مهاجرت به عمان و بررسی راه های آن

مهاجرت به عمان ، شرایط مهاجرت به کشور عمان از طریق کار، تحصیل، تولد، ازدواج و پناهندگی را در این مقاله بررسی خواهیم کرد. آیا مهاجرت به عمان از طریق پناهندگی ممکن است؟ مهاجرت به عمان برای هنرمندان موفق چه شرایطی دارد؟ هزینه مهاجرت به عمان به چه صورت است؟ آیا اخذ تابعیت کشور عمان برای مهاجران ممکن است؟ با پیشرفت روز افزون کشورهای واقع در شبه جزیره عربستان، افراد بسیاری متقاضی مهاجرت به این کشورها و همچنین مهاجرت به عمان شده اند. به همین دلیل بر آن شدیم تا با تهیه این مقاله به این دست سوالات شما پاسخ دهیم. امید است بتوانیم با این مقاله که توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تهیه شده است به سوالات شما در باب مهاجرت به عمان پاسخ دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره برای مهاجرت، شما می توانید با موسسه تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسانی مجرب در زمینه مهاجرت به کشور عمان بهره مند شوید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مهاجرت به عمان مهاجرت به عمان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به عمان و شرایط عمومی آن

کشور عمان کشوری پادشاهی واقع در شبه جزیره عربستان می باشد. این کشور از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای عمان منتهی شده و از جنوب با کشور یمن و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحده عربی و ایران همسایه است. مرز عمان با عربستان سعودی و امارت متحده عربی مرز زمینی می باشد، اما کشور عمان با کشور ایران مرز دریایی دارد و دریای عمان بین این دو کشور قرار گرفته است. پایتخت و بزرگترین شهر عمان شهر مسقط و زبان رسمی مردم این کشور عربی است اما می توان گفت که زبان دوم این کشور انگلیسی است و اکثر مردم این کشور به آن مسلط هستند. نوع حکومت کشور عمان سلطنت مطلقه است و فرمانروایی آن پادشاهی بی چون و چراست اما پارلمان نیز در این کشور نقش اندکی در قانون گذاری و بازرسی دارد. جمعیت کشور عمان در آخرین سرشماری ها 4 میلیون و 656 هزار نفر تخمین زده شده است. واحد پول این کشور نیز ريال عمان می باشد که سرمایه گذاری ها و خرید و فروش ها در این کشور با این واحد پول انجام می گردد. در ادامه این مقاله شرایط و نکات مربوط به مهاجرت به عمان و راه های مهاجرت به این کشور را با هم بررسی خواهیم کرد.

چارت ها مهاجرت به عمان

در این ویدئو خواهید آموخت:

زندگی در عمان بهتر است یا امارات.

مهاجرت به عمان آینده بهتری دارد یا مهاجرت به اروپا.

زندگی در عمان چقدر با ایران تفاوت دارد.

بهترین روش های مهاجرت به عمان کدامند.

مزایا و معایب مهاجرت به عمان چیست.

فایل صوتی این ویدئو

audio مهاجرت به عمان

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب مهاجرت به عمان

video مهاجرت به عمان

مهاجرت به عمان از طریق کار

متقاضیان برای کار در عمان حتما باید دارای پیشنهاد شغلی از سوی یک صاحب کار یا یک کمپانی عمانی باشند تا بتوانند با در دست داشتن آن به سفارت این کشور درخواست ویزای کاری بدهند. تا زمانی که افراد ویزای کاری عمان را نداشته باشند امکان کار در عمان را  نخواهند داشت. متقاضیان اخذ ویزای کار عمان باید با یک ایمیل به کارفرما و با ارسال مدارک و رزمه تحصیلی و کاری خود، به صاحب کار عمانی اثبات کنند کارگری متخصص و ماهر هستند. اگر صاحب کار نیز قصد داشته باشد تا برای متقاضی غیر عمانی یک پیشنهاد شغلی بفرستد ابتدا باید از داره کار و اداره پلیس کشور عمان تایید دعوت نامه شغلی بگیرد و سپس اقدام به استخدام فرد کند. از شرایط استخدام و مهاجرت کاری به عمان داشتن سن 21 تا 60 سال و تسلط به زبان انگلیسی یا عربی می باشد.

سیاست های استخدامی عمان نیز برای افراد غیر عمانی بسیار سخت بوده و محدودیت های زیادی دارد. علت این محدودیت های استخدامی این است که شرکت ها و کمپانی ها در وهله اول اقدام به استخدام افراد عمانی بکنند. همچنین در مهاجرت به عمان از طریق ویزای کاری به این نکته توجه داشته باشید که میزان حقوق پرداختی به کارگران در عمان نسبت به دیگر کشور ها از جمله آمریکا پایین بوده و اگر شما متقاضی مهاجرت به این کشور هستید بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که سطح زندگی در عمان به نسبت زندگی در دیگرکشورهای اروپایی پایین تر می باشد ولی به طور کلی عمان سکوی پرتاب خوبی برای مهاجرت به اروپاست. در انتهای این بخش، نرخ بیکاری عمان در سال های اخیر را می توانید مشاهده نمایید:

تحصیل پزشکی عمان 2 مهاجرت به عمان

در این 2 ویدئو خواهید آموخت:

وضعیت بازار کار عمان.

امکان اخذ اقامت و تابعیت با کار در عمان.

آینده پیش روی مهاجران کاری به عمان.

فایل های صوتی این ویدئو

audio مهاجرت به عمان
audio مهاجرت به عمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب کار در عمان

video مهاجرت به عمان
video مهاجرت به عمان

مهاجرت به عمان از طریق تحصیل

تحصیل در کشور عمان یکی از راه های مهاجرت به عمان می باشد. تحصیل در عمان تا پایان دوره متوسطه رایگان بوده و نکته قابل توجه این است که تحصیل در عمان در هیچ مقطعی اجباری نیست. دولت کشور عمان برنامه های گسترده ای برای مبارزه با بی سوادی در بزرگسالان در نظر گرفته است و به کمک آن ها قصد دارد نرخ بی سوادی در بزرگسالان که در این کشور بسیار بالا بوده است را کاهش دهد. همچنین تنها دانشگاه ملی عمان در نزدیکی شهر مسقط است که دانشگاه سلطان قابوس نام دارد. در جدول زیر چند دانشگاه دیگر در عمان را به همراه رتبه های آنان برای شما قرار داده ایم.

