مهاجرت به مالتا

مهاجرت به مالتا

شرایط 2018 مهاجرت به مالتا چگونه می باشد؟ و جهت مهاجرت به مالتا چه راههای وجود دارد؟ در این مقاله به راههای مهاجرت به مالتا همچون تحصیل در مالتا ، کار در مالتا ، دوره زبان در مالتا ، سرمایه گذاری در مالتا و … خواهیم پرداخت ، موسسه حقوقی ملک پور موسسه ای فعال و با سابقه ای درخشان در زمینه ی مشاوره ی اخذ پذیرش از بهترین و معتبرترین دانشگاه های کشور ها ،نظیرکشور مالتا میباشد. مجمع الجزایر مالت در فاصله تقریبا ۱۰۰ کیلومتری از ساحل سیسیل در قلب مدیترانه قرار دارد. این مجمع الجزایر از ۹ جزیره تشکیل شده که ۴ جزیره مسکونی بوده و بقیه غیرمسکونی هستند. مالت امروز یک کشور مستقل و عضو اتحادیه اروپا است. مالت دارای تاریخی کهن بوده و چون در مسیر دریایی دریانوردان قرار داشته، پذیرای تمدن‌های مختلفی بوده است. مالت در سال ۱۹۶۴ به استقلال دست یافت. پایتخت مجمع الجزایر مالت شهر والتا است که بزرگترین جزیره این مجمع‌الجزایر است. سه جزیره اصلی دیگر جزایر گوتزو، کومینو و مانوئل نام دارند..

خاک جزایر مالت معمولاً سنگلاخی و کم‌درخت است و در آن گیاه و سبزه کم می‌روید، اما خاک برخی از دره‌ها حاصلخیز است.

مالتا بزرگترین جزیره و مرکز اجرایی، تجاری و فرهنگی این مجمع الجزایر به حساب می آید. ماهیگیری، توریسم، صنایع دستی و کشاورزی از شناسه های آن است. جزیره کومینو کاملا خالی از سکنه است..

در پی تحقیقات اخیر که بوسیله مجله اینترنشنال لیوینگ در میان ۱۹۴ کشور جهان انجام گرفته کشور مالتا بعنوان یکی از بهترین کشورهای جهان در سال ۲۰۱۰ برای زندگی معرفی شده است.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب کشور مالتا

audio مهاجرت به مالتا

اقامت در مالتا :

در سال ۱۹۸۸ برنامه ای تحت عنوان اقامت دائم جهت تجار و افرادی که دارای توانایی مالی پرداخت مالیات را دارند در کشور مالتا برقرار گردید. مالتا یکی از اعضای کشورهای اروپا و شنگن می باشد که با داشتن اقامت این کشور می توانید آزادانه به کشورهای عضو شنگن مسافرت نماید.

متقاضی می تواند برای خود و همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال و برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ خود که از لحاظ مالی در زیر مجموعه خود و به عنوان دیگر تحت تکفل خود بوده نیز اقامت نماید.

دارنده اقامت دائم مالتا تنها باید سالیانه مبلغ ۴۱۹۲ یورو به عنوان مالیات به دولت مالتا پرداخت نماید.

مزایای اقامت مالتا

سفر به تمام اروپا بدون ویزا در هر زمانی.

بدون محدودیت حداقل زمان اقامت در مالتا در صورت دلخواه حتی  فقط برای  یک روز.

افتتاح حساب بانکی شخصی در بانک های اروپا.

بدون اجبار به خرید ملک با هرگونه سرمایه گذاری دیگر.

آب و هوای مدیترانه ای در محیطی دوستانه و انگلیسی زبان.

زندگی با استاندارد بالا با آب و هوای مدیترانه ای.

بدون محدودیت زمانی برای اقامت در مالتا فقط یک روز باید در مالتا باشید.

