مهاجرت به اسلواکی

مهاجرت به اسلواکی

مهاجرت به اسلواکی 2018 و همچنین گرفتن وکیل مهاجرت و در نهایت اخذ اقامت اسلواکی 2018 یکی از مواردی است که در سالهای اخیر توسط مهاجرین به شدت مورد توجه قرار گرفته است . بهتر است بدانید مهاجرت به اسلواکی از طریق های مختلف صورت میگیرد .از این طرق میتوان به مهاجرت به اسلواکی از طریق تحصیل در اسلواکی , مهاجرت از طریق کار در اسلواکی , سرمایه گذاری در اسلواکی و یا ثبت شرکت در اسلواکی و یا ازدواج در اسلواکی و یا تولد فرزند در اسلواکی … اشاره کرد . این راه ها هر کدام دارای شرایط خاصی هستند که باید حتما از آنها مطلع باشید و سپس در این مسیر قدم بگذارید .

پیشنهاد میگردد در ابتدای امر ویدیو و فایل صوتی موجود در این بخش را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکترای حقوق  دانشگاه ملی وین مطالب ارزنده ای را در خصوص ثبت شرکت در اسلواکی و مهاجرت به اسلواکی خدمت شما ارائه کرده اند را به صورت رایگان مشاهده نمایید .

فایل تصویری آقای ملک پور در باب مهاجرت به اسلواکی و ثبت شرکت در اسلواکی

video مهاجرت به اسلواکی
video مهاجرت به اسلواکی

اسلواکی کشوری است پیشرفته که از شرایط زندگی بسیار خوبی برای زندگی و کار برخوردار می باشد همه ساله افراد بسیاری قصد مهاجرت به کشور اسلواکی را دارند که پس از سپری کردن شرایطی می توانند اقامت و سپس تابعیت کشور اسلواکی را اخذ نمایند.

۱)مهاجرت از طریق تولد در کشور اسلواکی:

افرادی که قصد مهاجرت به کشور اسلواکی را دارند می توانند از طریق تولد فرزند خود در کشور اسلواکی به اقامت و سپس تابعیت کشور اسلواکی دست یابند که این خود پس از پشت سر گذاشتن پروسه ای می باشد.

۲)مهاجرت از طریق ازدواج در کشور اسلواکی:

اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور اسلواکی را دارند می توانند از طریق ازدواج در کشور اسلواکی به اقامت و سپس تابعیت کشور اسلواکی دست یابند البته نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که شخصی که قصد ازدواج در کشور اسلواکی را دارد باید با فردی که تبعه کشور اسلواکی می باشد ازدواج کند تا منجر به اقامت و سپس تابعیت شخص شود در غیر این صورت برای بدست آوردن اقامت و تابعیت کشور اسلواکی از طریق ازدواج باید مراحلی پشت سر گذاشته شود البته این نکته نیز وجود دارد که ازدواج فرد متقاضی با تبعه کشور اسلواکی باید به اثبات برسد.

۳)مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور اسلواکی:

مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور اسلواکی یکی از غلط ترین و اشتباه ترین راههای ممکن برای مهاجرت می باشد. مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور اسلواکی خطرات بسیاری برای فرد خواهد داشت و فرد متحمل ضرر و زیان های فراوانی می شود که حتی این زیان ها در بیشتر مواقع برای فرد غیر قابل جبران می باشند. بهتر است بگوییم که تا وقتی مهاجرت به کشور اسلواکی و همچنین کشور های دیگر از طریق قانونی امکان پذیر است مهاجرت از طریق پناهندگی یکی از پر ریسک ترین و خطرناک ترین راههای مهاجرت می باشد.

slovakia1 مهاجرت به اسلواکی

۴)مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کشور اسلواکی:

افرادی که قصد مهاجرت به کشور اسلواکی را دارند می توانند از طریق سرمایه گذاری در کشور اسلواکی به اقامت و سپس تابعیت کشور اسلواکی دست یابند. فرد پس از ثبت شرکت در کشور اسلواکی یک اقامت دائم ۱ ساله را دریافت می کند و می تواند هر سال اقامت خود را تمدید نماید و ۵ سال که در کشور اسلواکی اقامت داشته باشد و شرکت ثبت شده در کشور اسلواکی به کار و تجارت بپردازد و نیز مالیات هم پرداخت نماید میتواند به اقامت دائم فرد و سپس اخذ تابعیت کشور اسلواکی منجر شود. کشور اسلواکی یکی از بهترین کشورها برای کار و سرمایه گذاری می باشد که فرد به راحتی می تواند با سرمایه گذاری و نیز ثبت شرکت در کشور اسلواکی به اقامت و تابعیت کشور اسلواکی دست یابد. کشور اسلواکی یکی از قانونمند ترین و پیشرفته ترین کشور ها در جهان می باشد. هزینه های ثبت شرکت در کشور اسلواکی حدودا سالی ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ یورو می باشد و نسبتا کشور ارزانی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت به حساب می آید. فردی که قصد ثبت شرکت در کشور اسلواکی را دارد برای ثبت و راه اندازی اولیه شرکت در کشور اسلواکی سرمایه ای در حدود ۵۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ یورو مورد نیاز می باشد.

