اقامت دائم سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور

شرابط مهاجرت به سنگاپور  ۲۰۱۸ چگونه می باشد؟ آیا قصد مهاجرت به سنگاپور را دارید ؟ آیا اطلاعاتی راجع به مهاجرت به سنگاپور و تحصیل در سنگاپور ندارید ؟ آیا از مهاجرت تحصیلی به سنگاپور چیزی نمی دانید ؟  آیا شرایط اقدام برای مهاجرت به سنگاپور را نمی دانید ؟ آیا مراحل اقدام مهاجرت به سنگاپور را نمی دانید ؟ آیا مدارک مهاجرت به سنگاپور را نمی دانید ؟ آیا راه های مهاجرت به سنگاپور را دنبال می نمایید و هنوز به نتیجه ای نرسیده اید ؟ آیا راه های اقامت در سنگاپور و مهاجرت به سنگاپور را نمی دانید ؟ کشور هایی که پس از مهاجرت به سنگاپور و اخذ اقامت سنگاپور آن می شود مهاجرت نمود کدامند ؟

video مهاجرت به سنگاپور
video مهاجرت به سنگاپور

انواع ویزا و اقامت سنگاپور و شرایط آن :

ویزای کوتاه مدت برای افرادی که خواهان مراجعت و بازدید کشور سنگاپور اقدام می نمایند وجود دارد . که اخذ این ویزا بسته به کشور اقدام کننده و طول مدت اقامت و اهداف ورود به سنگاپور می باشد . معمولا برای این کشور باید از کشور مبدأ در خواست این ویزا را ارائه داد .

ویزای بلند مدت و دائم سنگاپور ، برای این امر در ابتدا اجازه ورود به سنگاپور را داشته و پس از حضور در سنگاپور اقدامات ثانویه انجام پذیرد . برای افرادی که قصد اقامت دائم سنگاپور را دارند شرایطی وجود دارد که به شرح ذیل می باشد :

۱٫باید همسر و یا فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال سنگاپوری و یا اقامت داشته باشد

۲٫پدر و یا مادر سنگاپوری باشد

۳٫کار آفرینان و سرمایه گذاران سنگاپور

۴٫دارندگان اجازه عبور AP –Q – S

واجد شرایط موارد فوق الذکر می تواند فرم مخصوص را تکمیل نماید و پس از مدت سه ماه از تکمیل فرم منظور پاسخ اقامت شما صادر خواهد شد . هزینه ورود به سنگاپور برای اقامت ۱۰۰ $ سنگاپور و سالانه ۱۰ $ باید به دولت بپردازند .

در صورت اعطا این اقامت به فرد خدمات ملی (NC) تعلق خواهد گرفت .

تابعیت مضاعف ، شما برای آنکه تابعیت این کشور را اخذ نمایید باید مدت زمان زیادی در این کشور حضور داشته باشید و از نظر شهروندی مشکلی نداشته باشید . در صورتی که شامل حال افراد زیر باشید می توانید در خواست تابعیت مضاعف دهید .

۱٫فرد با سن زیر ۲۱ سال مجرد باشد و دارای اقامت دائم بین ۶ الی ۲ سال باشد .

۲٫فردی که اقامت دائم دارد و به سرویس ملی تعهد خود را تکمیل کرده است

۳٫همسر شما سنگاپوری باشد و شما اقامت ۲ ساله در سنگاپور را داشته باشد

۴٫خارج از سنگاپور به دنیا آمده باشد و یکی از والدین تابعه سنگاپور باشد .

انواع راه های مهاجرت به سنگاپور :

۱٫تحصیل در سنگاپور

۲٫کار در سنگاپور

۳٫سرمایه گذاری در سنگاپور

۴٫تولد در سنگاپور

۵٫ازدواج در سنگاپور

۶٫توریستی در سنگاپور

تحصیل در سنگاپور :