یکی از کم مالیات ترین مناطق اروپا

پائین بودن مالیات کسب و پیشه

دسترسی آسان توسط دریا و فرودگاه بین المللی مالتا

یکی از مراکز امن بانکداری اروپا با حضور بانک های بین المللی

تحصیل در مالتا :

کشور مالتا به علت زبان انگلیسی و ارتباط با کشور انگلستان و  همچنین برخی دانشگاه های آن تحت نظارت دانشگاه های معتبر انگلستان هستند. از جمله دانشگاه انگلیا راسکین و هزینه ی پایین تحصیل در این کشور و در بعضی مواقع نخواستن مدرک زبان تبدیل به نقطه ای قابل اتکا و شروع پیشرفت میباشد

اقامت مالتا:

طرح اقامت دائم مالتا در سال ۱۹۸۸ از طرف دولت مالتا طراحی گردید. این طرح خصوصا برای افراد بازنشسته، نویسندگان، روشنفکران و مشاوران بین المللی و همینطور برای هر شخصی که مایل به داشتن یکی اقامت دیگر با توجه به سیستم مالیاتی پایین در کشوری اروپایی و شنگن میباشد، بسیار مناسب است.

طرح اقامت دائم مالتا بی شک جذاب ترین برنامه اقامتی در حال حاضر در دسترس اشخاصی که نیازمند به منتقل کردن موقعیت خود به منظور پرداخت مالیات پایین تر هستند، می باشد. علاوه بر این، اشخاص در کشور مالتا از مکانی با محیط امن تر و با استانداردهای بالای زندگی برای هر گروه سنی بهره مند می گردند. طرح اقامت دائم مالتا جزو یکی از بهترین طرحها از نظر گذراندن دوران بازنشستگی، پرداخت مالیات پایین و داشتن یک زندگی بی نظیر می باشد.

شرایط مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم مالتا بسیار ساده و جذاب می باشد و شخص متقاضی از مزایای ذیل بهره مند خواهد شد:
برای دریافت و تمدید این اقامت نیاز به زندگی در مالتا نمی باشد.

شما برای درآمد خود در دیگر نقاط دنیا نیاز به پرداخت مالیات در این کشور ندارید. برای اخذ این اقامت نیاز به خرید هیچگونه ملکی نمی باشد. برای اخذ این اقامت نیاز به سرمایه گذاری نمی باشد. به علاوه اگر شما مایل به ثبت شرکت بازرگانی خود نیز در مالتا می باشید، می توانید برای اخذ این اقامت اقدام نمایید ولی لازمه اخذ این اقامت ثبت شرکت نمی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با وکلا برتر موسسه حقوقی ملک پور با  شماره های تماس موسسه  تماس حاصل نمایید و از مشاوره ی رایگان و تخصصی بهره مند شوید.

هزینه زندگی در مالتا:

مالتا بزرگترین جزیره و مرکز اجرایی، تجاری و فرهنگی این مجمع الجزایر به حساب می آید. ماهیگیری، توریسم، صنایع دستی وکشاورزی از شناسه های آن است.

مجمع الجزایر مالت در مدیترانه، در ۹۳کیلومتری سیسیل و ۲۸۸کیلومتری شرق تونس واقع شده است. این مجمع الجزایر شامل سه جزیره مالتا، گزو، کومینو است و جمعیت ۴۰۰۰۰۰نفره آن در ناحیه ای به مساحت ۳۱۶کیلومتر و خط ساحلی به مساحت ۱۹۸٫۸کیلومتر زندگی می کنند (به غیر از ۵۶٫۰۱کیلومتر جزیره گزو)

در پی تحقیقات اخیر که بوسیله مجله اینترنشنال لیوینگ در میان ۱۹۴کشور جهان انجام گرفته کشور مالتا بعنوان یکی از بهترین کشورهای جهان در سال ۲۰۱۰برای زندگی معرفی شده است.مالتا یکی از اعضای کشورهای اروپا و شنگن می باشد که با داشتن اقامت این کشور می توانید آزادانه به کشورهای عضو شنگن مسافرت نمائید.

در  زمینه ی مهاجرت به کشور مالتا وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما مشاوره ای تخصصی و رایگان ارائه می نمایید.

