال
۲۰ امتیاز بیشتر از ۱۰ سال
سابقه مدیریت ارشد مربوط
۵ امتیاز بیشتر از ۵ سال
۱۰ امتیاز بیشتر از ۱۰ سال

امتیاز برای سودرسانی به نیوزلند (قابل اعطاء در حداکثر دو گروه):

ایجاد اشتغال تمام وقت جدید
۱۰ امتیاز ۱ سمت شغلی تمام وقت جدید برای شهروندان یا ساکنین نیوزیلند
۲۰ امتیاز ۲ سمت شغلی تمام وقت جدید برای شهروندان یا ساکنین نیوزیلند
۳۰ امتیاز ۳ سمت شغلی تمام وقت جدید یا بیشتر برای شهروندان یا ساکنین نیوزلند
۵۰ امتیاز ۵ سمت شغلی تمام وقت جدید یا بیشتر برای شهروندان یا ساکنین نیوزلند
۸۰ امتیاز بالای ۱۰ سمت شغلی تمام وقت جدید برای شهروندان یا ساکنین نیوزلند
امتیاز جهت بیزنس صادرات مصوب (بر اساس درآمد سالانه)
۱۰ امتیاز بیش از ۲۰۰ هزار دلار درآمد در سال
۲۰ امتیاز بیش از ۳۰۰ هزار دلار درآمد در سال
۳۰ امتیاز بیش از ۴۰۰ هزار دلار درآمد در سال
۴۰ امتیاز بیش از ۵۰۰ هزار دلار درآمد در سال
۶۰ امتیاز بیش از ۷۵۰ هزار دلار درآمد در سال
۸۰ امتیاز بیش از ۱ میلیون دلار درآمد در سال
ایجاد اشتغال تمام وقت جدید
پیشنهاد بیزنس معتبر با ارائه محصولات یا خدمات بی نظیر یا جدید به نیوزلند یا یک منطقه مشخص ۳۰
امتیاز برای سرمایه گذاری
امتیاز ندارد کمتر از ۲۰۰ هزار دلار
۱۰ امتیاز بیش از ۲۰۰ هزار دلار
۲۰ امتیاز بیش از ۳۰۰ هزار دلار
۳۰ امتیاز بیش از ۴۰۰ هزار دلار
۴۰ امتیاز بیش از ۵۰۰ هزار دلار
۶۰ امتیاز بیش از ۷۵۰ هزار دلار
۸۰ امتیاز بیش از ۱ میلیون دلار
امتیازات سنی برای متقاضی آینده (در تاریخ ارائه تقاضانامه)
امتیاز ندارد بالای ۶۰سال
۵ امتیاز بین ۵۰ تا ۵۹ سال
۱۰ امتیاز بین ۴۰ الی ۴۹ سال
۱۵ امتیاز بین ۳۰ الی ۳۹ سال
۲۰ سال بین ۲۴ الی ۲۹ سال
۱۵ امتیاز ۲۴ سال و کمتر
ثبت شرکت در نیوزیلند
اخذ اقامت نیوزیلند از طریق خرید ملک
سرمایه گذاری در نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند از طریق پناهندگی

پناهجو فردیست که به دلیل سیاسی مذهبی ، اذیت و آزار، ترس خشونت ، قومیت و در خطر بودن جان به کشور هایی که از حقوق پناهندگی دفاع میکند، پناه می برند. طبق قانون کنوانسیون 1951 ژنو مربوط به وضعیت پناهچویان و کنوانسیون 1984 به دلیل رفتار های شکنجه گری و غیر انسانی و همچنین قانون کنوانسیون 1966 پیمان حقوقی مدنی و سیاسی بین المللی ، شرایط قانونی برای پناهندگی می باشد.  نیوزلند یکی از 26 کشوری است در کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل شرکت کرده ، و سالی 750 پناهنده اسکان مجدد داده است. به  دلیل وضعیت فوری سوریه در سال 2015، 750 نفر سوری را پذیرفت. با توجه به خطرهای که در راه پناهندگی وجود دارد پیشنهاد می شود که حتما از طرق قانونی استفاده کنید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

audio مهاجرت به نیوزلند
پناهندگی در نیوزیلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

audio مهاجرت به نیوزلند
شرایط و قوانین پناهندگی در نیوزیلند
سخن آخر در مورد مهاجرت به نیوزیلند