رتبه دانشگاه نام دانشگاه محل دانشگاه
1 دانشگاه سلطان قابوس مسقط
2 کالج خاورمیانه مسقط
3 دانشگاه آلمانی فناوری در عمان العطیبه
4 دانشگاه نزوی نزوی
5 کالج خلیج الخویر
6 کالج عالی تکنولوژی مسقط
7 دانشگاه صحار صحار
8 کالج مهندسی کالدونین سیب
9 کالج معجن رئوی
10 کالج فناوری شناص شناص

اخذ ویزای تحصیلی کشور عمان برای مهاجرت به عمان به هزینه های خاصی نیاز دارد. به طور کلی هزینه تحصیل در عمان بالا است و به ویژه اگر مهاجر چند فرزند داشته باشد شرایط برای او بسیار سخت می شود. همچنین آموزش رایگان برای خارجیان در کشور عمان مهیا نیست و در بسیاری از مدارس هزینه تحصیل باید قبل از شروع سال تحصیلی یا به عبارتی قبل از شروع ترم پرداخت شود.

مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های پر تقاضا جهت مهاجرت به عمان، سرمایه گذاری در این کشور است. به طور کلی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در عمان به 3 شکل انجام می شود که عبارتند از:

 • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری از طریق سپرده بانکی و خرید اوراق قرضه و سهام

که البته بهترین روش برای سرمایه گذاری و مهاجرت به عمان ثبت شرکت در عمان می باشد که اطلاعات مربوط به آن را می توانید در مقاله  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در عمان پیدا کنید. اما به طور کلی سرمایه گذاری در کشور عمان و مهاجرت به عمان از این طریق کاری هوشمندانه است، زیرا کشور عمان به دلیل برخی عوامل فضای مناسبی برای سرمایه گذاری دارد. این عوامل عبارتند از:

 • موقعیت جغرافیایی عمان

  در کشور عمان 1.700 کیلومتر مرز ساحلی که یکی از مهم ترین مسیرهای تجارت دریایی می باشد موجب شده تجار زیادی برای ملاقات های کاری خود به این کشور بیایند و همچنین مرز آبی کشور عمان مسیر بین خلیج فارس و اقیانس هند است و همین موضوع باعث شده تاجران زیادی از آسیا و آفریقا برای تجارت به این کشور بیایند و کسب و کار اقتصادی خود را توسعه بخشند.

 • منابع طبیعی

  اکتشاف نفت موجب رشد اقتصادی عمان شده و قیمت بالای فروش نفت در سال های اخیر کمک شایانی به ذخایر خارجی عمان و بودجه مالی این کشور کرده است.

 • در حال توسعه بودن اقتصاد کشور عمان

  در سال های اخیر در کشور عمان اقتصاد به شدت رشد کرده است و دستاورد های فوق العاده ای چون ساخت بزرگراه، بیمارستان های مدرن و دانشگاه ها در این کشور رخ داده است. همچنین با رشد صنعت گردشگری در عمان در سال های اخیر و سود کلانی که از این راه به دست آمده اقتصاد عمان رشد چشمگیری داشته است.

 • پشتیبانی کردن دولت کشور عمان برای توسعه کسب و کارهای جدید

  یکی از سیاست هایی که دولت عمان برای رشد اقتصاد کشور خود در نظر گرفته پشتیبانی و کمک به افرادی است که قصد دارند کسب و کار خود را توسعه دهند. دولت عمان قصد دارد تا از این طریق و با جذب سرمایه گذار به اهداف اقتصادی خود برسد.

 • روابط مثبت عمان با همسایگان

  عمان در سال های اخیر تلاش کرده با همسایگان خود روابط مثبتی داشته باشد تا از این طریق کسب و کار اقتصای خود را توسعه دهد و سرمایه گذارانی از سرتا سر جهان به دست آورد.

با توجه به تمام مواردی که گفتیم سرمایه گذاری در عمان کار هوشمندانه ایست، اما اگر شما متقاضی سرمایه گذاری و مهاجرت به عمان هستید باید توجه داشته باشید که شما شاید بتوانید با مبلغ سرمایه گذاری خود به جای سرمایه گذاری در عمان، در کشورهای اروپایی سرمایه گذاری کنید و با توجه به اینکه عمان مهاجر پذیر نبوده و نیست و اخذ اقامت دائم در این کشور به شدت مشکل می باشد، با سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی بتوانید اقامت دائم آن کشور در اروپا را نیز کسب کنید. با این وجود بهتر است اگر قصد سرمایه گذاری در عمان را دارید حتما با وکیل امور مهاجرت ماهری در این زمینه صحبت نمایید و تمامی نکات مثبت و منفی این کار را مد نظر قرار دهید.

مهاجرت به عمان و اخذ تابعیت از طریق تولد

از دیگر راه های مهاجرت به یک کشور و اخذ پاسپورت و اقامت آن تولد در یک کشور می باشد که این قانون دربرخی از کشور ها رواج دارد و برای کودکی که در یک کشور متولد می شود امتیازاتی در نظر گرفته می شود اما در کشور عمان قانون سیستم خون حاکم است و اخذ پاسپورت و تابعیت تنها از طریق تولد در این کشور ممکن نمی باشد بلکه تنها در صورتی به کودک متولد شده در کشور عمان تابعیت این کشور داده می شود که یکی از والدین کودک و ترجیحا پدر آن کودک فردی عمانی باشد یا اصلا والدین کودک نامعلوم بوده و کودک بدون هیچ گونه تابعیتی باشد. یکی از شرایط مربوط به این بخش، شرایط مربوط به فرزند خواندگی است که به طور کل سرپرستی گرفتن کودکی غیر عمانی توسط پدر و مادری عمانی تابعیت این کشور را برای کودک فراهم می نماید. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تهیه شده و هرگونه کپی از آن غیرمجاز می باشد.

