مهاجرت به فنلاند و راههای اخذ اقامت فنلاند

مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند و شرایط کلی مهاجرت به فنلاند در این مقاله به طور کامل مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته شده است.مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند  دارای طبقه بندی های متفاوتی است که در این مقاله علمی سعی شده است تا اهم راه ها و شرایط اخذ اقامت فنلاند برای مهاجرین و اتباع خارجه به صورت تفصیلی مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرد.

video مهاجرت به فنلاند و راههای اخذ اقامت فنلاند
audio مهاجرت به فنلاند و راههای اخذ اقامت فنلاند

بررسی مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند

مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند از طریق کار 

فنلاند یکی از کشور های حوزه اسکاندیناوی است و نسبت به امریکا کشور کوچکی است.کشور فنلاند با 10.3 درصد نرخ بیکاری راشاید بتوان کشور خوبی از نظر کار درنظر گرفت.

بر طبق قوانین مجوز کار در فنلاند مثل  اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا بحث تابعیت شخص متقاضی کار به میان میاید. اتباع کشورهای اتحادیه اروپا بدون نیاز به مجوز میتوانند در کشور فنلاند مشغول به کار شوند شهروندان کشورهای غیر از اتحادیه اروپا پس از اخذ مجوز کار امکان این را دارند که برای کار به این کشور وارد شوند .برای شروع فرایند مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند از طریق کاراخذ مجوز کار متقاضیان نیاز به پیشنهاد کاری از یک کارفرمای معتبر در آن کشور دارند.

دقت بفرمایید برای مهاجرت کاری در فنلاند باید حتما شرایط کاری و اوضاع و احوال خود برای کاریابی در کشور مقصد را مورد سنجش قرار دهید و بنگاههای کاریابی و موسسات اصلی کاریابی در کشور فنلاند را تحلیل نمایید و مورد تحقیق قرار دهید.

از جمله عواملی که در خصوص مهاجرت کاری شما به فنلاند مهم است میتوان سن متقاضی ، اوضاع جسمانی ، تحصیلات متقاضی کار در فنلاند و نکات مشابه نظیر سابقه کار و سطح زبان رانام برد .

مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند از طریق تحصیل 

زبان تحصیل در کشور فنلاند زبان فنلاندی  و سوئدی می باشد.دانشگاه های فنلاند جهت ورود مدرک زبان و cv تحصیل شما را درخواست میکنند. چگونگی نگارش cv تحصیل ممکن است برای شما هم سوال باشد. در همین خصوص مقاله کاملی در همین وبسایت تهیه و منتشر گردیده است همچنین می توانید ویدئو ها یا فایل های صوتی رایگان ما را در همین خصوص مشاهده بفرمائید.

اگر مدارک مورد نیاز را به دانشگاه مقصد خود در فنلاند تقدیم نمایید، و موفق به اخذ پذیرش تحصیل در کشور فنلاند شوید. سپس می توانید در خصوص مهاجرت تحصیلی ، اخذ پذیرش ویزای تحصیلی و اقامت و تحصیل در کشور فنلاند اقدام نمایید.توضیحات بیشتر، مدارک مورد نیاز، و شرایط اقدام برای تحصیل در کشور فنلاند و همچنین شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در کشور فنلاند را در مقالات همین سایت مطالعه بفرمایید. اینجا بهتر است لینک بدهید.

مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند از طريق سرمايه گذاري

موضوع مهاجرت سرمايه گذاران در فنلاند توضیحات مفصلی می طلبد .باتوجه به اینکه اقتصاد فنلاند اقتصادي رو به رشد مي باشد و این کشور عضو سازمان تجارت جهاني میباشد. همچنین استانداردهاي سرمايه گذاري در اكثر معاهدات دو جانبه يا چند جانبه كه فنلاند عضو آن مي باشد ، رعايت گرديده است .ايران نیز در كشور فنلاند داراي سفارت مي باشد و همچنين كشور فنلاند در ايران سفارتخانه دارد قطعا سرمايه گذاران موفق كه داراي طرح هاي تجاري مفيد براي كشور فنلاند باشند قطعا اين امكان را خواهند داشت كه در اين كشور اقامت از طریق سرمايه گذاري را دريافت نمايند .

مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند از طريق ازدواج

بر اساس قوانين حقوق بشر كشور فنلاند مانند ساير كشورهاي عضو اين پيمان ، موظف است به هر فردي كه با يك تبعه فنلاندی ازدواج كند بر اساس شواهد و مستندات دال بر واقعي بودن اين ازدواج ، اقامت موقت به آن فرد بدهد .