هنانطور که در سطور فوق مشاهده نمودید مهاجرت به نیوزیلند و اخذ هر یک از ویزاهای مهاجرت به نیوزیلند ، دارای پیچیدگی های خاصی می باشد و جنانچه شما عزیزان اطلاعات دقیق و مکفی در مورد اخذ ویزای نیوزیلند یا دیگر کشورها نیاز دارید با مشاورین موسسه حقوقی ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از مشاوره های حضوری و تلفنی وکلای موسسه ام آی ای بهره مند شوید. شما می توانید تمام سوالات خود را در مورد مهاجرت به نیوزیلند در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ آن ها برسید. امیدوار است که مقاله مهاجرت به نیوزیلند یا طرق اخذ اقامت و تابعیت نیوزیلند مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

78 پاسخ
 1. حماد گفته:

  سلام و خسته نباشید بابت زحمات شما
  بنده لیسانس مهندسی صنایع با بیش از 12 سال سابقه کار در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه دارم .
  همچنین فوق لیسانس EMBA که دو سال است فارق التحصیل شدم.
  39 ساله .
  اگر با لیسانس اقدام کنم 145 امتیاز میارم .
  ولی سوال من اینجاست که آیا می تونم با فوق لیسانس اقدام کنم و امتیاز سابقه کارم تو برنامه ریزی و کنترل پروژه رو بگیرم .
  ممنون میشم توضیح بدین.
  آخه تو ارزیابی مدرک گفته فقط یک مدرک تحصیلی ارزیابی میشه !!!!!

  Rating: 5
  پاسخ
 2. حامد گفته:

  با سلام و احترام
  در پروسه ی درخواست ویزای کاری، فرض بفرمایید بنده لیسانس مدرک مهندسی برق دارم. ولی بلحاظ تخصص و کاری،دنبال کاری تو زمینه ی فناوری اطلاعات هستم. بطوری که تخصص کاری که دنبالشم با رشته ی تحصیلی آکادمیکم فرق داره.
  البته در زمینه ی همین آی تی، مدارک بین المللی مربوطه مانند ccna و… ونمومنه کار دارم. سوالم اینه که، آیا با این شرایط میشه ویزای کاری گرفته و مشغول بکار شد؟ یا بخاطر متفاوت بودن مدرک دانشگاهی و سابقه کاری و تخصص مد نظر، این امر غیرممکن خواهد شد؟
  با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. عموماً سابقه کاری مرتبط با مدرک تحصیلی ملاک قرار خواهد گرفت. کار در نیوزلند از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که توسط وزارت کار و اداره مهاجرت این کشور هر ساله اعلام می شود و پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار نیوزلند را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار نیوزلند نیازمند زمان است.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. داود گفته:

  با سلام خدمت دوستان
  بنده 41 سالمه فوق لیسانس عمران گرایش راه و ترابری هستم حدود 20 سال سابق کار دارم و 2 فرزند که پسرم که یکسال جهشی خوانده و الان برای کنکور تجربی اماده میشه و شاگرد اول هست
  و دخترم سال هفتم میباشه و همسر بنده نیز فوق دیپلم مکانیک هست. بنده در یکی از شرکتهای فعال در صنعت نفت و پتروشیمی کشور نیوزلند سهام خریده ام و که ارزش به روز آن 45000 NZ دلار میباشد خواستم شرایطم رو بفرمائید که ایا میتوانم برای اقامت دائم و تحصیل فرزندانم اقدام کنم
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در نیوزلند که منجر به اخذ اقامت می شود 100 هزار دلار می باشد. بنابراین اگر سرمایه خود را افزایش دهید می توانید از این طریق اقامت بگیرید که ابتدا اقامت موقت 2 ساله می باشد و پس از چند سال تمدید به اقامت دائم تبدیل می شود.
   البته با توجه به اینکه شما تحصیل کرده هستید از طریق برنامه اسکیل ورکر نیوزلند هم می توانید اقدام کنید و ویزای کار این کشور را دریافت کنید. فرزندان شما نیز می توانند از این طریق در نیوزلند تحصیل کنند.