برای مهاجرت تحصیلی به کشور سنگاپور در صورتی که فرد متقاضی پذیرش تمام وقت دانشجویی از دانشگاه اخذ نماید می تواند برای ویزای دانشجویی کشور سنگاپور اقدام نماید .  این ویزای دانشجویی سالانه صادر خواهد شد و به مدت زمان طول تحصیل دانشجو به او اجازه حضور خواهند داد . برای تمدید سالانه این ویزا شما می توانید خودتان برای اداره پلیس زمان مصاحبه بگیرید و به صورت شخصی اقدام نمایید و در راهی دیگر می توانید مدراک خود را به اتاق دانشجویان بین المللی تسلیم نمایید و آنان به صورت مستقل برای شما آن را اخذ نمایند . برای تکمیل فرم ویزا و تمدید آن می توانید به سایت دولت سنگاپور مراجعه نمایید . شما برای ادوار کوتاه مدت زمانی نیز می توانید ویزای کوتاه مدت تحصییل نیز کشب نمایید و به کشور سنگاپور مهاجرت داشته باشید .

کار در سنگاپور :

برای مهاجرت کاری در سنگاپور شما باید در ابتدای امر یک ویزای کاری سنگاپور درخواست نمایید سپس با دریافت ویزای کاری کشور سنگاپور به کشور سنگاپور ورود نماید و از چند تایپ کاری در کشور سنگاپور بهره مند شوید . در ذیل به انواع ان خواهیم پرداخت .

پاس P و Q ، اولین نوع ویزای کاری در کشور سنگاپور می باشد ، که به نوعی رمز عبور و یک رمز اشتغال خواهد بود ، این نوع ویزا به نوعی به اسم ویزای EP نیز شناخته می شود . این تایپ کاری سریع ترین ویزا می باشد که مبلغی در حدود ۲٫۵۰۰ $ درآمد خواهند داشت . این تایپ کاری برای متخصصان ، مدیران و افرادی که مهارت های حرفه ای دارند می توانند از این طریق ورود داشته باشند . این نوع ویزا به شما اجازه همراه داشتن یکی از اعضای خانواده که می تواند همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال است را با خود  می دهد .

ویزای s ، برای کارگران و کارکنان در سطوح متوسط که پایه ۱٫۸۰۰ $ را کسب خواهد نمود . عواملی از قبیل شرایط فرد ، مهارت ها ، تجربیات کاری و نوع کار نقش اساسی در این نوع ویزا خواهد داشت . در این نوع تایپ کاری در صورتی که حقوق شما به  ۲٫۵۰۰ $ در ماه برسد ، می توانید در خواست الحاق به همسر را بدهید .

ویزای R ، در صورتی که فرد با موارد فوق الذکر نتوانید اقدام نمایید باید با یک اجازه کار از کشور سنگاپور از این ویزا استفاده نمایید . در این ویزا بسته به مهارت کاری دشواری متغییر خواهد بود . در این نوع ویزا مالیات بسته به نوع شغل تعیین می شود .

ویزای آموزش کار، در این تایپ ویزا که به نام TEP نیز معروف است برای آموزش مشاغلی خاص به شما اجازه ورود می دهند . که برای رشته های ماساژ ، مواد غذایی، کافی شاپ و … می توان ورود نمود .

آموزش برای کار به نام TWP ، برای افرادی است که تایپ TEP را نتوانند بگیرند و واجد شرایط این ویزا باشند ، تعلق می گیرد .

سرمایه گذاری در سنگاپور :

برای سرمایه گذاری در سنگاپور می توانید یکی از راه های ذیل اقدام نمایید :

اوراق قرضه ، واحد اعتباراتی ، خرید سهام ، بیمه نامه های تجاری در سنگاپور ، تبادل وجوه معامله ، اعتبارات سرمایه گذاری مستغلات ، ساختار سپرده ای ، تفاضل قرار داد ها ، بیمه نامه های سرمایه گذاری مرتبط.

 

تولد در سنگاپور :

کشور سنگاپور بر اساس قوانین خاک و خون در قانون  اساسی سنگاپور  تابع قوانین خون می باشد .این بدان معناست که فرزند متولد شده در کشور سنگاپور باید از طریق پدر یا مادر وی به فرزند تعلق گیرد . لذا در این خصوص تفاوتی در سنگاپور بین مادر و پدر نیست . هر کدام از افراد که تابعیت کشور سنگاپور را داشته باشند . می توانند از طریق آنان فرزندانشان  را تبعه کشور سنگاپور نمایند . هزینه این امر در کشور سنگاپور ۵۰ $ سنگاپور می باشد .

