فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین )در باب اسپانیا

video مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا

 

مهاجرت به اسپانیا از جمله مهاجرت به اسپانیا 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت از طرق مختلف اتفاق می افتد، اگر شما متقاضی اخذ اقامت اسپانیا هستید و اگر در باب زندگی در اسپانیا اطلاعاتی کسب کردید و یا نیاز به اخذ اطلاعات دارید پیشنهاد می شود متون مندرج در وبسایت ملک پور در باب مهاجرت به اسپانیا ، هزینه های مهاجرت به اسپانیا و طرق مختلف آن را مطالعه بفرمائید، یکی از بزرگ ترین سوالات شما متقاضیان مهاجرت به اسپانیا این است که آیا فی الواقع سرمایه گذاری در اسپانیا ،تحصیل در اسپانیا ، کار در اسپانیا ، ازدواج در اسپانیا و یا تولد فرزند در اسپانیا و یا خرید ملک در اسپانیا ، مهاجرت توریستی به اسپانیا ، اخذ اقامت های کوتاه مدت اسپانیا کمکی به اقامت دائم در اسپانیا می کند یا خیر؟

ابته باید این نکته را مد نظر قرار داد که در زمینه مهاجرت به اسپانیا اطلاعات ضد و نقیضی وجود دارد که ممکن است ذهن شما سروران گرامی متقاضی مهاجرت به اسپانیا را گمراه نمایند، موسسه مهاجرتی و حقوقی ملک پور با توجه به مباحث حقوقی بین الملل مربوط به مهاجرت به اسپانیا در نظر دارد تا در این مقاله اطلاعات جامع و مشاوره صحیح در راستای مهاجرت به اسپانیا در اختیار شما متقاضیان عزیز مهاجرت به اسپانیا قرار دهد، عزیزان بسیاری با موسسه مشاوره ی ملک پور تماس گرفته و سوالات متداولی در باب مهاجرت به اسپانیا می پرسند،سوالاتی نظیر در میان راه های مهاجرت به اسپانیا کدام راه سریع تر و سهل تر به دست می اید ؟ یا برای مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل چه اقداماتی باید انجام دهیم ؟ یا برایاخذ ویزای اسپانیا چه کاری و چه اقداماتی باید انجام دهیم ؟

 

به جهت اینکه شرایط شما عزیزان نیز ارزیابی گردد تا مشخص شود که شما نیز واجد شرایط برای مهاجرت به اسپانیا می باشید یا خیر به شما پیشنهاد میکنیم با موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور تماس گرفته و در زمینه مهاجرت به اسپانیا با مشاورین زبده حقوقی ملک پور صحبت نمایید تا مشاوره ی حقوقی و صحیح در زمینه مهاجرت به اسپانیا داشته باشید و از شرایط زندگی و هزینه های زندگی در اسپانیا نیز مطلع شوید. برای مهاجرت به اسپانیا راه های قانونی متداولی وجود دارد که متقاضیان با در نظر گرفتن شرایط خود می توانند یکی از بهترین راه ها را انتخاب نمایند و برای مهاجرت به اسپانیا اقدام نمایند ، ما در این مقاله سعی می نماییم راه های مختلف مهاجرت به اسپانیا را شرح دهیم تا شما متقاضیان مهاجرت به اسپانیا با بررسی و مقایسه آنها بتوانید بهترین و ساده ترین راه ممکن را برای مهاجرت به اسپانیا انتخاب نمایید.

اسپانیا

 • انواع راه های مهاجرت به اسپانیا

  ۱٫ حقوق مهاجرت به اسپانیا از طریق اعلام پناهندگی

  ۲٫  مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج

  ۳٫ مهاجرت به اسپانیا از طریق کار

  ۴٫  مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل

  ۵٫  مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک

  ۶٫  مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

  حقوق مهاجرت به اسپانیا از طریق اعلام پناهندگی:

  براساس کنوانسیون ۱۹۵۱ژنو افراد می توانند به واسطه های علاقه های ذیل در خواست پناهندگی مطرح نمایند،اگر به واسطه مسائل سیاسی ، نژادی، قومی و مذهبی جانشان در مخاطره باشد، با مداقه در اصول مسلم حقوقی بین المللی فوق ملاحضه میگردد که فقط افراد خاصی از این طریق واجد شرایط مهاجرت و اعلام پناهندگی خواهد بود ، البته تا زمانی که راه های قانونی و ساده تر وجود دارد چرا از طریق پناهندگی اقدام نماییم و موسسه مهاجرتی ملک پور به هیچ وجه مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی را به شما سروران گرامی توصیه نمیکند چراکهمهاجرت به اسپانیا از طریق اعلام پناهندگی با مشکلات بسیاری همراه است باید توجه داشت که افرادی بسیاری نیز بوده اند که حتی نتوانسته اند سالم به خاک اسپانیا برسند و در این مسیر سخت و مشقت بار رسیدن به اسپانیا از راههایی چون دریا و کشتی جان خود را از دست داده اند یا مورد تجاوز قرار گرفته اند .بنابراین شما میتوانید برای مهاجرت به اسپانیا از سایر طرق دیگرمهاجرت به اسپانیا استفاده نمایید .

  مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج:

در این روش باید شخص متقاضی یک partnerیا شخص مقابل را داشته باشد که تمایل به ازدواح با شما را داشته باشد و زمانی که فردی قصد ازدواج با یک تبعه را داشته باشد باید سابقه و موضوعاتی را به سفارت نشان دهند که بیانگر این باشد که هدف و قصد انها بالواقع زندگی با یکدیگر است مدارکی دال بر روابط آنها با یکدیگر و مدارک مالی که شخص میتواند از پس هزینه های همسر خود بر اید ، پس از ازدواج ، سند ازدواج و مدارک هویتی و سایر مدارک مورد نیاز سفارت باید تهیه گردد و به سفارت ار ائه گردد و منتظر اخذ ویزا شوید .

مهاجرت به اسپانیا از طریق کار

برای مهاجرت به اسپانیا از طریق کار حتما شما سروران گرامی باید کارفرما و job offerداشته باشید تا برای شما دعوت نامه کاری ارسال نمایند ت بتوانید از این طریق وارد کشور اسپانیا شده و مشغول به کار شوید و پس از ۳ الی ۵ سال کار و پرداخت مالیات می توانید درخواسنم اقامت دائم نمایید که البته این امر یه مقدار سخت به نظر میرسد چراکه زمانیکه کارفرما بخواهد برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید باید ابتدا آن شغل مورد نظر را در کشور خود ۳ ماه اگهی نمایئد اگر شخص مورد نظر پیدا نشد سپس می بایست ۳ ماه در اتحادیه اروپا اگهی نماید و اگر در این بازه ی زمانی ۶ ماهه شخص مورد نظر پیدا نشد آن زمان می تواند برای شما هم وطنان عزیزمان دعوت نامه کاری ارسال نماید .

 مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل

تحصیل در اسپانیابرای اشخاص ایرانی در تمامی مقاطع امکان پذیر می باشد ، دانشگاه های موجود در اسپانیا هم به زبان اسپانیایی و هم به زبان انگلیسی برای دانشجویان خدمات ارائه میدهند و شما متقاضیان تحصیل در اسپانیا هم میتوانید به زیان اسپانیایی و هم به زبان انگلیسی تحصیل نمایید ، هزینه های تحصیل در اسپانیا سالیانه با توجه به رشته و دانشگاه و مقطع تحصیلی بین ۴ الی ۶ هزار یورو متغیر می باشد البته در مقطع دکترا امکان اخذ بورسیه تحصیلی نیز وجود دارد که اگر می خواهید در این زمینه اطلاعات مکفی اخذ نمایید می توانید باموسسات همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کرده و با مشاوران زبده صحبت نمایید .