   پاسخ
 4. n.b گفته:

  با سلام؛

  من مهندس برق الکترونیک هستم 32 ساله (دانشگاه آراد) و در حال حاضر به مدت حدود 6 سال در یه شرکت بین المللی سابقه کار مرتبط دارم (با بیمه) عضو نظام مهندسی + مدرک فنی و حرفه ای برق صنعتی درجه 2 + PLC درجه 2 + PLC درجه 1 + تعمیرات لپ تاپ جهاد دانشگاهی دارم. همسرم لیسانس حسابداری (دانشگاه آزاد). اگر هردو بتونیم مدرک زبان IELTS 6.5 یا PTE رو دریافت کنیم. شانسمون برای دریافت ویزای Skill چقدره ؟ آیا قرار گرفتن در Pool می تونه امیدوار کننده باشه ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 5. Melika گفته:

  سلام خسته نباشد من 21 ساله مقدار زبان هم بلد هستم ودر ايران ناخن کار هستم2سال و 6ماه هم کار کردم دوست دارم به کشور نیوزلند براس کار وزندگی هرکاریم انجام میدم میخوا از صفر شروع منم ولی80 میلیون ندارم چه کاری میتونم انجام بدم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. خواهر گرامی شما به منظور مهاجرت از طریق تحصیل، کار و سرمایه گذاری نیاز به مقدار معینی سرمایه جهت گذران زندگی در نیوزلند، انجام امور حقوقی و اقدام برای ویزا خواهید داشت.
   در صورت داشتن سوالات بیشتر با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. احسان گفته:

  با سلام
  من 30 ساله هستم مجرد دارای 3 سال سابقه مربوط به مهارتم و مهارتم برق ساختمان همراه با 4 مدارک فنی حرفه ای برق ساختمان درجه 2 برق صنعتی درجه 1 plc و سیم بان شبکه فشار قوی برابر با 2224 ساعت آموزش میباشد چه راهی برای مهاجرت میباشد
  با تشکر

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. Eric leoman parleo گفته:

  سلام.۳۱ ساله هستم. با مدرک ارشد زبان و ادبیات انگلیسی. و مدرس7 ساله. آیا نیاز به مدرک ایلتس دارم برای کار در نیوزلند ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار بله در اکثر پرونده های کاری شما برای اخذ ویزا نیاز به مدرک زبان خواهید داشت.

   پاسخ
 8. آ رام گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت آقای ملک پور عزیز،همسرم ۴۶سالشون هست،مهندس عمران با ۱۷سال سابقه در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی،خودم مترجمی زبان انگلیسی با ۱۷سال سابقه در بانک،و یک پسر ۱۲ساله داریم .من آیلتس ۵/۵جنرال دارم که ۲ماه دیگه منقضی میشه و همسرم هم در حدمتوسط هست و میخواد برای آیلتس امتحان بده.آیا راهی غیر از سرمایه گذاری برای ما در نیوزیلند وجود داره؟ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   تها راه دیگر تحصیل فرزند تان است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. اذز سرگزي گفته:

  سلام بنده مجرد ٣٨ ساله پرستار١٠سال سابقه هستم براي ويزاي تخصص براي كانادا يا نيوزيلند شرايط دارم ؟ ايلتس جنرال مي خواهد يا اكادميك؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. عموماً برای ویزاهای کاری گرفتن آیلتس جنرال نیاز می باشد. همچنین امتیازات شما باید برای ویزاهای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی برای هر دو کشور میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی و محاسبه امتیاز در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. کیوان گفته:

  با سلام و تشکر از مشاوره شما.
  من الان دانشجوی دکترای فیزیک در ایران هستم میخاستم بدونم برای گرفتن اقامت نیوزلند کدامیک از راههای زیر مقرون بصرفه است:
  ۱-برای پست‌دکترای فیزیک در یکی از دانشگاههای نیوزلند اقدام کنم یا
  ۲-دوباره برای دکترای فیزیک پزشکی (medical physics) اقدام کنم.چون این رشته جزو مشاغل مورد نیاز نیوزلند است.
  و یک سوال دیگر اینکه:
  اگر پست‌دکترا در نیوزلند باشم آیا شغلی غیر از شغل دانشگاهی برای رشته فیزیک در نیوزلند هست یا خیر؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. علی گفته:

  سلام بنده 23 ساله داری مدرک لیسانس صنایع از دانشگاه آزاد کرج هستم دارای آیلتس نمره 7.5 میخواستم بدونم برای مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل در رشته حسابداری میتونم اقدام کنم؟
  دولت نیوزلند کمکی به دانشجویان خارجی میکنه؟
  کار موقت پیدا کردن در نیوزلند راحته ایا؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. sajjad گفته:

