مهاجرت به دانمارک و بررسی شرایط آن

 • مهاجرت به دانمارک و معرفی کشور دانمارک
 • مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل
 • مهاجرت به دانمارک از طریق کار
 • مهاجرت به دانمارک از طریق تولد
 • مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج
 • مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • مهاجرت به دانمارک از طریق پناهندگی
مهاجرت به دانمارک 250x300 مهاجرت به دانمارک

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به دانمارک و معرفی کشور دانمارک

مهاجرت به دانمارک و انواع روش های اخذ ویزای دانمارک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. کشور دانمارک در شمال اروپا واقع شده است. این کشور تنها با آلمان دارای مرز خشکی می باشد. همچنین پلی دریایی به نام پل اورسوند، دانمارک را به سوئد متصل می‌کند. شهر کپنهاگ پایتخت دانمارک می باشد. جمعیت دانمارک در حدود ۵٫۵ میلیون نفر است که ۸٫۵٪ مردم آن مهاجرانی هستند که بیشتر از کشورهای جنوب آسیا و خاورمیانه به دانمارک آمده‌اند. با وجود اینکه این کشور از سال ۱۹۷۳ عضو اتحادیه اروپا است اما واحد پولی خود را همچنان حفظ نموده و عضو کشورهای حوزه واحد پولی یورو نمی باشد. واحد پول این کشور کرون دانمارک است. زبان رسمی کشور، زبان دانمارکی است و اکثریت مردم این کشور ( ۸۰٫۴ درصد) مسیحی می باشند.

کشور دانمارک علی رغم داشتن سیستم پادشاهی دارای دولت رفاه‌ بوده و از نظر کم بودن اختلاف درآمد مردم، در رتبه اول جهان قرار دارد. همچنین از نظر درآمد سرانه در رتبه هفتم جهان قرار داشته و در بررسی‌های سالانه، مردم آن مکرراً به عنوان «شاد‌ترین» مردم جهان اعلام می‌شوند. این کشور به عنوان کشوری با کمترین فساد اداری در جهان به شمار می‌آید.

کشور دانمارک دارای آب و هوای چهار فصل بوده که متوسط دمای هوا در زمستان و ماه فوریه که سردترین ماه در این کشور می باشد در حدود صفر درجه سانتی گراد بوده و در تابستان و ماه اگوست که گرمترین ماه در این کشور می باشد دمای هوا در حدود ۱۵٫۷ درجه سانتی گراد متغیر می باشد.

پرآوازه‌ترین نویسنده دانمارکی در سطح جهان هانس کریستین آندرسن خالق کتاب جوجه اردک زشت می‌باشد.

آشپزی دانمارکی مانند سایر کشورهای شمال اروپا عمدتاً شامل گوشت قرمز و ماهی است. این امر ناشی از جغرافیای کشور و زمستان‌های سرد و طولانی آن است.

در دانمارک مزاح در روابط مردمی نقش بسزایی دارد. افراد می‌توانند چیزهایی به یکدیگر بگویند که به گوش شنونده ناخوشایند است و به راحتی باعث ترس و وحشت یک فرد جدید می‌شود؛ ولی اغلب نشانه رفاقت و احترام متقابل است.

دانمارک یکی از کشورهایی است که در جهان دارای بیشترین تعداد دوچرخه‌سوار می‌باشد. در ساعات شلوغی ترافیک شهر، تعداد زیادی دوچرخه سوار در راه منزل یا محل کار مشاهده می شود.

تحصیل در دانمارک رایگان و برای کودکان ۷ تا ۱۶ ساله (دوره ابتدایی و سیکل اول متوسطه) اجباری است. تا کلاس هفتم محتوای آموزش برای همه دانش آموزان یکسان است. اما دانش آموزان ممکن است در پایه‌های هشتم تا دهم در دروس ریاضی، انگلیسی، آلمانی فیزیک و شیمی، به کلاسهای با سطوح پایه و پیشرفته هدایت شوند. تحصیل در پایه دهم اختیاری است. دانش آموزان می‌توانند پس از گذراندن پایه نهم مدرسه را ترک کنند. پایه دهم با دو هدف آماده‌سازی دانش آموزان برای زندگی خارج از مدرسه و دادن دانش لازم برای تحصیل در دوره‌های بالاتر در نظر گرفته شده‌است.

در تقسیمات کشوری، خاک اصلی کشور دانمارک به پنج استان تقسیم شده است. استان‌های دانمارک عبارتند از هوودستادن، نوردیولند، میدیولند، شیلند، وسیددانمارک.

گرینلند و جزایر فارو نیز دو قلمرو برون‌مرزی و خودگردان دانمارک به شمار می‌آیند.

audio مهاجرت به دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل

 • تحصیل در دانمارک

  علاقمندان به تحصیل در دانمارک می توانند با موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نموده و از خدمات و  شرایط این موسسه در اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای دانمارک مطلع شوند.

  کشور دانمارک با داشتن دانشگاههای معتبر در رتبه بندی جهانی، سیستم آسان تبادل دانشجو، ارائه بیش از ۶۰۰ دوره تحصیلات عالی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به زبان انگلیسی در زمینه های مختلف و متنوع مانند مهندسی، علوم زیستی،علوم اجتماعی و نظایر ان، سیستم پیشرفته آموزشی و داشتن امنیت بالا، یکی از مقاصد مناسب برای تحصیل دانشجویان بین المللی می باشد.  سطح اموزش عالی در کشور دانمارک از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مدرکی که با تحصیل دردانشگاههای دانمارک بدست می اورید در سراسر دنیا به رسمیت شناخته می شود لذا با تحصیل در کشور دانمارک، می توانید آینده زندگی حرفه ای خود را تضمین نمایید.  نظام آموزشی دانمارک بر مبنای ترویج خلاقیت، ایجاد نواوری، تفکر تحلیلی وانتقادی وبهره گیری از اساتید برجسته از دانشگاههای معتبر دنیا و امکان کار اموزی و کسب تجربه کاری هر چه بیشتر برای دانشجویان در حین تحصیل بنا شده است. اغلب دانشجویان خارجی که در دانشگاههای دانمارک مشغول به تحصیل می باشند از اینکه این کشور را برای تحصیل خود انتخاب کرده اند رضایت دارند و دلایل مختلفی را برای رضایت خود اعلام می نمایند  از جمله کیفیت و سطح بالای آموزش، فراهم بودن بازار کار برای دانشجویان بعد از تحصیل، بالا بودن سطح فرهنگ بین مردم در دانمارک، احترام وبرخورد صمیمانه با خارجیان، و مسلط بودن اکثریت مردم این کشور به زبان انگلیسی. این مقاله متعلق به موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) می باشد.

  تحصیل در دانمارک برای اتباع این کشور و شهروندان کشورهای اسکاندویناوی شمال اروپا (کشورهای نروژ، فنلاند، سوئدو ایسلند)،  شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشور سوئیس رایگان می باشد. یرای اتباع سایر کشورها شهریه سالیانه تحصیل در دانمارک از ۶۰۰۰ الی ۱۶۰۰۰ یورو ( ۴۵۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰ کرون دانمارک) بسته به رشته، مقطع و محل تحصیل متغیر می باشد. همچنین افراد سایر کشورها مشروط به داشتن شرایط زیر از تحصیل رایگان برخوردار خواهند بود :

  افرادیکه اقامت دایم دانمارک را دارند
  افرادیکه امکان تبدیل شرایط اقامت موقت به دایم آنها مهیا می باشد.
  فرزندان والدین غیر اروپایی که والدین آنها اجازه اقامت از طریق کار در دانمارک را کسب کرده باشند.
  به طور پیوسته مدت کامل تحصیل از مقطع ابتدایی تا پایان دکترا در کشور دانمارک ۲۰ سال به طول خواهد کشید. طول دوره لیسانس ۳ سال(برای رشته های غیر فنی و رشته هایی که از طریق  تحقیق research انجام می شود) الی ۴٫۵( چهار سال و نیم برای رشته های فنی)، فوق لیسانس۲ سال و دکترا ۳ سال می باشد.

  شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا و خارج از کشورهای اسکاندیناوی شمال اروپا (حوزه نوردیک به کشورهای دانمارک، نروژ، فنلاند، سوئدو ایسلند اطلاق می شود) جهت تحصیل در کشور دانمارک می بایست نسبت به اخذ اقامت اقدام نمایند. به طور کلی این افراد می بایست قبل از اقدام به اخذ اقامت تحصیلی از کشور دانمارک، در ابتدا از دانشگاه یا محلی که مایل به ادامه تحصیل هستند پذیرش دریافت نمایند. یکی از شروط اخذ پذیرش از این مراکز آموشی علاوه بر داشتن حداقل سطح زبان مورد نیاز برای تحصیل در آن موسسه آموزشی، قبولی در ارزیابی اولیه توانمندیها و پذیرش مدارک فرد متقاضی جهت ورود ، و پرداختن شهریه ترم اول تحصیلی می باشد. این مقاله متعلق به موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) می باشد.

  به طور کلی تحصیل در هر یک از سه مقطع زیر منجر به اخذ اقامت در دانمارک خواهد شد:

  الف- تحصیل در دوره های آموزش عالی

  ب- تحصیل در دوره متوسطه

  ج- مدارس عالی مردمی

 • تحصیل در دوره های آموزش عالی

  دوره های آموزش عالی در کشور دانمارک شامل مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می باشد. هر فرد بالای ۱۸ سال که شرایط اعلامی شده توسط وزارت آموزش عالی دانمارک را برای پذیرش در دانشگاه یا موسسه آموزش عالی داشته باشد، می تواند برای دوره آموزش عالی درخواست اقامت بنماید. شرایط لازم برای اخذ اقامت تحصیلی عبارتست از :

  ارائه پذیرش قطعی از دانشگاه یا موسسه آموزش عالی
  داشتن حداقل سطح دانش زبان برای تحصیل در دوره تحصیلات عالی
  تامین هزینه های زندگی در طول مدت تحصیل. مطابق با بخشنامه های سال ۲۰۱۷، می بایست مبلغ ۷۲۱۸۰ کرون دانمارک برای هزینه های زندگی در یکسال ( ماهانه ۶۰۱۵ کرون دانمارک به ازای ۱۲ ماه ) در حساب بانکی متقاضی تحصیل وجود داشته باشد.
  پرداخت هزینه شهریه ترم اول تحصیل در دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ( یاداوری می گردد افراد خارج از اتحادیه اروپا که میبایست شهریه پرداخت نمایند. معمولا پس از پرداختن شهریه ترم اول، پذیرش قطعی دانشگاه را اخذ خواهند نمود).

  تذکر: همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضیان تحصیل در دانشگاه یا موسسات آموزش عالی می توانند همراه با فرد دانشجو، اقامت دانمارک را دریافت نمایند. در اینصورت متقاضی تحصیل باید نشان دهد که قادر به تامین هزینه های زندگی برای همراهان خود نیز می باشد. مبلغ هزینه های زندگی برای هر یک از همراهان برابر با ماهانه ۶۰۱۵ کرون دانمارک می باشد که دانشجو باید نشان دهد برای ۱۲ ماه در سال (۷۲۱۸۰ کرون دانمارک به ازای هر همراه در سال) قادر به تامین هزینه های زندگی همراهان خود می باشد.

  تذکر: دانشجویان در دوره آموزش عالی به مدت ۲۰ ساعت در هفته حق کار را خواهند داشت. برای ماههای ژوئن، ژوییه و اوت دانشحویان حق کار تمام وقت را خواهند داشت. همراهان فرد متقاضی تحصیل در دانشگاه یا موسسات آموزش عالی،  بدون اخذ ویزای کار،  اجازه کار تمام وقت را در دانمارک خواهند داشت.

  تذکر: چنانچه دانشجویان بیش از ساعت تعیین شده برای کار در هفته (۲۰ ساعت) کار نمایند، ممکن است اجازه اقامت آنها فورا لغو شده و یا به آنها اخطار داده شود. در صورت اخطار، به مدت ۲ سال دانشجو نباید اخطار دیگری دریافت نماید در اینصورت اقامت دانشجو و همراهان لغو خواهد گردید.

  تذکر: همراهان فرد دانشجو نمی توانند به طور مستقل در طول مدت تحصیل دانشجو درخواست اقامت کشور دانمارک را بنمایند.

  تذکر: در طول مدت اقامت، دانشجویان باید به صورت فعالانه مشغول به تحصیل باشند. لذا دانشگاهها یا موسسات آموزش عالی موظف است دانشجویانی را که تحصیلات خود را رها می کنند معرفی نمایند. اقامت اینگونه دانشجویان لغو خواهد گردید.

  تذکر: پس از پایان مدت زمان تحصیل، زمان اقامت دانشجویان به مدت ۶ ماه تمدید خواهد شد تا دانشجویان بتوانند در کشور دانمارک شغلی را برای خود پیدا نمایند. در صورت یافت شغل، فرد دانشجو می بایست درخواست اقامت از طریق کار را ارائه نماید.

  تذکر: امکان استفاده از کمک هزینه های مالی و بورس تحصیلی در دانمارک برای دانشجویان غیر دانمارکی وجود دارد. طرح های مختلفی به  همین منظور تعریف شده و مورد استفاده دانشجویان قرار می گیرد. این مقاله متعلق به موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) می باشد.

  طرح Nordplus : این طرح مخصوص اتباع کشورهای حوزه اسکاندیناوی ( نوردیک) و حوزه بالتیک می باشد. شهروندان این کشورها می توانند در سایر کشورهای حوزه نوردیک نسبت به تکمیل تحصیلات عالیه خود اقدام نمایند.
  طرح Erasmus : این طرح به دانشجویان تبعه کشورهای حوزه اقتصادی اروپا و کشور سوئیس این امکان را می دهد تا بخشی از تحصیلات عالی را خارج از کشور خود، در دانشگاهها و موسسات عالیه کشور دانمارک ادامه دهند. طول این مدت تحصیل بین سه ماه و حداکثر۱۲ ماه خواهد بود.
  طرح Erasmus Mundus : این بورسیه تنها به بعضی از رشته های خاص در مقطع کارشناسی ارشد تعلق می گیرد. این بورسیه علاوه بردانشجویان اروپایی مشمول دانشجویان غیر اروپایی نیز می شود.
  فولبرایت: این طرح مخصوص دانشجویان کشور آمریکا است که مایلند تحصیلات عالی خود را در کشور دانمارک سپری کنند.
  بورسیه دولتی تحت موافقتنامه های فرهنگی: این بورسیه به دانشجویان علاقمند به تحصیل در زمینه های مرتبط با فرهنگ و زبان دانمارکی اعطا می شود. بورسیه دوره های بلند مدت تنها به دانشجویان کشورهای چین، مصر، اسراییل، کره جنوبی، ژاپن و روسیه جهت تحصیل در رشته های مرتبط با فرهنگ و معماری دانمارک، و محیط زیست تعلق می گیرد. جهت تحصیل زبان دانمارکی علاوه بر کشورهای یادشده فوق به۳۴ کشور دیگر اروپایی نیز بورس تحصیلی کوتاه مدت (تابستانه) نیز تعلق می گیرد.
  بورس دولتی دانشجویان غیر اروپایی: در هر سال تعداد محدودی بورس دولتی توسط موسسات آموزش عالی دانمارک به دانشجویان غیر اروپایی که واجد شرایط باشند واگذار می شود. شرایط استفاده از این بورسیه عبارت است از :
  الف- متقاضی می بایست شهروند کشوری غیر از کشورهای اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس باشد.
  ب- متقاضی می بایست در یکی از مقاطع تحصیلات عالی تمام وقت دانمارک ثبت نام کرده باشد.
  ج-  متقاضی می بایست به اندازه طول مدت تحصیل، اقامت کشور دانمارک را کسب کرده باشد.