فایل صوتی آقای ملک پور در باب ثبت شرکت در اسلواکی و ترکیه

audio مهاجرت به اسلواکی

نکته مهمی که در مورد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اسلواکی وجود دارد این است که فرد متقاضی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اسلواکی برای راه اندازی شرکت تجاری خود نیازی به شریک نخواهد داشت و خود به عنوان مالک شرکت می تواند به کار مشغول شود و نکته حائز اهمیت این است که برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اسلواکی فرد متقاضی نیازی به ارائه مدرک زبان نیز نخواهد داشت. در اینجا بهتر است این نکته مهم را بیان نماییم که فردی که در کشور اسلواکی به کار و سرمایه گذاری می پردازد این امکان را دارد که شعبه ی دیگری از شرکت خود را در کشور دیگری افتتاح نماید.

این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان بزرگترین موسسه حقوقی در خاورمیانه این امکان را دارد که شما را با راههای قانونی مهاجرت آشنا سازد و همچنین امکان این را دارد که در مورد مهاجرت به کشور اسلواکی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت شما عزیزان را یاری دهد.

۵)مهاجرت از طریق کار در کشور اسلواکی:

در مورد کار در کشور اسلواکی بهتر است اینگونه بیان نماییم که به دلیل اینکه کشور اسلواکی عضو شنگن می باشد کارفرمایی که قصد دارد نیروی کار از کشورهای دیگر را جذب نماید باید بتواند اثبات کند که امکان این را دارد که حقوق مناسب در حد کارمندان اسلواکی و همچنین بیمه برای فرد متقاضی را پرداخت نماید البته نکته مهمی که وجود دارد این است که کارفرمای اسلواکی باید کار مورد نظر را به مدت ۳ ماه در کشور اسلواکی آگهی نماید و فرد متقاضی کار یافت نشود و سپس به مدت ۳ ماه دیگر کار مورد نظر را در اتحادیه اروپا آگهی نماید و باز فرد مورد متقاضی کار یافت نشود و سپس می تواند فرد متقاضی کار از کشور دیگر را جذب نماید که می توانیم بگوییم این کار عملا غیرممکن می باشد. ولی افرادی که قصد مهاجرت به کشور اسلواکی را دارند می توانند از طرق دیگر مهاجرت استفاده نمایند که به عرض شما عزیزان خواهد رسید.

 

۶)مهاجرت از طریق تحصیل در کشور اسلواکی:

مهاجرت تحصیلی به کشور اسلواکی یکی از بهترین انواع مهاجرت می باشد. فرد متقاضی تحصیل در کشور اسلواکی می تواند با اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای کشور اسلواکی به تحصیل بپردازد و همچنین در حین تحصیل این امکان را دارد که به کار دانشجویی هم مشغول شود و از این طریق به اقامت و تابعیت کشور اسلواکی دست یابد. کار دانشجویی در کشور اسلواکی به صورت نیمه وقت می باشد و دانشجویانی که در کشور اسلواکی به تحصیل می پردازند اگر دانشجوی مقطع کارشناسی باشند می توانند ۱۰ ساعت در هفته به کار بپردازند و دانشجویان کارشناسی ارشد در کشور اسلواکی امکان این را دارند که حدود ۲۰ ساعت در هفته در کشور اسلواکی به کار مشغول شوند و دانشجویان دکترا نیز در حدود ۳۰ ساعت در هفته در کشور اسلواکی را می توانند به کار مشغول شوند. فرد متقاضی این امکان را دارد که پس از تحصیل در کشور اسلواکی ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نماید و به صورت تمام وقت در کشور اسلواکی مشغول به کار شود و اقامت و تابعیت کشور اسلواکی را نیز بدست آورد.

در رابطه با هزینه زندگی در کشور اسلواکی بهتر است بدانید که هزینه زندگی در کشور اسلواکی نسبت به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا پایین تر و مقرون به صرفه تر می باشد و همچنین هزینه زندگی و اجاره مسکن در براتیسلاوا پایتخت کشور اسلواکی بسیار مناسب تر از سایر کشور های اروپایی می باشد. همچنین بهتر است بدانید که کشور اسلواکی از آب وهوا معتدل و بسیار خوبی برخوردار است و برای زندگی یک کشور مناسب می باشد.