مهاجرت به عمان از طریق ازدواج

یکی دیگر از راه های مهاجرت به عمان ازدواج می باشد به این صورت که اگر زنی تصمیم به ازدواج با یک مرد عمانی بگیرد، اگر برخی شرایط محقق شود این امکان وجود دارد که زن بتواند اجازه شهروندی کشور عمان را داشته باشد. این شرایط عبارتند از:

 • اثبات علاقه بین دو طرف
 • داشتن تمکن مالی از طرف فرد عمانی
 • تسلط به زبان عربی
 • با شوهر خود به مدت 10 سال در عمان زندگی کرده باشد
 • جرمی مرتکب نشده باشد و دارای نام نیکی باشد
 • فرزند پسری به دنیا بیاورد
 • ازدواج آن ها با اجازه وزارتخانه کشور عمان صورت گرفته باشد

همچنین زنی که همسر عمانی وی فوت شده یا از او طلاق گرفته است در صورت داشتن شرایط ذکر شده و عدم ازدواج مجدد با فردی غیر عمانی می تواند تابعیت این کشور را دریافت نماید. از آن جا که این موضوع، موضوعی حساس و حقوقی است بهتر است حتما با وکیل ماهر به این امور مشاوره کنید و شرایط خود را با او درمیان بگذارید.

مهاجرت به عمان2 مهاجرت به عمان

مهاجرت به عمان از طریق پناهندگی

 • مؤسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش)، هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. این مطلب صرفاً جهت بالا بردن اطلاعات شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما می رسد.

یکی دیگر از راه های مهاجرت به عمان پناهندگی کشور عمان می باشد که این روش به علت خطراتی که دارد به هیچ عنوان به شما توصیه نمی شود و تنها برای اطلاعات بیشتر شما، درباره این موضوع توضیحاتی ارائه خواهیم کرد. به طور کلی پناهنده به فردی اطلاق می شود که به دلایل سیاسی، اجتماعی، نژادی، مذهبی و غیره از بازگشت به کشور خود ترس دارد. عبور غیرقانونی از مرزها تبعات و خطرات جانی و مالی زیادی برای افراد در پی دارد و حتی بعد از ورود به کشور موردنظر با توجه به شرایط نامساعد کمپ های تهیه شده برای پناهندگان تجربه تلخ و خطرناکی برای شما رقم خواهد خورد. جمعیت پناهندگان به کشور عمان در سال های اخیر به طرز چشمگیری افزایش یافته است. همچنین پناهندگان به عمان تا زمانی که هنوز وضعیت پناهندگی مشخصی نیافته اند اجازه کار در کشور عمان و در هیچ کشور دیگری را ندارند و این موضوع زندگی را برای افراد متقاضی پناهندگی بسیار سخت خواهد کرد.

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مهاجرت به عمان برای هنرمندان و افراد فوق موفق

مهاجرت به عمان برای هنرمندان و افراد فوق موفق به شکلی که در کشور هایی مانند:اتریش و آمریکا و نیوزیلند امکان پذیر است، رایج نیست. در حقیقت، عمان در برخورد با متقاضیانی که می خواهند اقامت عمان را با مزایایی مانند هنرمند و یا بسیار موفق بودن بدست آورند، تدبیر خاصی را نیاندیشیده است و مقررات مهاجرتی خاصی برای آنها در نظر نگرفته است. هنرمندانی که قصد شرکت در رخداد ها و نمایشگاه های بین المللی (event) در عمان را دارند می باسیت برای ویزای توریستی عمان اقدام نمایند. در روند صدور ویزای توریستی برای هنرمندان مواردی از قبیل سابقه شرکت در نمایشگاه مربوطه، پیشینه سفر خارجی در پاسپورت و نامه نگاری های آنها این افراد را قادر خواهد ساخت تا اقامت عمان را حتی برای مدتی کوتاه و کمتر از یک سال اخذ کنند. علاقه مندان به مهاجرت هنرمندان می توانند شرایط اخذ ویزای هنرمندان اتریش را در وب سایت ملک پور مطالعه نمایند.

مهاجرت به عمان و هزینه های زندگی در عمان

برای مهاجرت به هر کشوری یکی از مهم ترین عوامل هایی که بر تصمیم ما نقش دارند هزینه های زندگی در آن کشور است در نتیجه برای بررسی مهاجرت به عمان باید هزینه های زندگی در این کشور را بررسی کنیم تا بتوانیم تصمیم بهتری بگیریم. به طور کلی هزینه های زندگی در عمان نسبت به زندگی در دیگر کشور های شورای خلیج فارس معقولانه تر است. همچنین در این کشور درآمد معاف از مالیات می باشد. هزینه های زندگی در شهر مسقط که پایتخت و بزرگترین شهر عمان محسوب می شود گران تر از دیگر شهر های عمان است اما باید به این نکته توجه داشت که زندگی در دیگر شهرهای عمان انتخاب های محدودی دارد. در جدول های زیر هزینه های زندگی در عمان را برای اطلاع شما قرار داده ایم.

هزینه های مسکن اجاره ماهیانه به ریال عمان
آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 223.43 ریال
آپارتمان یک خوابه در خارج از شهر 162.12 ریال
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 393.33 ریال
اپارتمان سه خوابه در خارج از شهر 275.51 ریال
هزینه های غذا و نوشیدنی قیمت به ریال عمان
1 لیتر شیر 0.62 ریال
کاپوچینو 1.76 ریال
کوکا یا پپسی 0.22 ریال
یک کیلو موز 0.62 ریال
یک قرص نان 0.43 ريال
هزینه های حمل و نقل قیمت به ريال عمان
وسایل حمل و نقل عمومی(بلیط تک سفره) 0.30 ريال
هر لیتر بنزین یا گازوئیل 0.22 ريال

مهاجرت به عمان4 مهاجرت به عمان

مهاجرت به عمان و اخذ تابعیت عمان

همان طور که در قسمت های قبلی مقاله ذکر کردیم، راه های متفاوتی برای اخذ پاسپورت و تابعیت کشور عمان بعد از مهاجرت به عمان وجود دارد. یکی از نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که در کشور عمان قوانین مهاجرتی و سیستم حاکم بر این کشور، قانون سیستم خون می باشد که طبق آن به نوزاد متولد شده در خاک عمان تابعیت داده نمی شود و همچنین پدر و مادر غیر عمانی او نیز تابعیت این کشور را دریافت نمی کنند. همچنین تحصیل در کشور عمان تنها زمانی منجر به اخذ تابعیت این کشور می شود که دانشجو پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های عمان، شروع به جستجوی کار در این کشور کند و پس از یافتن کار ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نماید. فرد متقاضی بعد از چندین سال کار کردن در این کشور،اگر شرایط لازم داشته باشد می تواند برای اقامت دائم و سپس اخذ تابعیت و پاسپورت کشور عمان درخواست دهد.