  چنانچه یکی از حالات زیر اتفاق افتاده باشد متقاضی صلاحیت استفاده از این بورسیه را ندارد:
  الف- در انتظار اخذ پذیرش از موسسه ی آموزش عالی هنری باشد.
  ب- حق قانونی برای استفاده از حقوق شهروندی دانمارک داشته باشد.
  ج-  بعنوان فردی با والدین غیر دانمارکی ، زمان اخذ پذیرش به استناد ماده ۹ قانون اتباع خارجی در دانمارک اقامت دائم دریافت کرده باشد.
  د – دانشجویی که برابر قوانین دانمارک محق به استفاده از کمک هزینه های مالی دولتی است.

  در برخی از موارد بورسیه تحصیلی تنها در برگیرنده تمام یا بخشی از هزینه های شهریه دانشگاه می باشد. در برخی موارد دیگر بورسیه تحصیلی علاوه بر هزینه های شهریه ، هزینه های زندگی را هم پوشش می دهد. تعیین اینکه فرد از کدامیک از این مزایا می تواند استفاده کند با واحد پذیرش دانشگاه یا موسسه آموزش عالی است. این مقاله متعلق به موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) می باشد.

  مراجع: اطلاعات بیشتر را می توانید در سایت www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to_dk/studies
  مشاهد نمایید. علاقمندان به تحصیل در دانمارک می توانند با موسسه مشاوره   MIEتماس حاصل نموده و از شرایط و  نحوه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای دانمارک مطلع شوند.

 • تحصیل در مقطع دوره متوسطه

  افراد جوان غیر دانمارکی می توانند برای تکمیل تحصیلات خود در مقطع متوسطه درخواست اقامت نمایند. حداکثر به مدت۱۲ ماه برای تکمیل تحصیلات متوسطه، اقامت دانمارک اعطا خواهد شد. فرد متقاضی می بایست به  یکی از زبانهای دانمارکی، انگلیسی، آلمانی، سوئدی و  یا نروژی آشنایی کامل داشته باشد. همچنین متقاضی علاوه بر ارانه مدارکی مبنی بر تهیه / اجاره محل اقامت، می بایست حساب بانکی با موجودی حساب به مبلغ کافی  را ارائه کند که نشان دهد توان تامین هزینه های زندگی را در طول سال خواهد داشت. مطابق با نرخ سال ۲۰۱۷، مبلغ هزینه زندگی برابر با ۶۰۱۵ کرون دانمارک در ماه می باشد لذا چنانچه طول مدت تحصیل ۱۲ ماه باشد متقاضی باید نشان دهد که توانایی تامین هزینه زندگی به مبلغ ۷۲۱۸۰ کرون دانمارک ( ۱۲ x 6015) را دارا می باشد. افراد با سن زیر ۱۸ سال می بایست فردی را به عنوان قیم در طول تکمیل تحصیلات دوره متوسطه معرفی نمایند. همچنین متقاضیان، اجازه کار در دانمارک را نخواهند داشت و به افراد خانواده (غیر از قیم در صورتیکه فرد قیم یکی از اعضای خانواده باشد) هم اجازه اقامت تحت عنوان همراه داده نخواهد شد.

 • مدارس عالی مردمی

  جهت تحصیل در مدارس عالی مردمی و دوره های پیش دانشگاهی حداکثر به مدت ۱۸  ماه ، اقامت دانمارک به صورت پیوسته یا غیر پیوسته اعطا خواهد شد. فرد متقاضی می بایست به یکی از زبانهای دانمارکی، انگلیسی، آلمانی، سوئدی و یا نروژی آشنایی کامل داشته باشد. همچنین متقاضی علاوه بر پرداخت شهریه دوره، می بایست اسنادی را ارائه کند که توان تامین هزینه های زندگی در طول اقامت را  خواهد داشت. متقاضیان اجازه کار در دانمارک را نخواهند داشت و به افراد خانواده هم اجازه اقامت تحت عنوان همراه داده نخواهد شد.

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

شرایط کار در دانمارک

علاقمندان به مهاجرت به دانمارک از طریق کار می توانند با موسسه مشاورهMIE  (همکار موسسه حقوقی ملک پور)  تماس حاصل نموده و از خدمات و  شرایط این موسسه مطلع شوند.

شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا و خارج از کشورهای اسکاندیناوی شمال اروپا (حوزه نوردیک) جهت کار در کشور دانمارک می بایست نسبت به اخذ اقامت و ویزای کار اقدام نمایند. در صورت اخذ ویزای کار، به همراهان فرد ( اعضای خانواده) اجازه اقامت داده می شود. اخذ ویزای کار در درجه اول به داشتن توانمندیهای لازم در فرد متقاضی بستگی دارد. روشهای و طرحهای مختلفی برای جدب نیروی کار تعریف شده است که در ذیل به آنها اشاره می شود

الف- لیست مشاغل مورد نیاز : فهرستی است که مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک را که با کمبود نیروی کار مواجه هستند معرفی می نماید. چنانچه متقاضی از تحصیلات لازم برخوردار بوده و در یکی از مشاغل اعلام شده دارای تخصص و تجربه باشد می تواند درخواست ویزای کار دانمارک را بنماید.

ب- طرح مشاغل با محدودیت در پرداخت: این طرح فرصتی در اختیار افرادی قرار می دهد که از موسسات و شرکتهای کشور دانمارک، پیشنهاد شغلی با سطح حقوق بالاتر از حداقل سطح سالیانه تعیین شده دریافت می نمایند.

ج- طرح جذب سریع نیروی کار: این طرح امتیازی است که به برخی از موسسات و شرکتهای دانمارک داده شده است تا بتوانند نسبت به جذب سریع نیروی متخصص خارجی اقدام نمایند.

د- طرح جذب محققین : دانشجویان دکترا یا محققین در صورت دریافت پیشنهاد تمام وقت یا پاره وقت تحقیق، می توانند درخواست اقامت موقت دانمارک را بنمایند. اعضاء خانواده  نیز می توانند به عنوان همراه در دانمارک اقامت داشته باشند.

ه- طرح تجاری

و- کارت استقرار : این طرح مشمول افرادی است که مدرک فوق لیسانس و یا دکترای خود را از موسسات آموزش عالی کشور دانمارک دریافت کرده اند. به این افراد فرصتی داده می شود تا بتوانند در کشور دانمارک استقرار پیدا کرده و شغلی را بیابند.

ز- کارت سبز Green Card :  به علت کثرت درخواست های ارائه شده  به اداره کار و استخدام افراد خارجی کشور دانمارک جهت اخذ کارت سبز، از تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶، صدور کارت سبز کار متوقف شده است. لذا در این مقاله از ذکر جزییات این روش صرفنظر می شود.

لیست مشاغل مورد نیاز

مطابق فهرست اعلامی سال ۲۰۱۷ در مشاعل زیر کمبود نیروی کار متخصص وجود دارد. افراد با حداقل مدرک لیسانس  با داشتن پیشنهاد مکتوب یا قرارداد کار که در آن حقوق و شرایط کار مطابق با قوانین و استانداردهای کشور دانمارک مشخص شده باشد، می توانند درخواست ویزای کار در دانمارک را بنمایند. در برخی از موارد مدرک تحصیلی می بایست توسط مراجع رسمی دانمارک به تایید برسد. معمولا طول مدت زمان ویزای صادر شده برای قراردادهای موقت کار به اندازه طول مدت زمان قرارداد کاری به علاوه ۶ ماه خواهد بود. چنانچه قرارداد کار به صورت نامحدود بسته شده باشد ویزای کار به مدت ۴ سال صادر خواهد شد. در پایان ۴ سال اگر متقاضی همچنان در همان شغل مشغول به کار باشد می تواند درخواست تمدید مدت زمان کار را نماید. شروع مدت زمان ویزای کار عمدتا یک ماه زودتر از تاریخ شروع قرارداد کاری خواهد بود تا فرد متقاضی بتواند در طول این یکماه در کشور دانمارک استقرار پیدا کند. در هر صورت چه در قراردادهای موقت کار و چه در قراردادهای نامحدود، طول مدت زمان ویزای کار به مدت اعتبار گذرنامه فرد متقاضی محدود خواهد شد. گذر نامه فرد باید به مدت ۳ ماه بعد از پایان مدت قرارداد اعتبار داشته باشد

مشاغل مورد نیاز در دانمارک عبارت است از
Management in administration and business-oriented functions

۱۲۲۱۰۰: Key account manager
Requirement: At least three years’ education at university level or business school

Natural science and engineering

۲۱۴۲۰۰: Building engineer
Requirement: Professional Bachelor’s degree or Master’s degree

۲۱۴۴۰۰: Mechanical engineer
Requirement: Professional Bachelor’s degree or Master’s degree

۲۱۴۹۰۰: Engineer, design and innovation
Requirement: Professional Bachelor’s degree or Master’s degree

۲۱۴۹۰۰: Engineer, medicine and technology
Requirement: Professional Bachelor’s degree or Master’s degree

۲۱۵۱۰۰: Electrical engineer
Requirement: Professional Bachelor’s degree or Master’s degree

۲۱۶۱۰۰: Architect
Requirement: Master’s degree

۲۱۶۴۰۰: Land surveyor
Requirement: Master’s degree + Danish official recognition*

۲۱۶۴۰۰: Urban planner
Requirement: Master’s degree

Healthcare

۲۲۱۱۰۰: Medical doctor
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

۲۲۱۱۰۰: Hospital doctor
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

۲۲۱۲۰۰: Medical consultant
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

۲۲۱۲۰۰: Chief physician
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

۲۲۲۱۱۰: Nurse
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorization

۲۲۲۱۲۰: Anesthetic nurse
Requirement: Professional Bachelor’s degree + 1½ years’ continuing education + Danish authorization

۲۲۲۱۲۰: Surgical Nurse
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorization

۲۲۲۱۳۰: Health visitor
Requirement: Professional Bachelor’s degree + 1½ years’ continuing education + Danish authorization

۲۲۲۲۰۰: Midwife
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorization

۲۲۶۱۰۰: Dentist
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

۲۲۶۲۰۰: Pharmacist
Requirement: Master’s degree + Danish official recognition*

۲۲۶۷۰۰: Optician
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorization

Teaching and educational work

۲۳۴۱۲۰: Primary and lower secondary school teacher
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish official recognition*

۲۳۴۱۲۰: Teacher at independent boarding school for lower secondary school student
Requirement: Professional Bachelor’s degree

۲۳۴۳۰۰: Pedagogue
Requirement: Professional Bachelor’s degree

۲۳۵۷۱۰: Social pedagogue
Requirement: Professional Bachelor’s degree

Economics, administration and sales

۲۴۱۱۰۰: Auditor
Requirement: Master’s degree

۲۴۱۱۰۰: Business controller
Requirement: At least three years’ education at university level or business school

۲۴۱۱۰۰: Accounting controller
Requirement: At least three years’ education at university level or business school

Information and communication technology

۲۵۱۱۱۰: IT architect
Requirement: At least three years’ IT education

۲۵۱۲۰۰: Programmer and system developer
Requirement: At least three years’ IT education

۲۵۱۲۰۰: IT consultant
Requirement: At least three years’ IT education

۲۵۱۳۰۰: Web developer
Requirement: Professional Bachelor’s degree

Law, social science and culture

۲۶۱۱۱۰: Attorney
Requirement: Master’s degree + Danish official recognition*

۲۶۳۴۰۰: Psychologist
Requirement: Master’s degree + Danish official recognition*

۲۶۳۵۰۰: Social worker
Requirement: Professional Bachelor’s degree

Technicians in the field of building and construction

۳۱۱۲۰۰: Building constructor
Requirement: Professional Bachelor’s degree

Technicians and assistants in healthcare

۳۲۱۱۰۰: Radiographer
Requirement: Professional Bachelor’s degree

طرح مشاغل با محدودیت در پرداخت

مطابق با قوانین سال ۲۰۱۷، افرادی که پیشنهاد مکتوب کاری با دستمزد ناخالص سالانه بالاتر از  ۴۰۸۰۰۰ کرون دانمارک دارند، مشمول این طرح خواهند شد. الزامات خاص تحصیلی و حرفه ای برای اینگونه مشاعل تعریف نشده است. همچنین میزان حداقل دستمزد سالانه توسط دولت دانمارک در اول ژانویه هر سال اعلام می گردد. علاوه بر مبلغ پایه حقوق، مزایای دریافت شده مربوط به کمک هزینه های زندگی و اضافه دریافتیها (همانند اضافه کار) که در قرارداد کاری در نظر گرفته می شوند می توانند به مبلغ پایه حقوق اضافه شده و با مبلغ ناخالص ۴۰۸۰۰۰ یورو ، مقایسه گردند. به طور کلی ردیف های زیر می توانند در مبلغ ناخالص حقوق سالیانه در نظر گرفته شوند:

حقوق ناخالص سالیانه همراه با مزایای شغلی شامل کمک هزینه های زندگی، و مبلغ اضافه کاری
هزینه های خانه داری که توسط کارفرما پرداخت می شود
هزینه های مربوط به طرح بیمه بازنشستگی
هزینه های تلفن و اینترنت در صورتیکه این هزینه ها توسط کارفرما پرداخت می شود
هزینه های ایاب و ذهاب بین محل کار و محل زندگی

طول مدت زمان ویزای صادر شده برای قراردادهای موقت کار حداکثر به اندازه مدت زمان قرارداد کاری به علاوه ۶ ماه خواهد بود. چنانچه قرارداد کار به صورت نامحدود بسته شده باشد ویزای کار به مدت ۴ سال صادر خواهد شد. در هر صورت چه در قراردادهای موقت کار و چه در قراردادهای نامحدود، طول مدت زمان ویزای کار به مدت اعتبار گذرنامه فرد متقاضی محدود خواهد شد. گذر نامه فرد باید به مدت ۳ ماه بعد از پایان مدت قرارداد اعتبار داشته باشد. اگر در طول مدت اعتبار ویزای کار، شخص کار خود را تغییر دهد می بایست مجدد ویزای کار جدید را درخواست نماید. در این حالت فرد قبل از دریافت ویزای جدید می تواند در کار جدید مشغول شود مشروط بر آنکه حداقل یک روز قبل از شروع کار جدید درخواست ویزای کار داده باشد.  چنانچه فردی بدون اینکه قصوری متوجه ایشان باشد، بیکار شود مدت زمان اقامت نامبرده ۶ ماه تمدید می گردد تا بتواند کار جدیدی را پیدا کند. در اینحالت فرد می بایست درخواست ویزای جستجوی کار بنماید.

