مهاجرت به مجارستان

 • مهاجرت به مجارستان در یک نگاه
 • مهاجرت به مجارستان از طریق تولد
 • مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل
 • مهاجرت به مجارستان از طریق کار
 • مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی
 • تابعیت دو گانه از طریق مهاجرت به مجارستان و شرایط از دست دادن تابعیت
 • مهاجرت به مجارستان و هزینه های زندگی در مجارستان
14 10 مهاجرت به مجارستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به مجارستان در یک نگاه

مهاجرت به مجارستان ، راههای مهاجرت به مجارستان ، شرایط اخذ اقامت در مجارستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت.مهاجرت به مجارستان  برای کسانی که تمایل به مهاجرت به اروپا دارند می تواند سکوی پرتاب مناسبی باشد چرا که با اخذ اقامت مجارستان که عضو  اتحادیه اروپا و پیمان شنگن است که می توان در بسیاری از کشور های اتحادیه اروپا به کار ، تحصیل و بصورت کلی به زندگی بپردازند.در این نوشتار به سوالات ذیل بصورت کامل و مفصل پاسخ خواهیم داد.

 • مهاجرت به مجارستان برای چه کسانی امکان پذیر است؟
 • راههای مناسب جهت مهاجرت به مجارستان کدامند؟
 •  اخذ اقامت مجارستان مستلزم چه شرایطی است؟

کشور مجارستان در اروپای مرکزی واقع شده است که مجارستان از شمال با اسلواکی، از شمال‌شرقی با اوکراین، از شرق و جنوب شرق با رومانی، از جنوب با صربستان و کرواسی، از جنوب غرب با اسلوونی و در غرب با اتریش هم‌مرز است.بر اساس برآورد صندوق بین‌المللی پول مجارستان از بین ۱۹۱ کشور، پنجاه و هشتمین قدرت اقتصادی جهان بر اساس تولید ناخالص داخلی به‌شمار می‌رود. به عنوان کشورِ عضو سازمان همکاری و توسعهٔ اقتصادی نیز جزء کشورهای پردرآمد با استاندارد بالای زندگی است.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید نگاهی به جدول داشته باشید.

 • نام کشور
 • جمعیت
 • مساحت
 • پایتخت
 • واحد پول
 • نرخ بیکاری
 • مجارستان
 • ۹٬۷۷۸٬۳۷۱ نفر
 • ۹۳٬۰۳۰ کیلومتر مربع
 • بوداپست
 • فورینت
 • 3.7 %

مهاجرت به مجارستان از طریق تولد

سیستم تاببعیت کشور مجارستان بر اساس اصل خون است یعنی اگر کودکی در مجارستان به دنیا بیاید تابعیت کشور مجارستان را اخذ نمی کند مگر اینکه پدر یا مادر و یا ه دو والدین کودک از اتباع کشور مجارستان باشند.از جمله شرایطی که کودک متولد شده در خاک مجارستان بتواند تابعیت این کشور را اخذ نماید عبارتند از:

 • اگر کودکی به فرزند خواندگی اتباع مجارستان پذیرفته شود می تواند بعد از 3 سال تابعیت مجارستان را اخذ نماید.
 • در صورت که کودک از پدر و مادر تبعه کشور دیگری متولد شود باید 5 سال در خاک مجارستان زندگی کند تا بتواتد تابعیت مجارستان را اخذ نماید.
 • در صورتی که کودکی از پدر و مادری فاقد تابعیت متولد شود می تواند تابعیت مجارستان را اخذ نماید.

در ادامه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل صوتی موسسه و مقالات مرتبط با این مطلب مراجعه بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video مهاجرت به مجارستان
اخذ تابعیت در مجارستان از طریق تولد و ازدواج
تابعیت از طریق تولد در کشور مجارستان
اخذ تابعیت از طریق تولد در مجارستان

مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج

فردی که تمایل به مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که تنها زمانی موفق به اخذ تابعیت مجارستان میگردند که با فردی که تابعیت کشور مجارستان را دارد ازدواج نمایند تا بتوانند اقامت و سپس تابعیت مجارستان را از این طریق اخذ نمایند. همچنین لازم به ذکر است که فردی که قصد ازدواج با یک تبعه مجارستان را دارد باید بتواند اثبات نماید که این ازدواج قصد واقعی آنها بوده و برای اثبات این موضوع باید مدارکی به سفارت ارائه دهند که عبارتند از نشان دادن رابطه عاطفی میان زوج را اثبات نمایند و  مدارک مالی همسر، گواهی تجرد شخص پیش از ثبت ازدواج و فرمهای سفارت می شود. یکی از مهم ترین مدارک جهت نشان دادن به سفارت مدارک مالی – شغلی همسر (مرد یا زن) مقیم مجارستان است. در واقع باید ثابت شود این فرد شغل مناسبی جهت امرار معاش و تأمین هزینه های زندگی در کشور مجارستان دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات و فایل های صوتی موسسه مراجعه فرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب ازدواج با فرد خارجی

video مهاجرت به مجارستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب ازدواج با فرد خارجی

video مهاجرت به مجارستان
ازدواج در مجارستان
اقامت مجارستان از طریق ازدواج
ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل

مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل بدین صورت است که برای اخذ پذیرش دانشگاههای این کشور باید در آزمون ورودی دانشگاهها و مراکز تحصیلی این کشور نمره قبولی را کسب نمایند.دانشگاههای مجارستان از نظر اعتبار و رتبه درمجامع بین المللی دارای جایگاه بسیار خوبی برخوردار هستند.لازم به ذکر است پزشکان و دامپزشکان و دندان پزشکانی که از دانشگاههای مجارستان فارغ التحصیل می شوند می توانند در کشورهای اتحادیه اروپا بدون نیاز به معادلسازی به طبابت بپردازند.

تحصیل در دانشگاههای کشور مجارستان در سه دوره لیسانس و فوق لیسانس و دکترا امکان پذیر است. زمان شروع کلاس های دانشگاهی این کشور در دو ترم پاييز ( از سپتامبر تا ژانويه ) و ترم بهار ( از فوريه تا ژوئن ) مي باشد.

هزینه تحصیل در دانشگاههای مجارستان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایینتر است و ذر دوره های مختلف با توجه به رشته انتخابی بین ۷۰۰۰  تا ۱۷۰۰۰ دلار می باشد.

دانشجویان بین المللی که در دانشگاههای مجارستان مشغول به تحصیل هستند از امتیاز کار ضمن تحصیل بسته به مقطع تحصیلی برخوردار خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل به فایلها و مقالات مرتبط در این زمینه مراجعه فرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل در مجارستان

video مهاجرت به مجارستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل پزشکی در مجارستان

video مهاجرت به مجارستان
تحصیل در مجارستان رایگان
تحصیل در مجارستان
شرایط تحصیل در مجارستان
تحصیل پزشکی در مجارستان
تحصیل پزشکی در مجارستان

مهاجرت به مجارستان از طریق کار

مهاجرت به مجارستان از طریق کار  بدین صورت خواهد بود که شخص متقاضی کار در مجارستان باید کلیه مدارک و رزومه خود را به موسسات کاریابی در مجارستان ارسال نماید تا از آن طریق بتواند کارفرمایی در کشور مجارستان بیابد که  شخص متقاضی کار در مجارستان را دعوت به کار نمایدچرا که از جمله شرایط مهم به اخذ ویزای کار مجارستان دعوتنامه کاری از یک کارفرمای مجاری می باشدو سایر اقدامات لازم انجام گیرد..با توجه به نرخ بیکاری پایین مجارستان که 3.7 درصد می باشد کاریابی در مجارستان امکان پذیر خواهد بود.

برای اخذ اطلاعات بیشتر از فایلهای صوتی و تصویری موجود و مقالات مرتبط در سایت های ملک پور استفاده نمایید و درباره ی مهاجرت به مجارستان از طریق کار اطلاعات لازم و دقیق را بدست آورید.همچنین برای راحتی شما سروران تعداد بسیار از مقالات مرتبط و فایلهای صوتی وتصویری موسسه در ذیل قرار داده شده است.