درباره اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در عمان نیز باید به این نکته اشاره کرد کهکشور عمان شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری دارد و می تواند مقصد مناسبی برای سرمایه شما باشد اما اگر قصد دارید با سرمایه گذاری در کشورهای دیگر اقامت آن ها را کسب نمایید، عمان به علت سخت گیری هایی که برای اقامت دارد و مهاجر پذیر نبودن این کشور گزینه مناسبی برای شما نیست و بهتر است دیگر کشور ها را برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت از این طریق بررسی نمایید. به طور کلی کشور عمان از آن دسته کشور هاییست که روند اخذ اقامت پیچید و دشواری دارد و به راحتی به هیچکس اجازه تابعیت در این کشور را نمی دهد. بنابراین برای دریافت پاسپورت و اخذ تابعیت این کشور حتما باید از راهنمایی های وکیل ماهر به امور مهاجرت به این کشور بهره ببرید تا بتوانید به هدف خود یعنی مهاجرت به عمان و اخذ تابعیت این کشور برسید. موسسه مهاجرتی ملک پور با 15 سال سابقه در امور مهاجرتی و رزومه ای درخشان در این زمینه می تواند راهنمای شما در انجام این امور باشد.

مهاجرت به عمان و سخن پایانی

مهاجرت به عمان، شرایط مهاجرت از طریق کار، تحصیل، تولد، ازدواج، پناهندگی و سرمایه گذاری در عمان را در این مقاله بررسی کردیم. همچنین شرایط اخذ اقامت کشور عمان را از طریق مهاجرت به عمان برای شما توضیح دادیم. امید است توانسته باشیم با تهیه این مقاله به سوالات شما درباره مهاجرت به عمان و شرایط و راه های آن توضیح داده باشیم. همان گونه که در مقاله هم به آن پرداختیم عمان کشور مناسبی برای سرمایه گذاری میباشد اما برای اخذ تابعیت قوانین سخت گیرانه ای دارد و به راحتی اجازه اقامت به افراد نمی دهد به همین دلیل شاید بهتر باشد ابتدا رزومه خود را با شرایط مهاجرت دیگر کشور ها مقایسه کنید تا بتوانید مقصد مناسب تری پیدا کنید تا بتوانید در آن کشور تابعیت را نیز اخذ کنید. در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات بیشتر شما می توانید به دیگر مقاله های سایت موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) مراجعه نمایید و یا با تماس با شماره تلفن های موسسه از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان خبره در زمینه امور مهاجرتی از جمله مهاجرت به عمان بهره مند شوید. همچنین شما می توانید نظرات یا سوالات خود را در پایین این مقاله بنویسید یا در قسمت سوالات مهاجران در سایت بپرسید. همکاران ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ خواهند داد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

129 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام
  بنده شغلم گلفروشی هست
  ودر رسته فالوده وبستنی سنتی هم مهارت دارم
  ایا کار برا من در عمان هست

  Rating: 5
  پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  باسلام همسر بنده از کارکنان رسمی حفاری هستن سمتشون مهندس عملیات هستش. مدرک دانشگاهیشون مهندسی مکانیک تسلط به زبان عربی هم دارن عرب زبان هستن اگه ممکنه راهنمایی کنیدجهت مهاجرت به کشور عمان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. قبل از ریاست جمهوری ترامپ، مشکلی برای ورود به آمریکا از طریق لاتاری و سایر راه ها وجود نداشت ولی بعد از تحریم های اخیر آمریکا، حتی برندگان لاتاری نیز ویزای آمریکا داده نمی شود و تنها برای تحصیل در آمریکا برای ایرانیان ویزا صادر میشود.

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر کل سرمایه من۱۵۰میلیونه آیا می تونم بایک خانواده چهار نفری به کشور عمان مهاجرت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام اگه بتونید از کارفرمایی در عمان پیشنهاد کاری بگیرید میتونید بعدش برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالتون تقاضای ویزای همراه کنین. آگهی های کار عمان رو میتونید در سایت های موسسات کاریابی در عمان جستجو کنید.

   پاسخ
 4. Ahmad گفته:

  با سلام.فوق لیسانس تربیت بدنی و مدرک درجه یک داوری دارم.آیا میتونم اقامت دائم بگیریم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. میتونید در سایت های موسسات کاریابی در عمان دنبال جاب آفر بگردین و بعد اخذش برای ویزای کار امارات قدام کنین.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. از اینکه مطالب ما مورد رضایت شما واقع شده است بی نهایت خشنودیم. پیام شما به مدیریت محترم مجموعه ابلاغ گردید. شاد و پیروز و سربلند باشید. 🌺🌺

   پاسخ
 5. shahab.mor05 گفته:

  درود بر شما
  مقاله بسیار خوبی بود واقعا از اطلاعاتی که قید کرده بودید استفاده کردم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. از اینکه مطالب ما مورد رضایت شما واقع شده است بی نهایت خشنودیم. پیام شما به مدیریت محترم مجموعه ابلاغ گردید. شاد و پیروز و سربلند باشید. 🌺🌺

   پاسخ
 6. فرشاد گفته:

  سلام و خسته نباشید
  دارای مدرک کارشناسی کاردرمانی توانبخشی هستم و از سال ۸۹ جواز دفتر کار فعال دارم متاهل ۴۰ ساله و یک فرزند دارم

  میخواستم در مورد شرایط کار در عمان اطلاعاتی داشته باشم

  Rating: 5
  پاسخ
 7. ندا گفته:

  با سلام فوق لیسانس اقتصاد گرایش توسعه دارم و به مدت 5 سال د رحوزه بورس در ایران فعال هستم و دارای مدارک تخصصی مورد قبول سازمان های ایرانی در این زمینه هستم زبان انگلیسی ielts 6.5 آیا با این شرایط امکان کار در عمان و یا درخواست کار از کارفرما از عمان برای من وجود داره
  ممنون میشم در این زمینه من رو راهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در عمان باید حتما ابتدا یک پیشنهاد کار داشته باشید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که کشور عمان به شما اقامت دائم اعطا نمی کند و زمانی که دیگر نیازی به شما نداشته باشند باید کشور را ترک کنید.