فرم های مرتبط :

AR1: Application for a residence and work permit as an employee

AR3: Application for an extension of a residence and work permit as an employee

طرح جذب سریع نیروی کار متخصص

این طرح برخی از شرکتهای مشخص شده در کشور دانمارک را قادر می سازد تا نسبت به جذب نیروی متخصص از سایر کشورها اقدام نمایند. این شرکتها بلافاصله پس از اطلاع به اداره کار می توانند نسبت به جذب نیروی خارجی اقدام نمایند و نیازی نیست که منتظر تایید اداره کار کشور دانمارک برای جذب و استخدام نیروی انسانی متخصص از کشورهای دیگر باشند. شرکتهایی دولتی، خصوصی  و دانشگاهها که دارای شرایط زیر باشند می توانند از طرح جذب سریع نیروی انسانی متخصص اقدام نمایند:

حداقل دارای ۲۰ نفر پرسنل تمام وقت باشند.
شرایط و قوانین استخدام و سطح دستمزدها را در کشور دانمارک را رعایت کنند
در زمان ارائه درخواست جذب نیروی خارجی، پرونده ای باز مبنی بر عدم رعایت قوانین کار نداشته باشد
در دو سال گذشته و مطابق با قوانین جذب نیروی متخصص خارجی، بیش از مبلغ ۲۰۰۰۰ کرون دانمارک جریمه نشده باشند.
هزینه ثبت را پرداخته باشند.
قبلا در جلساتی که برای راهنمایی در محل اداره جذب و استخدام نیروی کار خارجی تشکیل شده است ، حضور داشته و مشاوره های لازم را کسب کرده باشند.
حداکثر زمان این نوع ویزا ۴ سال خواهد بود و افراد متخصص خارجی به دفعات می توانند به کشور دانمارک وارد شده و یا خارج گردند مشروط بر آنکه حداکثر ۶ ماه از آخرین خروج فرد از کشور دانمارک سپری نشود. برای استفاده از این طرح حداقل حقوق ناخالص سالیانه پرداختی می بایست ۴۰۸۰۰۰ کرون و بالاتر باشد. سایر مواردی که می تواند در محاسبه حقوق سالیانه مد نظر قرار گیرد مشابه طرح مشاغل با محدودیت پرداخت می باشد. در این طرح اعضای خانواده فرد متخصص خارجی می توانند به عنوان همراه در دانمارک اقامت داشته باشند.

طرح تجاری

افراد کارآفرین با داشتن یک طرح تجاری نوآورانه که به تصویب سازمان کسب و کار کشور دانمارک رسیده است، می توانند اقامت دانمارک را از طریق اجرایی نمودن آن طرح تجاری اخذ نمایند. کمیته ای متشکل از افراد باتجربه در سازمان کسب و کار دانمارک ، طرح تجاری شما را بررسی و حداکثر بعد از ۶ هفته نتیجه بررسی خود را اعلام می نمایند. با توجه به اینکه ابتکاری بودن طرح تجاری شرط اصلی پذیرش درخواست فرد متقاضی خواهد بود لذا راه اندازی کسب و کاری همانند تاسیس یک رستوران، تاسیس شرکتهای واردات و صادرات، ایجاد فروشگاهها و مغازه های خرده فروشی و کسب و کارهای کوچک،  منجر به اخذ اقامت دانمارک از طریق داشتن ایده تجاری نخواهد شد.  در صورتی که طرح کسب و کار متقاضی مورد پذیرش کمیته بررسی قرار گیرد، رسما تاییدیه ای به ایشان داده خواهد شد. لازم به ذکر است سازمان کسب و کار دانمارک تنها به ۵۰ ایده تجاری در هر سال اجازه فعالیت را خواهد داد. بر اساس تاییدیه کمیته بررسی، متقاضی می تواند از اداره کار و استخدام افراد خارجی درخواست صدور اجازه اقامت و کار را بنماید که معمولا پس از ۴ هفته اجازه اقامت برای متقاضی در وحله اول برای مدت ۲ سال صادر خواهد شد که کارآفرین می بایست کسب و کار خود را در بر اساس طرح تجاری مصوب، در طول این مدت اجرایی نماید. در صورت عملیاتی نمودن طرح تجاری، اقامت کارآفرین برای مدت ۳سال دیگر تمدید خواهد شد. در طول مدت اقامت، کارآفرین می تواند علاوه بر استفاده از خدمات بهداشتی و آموزشی کشور دانمارک، به بازارهای اروپا هم دسترسی داشته باشد.  هم چنین کارآفرین در طول مدت اقامت می تواند اعضاء خانواده خود را همراه بیاورد. شرایط اخذ اقامت از طریق ایده تجاری عبارتست از :

اخذ تاییدیه از کمیته بررسی ایده تجاری سازمان کسب و کار دانمارک
ارائه مستندات کافی برای تامین هزینه های زندگی خود و همراهان
حضور و مدیریت روزانه کسب و کار توسط شخص متقاضی

تذکر: هزینه سالیانه برای تامین هزینه های زندگی فرد کارآفرین برابر با ۱۳۳۷۱۶ ( ۱۲ X 11143) کرون دانمارک می باشد. درصورتیکه کارآفرین دارای همسر و بدون فرزند باشد هزینه سالیانه برابر با
۲۶۷۴۳۲ ( ۱۲X 11143+ 12 X 11143) کرون دانمارک و در صورتیکه علاوه بر همسر فرزند زیر ۱۸ سال فرد کارآفرین نیز همراه باشد به ازای هر فرزند به مبلغ هزینه سالیانه زندگی مبلغ ۴۳۸۹۰ کرون دانمارک اضافه می شود.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب کار دردانمارک

audio مهاجرت به دانمارک
مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار دانمارک
کار در دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق تولد

سیستم تولد در دانمارک سیستم خون می باشد بدین معنی که باید حتما کودک از یک پدر یا مادر دانمارکی یا پدر یا مادری که اقامت دانمارک را دارند متولد شود تا بتواند تابعیت دانمارک را از طریق تولد کسب نماید. جهت اطلاعات دقیقتر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video مهاجرت به دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج

یکی از آسان ترین روش های اخذ تابعیت دانمارک از طریق ازدواج با یک شخص دانمارکی و یا شخص مقیم کشور دانمارک است اما باید توجه داشته باشید که امروزه دلیل سوء استفاده هایی که از این طریق انجام شده است قوانین بسیار سختگیرانه ای در این باب وضع شده است. لذا در حال حاضر تنها افرادی می توانند مهاجرت به دانمارک را از طریق اخذ ویزای ازدواج پیش بگیرند که قصد واقعی این امر را ثابت نمایند.

از جمله قوانینی که امروزه از بروز هر گونه سوء استفاده از طریق ویزای ازدواج جلوگیری می نماید اعطای پاسپورت به همسر خارجی پس از گذراندن چند سال زندگی مشترک در ان کشور است.

فایل تصویری موسسه ملک پور درازدواج با فرد خارجی

video مهاجرت به دانمارک
ازدواج در دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

مطابق گزارش بانک جهانی در سال ۲۰۱۶،کشور دانمارک بهترین کشور اروپایی جهت سرمایه گذاری و شروع یک کسب و کار می باشد. همچنین مطابق همین گزارش کشور دانمارک در رتبه سوم از مجموع ۱۸۹ کشور جهان جهت شروع کسب و کار و سرمایه گذاری شناخته شده است. نرخ مالیات بر شرکت ها در این کشور ۲۲% می باشد. وجود زیر ساختهای لازم، نیروی متخصص و تحصیل کرده، آشنایی گسترده مردم به زبان انگلیسی ( بیش از ۸۰ درصد مردم دانمارک به زبان انگلیسی تسلط دارند)، قوانین پیشرفته و به روز و منطبق با استانداردهای اروپا برای کسب و کار، سیستم حمل و نقل کارآمد، وجود بهترین و بزرگترین شرکتهای حمل و نقل دریایی جهان در دانمارک، سهولت تجارت الکترونیک به نحوی که حتی ثبت الکترونیک شرکت نیز به راحتی و در عرض مدت زمان کوتاه امکانپذیر می باشد، برگزاری جلسات هیات مدیره و صورت جلسات مربوطه به صورت الکترونیکی و بدون ضرورت حضور در دانمارک، وجود نمایندگی و دفاتر اصلی برخی از بزرگترین شرکتهای دنیا در دانمارک،  نرخ بسیار پایین فساد اداری به نحوی که کشور دانمارک در صدر رتبه کشورهای جهان از لحاظ کمترین فساد اداری و بالاترین شفافیت اقتصادی قرار دارد، کیفیت بالای زندگی و امنیت سرمایه گذاری، وجود ساعات منعطف کار برای شرکتها در این کشور به نحوی که می توانند نیروی کار را برای  ۳۶۵ روز در سال  و ۲۴ ساعت در روز و بدون محدودیت در سقف اضافه کار جذب کرده و محدودیتی برای شروع کسب و کار شرکتها در این خصوص وجود ندارد، عدم پرداخت جریمه و عدم وجود قوانین دست و پاگیر در هنگام تعدیل و یا اخراج نیروی کار برای شرکتها، امکان جذب آزمایشی نیروی کار به مدت سه ماه و …. سبب شده است که کشور دانمارک یکی از بهترین کشورهای جهان برای شروع کسب و کار و سرمایه گذاری باشد. این مقاله متعلق به موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) می باشد.

به طور کلی ثبت شرکت در دانمارک از دو طریق امکانپذیر است : روش آنلاین ثبت شرکت و روش ثبت کاغذی

شرکتهای ثبت شده در دانمارک می بایست نسبت به انتخاب حسابرس و ارائه گزارشات سالیانه عملکرد مالی اقدام نمایند. تحت شرایط زیر الزامی برای انتخاب حسابرس و ارائه گزارشات حسابرسی شده نخواهد بود :

مبلغ ترازنامه معادل ۴۰۰۰۰۰۰ کرون دانمارک
مبلغ گردش خالص مالی معادل ۸۰۰۰۰۰۰ کرون دانمارک
به کارگیری متوسط تعداد ۱۲ نفر تمام وقت در طول سال مالی
چنانچه گردش مالی و عملکرد شرکت در طول دو سال مالی متناوب بیش از دو شرط از سه شرط فوق نباشد، ارائه گزارشات حسابرسی شده سالیانه ضرورتی نخواهد داشت مگر آنکه در جلسات سالیانه هیات مدیره تصمیم دیگری اتخاذ گردد.

یکی از مزایای مهم ثبت شرکت در دانمارک نسبت به سایر کشورهای دیگر اروپا پایین تر بودن میزان مالیات بر درآمد شرکتها می باشد. همچنین با توجه به این که مطابق با قوانین مالیاتی دانمارک شعبه شرکتهای خارجی به طور کلی مشمول مالیات در دانمارک می شوند لذا سرمایه گذارانی که مایل به سرمایه گذاری در شمال اروپا و کشورهای اسکاندیناوی هستند و تمایل دارند دفتر مرکزی آنها در شمال اروپا باشد می توانند با انتخاب دانمارک کمترین مالیات ممکن را پرداخت کنند .

به طور کلی در کشور دانمارک می توان نسبت به ثبت انواع شرکت های زیر اقدام نمود:

شرکت SE  – شرکت سهامی عام

حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت این شرکت ۱۲۰۰۰۰ یورو است .قوانین اتحادیه اروپا در تاسیس این شرکت می بایست رعایت گردد. اگر نشانی رسمی این شرکت در دانمارک باشد، می بایست در سازمان کسب و کار دانمارک به ثبت برسد. محل و ملیت این شرکت می تواند از دانمارک به دیگر کشورهای اروپا منتقل گردد

شرکت EEIG – گروه منافع اقتصادی اروپایی

افراد و یا شرکتهایی از کشورهای مختلف اروپا  به منظور راه اندازی کسب و کاری در اتحادیه اروپا دور هم جمع شده و با هم شرکتی را تاسیس می کنند. در صورتی که نشانی رسمی این شرکت در دانمارک باشد می بایست این شرکت در دانمارک ثبت شود. ثبت اینگونه شرکتها در دانمارک بدون نیاز به سرمایه اولیه امکانپذیر است. در این شرکتها نیازی به تهیه حساب های مالی جداگانه نیست  چرا که هر عضو  مطابق با قوانین کشور خود و به نسبت سهم خود از شراکت، مالیات مربوطه را خواهد پرداخت.

شرکت IVS  – شرکت مسئولیت محدود

در سال ۲۰۱۴، IVS   به عنوان طرحی جدیدی از شرکت های با مسئولیت محدود معرفی شده است. حداقل سرمایه لازم برای ثبت اینگونه شرکتها یک کرون دانمارک می باشد. این شرکتها بیشتر با هدف شروع یک کسب و کار کوچک در دانمارک و داشتن محدودیت در تامین سرمایه اولیه مورد نیاز ثبت می گردند. در صورتیکه امکان تامین سرمایه جهت شروع کسب و کار نباشد معمولا سرمایه عملیاتی توسط اخذ وام تامین خواهد شد.

شرکت JV  – مشارکت شخصیت های حقوقی  Joint Venture

معمولا شرکتهایی (شخصیت های حقوقی)  با ملیت مختلف جهت انجام فعالیتهای مشخصی در دانمارک نسبت به ایجاد مشارکت و ثبت شرکت اقدام می نمایند. اینگونه شرکتها مشارکت خود را در قالب شکلی از شرکتهای A/S و یا ApS ثبت می نمایند.

شرکت سهامی خاص

شرایط شرکتهای A/S و ApS در جدول فوق مشخص شده است.

پروانه کسب و کار   – Personal Business Entity

برای کسب و کارهای کوچک که عمدتا توسط یک فرد مدیریت می شود می توان نسبت به اخذ پروانه کسب و کار در دانمارک اقدام نمود. در این روش به حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت نیازی نمی باشد. در صورت نیاز به شراکت افراد دیگر، اینکار از طریق سایر روشهای ثبت شرکت از قبیل مسئولیت محدود و یا JV نیز عملی خواهد بود. در هر صورت جهت انجام کسب و کار از قبیل امور املاک، خرید و فروش، صنعت، ساخت و ساز، و … همه شرکا (یا تنها مالک) باید در اداره کسب و کار محلی ثبت نام کنند.

سرمایه گذاری در دانمارک
ثبت شرکت در دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق پناهندگی

موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) هیچ گونه خدماتی را در خصوص پناهندگی ارائه نمی نماید.