شرایط کار در مجارستان
ویزای کار مجارستان
گرفتن ویزای کار مجارستان
کار در مجارستان
اخذ ویزای کار مجارستان
مهاجرت به مجارستان از طریق کار
شرایط اخذ ویزای کار مجارستان

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در این کشور از راههایی است که در اکثر کشور مورد استقبال بسیاری از هموطنان ما قرار می گیرد..بدلیل حضور کشور مجارستان در اتحادیه اروپا و شنگن شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور محسوب می گرددزیرا با سرعت بسیار بالای از نظر اقتصادی رو به پیشرفت است.صنعت توریسم از صنایع مطرح این کشور است که پتانسل بالایی برای سرمایه گذاری به ذلیل وجود جاذبه های توریستی را دارا می باشد. البته باید ابتدا بصورت کامل و مفصل در رابطه با آن تحقیق نمود و با متخصصین در امر سرمایه گذاری در کشورها مشورت نمود و بهترین راه را انتخاب کرد.سرمایه گذاری در مجارستان از طرق متفاوتی امکان پذیر است که مطرح ترین آنها عبارتند از:

 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت

 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک

 • سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در مجارستان
مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان
ثبت شرکت در مجارستان
اقامت مجارستان از طریق خرید ملک
خرید ملک در مجارستان
اقامت مجارستان با خرید ملک
اقامت مجارستان با خرید ملک

مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی

مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی یکی از راههای سخت و خطرناک است که موسسه ملک پور با همکاری MIE اتریش هیچگونه خدماتی در این رابطه ندارد.بطور کلی پناهندگی در همه کشورها دارای شرایط و آینده ای مبهم است.سیستم پناهندگی مجارستان در حال حاضر دقیق ترین و سریع ترین سیستم پناهندگی در اروپا می باشد.مجارستان در سال 2014 , به تنها 9% از متقاضیان پناهندگی اعطا کرد . در صورت ماندگاری و تحمل شرایط نابسامان پناهندگی از جمله  زندگی در کمپ های پناهندگی و دادگاهی شدن در صورت ورود غیرقانونی به مجارستان به صورت قطع نمی توان گفت که شخص پناهنده می تواند اقامت دائم اخذ نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط پناهندگان و قوانین پناهندگی و تمامیم مطالب در رابطه با پناهندگی به مقالات و فایل تصویری ذیل مراجعه فرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video مهاجرت به مجارستان
پناهندگی در کشور مجارستان سال 2018
قوانین پناهندگی در مجارستان
شرایط پناهندگی در مجارستان

مهاجرت به مجارستان و انواع ویزاهای ورود به مجارستان

همه کشورهای جهت مهاجرت قوانین خاص خود را دارند.در صورتی که به مهاجرت به مجارستان تمایل دارید باید از قوانین کشور مجارستان تبعیت نمایید.شهروندان اتحادیه اروپا می توانند بدون ویزا به کلیه کشورهای اروپایی عضو اتحادیه بدون نیاز به ویزا سفر کنند یا اقامت داشته باشند که کشور مجارستان نیز از این قانون مستثنی نیست.اما اتباع دیگر کشورها توانیی سفر و اقامت بدون ویزا را نخواهند داشت.

انواع ویزاهای ورود به مجارستان عبارتند از:

 • ویزای تک وروده

  شخص متقاضی مهاجرت به مجارستان از این طریق تنها یکبار می تواند به مجارستان و کشورهای شنگن برای مدت زمان محدود ورود کند.متقاضی ورود به مجارستان باید تا قبل از اتمام مهلت ویزا کشور مجارستان و در کل کشورهای عضو شنگن را ترک نماید.

 • ویزای چند دوره (MULTI)

  در این نوع ویزا متقاضی مهاجرت به مجارستان می توند چندین  بار به مجارستان و کشورهای عضو شنگن سفر داشته باشند.به این مطلب توجه نمایید که از زمان صدور ویزا باید فرد متقاضی طبق مدت اعتبار ویزا در کشورهای عضو شنگن و مجارستان اقامت داشت.

 • ویزای تحصیلی

  کشور مجارستان به دلیل حصر در اتحادیه اروپا و دارا بودن دانشگاههایی با سطوح بسیار بالا و همچنین هزینه های کم تحصیلی نسبت به دیگر گشورهای اروپایی مقصد بسیاری از جوانانی می باشد که تصمیم به تحصیل در خارج از کشور را دارند.برای آشنایی و آگاهی از سطح دانشگاهها و آموزش در مجارستان می توانید با استفاده از کلیدوازه ملک پور تحصیل در مجارستان را جستجو نموده و از تمامی موارد و مطالب در رابطه با تحصیل در مجارستان آگاهی یابید.

 • ویزای کاری

  این نوع ویزا در صورت یافتن کارفرمای مجاری و اقدام به دعوت به کار از طرف کارفرما امکان پذیر است.مدت زمان اعتبار این ویزا به مدت زمان قرارداد کاری منعقد شده بین متقاضی مهاجرت به مجارستان از طریق کار بستگی دارد.