در نهایت می توان گفت که مهاجرت به کشور اسلواکی متعدد می باشد و فرد پس از مهاجرت به کشور اسلواکی می تواند اقامت و تابعیت کشور اسلواکی را بدست آورد. با توجه به اینکه کشور اسلواکی عضو اتحادیه اروپا و عضو شنگن می باشد فرد این امکان را دارد که به راحتی به سایر کشور های عضو شنگن سفر نماید. شاید بهترین گزینه برای مهاجرت به کشور اسلواکی گزینه سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد به دلیل اینکه برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اسلواکی فرد متحمل هزینه هنگفت نخواهد شد و به راحتی می تواند منجر به اقامت و تابعیت فرد شود.

پیشنهاد میکنیم که حتما جهت مهاجرت به اسلواکی از راههای مختلف از جمله مهاجرت به اسلواکی از طریق تحصیل در اسلواکی , مهاجرت از طریق کار در اسلواکی , سرمایه گذاری در اسلواکی و یا ثبت شرکت در اسلواکی و یا ازدواج در اسلواکی و یا تولد فرزند در اسلواکی و در نهایت اخذ اقامت اسلواکی از بهترین راه و منطقی ترین راه استقاده نمایید . راه های غیرقانونی عواقبت بسیار بدی در برخواهد داشت و این نتایج تا آخر عمر بر روی زندگی شما تاثیر گذار خواهد بود . به شدت توصیه میگردد که ویدیو و فایل صوتی موجود در این بخش را مشاهده نمایید و یا با موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید تا اطلاعات تکمیل تری در باب مهاجرت به اسلواکی و ثبت شرکت در اسلواکی را کسب نمایید.

Rating: 5
16 پاسخ
 1. ابوالفضل گفته:

  سلام خسته نباشید
  شخصی با مدرک ایلتس ۶.۵ و معدل ۱۹ و مدرک دیپلم و حدود ۶۵ میلیون تومان برای تحصیل در اسلواکی خوب هست؟
  آیا هزینه زندگی را میتوان از مشاغل دانشجویی کسب کرد؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 2. معصومه گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من و همسرم رنج سنی 40 تا 50 هستیم خودم لیسانس ارتباطات و همسرم فوق مهندسی صنایع یه دخترم 18 و پسر 10 سال دارم سرمایه حدودا 2میلیارد داریم البته با فروش ملکمون در تهران. آیا شرایط اقامت به کشوری را داریم؟؟
  سپاسگزارم از لطف شما

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با شماره 02149196000 تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 3. m گفته:

  وقت بخیر.آیا برای رشته برق با سابقه کار فرصت شغلی در اسلواکی وجود دارد.با مبلغ 70میلیون تومان پیشنهاد کشور اروپایی و سرمایه گذاری راهنمایی میفرمایید.در حد نام کشور هم راهنمایی کنید متشکر میشم چون از فرصت تماس رایگان استفاده کردم و در شهرستان هم کارشناس آگاه و معتبر موجود نیست

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. زهرا ضامنی گفته:

  با سلام و احترام
  من پذیرش دانشگاه کمنیوس براتیسلاوا را گرفته ام و اکنون در مجارستان اقامت دارم برای گرفتن ویزا اسلواکی به‌کمک نیاز دارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. Mrymkhrsnd گفته:

  سلام واحترام.هزینه تحصیل درمقطع کارشناسی پرستاری وداروسازی دراسلواکی سالانه چقدراست؟آیا تحصیل رایگان است؟واگررایگان است هزینه های جانبی سالانه تقریبا چنددلار است؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خیر رایگان نیست . هزینه ها سالیانه بین 6 الی 8000 یورو است .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. اعظیم دژم گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید لطفا راهمایی کنید من یه کارگر ساده نقاش ساختمان با مدرک از اداره فنی حرفه ای چطور میتونم تو یه کشوری کار کنم
  کدام کشور بهتر است

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. محمدرضا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من در حال حاضر اقامت کشور اسلواکی را از طریق ثبت شرکت در کشور اسلواکی را دارم . آیا امکان دارد از طریق دفتر نمایندگی شرکت در اتریش یا هر روش پیشنهادی دیگر ريال به اقامت دایم اتریش دست پیدا کنم
  با سپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. امکان ثبت شرکت یا سرمایه گذاری در کشور اتریش برای شما وجود دارد که ملزم به رعایت شروط مربوط به خود می باشد. برای اطلاع از شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.