مزایای اقامت مالتا:

مزیت های اجازه اقامت:

سفر به تمام اروپا بدون ویزا در هر زمانی

بدون محدودیت حداقل زمان اقامت در مالتا(در صورت دلخواه فقط یک روز)

افتتاح حساب بانکی شخصی در بانک های اروپا

بدون اجبار به خرید ملک با هرگونه سرمایه گذاری دیگر

معافیت مالیاتی بر درآمد و ثروت شما در خارج از مالتا

برنامه اقامتی مالتا ، تقاضانامه برای اجازه اقامت دائم مالتا توسط افراد با هر ملیتی می تواند داده شود مشروط بر رعایت شرایط زیر:

الف) اشتغال / فعالیت

در کسب و کار اجازه اقامت دائم در مالتا به تنهایی به معنی داشتن اجازه کار و یا اجازه کسب و کار نیست.

برای گرفتن اجازه کار و اجازه فعالیت در کسب و کار متقاضی باید به طور جداگانه از طریق مقامات ذیصلاح در مالتا این در خواست را ارائه نماید.در حال حاضر سیاست رسمی دولت مالتا تشویق ایده ها و تخصص های خارجی در امر توریسم، تولید و بخش تدارک و پخت و پز غذا به اضافه چندین حق انتخاب جالب دیگر می باشد.

ب) در اختیار گرفتن ملک

جهت اقدام برای اقامت دائم مالتا متقاضیان باید به خرید آپارتمانی  که ارزش آن کمتر ۱۱۶یورو نباشد اقدام کنند و یا آپارتمانی با اجاره حاقل ۴۲۳۰یورو در سال اجاره کنند متقاضیان باید تا حداکثر ۳۶۰روز پس از تاریخ اخذ اقامت دائم نسبت به خرید و یا اجاره ملک اقدام کنند. در پایان سال اول اقامت متقاضی باید نشان دهد که آپارتمانی را خریده یا کرایه کرده است.

در  زمینه ی مهاجرت به کشور مالتا وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما مشاوره ای تخصصی و رایگان ارائه می نماید.

فقط در مناطق ویژه در مالتا سرمایه گذاری نامحدود می باشد و افراد می توانند به تعداد، آپارتمان برای اجاره دادن خریداری کنند . مسکن هنوز در مالتا در مقایسه با ناحیه مدیترانه و باقی اروپا ارزان می باشد به عنوان مثال انواع ویلاهای ۳و ۴خوابه با استخر و گاراژ دوبل را می توان با حدودا ۳۰۰،۴۰۰هزار یورو خریداری کرد، در حالی که یک آپارتمان ۲اتاق خوابه در منطقه ای ایده آل درشهر، کمی بیشتر از ۱۵۰هزار یورو قیمت دارد که این نیز بستگی به دکوراسیون، مکان، منظره دریا و غیره دارد.املاکی که با سند کامل (عرصه و عیان ) در مالتا خریداری شده باشد شامل مالیات مسکن و یا مالیات شهرداری نمی باشند، زمانیکه یک ملک فقط عیانی آن خریداری شده باشد “اجاره زمین ” ناچیز به شکل سالیانه باید پرداخت گردند.

پ) مدارک اثبات دارائی

مدارک درآمد / نقدینگی:

 1. درآمد نقدینگی :متقاضیان باید با مدرک نشان بدهند که درآمدی معادل یا بیشتر از ۲۳۵۰۰یورو در سال و یا سرمایه ای معادل یا بیش از ۳۲۵۰۰۰یورو دارند. لازم به تذکر است که متقاضیان مجبور نیستند تمام این مبلغ را به مالتا انتقال دهند و همچنین قیمت مسکن خریداری شده (در صورت) از این مبلغ کسر می شود.

. ۲ مبلغ سالانه ارسالی به مالتا : متقاضیان باید سالانه حداقل مبلغ ۱۴۱۰۰یورو به مالتا ارسال کنند (به اضافه ۲۳۵۰یورو برای هر شخص وابسته مثل همسر و فرزندان کمتر از ۲۱سال)  و یا هر شخص دیگری که به متقاضی وابسته است. یک زوج مزدوج برای مثال باید ۱۶۴۵۰یورو در سال به مالتا ارسال کنند. قابل تذکر اینکه پس از کسرمالیات سالانه مابقی مبلغ می تواند به کشور مطبوع باز پس گردانده شود.

