مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج

مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج در سال 2018 چه مدارکی را نیازمند است ؟  آیا می توان از هر دو طرف یعنی از طریق ازدواج  با یک زن یا مرد مجاری جهت مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج اقدام نمود ؟ چه میزان هزینه هایی را وکیل مهاجرت  بابت وکالت ویزای ازدواج مجارستان از شما دریافت می کنند ؟ جهت مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج چه شرایطی را فرد خارجی باید ارائه نماید ؟

موسسه حقوقی ملک پور با ارائه مشاوره در زمینه حقوق مهاجرت پاسخگوی شما عزیزان در دفاتر ایران و اروپا می باشد .

در میان راه هایی که برای مهاجرت تعریف شده است یکی از بهترین راه ها برای مهاجرت ازدواج با اتباع آن کشور می باشد ، اما اگر این ازدواج به صورت واقعی و مدارک مستند موجود باشد .

چنانچه مایل به اخذ مشاوره در باب مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج می باشید ، می توانید از وکلا یا مشاورین مهاجرتی در این امر راهنمائی بگیرید .

کشورهای مختلف اغلب روش های مختلفی برای انواع مختلف درخواست ویزا ( مطالعه ، بازدید ، کسب و کار ) دارند . یکی از راه های خاص اخذ ویزای ازدواج مجارستان است .

اتباع خارجی باید یک ویزای شنگن برای ورود به هر کشور اروپایی بدون توجه به مدت اقامت اخذ نمایند ، مگر اینکه یک مجوز اقامت معتبر داشته باشند که آنها را قادر سازد به اقامت در کشور اروپایی یا دیگر کشورهای منطقه شنگن که کنترل مرزی بین هر یک از کشورهای اروپایی در منطقه شنگن وجود ندارد .

ویزای کوتاه مدت

که می تواند یک ویزای کسب و کار ، گردشگری و یا بازدید از خانواده و دوستان باشد . ویزای کسب و کار مواقعی نیاز است که متقاضی در نظر دارد فعالیت های تجاری یا تجاری را انجام دهد.

ویزای بلند مدت

دوره های بلند مدت عبارتند از : تحصیل ، اقامت خانواده ، اشتغال ، ازدواج و ورود مجدد و دلایل پزشکی

مدارک مورد نیاز برای ویزای ازدواج مجارستان

بسته به اهداف سفر شما ، ویزاهای مختلفی در این مورد اعمال می شود.  این که آیا شما قصد سفر برای ملاقات ، تحصیل و یا کار دارید و به طور دائم در آنجا اقامت دارید ، باید درخواست ویزای دیگری را درخواست کنید .

به طور خاص ، اگر شما (و فرزند / فرزندتان) مایل به پیوستن به شریک زندگی خود باشید ، در اینجا لیستی از اسناد اضافی مورد نیاز است  .

همسر / شوهر / خانواده شما در کشور تهیه می شود

اثبات شهروندی (کارت شناسائی یا کارت کنسولی یا ملیت صدور گواهینامه)

گواهی ازدواج

شناسنامه

کارت ملی

ارائه گواهی های تولد (در صورت لزوم – گواهی تولد برای تولد فرزندان ، فهرست نام خانوادگی هر دو والدین) ، گواهینامه های تعمید یا سند رسمی برای تایید رابطه (از جمله تمام صفحات ) برای شما و هر یک از اعضای خانواده تان. )

اگر ازدواج کرده اید ، باید از یک گواهی ازدواج ( یا گواهی ثبت نام ازدواج معمولی اگر ازدواج معمولی به رسمیت شناخته شده است) باشد .

اگر شما اکنون طلاق گرفته اید ، باید گواهینامه های طلاق نهایی را ارائه کنید ؛ اگر جدا شده یک گواهی جدایی اگر ازدواج شما باطل شده یک نسخه از لغو ازدواج ارائه گردد .

اگر همسر سابق یا همسر یا فرزند شما فوت کرده باشد ، باید گواهینامه مرگ خود را وارد کنید .

فتوکپی گواهی شهروندی ، کارت اقامت دائم یا ویزای اقامت مهاجر یا مهاجر برای هر خانواده ای که شهروند آن کشور است

اگر شما در رابطه عرفی یا صیغه هستید ، شواهدی از این رابطه را ارائه دهید .

