مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و بررسی شرایط آن

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری، راه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور انگلستان، امکان اخذ پاسپورت از طریق مهاجرت به انگلستان از روش سرمایه گذاری در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. روش های مختلف سرمایه گذاری در انگلستان کدام است؟ حداقل میزان سرمایه گذاری در انگلستان به چه میزان است؟ پس از گذشت چند سال از سرمایه گذاری می توان موفق به اخذ اقامت دائم و تابعیت انگلستان شد؟ در این مقاله به این سوال و دیگر سوالات شما در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری پاسخ داده می شود. می توانید برای کسب پاسخ سوالاتتان با مشاورین مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تلفنی رایگان موسسه بهره مند شوید. در این تماس تلفنی شرایط شما به طور کامل بررسی می گردد و تمامی روش های سرمایه گذاری موجود در انگلستان برای شما شرح داده می شود.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 3 1 مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی آن

در مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از فاکتورهایی که مود توجه فرد قرار می گیرد ایمن بودن سرمایه ورودی سرمایه گذار است. به علاوه بالا بودن شانس سود ده بودن روش سرمایه گذاری مورد نظر از معیارهای دیگری است که فرد مورد توجه قرار می دهد. مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری نیز از همین قاعده پیروی می کند. همچنین معیارهای دیگری چون شرایط آب و هوایی، امنیت و شرایط تحصیلی و هزینه های زندگی نیز مورد توجه فرد قرار می گیرد که در ادامه در این مورد توضیح داده خواهد شد. کشور انگلستان کشوری است که از لحاظ جغرافیایی از سمت شمال با اسکاتلند و از بخش غربی با ولز هم مرز می باشد. همچنین در همسایگی دریاهای ایرلند، سلتی و دریای شمال قرار دارد. کشور انگلستان کشوری است که شامل جزیره های کوچک و بزرگ از جمله جزیره وایت و جزیره من می باشد. پایتخت این کشور لندن است. آب و هوای کشور انگلستان معتدل می باشد و درجه هوا در این کشور در زمستان از 0 درجه سرد تر و در تابستان از 32 درجه گرم تر نمی شود.

پاسپورت انگلستان 3 مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

در این ویدئو خواهید آموخت:

معرفی اجمالی انواع روش های سرمایه گذاری در انگلستان.

چرایی لزوم استفاده از مطالب به روز در زمینه مهاجرت.

شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری 50 هزار پوندی

بررسی قوانین جدید در اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری 200 هزار پوندی.

فایل صوتی این ویدئو

audio مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

video مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و قوانین اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت در انگلستان از طریق سرمایه گذاری در کشور انگلستان یکی از راه هایی است که از طریق آن می توان اقامت دائم و سپس تابعیت این کشور را کسب کرد. سرمایه گذاری در کشور انگلستان از راه های متفاوتی چون خرید اوراق قرضه دولتی، خرید ملک، ثبت شرکت و غیره صورت می گیرد. برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان متقاضیان باید به نکاتی مهم که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد توجه ویژه نمایند. در سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت یا کارآفرینی فرد متقاضی باید به مدت 5 سال تجارت و بیزینس خود را فعال نگه داشته و مرتب مالیات های خود را بپردازد تا جزو واجدین شرایط برای اخذ اقامت دائم انگلستان محسوب شود. همچنین برای پروسه اخذ تابعیت کشور انگلستان که بعد از 6 سال از اقامت دائم در انگلستان انجام می شود باید شرایط و قوانین دیگری نیز فراهم شود که از این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تسلط کامل به زبان انگلیسی
 • عدم داشتن جرم کیفری
 • پایبندی و تبعیت از قوانین انگلستان
 • همچنین فرد باید ثابت کند در مدتی که در انگلستان بوده توانسته در جامعه این کشور ادغام شود.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای سرمایه گذاری

یکی از فاکتورهای بسیار مهم و اساسی در مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری استانداردهای سرمایه گذاری آن کشور شامل امنیت سرمایه گذاری و بحث مصادره اموال است. خوشبختانه انگلستان کشوری است که به دلیل نظام قضایی قوی ای که دارد فرد سرمایه گذار از این بابت خیالش راحت است. نظام قضایی انگلستان شرایط یکسانی را برای سرمایه گذاران خارجی و داخلی برقرار می نماید و این امر نکته بسیار مناسبی در برابر کشورهای است که رفتار متفاوتی با مهاجران دارند. لذا کشور انگلستان از نظر از دست دادن اموال دارای ریسک نمی باشد و فرد دارای امنیت سرمایه گذاری است. برای توضیح بیشتر و روشن شدن این قضیه در نمودار زیر نرخ مصادره اموال در 4 سال گذشته را نشان داده ایم. بر اساس این شاخص کشورها در 7 دسته قرار می گیرند که کشور های دسته 1 جزء امن ترین کشور ها از لحاظ احتمال مصادره اموال و برخورد تبعیض آمیز با مهاجرین می باشند.