پس از صدور اقامت دائم در مالتا:

– متقاضی باید حداکثر یکسال پس از تاریخ صدور اقامت محل زندگی برای خود اختیار نموده و با مسافرت به مالتا پاسپورت خود را با ویزای اقامت ممهور کند.

.-متقاضی اجازه ندارد بدون مجوز کار، مشغول به کار شده یا کسب و کار در مالتا اختیار کند-

امور مالی مورد احتیاج:

حداقل درآمد سالیانه ۲۳۰۰۰یورو

حداقل کل ثروت ۳۵۰۰۰۰یورو

حداقل مالیات قابل پرداخت در مالتا ۴۲۰۰یورو

حداقل مبلغ حواله برای هر وابسته ۲۳۳۰یورو

حداقل کرایه مسکن سالیانه ۴۲۰۰یورو

حداقل ارزش مسکن خریداری شده ۱۱۶۰۰۰یورو

در  زمینه ی مهاجرت به کشور مالتا وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور در وین و دفاتر همکار ما در ایران به شما مشاوره ای تخصصی و رایگان ارائه می  نمایند .

Rating: 5
27 پاسخ
 1. حسین گفته:

  سلام.۳۰سالم هست واتش نشان صنعتی هستم،کارشناسی HSE(ایمنی وبهداشت حرفه ای محیط کار) دارم.به زبان انگلیسی مسلطم.میتونم برای اقامت ازطریق کار برای مالتا یا کشور انگلیسی زبان اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر کشورهای انگلیسی زبان که بدون نیاز به پیشنهاد کار، ویزای کار ارائه می دهند کانادا و استرالیا هستند. البته شما می توانید برای ویزای جستجوی کار در آلمان به زبان انگلیسی نیز اقدام کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. مریم بانو گفته:

  سلام عرض ادب خدمتتون اقای دکتر من یه خانم دیپلمه 30 ساله هستم 3تافرزند دارم زیر 10سال 12 مدرک زیبایی استادی دارم کار زیبایی 5سال کار کردم دنسر هستم ولی بخاطر محدودیت در ایران مدرک ندارم وکارهای دکوراتیو هم انجام میدم واموزش دیدم مثله پتینه ترانسفر وتنسیل و…
  همسرم 39 ساله هستن دیپلمه 20سال سابقه بیمه تامین اجتماعی شغل دامداری به صورت صنعتی درهمه زمینه ها استاد هستن وتوی تمام بخش های یک دامداری 4هزار راسی کار کردن و شغل اصلیشون اصلاح فرم سم در دام هستش چندتا سفر خارجی داشتن که بخاطر اوازه ای که توی کارشون دارن ازش دعوت شده که به عنوان یه کارشناس وضعیت دامداریشون رو مورد برسی قرار بدن ودرداخل همه اکثر دامداری های بزرگ استانهای معروف رو رفتن درامد ماهانه ایشون حدوده 15 الی 20 میلیون تومن هستش واز لحاظ ملک املاک حدودا یه چیزی درحد 2میلیارد سرمایه داریم ولی همه ملک هستش ونقد نیست برای اقامت کشور مالتا یا موناکو امکان مهاجرت داریم ؟شما باتوجه به شرایط ما چه کشوری رو پیشنهاد میکنید ممنون میشم راهنماییم کنید یه وقت اسکایپ بخام باید چطوری بگیرم؟ یه کشوری که امار جرم جنایت توش کم باشه و زندگی برای بچه هام با ارامش باشه لطف راهنمایی کنید که چطوری وازکجا باید شروع کنم

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست بزرگوار جهت بررسی دقیق شرایط شما و ارائه بهترین مشاوره و همچنین برای کسب اصلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   همچنین

   از آنجایی که پاسخ دهی و مشاوره تخصصی کامل در اینجا میسر نمی باشد
   🎯شما میتوانید حتی برای اخذ تایم مشاوره حضوری با ما در #ساعات_کاری_موسسات تماس حاصل نموده
   و یا اینکه
   اطلاعات خود را بر روی سایت ها تکمیل کنید تا به صورت #مجانی مشاورین انلاین ما از طریق #واتس_اپ با شما تماس بگیرند.