هر فرد خارجی (غیر تبعه) ساکن در کشور دانمارک، صرفنظر از اینکه قانونی یا غیر قانونی در دانمارک حضور داشته باشد، حق درخواست پناهندگی از کشور دانمارک را، دارا می باشد. مطابق با بند یک از بخش ۷ کنوانسیون حقوق بشر، پناهنده کسی است که به دلایل نژادی، مذهبی، ملیتی و قومیتی، عضویت در گروه های خاص و یا داشتن عقاید سیاسی خاص، در خارج از کشور خود حضور داشته و بیم آن دارد که با مراجعه به کشور خود، شکنجه یا مجازات شده و یا با رفتار غیر انسانی روبرو شود. همچنین مطابق با بند دو از بخش ۷ کنوانسیون، پناهنده به مدت یکسال و حداکثر به مدت سه سال جهت رسیدگی به وضعیت پناهندگی خود، اجازه اقامت موقت در کشوری که درخواست پناهندگی خود را ارائه نموده است، دارا می باشد. باید توجه داشت که در طول مدت زمان رسیدگی به وضعیت پناهندگی ، فرد پناهنده اجازه آوردن اعضای خانواده خود را ندارد مگر در موارد خاصی که طول مدت زمان رسیدگی به وضعیت پناهندگی بیش از سه سال گردد که پس از ۳ سال پناهنده می تواند درخواست حضور همراه را داشته باشد. این مقاله متعلق به موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) می باشد.

۲-۱- فرآیند درخواست پناهندگی
درخواست پناهندگی می بایست به اداره پلیس دانمارک و یا مرکز اقامت Sandholm  ارائه شود. با حضور مستقیم شخص متقاضی و ارائه درخواست مکتوب، افسر مربوطه در اداره پلیس یا مرکز اقامت Sandholm با گرفتن اثر انگشت و تصویر، مشخصات متقاضی را در سیستم اطلاعات پرسنلی ثبت و فرد پناهنده را جهت اسکان در یکی از کمپ های مستقر در دانمارک راهنمایی می نماید. پس از ارائه درخواست، پرونده متقاضی در اداره مهاجرت رسیدگی خواهد شد. اداره مهاجرت کشور دانمارک در مرحله اول بررسی می نماید که آیا مطابق با قانون دوبلین، رسیدگی به پرونده پناهندگی متقاضی، در حوزه مسئولیت کشور دانمارک است یا سایر کشورهای عضو می بایست به پرونده متقاضی رسیدگی کنند. قانون دوبلین، موافقتنامه ای بین اعضای کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای دانمارک، نروژ، سوئیس، ایسلند و لیختن اشتاین است. مطابق با قانون دوبلین تنها یک کشور عضو، مسئولیت رسیدگی به پرونده پناهندگی متقاضی را خواهد داشت. لذا چنانچه قبلا فرد در کشور دیگری تقاضای پناهندگی داده باشد و فرآیند رسیدگی به پرونده متقاضی در آن کشور در جریان باشد، فرد نمی تواند در کشور دانمارک درخواست پناهندگی کند. همچنین در مرحله اول رسیدگی به درخواست پناهندگی متقاضی، اداره مهاجرت دانمارک می تواند فرد متقاصی را به کشور امن دیگری خارج از اتحادیه اروپا منتقل کند. چنانچه فرد قبل از ورود به کشور دانمارک، مدتی در کشور دیگر ساکن بوده باشد یا قبل از ورود به خاک دانمارک، از طریق کشور امن دیگری وارد خاک دانمارک شده باشد، اداره مهاجرت دانمارک می تواند متقاضی را به آن کشور ثالث بازگرداند. تشخیص این موضوع از طریق ثبت مشخصات فرد متقاضی در سیستم اطلاعات پرسنلی امکانپذیر است.

بنابراین چنانچه در مرحله اول، یقین حاصل شود که پرونده فرد متقاضی می بایست در کشور دانمارک بررسی شود و یا اینکه انتقال فرد متقاضی پناهندگی به کشور امن دیگری خارج از اتحادیه اروپا امکانپذیر نباشد، فرآیند بررسی پناهندگی وارد مرحله دوم خواهد شد. در طول مرحله دوم بررسی، معمولا متقاضی در یکی از مراکز اقامت مهاجرین اسکان داده می شود. این مقاله متعلق به موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) می باشد.

چنانچه پرونده متقاضی پناهندگی مورد تایید قرار گیرد، اداره مهاجرت دانمارک فرد پناهنده را جهت اسکان به یکی از شهرداریهای مناطق معرفی خواهد کرد. اما اگر درخواست پناهندگی متقاضی توسط اداره مهاجرت مردود اعلام شود به طور پیش فرض پرونده متقاضی به هیات تجدید نظر ارجاع داده می شود. اداره مهاجرت می بایست از طریق یک رویه استاندارد و بررسی معیارهای مندرج در آن نسبت به رد تقاضای پناهندگی اقدام کرده باشد تا اطمینان حاصل شود رد درخواست پناهندگی با دلایل کافی صورت گرفته باشد. همچنین اداره مهاجرت موظف است رد درخواست پناهندگی متقاضی را به صورت مکتوب به متقاضی اعلام نماید.

هیات تجدید نظر یک هیات مستقل مشابه دادگاه می باشد. این هیات درخواست پناهندگی را مطابق با فرم های استاندارد بررسی می نماید. در این مرحله بیان دلایل منجر به درخواست پناهندگی (کیس پناهندگی) به صورت شفاهی توسط متقاضی پناهندگی مورد توجه هیات تجدید نظر قرار خواهد گرفت لذا در این مرحله فرد متقاضی پناهندگی می تواند نسبت به انتخاب وکیل برای خود اقدام نماید. در غیر اینصورت هیات تجدید نظر می تواند راسا نسبت به انتخاب وکیل تسخیری برای متقاضی پناهندگی اقدام نماید. تصمیم هیات تجدید نظر قطعی و نهایی تلقی می شود. در صورتی که درخواست فرد متقاضی پس از طی فرآیندهای مربوطه در نهایت مردود اعلام شود فرد متقاضی پناهندگی حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز می بایست خاک کشور دانمارک را ترک نماید. اگر ظرف این مدت متقاضی پناهندگی نسبت به ترک دانمارک اقدام ننماید، این بار با همراهی ( اسکورت) پلیس از کشور دانمارک اخراج خواهد شد و حداقل به مدت دو سال حق ورود به دانمارک و هیچ یک از کشورهای اتحادیه اروپا را نخواهد داشت. علی رغم این محدویت چنانچه فرد نامبرده مجدد در طول مدت محرومیت به خاک اتحادیه اروپا وارد شده و بازداشت گردد این بار به مدت ۵ سال از ورود به خاک اتحادیه اروپا منع خواهد گردید.

تذکر: سازمان مهاجرت دانمارک می تواند به دلایل انسانی و حقوق بشر نسبت به اعطای اقامت موقت در شرایط خاص به افراد اقدام نماید.

تذکر: در برخی از موارد، درخواست پناهندگی از اساس مورد قبول واقع نمی شود و فاقد شرایط لازم پناهندگی است. در این چنین شرایطی اداره مهاجرت دانمارک موضوع را به شورای مهاجرت کشور دانمارک اطلاع داده و پس از تایید آنها بدون ارجاع پرونده متقاضی به هیات تجدید نظر، پرونده متقاضی پناهندگی به طور کامل غیر قابل رسیدگی تشخیص داده شده و امکان تجدید نظر نخواهد داشت.

تذکر: هیات تجدید نظر به صورت بیان شفاهی کیس پناهندگی توسط متقاضی به پرونده رسیدگی می نماید. بیان مکتوب تنها در شرایط خاص مانند بیماری متقاضی که امکان حضور متقاضی پناهندگی وجود نداشته باشد، پذیرفته خواهد شد. این هیات متشکل از ۵ نفر می باشند که هر کدام دارای یک حق رای می باشند. یکی از اعضاء هیات، ریاست این هیات را بعهده خواهد داشت و فرآیند آن مشابه دادگاههای تجدید نظر می باشد. رای اکثریت اعضا، رای هیات تحدید نظر خواهد بود. یکی از اعضاء هیات تجدید نظر توسط وزارت دادگستری و یکی دیگر از اعضاء تجدید نظر توسط وزارت امور خارجه / اداره مهاجرت دانمارک معرفی می گردند و به نوعی نمایندگان سازمان مربوطه خود خواهند بود. در صورتی که این هیات نظر اداره مهاجرت دانمارک مبنی بر رد درخواست پناهندگی فرد متقاضی را تایید نماید فرد متقاضی باید خاک کشور دانمارک را ترک نماید. در صورتیکه هیات تجدید نظر، رای اداره مهاجرت را مردود اعلام نماید به فرد متقاضی اجازه اقامت از طریق پناهندگی اعطا خواهد شد.

تذکر: معمولا متقاضی پناهندگی در مراکز اقامت پناهندگان که برای همین منظور تعیین شده است اسکان داده می شود. اما در شرایطی متقاضی پناهندگی می تواند خارج از کمپ های پناهندگی زندگی کند. اگر پناهنده قادر به تامین مالی محل زندگی خود باشد امکان زندگی خارج از مراکز تعیین شده پناهندگی قابل بررسی خواهد بود.

تذکر: کلیه هزینه های زندگی متقاضیان پناهندگی توسط اداره مهاجرت پرداخت خواهد شد. چنانچه متقاضیان پناهندگی با یکی از افرادیکه به صورت قانونی در دانمارک ساکن هستند، ازدواج نماید کلیه هزینه های متقاضی پناهندگی می بایست توسط همسر متقاضی پناهندگی تامین و پرداخت شود. اداره مهاجرت پشتیبانی های ذیل را از فرد متقاضی پناهندگی بالای ۱۸ سال بعمل خواهد آورد:

تامین هزینه های اولیه و روزمره زندگی، پوشاک، خوراک (در صورتیکه فرد خارج از کمپ پناهندگی زندگی کند)
خدمات بهداشتی و پزشکی
آموزش فرزندان
آموزش متقاضیان پناهندگی
تامین محل اسکان در مراکز اسکان متقاضیان پناهندگی (کمپ پناهندگی)
هزینه های حمل و نقل و هزینه های جلسات مورد نیاز مرتبط با ارگانهای رسمی مرتبط
مطابق با بخشنامه سال ۲۰۱۶ مبالغ سالیانه ذیل برای پناهجویان در سال ۲۰۱۶ پرداخت می گردد:

هزینه های پوشاک ۱۶۶۹٫۰۴ کرون دانمارک در سال به ازای هر فرد متقاضی
پکیج بهداشتی: ۱۳۴٫۶۱ کرون دانمارک در سال به ازای هر فرد متقاضی
پکیج نوزاد : ۸۶ کرون دانمارک در سال
پکیج پوشاک فرزندان ۷۸۴٫۹۵ کرون دانمارک به ازای هر فرزند در هر ۶ ماه
پکیج فرزندان : ۱۵۰٫۰۵ کرون دانمارک در هر ۱۴ روز ( صرفنظر از تعداد فرزندان)

همچنین هزینه های اولیه و روزمره زندگی هر دو هفته (۱۴ روز)  روزهای پنج شنبه به متقاضیان پناهندگی پرداخت خواهد شد که مبلغ آن در سال ۲۰۱۷ به شرح ذیل می باشد:

هزینه زندگی : ۵۰٫۳۲ کرون دانمارک در هر روز برای فرد متقاضی پناهندگی. چنانچه متقاضیان پناهندگی با همسر خود زندگی می نمایند ۳۹٫۸۳ کرون دانمارک به ازای هریک از زوجین در هر روز
هزینه فرزندان زیر ۱۸ سال : ۵۸٫۷ کرون دانمارک به ازای هر روز برای فرزندان اول و دوم. برای فرزندان سوم و چهارم این مبلغ به ۴۱٫۳۹ کرون دانمارک در روز تقلیل می یابد. برای فرزندان پنجم به بعد هم مبلغی پرداخت نمی گردد.

تذکر: فرد متقاضی پناهندگی بالای ۱۸ سال، بعد از گذشت ۶ ماه از زمان ارائه درخواست پناهندگی، می تواند از اداره مهاجرت درخواست نماید تا زمان رسیدگی نهایی به درخواست پناهندگی، شغلی را با توجه به سطح توانمندی و مهارتهای خود داشته باشد. در اینصورت اداره مهاجرت موظف است با بررسی بازار کار کشور دانمارک و مطابق با توانمندیهای فرد مذکور شغلی را به صورت تمام وقت یا پاره وقت برای فرد متقاضی یافته و به متقاضی پیشنهاد دهد. متقاضی پناهندگی نمی تواند خود راسا اقدام به راه اندازی کسب و کار در دانمارک بنماید و یا راسا نسبت به عقد قرارداد کاری با کارفرمایان اقدام نماید. در اینصورت متقاضی پناهندگی مشمول جریمه شده و حتی ممکن است تا یکسال به زندان محکوم شوند. همچنین کارفرمایانی که بدون نظر اداره مهاجرت راسا اقدام به عقد قرارداد کاری با متقاضیان پناهندگی بنمایند محکوم به پرداخت جریمه شده و در پاره ای از موارد ممکن است به دو سال زندان محکوم گردند. بنابراین ضروری است که متقاضیان پناهندگی از طریق اداره مهاجرت اقدام به یافتن کار بنمایند. این مقاله متعلق به موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) می باشد.

تذکر: تمام فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضیان پناهندگی که در سن تحصیل اجباری هستند، با همکاری اداره مهاجرت در مدارس دانمارک مشغول تحصیل خواهند شد. همچنین متقاضیان پناهندگی بالای ۱۷ سال ملزم هستند که در کلاسهای آموزش زبان دانمارکی و آشنایی با فرهنگ دانمارک که توسط اداره مهاجرت یا سازمان های همکار با اداره مهاجرت برگزار می شود شرکت کنند. همچنین دوره های دیگری جهت ارتقاء سطح مهارتهای عمومی و حرفه ای توسط اداره مهاجرت پیشنهاد می شوند که متقاضیان می توانند در آنها شرکت نمایند اما الزامی جهت شرکت در این دوره ها وجود ندارد. این دوره ها به این منظور تهیه شده اند تا اگر درخواست متقاضی جهت پناهندگی مورد تایید قرار گرفت برای حضور در جامعه آمادگی لازم کسب شده باشد.

یادآوری می گردد موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) هیچ گونه خدماتی را در خصوص پناهندگی ارائه نمی نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video مهاجرت به دانمارک
پناهندگی در دانمارک
سخن آخر

شما متقاضیان گرامی می توانید برای امر مهاجرت به دانمارک از راه های مختلف با موسسه مشاوره ای MIE همکار موسسه حقوقی ملک پور) در ارتباط باشید. موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پوربا سالها سابقه در امر مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان و هموطنان گرامی می باشد و با داشتن مشاوران زبده و کارآمد در باب مهاجرت به دانمارک و دیگر کشور های اروپایی مشاوره های مفید و کاملی را به شما ارائه می دهد. شما برای اطلاع از شرایط مختلف در مورد مهاجرت به دانمارک می توانید از طریق تلفن با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه مشاوره ای MIE همکار موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین می توانید به صورت حضوری از مشاوره مشاورین موسسه مشاوره ای MIE همکار موسسه حقوقی ملک پوربهره مند گردید.