  سلام..
  من ۳۱ ساله.. لیسانس الکترونیک دلنشگاه آزاد یزد…۶ سال سابق کار مرتبط به عنوان الکترونیک تکنیکال افسر در کشتی..داری مدرک فنی حرفه ای برق صنعتی به مدت ۱۰۰۰ ساعت و مدارک فنی حرفه ای plc مربوط به رشته تحصیلیم هستم..متاهل …همسرم لیسانس نرم افزار کاپیوتر دانشگاه ازاد بدون سابق کار و داری مدارک فنی حرفه ای آرایشگری با سابق کار در آرایشگری به مدت ۴ سال… و من و همسرم هردو دارای مدرک آیلتس ۶/۵ هستیم..آیا شرایط ما برای مهاجرت به نیوزلند یا استرالیا مناسب هست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. مازیارفرود گفته:

  با سلام و احترام
  افسر کمیسر دریایی بازنشسته نیروی دریایی بوده و 51 سال سن دارم . مدت 20 سال در نیروی دریایی و وزارت دفاع بعنوان کارشناس و مدیر خرید خارجی تجهییزات و قطعات مسیولیت و فعالیت داشته ام . هم اکنون نیز مالک و مدیر تولید یک مزرعه پرورش ماهیان سردآبی ( قزل آلا و سالمون ) میباشم که سایقه 5 سال فعالیت تولیدی ( بر اساس پروانه بهره برداری ) در این شغل دارم . متآهل بوده و فرزند ندارم .
  علاقه مند به زندگی و کسب و کار در نیوزیلند میباشم و درخواست دارم بهترین و مطمئن ترین روش مهاجرت و اخذ اقامت این کشور را بمن پیشنهاد دهید .
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. کیاوش گفته:

  درود خدمت شما
  من افسر کشتیرانی هستم وشش سال سابقه کار دارم،یه دختر یک ساله هم دارم،همسرم سابقه کار در موسسه پزشکی داره بعنوان کارمند.
  میخواستم ببینم شرایط ما مناسب هست برای رفت به نیوزلند یانه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در خصوص ویزای کاری اگر job offer داشته باشید میتوانیم برایتان اقدام نماییم . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. حسین حسینی گفته:

  سلام . ۳۶ ساله، مجرد ، دارای مدرک دکتری حسابداری و ۱۶ سال سابقه کار در حسابداری بیمارستان تامین اجتماعی. میتونم با این شرلیط برای مهاجرت نیوزلند اقدام کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 16. ذبیح الله گفته:

  سلام .مهندس نقشه برداری هستم 30 ساله با 4 سال سابقه در پروژه های پتروشیمی ایلتس 6.5 و 40میلیون تومان سرمایه .با این شرایط امیدی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. الناز مشتاقی گفته:

  سلام. من ۲۹ ساله م هست. لیسانس و فوق لیسانس موسیقی دارم از دانشگاه هنر تهران. ۸ سال هم سابقه کار‌ تدریس پیانو دارم. سطح زبانم‌ متوسط هست و هنوز کلاسهای آیلتس رو‌شرکت نکردم. میخواستم ببینم برای من شانسی هست برای مهاجرت به نیوزیلند؟ از طریق تحصیلی یا هر روش دیگه ای… ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که مدرک ielts 6.5 و دوسال سابقه کاری ارایه نمایید میتوانید اقدام نمایید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. امیر گفته:

  با سلام
  من مدرک مهندسی تکنولوژی برق قدرت از دانشگاه غیرانتفاعی شهاب دانش دارم.
  ۲۶ سال سن دارم و سربازی هم رفتم.
  یک سال هم سابقه کار مرتبط دارم و در حال حاضر هم کارمند رسمی شرکت توزیع نیروی برق هستم.
  متاسفانه هنوز مدرک زبان ندارم،ولی در حال کلاس رفتن هستم و فکر میکنم حداقل ۱.۵ سال طول بکشه مدرک زبان بگیرم.
  میخاستم با توجه به شرایطم بدونم چ گزینه هایی برای نهاجرت کردن من مناسب تر هست؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار نیازمند اطلاعات دقیقی در مورد سرمایه شما و سایر شرایط میباشیم.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 19. مژگان گفته:

