مهاجرت به فنلاند

مهاجرت به فنلاند

مهاجرت به فنلاند و شرایط مهاجرت به فنلاند 2018 و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است؟ مهاجرت به فنلاند  از طریق تحصیل ، مهاجرت به فنلاند  از طریق پناهندگی و اخذ اقامت فنلاند و مهاجرت به فنلاند از طریق قاچاقی ، مهاجرت غیر قانونی به فنلاند ، مهاجرت به فنلاند  از طریق ازدواج در فنلاند ، مهاجرت به فنلاند  از طریق تولد فرزند در فنلاند ، مهاجرت به فنلاند  از طریق کار در فنلاند ، مهاجرت به فنلاند  از طریق سرمایه گذاری در فنلاند ، مهاجرت به فنلاند  از طریق ثبت شرکت در فنلاند ، مهاجرت قانونی به فنلاند ، برای مهاجرت به فنلاند می توان ار روش های متعددی استفاده کرد اما بهتر است روشی که برای مهاجرت به فنلاند انتخاب می نمایید روشی درست باشد تا شما را به اهداف خود نزدیکتر نماید همچنین راه اخذ اقامت و تابعیت فنلاند را برای شما عزیزان هموار نماید تا بتوانید به راحتی از امکانات یک شهروند در کشور فنلاند برخوردار شوید قطعا بهترین راهی که شما را در رسیدن به هدف خود نزدیک خواهد کرد راههای قانونی مهاجرت می باشد که ما در این مقاله به شرح یکایک آنها می پردازیم.

آیا متقاضی مهاجرت به فنلاند هستید؟ راههای قانونی مهاجرت به فنلاند را می شناسید؟ چه طرقی برای مهاجرت به فنلاند وجود دارد؟ آیا با مهاجرت قانونی به فنلاند می توان از امکانات یک شهروند برخوردار شد؟ موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله به شرایط مهاجرت به فنلاند می پردازد و بهترین طرق مهاجرت را به شما عزیزان معرفی خواهد کرد.

مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل

اگر متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل هستید می توانید در هر ۳ مقطع تحصیلی اعم از لیسانس، فوق لیسانس و دکترا تحصیلات خود را ادامه دهید اما این مورد را بدانید که برای مهاجرت تحصیلی باید مدرک IELTS را ارائه نمایید که مدرک زبان در هر مقطع تحصیلی با مقطع دیگر کاملا متفاوت خواهد بود  و فرد متقاضی باید حداقل مدرک زبان در حد IELTS 6 را ارائه نماید تا بتواند در فنلاند شروع به تحصیل نماید.

در مورد هزینه تحصیل در فنلاند باید اینگونه بیان کرد که هزینه هر مقطع با مقطع دیگر کاملا متفاوت است همچنین هزینه تحصیل در هر رشته متفاوت خواهد بود اما حداقل هزینه تحصیل به زبان انگلیسی در حدود ۱۵۰۰ یورو خواهد بود اما اگر قصد تحصیل به زبان فنلاندی و یا سوئدی را داشته باشید هزینه تحصیل به مراتب کاهش پیدا خواهد کرد.

مهاجرت به فنلاند از طریق کار

فردی که قصد مهاجرت کاری به فنلاند را دارد باید قبل از ورود به کشور فنلاند اجازه کار مورد نظر در فنلاند را از دولت فنلاند اخذ نماید همچنین باید با یک کار فرما از کشور فنلاند برای کار مصاحبه نماید و او را متقاعد نماید تا بتواند برای کار در فنلاند ویزای کار فنلاند را اخذ نمایید. ویزای کار در فنلاند تنها در صورتی برای فرد متقاضی صادر می شود که فرد متقاضی دیگری در آن کشور برای کار مورد نظر یافت نشود در این صورت به شخص اجازه کار در فنلاند داده خواهد شد. برای کار در فنلاند شخص باید مدارک مناسب که مورد قبول باشد را دارا باشد که این مدارک می تواند مدارک دانشگاهی فرد و یا مدارک کاری و یا حرفه ای فرد باشد که در آنها مهارت کار را داشته باشد در این صورت اجازه کار را نیز به دست خواهد آورد. راه دیگری که می توانید برای مهاجرت کاری به فنلاند انتخاب نمایید خود اشتغالی در فنلاند می باشد که فرد باید اجازه این نوع کار را نیز از دولت فنلاند اخذ نماید و سپس اقدام به خود اشتغالی در فنلاند نماید و شغل مورد نظر را ایجاد کند.

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری

از موارد دیگری که برای مهاجرت وجود دارد و مورد استقبال افراد واقع شده سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند می باشد. برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند فرد متقاضی باید بیزینس پلنی مربوط به کار مورد نظر خود را ارائه نماید تا مورد بررسی قرار گیرد و در صورتی که مورد تایید دولت فنلاند باشد می تواند سرمایه گذاری خود را آغاز کند همچنین  فرد باید سرمایه ای در حدود ۱۰۰۰۰۰ یورو را دارا باشد که در سرمایه گذاری خود مورد استفاده قرار دهد اما این مبلغ قطعی نخواهد بود و به نوع فعالیت و بیزینس پلنی که فرد متقاضی به دولت ارائه می دهد ارتباط خواهد داشت.

مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی

انتخاب این روش برای مهاجرت یکی از اشتباه ترین انتخاب ها خواهد بود و دلیل آن این است که پناهندگی یکی از راههای غیر قانونی مهاجرت می باشد که افراد با مهاجرت از این طریق دچار مشکلات بسیاری خواهند شد .

پناهندگان در فنلاند از هیچگونه حق و حقوقی برخوردار نخواهند بود و تا زمانی که با درخواست پناهندگی افراد موافقت نشود اجازه کار و تحصیل قانونی را نخواهند داشت. بهتر است در مورد وضعیت پناهندگان در فنلاند بدانید که پناهندگان در وضعیت نامساعدی به سر می برند و اگر با درخواست پناهندگی افراد موافقت نشوند مجبور به ترک کشور خواهند بود.

مهاجرت به فنلاند از طریق تولد

سیستم اخذ تابعیت از طریق تولد به ۲ صورت می باشد:   ۱: سیستم خون        ۲: سیستم خاک

۱: سیستم خون: در این نوع سیستم تابعیت از طریق پدر و یا مادر به فرزند منتقل می شود.

۲: سیستم خاک: در این سیستم با تولد فرزند در خاک کشورهایی مانند کانادا، آمریکا، برزیل و . . . فرزند تابعیت و اقامت را اخذ می نماید.

اگر فرزندی در خاک فنلاند و از پدر یا مادر فنلاندی متولد شود می تواند اقامت و تابعیت را بر اساس سیستم خون از پدر یا مادر خود اخذ نماید همچنین اگر فرزندی در خاک فنلاند و از پدر یا مادر بی تابعیت متولد شود این امکان را دارد که اقامت و تابعیت فنلاند را اخذ نماید و از این طریق به پدر و مادر خود نیز تابعیت را منتقل کند.

بهتر است بدانید که سیستم اخذ تابعیت فنلاند سیستم خون می باشد و فرزند متولد شده در خاک فنلاند  تابعیت خود را از پدر و یا مادر اخذ می نماید.

مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج

مطابق با قوانین فنلاند اشخاصی که قصد اخذ اقامت و تابعیت فنلاند از طریق ازدواج را دارند باید با فردی که دارای تبعه فنلاند است ازدواج نمایند تا بتوانند اقامت و تابعیت فنلاند را از طریق ازدواج اخذ نمایند همچنین ازدواج فرد متقاضی در فنلاند باید در سیستم کشور فنلاند به ثبت برسد و دیگر اینکه فردی که تبعه ی فنلاند است برای ازدواج با یک فرد غیر تبعه باید درآمد خود را به دولت فنلاند بیان نماید و در صورتی که توانایی پرداخت هزینه های زندگی خود و فرد مقابل را داشته باشد این امکان را دارد که با فرد متقاضی ازدواج نماید و به فرد مقابل خود اقامت و تابعیت فنلاند را اعطا نماید.

نکته مهم در این مورد این است که فرد غیر تبعه که با فردی از تبعه ی فنلاند ازدواج می نماید امکان کار و تحصیل را خواهد داشت همچنین از تمامی امکانات یک شهروند فنلاندی برخوردار خواهد شد.

 

در آخر می توان اینگونه بیان داشت که برای مهاجرت به فنلاند می توان از راههای بسیاری استفاده کرد اما اشخاص که متقاضی مهاجرت به فنلاند هستند بهتر است با بررسی شرایط خود یکی از راههای  کم خطر را برای مهاجرت به فنلاند انتخاب نمایند. همچنین مهاجرت به فنلاند مورد استقبال بسیاری از افراد قرار دارد به طوری که هر سال افراد بسیاری به قصد مهاجرت به فنلاند کشور خودد را ترک می نمایند اما بهتر است با انتخاب یک راه قانونی و مطمئن اقدام به مهاجرت به فنلاند نمایند تا از این طریق بتوانند اقامت و تابعیت فنلاند را نیز کسب نمایند. شما عزیزان می توانید با مشورت و کمک از مشاورین موسسه حقوقی ملک پوربهترین راه را برای مهاجرت به فنلاند انتخاب نماید همچنین می توانید با کمک از وکیل مهاجرت به فنلاند راه سهل تری را پیش روی خود داشته باشید.

در باب کسب مهاجرت به  فنلاند  و امور مربوط  به اخذ اقامت و تابعیت فنلاند می توانید از مشاوره تلفنی رایگان  مشاورین موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید و قبل از هر گونه اقدام در این باب با وکلای ارشد موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران مشورت نمایید .

6 پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله در اکثر موارد برای مهاجرت به فنلاند نیاز به اخذ مدرک آیلتس با نمره مورد نیاز خواهید داشت مگر در موارد تحصیلی و در صورت موافقت دانشگاه برای معادلسازی مدرک زبان.

   پاسخ
 1. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

  پاسخ
 2. mie editor2 گفته:

  با سلام. راه های مهاجرت به کشور فنلاند در این مقاله مطرح شده است. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 3. mie editor2 گفته:

  باسلام بنده دارای مدرک کارشناسی آموزش وروانشناسی کودکان استثنایی هستم ،آموزگار هستم با ۱۳سال سابقه درزمینه کودکان استثنایی متاهل ودارای دو فرزند کوتاهترین راه برای مهاجرت به فنلاند با کمترین هزینه به چه صورت است لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 4. محسن گفته:

  سلام لوله کش گاز و اب هستم با سابقه کار و مدرک فنی و حرفه ای تقاضای اقامت در فنلاند را دارم باید چکار کنم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.