183 پاسخ
 1. علیرضا غ گفته:

  سلام خسته نباشید و ممنون از سایت خوبتون

  من ۳۱ سالمه فوق لیسانس hse از دانشگاه صنعتی آبادان دارم و ۵ سال سابقه کار و دوسال بیمه دارم و همسرم ۲۴ سالشه دانشجوی کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه پردیس بین الملل هست و با سرمایه ی حدود یک میلیارد تومت آیا امکان مهاجرت به دانمارک واسه ما وجود داره؟بغیر از دانمارک در کشور های اتریش نیوزلند و سوئد چطور؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
  سطح زبانم ایلتس ۵ و نیم و همسرم ۶ ونیم هست

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای تحصیل در تمامی این کشورهای ذکر شده اقدام کنید. به عنوان مثال همسر شما می تواند ویزای تحصیلی دریافت کند و شما به عنوان همراه اقدام کنید و اجازه کار نیز خواهید داشت.

   برای کشور اتریش شما امکان دریافت ویزای جستجوی کار اتریش را نیز دارید که فرصتی 6 ماهه به شما برای یافتن کار داده می شود.

   ویزای کار نیوزیلند نیز به صورت امتیاز بندی می باشد که باید امتیازات شما محاسبه شود.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. Ana گفته:

  با سلام
  دانشجوی سال سوم پزشکی هستم در یکی از دانشگاه های دولتی،آیا این امکان وجود داره که سال های بعدی رو در یک دانشگاه دانمارکی(یا یک کشور اروپایی دیگر)ادامه تحصیل بدم؟
  درخصوص رشته پرستاری چطور؟
  باتشکر فراوان

  Rating: 4
  پاسخ
 3. آزاده زارعی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من خانمی 30 ساله هستم و مدرک لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم میخواستم ببینم چطور میتونم برم دانمارک و پزشکی بخونم؟ میشه یا نه؟
  آگه اره چه چیزایی احتیاج داره؟ و چقدر هزینه باید کنم؟
  ممنونم از پاسخگویی شما

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به رشته غیر مرتبط و شرایط سنی شما این کار به آسانی برای شما امکان پذیر نخواهد بود و نیاز به مشاوره تخصصی و بررسی شرایطتان خواهد داشت. پیشنهاد می شود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. Merol گفته:

  با سلام
  آیا امکان کار کردن پرستار در دانمارک با پوشش اسلامی (مثل ایران) وجود داره؟
  با تشکر فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
 5. amirmahdi گفته:

  سلام 21 سالمه سه تا مدرک مهارت از مشاغل مورد نیاز دانمارک دارم مدرکمم دیپلم و اشنا هم دارم توی دانمارک کارم برای اقامت موقت راحته دیگ درسته یا نه؟؟

  پاسخ
 6. یونس گفته:

  سلام من ۳۷ سال سن دارم دارای همسر و ۲ فرزند
  مدرک فوق دیپلم حسابداری دارم و مدرک زبان هم ندارم برای مهاجرت به دانمارک امیدی دارم بصورت تحصیلی یا غیره ؟؟

  پاسخ
 7. کیوان گفته:

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر از سایت عالی و پاسخگویی همکاران شما بنده دارای مدرک کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم.سن 42 سال کارمند و 15 سال سابقه پرداخت حق بیمه دارم.همسرم دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و 36 ساله هستش. دو قلوی شش ساله پسر و دختر داریم.در حال گذراندن دوره آمادگی جهت آزمون ielts هستم.خواستم بدونم با این شرایط امکان اخذ ویزا و اقامت رو دارم یا نه ؟
  ممنون و تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار این امکان برای شما وجود خواهد داشت. هرچند باید از جزئیات پرونده شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. سید گفته:

  سلام
  من دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک یکی از دانشگاه های دولتی تهران هستم و متاهل. میتونم برای ادامه دوره دکترا به همراه همسرم به دانمارک مهاجرت کنم؟ یه چیزی مثل تطبیق واحد. منظورم اینه که نمیخوام از اول دکترا رو بخوونم. ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. ES گفته:

  سلام, من 25 سال دارم و دانشجوی ترم آخر رشته ی مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک هستم,4سال سابقه کار دارم و همسرم 28 ساله هستند و مدرک دکترای مدیریت بیمارستان دارند.شغلشون هم صرافی هست.
  میخواستم بدونم آیا میتونیم شانسی برای دانمارک داشته باشیم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. گیتی گفته:

  با عرض سلام،
  برای مشاغل مورد نیاز دانمارک آیا محدودزت سنی وجود دارد؟ مثلا برای فردی بیش از ۴۵ سال ولی با تجربه کارز بیش از ۲۰ سال امکان کار در دانمارک وجود دارد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و عرض ادب. دوست گرامی متاسفانه سن شما شانس پیدا کردن کار در دانمارک را پایین خواهد آورد. گرچه همچنان روش های مهاجرتی مناسبی برای شرایط شما وجود دارد و باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. حمید گفته:

  سلام من 43 سال دارم . ارشد برنامه ریزی توریسم دارم و 10 سال سابقه در کار گردشگری و یک شرکت کارآفرینی گردشگری دارم و همسرم هم کار گردشگری و ارشد برنامه ریزی توریسم است آیا می توانیم یک شرکت تاسیس کنیم وبرای شرکت توریستی اقامت بگیریم؟ ممنون.
  در غیر این صورت در کدام کشور می نونیم اقامت بگیریم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. علیرضا گفته:

  سلام خسته نباشید من دارای مدرک کارشناسی رشته مهندسی ‌پزشکی با معدل ۱۷ دارم و برای گرفتن مدرک زبان استارت زدم چطوری می‌توانم اقامت تحصیلی بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 13. مریم گفته:

  با سلام و تشکر .۵۱ سال دارم ولیسانس ادبیات انگلیسی و سابفه تدریس زبان در دبیرستان .در حال حاضر بازنشسته هستم . همسرم ۵۵ ساله هستند و مدرک تعمیر و نگهداری هواپیما دارند با۳۱ سال سابقه کاری در سازمان هواپیمایی کشوری .پسری ۱۵ ساله دارم که در متوسطه اول در مدارس سمپاد درس میخونه .مایل هستیم که به یکی از کشورهای اروپایی ترجیحا المان ، اتریش یا دانمارک مهاجرت کنیم . توان مالی نسبتا خوبی داریم . کدام کشور و چه روشی را پیشنهاد میکنید؟ بسیار سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 14. ارش گفته:

  با سلام ، بنده ۳۴ سالمه و مدرک فوق لیسانس مهندسی معماری با ۷ سال سابقه کاری بیمه ای دارم و همسرم لیسانس مترجمی زبان انگلیسی داره ، بهترین روش برای رفتن ما به دانمارک رو پیشنهاد میفرمایید ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام از طریق تحصیلی میتوانید سریع ترین مسیر را داشته باشید جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 15. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید. بنده 36 ساله و کارشناس ارشد عمران گرایش سازه هستم و مدرک زبان دارم در مورد مهاجرت به کشور دانمارک میتوانم اقدام کنم؟ ممنونم

  پاسخ
 16. علی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده 36 ساله و کارشناس ارشد عمران گرایش سازه و دارای مدرک زبان هستم. ایا میتوانم برای دانمارک از طریق کاری اقدام کنم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید مدرک زبان داشته باشید و سابقه کاری . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 17. نیما گفته:

  من 23 سالم هستش و من ترم نه رشته حقوق هستم و 74 واحد کلا پاس کردم و میخوام تغییر رشته بدم به روانشناسی که فقط واحد های عمومی تطبیق میخوره و بعد از گرفتن مدرک کارشناسی روانشناسی برای ارشد تو رشته روانشناسی مثبت نگر تو دانشگاه ارهوس دانمارک اقدام کنم یا هر دانشگاهی که بتونم ارشد این رشته رو بخونم به نظر شما این موضوع امکان پذیر هست یا نه و این که با تغییر رشته من و گرفتن مدرک کارشناسی روانشناسی دانشگاه ارهوس دانمارک من رو قبول میکنه و این که چه دانشگاه های دیگه ای این رشته رو دارند و شرایط پذیرششون راحت تر هستش. البته اولویت من دانمارک هستش بعدش آلمان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. بابک گفته:

  با سلام و احترام. ۴۲ ساله هستم با مدرک دکترای دامپزشکی و ph.d رشته تاریخ پزشکی و همسرم ۳۹ ساله و کارشناس ارشد رشته روان سنجی است. آیا از طریق درخواست پژوهش برای خودم و یا کارهای مشاوره برای همسرم احتمالی برای اقامت در دانمارک وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. حسین گفته:

  سلام من متولد دانمارک هستم ود سن ۳ سالگی به ایران بازگشتیم چون اقامت نگرفتیم آیا الان که ۱۸ سالم شده اگه برگردم اقامت میگیرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 20. ناشناس گفته:

  با سلام و احترام ، از طریق کار برای اقامت دانمارک میخواهیم اقدام کنیم ، من معلم هستم با 9 سال سابقه کار تدریس و زبان انگلیسی و فرانسه مسلطم ، همسرم پرستار هستند و 10 سال سابقه کار دارند ، خودم در زمینه گردشگری و هتلداری مدرک بین الملل دارم و 12 سال کار کردم ، آپا یک پسر 3 ساله داریم ، آیا میتونم اقدام کنیم ، خودم 37 سالمه و همسرم 33 سال .
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب همسر شما میتوانند برای ویزای کار المان اقدام کنند . اما برای کار در دانمارک باید شما job offer داشته باشید .

   پاسخ
 21. المیرا معینی گفته:

  با سلام
  بنده ۳۶ ساله و پزشک عمومی با بیش از ۹ سال سابقه کار دارم
  همسرم هم مهندس عمران ۳۸ ساله با ۱۴ سال سابقه کار هستند و دو دختر ۷ ساله و ۹ ماهه داریم
  لطفا راهنمایی کنید بین کشورهای دانمارک، کانادا و اتریش کدام برای خانواده ما مناسبتر هستند و مهاجرت به کدام کشور آسانتر و احتمال موفقیت ما بالاتر است
  ضمنا سطح زبان انگلیسی من نسبت به همسرم خیلی بهتر است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب همه شرایط این کشورها باید برای شما بررسی گردد اما برای پزشکان مدارک باید معادل سازی گردد اما میتوانید از طریق ادامه تحصیل اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. ساحل گفته:

  سلام من پدرم دکترای پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی تهران داره و به عنوان هیت علمی و رییس دانشکده ی پرستاری و مامایی کرمانشاه مشغول به کاره!
  خواستم بدونم میتونه درخواست بده برای ویزا تو دانمارک یا کشورهای اروپایی خوب دیگه؟
  مشکل ما فقط سنشه که متولد 1346
  و اینکه من که دخترش هستم ولی سنم بالای 18 میتونم باهاشون برم؟من تازه امسال کنکور دارم و احتمالا رشته ی مامایی رو میارم!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. رستا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی ترم ۶ دانشگاه حقوق هستم
  میخ واستم ببینم برای رشته حقوق این کشور قبول میکنه من رو؟
  یا درکل برای رشته حقوق تجارت بین الملل در شاخه ارشد چه کشوری با کمترین هزینه مناسب هست
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار نیازمند اطلاعات جامع تری از شما هستیم
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 24. رکسانا گفته:

  سلام وقتتون بخیر من 28 سالمه و اینکه در رشته کیک بوکس به صورت حرفه ای فعالیت میکنم و یک مدال نقره جهانی هم کسب کردم
  لیسانس مدیریت صنعتی دارم
  و مدرک دکوراسیون داخلی از مجتمع فنی دارم ولی سابقه کار ندارم در رابطه با این رشته

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 25. marym گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشي خدمت شما…
  من ٢٥ سالمه و ليسانس معماري دارم كارهاي متفرقه ي هنري هم انجام ميدم، خيلي تلاش كردم كار پيدا كنم. و كنكور هم دادم ولي بي نتيجه بوده
  ميخواستم ببينم ميشه كه من فوقمو اونجا بخونم…

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید جهت تحصیل اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. فردین گفته:

  با سلام
  من ۲۵ سالمه لیسانس حسابداری دارم بدونه سابقه کاری و در زمینه شغل فنی کابینت و دکوراسیون هم مشغول کار هستم برای ویزای کار کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت وپیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. Amin گفته:

  سلام. ممنون از مقالتون
  من ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد هستم. و ۲۵ سالم هست.
  می خوام برای تحصیل در مقطع دکتری اقدام کنم.
  همسر هم لیسانس زبان ادبیات انگلیسی و دارای سابقه کاری تدریس زبان به کودکان را دارد.
  حالا با توجه به مقاله شما ما اقدام کنیم بریم برای تحصیل. برای من دانشجو اونجا و همسرم که دانشجو نیست کار هست؟
  تو مدت تحصیل بنده امکان اقدام برای اقامت دائم هست؟
  اگر بخوایم بچه دار شیم در اون کشور چقد کمک می کنه برای اقامت؟
  هر ۲هم مسلط به زبان انگلیسی هستیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام در تایم دانشجویی اجازه کار پارت تایم خواهید داشت . تولد فرزند راهی برای اقامت دایم نیست بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 28. بهاره گفته:

  با سلام
  من کارشناسی بیهوشی دارم ۲۵ سالمه و همسرم کارشناس اتاق عمل و ۲۷ سالشه برای ویزای کاری دانمارک میتونم اقدام کنیم؟البته ۳ سال هم سابقه کاری داریم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. ریحانه گفته:

  با سلام
  من ۳۴ ساله و پزشک متخصص قلب هستم و. همسرم ۴۲ ساله متخصص داخلی، میخواستم بدونم امکان مهاجرت کاری به دانمارک برای ما وجود داره؟ ممنون میشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در حال حاضر و با توجه به قوانین جدید شما باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید و در اینصورت میتوانید اقدام نمایید.

   پاسخ
 30. متین گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  بنده لیسانس حسابداری با۳۶سال سن و۱۲سال سابقه کاردربانک هستم چگونه میتوانم اقامت دانمارک بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام

   شما یک راه دارید برای دانمارک بسیار پر طرفدار هم هست.
   اینکه با گذراندن دوره ی مدیریتی بک یا دوساله،‌براحتی میتوانید برای اخذ ویزای کار از داخل دانمارک اقدام نمایید و ضمنا باید زبان خود را نیز تقویت نمایید.

   حتما جهت اخذ پاسخ مشروح با دفاتر ما تماس داشته باشید.

