مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و شرایط 2018 گرفتن وکیل مهاجرت و در نهایت برای اخذ اقامت استرالیا چگونه است ؟ چگونه میتوان برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در استرالیا و یا خرید ملک در استرالیا و یا تمکن مالی در استرالیا اقدام کرد ؟ آیا با مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری می توان برای اخذ اقامت استرالیا اقدام نمود ؟ برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری چه مدارکی مورد نیاز است ؟ آیا با سرمایه گذاری در استرالیا می توان تابعیت استرالیا را اخذ نمود ؟ در این مقاله به بررسی شرایط و مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در استرالیا می پردازیم .

audio مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

استرالیا با داشتن وضعیت جغرافیایی ، اقتصاد قوی و موقعیت های کاری ایده آل و استانداردهای بالای زندگی به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی جهان معرفی شده است. خدمات درمانی استاندارد  استرالیاو سیستم تعلیم و تربیت عالی (آموزش و پرورش) این کشور که همواره با نظام آموزش آمریکا و انگلستان در حال رقابت است . از جمله دلایلی است که باعث می شود  استرالیا به عنوان کشوری برای سرمایه گذاری برای مهاجران علاقمند به سرمایه گذاری مشخص شود .

استرالیا کشوری  است که  اقتصادی بسیار قوی دارد . بیشتر از ۱۵ هزار شرکت اینترنشنال در استرالیا فعالیت می کنند و این مساله  مورد توجه سرمایه داران بیشماری از سراسر دنیا  قرار گرفته  است . سرمایه گذاران می توانند  با ریسک کمتر سرمایه و بیزنس خود را در استرالیا راه اندازی کنند  و از این طریق اقامت استرالیا را برای خود و خانواده به ارمغان آورند .

استرالیا  به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا شناخته می شود . واحد پول آاین کشور دلار استرالیاست.  یکی از راههای کسب درامد در استرالیا صادرات است . درصد امید به زندگی به دلیل  رفاه اجتماعی  بسیار بالا برای مردم بالا است . و کیفیت زندگی در کشور استرالیا عالی است و مهاجران در این کشور حقوق شهروندی بسیار خوبی دارند .

تمام موارد ذکر شده  باعث  می شود که استرالیا به عنوان مقصدی مناسب برای سرمایه گذاری و مهاجرت  باشد .

 

یکی از راه های مهاجرت به استرالیا و  سرمایه گذاری در استرالیا  کار آفرینی در استرالیاست. ویزای کارافرینی در استرالیا 4 ساله است .چنانچه سرمایه گذار همه ی شرایط اقامت  در استرالیا  را رعایت کند این اقامت 4 ساله می تواند منجر به اقامت دائم استرالیا می گردد.

چنانچه از نام این ویزا بر می آید سرمایه گذار در ابتدا ی امر باید بتواند تاییدیه از  یکی از استان های استرالیا گرفته و باید از طریق کارافرینی در  یکی از استان های استرالیا اقدام نماید . چنانچه کارآفرین  در طول اقامت ۴ ساله خود نتواند  کلیه تعهدات را انجام دهد  امکان تمدید ویزا ی کارافرینی برای مدت 2 سال دیگر هست .اما اگر باز هم موفق نشود اقامت وی باطل می شود .

این اقامت 4 ساله به تمام اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر 18 سال ) داده می شود . همراهان شخص اول اجازه تحصیل در استرالیا را دارند .

یکی از شرایط اصلی در این ویزا سن متقاضی است در  ویزای کارآفرینی استرالیا سن سرمایه گذار و کار افرین نبای بیشتر از ۵۵ سال باشد. البته  در بعضی مواقع یکسری  از ایالت ها و استان های استرالیا سن بالاتر از ۵۵ را نیز برای کارآفرینی می پذیرند .

متقاضی سرمایه گذاری و کارافرینی در استرالیا باید در ابندای امر از یکی از استان های استرالیا اسپانسر شیپ بگیرد، ویزای کارافرینی استرالیا مانند ویزای اسکیل ورکر دارای سیستم امتیازبندی است.

البته  امتیازبندی  کارافرینی متفاوت است  . در این ویزا  متقاضی سرمایه گذاری باید ۶۵ امتیاز به دست آورد . در ویزای کارافرینی  سن متقاضی ، سابقه کار مدیریتی وی ، سرمایه شخص  فرد درخواست کننده سرمایه گذاری ، دانش زبان و میزان گردش مالی او  از اهمیت بالایی برخوردار است .