  سلام.من لیسانس شهرسازی دارم و قصد دارم برای نیوزلند در رشته مدیریت پروژه اقدام کنم.ایا میشه برای دوره های ارشد یکساله اقدام کرد و بعد برای ویزای کار اقدام کرد؟
  من یک گپ تحصیلی هم دارم و فریلنسر هستم پس سابقه کاری هم ندارم برای اثبات…این برای اخذ ویزای دانشجویی مشکل ساز نمیشه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام
   امکان ورودبه بازار کار برای شما وجود دارد در ابتدا میبایست در دانمارک و هلند و کانادا یک دوره یک ساله بگذرانید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. farah گفته:

  سلام وقتون بخیر.من 31 سال دارم و لیسانس معماری و ارشد شهرسازی دارم.میخواستم برای ارشد معماری برای نیوزلند اقدام کنم.
  میشه بگید چه شرایطی داره تحصیلیو این که بعد اتمام درس گرفتن اقامت و پیدا کردن کار به چه صورت هست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. مرتضی گفته:

  سلام بنده کارشناس حسابداری دارم وخانومم ارشد روانشناسی هستند وضمنا بنده 500میلیون سرمایه دارم ونیز پسر دایی خودم در نیوزلند دانشجو میباشد ولی مدرک زبان نداریم ودو فرزند 3و8ساله داریم چگونه میتوانیم اقامت دایم نیوزلندرو بگیریم با تشکر از الطاف حضرتعالی

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما باید به صورت تخصصی متناسب با روش های مهاجرت به نیوزلند مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. آرش گفته:

  سلام بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه آزاد و حدود ۶ سال سابقه کار در قسمت مهندسی اجرا خطوط لوله های صنایع نفت وگاز دارم از شما تقاضا دارم راهنمایی بفرمایید کدام کشور به شرایط من مرتبط میباشد . باسپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ویزای کار کشورهای اتریش و المان می تواند گزینه خوبی برای شما باشد که بسته به رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. حسین یارمحمدی گفته:

  سلام،
  من کارشناس ارشد عمران ژئوتکنیک دارم.
  تقریبا 4 سال سابقه کار در رشته خودم دارم،
  متولد 1369 هستم.
  و تازه خدمت سربازیم تموم شده.
  و میخوام بدونم شرایطم برای مهاجرت به نیوزلند چطوره.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان ادامه تحصیل برای شما در این کشور وجود دارد اما برای کار در این کشور به پیشنهاد شغلی نیاز است. برای اخذ پیشنهاد شغلی بهتر است در این کشور حضور داشته باشید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. فرشيد گفته:

  سلام دانشجوي سال آخر phdعلوم دامي هستم و سابقه مديريت استاني بيش از ١٠سال دارم براي مهاجرت به كشور نيوزلند راهنمايي نماييد سپاس

  پاسخ
 25. سمیه گفته:

  سلام
  من 36 سال دارم و ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی، دارای سوابق علمی ارایه مقاله بین المللی و چاپ مقالات در مجلات بین المللی غیر آی اس آی و 5 سال سابقه کاری هستم. متقاضی دریافت در مقطع دکتری در رشته مدیریت هستم.
  همچنین خواهرم 26 ساله کارشناسی شیمی کاربردی، مقاله ای هم در مجله علمی بین المللی به چاپ رسانده است. متقاضی رشته شیمی در نقطع ارشد می باشد.
  ضمنا هر دو دوره ای را به مدت شش ماه در مالزی گذرانده ایم، در حال حاضر نیز برای امتحان آیلتس آماده میشویم.
  آیا این امکان وجود دارد هر دو بتوانیم در یک زمان ویزای تحصیلی از دانشگاه های نیوزلند دریافت کنیم.
  با سپاس

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت تحصیل در مقطع دکتری باید به دنبال استاد مشاور یا سوپروایزر باشید و خود شما باید اقدام نمایید زیرا استاد مشاور یا سوپروایزر فقط با شما قصد دارد در ارتباط باشد .