امااگر در زمان اقامت موقت آن ازدواج قبل به طلاق منتهي گردد اقامت موقت ديگر قابل تمديد نخواهد بود اما اگر شخص پس از دو يا سه سال همچنان در عقد نكاح شخص تبعه ي فنلاند باشد مي تواند اقامت دائم دريافت نمايد. بديهي است اقامت دائم بعد از مدتي امکان تبديل شدن به تابعيت كشور فنلاند را دارد.همچنین درصورت ازدواج با فردی فنلاندی و مهاجرت به فنلاند به ان فرد حق کار اعطا میگردد .

مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند از طریق پناهندگی

پناهنده شخصی است که بعلت نژاد، اعتقادات مذهبی، ملیت، باورهای سیاسی، رنگ پوست، تعلق به یک گروه اجتماعی و یا آزار و اذیت جسمی یا جنسی، خطرات جنگ و نا امنی مجبور به ترک کشور خود میشود.افرادی که تقاضای پناهندگی می کنند تا زمانی که درباره آنها تصمیم اتخاذ شود بنام متقاضیان پناهندگی شناخته میشوند. اصلی ترین موضوع درباب پناهندگی اینست که  نشان دهد جان و امنیت او در کشورش در خطر بوده است.

درکل پناهندگی راه بیار نامطلوبی می باشد و خطرات زیادی دارد. لذا تازمانیکه امکان مهاجرت از طریق راه های خوب و قانونی وجوددارد ما هیچگاه این راه را پیشنهاد نمیکنیم. همچنین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه mie اتریش هیچ گونه خدماتی در باب پناهندگی ارائه نمیدهد.

سخن پایانی در باب مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند

در خصوص مهاجرت به فنلاند پیش از هر اقدامی با وکلای موسسه ملک پور یا همکاران دفتر MIE  مشورت بفرمایید. ما شما را به وکلای درست و متخصص در امور مورد نیاز شما وصل خواهیم کرد. مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند تنها به طور کلی و در قالب چند عنوان در این مقاله بررسی شد.توصیه ما اینست که سوالات خود را با مشاورین ما به صورت رایگان مطرح بفرمایید . درقسمت زیرهر مقاله نیز برای شما این امکان فراهم شده که سوالات خودرا بپرسید . ضمنا اکثر هموطنان که سوالات  شما را ملاحظه میکنند هم امکان پاسخ به سوالات شما را دارند . درکنار قسمت زیرین این مقاله در صفحه ی اصلی سایت نیز بخش پرسش و پاسخ همگانی در نظر گرفته شده است که شماعزیزان می توانید در کنار ما و مشاورین به پرسش و پاسخ با یکدیگر بپردازید .امیدواریم از مقاله مهاجرت به فنلاند و راه های اخذ اقامت فنلاند لذت برده باشید.

Rating: 4
6 پاسخ
 1. بهمن رهرو گفته:

  سلام. میتونم در مورد اینترویو و مدت زمان جواب اطلاعی حاصل کنم
  و اینکه ایا دیپورت دارد.
  ممنون میشوم پاسخ دهید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. اراس گفته:

  با عر ض سلام
  من تابعیت کشور فنلاند را دارم و الان میخواهم با یک دختر ایرانی ازدواج کنم .
  ایا میتوانم تمامی کارهای همسرم را در ایران و سفارت فنلاند در تهران انجام بدهم (عقد /درخواست اقامت براشون /و …)
  مدارکی که از من و ایشان میخواهند چیست؟
  و ایا موسسه شما میتواند کارهای ما را انجام بدهد (هزینه انچقد است)
  مرسی برای راهنمایی تون

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای آگاهی از خدمات موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. هژیر گفته:

  عرض سلام خدمت جناب ملک پور عزیز. دکترای میکروب شناسی دارم و ایتادیار دانشگاه هستم. 39 سالمه و متعهل و یک دختر 5 ساله دارم.
  میخام برای اقامت فنلاند اقدام کنم. خیلی سعی کردم از طریق فرصت مطالعاتی دوره ای رو در فنلاند باشم تا با بازار کار و شرایزط محیطی آشنا بشم. نمیدونم واقعا با این شرایطی که دارم بتونم به مهاجرت فکر کنم یا خیر؟
  موسسه شما میتونه در کاریابی به من کمک کنه؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.