   با توجه به شرایط شما کار در کشور هایی مانند آلمان و اتریش پیشنهاد می شود که ویزای جستجوی کار ارائه می دهند و پس از تقریبا 5 سال به شما اقامت دائم می دهند. شرایط کار در این دو کشور را می توانید در مقالات زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/ویزای-کار-در-اتریش

   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

   پاسخ
 8. دانیال گفته:

  باسلام و وقت بخیر.
  بنده فوق دیپلم برق دانشگاه آزاد…کارشناسی ناپیوسته عمران دانشگاه علمی کاربردی و کارشناسی ارشد عمران غیر انتفاعی هستم…دارای حدود۲سال سابقه کاری در رشته عمران و ۳۹ ساله..متاهل و دارای یک فرزند هستم….آیا شرایط من برای ویزای کاری دردو کشور عمّان و اتریش مناسب است تا اقدامات بعدی را انجام دهم؟
  اگر نه کدام کشورها را مناسب می بینید؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کار در عمان نیازمند داشتن پیشنهاد کاری از کارفمای عمانیست. برای کار در اتریش نیز می بایست حداقل مدرک لیسانس به همراه مدرک زبان آلمانی و شرایط دیگر داشته باشید. سن اخذ ویزای کار نیز زیر 35 سال می باشد.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. هزینه های زندگی شما کاملا وابسته به سبک زندگی شما می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که برای کار در عمان ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمای عمانی داشته باشید و کار در عمان منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور نمی گردد. بنابراین توصیه می شود ویزای جستجوی کار کشورهایی همچون آلمان و اتریش را در نظر بگیرید.

   پاسخ
 9. سیداحمد غرابی گفته:

  سلام سیداحمد غرابی هستم جوشکار صنعتی جوش لوله واستراکچر وپلیت عکسی وداری مدرک تست فرم از شرکتهای ایرانی ازقبیل فولاد پایا و فالق صنعت وایرکست شونبرگ و فولاد خوزستان مشغول به کار هستم خواستم و مصلط به زبان عربی خواستم جوایای کار هستم لطفلا از گروه شما مشاورت بخوام 09169053562

  Rating: 4
  پاسخ
 10. سپهر گفته:

  وقت بخیر عزیز خوش باشین بنده موزیسین ، شومن و مجری هستم نوازنده سنتور ، و سازهای کوبه ای آیا برای کارهای هنری مانند بنده خواهان و تقاضایی در رستورانها ، سفره خانه ها و دیسکوهاشون دارند؟ ضمن اینکه عضو انجمن بین المللی موسیقی و عضو کمیته هنرمندان پیشکسوتان کشور هستم و دوتا اجرای خارجی هم داشتم

  باتشکر فرشچی

  Rating: 4
  پاسخ
 11. زهره گفته:

  سلام
  من فرم رایگان واتس آپ رو تکمیل کردم ولی تماسی با من گرفته نشد و وقتی مجددا برای تکمیل فرم اقدام کردن با این پیام مواجه شدم که شما قبلا از مشاوره رایگان استفاده کردین

  Rating: 5
  پاسخ
 12. فرهاد پرنیان گفته:

  من دندانپزشکم ، میخواستم ببینم شزایطم برای مهاجرت به کشور عمان به چه صورت هست

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در عمان نیاز به پیشنهاد کار دارید. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که کشور عمان به شما اقامت دائم و تابعیت اعطا نمی کند و تنها تا زمانی که به شما نیاز دارند و توانایی کار کردن دارید می توانید در این کشور اقامت داشته باشید. بنابراین توصیه می شود که شرایط کار در کشورهای برتر اروپایی و کانادا و استرالیا را نیز بررسی کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 13. ثریا گفته:

  سلام
  همسرم پیشنهاد کار از عمان داره
  آیا منم میتونم باهاش برم ؟اگه میشه چقد زمان میبره منم بتونم برم

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
  • سید علی شهرستانی گفته:

   با عرض سلام .
   من ۵۴ سال دارم و کارم نصب آنتنهای ماهواره ای میباشد
   عکاس حرفه ای هم هستم . میخواستم ببینم میتونم در کشور عمان مشغول به کار بشم؟ لطفا منو راهنمایی کنید

   Rating: 3
   پاسخ
 14. مصطفی گفته:

  با سلام خدمت تمامی هموطنان عزیز
  امیدوارم این دیدگاه بنده پاک نشه
  بنظر من که الان عمان هستم کسی که زبان بلد باشه و واقعا بخواد کار کنه باید خودش بیاد اینجا
  برای ایرانیها ویزا در فرودگاه همین جا صادر میشه و با کمی تلاش میشه job offer پیدا کرد.
  هر مهاجرتی سختی خودشو داره
  اینجا نمی شه سیتیزن شد و خیلی ها شاید بخاطر همین نخوان سختی مهاجرت تو اینجا رو تحمل کنن
  ولی درآمد تو اینجا با یک پاراتنر خوب میتونه معقول باشه
  به امید موفقیت برای همه شما

  پاسخ
 15. نجمه گفته:

  با سلام و عرض ادب من همسرم دفتر مشاور املاك دارن ميخاستم ببينم براى مهاجرت به عمان همراه با خانواده چگونه ميشود مهاجرت كرد؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام
   شرایط شما باید بیشتر بررسی گردد.مسیر های مختلفی وجود دارد.میتوانید برای اخذ مشاوره با دفاتر ما تماس بگیرید

   پاسخ
 16. Faeezeh گفته:

  باسلام
  من 21 سال سن دارم وارایشگرم مدرکم دیپلمه ومیخوام برای ادامه زندگی وکار کردن ب کشور عمان برم
  شرایط چگونه است

  پاسخ
 17. داریوش ازادی گفته:

  سلام. من. 51 سال سن دارم. وشغلم در رابطه با برق. ازنوع صنعتی. ومدارات برقی میباشد. مدرکم. دیبلم برق هست وحدودا تجربه 20 ساله ای دراین کار دارم. لطفا من را برای رفتن به کشور عمان وپذیرفتن در انجا.وویزای کاری راهنمایی کنید.. ممنون از شما