   پاسخ
 26. آرش گفته:

  سلام
  ما یک خانواده 5 نفره هستیم که کوچکترین فرد خانواده من هستمم که 24سالم هست ودوبرادردیگز که هرکدوم28و30، تحصیلات خودم لیسانس حقوق هست وبرادر بزرگم مهندسی صنایع وبرادر دیگرم دیپلم که استادکار تراشکاری با 8سال سابقه هست همچنین درموسیقی هم فعالیت داره،اخیرا چندماهیست خودم شرکت بازرگانی تاسیس کردم اما هنوز شروع به کارنکردم ومیزان سرمایه ای که داریم 1.5میلیارد ایران هست، قصد مهاجرت به نیوزلند روداریم چطور میتونیم ازطریق سرمایه گذاری اقامت یاتابعیت نیوزلند روبگیریم؟ آیا نیوزلند انتخاب درست هست باشرایط خانواده ما؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. سرمایه گذاری در هر کشوری شرایط خاص خود را داراست که اطلاع از آن برای اقدام ضروری می باشد. امکان سرمایه گذاری برای شما در کشورهای مختلف وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. هومن کیانپور گفته:

  سلام و عرض ادب ، من قصد مهاجرت به خارج از ایران رو دارم از طریق ویزای کار ، فوق دیپلم برق دارم و 4 سال سابقه مرتبط در زمینه برق و ابزاردقیق الان هم در حال زبان خوندن و دانشجوی مهندسی ابزاردقیق هستم و همچنین عسلویه مشغول بکار هستم لطفا راهنمایی کنید چه شرایطی ایده آل جهت اخذ ویزای کار می باشد.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورت داشتن مدرک لیسانس و سابقه کار مرتبط با رشته، شانس شما برای اخذ ویزای کار کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش مناسب است. برای اخذ ویزای کار کشور نیوزلند به پیشنهاد شغلی از این کشور نیازمند می باشید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. سیدعلی گفته:

  سلام بنده ۲۶ سالمه وبرج ۸ سال ۹۶ از خدمت ترخیص شدم یعنی حدودا چهارماه پیش.
  لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی باهنر کرمان با معدل ۱۴٫۲۵ و سابقه کار ندارم و قصد مهاجرت دارم( اولویت اول برای مهاجرت کاریست وبعد تحصیلی) و میخواستم به یه کشوری برم که نیاز شدید به مهندسی شیمی داشته باشه و از لحاظ کار مثل ایران غصه و دغدغه نداشته باشیم و خبالمون از بابت امنیت شغلی راحت باشه وبعد ادامه تحصیل هم میدیم تو همون کشور.
  مدرک زبان ندارم ولی زبانم بدکی نیست.
  الان موندم با این شرایط من اولا ویزای کاری میتونم بگیرم از کدوم کشور؟ و کدوم کشور بهتره؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار به سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است هم چنین با داشتن مدرک زبان شانس کاریابی برای شما افزایش می یابد. با داشتن شرایط مورد نظر امکان اخذ ویزای کار برای کشورهایی نظیر آلمان، اتریش و … برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. معصومه گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  جهت ویزای کار فقط مدرک آیلتس با تحصیلات دیپلم کافیست یا مدرک دانشگاهی الزامیست

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار در این کشور نیاز است که در آن حضور داشته باشید. مدرک دانشگاهی و سابقه کار مرتبط با آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای اطلاع از راه های ورود به کشور نیوزلند با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. بله، کشور نیوزیلند هم دارای کالج های زبان می باشد که در دوره های مختلف ارائه می گردد. بسته به مدت دوره ( ۶ ماهه، ۹ ماهه و یکساله) هزینه های آن متفاوت است. برای دریافت اطلاعات می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 31. علیرضا گفته:

  سلام بنده ۳۵ سالمه بهمراه فرزند پسر ۷ساله
  ۱۴سال فروشگاه دکوراسیون داخلی داشتم والان ۲ساله بصورت عمده پارکت کفپوش وپرده کاغذدرمیان همکاران پخش می کنم
  مهرت کامل درنصب کفپوش وپارکت وغیره دارم….ودرحال آموختن زبان می باشم .لطفا راهنمایی فرمایید بهتری راه وسریعترین راه …متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. مدرک تحصیلی و مدرک زبان شما برای راهنمایی بهتر شما مورد نیاز است. لطف نمایید برای دریافت اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. داود دارابی گفته:

  سلام
  من یک مهندس عمران فوق لیسانس محیط زیست از دانشگاه ازاد اهواز هستم سنم ۴۳ سال متاهل و دارای دو فرزند پسر ۸ و ۱۴ ساله میباشم . هجده سال سابقه کار اجرایی و مدیریت شهری دارم سطح زبان انگلیسی خواندن و نوشتن در سطح عالی و شنیداری در سطح متوسط میباشم از نظر جسمانی نیز کاملا سالم و سرحال میباشم .
  با این شرایط خواهان مهاجرت به نیوزلند میباشم .
  خواهشمند است در این زمینه راهنمایی های لازم را مبذول فرمایید .