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

با توجه به سیاست های دولت اسپانیا و تبلیغات گسترده این کشور امروزه افراد زیادی متقاضی سرمایه گزاری و خرید ملک در این کشور هستند ، برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک شخص متقاضی باید خانه ای را حداقل به ارزش ۱۵۰ هزار یورو خریداری نماید تا بتواند رمز ورود به این کشور را پیدا نماید البته باید این نکته را در نظر گرفت که شما صرف خرید ملک در این کشور نمی توانید از مزایای شهروندی و اقامت دائم اسپانیا بهره مند گردید بلکه ورود شما به اتحادیه اروپا سهل تر میگردد، در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا مسائل پیچیده و حقوقی زیادی مطرح است که حتما باید برای تحقق این امر و جلوگیری از سواستفاده افراد کلاهبردار با وکلای حقوق بین الملل در ارتباط باشد که به شما توصیه می نماییم با موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور که از نظرات آقای  ملک پور (دانشچوی دکترا حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین اتریش) استفاده می نماید ارتباط برقرار نموده تا شما را در این زمینه یاری برسانیم.

حال در ارتباط با هزینه ها ی زندگی در اسپانیا باید خدمت شریفتان عرض نماییم که یک زندگی متوسط با تمامی امکانات تقریبا با توجه به شهر زندگی شما ماهیانه بین ۵۰۰ الی ۹۰۰ یورو متغیر می باشد که شامل هزینه های نظیر خورد و خوراک ، مسکن ، رفت و آمد و غیره می شود

با توجه به راه های مختلف بیان شده در راستای راههای مهاجرت به اسپانیا و راههای اخذ اقامت اسپانیا از جمله مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک ، مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل در اسپانیا ، مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج در اسپانیا  ،مهاجرت به اسپانیا از طریق تولد و مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی ، اخذ اقامت اسپانیا از طریق کار به شما متقاضیان عزیز توصیه میگردد با مشاورین زبده موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته تا بتوانید شرایط خود را ارزیابی نمایید تا بتوانید با مشاوره رایگان را کسب نمایید .

 

19 پاسخ
 1. نسرین گفته:

  سلام من همسرم دکترای تخصصی روانشناسی و خودم فوق لیسانس روانشناسی داریم و یک فرزند دختر ۲۲ ساله که دانشجوست و پسرم ۱۷ سالشه قصد مهاجرت دارم ولی نمیدونم که برای کدوم کشور اقدام کنم هم به لحاظ زمانی زودتر له نتیجه میرسم و از لحاظ مالی و اقتصادی برام مناستره ممنون میشم از اینکه راهنماییم میکنید.

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   ویزاهای تحصیلی عموما همراه همزمان ندارند. می توانید درخواست دهید اما اگر سابقه ی سفر به حوزه ی شنگن ندارند همسرتان شانس ویزای همراخ ایشان به صورت همزمان پایین خواهد بود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. سیاوش فرخی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من
  لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی و ایتلس نمره ۸ دارم و دارم درحال یادگیری زبان اسپانیش هستم خواستم ببینم میتونم از طریق از کار یا تدریس زبان انگلیسی اقامت دایٔم اسپانیا رو بگیرم !؟!؟
  چون میخواستم اونجا اموزشگاه زبان باز کنم و توی مدرسه تدریس کنم
  ایا ممکنه!؟!!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله راههای تجصیل و یا کار وجود دارد برای مهاجرت به اسپانیا . به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 3. مجيد ناظمي گفته:

  سلام جناب ملك پور گرامي
  بنده از همكاران شما هستم و ١٧ سال سابقه فعاليت دارم .قصد أقامت دائم به كشور اسپانيا از طريق تمكن مالي رو دارم همسرم دكتراي شيمي دارد و يك فرزند دختر ٤سال و نيم و يك پسر ٧ ماهه دارم لطفا براي أقامت فوق مرا راهنمايي نماييد
  قبلا از لطفتان سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. اخذ اقامت از طریق تمکن مالی شرایط خاص خود را داراست که بسته به میزان سرمایه و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. Ghazaleh گفته:

  سلام وقتتون بخیر.
  ایا برای داشتن اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی ،حتما ملک هم باید خریداری بشه؟؟ پیشاپیش از پاسخگوییتون متشکرم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در این امر نیازی به خرید ملک نیست اما در صورت خرید ملک شانس شما در زمینه اخذ اقامت افزایش می یابد. . برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. پریسا گفته:

  سلام ۱۶سالمه و با خواهر ۷ساله و پدرومادرم قصد مهاجرت برای تحصیلو داریم.به زبان انگلیسی من و بابام کاملا مسلطیم ولی مدرک ایلتس و یا تافل نداریم.زبان مامانم هم خوبه ولی ۱۰۰درصد نیست…بابام دندون پزشکن۲۳سال سابقه کار دارن…مامانم فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارن و ۱۰سال سالن زیبایی داشتن…از نظرامتیاز ها و اینا میتونیم بریم؟واینکه پیشنهاد شما بین استرالیا و اسپانیا کدومه؟چون الان برام خیلی اسون نیس که اسپانیایی یاد بگیرم چون دارم به شدت رو انگلیسیم کار میکنم…و اینکه از نظرشرایط اب و هوایی با استرالیا بیشتر سازگاریم.پیشنهاد شما چیه؟
  P.s:ممنون میشم از طریق جیمیل جوابمو بدید♡

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط تحصیل برای شما برای کشورهای استرالیا، کانادا، انگلیس، اتریش و … مناسب است و می توانید در این کشورها ادامه تحصیل دهید. در صورتی که بخواهید خانوادگی اقدام نمایید باید پدر خانواده نفر اصلی قرار گیرند. برای اطلاع از راه های متناسب با شرایط شما یا نفر اصلی پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. رشته و مقطع تحصیلی شما مشخص نشده است. شرایط تحصیل برای فرزند شما و گزینه های ثبت شرکت، سرمایه گذاری و …. برای شما وجود دارد. پیشنهاد می شود برای اخذ اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و ادب خدمت جناب آقای ملک پور. میخواستم با توجه به اطاعاتتون از کمک و راهنمایی شما استفاده کنم. من ۴۳ سال دارم و یک فرزند ۹ ساله دارم، از همسم جدا شده ام و قصد مهاجرت از ایران را دارم. حدود ۱۰ سال سابقه کار بانکی دارم، دو سال سابقه مدیریت در یک شرکت خصوصی و در حال حاضر دو سال است که در صنعت بیمه فعالیت دارم. البته در زمینه کارهای هنری (خیاطی، صنایع دستی و نقاشی) نیز فعالیت شخصی داشته ام.تا حدودی زبان انگلیسی میدانم، آلمانی بلد هستم و به ترکی استامبولی نیز نسبتا خوب بدم.فکر می کنم شاید شرایط مهاجرت به اسپانیا را داشته باشم، میخواستم از شما خواهش کنم با توجه به شرایطی که خدمتتان عرض کردم، چه کشوری را برای مهاجرت به بنده پیشنهاد می فرمائید.

  پاسخ
 8. محمودمزرعه گفته:

  باسلام مدرک تحصیلی من فوق دیپلم است یعنی کاردانی فنی تجهیزات وماشین آلات بنادر چطور میتونم در مقطع کارشناسی در کشور اسپانیا تحصیل کنم وآیا میشه از بورسیه تحصلی استفاده کنم وباتوجه به اینکه من دارای یک خانواده ۴ نفره هستم برای هزینه تحصیل وزندگی چقدر باید پول داشته باشم وکلا پروسه زمانی تا رفتن چقدره؟وباتوجه به اینکه زبان اسپانیولی بلد نیستم چند ترم باید زبان بخوانم ودر ضمن در کنار تحصیل میتونم کار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   دریافت بورسیه تحصیلی باید توسط دانشگاه و توسط شخص شما انجام گردد . زیرا هر دانشگاه تعداد محدودی بورسیه اعطا مینماید . تعدادی از دانشگاه های اسپانیا به زبان انگلیسی هستند و شما میتوانید با توجه به نداشتن مدرک زبان اسپانیایی برای دانشگاه های انگلیسی زبان اقدام بفرمایید . همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه ادامه ی مراحل میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی وجود دارد . لطفا با یکی از دفاتر ما در سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.