 • ویزای تجاری

  ویزای تجاری مجارستان این امکان را برای متقاضی ویزای مجارستان فراهم میسازد که در کشور مجارستان به سرمایه گذاری و کسب و کار و زندگی به همراه خانواده بپردازد.ویزای سرمایه گذاری و یا تجاری تحت شرایطی و با طرق متفاوتی در مجارستان به متقاضی تعلق می گیرد که می توانید از این طریق اقامت دائم کسب نمایید.پروسه سرمایه گذاری و اخذ اقامت در مجارستان 6 ماه به طول می انجامد.

 • ویزای پزشکی

  از دیگر ویزاهای مجارستان ویزای پزشکی است که برای بیمارانی که نیاز به مداوا و معاینات پزشکی در کشور مجارستان دارند صادر می شود که مدت اعتبار آن یک ماه است که در صورن نیاز امکان تمدید آن به مدت مورد نیاز وجود دارد.برای دریافت فوری ویزای مجارستان باید مدارک درمانی و گواهی درمان در بیمارستانها و مراکز درمانی مجارستان را ارائه کنید.همچنین باید ارائه دهید که توانایی پرداخت کلیه هزینه های درمان را دارید.

 • ویزای توریستی

  ویزا توریستی مجارستان بدین صورت است که شخص متقاضی ویزای توریستی به مدت 30 روز می تواند در کشور مجارستان و دیگر کشورهای عضو شنگن سفر نموده و به گشت و گذار بپردازد.

مهاجرت به مجارستان و هزینه های زندگی در مجارستان

مهاجرت به مجارستان و در کل امر مهاجرت نیاز به تفحص و تحقیق های بسیاری دارد .به عنوان مثال باید هزینه های زندگی در هر کشور را مورد بررسی قرار داد و با آگاهی کامل از شرایط زندگی که هزینه های آن از جمله مهم ترین وارد آن تلقی می شود تصمیم به انتخاب کشور مقصد با هدف مهاجرت نمود.در رابطه با هزینه های زندگی در مجارستان مقالات متعددی در کلیه سایت های ملک پور موجود است که مطالعه آنها خالی از لطف نخواد بود و به آگاهی شما از هزینه های زندگی در مجارستان کمک خواهد کرد.

در ذیل همین مطلب مقالاتی به عنوان نمونه قرار داده شده است تا با دسترسی راحتتر بتوانید به مطالعه هزینه های زندگی در مجارستان بپردازید.

درباره و هزینه های زندگی در مجارستان
هزینه زندگی دانشجویی در مجارستان
هزینه زندگی و تحصیل در مجارستان
زندگی در مجارستان
سخن آخر در باب مهاجرت به مجارستان

در ارتباط با بهترین شرایط مهاجرت به مجارستان اصلح ترین شخص که می تواند راهنمای شما در این مسیر باشد یک وکیل مهاجرتی است ، همچنین شما می توانید برای اخذ مشاوره های مهاجرتی با دفاتر حقوقی و مهاجرتی در ایران که در زمینه مهاجرت فعالیت قانونی دارند ، شرایط مهاجرت به مجارستان را جویا شوید .
ما در این مقاله سعی بر این داشتیم تا شما را با شرایط مهاجرت به مجارستان آشنا سازیم اگر چنانچه اطلاعات مقاله فوق برای شما مکفی نبوده است شما میتوانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور و همکارش MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکارش در ایران و بلاروس تماس حاصل نموده و از امکان مشاوره رایگان در باب مهاجرت به مجارستان و مهاجرت به مجارستان از قبیل سرمایه گذاری در مجارستان ، تحصیل در مجارستان، کار در مجارستان و راههای دیگر بهره مند گردید .

law مهاجرت به مجارستان
22 پاسخ
 1. Maryam گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من لیسانس برق الکترونیک دارم میخواستم بدونم میشه رفت مجارستان واسه تحصیل کوتاه مدت و بعد رفت آلمان؟ و اینکه اگر میشه دوره کوتاه مدت در مجارستان گذراند چه مدت زمان میبره و هزینش چقدر؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شما می توانید در دوره های زبان در کشور مجارستان پذیرش بگیرید و بعد از طی کردن دوره زبان در این کشور به کشور آلمان مهاجرت نمایید.