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه های زیادی برای مهاجرت به کشور نیوزیلند وجود دارد . باید تمامی شرایط شما دقیقا بررسی شود تا بتوانیم دقیقتریم پاسخ را به شما ارائه نماییم . جهت بررسی شرایط خود میتوانید با دقتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر همکار مستقل تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 33. دانا گفته:

  سلام.من وهمسرم هر دو کارشناس پرستاری هستیم.من قبلا IELTS6داشتم که امسال منقضی شد و همسرم نیز سطح زبان متوسط خوب دارد.سن ۲۸ و۳۰ سال.هر دو ۵ سال سابقه کا
  جهت اقامت در نیوزلند راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   راه های زیادی برای ورود به نیوزیلند وجود دارد که باید تک تک این راه ها با شما بررسی گردد . به صورت مثال شاید بتوان از طریق تحصیلی برای شما اقدام نمود ولی باید شرایط دقیقا بررسی گردد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 34. ناهیدصفری گفته:

  باسلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون
  من نقاش هستم ودر ایران تدریس نقاشی میکنم وکاردانی گرافیک دارم وهمسرم فروشنده قطعات خودرو هست در بازارومدرک تحصیلیش کاردانی مدیریت بازرگانی هست و یک دختر ۹ساله داریم.زبان انگلیسی کامل نمیدونیم واز نظر مالی تقریبا در رفاه کامل هستیم.میخواستم بدونم ما شرایطه مهاجرت به کشور نیوزلند ویا استرالیا را میتونیم داشته باشیم.لطفا منو راهنمایی کنید اگر بشه اقدام کنم برای مهاجرت.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط مهاجرت به نیوزیلند و استرالیا بسیار گوناگون است . باید بررسی دقیق نمود که کدام راه برای شما آسان تر و سریع تر پاسخ میدهد . میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط را با شما بررسی نماییم و بهترین پاسخ را به شما ارائه نماییم.

   پاسخ
 35. طیبه گفته:

  سلام .خسته نباشید .من وهمسرم هر دو۳۹ سالمون وسه فرزند ۱۴و۱۰و۴ ساله داریم خیلی علاقمندیم به نیوزیلند سفر کنیم وهیچ کدام به زبان انگلیسی تسلط نداریم.همسرم مغازه آبمیوه فروشی داره .واز سال ۹۲مجوز داره وخیلی تخصصی کار میکنه.مدرک تحصیلی همسرم فوق دیپلم وخودم کارشناسی هستش.آیا امیدی به شرایط ما هست.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   مهاجرت به نیوزیلند از طریق های مختلف امکان پذیر است . شما باید اعلام نمایید که از چه طریق مایل به انجام این کار هستید ! جهت اعلام شرایط خود میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس یا با سایر دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 36. یعقوب امامی گفته:

  سلام من یک بازار یاب حرفه ای در شرکت گلستان به مدت ۱۰ سال مشغول به کار هستم ودر حال گذراندن کلاس زبان برای اخذ ایلتس میباشم ودارای همسر و یک پسر ۷ ساله می باشم ایا راهی با مبلع ۷۰ میلیون تومان برای مهاجرت به نیوزلند به همراه خانواده وجود دارد

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   مهاجرت به کشور نیوزیلند از طرق مختلف امکان پذیر است ولی باید بهترین راه را انتخاب نمود تا هم فرایند زمانی کمتر باشد هم مقدار هزینه آن . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با روش های مختلف مهاجرت به نیوزیلند با دفاتر ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 37. ناشناس گفته:

  با سلام وخسته نباشید وممنون ازمطالب مفیدتون
  من مهندس صنایع غذایی هستم و٣٩ سال دارم وشوهرم پزشک عمومی و۴٣ ساله میباشدهر دو ١۵ سال سابقه کار داریم می خواستم بپرسم ایا شرابط مهاجرت به استرالیا یا نیوزلند را داریم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 38. سحر موسوى گفته:

  با سلام و تشکر از اطلاعلت جامعتون.من شغلم دندانپزشک متخصص هست.سوالم اینه که اگه بخوام وارد سیستم درمانى نیوزلند بشم مراحل چى هست؟آیا مى تونم از طریق کار آفرینى مثلا تاسیس یک کلینیک دندانپزشکى ویزا بگیرم؟ممنون مى شم اگه راهنمایى بفرمایید.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5