مصادره اموال انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

فاکتورهای بسیاری در موفقیت فرد سرمایه گذار در مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری تاثیر دارد. در ادامه به توضیح و بررسی برخی از این معیار ها برای سرمایه گذاری می پردازیم.

 • GPD - تولید ناخالص داخلی

  Gross Domestic Product یا تولید ناخالص داخلی فاکتوری است که نشان دهنده رشد اقتصادی یک کشور می باشد. این فاکتور اهمیت بسیاری در موفقیت و یا عدم موفقیت یک سرمایه گذار خارجی دارد. به طور کلی برای کشورهایی که دارای شرایط اقتصادی خوبی هستند، نرخ تولید ناخالص داخلی آن ها بالاتر از 35 هزار به ازای یک نفر می باشد. در سال های اخیر نرخ تولید ناخالص داخلی کشور انگلستان نرخ افزایشی داشته است.

  مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 1 مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 • نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها

  از جمله دیگر موارد مهمی که فردب اید به آن توجه کند میزان مالیات در کشور مورد نظر برای سرمایه گذاری است. مالیات بر درآمد شرکت ها، مالیاتی است که بر سود حاصل از شرکت یا بیزینس اعمال می شود. نمودار زیر میزان مالیات در دهه اخیر را در کشور انگلستان نشان می دهد.

  مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2 مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و ویزای Start-up

کشور انگلستان در سالیان اخیر توانسته است با جذب سرمایه گذاران به این کشور و قرار دادن سرمایه آن ها در طرح های صنعتی کمک بزرگی به توسعه اقتصاد خود بکند. اقتصاد این کشور یکی از لیبرال ترین اقتصادها در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا به شمار می رود. همچنین طبق آمار های منتشر شده توسط بانک تجارت جهانی، انگلستان توانست در سال 2018 جزو هفت کشور اول دنیا از لحاظ بانک های بین المللی قرار بگیرد. انگلستان توانسته است با اقداماتی که باعث تسریع کار سرمایه گذاران بین المللی می شود جزو یکی از گزینه های برجسته ای باشد که سرمایه گذاران از سراسر جهان آن را بر می گزینند. مثلا شروع کسب و کار و راه اندازی یک تجارت در انگلستان به طور میانگین نیاز به 13 روز زمان دارد اما در دیگر کشورهای اروپایی این میانگین حدود 32 روز می باشد.

یکی از این روش ها برای ثبت شرکت و اقامت در انگلستان اخذ ویزای استارت آپ (Start-up) می باشد. دولت انگلستان برای جذب ایده های جدید این ویزا را ارائه داده است که نیازی به داشتن سرمایه زیادی ندارد. اخذ ویزای استارت آپ مناسب کسانی است که خارج از محدوده سوئیس و اتحادیه اروپا زندگی می کنند و قصد شروع تجارت در انگلستان را دارند، اما سرمایه مورد نیاز را ندارند. برای اخذ این ویزا متقاضی باید ایده و طرح خود را در قالب بیزینس پلن به مقامات مربوطه ارائه دهد و در آن هدف و بودجه بندی پیشنهادی خود را بنویسید. در صورت قبولی طرح وی متقاضی می تواند برای اخذ این ویزا و همچنین اخذ ویزای همراه برای خانواده اش درخواست دهد. طرح تجاری شما باید توسط یک مرکز آموزش عالی یا مرکز تجاری که سابقه حمایت از کارآفرینان را داشته است، مورد تایید قرار گیرد؛ لیست این مراکز توسط دولت انگلستان ارائه شده است.

 دقت داشته باشید که این ویزا تنها مناسب شروع کسب و کاری جدید و نوآورانه است و نمی توان با آن در شرکتی که از قبل وجود داشته مشغول به کار شد. بنابراین باید طرحی جدید و خلاقانه ارائه دهید و نشان دهید که پتانسیل رشد وجود دارد. برای این نوع ویزا فرد باید به زبان انگلیسی در سطح B2 تسلط داشته باشد و اسنادی ارائه دهد که در 90 روز متوالی حداقل 945 پوند در حساب بانکی خود داشته است.