  پاسخ
 18. Hashem گفته:

  با سلام
  من و خانمم تا چند ماه دیگه صاحب فرزند میشیم
  میخواستم بدونم که تولد فرزند در عمان میتونه امتیازمثبتی باشه برای گرفتن اقامت عمان یا خیر

  پاسخ
 19. فاطمه شفيعي گفته:

  سلام خسته نباشيد.بسر من ١٢سالشه و كمربند مشكي دان يك تو رشته كيك بوكسينگ داره ميخواستم بدون چجوري ميتونم براي گرفتن اقامت تو كشور عمان اقدام كنم و چه شرايطي داره

  پاسخ
 20. اصغر گفته:

  سلام. من لیسانس گرافیک و فوق لیسانس فلسفه هنر اسلامی دارم. در صداو سیما کار میکنم و تذوین و موشن گرافیک شبکه را انجام می دهم. شرایط بنده برای کار یا تحصیل در عمان چگونه است؟ چگونه کارفرمای عمانی پیدا کنم.

  پاسخ
 21. زینب حسینی گفته:

  سلام و خسته نباشید من زینب حسینی هستم مجردم 30سالمه ارایشگر هستم و میخوام بصورت دائم برای کار و زندگی به کشور عمان مهاجرت کنم میخواستم کمکم کنید و در این زمینه من رو راهنمایی کنید ایا فقط میتونم پیشنهاد شغلی داشته باشم یا روش دیگه ای برای گرفتن اقامت میتونم داشته باشم

  پاسخ
 22. سالاری گفته:

  با سلام و خسته نباشید بنده شغلم آرایشگری مردانه هست میخواستم بدون برای ورود به کشور عمان ومشغول به کار در این کشور باید از کجا شروع کنم با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار هزینه های پرونده بسته به شرایط آن از هر جهتی متفاوت خواهد بود از این رو باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان جواب دقیق تری داد.

   پاسخ
 23. سارا گفته:

  سلام روز بخیر
  من سارا هستم و به همراه همسرم که کارش تعمیرات ماشینهای اداری میخوایم برای ادامه زندگی به عمان بریم به نظرتون چه محدودیتهایی دراین خصوص داریم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. اربابي گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  مي خواستم بپرسم ايا اگر دوره celta را (كه پيش نياز تدريس زبان در كل دنيا مي باشد )در خود عمان بگذرانيم امكان اشتغال به تدريس زبان انگليسي در عمان وجود خواهد داشت؟ با توجه به مدرك كارشناسي ارشد زبان انگليسي و ١٠ سال سابقه تدريس.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی از کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. همچنین میتوانید خودتان در زمان اقامت و پس از یافتن کار برای این نوع ویزا اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. محمد صادق باقری گفته:

  با عرض سلام و ارادت، من محمد صادق باقری گفتاردرمانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران با سابقه کار دولتی (17 سال در وزارتخانه) و 21 سال خصوصی را دارم. خواستم برای دریافت ویزای کاری اقدام کنم. سوالی داشتم از حضور شما که آیا کشور عمان به رشته های توانبخشی از جمله گفتاردرمانی نیاز دارد؟ و اینکه برای دریافت ویزا چقدر شانس پذیرش خواهم داشت تا اقدام کنم؟ پیشاپیش از توجه شما کمال تشکر را دارم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور عمان در ابتدا باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. امید گفته:

  سلام . من قطعه ساز هستم . تراشکاری فلزات و برنامه نویس دستگاههای CNC و نقشه کشی صنعتی
  برای اقامت به job offer احتیاج دارم یا میتونم بدون دعوت نانه کاری هم اقامت بگیرم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 27. Mahnaz گفته:

  با سلام.
  با توجه به اینکه پاسخ شما به اغلب سوالات وجود job offer بوده لطف میکنید که بگید آیا فعالیت شما در زمینه صدور این گواهی هست یا صرفا مشاوره شما پشتیبانی خاصی در زمینه اقامت کاری لحاظ نخواهد کرد؟ممنونم از راهنمایی مفیدتون

  پاسخ
 28. علی راغب گفته:

  سلام
  من دانشجوی دندان هستم و تا 1 سال دیگه (2ترم) درسم تموم میشه
  آیا با مدرک دکتری عمومی بدون سابقه شغلی میشه به عمان مهاجرت کرد ؟
  آیا برای شغل دندان پزشکی هم باید جاب آفر داشت ؟
  آیا امکان مطب مستقل زدن برای خارجی هارو میدن ؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد چرا که برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. جابرترابی گفته:

  سلام دوست عزیز بنده راننده تریلر هستم میخواستم بدونم واسه کار تو عمان میتونم اقدام کنم و چه طریقی میشه ممنون اگه راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت متاسفانه شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی روشهای دیگر مهاجرت امکان پذیر برای شما با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. ابوالفضل چاهی گفته:

  باسلام. عرض ادب ابوالفضل چاهی هستم. اشپزهستم مدرک ازسازمان گردشگری برای آشپزی دارم میخواستم بدانم چگونه میشودانجا کارپیداکنیم چون مشکل زبان دا ریم میشودشمامن راه راهنمایی کنید چون گفتیدبدون کار اقامت مشکل میدن ممنون میشم جواب بدهید.باتشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • m.s گفته:

    با سلام و عرض ادب و احترام
    احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

    پاسخ
 31. فردین روزبهانی گفته:

  با سلام
  بنده دکتری تخصصی مهندسی مکانیک_تبدیل انرژی و استاد دانشگاه هستم. آیا امکان مهاجرت به عمان و همکاری با دانشگاهها و یا کار در آنجا برایم هست؟ همسر بنده نیز کارشناس ارشد مهندسی صنایع و کارمند بانک هستند.
  09120295644

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. علیرضا گفته:

  با سلام اقای دکتر درود بر شما اگر فردی اقوام یا بومی اهل کشور عمان داشته باشه میتونه به واسطه اون فرد مقیم کشور عمان بشه یا بصورتی کفیل بنده بشه بتونم ورد کنم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 33. کورش شاهرودی گفته:

  با سلام
  من در یک غذا فروشی کار میکنم
  و صاحب کارم قصد افتتاح شعبه در عمان دارد
  در صورت مهاجرت من چقدر زمان طول میکشد تا همسرم
  بتواند به عمان از طریق من مهاجرت کند

  پاسخ
 34. Hessam گفته:

  سلام عرض ادب واقعا خسته نباشید ممنونم بابت وقتی ک میزارید، ما ی خانواده ۶نفره میخواستیم اقامت عمان بگیریم از طریق خرید ملک ،چقدر هزینه لازمه ؟ زیادم مهم نیست ک چ منطقه ای باشه فقط میخوایم مناسب باشه پایین شهرشم حساب کنی ممنون میشم ، با 150-200میلیون و نفری 500دلار ک میدن میشه یا بیشتر لازمه ..حدودا اگه بگین خیلی ممنون میشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر وین از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. رسول گفته:

  سلام خسته نباشید من باشماره ای ک گذاشتین دفتر وین تماس گرفتم دقیق متوجه نشدم چی شد…من وخانوم لیسانس رادیولوژی داریم ۲۶و ۲۸ ساله هستیم گفتن ک اتریش المان برامون کار هس ولی من متوجه نشدم چجو باید پیگیری کنم این موضوع…فرمایش کردن محیط کار باید برین ی همچی چیزی…میشه اینجا راهنمایی کنید من از کجا باید شرو کنم ممنون میشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای ویزای کار اتریش یا المان باید بصورت مشاوره شرایط شما بررسی کامل شود با اطلاعات بیشتری که از شما دریافت میکنیم . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. احمدرضا گفته:

  با سلام و احترام من کارمند شرکت نفت هستم و متاهل و دارای دو فرزند میباشم و حدود ۶ سال سابقه ی کاری دارم ..خودم و همسرم فوق لیسانس حسابداری داریم میخواستم بدونم که سریعترین و کوتاه ترین راه برای گرفتن اقامت در کشورعمان با توجه به شرایط مان چیست با تشکر از راهنمایی شما…….

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 37. محمد گفته:

  با سلام . من مهندس فنی هواپیما هستم . حدود 8 سال سابقه کار داشته و مدارک هواپیما رو هم دارم و الان سرشیفت قسمت بزرگی هستم . همچنین خانم من هم مدرک مهندسی برق دارد. می خواستم بدونم چگونه باید برای اقامت اقدام کنم . ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. معین گفته:

  سلام میخواستم بدونم من با مدرک آرایشگری مردانه از سازمان فنی حرفه ای چطوری میتونم اقدام به راه اندازی ارایشگاه در عمان و اخذ اقامت کنم و منظورتون از پشنهاد کاری چی هست ما باید پلن بدیم به سفارت که میخوایم این کارو انجام بدیم یا اونا میگن با از اونور کسی بگه ما ارایشگر میخوایم و دعوت نامه کاری بفرسته میشه بیشتر توضیح بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. مجتبی گفته:

  سلام اقای دکتر خواستم ببینم این پیشنهاد شغلی به چه صورت.اول باید رفت اونجا ودنبال کار گشت واگر انها اجازه کار دادن برامون ویزا کار می گیرند .مثلا من خودم تو کار اسانسور وبرق ساختمانم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید از ابتدا پیشنهاد شغلی را داشته باشید تا بتوانید اقدام کنید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. یکتا گفته:

  سلام, خسته نباشید
  میخواستم بدونم برای گرفتن ویزا از طریق خرید ملک حدودا چقدر هزینه میشه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید حداقل 100.000 یورو داشته باشید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. سالار گفته:

  با عرض سلام و ارزوی قبولی طاعاتتان در این ماه عزیز
  میخواستم بدونم از دکتر داروساز در عمان جهت کار استقبال میشه؟ و چه نوع ویزایی میشه جهت کار در حرفه داروخانه داری یا اشتغال در داروخانه در عمان گرفت؟ سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب میزان سرمایه و دارایی زندگی تان را باید مشخص نمایید تا بتوان به سوال شما پاسخ داد که چه پلنی برای همه اعضای خانواده شما مناسبتر میباشد .

   پاسخ
 42. ابوالفضل گفته:

  سلام می خواستم ببینم برای مهاجرت به عمان و انجام کارهای فنی مثله تعمیر خودرو استقبال میشه یا نه و راحت ویزا داده میشه

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری از یک کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید و همچنین بحث سابقه کاری مهم میباشد .

   پاسخ
 43. هدیه گفته:

  با سلام و عرض ادب
  با توجه به اینکه کارفرمای من اقدام به ثبت شرکت در عمان نموده امکان کار در این کشور برای من فراهم شده. سوال این است که چگونه می توانم اقامت بگیرم و آیا راهی برای اخذ اقامت توسط همسرم وجود دارد. با تشکر فراوان

  پاسخ
 44. سپیده گفته:

  خانمی 48 ساله دکترای بیولوژی دارم با سابقه 15 سال تدریس و پژوهش در دانشگاه. فقط در زمینه speaking و listening به زبان انگلیسی ضعیفم برای کار و زندگی در عمان چقدر شانس کاریابی دارم و چگونه میتوانم فعالیت کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. A.m گفته:

  با سلام وعرض ادب من معلم هستم خانمی ۴۵ ساله با دو فرزند پسر ودختر متوسطه یک درس می خوانند قصد مهاجرت به عمان را دارم امسال بازنشیته می شوم برای ادامه تحصیل بچه ها و شرکت در مدارس بین المللی حضور داشته باشند اگر انجا مسکن بخریم اقامت به ما می دهند البته همسرم هم بعدا به ما ملحق می شود به نظر شما امکان دارد واینکه من می خواهم طرح وایده کاریم را انجا انجام دهم وبیکار نباشم به نظر شما امکان دارد

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. خرید ملک در این کشور نیز شرایط خاص خود را داراست. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 46. Maryam گفته:

  سلام من ۲۸سال سن دارم ولیسانس مترجم زبان هستم و در این باب چند سالی کار کردم متاهل و یک پسر ۵ماهه دارم همسرم در کار تولید پرنده بلدرچین بود اما به دلیل افزایش قیمت دلار ورشکست شد و اکنون بیکار است من در کار ارایشگری خیلی خوب هستم برای مهاجرت به عمان چگونه میتوانم اقدام کنم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. سایر روشهای مهاجرت به این کشور نیاز به بررسی رزومه شما دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 47. بهروزهستم ازتهران گفته:

  سلام علیکم باتشکرفراوان اززحمات واطلاعات دقیق شما، بنده تحصیلات حوزوی دارم ودرکارهای فرهنگی وهنری وشناخت سنگ های گرانبها وعتیقه جات هم تاحدودی تخصص دارم ، آیابرای اشتغال درعمان مانندکاردرموزه ها یادرمراکزی همانندفروشگاههای فرهنگی هنری وزیورآلات و…میتوانم حساب نمایم وآیا پیشنهادکاری که چندباردرعبارتهای شما بچشم میخوردچگونه بدست میاید ضمنا بنده چندسال پیش به جهت کارهای فرهنگی حدوددوهفته به بحرین دعوت شده ودرآنجابودم ، تشکرمیکنم اگرتوضیح وافی ویاملاقاتی ترتیب دهیدتاجامعترصحبتی شود

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورتی که فردی در این کشور باشد که تمایل به ارائه این شغل به شما را داشته باشد یا از طریق مواردی نظیر حضور در این کشور و جستجو در این زمینه، موسسات کاریابی، سایت های کاریابی و… شغل مورد نظر را دریافت نمایید می توانید از این طریق برای اخذ ویزای کار به این کشور مراجعه کنید. برای اخذ اطلاعات جامع در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. امین گفته:

  با سلام و احترام
  من بیش از دوازده سال است که در منطقه پارس جنوبی بعنوان بهره بردار در پالایشگاه گاز کار میکنم . امکان جذب بمنظور مهاجرت کاری در عمان یا قطر وجود دارد ؟ چگونه باید اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 49. علی ع گفته:

  با سلام برای پرستار در عمان چقدر احتمال گرفتن ویزای کاری وجود داره ؟ و چطور باید اقدام کرد و از کجا باید شروع کرد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 50. مجتبی گفته:

  با سلام
  برای مهاجرت کار به عمان نیاز به مدرک زبان خاصی هست؟ مثل اروپا یا استرالیا و کانادا امتیاز بندی داره؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از این کشور می توانید برای آن اقدام کنید و امتیازبندی خاصی ندارد. برای بررسی این کشور می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 51. هادی گفته:

  با سلام
  بنده ۴۲ ساله و متاهل و دارای دو فرزند کوچک با مدرک لیسانس مهندس عمران و دارای فوق لیسانس MBA با حدود ۱۸ سال سابقه کار در شرکتهای عمرانی و مهندسین مشاور نقشه برداری در ایران هستم.اشنایی با مکالمه انگلیسی من در سطح کمی است.

  برادرم ۲۸ ساله و مجرد و دارای مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری با حدود ۱۰ سال سابقه و کار در مهندسین مشاور نقشه برداری میباشد.ایشان به مکالمه انگلیسی مسلط هستند.
  ضمنا دوستی داریم با ۲۳ سال سن و مجرد دارای کاردانی مدرک ساختمان و سابقه کا ر کم

  سوال من از خدمتتون اینه ایا برای ما سه نفر یا حداقل من و برادرم امکان کار با درامد خوب در عمان میباشد؟؟
  چون ما سه نفر اگیپ خیلی خوب نقشه برداری برای کارهای راهسازی -خطوط نیرو و …. هستیم وکارمان سریع و بسیار با دقت و در سطح رضایت بخشی است.
  در غیر اینصورت برای من و برادرم کار پردرامد و مهندسی خوب بصورت مشترک و با هم وجود دارد؟؟
  بسیار ممنون از لطفتون و پاسخ شما
  بیصبرانه منتظر جوابتان هستیم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از این کشور می توانید برای کار اقدام نمایید. برای بررسی شرایط متناسب با خود پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 52. م. ر گفته:

  سلام
  من برای تحصیل در مقطع دکترای روانشناسی قصد مهاجرت به کشور مسقط رو دارم اما اصلاً اطلاعی ندارم که ایا دانشگاه مسقط این رشته و این مقطع رو داره یا نه و اینکه اگر داره شرایط پذیرشش چطوریه لطفا من رو راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 53. محمد جوانمردي گفته:

  با سلام
  میخوام من رو راهنمایی کنید که اگر مطمئن باشم که ویزاى عمان براى من صادر شده است ولی کپی ویزا را نداشته باشم اگر بیام در فرودگاه مسقط آیا اجازه ورود به من داده میشود یا خیر ؟
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و ادب. متاسفانه در صورتی که ویزا نداشته باشید یا نتوانید آن را اثبات کنید اجازه ورود را نخواهید داشت.

   پاسخ
 54. منصور امین پور گفته:

  باعرض سلام واحترام… اینجانب منصور امین پور با بیش از ۱۹ سال اقمت در کشور کویت و سفر به امارات متحده عربی و قطر وهمچنین مترجم زبان های انگلیسی و عربی می باشم و در زمینه فروشندگی و تجارت نیز چندین سال دارای تجربه می باشم ونیز به عنوان مسئول امور حقوقی و بین الملل در شرکت نصر اصفهان در دفتر این شرکت در کشور عراق به مدت ۴ سال مشغول به کار می باشم . اینجانب از حضورتان تقاضای راهنمائی و دادن مشاوره در امر ورود و اخذ ویزای کشور عمان را دارم ومایلم که در این کشور حوزه خلیج فارس فعالیت داشته باشم که امیدوارم از طریق شما بتوانم به شرکتهای دارای اقامت عمان متصل شده و همکاری متقابل داشته باشم…

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه های زیادی برای مهاجرت به کشور عمان وجود دارد . شما باید تصمیم نهایی را اتخاذ نمایید که از کدام راه مایل به مهاجرت هستید ! شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نمایید .

   پاسخ
   • صادق گفته:

    با عرض سلام واحترام اينجانب صادق صباحي هستم من شغلم فروش لوازم خانگي و ميخام برم عمان اونجا اين كارو ادامه بدم راهشو ميخاستم بدونم چي وچطور ميشه رفت اونجا و اقامت گرفت با تشكر از شما

    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام و عرض ادب و احترام
     احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

     پاسخ
Rating: 5