   تشکر

   پاسخ
 31. محمد علی گفته:

  سلام
  من با شرایط سن 23 سال، مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک و ایلتس جنرال 7 میتوانم برای ویزای کار دانمارک اقدام کنم؟ البته تازه فارغ التحصیل شدم و سابقه کار ندارم!

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. امیر گفته:

  عرض سلام.بنده مهندسی متالورژی دارم اما زمینه کاریم طراحی و اجرا کابینت.میخواستم واسه فوق لیسانس mbaدانمارک اقدام کنم اما بتونم کار هم داشته باشم امکانش هست.
  سن ۳۶

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله امکان تحصیل برای شما وجود دارد و در مقطع فوق لیسانس می توانید ۲۰ ساعت در هفته به کار بپردازید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. ولکان گفته:

  باسلام وعرض ارادت. ببخشید میخواستم بدونم بنده با مدرک کارشناسی رادیولوژی و 40 سال سن و 13سال سابقه کار میتوانم برای ویزای کاری دانمارک اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای کاری خیر شانسی ندارید اما از طریق تحصیل در رشته مدیریت میتوانید پس از ان وارد بازار کار شوید.

   پاسخ
 34. افسانه گفته:

  سلام همسرم مدرک کارشناسی مدیریت و خودم دیپلم دارم دخترم دان سه تکواندو و پسرم محصله میخواستم راهنمایی بفرمایید برای مهاجرت قانونی به دانمارک چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 35. افسانه گفته:

  سلام همسرم مدرک کارشناسی مدیریت و خودم دیپلم دارم دخترم دان سه تکواندو و پسرم محصله میخواستم راهنمایی بفرمایید برای مهاجرت قانونی به دانمارک چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی نیاز به اطلاعات بیشتری ازجمله سن شما و همسرتان و میزان سرمایه موجود و … داریم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری برای شما داشته باشیم که از طرق تحصیل به دانمارک و یا کاری و یا سرمایه گزاری میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. کامران قنبری گفته:

  با سلام
  من لیسانس کامپیوتر نرم افزار و فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه کامپیوتر 15 سال سابقه کار، سن من 46 سال و همسرم مترجمی زبان انگلیسی و 14 سال سابقه کار در مدیریت بازرگانی داردو سن ایشون 38 سال است داری یک فرزند 10 ساله برای کدام یک از کشور های کانادا – دانمارک و نیوزلند امکان دارد بتونیم اقدام کنیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط همسر شما به علت سن پایین تر برای اخذ ویزای کاری مناسب تر میباشد و برای کشورهای نیوزلند و کانادا و اخذ ویزای کاری المان شرایط شما قابل بررسی میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. ناشناس گفته:

  سلام ، من و همسرم هر دو 27 ساله هستیم ، من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی و همسرم فوق لیسانس مدیریت صنعتی و زبان هم در حد 6/5 ielts . میتونیم برای ویزای تحصیلی مقطع دکتری اقدام کنيم?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 38. احسان گفته:

  درود بر شما من مهندس عمران هستم و ۳۷ سال سن دارم و همسرم مهندس معماری هستند و ۳۲ سال سن ایشون هست راهنمایی میفرمایید برای ویزای کار کدوم اقدام کنیم بهتره ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در کشور دانمارک به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. ویزای کار کشورهایی نظیر المان و اتریش نیز می تواند گزینه مناسبی برای شما محسوب شود که رشته تحصیلی هر دو شما برای این امر مناسب است. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. سروش گفته:

  با سلام و عرض ادب.
  من 24 سالمه و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از گرایشات مهندسی عمران هستم و مدرک ایلس 7 هم دارم.امکان گرفتن اقامت کاری هست یا خیر؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. بابک گفته:

  با سلام و احترام
  من لیسانس پرستاری تهران دارم ٢٤سالم میخوام اقامت بگیرم و دررشته پزشکی ادامه بدم
  می خواستم ساعت کادپرستار تو دانمارک چجوری و اصلا میتونم تو دانشگاه شرکت کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل پزشکی در کشور دانمارک شرایط خاص خود را داراست که بسته به رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. افسانه گفته:

  با عرض سلام و ارادت
  من خانمي ٣٤ ساله متاهل و پزشك عمومي هستم
  باتوجه به ليست مشاغل مورد نياز دانمارك علاقمند به مهاجرت به اين كشور به همراه همسرم هستم
  در اين خصوص راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم
  و اينكه آيا مدرك زبان انگليسي و دانماركي رو همزمان بايد داشته باشم يا يكي از اونها كفايت ميكنه و در خصوص مراكزي كه زبان دانماركي تدريس ميكنن هم لطفا راهنمايي كنين

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری و بررسی امتیازات می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • اسماعیل گفته:

   سلام خدمت همکار محترم. بنده هم پزشک هستم و متقاضی مهاجرت به دانمارک. ظاهرا برای اخذ مجوز کار از اداره danish patient safity authorithy که تقریبا معادل وزارت بهداشت ما یا نظام پزشکی هست، تا جایی که بنده متوجه شدم حتما باید کمتر از ۳۰ سال داشته باشیم.
   هرچند یک سوال باقی هست. اینکه، با توجه به اینکه در مورد همسر کسانی که اقامت دانمارک رو گرفتند، اجازه اقامتی که به طبع همسرشون بهشون داده شده همون مجوز کارشون در دانمارک هم هست. آیا این شرط سنی دیگر مطح نمی باشد؟ این سوال رو من به شخصه نمیدونم جوابش چیه. اگر دکتر ملک پور عزیز راهنمایب کنند متشکر میشم

   پاسخ
   • mie.editor2 گفته:

    با سلام و عرض ارادت. فارغ از شرایط سنی، همراه متقاضی در کشور دانمارک اجازه کار تمام وقت را خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

    پاسخ
 42. پدرام گفته:

  با سلام و احترام
  ضمن عرض تشکر بابت سایت و اطلاعات خوبی که به ما میدین بنده فوق لیسانس IT گرایش شبکه دارم و حدود 3 سال سابقه کار 32 سالم هست و تازه ازدواج کردم به زبان انگلیسی مسلط هستم ولی امتحان ندادم برای ielts میخواستم ببینم امکان گرفتن ویزای کاری برای بنده وجود داره یا خیر
  سپاس

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کشور دانمارک امتیازبندی بوده و امتیازات شما در این خصوص باید بررسی گردد همچنین به پیشنهاد شغلی از این کشور نیاز است. شرایط شما برای ویزای کار کشور آلمان با اتریش نیز مطلوب می باشد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. محمد رضا گفته:

  با سلام
  من لیسانس شبکه های کامپیوتری دارم وهمسرم لیسانس شیمی وسن من ۳۲ سال وهمسرم ۲۷ سال دارد اگر بخواهیم برای دانمارک اقدام کنیم از طریق من میشه یا ازطریق همسرم بهتر هست

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما شانس اخذ پذیرش برای همسر شما بیشتر خواهد بود و شما می توانید به عنوان همراه اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ اطلاعات می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. حسين گفته:

  با سلام من ٣۵ سالمه و دارای لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور هستم و کارم حسابرسیه و دو تا فرزند دارم آیا میتونم با سرمایه حدود یک میلیارد تومن به دانمارک مهاجرت کنم ؟؟ ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان مهاجرت از راه های ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … در کشورهای مختلف برای شما وجود دارد که شرایط آن ها متفاوت است. میتوانید برای کشورهایی نظیر اتریش، انگلیس، کانادا، دانمارک و … اقدام کنید. پیشنهاد میکنیم برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. nazila گفته:

  سلام. من فوق لیسانس حقوق هستم و ۳ ساله که وکالت انجام میدم. نمره ۶ آیلتس دارم قصد دارم به دانمارک مهاجرت کنم. آیا برای ادامه وکالت در دانمارک باید مجددا دروس دانشگاهی حقوق رو دانمارک بخونم و مدرک تحصیلی در دانمارک بگیرم؟ آیا برای انجام وکالت مثله ایران باید در آژمون وکالت شرکت کنم و قبول بشم؟ ممنون میشم شرایط ادامه وکالت رو دانمارک برام تشریح کنید… ازونجاییکه این رشته جزو مشاغل مثبت هم هست میخوام ببینم آیا میتونم ازین طریق ویزای کاری بگیرم یا نه باید از ابتدا یه کارفرما پیدا کنم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. به طور معمول اخذ پذیرش در این رشته راحت نیست و برای دریافت پذیرش در مقطع دکتری باید رزومه بسیار قوی ارائه نمایید. افزایش سطح زبان می تواند بسیار به شما کمک نماید. متن مقاله ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت دانمارک) توضیحاتی در خصوص ویزای کار این کشور خدمت شما ارائه می نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
   • nazila گفته:

    سلام. من ۲۸ سالمه. ممنون از پاسختون. اما در مورد شرایط وکالت در دانمارک چیزی نگفتید؟ و فقط گفتید که اخذ پذیرش در این رشته راحت نیست. میشه لطفا بفرمایین که چطور میشه مدرک وکالت در دانمارک رو گرفت؟

    پاسخ
    • mie editor2 گفته:

     با توجه به تفاوت نظام حقوقی ایران و کشور دانمارک شانس اخذ پذیرش از این کشور در این رشته اندک است اما با شرایط شما می توان این امر را مورد بررسی قرار داد. با توجه به شرایط سنی شما نیز امکان تحصیل حقوق از ابتدا در این کشور وجود ندارد. برای اطلاع از راه های ورود به دانمارک میتوانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

     پاسخ
 46. saeid گفته:

  سلام
  من در رشته ای فوق لیسانس دارم که جزو لیست مثبت ۲۰۱۷ است. همچنین دارای مدرک فوق لیسانس در این رشته هستم. دارای تجربه کاری مرتبط به مدت ۸سال هستم. دارای دو مقاله بین المللی هستم و همچنین در حال حاضر ۵۰۰ میلیون پول نقد دارم. همچنین شغل همسر بنده نیز جزو لیست مثبت است و ایشون هم دارای ۲ سال سابقه کاری است. ما مدرک زبان نداریم ولی میتونیم حد اقل نمره ۶ آیلتس رو داشته باشیم. ما قصد داریم به دانمارک مهاجرت کنیم حالا یا به صورت تحصیلی یا شغلی و یا سرمایه گذاری… ممنون میشم راهنماییم کنین که کدوم راه برای ما آسونتره؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط سنی شما نیاز است که مورد بررسی قرار گیرد اما در صورت داشتن شرایط لازم می توانید از روش های مختلف اقدام کنید. در خصوص اخذ ویزای کار کشور دانمارک متن مقاله ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت دانمارک) می تواند شما را راهنمایی نماید. برای بررسی بیشتر در خصوص شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
   • saeid گفته:

    سلام. وقت بخیر.
    من ۳۳ سالمه و همسرم ۲۸ سال.
    میشه بفرمایین که برای دریافت ویزای کار آیا باید ابتدا کارفرما رو قبل از ورود به خالک دانمارک پیدا کنم؟/؟ یا اینکه باید بیام در خاک دانمارک و بعد از طی کردن مراحل فنی و مصاحبه شغلی و کارهای سفارت و بعدش دنبال کارفرما بگردم؟
    آیا میتونم با توجه به اینکه مدرک کشاورزی ندارم آیا میتونم از طریق ایجاد کسب و کار مثلا در حوزه کشاورزی و کاشت صیفی جات و یا قارچ اقدام کنم؟

    پاسخ
 47. زیبا گفته:

  سلام من ۲۹سالمه متأهلم آرایشگرهستم یکی ازبستگانم در دانمارک سالن دارن وچندین سال مشغول به کارهستن امکان مهاجرت برای من هست

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار در کشور دانمارک باید شرایط لازم را اخذ نمایید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری و طی نمودن قوانین مربوط به ویزای کار این کشور می توانید برای این ویزا اقدام نمایید. برای بررسی ویزای کار کشور دانمارک پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. پری گفته:

  سلام
  وقت بخیر و تشکر
  آیا با سرمایه حدود۶۰۰ میلیون میشه برای خانواده ۳ نفره اقامت دانمارک گرفت به گونه ای که ماهانه سودی دریافت کنیم جهت گذران زندگی در یک سال اول که آشنا شیم و کار پییدا کنیم؟
  همسرم ۱۳ سال سابقه کار و فوق دیپلم تاسیسات از دانشگاه علمی کاربردی و من فوق لیسانس مدیریت دانشگاه آزاد ۸ سال سابقه کار . هر دومون حدود ۳۷ ساله هستیم. دختر ۲ ساله .
  ممنون از محبتهاتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در کشور دانمارک باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید هم چنین برای ویزاهای تحصیلی، ثبت شرکت، خرید ملک و … باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد میکنیم برای بررسی رزومه خود و انتخاب بهترین راه متناسب با شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 49. کیانا گفته:

  سلام و احترام فراوان
  بعد از اتمام تحصیلات تکمیلی (فوق لیسانس)در دانمارک شش ماه مجوز جهت کاریابی داده می‌شود ولی با همان تایم کاری دانشجویی چون ویزا دانشجویی است، سوال اینه که چطور میشه این ویزا رو به کار تبدیل کرد آیا باید این شش ماه تمام بشه آیا باید خاک دانمارک را ترک کرد میخواستم بدونم که این تغییر ویزایی به چه صورت است و بعد از اینکه دوسال تحصیل در فوق لیسانس در دانمارک داشته باشی و بعد جذب کار بشی چند سال بعد می‌توان اقامت دائم رو گرفتی لطفا پاسخ بدید باتشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورت یافتن کار در مدت ۶ ماه پس از تحصیل امکان تبدیل این ویزا به ویزای کاری وجود دارد و پس از اخذ ویزای کار در این کشور و تمدید این ویزا در انتها اقامت دائم این کشور را اخذ خواهید نمود. یرای اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 50. پریسا گفته:

  درود و سپاس فراوان خدمت جناب دکتر ملک پور بنده ۳۰ ساله کارشناس ارشد معماری و همسرم ۳۷ ساله کارشناس معدن و کارشناس ارشد زمین شناسی و یک دختر ۵ ساله دارم من خیلی نگران آینده خودمون به خصوص فرزندم هستم مدرک زبان نداریم و فقط ۱۰۰ میلیون پول داریم اما در رشته های خودمون کاملا متخصص هستیم دوست دارم به هر طریقی شده برم اتریش چون من عاشق آرامش وین و مردمان خونگرمش هستم تمام مقالات جنابعالی را مطالعه کردم به نظر خودم بهترین راه برای رسیدن به این هدف تحصیل در مقطع دکتری است چراکه از این طریق زبان را با هزینه کمتر یاد میگیریم و سریعتر میتوانم به هدفم واصل شوم
  از جنابعالی خواهشمندم بنده را در این مسیر راهنمایی فرمایید
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در این مقطع باید نمرات، مدرک زبان، مقالات بین المللی و … مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط مطلوب می توانید برای این مقطع اقدام نمایید. برای بررسی و اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 51. رضا رضوی گفته:

  با سلام
  من مردی ۴۳ ساله ، مجرد و فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر هستم و سابقه ۱۰ سال تدریس در دانشگاه هایی مثل علمی کاربردی و آزاد و پیام نور را به صورت حق التدریسی و بدون بیمه دارم. برنامه نویس هستم و به کارهای تحقیقاتی علاقه مندم.دارای مدرک آیلتس ۶٫۵ هستم و ۲ مقاله در ژورنال های خارجی دارم. می خواستم بدونم که آیا امکان اخذ ویزای کاری را دارم؟ ایا سابقه تدریسم کمکی به اخذ ویرای کاری می کند؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام وعرض احترام. برای اخذ ویزای کار دانمارک باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد می توانید برای این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 52. ميلاد گفته:

  با سلام و احترام خدمت زحمتکشان مجموعهmie
  آقای دکتر ملک پور عزیز بنده و همسرم قصد مهاجرت به دانمارک رو داریم ،همسرم فوق لیسانس زبان انگلیسی هستن و بنده لیسانس معماری ،خودم ١٠سال سابقه کار همراه با بیمه دارم…ولی همسرم متاسفانه سابقه کار ندارند…خواستم ببینم نظرتون راجع به این که از طریق همسرم در خواست ویزای تحصیلی کنیم در مقطع فوق لیسانس در یکی از رشته هایی که به عقیده شما اینده کاری بهتری داره و خودم اونجا بتونم تمام وقت کار کنم حتی غیر مرتبط میتونه شرایط اقامت دائم رو بعد از اتمام تحصیل همسرم فراهم کنه..؟!در ضمن ما بصورت فشرده داریم کلاس زبان انگلیسی خصوصی میریم و سرمایمون حدود ٢۵٠میلیون تومانه….ممنون میشم راهنمایی بفرمایید….