ویزای استارت آپ (Start-up) به مدت 2 سال معتبر است و قابلیت تمدید ندارد. افراد می توانند در کنار بیزنس خود در مشاغل دیگر نیز مشغول به کار شوند و درآمد داشته باشند. برای اینکه بتوانید اقامت خود را تمدید کنید باید ویزای خود را به نوع Innovator تغییر دهید. برای ویزای Innovator افراد باید مبلغ 50،000 پوند سرمایه گذاری کنند، اما در این حالت که فرد بیزنس خود را برپا کرده است نیازی به این سرمایه نیز نمی باشد.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و ویزای Innovator

یکی از انواع راه ها برای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری، ویزای Innovator می باشد که در این قسمت از مقاله به آن خواهیم پرداخت. این نوع ویزا مناسب کسانی است که خارج از منطقه اتحادیه اروپا و سوئیس هستند و قصد شروع یک تجارت را در انگلستان دارند. برای راه اندازی تجارت در انگلستان باید حداقل مبلغ 50،000 پوند سرمایه گذاری شود. برای اخذ این ویزا فرد متقاضی ابتدا باید ایده خود را به مقامات مربوطه ارائه کند و بعد در صورت تائید طرح تجاری او توسط نهاد مربوطه، برای دیگر کارهای ثبت و یا اخذ ویزای همراه برای خانواده اش درخواست دهد.

یکی از نکاتی که برای اخذ این ویزا باید به آن توجه کرد این است که شما باید ثابت کنید ایده شما برای شروع تجارت جدید است و نمونه آن در بازار وجود ندارد و همچنین ایده شما پتانسیل رشد در بازار را دارد. دقت داشته باشید که این امکان وجود ندارد که بتوانید با این ویزا به شرکتی که در حال تجارت است بپیوندید یا در آن سرمایه گذاری کنید. سریع ترین مدت زمان برای درخواست اخذ ویزا حدود 3 ماه قبل از اقدام به اپلای و سفر می باشد.

این ویزا با اعتبار 3 ساله صادر می شود که پس از پایان اعتبار می توان مجددا برای 3 سال دیگر تمدید کرد و محدودیتی در تعداد دفعات تمدید ویزا وجود ندارد. البته پس از 3 سال زندگی در انگلستان می توان اقامت دائم این کشور را نیز کسب نبود. دارنده این نوع ویزا نمی تواند در مشاغل دیگر مشغول به کار شود و تنها در بیزنس خود می تواند تحت عنوان مدیر یا خود اشتغالی مشغول به کار باشد.

ویزای تحصیلی انگلستان 2 مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در انگلستان

یکی دیگر از راه های مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری، خرید اوراق قرضه دولتی این کشور است. این برنامه توسط دولت کشور انگلستان برای کسانی تهیه شده که خارج از محدوده کشورهای اتحادیه اروپا و کشور سوئیس هستند و هدف دولت کشور انگلیس از اعطا کردن ویزا به افرادی که قصد سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در انگلستان را دارند این است که از این طریق بتواند سرمایه گذاران را به این کشور جذب نماید و با سرمایه آن ها به توسعه اقتصاد خود بپردازد. مبلغ این نوع سرمایه گذاری 2 میلیون پوند می باشد که برای سرمایه گذاری از این طریق فرد می بایست با ویزای 3 ساله وارد خاک کشور انگلستان شود و اگر قوانین و شرایط این نوع سرمایه گذاری را به شکل صحیح رعایت کند ویزای فرد به مدت 2 سال دیگر تمدید می گردد و جمعا اگر سرمایه گذار به مدت 5 سال بعد از شروع سرمایه گذاری خود، همچنان قوانین را رعایت نماید می تواند درخواست اقامت دائم در کشور انگلستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه را به مقامات این کشور ارائه نماید. در گذشته این مبلغ 1 میلیون پوند بوده است اما با سخت تر شدن شرایطی که برای اخذ اقامت و اجازه تابعیت کشورها وجود دارد این مبلغ به 2 میلیون پوند افزایش یافته است. مبلغ سرمایه گذاری متقاضی باید 3 ماه قبل از تاریخ مراجعه فرد به سفارت در حسابی کوتاه مدت در بانک پارسیان یا پاسارگاد سپرده گذاری شده باشد. همچنین فرد باید منبع تامین این پول را مشخص کند. برخلاف طرح های دیگر مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری، این طرح شرط خاصی ندارد و تنها داشتن 2 میلیون پوند برای سرمایه گذاری در این کشور کافی می باشد.