 

ازدواج در سنگاپور :

این نوع اقامت به افرادی داده خواهد شد که با یکی از شهروندان سنگاپوری ازدواج کرده  باشد . باید فرد پس از صورت گرفتن ازدواج و تکمیل نمودن فرم مربوطه در اداره پلیس و یا اداره مهاجرت کشور سنگاپور ، پس از ۶ ماه بررسی پرونده پاسخ برای وی صادر خواهد شد . در صورت پذیرفته شدن باید مبلغ ۴۰ $ بابت هزینه صدور اقامت پرداخت نمایید .

توریستی در سنگاپور :

برای این نوع ویزا باید از کشور مبدا در خواست ویزا را صادر نمایید . از این رو کشور ها را برای ویزای بازدید از سنگاپور  به دو دسته تقسیم بندی  نموده اند .  که به شرح ذیل می باشد :

کشور های درجه یک از نظر سنگاپور کشور های درجه دو از نظر سنگاپور
ارمنستان

آذربایجان

بیلوروسی

جمهوری دموکراتیک خلق کره

گرجستان

هندوستان

قزاقستان

قرقیزستان

مولدووا

منطقه ویژه اداری ماکائو دارندگان (MSAR)

کشورهای مستقل مشترک المنافع

میانمار

روسیه

جمهوری خلق چین

تاجیکستان

ترکمنستان

اوکراین

ازبکستان

دارندگان سند هویت هنگ کنگ

 

افغانستان

الجزایر

بنگلادش

مصر

ایران

عراق

اردن

لبنان

لیبی

مالی

مراکش

نیجریه

پاکستان

عربستان سعودی

سومالی

سودان

سوریه

تونس

یمن

کشور فلسطین باید توسط امارات و یا کشورهای خاورمیانه دور و کشورهای شرق آسیا اقامت گذرنامه موقت صادر شود

 

*در کشور سنگاپور این تایپ ویزایی ، ویزای شما فقط یک اجازه پرواز خواهد بود به کشور سنگاپور ، اجازه ورود به خاک سنگاپور در فرودگاه و یا مرز های خاکی این کشور در قسمت بازرسی صادر خواهد شد . و تعداد مهر  های ویزای شما و اعتبار ویزای شما تعیین کننده مدت زمان ویزای شما خواهد بود . و در صورتی که بیش از مدت زمان ویزای خود در سنگاپور بمانید ، تخلف است و دولت سنگاپور برای آن مجازات در نظر گرفته است .

برای ورود به سنگاپور در این تایپ ویزایی باید مدارک ذیل را ارائه نمایید :

۱٫ارائه گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار

۲٫پول برای هزینه های مدت زمان حضور در سنگاپور

۳٫تأیید ورود

۴٫دریافت کارت سوار

۵٫گواهی واکسیناسیون

۶٫ویزای معتبر سنگاپور

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین حقوقی موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس ارتباط بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان در باب مهاجرت به سنگاپور و تحصیل در سنگاپور و بررسی راههای مهاجرت به تمامی کشورهای دیگر دنیا بهره مند شوید .

Rating: 5
16 پاسخ
 1. Yaser گفته:

  سلام خسته نباشید،منی که می خوام سنگاپور برم و اونجا ازدواج کنم باید از کجا و چه راهی اقدام کنم راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید از طریق ویزای توریستی وارد کشور سنگاپور شوید و مراسم ازدواج را برگزار کنید. سپس با ارائه مدارک ازدواج می توانید اقامت بگیرید.

   پاسخ
 2. سمیه بابا گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  بنده مدرک کاردانی گرافیک (ارتباط تصویری ) و مدارک فنی و حرفه ای شیرینی پزی ، آشپزی ، کیک پزی و آرابشگری و دارای هنرهای شمع سازی حرفه ای و نقاشی روی شیشه (ویترای) دارم .34 ساله و مجرد . در حال حاضر درحال یادگیری زبان انگلبسی هستم میخواستم یدونم برای کار در سنگاپور میتونم اقدام کنم و آیا اصلا شرایط کاری برای من مهیا هست و اینکه پیشنهاد شما به من کدوم کشور هست ؟ با تشکر فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کار در سنگاپور نیازمند داشتن پیشنهاد کاریست و همچنین در حال حاضر به ایرانی ها به سختی ارائه شده و عموماً منجر به اخذ اقامت نیز نخواهد شد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. hamy گفته:

  بنام خدا
  سلام آقای دکتر ملک پور من مرد 50 ساله کارشناس مشاوره و همسرم ارشد روانشناسی و پسرانم مشغول به تحصل در،یازدهم تجربی در استعدادهای درخشان(حلی 8) و دیگر پسرم نیز در کلاس دهم تجربی برای مهاجرت و اقامت جهت ادامه تحصیل خانوادگی به چه صورت باید عمل کرد ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. امیر گفته:

  با سلام
  بنده دارای گواهینامه بین المللی دریانوردی(افسر دوم دریایی)میباشم و 21 سالم هست میخواستم ببینم میتونم ویزای کار دریافت کنم در کشور سنگاپور؟
  و اینکه کار من در رده حرفه ای هست یا متخصص؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور سنگاپور باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. ثریا گفته:

  سلام جناب آقای دکتر ملک پور . بنده 29 سالمه و برای تحصیل در مقطع دکتری قصد دارم به کشور سنگاپور برم . سوالات زیادی در ذهنم هست . اول اینکه بعد از تحصیل اجازه اقامت در این کشور به چه صورت هست؟شرایط زندگی در این کشور برای یک دختر به چه صورت است؟ هزینه ها در این کشور چگونه است؟ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. آرزو گفته:

  سلام ممنون از وقتی که می‌ذارید. من پزشک عمومی هستم و می‌خواستم بدونم شرایط کاری پزشکان و نیاز سنگاپور به پزشک به چه صورته؟ به زبان انگلیسی مسلط هستم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار همانطور که میدانید پزشکان باید مدارکشان در اروپا معادل سازی گردد و این مستلزم زمان زیادی میباشد شما باید با ویزای دوره زبان و یا تحصیلی ورود پیدا کنید و سپس در حین تحصیل دوره معادل سازی را گذرانده و سپس بتوانید وارد بازار کار بشوید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. الهام شکاری گفته:

  سلام افای دکتر ملک پور . بنده ۳۸ سالمه لیسانس و فوق لییانسم در رشته مدبریت بازرگاتی از کشور هند با گرید دانشگاه A .گرفتم از 2009 تا 2014. دازی ۱۴ سال سابقه گار در هواپیمایی ایران ایر . دارای مدرک معتبر و رسمی طراحی لباس . دارای مدارک معتبر و رسمی خیاطی . ارایشگری . کمکهای اولیه و فوریتهای پزشکی . مهملنداری هواپیما . فروش بلیط . برای درخلست دادن رزومه کاری دقبقا بلید چ متنی و اماده کنم ک بهمراه رزومه کاری و پیوست مدلرکم درخواست همکاری بکنم . ممکنه بنده رو راهنمابی بکنید . و اینکه این متن و برام بنویسید تا ترجمه کنم و اقدام بکنم و اینکه با توجه ب شرح جال من کدوم کشور برام برای پیدا کردن کار ک منجر ب اقامت بشه مناسب تر میباشد . لطفا منو راهنمابی کنید . تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. امین گفته:

  با سلام خدمت جناب آقای دکتر عزیز.
  بنده ۳۲ سال سن دارم و دارای همسر و یک فرزند پسر ۷ ماهه هستم. دیپلم حسابداری دارم و بیشتر از ۱۴ سال سابقه کار این رشته رو دارم و در کار خودم فوق العاده متخصص و حرفه ای هستم و بیشتر از ۳سال هست که به مهاجرت فکر میکنم و تصمیمم برای مهاجرت خیلی جدی و قطعی هستش.
  حدود ۲۰۰ میلیون سرمایه دارم و درآمد ماهیانه در ایران حدود ۷میلیون هستش.
  اگه ممکنه در خصوص وضعیت تخصص و شغل حسابداری در اونجا و وضعیت بنده یک راهنمایی بفرمائید و کلا” بازار اشتغال یک حسابدار در چه وضعیتی هستش.
  جواب شما برای من خیلی مهمه. با سپاس فراوان از راهنمایی های بی شایبه حضرتعالی.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار در کشور سنگاپور باید در این کشور حضور داشته باشید. پیشنهاد می شود برای اطلاع از راه های ورود به این کشور و شرایط برای رشته حسابداری با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.