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی شما و همسرتان برای ادامه تحصیل در این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم و اخذ مدرک زبان مناسب می توانید برای تحصیل این کشور اقدام نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمنیه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 53. مازیار گفته:

  با سلام به جناب آقای دکتر ملک پور عزیز و تشکر از پاسخ ها و اطلاعات صوتی که با صدای گرمتان در کانال قرار می دهید ، امیدوارم همیشه و در همه حال موفق و پیروز باشید . من ۳۸ سال سن دارم ، متاهل و دارای یک فرزند ۴٫۵ ساله ،علاقه مند هستم که تحصیلات فرزندم در کشور دانمارک شروع بشه خودم هم ۱۳ سال در شرکت های پتروشیمی در جنوب ایران فعالیت داشته و دارم از طرفی فارغ تحصیل سال ۱۳۸۱ در رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم ولی سابقه کاریم تو زمینه برق و ابزار دقیق بوده و در سال ۱۳۹۵ کارشناسی ارشد برق گرایش کنترل رو شروع کردم که در حال آماده کردن پایان نامه هستم ضمنا همسرم هم مهندس کامپیوتر نرم افزار با سابقه کاری حدود ۷ ساله و از نظر مالی هم شرایط نسبتا خوبی دارم ،به نظر شما بهترین مسیر برای مهاجرت به دانمارک کدام مسیر هست و من با کدام دفتر می توانم در ارتباط باشم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. میتوان از طریق همسرتان در صورت داشتن شرایط سنی مطلوب و سظح زبان مناسب برای ویزاهای تحصیلی این کشور اقدام نمود، همچنین سایر روشها چون ویزاهای کاری، ثبت شرکت، خرید ملک و … در کشورهای مختلف می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما (بخش تماس با ما) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 54. محمد گفته:

  با سلام و احترام خدمت دکتر ملک پور عزیز که همیشه انرژی های مثبت شما شامل حال بنده میشود. ارادت بسیار خاصی نسبت به شما دارم و یکی از بهترین آدم هایی هستید که در طول عمرم میشناسم و همیشه از طریق کانال تلگرام ویس های شما را با دقت گوش میدهم. بنده در مقطع کارشناسی در رشته ی مهندسی پزشکی در گرایش بیومتریال در دانشگاه آزاد هستم که در حال گذراندن ترم اخر با معدل کل ۱۷٫۸۳ می باشم. و همچنین در حال گذراندن دوره ی آیلتس، و درحال کار کردن رو مقاله ی ISI میباشم. از زمانی که با کانال شما اشنا شده ام، تمامی مدارک مورد نیازی که فرمودید را دارم تهیه میکنم و دارای سرمایه ۸۰ میلیون تومان می باشم. هدفم تحصیل در مقطع دکترا در خارج از کشور میباشد. متاسفانه در آینده ی این رشته در اروپا مقداری شک و تردید دارم با اینکه بسیار شنیده ام که آینده ی بسیار خوبی دارد. بنده سایت های دانشگاهی زیادی را گشته ام اما هر دانشگاهی این رشته را ارائه نمیدهد. از شما استاد محترم تقاضا میکنم از آینده ی این رشته در دانمارک، هلند و کانادا توضیحاتی بفرمایید. امیدوارم یک روز برای انجام کارهای ویزا به دفتر شما مراجعه کنم. ارادتمند شما، محمد.

  پاسخ
 55. کوروش گفته:

  سلام
  من یک جانباز جنگ از مردم عادی (نظامی نیستم) هستم و قرار است با ویزای تحصیلی همسرم به دانمارک مهاجرت کنیم آیا این شرایط من امتیازی محسوب می‌شود یا مشکلی ایجاد می‌کند و یااصلا اهمیتی ندارد ممنون میشم پاسخ بدید باتشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای همسرتان مزیت یا منعی نخواهد داشت و امکان ادامه تحصیل برای ایشان وجود دارد. برای بررسی و اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 56. سیدمهدی سیدمحمدی گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور.
  میخواستم ببینم مدارک معادل دانشگاهی که با اصل مدارک دانشگاهی تفاوت دارد در کشور دانمارک یا کشور های دیگر اتحادیه اروپا قابل قبول هستند.
  یعنی میشه با این مدارک درخواست ویزای کار بدیم.
  ممنونم اگر راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار به پیشنهاد شغلی و حضور در این کشور نیاز است. به طور معمول برای اخذ ویزای کار اصل مدرک مورد تایید می باشد. برای اطلاع از راه های ورود متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 57. هاجر گفته:

  سلام
  من در حال اقدام برای کسب ویزای تحصیلی دانمارک از طریق موسسه شما هستم اگر من موفق به کسب این مهم شوم باتوجه به اینکه دارای دو فرزند ۴و۷ ساله هستم آیا دختر ۷ ساله در مدرسه با مشکل زبان روبرو نمی‌شود و درکل میخوام بدونم برای مهاجران تحصیلی متاهل به دانمارک دولت این کشور چه مزایایی قائل می‌شود؟ سوال بعدی اینکه پولی رو که من بعنوان خرج تحصیل و زندگی بصورت تکی به این کشور بیارم مثلا ۲۵۰۰۰یورو شامل مالیات میشه؟ مشکلی نداره؟ وکلا دانشجویان باید مالیات بدهند و چقدر؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در این کشور نیاز به پرداخت مالیات نمی باشد و در صورت اقدام، فرزندان شما می توانند در مدارس این کشور به تحصیل بپردازند. برای اخذ اطلاعات تکمیلی پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 58. شهروز گفته:

  باسلام خدمت آقای دکتر وتمام همکاران موسسه mie
  من اطلاع دارم که با ویزای تحصیلی دانمارک اجازه همراهی فرزندان و همسر با اجازه کار فول تایم داده می‌شود، از طرفی هم مطلع هستم که همراهان فرد دانشجو نمی توانند بطور مستقل برای اقامت دانمارک در زمان تحصیل دانشجو اقدام نمایند، حال این سوال مطرح است که امکان دارد اگر همسر من ویزای تحصیلی دانمارک را بگیرد و من نیز با توجه به تخصص خودم طی مثلا یکسال( زمان مورد نیاز برای یادگیری زبان دانمارکی)جذب کار شوم با توجه به نیروی متخصص مورد نیاز دانمارک؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. می توانید در زمان تحصیل همسر خود در زمینه مرتبط با رشته خود مشغول به کار شوید. این کاریابی به تخصص و مهارت شما وابسته است. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 59. فرنوش گفته:

  با سلام خدمت شما و گروه محترم mie
  من ۲۳ساله و مدرک مهندسی برق کنترل دارم و ایلتس ۶.
  میخواستم بدونم چه طریقی برای مهاجرت به دانمارک برای من مناسب هست؟ تحصیل یا کار یا طرق دیگر.
  هم چنین ، ویزای همراه هم میتوان گرفت برای همسر؟

  متشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزاهای کاری به حضور در این کشور نیاز است. شرایط شما برای ویزاهای تحصیلی مناسب تر می باشد. بهتر است از ابتدا برای همراه اقدام نکنید اما پس از مدتی می توانید برای همراه خود درخواست دهید. در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 60. محسن گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده داروساز هستم ۳۵ سال ،متاهل و یک فرزند دارم ،
  آیا امکان مهاجرت به دانمارک با شرایط من وجود داره ،ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله می توانید از روشهای تحصیلی، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و … در کشورهایی نظیر دانمارک، اتریش و … اقدام نمایید. برای بررسی شرایط دقیق و رزومه شما پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 61. Sara گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب ملک پور عزیز و همکاران گرامی،
  سارا هستم ۳۲ ساله و متاهل از تهران
  با مدرک کارشناس ارشد تصویرسازی،از دانشگاه هنر تهران و با معدل ۱۸ در سال ۹۲ فارغ اتحصیل شدم.
  در واقع از آن زمان مشغول به کار به صورت پروژه ای شدم.
  تا ماه مارچ در تلاش برای ثبت ۲ مقاله ISI و اخذ مدرک آیلتس هستم،
  در حال حاضر هم در دانشگاه مشغول تدریس به صورت پاره وقت هستم
  برای تحصیل در مقطع دکترا برای دانمارک اطلاعاتی می خواستم.
  البته با دانشگاه کوپنهاگ در تماس هستم و فقط به اینجانب اپلای کردن را پیشنهاد نمودند.
  ممنون میشم در این زمینه راهنمایی فرمایید که آیا برای دانمارک نمیشه با اساتید مکاتبه کرد؟
  آیا رزومه مناسبی برای ادامه تحصیل در این کشور فوق العاده را دارم ؟

  پیشاپیش از تمامی زحمات شما سپاسگزارم.

  سپاس فراوان

  سارا منادی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای ادامه تحصیل در رشته های هنر به طور معمول به طی نمودن آزمون ورودی نیاز است. توصیه میکنیم سطح زبان خود را افزایش دهید و حتما با اساتید ارتباط بگیرید. در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین نیز تماس بگیرید و اطلاعات کسب کنید. سپس از صبوری شما

   پاسخ
 62. رضا نيك فرجام گفته:

  به نام پروردگار
  با سلام و ارادت خدمت استاد گرامی جناب آقای دکتر ملکپور و تیم زحمتکشتان

  فاصله بین روز ولنتاین و روز سپندارمذگان(روز عشق ما ایرانی ها) ۴ روز است ! در این ۴روز ۴ آرزو دارم برای شما و تیمتان دارم:
  ١-تنتون سلامت
  ٢-دلتون شاد
  ٣- زندگیتون پر از برکت
  ۴- راهتون مستدام
  خواستم انرژی مثبتی که شما عزیزان هر روز برای ما میفرستید را بتونم جبران کنم!
  شما ها کار مقدسی انجام میدید ! خدا ازتون راضی هست چون بندگانش راضی از شما!
  همراه شما نیک فرجام

  پاسخ
 63. ایمان گفته:

  سلامی به گرمی روز ولنتاین به استاد عزیزم آقای دکتر ملک پور در این روز عزیز باید بگم عشق من به مجموعه شما بسیار بسیار بیشتر هم خواهد شد در این روز من کسی ندارم که براش کادو بخرم ولی این جملات زیبا رو به عنوان هدیه از من در روز ولنتاین قبول کنین هر چند که ذره ای از زحمات بی نهایت شما رو نمیتونم جبران کنم…من سال پیش در خبرها خوندم دانمارک شادترین کشور جهان است همین امر باعث شد تا برم در موردش یکم تحقیق و سرچ انجام بدم و به نکات جالبی رسیدم دیدم این کشور به شکل عجیبی در بخش های دیگر هم رتبه اول تا پنجم رو جهان داره مثلا در بخش حمل و نقل.در بخش امور تحصیل و دانشگاه.در بخش تمیزی و امور شهرداری و راهداری.در بخش امور اقتصادی و کاری.و…خیلی از بخش های دیگه که تمام اینها ختم میشه به زندگی راحت و بسیار بسیار با کیفیت در این کشور کوچک و دوست داشتنی. من واقعا خوشم اومد از این کشور و عاشق فرهنگ مردمانش شدم مخصوصا عاشق اون شیرینی دانمارکی های معروفش که هنوز که هنوزه خوشمزه ترین شیرینی دنیاس.این کشور هر ساله عاشقان زیادی رو سمت خودش میکشونه و از نظر جذب توریست فوق العاده است.من همیشه یکی از آرزوهام این بوده که یه بار قبل مرگم در شادترین کشور جهان زندگی کنم و با مردمان شاد و نازنین اونجا دیدار و گفتگو داشته باشم حیف که تا الان قسمت نشده و گرنه کار کردن در دانمارک بسیار بسیار لذت بخش هستش.
  استیو جابز یه جمله خیلی معروف داره که من خیلی دوستش دارم اونم اینه که:اگر صبح از رختخواب بلند شدی و هیچ برنامه ای برای انجام دادن در اون روز نداشتی همون بهتر که برگردی دوباره به رختخوابت بگیری بخوابی.
  رویا و هدف من همیشه دانمارک بوده هر روز به عشق این کشور از خواب بلند میشم وبا قانون شکرگذاری از خداوند روزم رو شروع میکنم و میگم من هرو روز از هر جهت به دانمارک نزدیکتر میشوم و واقعا ممنونم از خداوند که منو با گروه دکتر ملک پور آشنا کرد شما بهترین انسان در راه مهاجرت برای شخص بنده بودین و صداقت شما برای من همیشه قابل تحسین بوده.
  هدف+پشتکار+تلاش+صبر+صبر+صبر+صبر+صبر=نتیجه.نتیجه ای که باید بهایش رو بپردازی.حالا هرچی هدفت بزرگتر باشه بهایی که باید براش بپردازی هم باید بزرگ باشه.
  مرسی از نگاه های پر مهرتون و مرسی از حسن توجهتون.دوستتون دارم.همیشه سالم و ثروتمند باشین.

