مهاجرت به امارات

 • مهاجرت به امارات از طریق تحصیل
 • مهاجرت به امارات از طریق کار
 • مهاجرت به امارات از طریق تولد
 • مهاجرت به امارات از طریق ازدواج
 • مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به امارات از طریق پناهندگی
امارات مهاجرت به امارات

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

روش های مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات از راههای گوناگونی امکان پذیر است که هر یک از این راهها شرایط و قوانین خاص خود رادارند ، لذا ما در این مقاله علمی ، راههای مهاجرت به امارات و شرایط اخذ اقامت امارات برای اتباع و مهاجرین خارجی را بطور مفصل مورد بحث و بررسی قرار میدهیم.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب مهاجرت به امارات

video مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل

افراد متقاضی تحصیل در امارات پس از پذیرش از دانشگاههای این کشور ، از طریق نامه پذیرش دانشگاه برای ویزای تحصیلی اقدام میکنند که معمولا این ویزا برای دوره های تحصیلی کوتاه مدت 12 ماهه صادر میشود و اگر دوره تحصیلی بلند مدت باشد این ویزا به میزان کل طول دوره تحصیلی صادرخواهد شد .

امارات دارای طیف متنوعی از دانشگاهها اعم از دانشگاههای دولتی و خصوصی است که دانشگاههای دولتی فقط مختص شهروندان امارات می باشد.

همچنین در مقایسه با اروپا هزینه تحصیل در امارت هم بالا و حدود12 هزار دلار در سال است.

افراد پس از اتمام درس در صورت استخدام کاری و یا سرمایه گذاری میتوانند اقامت خود را در امارات تمدید کنند و در غیر اینصورت مدت اقامت آنها غیرقابل تمدید بوده و باید به کشور خود بازگردند

مهاجرت به امارات از طریق کار

نرخ بیکاری در امارات در سال 2018 زیر 2 درصد بوده است.

جهت مهاجرت به امارات از طریق کار متقاضی در صورتی امکان کار در کشور امارات را خواهد داشت که از یک کارفرما در کشور امارات پیشمهاد کار داشته باشد ، که این مورد قطعا با توجه به مدارک تحصیلی دانشگاهی یا مدارک حرفه ای فرد ممکن است .

افراد چهت ویزای کار در امارات و اقامت در امارات تحت معاینه پزشکی قرار میگیرند و کسانی که hiv مثبت و هپاتیت مثبت دارند اخراج خواهند شد.

معمولا اقامت کاری برای سه سال بوده و تمدیدان آسان است. محدودیت سن 50 سال میباشد ، اما گاهی اوقات در صورت ارائه دلایل مناسب، می توان آن را تغییر داد.

کار در امارات

موسسات کاریابی در امارات

 • موسسه معتبر کاریابی بیت ( Bayt)

  https://www.bayt.com

 • موسسه معتبر کاریابی Career jet

  https://www.careerjet.com/

 • موسسه معتبر کاریابی هیز (Hays)

  https://www.hays.com

 • موسسه معتبر کاریابی نادیا

  http://www.nadia-me.com

 • موسسه معتبر کاریابی BAC

  https://www.bacme.com

 • موسسه معتبر کاریابی Charterhouse

  https://www.charterhouseme.ae

 • موسسه معتبر کاریابی مایکل پیچ

  https://www.michaelpage.com/#ath

مهاجرت به امارات از طریق تولد

کشور امارات تنها از سیستم خون پیروی میکند و فقط با تولد فرزند در کشور امارات از یک پدر اماراتی به کودک تابعیت داده میشود مگر اینکه

.  پدر و مادر کودک متواد شده در امارات نامعلوم باشد .لذا با تولد فرزند در خاک امارات از یک پدر غیر اماراتی به ان فرزند تابعیت امارات از طریق تولد انتقال داده نمی شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

در کشور امارات در باب ازدواج قوانین موجود حاکم می باشد که:

اگر یک مرد خارجی با یک زن اماراتی ازدواج کند اجازه اقامت در کشور امارات به او داده خواهد شد اما تابعیت امارات به وی داده نمی شود.

اگر یک مرد اماراتی با یک زن خارجی ازدواج کند، و ازدواج آنها واقعی باشد و به مدت 3 سال با یکدیگر زندگی کنند به زن هم اقامت و هم تابعیت امارات داده خواهد شد به شرط اینکه از تابعیت قبلی خود خارج شده باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور درازدواج با فرد خارجی

video مهاجرت به امارات
مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری

کشور امارات دارای فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری است و سرمایه گذارانی که طرح تجاری خوب و کارآمدی دارند شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت و این ویزای اقامتی برای سرمایه گذاران در امارات معمولا 2 یا 3 ساله صادر میگردد و قابل تمدیدنیز هست . اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری بصورت موقت میباشد و بر اساس قوانین امارات پس از 30 سال زندگی و اقامت در این کشور فرد میتواند اقامت دائم و تابعیت امارات را درخواست کنددرصورتیکه در کشورهای اروپایی شرایط خیلی بهتر است و افراد سرمایه گذار سریعتر موفق به اخذ اقامت دائم میشوند.

مهاجرت به امارات از طریق پناهندگی

در کل افرادی که در کشورشان دچار تهدید سیاسی و یا اجتماعی قرار دارند به کشورهای دیگر درخواست پناهندگی می کنند که روندی بسیار سخت و پیچیده دارد و جز راه های نا امن ورود به یک کشور است. پناهندگی می تواند با تغییر دین ی هم باشد . موسسه حقوقی ملکپور شما عزیزان را با طرق قانونی مهاجرت آشنا می کند و هیچگونه خدماتی از بابت مهاجرت از طریق پناهندگی ارائه نمی دهد.قوانين كشور امارات هم قوانين سي وي لا مي باشد ، درواقع كشورهاي عربي ای که تابع قوانين سي وي لا هستند براساس اين قانون چندان از مهاجران استقبال نمي کنند و قوانين پناهندگي در اين كشور خيلي تحت تاثير قوانين حقوق بشر نیست

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video مهاجرت به امارات
پناهندگی در امارات
سخن آخر

انواع روش های مهاجرت به امارات در این مقاله برای شماعزیزان بررسی شد. مهاجرت به امارات دارای شرایط خاصی و شاید سختی بخصوص برای ایرانیان است . مهاجرت به امارات قطعا بدون اگاهی و مشاوره کاری سخت است و بهتراست با سنجش دقیق شرایط خود راه خوبی پیش پای شما قرار داده شود.میتوانید جهت اخذ مشاوره بیشتر با مشاوران ما در موسسه ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نمایید.