توجه داشته باشید که فرد حتما باید علاوه بر این مبلغ سرمایه گذاری، به سفارت ثابت کند که می تواند از پس هزینه های تامین زندگی خود و خانواده اش در کشور انگلستان بربیاید. برای مهاجرت به انگلستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی متقاضیان باید سرمایه خود را در انگلستان برای خرید اوراق قرضه دولتی این کشور یا خرید سهام شرکتی معتبر و فعال در این کشور صرف کنند و به مدت 5 سال در بانک یا موسسات اعتباری این کشور به شکل سپرده حساب داشته باشد یا اقدام به راه اندازی فعالیتی تجاری در کشور انگلستان بکند. نکته قابل توجه در این روش این است که فرد اجازه ندارد با سپرده این نوع سرمایه گذاری اقدام به خرید ملک، مدیریت و توسعه املاک و همچنین کارهای ورزشی چون خرید بازیکن کند.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری روشی است که این روزها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته تا با این روش اقامت و تابعیت این کشور را به دست آورند به همین دلیل قصد داریم در ادامه برای شما عزیزان مزایای مهاجرت به کشور انگلستان از طریق سرمایه گذاری را بیان کنیم.

 • پروسه انجام سرمایه گذاری در این کشور کوتاه و آسان است به همین دلیل فرد نیاز به سپری کرن زمان طولانی برای اخذ ویزای این کشور را ندارد.

 • افراد با سرمایه گذاری در انگلستان می توانند از مزایای دولتی این کشور بهره مند شوند.

 • متقاضی می تواند با سرمایه گاری در انگلستان همسر و فرزند زیر 18 سال خود را نیز با ویزای همراه به این کشور به همراه خود ببرد.

 • سرمایه گذاری در انگلستان از جمله روش هایی است که به اخذ اقامت دائم این کشور و در نهایت به کسب پاسپورت و تابعیت این کشور منتهی می شود.

 • یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در انگلستان این است که سرمایه فرد در حساب شخصی او باقی خواهد ماند و همین امر باعث کاهش ریسک سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

خرید ملک در ترکیه 4 مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و معایب آن

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری در این کشور معایبی هم دارد که در این قسمت از مقاله برای شما آن ها را بیان خواهیم کرد.

 • یکی از معایبی که به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان وارد است، نیاز به طرح تجاری خلاقانه است. در صورت نداشتن ایده خلاقانه فرد باید مبلغ بالایی داشته باشد (2 میلیون پوند) تا بتواند سرمایه گذاری کند.

 • یکی دیگر از معایبی که بر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور انگلستان وارد است بالا بودن نرخ مالیات در این کشور است که متقاضی باید آن ها را پرداخت نماید. مالیات پرداختی فرد بر اساس مقدار سرمایه فرد و متناسب با آن تعیین می شود.

 • از دیگر معایب سرمایه گذاری در انگلستان می توان به این نکته اشاره کرد که فرد با خرید ملک در این کشور نمی تواند اجازه اقامت این کشور را به دست آورد و خرید ملک در انگلستان تنها می تواند برای فرد سود آور باشد ولی اقامت و به دنبال آن تابعیت را نمی توان از این طریق به دست آورد.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

با مبلغ 200 هزار دلار در کدام کشور انگلیسی زبان می توان سرمایه گذاری کرد و اقامت گرفت؟

audio مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و انواع روش های سرمایه گذاری در این مقاله به مطالعه و بررسی پرداخته شد. لازم به ذکر است که برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان در صورتی که طرح تجاری نوآورانه نداشته باشید، نیاز به سرمایه بالایی دارید. از این رو توصیه می شود تا افراد کشورهای دیگر را برای سرمایه گذاری از جمله ثبت شرکت در اتریش یا اقامت کار شرکت به عنوان راه مهاجرتی خود انتخاب نمایند چرا که هم نیاز به سرمایه گذاری کمتری دارد و هم اینکه در حال حاضر نسبت به مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت راحت تر است. شما می توانید در صورتی که نیاز به اخذ اطلاعات بیشتری در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به انگلستان دارید با شماره تلفن های موسسه تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی با مشاوران و کارشناسان موسسه ما بهره مند شوید. در صورتی که شرایط شما مناسب باشد این امکان وجود دارد شما مشاوره تخصصی با کارشناسان ارشد مجموعه داشته باشید و شرایط به طور کامل و جزیی برای شما توضیح داده شود. همچنین این امکان برای شما عزیزان و سروران فراهم شده است که در صورت داشتن سوالات بیشتر در ارتباط با مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و یا سوالات دیگر مهاجرتی بتوانید به پرسش سوالات خود در انتهای این مقاله یا بخش سوالات مهاجرت بپردازید و کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.