شما باید یک گواهی ساختار خانواده صادر شده توسط ثبت مدنی یا یک نسخه از کتابچه خانواده خود را که در آن قابل اجرا است ارائه دهید .

اگر طلاق گرفته اید و یا از هم جدا شده اید ، باید مدرکی مبنی بر اینکه شما تحت پوشش فرزندان قرار داشته اید ، که تمام وظایف مربوط به توافق نامه های مربوط به زندان را رعایت کرده اید ، و اطفال آزاد هستند که به کشور بروند (یک نامه تأیید شده از سوی والد دیگر) او به فرزندان خود در این کشور اعتراض ندارد و می داند که ممکن است جدایی دائمی از کودکان ایجاد شود .

اگر فرزندان شما 18 سال و بالاتر هستند و قصد دارید آنها را همراه خود داشته باشید :

اگر کودک شما 18 ساله یا بزرگتر است  باید جداگانه بدون حمایت مالی والدین از قبیل مدارک مورد نیاز و پشتوانه های مالی خود را ارائه دهد .

الزامات آزمایش خون  DNA

اگر مدارک اثبات شده رضایتبخش نباشد ، ممکن است بعدا در پروسه درخواست خون یا دی ان ای درخواست شود . اگر می خواهید درخواست خود را سریعتر انجام دهید ممکن است تصمیم بگیرید که آزمایش DNA انجام شود.  تمایل خود را برای ادامه آزمایش DNA با پیوست نامه ای به درخواست کامل خود نشان دهید .

سایر مدارکی که برای ویزای ازدواج مجارستان نیاز به ارائه آن می باشد :

اثبات ابزار راهنمای حمایت مالی

پرینت بانکی شما برای چهار تا شش ماه گذشته

تمکن مالی ، نامه اشتغال ،  اثبات دارایی یا کسب و کار
گزارش مالی ، اعلامیه ها و یا اظهارات ، نامه ای از شخص یا موسسه که به شما حقوق می دهد
صفحه ای که تاریخ تولد ، کشور مبدا و غیره را نشان می دهد .

ارائه دعوتنامه

شما باید یک دعوت نامه از طرف فردی که شما را به کشور دعوت می کند ارسال کنید.  نامه باید توسط میزبان نوشته شود و باید
با ارائه یک بیانیه مشخص کنید که چه کسی مسئول تمام هزینه های مربوط به سفر خواهد بود .

اگر شما در خارج از کشور شهروندی خود زندگی می کنید  لطفا یک کپی از سند وضعیت مهاجرتی خود در کشوری که هستید باید ارائه نمائید .

بیمه درمانی پزشکی

با کمک وکیل خود فرم را تکمیل و درخواست ویزا را ارائه نمائید .

بیانیه میزبان :   که این موضوع مهمی است ، اگر شما از یک میزبان یا سایر حامیان مالی در کشور حمایت می شوید ، لطفا یک کپی از صورت حساب بانکی این فرد ( میزبان ) ارائه دهید . لطفا توجه داشته باشید که نامه دعوت شده از میزبان شما باید به طور خاص انواع پشتیبانی که ارائه می کند (مالی ، اقامت و غیره) مشخص شود.

هزینه ویزا در حال حاضر 60 یورو است (برای کسب و کار ، گردشگری ، بازدید از خانواده و دوستان) شما می توانید با مشورت با وکلا از هزینه های روز آگاه شوید .

زمان پردازش برای مجارستان ازدواج ویزا

مدت زمان پردازش ویزا بین 2 تا 4 هفته طول می کشد.  همچنین بسته به ماهیت درخواست شما می تواند تا دو ماه طول بکشد .

اطلاعات مهم برای مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج

شما می توانید با مراجعه به یک وکیل مهاجرتی مجارستان از شرایط روز ویزای ازدواج مجارستان آگاه شوید و همچنین برای تهیه مدارکی که بسیار مهم و تاثیر گذار در ویزای شما هستند شانس خود را برای ویزا افزایش دهید ، همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات کامل و جمع آوری مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج و ارائه صحیح آن به سفارت از موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه mie در وین و یا سایر دفاتر همکار در ایران اطلاعات کسب نمائید .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.