   پاسخ
 2. سارا گفته:

  سلام من 21 سالمه و 6ترمه مدرک کارشناسی بیوشیمی رو با معدل 18 دریافت کردم. قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد رو دارم. از طرفی میخوام ک بورس بشم. ایا شما مجارستان رو برای ادامه تحصیل توصیه میکند؟ و اینکه من ب بیوتکنولوژی ، ژنتیک و بیوشیمی علاقه مندم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 3. سعید گفته:

  با سلام من ۳۵ سالم هست با مدرک مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد معدل ۱۴.۵ حدود ۱۰۰ میلیون پول دارم و ۱۲ سال سابقه کار با بیمه تامین اجتماعی می خوام مهاجرت کنم اولویت اول هم کانادا و اگر نشد کشور دیگه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. بر اساس رشته و شرایطتان شما میتوانید از طریق تحصیل و به خصوص ویزای کار اقدام نمایید، اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل جزئی مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت بررسی های بیشتر و انتخاب صحیح ترین گزینه با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. محمد گفته:

  با سلام
  جهت سرمایه گذاری و خرید منزل در مجارستان جهت اخذ اقامت دایم لطفا راهنمایی فرمایید که جند یورو نیاز هست
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 5. زهرا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من و همسرم قصد مهاجرت از ایران رو داریم. سرمایه چشمگیری نداریم و میخوایم از طزیق تحصیلی اقدام کنیم. در صورتی که من ویزای تحصیلی بگیرم آیا مجارستان این اجازه رو میده که همسرم به عنوان همراه با من بیاد؟ و تمام وقت کار کنه؟ شرایط کار برای دانشجو به چه صورته؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. فرهاد گفته:

  سلام من پرستار هستم.و میخواهم به مجارستان مهاحرت کنم.خواستم بدونم حقوق سالیانه یک پرستار در مجارستان چقدر هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای ویزای کار باید پیشنهاد شغلی داشته باشید و مدارکتان معادل سازی گردد بهتر است برای المان اقدام نمایید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. نکیسا آذربو گفته:

  با سلام و احترام. ببخشید درحال حاضر تصمیم به فرستادن دخترم به مجارستان برای ادامه تحصیل گرفتم. درکنار این پروسه تمایل دارم از طریق خرید ملک نیز اقدام به گرفتن اقامت مجارستان برای خانواده بکنم. آیا امکانش هست چون اطلاعاتی در سایت ها مبنی بر خرید ۲ آپارتمان در حد ۳۰۰۰۰۰۰ یورو و اجاره دادن آنها و گرفتن اقامت مجارستان به من داده اند. همسر من پزشک متخصص و خودم مهندسی کامپیوتر دارم . آیا امکان کار برای ما در مجارستان هست. سپاسگزار می شوم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما بسیار مهم و حساس و تخصصی میباشد اتفاقا اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. اميرحسين گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمتتون.
  ببخشید میخواستم لطفا توضیحات بیشتری راجب هزینه کلی تحصیل در رشته های فنی و هزینه زندگی معمولی رو در مجارستان بگین لطفا.
  چون بعضیا میگن هزینش خیلی بالاس بعضیا میگن خیلی مناسبو پایین هستش.
  ممنون

  پاسخ
 9. الهام.۷۰ گفته:

  سلام.وقت بخیر.با مبلغ حدود۷۰ میلیون برای کشورهای اروپایی چطور میتونم برا اقامت اقدام کنم؟هزینه زندگی چقدر هست؟لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما باید برای انتخاب مناسبترین روش مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی لطفا با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. Mostafa گفته:

  با عرض سلام
  بنده لیسانس از دانشگاه جامع علمی کاربردی هستم
  درخواست ویزای کار المان یا اتریش و یا تحصیل در اتریش را داشتم که متاسفانه به دلیل اینکه مدرک لیسانسم از دانشگاه علمی کاربردی هست مشاورین گرامی شما به من گفتند که نمیتوانم از این دوکشون ویزا بشوم. میخواستم سوال بپرسم از شما که آیا برای ثبت شرکت در المان یا اتریش باز با این موضوع که مدرک من علمی کاربردی هست با مشکل روبرو هستم؟

  پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب برای شما اقای دکتر ملک پور عزیز ..ایا با خریدن یک خونه ۴۰۰ میلیونی در مجارستان میتوان ماهی ۸۰۰ یورو اجاره کسب کرد ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. میزان اجاره دریافتی به محل ملک و بسیاری از شرایط دیگر وابسته است. برای بررسی هزینه ها بسته به عوامل مختلف با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.