در ویزای سرمایه گذاری استرالیا از طریق کارآفرینی   متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا در ابتدا  باید گردش حساب خود را ارائه دهد . این گردش حساب باید  حداقل  مبلغ ۵۰۰ هزار دلار به مدت دو سال از ۴ سال باشد که شامل همه  اموال منقول و غیر منقول متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری می شود.

در ادامه به بررسی نوع دیگر از سرمایه گذاری در استرالیا میپردازیم . در این نوع از  سرمایه گذاری  سرمایه گذار نیازی به ارائه گردش حساب ندارد.

در این سرمایه گذاری فرد متقاضی باید نشان دهد  حداقل ۲ میلیون دلار سرمایه دارد .ارائه  سابقه مدیریتی بالا و یا ارائه مدارکی دال بر اینکه  حداقل ۱۰ درصد یک بیزینس در یک سال اخیر به نام وی باشد .از مدارک مورد نیاز جهت این نوع از سرمایه گذاری در استرالیا است . برای اخذ اقامت فرد متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا باید بتواند  سرمایه گذاری یک و نیم میلیون دلاری را در یکی ایالتهای استرالیا به انجام برساند .

یکی دیگر از راههای سرمایه گذاری در استرالیا بدین شکل است که شخص متقاضی  سرمایه گذاری باید  سرمایه ای حداقل در حدود ۵ میلیون دلار انجام دهد .در این نوع سرمایه گذاری  گردش حساب متقاضی مورد نیاز نیست. شخص سرمایه گذار با ارائه این مبلغ و انتقال این مبلغ به استرالیا اقامت 4 ساله از استرالیا دریافت می کند  .در این نوع ویزا نیز سیستم امتیاز بندی وجود دارد .

این ویزای سرمایه گذاری  نیازی به ارائه  مدرک زبان از جانب متقاضی نمی باشد . چنانچه سرمایه گذار دانش زبان انگلیسی نداشته باشد . باید در کلاس زبان نیز هنگام اخذ ویزا ثبت نام کند .و زبان را در خاک استرالیا فرا بگیرد .

نوع دیگری از سرمایه گذاری  در استرالیا  ثبت شرکت در استرالیا می باشد .

اگر علاقمند به سرمایه گذاری در استرالیا هستید و نمیتوانید از هیچکدام از راههای سرمایه گذاری ذکر شده اقدام نمایید و روش اسکیل ورکر هم مناسب شما نمی باشد . ثبت شرکت در استرالیا راه بسیار خوبی برای مهاجرت شما و خانواده تان است .

سرمایه گذاری استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا  برای همه  سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در استرالیا را دارند مناسب است .

در این نوع سرمایه گذاری ارائه  طرح توجیه اقتصادی که بتواند از یکی از ایالتهای استرالیا مورد تایید قرار بگیرد ضروری است .در ویزای ثبت شرکت به فرد متقاضی ویزای 4 ساله اعطا می شود . همچنین در صورت اقامت در استرالیا و راه اندازی کسب وکار و پرداخت مالیات مربوط به بیزینس بعد از دو سال  اقامت در استرالیا  تبدیل به اقامت دائم می شود .

چنانچه در این مقاله ملاحظه فرمودید سرمایه گذاری در استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری بسیار پر هزینه و دشوار است . اگر علاقمند به مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری هستید بدون کمک و یاری گرفتن از وکلای مهاجرتی با سابقه و کاردان اقدام به سرمایه گذاری نکنید . موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم با مشاوره تلفنی رایگان در زمینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری می توانند شما را یاری نمایند .قبل از هرگونه اقدام با این موسسات تماس گرفته و از شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در استرالیا و یا خرید ملک در استرالیا و یا تمکن مالی در استرالیا و در نهایت برای اخذ اقامت استرالیا و یا تابعیت استرالیا با خبر شوید .

4 پاسخ
 1. maziar samiei گفته:

  با سلام جنب اقای دکتر ملک پور در خصوص خرید ملک در استرالیا به عنوان اقامت به چه صورت استو چه شرایطی دارد با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. روزبه افشار گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من قصد مهاجرت به استرالیا رو دارم
  مهندس ساختمان هستم با حدود 20 سال سابقه
  متاهل و دارای یک فرزند پسر
  از نظر مالی با فروش چند تا ملکم میتونم حدود 1200000000 تومن جمع کنم
  زبان انگلیسیم در حد متوسطه (اگه آیلتس بد حدود 4.5 – 5 میارم)
  ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.