  پاسخ
 64. سپیده گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر ملک پور
  من و همسرم ۴۰ ساله هستیم و دارای یک دختر ۴ ساله. من دارای مدرک لیسانس مدیریت روابط عمومی با ۱۵ سال سابقه کار و همچنین همسرم دارای مدرک فوق دیپلم ساختمان از دانشگاه آزاد و ۱۵ سال سابقه کار در همین زمینه.
  تمکن مالی ما در حد ۱۵۰ میلیون تومان هست.
  آیا راهی برای مهاجرت به دانمارک برای ما وجود دارد؟
  با توجه به مقاله بسیار خوب و قوی که مطالعه کردم از طریق ویزای کار برای خودم یا همسرم و یا بدلیل گپ تحصیلی که بنده دارم برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس می توان جهت مهاجرت اقدام کرد؟
  باسپاس فراوان از زحمات شما بزرگوار

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار کشور دانمارک باید در این کشور حضور داشته باشید. راه های ورود به کشورهای مختلف همچون دانمارک، اتریش و .. از جمله روشهای تحصیلی، سرمایه گذاری، ثبت شرکت و…. وجود دارد. برای بررسی شرایط هر یک پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 65. سهند کمیلی گفته:

  سلام ۲۴سالمه مهندسی کامپیوتر شصت میلیون پول دارم انگلیسیهم ایلتس شش کدام کشور واسه من بهتره

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. مهجرت تحصیلی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای بررسی شرایط و کشورهای مناسب پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 66. سهند کمیلی گفته:

  سلام و خسته نباشید جناب ملکپور بنده ۲۴سالمه مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد دارم سطح زبان ایلتس۶ و زبانی المانی هم متوسط سطح مالیمم متوسط(حدودا ۶۰میلیون) میخواستم ببینم با این شرایط من کدام ویزا و کدام کشور بهتره با عرض تشکر?

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. می توان برای اخذ ویزاهای تحصیلی کشورهای مختلف اقدام کرد اما با توجه به میزان سرمایه شما بسیاری از کشورها از این لیست حذف می گردد. برای بررسی این کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 67. علی جهانی گفته:

  سلام من آقایی ۳۲ ساله هستم. کارشناس ارشد پرستاری از دانشگاه سراسری هستم . بنیه مالی در حدود ۷۰ میلیون دارم. متاهل و دارای یک فرزند میباشم . لطفا از جهت مهاجرت کاری ازطریق پرستاری در سوئد یا نروژ یا دانمارک راهنمایی بفرمائید. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در این کشورها باید در آن حضور داشته باشید. برای بررسی راه های ورود به این کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 68. هادی رستاخیز گفته:

  سلام
  جناب ملک پور عزیز چندوقت پیش افتخاراینو داشتم که باشما صبحت کردم ولذت بردم.وشما فرمودید که تا دوهفته آینده خبر خوبی داریم برای مکانیک وباطریسازو…وجهت یادآوردی بگم یه ماه تاچهل روز گذشته ومن هروز پیگیر کانال تلگرام واینستاگرام هستم ولی متاسفانه خبری دراین مورد شما نگفتید
  سپاس بیکران از لطف شما.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. می توانید از روشهای مختلف به کشور دانمارک وارد شده و با تمدید ویزای خود اقامت این کشور را دریافت نمایید. برای بررسی شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 69. پوریا گفته:

  با سلام
  من مهندس عمران و دارای پروانه نظام مهندسی در ایران و ۳۵ ساله و دارای همسر و یک فرزند ۲ ساله هستم.خواهر من ۱۴ سال است که در دانمارک زندگی میکند و در آنجا تحصیل کرده و ازدواج نموده(با یک شخص دانمارکی) و صاحب ۲ فرزند می باشدو در یک شرکت کامپیوتری معروف با درآمد خوب و پست خوب مشغول به کار است.و یکی از دوستان خانوادگی ما نیز آرشیتکت می باشد و در دانمارک زندگی می کند.خواستم راهنمایی کنید آیا می توان با توجه به شرایط بنده از طریق ثبت یک شرکت مشاور یا مجری(در امور بازسازی و طراحی داخلی ساختمان) با مسئولیت محدود به دانمارک مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اقدام برای ویزاهای تحصیلی یا ثبت شرکت و … برای شما وجود دارد. شرایط و میزان سرمایه شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. برای این امر با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 70. عارف گفته:

  سلام
  من دانشجو ترم هشت دانشگاه باهنرم . با معدل ۱۵ و زبان ایلتس ۶٫۵ و میخوام برای ادامه تحصیل به کشور دانمارک برم
  ایا امکان پذیرش من تو دانمارک وجود داره؟
  از لحاظ مالی متوسط ( فقط میتونم پول اولیه ترم رو جور کنم)
  امکان بورس شدن چی؟
  ایا با کار دانشجویی خرج زندگی روزمره تو دانمارک در میاد؟
  ضمنا سربازی هم نرفتم
  تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی و رشته تحصیلی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. امکان اخذ پذیرش از کشور دانمارک وجود دارد و برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (نمرات و معدل، سطح زبان، مقالات بین المللی و …) قوی باشد. با کار پاره وقت در این کشور تنها می توانید بخشی از هزینه های خود را تامین کنید و باقی هزینه ها بر عهده شما خواهد بود. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از تحصیل در کشورهای کم هزینه تر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 71. عباس برناک گفته:

  باسلام بنده دارای مدرک کارشناسی آموزش وروانشناسی کودکان استثنایی هستم ،آموزگار هستم با ۱۳سال سابقه درزمینه کودکان استثنایی متاهل ودارای دو فرزند کوتاهترین راه برای مهاجرت به فنلاند با کمترین هزینه به چه صورت است لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 72. mie editor2 گفته:

  با سلام . با توجه به شرایط شما بهتر است پس از خدمت سربازی پروسه خود را آغاز نمایید. برای اطلاع از راه های مهاجرت به کشورهای نامبرده می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 73. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض تقدیر از راهنمایی هاتون،بنده دارای مدرک ارشد معماری از دانشگاه آزاد هستم،همسر بنده هم دارای مدرک کارشناسی در رشته صنایع غذایی هستند.بنده حدود ۲۵ ماه سابقه کار در یکی از برندهایی خودرویی کشور رو دارم و سابقه بیمه ای بنده هم در همین حد است.سوال بنده اینجاست با توجه به اینکه مدت ۱ سال از ادامه خدمت بنده مونده به نظر شما بنده باید از الان برای گرفتن ویزا اقدام کنم یا این موضوع رو باید پس از اتمام خدمت صورت بدم.لازم به ذکر است در حال حاضر ۲۶ ساله هستم و علاقه بنده جهت مهاجرت به کشورهای حوزه اسکاندیناوی نظیر ایسلند فنلاند نروژ و یا دانمارک است.ممنون از زحمات و صداقت شما در پاسخگویی ها

  پاسخ
 74. mie editor2 گفته:

  سرمایه گذاری در هر کشور شرایط خاص خود را داراست و میزان مبلغ سرمایه گذاری در هر کشور متفاوت است. پیشنهاد می شود برای اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در کشورهای مختلف یا راه های متناسب با شرایط شما برای مهاجرت با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 75. mie editor2 گفته:

  با سلام من وکیل دادگستری با مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد تهران شمال با حدود ۱۱ سال سابقه کاری ، دارایی مالی معادل ۱۱۰۰۰۰ دلار، دارای دو مدارک فنی و حرفه ای کشاورزی و مدرک اریش و پیرایش فنی و حرفه ای ۳۸ ساله مجرد و خانم هستم قصد مهاجرت به کشوری که بتوانم کار کنم و ارامش نسبی داشته باشم هستم در خصوص دانمارک با عنایت به شناخته شدن جزء شادترین کشورها مطالب شما را مطالعه کردم اما اطلاعات دیگری در خصوص این کشور ندارم ایا برای بنده امکان ایجاد بنگاه اقتصادی مستقل مثل داشتن گلخانه پروش گیاهان وجود دارد و ایا سرمایه جوابگو خواهد بود؟ شماره تماسهای که گذاشتید امکان تماس نبود در صورت امکان روی ایمیل به من جواب بدید با تشکر

  پاسخ
 76. mie editor2 گفته:

  یادگیری و سطح زبان بسته به روش مهاجرت شما متفاوت است اما به طور معمول برای سهولت در ارتباط گیری و زندگی راحت در یک کشور یادگیری زبان آن کشور می تواند بسیار به فرد کمک نماید.برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 77. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملک پور . سوالی که از خدمتتون داشتم اینه که برای هرکشوری که قصد مهاجرت دارم حتما باید زبان اون کشور رو یاد بگیرم یا باید برم مدرک معتبر آموزش زبان اون کشور رو به دست بیارم ؟ به طور مثال اگر بخوام به یکی از کشورهای اسکاندیناوی برم حتما باید زبان اونجا رو یاد بگیرم یا مدرک بگیرم ؟ زبان انگلیسی کاربردی در کشورهای غیر انگلیسی ندارد ؟ با تشکر فراوان از زحمات شما و همکارانتان

  پاسخ
 78. مجید ابراهیمی گفته:

  سلام من کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دارم با ده سال سابقه کار در بانک . همسرم دارای فوق دیپلم بهیاری ولیسانس اموزش زبان انگلیسی با ۱۵ سال سابقه کار در میراث فرهنگی. با سن ۳۷ و ۳۵ سال . با یک فرزند ۲.۵ ساله .خواهشمندم راهنمایی بفرمائید امکانش هست برای اقامت از راه تحصیلی یا تخصص و کار وارد دانمارک شویم . باشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شرایط شما دقیقا باید بررسی گردد زیرا راه های بسیار زیادی برای ورود به کشور دانمارک وجود دارد . میتوانید جهت بررسی شرایط خود با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم و بهترین راه را به شما پیشنهاد نماییم .

   پاسخ
 79. عباس گفته:

  باسلام
  بنده ۴۹ساله ، لیسانس حسابداری و ۲۵سال سابقه کارمالی ودارای دوفرزنددختر ۱۴و۲۰ساله می باشم .میزان آشنایی بازبان انگلیس متوسط روبه پایین .
  همسرم ۴۴ساله وفوق لیسانس ودارای ۱۴سال سابقه کار می باشد .میزان آشنایی بازبان انگلیس درحد متوسط روبه بالا می باشد
  به نظرشما بهترین و سریعترین راه ممکن برای مهاجرت به یکی از کشورهای دانمارک ویا اتریش برای ماچیست ؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام راه های زیادی برای مهاجرت به کشور دانمارک و اتریش وجود دارد . باید دید که کدام یک برای شما بهتر است تا از آن اقدام کرد . ممکن است بتوان برای فرزندان شما پذیرش تحصیلی دریافت کرد و آن طریق فرزندان شما را وارد کشور کرد . بهتر است جهت بررسی شرایط خود و خانواده گرامیتان با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 80. محمد گفته:

  سلام من ۵۲ سال دارم و همسر و دو دختر زیر هجده سال در صورت امکان تقاضا مهاجرت به دانمارک را دارم در ضمن تعمیرکار پمپهای هیدرولیک هستم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه های مهاجرت به دانمارک بسیار گوناگون است . باید شرایط خود را کاملا ذکر نمایید تا بتوانیم راهنمایی های بیشتر به شما ارائه دهیم.لطفا شرایط خود را در همین قسمت ذکر نمایید یا با دفتر مرکزی Mie اتریش تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 81. اسکندر گفته:

  سلام من ۴۳سال دارم دارای سه فرزند چقدر سرمایه لازم دارم که بتوانم اقامت دانمارک را بگیرم ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام بهتر است این مورد را در نظر داشته باشید که راه های زیادی برای مهاجرت به دانمارک وجود دارد و باید از تمامی این راه ها مطلع باشید و سپس اقدام نمایید . پیشنهاد میگردد با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 82. mohammad گفته:

  با سلام
  من مدرک کارشناسی حسابداری و مدرک آموزش دوره های حسابداری و ۵ سال هم تجربه کاری در شرکت خصوصی به عنوان حسابدار دارم و مدرک آیلتس هم تا چند ماه دیگه می گیرم می خواستم بدونم می تونم برای ویزای کار در دانمارک اقدام کنم؟ ممنون میشم جواب بدین یا ایمیل کنید.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط دریافت ویزای کار کشور دانمارک دارای پیچیدگی و قوانین خاصی است که باید قبل از هر اقدامی از آنها مطلع باشید . شما میتوانید شرایط کامل خود را از جمله سن خود و … را در همین قسمت ذکر نمایید یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 83. فرشید گفته:

  با عرض سلام من وهمسرم ۴۱ سال سن به همراه حدود۱۷ سال سابقه کاری خاص وارزشمند داریم ودر حال حاضر در حال خواندن زبان میباشیم ودارای دو فرزند ۴ و۱۳ ساله هستیم ایاامکان اخذ ویزای کار دانمارک به همراه کارفرمای مربوطه وجوددارد

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 84. Vahid گفته:

  سلام اگر امکان پاسخ گویی از همین جا باشه ممنون میشم
  من مخام فوق لیسانس رو ایران بگیرم وتا گرفتن فوق مدرک زبان هم جورکنم
  رشته منم روانشناسی هست. بقیه گام ها رو باید چکار کنم …..ممنونم

  وحید

  پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به شبنم.
   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 85. نوشین گفته:

  سلام من در ایران دندانپزشک هستم امکان ویزای تحصیل تخصص و یا ویزای کار در دانمارک را دارم ؟

  پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 86. Vahid گفته:

  سلام من در دانشگاه تربیت معلم لیسانس گرفتم أیا میتونم برا تحصیلات عالی یا از طریق کاری انهم شغل معلمی اقدام کنم ( به کشور دانمارک)
  نمدونم از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • مشاور ارشد حقوقی گفته:

    از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
    ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
    https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
    ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
    https://goo.gl/YSG82A
    ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

    باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

    پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شما یا باید از اروپا باشید که بتوانید در دانمارک کار نمایید یا یکی از این شرایط را داشته باشید :
   ۱-اگر شما در لیست مثبت(لیستی که در آن شغل ها نیرو کم دارند) دانمارک باشید و به شما پیشنهاد شغلی بدن شما میتوانید بدون تایید اداره ی کار مشغول به کار شوید . نکته این است که شما حتما باید پیشنهاد شغلی داشته باشید شغل ها آن هم در مدیریت و پرستاری و … است . اگر شما در آن رشته های مدرک داشته باشید …
   ادامه پاسخ شما در فایل صوتی توسط مدیریت مجموعه ضبط شده است برای دریافت ادامه ی پاسخ به https://goo.gl/s5BYmc مراجعه نمایید

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   ذو شرط اساسی برای اقامت کاری دانمارک نیاز است
   یکی از آنها داشتن پیشنهاد شغلی از دانمارک است و اگر شما پاسپورت دانمارکی داشته باشید میتوانید در دانمارک شروع به جست و جوی کار نمایید
   این خلاصه ی مطالب است و برای مطالعه بیشتر لطفا به وب سایت مراجعه نمایید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 4