   ✅لینک ثبت نام جهت تماس ما با شما👇🏻👇🏻
   👇👇👇
   🌐 https://malekpour.ir/contact-us/

   ارتباط با ما

   پاسخ
 3. علیرضا گفته:

  سلام،من ارشد نرم افزار واحد علوم تحقیقات با معدل نوزده دارم،من مدارک تخصصی توی حوزه ایتی رو هم دارم،میخواستم بدون شرایط کار برای فیلد من توی مالتا هست؟میشه مالتا رو سکوی پرش برای کشور های بهتر مثل المان،انگلستان،کانادا و امریکا حساب کرد؟
  سرمایه خیلی زیادی ندارم،سنمم بیست و چهار هست
  ممنون میشم ی راهنمایی کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در ابتدا باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید جهت ورود برای این نوع ویزا اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. مريم گفته:

  سلام و وقت بخير.
  اقاى ملك پور اقامت مالتا را داشته باشيم بعد از چند وقت مى تونيم پاسپورت بگيريم. ممنون از راهنمايى

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   بستگی به نوع اقامت شما دارد – در صورتی که از طریق سرمایه گذاری اقدام کرده باشید در سال پنج میتوانید پاسپورت خود را دریافت نمایید اما یکسری از سرمایه گذاری با سرمایه بالا وجود دارد که پاسپورت را در عرض یک ماه به شما میدهند.

   پاسخ
 5. Noushinvakili گفته:

  سلام و روزتون بخير
  اگر اقامت مالتا را داشته باشيم ،آيا ميشود با همين اقامت در بقيه كشورهاي اروپايي نيز مقيم شد يا خير؟
  و اينكه امكان كار و تحصيل وجود دارد؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در صورت داشتن پاسپورت کشور مالتا میتوانید بدون ویزا به کشورهای اروپایی سفر و یا مهاجرت نمایید و میتوانید کار نیز داشته باشید

   پاسخ
 6. علی گفته:

  با عرض سلام و ادب و احترام مجدد خدمت دکتر ملک پور عزیز و دوس داشتنی .دندانپزشک ۴۱ساله هستم که قبلا چندبار ازتون سوال کردم و هربار نیز جنابعالی با بزرگواری و سعه صدر جواب این حقیر رو داده اید .قبل از هرچیز ازشما بابت تمام عشق و انرژی و حال مثبت و دانشی که به جوانهای کشورم نثار میکنید ؛تشکر و قدردانی میکنم .بنده برای دوشنبه ۵شهریور با جنابعالی نوبت اسکایپ گرفتم و طی یکبار تماس تلفنی با حضرتعالی دستور به ترجمه مدارکم را به زبان انگلیسی و آلمانی دادید تا بلافاصله پس از مشاوره خصوصی با خودتون سریعا اقدام کنم .بنده حدود یکسال هست که تقریبا تمامی فایل های صوتی و ویدیو های جتابعالی راجع به مهاجرت وبالاخص مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و علی الخصوص خودحمایتی اتریش ؛قرمز سفید قرمز اتریش ؛ویزای طلایی پرتقال و جدیدا ۱۳۰هزار یورویی مالتا را دیده و تحقیق کرده ام .باتوجه به این نکته که من بیش از ۱۵۰هزار یورو در شرایط موجود نمیتوانم هزینه کنم و باتوجه به اینکه هدفم فعلا گرفتن اقامت دایم یک کشور اروپایی مدرن هست که یا در شرایط اضطراری کشور جایی را برای سکونت خود و خانواده داشته باشم و یا اینکه در شرایط عادی حدود ۳تا ۴ماه در سال در ان کشور زندگی کنم و فعلا بیس زندگی و کارم با توجه به شغلم ایران خواهد بود.و نمیتوانم ۶ماه سال خودو خانواده ام دراروپا اقامت داشته باشیم .و باتوجه به عدم تخصص و تجربه در امر ثبت شرکت و اقدام از این طریق و باتوجه به اینکه سریع گرفتن اقامت دایم برایم مهم میباشد خودم به گزینه ۱۳۰هزار یورویی اقامت دایم مالتا که جدیدا جنابعالی توضییع دادید ،رسیدم .خواهشمندم ضمن اضهار نظر نسبت به انتخاب من سوالات من رو هم جواب بدید .اول اینکه آیا با کارت اقامت دایم مالتا میتوان در هرجای اروپا و تا هروقت کار ،تحصیل و زندگی کرد ویا اینکه فقط میتوان به کشورهای شنگن آزادانه سفر کرد؟دوم اینکه آیا کشور مالتا در بحث تحصیل و اینده بچه ها و سطح زندگی قابل رقابت با اتریش ویا المان هست؟سوم اینکه آیا برای من گزینه بهتر امنتر و بصرفه تر و پربازده تر هم موجود میباشد؟چهارم اینکه مراحل تبدیل کارت اقامت دایم مالتا به پاسپورت مالتایی نسبت به سایر کشورهای اروپایی راحتر و سریعتر هست و یا خیر؟و سوال آخر ایا کسیکه اقامت مالتا رو میگیره دقیقا میتونه از مزایای کسیکه اقامت آلمان رو میگیرد بهره مند شود ؟درپایان باز هم از اینهمه مهربانی و انرژی مثبت وامید و عشقی که به هموطنان عزیزم میدهید کمال تشکر و سپاسگزاری رو دارم .به امید دیدار خیلی زود جنابعالی دوست عزیزم .امیدوارم به کمال آرزوهایتان برسید و همیشه شاد و موفق یاشید .دوستتون دارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی سپاس از لطف شما .
   پاسخ تمامی سوالات شما تحلیلی است و باید با شخص اقای دکتر در جلسه مشاوره ای که به همین جهت ست شده است در این موارد مشورت و صحبت بفرمایید .

   پاسخ
 7. بوراك گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد بنده استانبول سكن هستم براى اقامت خانوادگى از طريق سرمايه گذارى كه به تازگى جناب دكتر ملكپور صحبت كردند ميخواستم مشاوره بگيرم از تركيه با چه شماره ميتونم تماس بگيرم ؟

  پاسخ
 8. aram گفته:

  سلام من و همسرم هردو ۳۵ ساله و دارای مدرک کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه های دولتی و با سابقه کار دولتی ۱۱سال و یک فرزند چهارساله پسر هستیم.شرایط اخذ ویزای کار برای ما چگونه هستش با تشکر فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ اقامت مالتا از روشهایی نظیر تحصیل، کار، سرمایه گذاری، خرید اوراق قرضه و … امکان پذیر است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. منصوره حقوقي گفته:

  سلا م آيا امكان جابه جايي و زندگي كامل در مالتا براي يك پزشك ايراني با همان مشكلات مهاجرت پزشكان به ساير كشور هاست ؟
  آيا براي يك پزشك ايراني در مالتا روند كار و در آمد به چه صورت هست ؟آيا در مالتا نيز امكانات شهروندي ساير كشورهاي اروپايي وجود دارد ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. روش های مهاجرت به این کشور نظیر خرید اوراق قرضه، ثبت شرکت، خرید ملک و … با توجه به شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در هر کشوری مدارک پزشکان باید معادل سازی گردد. برای بررسی روشهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. کیا گفته:

  با درود
  چند سوال ازتون داشتم ۱_ ارسال مبلغ سالانه ۱۴۱۰۰ یورو به مالتا تا چند سال باید انجام شود؟
  ۲- گفتید حداکثر تا یکسال بعد اقامت باید محل سکونت اجاره کرد و رفت برای مهر پاسپورت یعنی برای چه مدت باید ملک اجاره کرد؟ آیا باید کل سال را ملکی در اونجا اجاره کرد تا اقمت دغو نشود؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.