راه های مهاجرت به اروپا

 • مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به اروپا از طریق کار
 • مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به اروپا از طریق تولد
 • مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک
بفبنغلن مهاجرت به اروپا

دریافت مشاوره رایگان رایگان:

شما میتوانید از طریق این فرم درخواست خود را برای ما ارسال نمایید و کارشناسان ما پس از انجام بررسی های لازم با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

 مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل

در زیر به اشاره به چند نمونه از پرمتقاضی ترین راههای مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل میپردازیم :

تحصیل در انگلستان

یکی از کشورهایی که در اروپا و دارای کیفیت بالای آموزشی میباشد انگلستان میباشد ، البته ممکن است از نظر برخی افراد هزینه های آن بالا باشد اما این ظاهر امر است و چنانچه مدت زمان آموزشی و با توجه به کیفیت آموزش و اعتبار مدارک آموزشی این کشور میتوان گفت از هزینه های مناسبی نسبت به برخی کشورها نیز برخوردار است. همچنین امکان یافتن کار پس از تحصیل در انگلستان نیز یکی از مزایای آن محسوب میگردد. راههای مهاجرت به اروپا و مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل به شرح ذیل میباشند:

  تحصیل در انگلستان

  تحصیل در کالج های انگلستان

  تحصیل افراد زیر 18 سال در انگلستان

  مدارس شبانه روزی در انگلستان

  دوره های Alevel – GCSE – Foundation

  تحصیل در دوره های پریمستر pre master انگلستان

  تحصیل فوق لیسانس در انگلستان

  تحصیل دکترا در انگلستان

  هزینه های تحصیل در انگلستان را در مقاله مربوطه میتوانید بیابید.

  تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش یکی از راههای پر متقاضی مهاجرت به اروپا میباشد ، به دلیل اینکه در این پلن هم مهاجرت به اروپا انجام گرفته و هم اشخاص میتوانند در دانشگاههای دولتی اتریش به رایگان تحصیل نمایند و از نظر هزینه و شهزیه دانشگاه به صرفه تر خواهد بود . از مزایای دیگر تحصیل در اتریش به جز تحصیل رایگان در اتریش ، میتوان امکان تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان اشاره نمود ، و شخاصی که مدرک زبان ندارند میتوانند در اتریش ابتدا به خواندن زبان آلمانی پرداخته و پس از آن به تحصیل ادامه دهند ، یکی دیگر از مزایای تحصیل در اتریش امکان اخذ ویزای همراه اتریش و بردن همراهان (همسر و فرزندان ) در حین تحصیل در اتریش میباشد . جهت اطلاعات بیشتر در باب تحصیل در اتریش میتوانید در لینک موضوعات زیر مقالات مربوطه را به همراه ویدیوی رایگان آن مشاهده بفرمایید.

  مهاجرت به اروپا از طریق کار

تعداد زیادی از افراد متقاضی مهاجرت به خارج از کشور عموما به این فکر هستند که در خارج از ایران برای گذران زندگی و داشتن درآمد و زندگی راحت برای خود و خانواده ی خود نیاز به کار و درآمد دارند ، برخی کشورهای اروپایی هستند که حتی در این وضعیت اقتصادی و بحران بیکاری جهانی میتوان در آن کشورها با داشتن شرایط خاص کار پیدا کرد و ویزای کاری آن کشور را دریافت نمود ، از اهم راههای مهاجرت به اروپا از طریق کار میتوان به راههای زیر اشاره نمود :

  کار درآلمان

  ویزای کاریابی آلمان

  کار در اتریش

  ویزای کاریابی در اتریش

  بلوکارت آلمان

  مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری از جمله راههای مهاجرت به اروپا یی میباشد که نیاز به تحقیق فراوان و اخذ مشاوره از وکلای مهاجرتی با سابقه در این امر دارد . مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در اروپا در حال حاضر در یک سری از کشورهای اروپایی قابل انجام بوده و از شرایط نسبتا خوبی نیز برخوردار است ، راههایی همچون :

  خودحمایتی اتریش

  سرمایه گذاری در اتریش

  گلدن ویزای پرتغال

  سرمایه گذاری در مالتا

  سرمایه گذاری در مجارستان

  سرمایه گذاری در سنت کیتس

  سرمایه گذاری در سنت لوسیا

  سرمایه گذاری در دومینیکا

  مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج

مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج شرایط خاص خود را دارا بوده و تقریبا میتوان گفت که قوانین ازدواج و اخذ اقامت در اکثریت کشورهای اروپایی یکسان میباشد . و افراد میتوانند پس از ارائه مدارک لازم و انجام ازدواج و گذراندن سه تا پنج سال و زندگی با همسر خود به اقامت دائم کشورهای اروپایی و پس از آن اخذ پاسپورت کشور های اروپایی نائل آیند.

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید از مقالات زیر استفاده نموده و پاسخ پرسش های خود را بیابید:

  مهاجرت به اروپا از طریق تولد

مهاجرت به اروپا از طریق تولد نیز شرایط خاص خود را دارا بوده و تقریبا میتوان گفت که قوانین تولد در کشورهای اروپایی و اخذ اقامت در اکثریت کشورهای اروپایی یکسان میباشد . و اکثریت غریب به یقین کشورهای اروپایی از سیستم خون در دادن اقامت و تابعیت به افرادی که در کشورشان متولد میشوند و همچنین والدین بچه پیروی میکنند. به این معنی که تولد در خاک آن کشور ها عموما منجر به اخذ پاسپورت و تابعیت برای آن بچه ها و والدینشان نخواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید مقالات زیر را مطالعه نموده و از ویدیو های آنها استفاده نمایید.

  مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی

مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی امریست که از طرف موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان پیشنهاد نمیگردد ، و درج اطلاعات در سایت ما صرفا جهت دادن اطلاعات و بالا بردن سطح آگاهی عمومی از مضرات و معایب و خطرات پناهندگی میباشد ، جهت یافتن پاسخ سوالات خود در باب پناهندگی در اروپا میتوانید به مقالات پناهندگی در کشورها  مراجعه نمایید ، در زیر به ذکر چند نمونه جهت دانستن قوانین کلی پناهندگی اکتفا مینماییم :

  مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت در برخی کشورها در حال حاضر قابل انجام بوده و اغلب نیز میتواند به اخذ اقامت دائم نیز منجر گردد ، افرادی که با داشتن تخصص خاصی در کاری و با هدف رشد کار خود در کشورهای دیگر و با داشتن بیزینس پلن خود قصد واقعی کار در خارج از کشور را دارند گزینه ی ثبت شرکت برای آنها گزینه ای مناسب بوده و میتوانند از آن طریق اقامت کشورهای اروپایی را کسب نمایند . کشورهایی که اخیرا در این رابطه شرایط سهل الوصول تری داشته اند به شرح ذیل میباشند :

  مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک

مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک از راههای است که خانواده ها عموما به آن راه نیز جهت مهاجرت خود فکر میکنند ، اما باید دید که با خرید ملک در کشورهای اروپایی آیا میتوان به اقامت دائم و یا تابعیت و اخذ پاسپورت آن کشورها دست یافت یا نه ، بسیاری از کشورها قوانین پیچیده ای در این باب دارند و به همین جهت اخذ مشورت از یک وکیل مهاجرت کاردان الزامی میباشد ، قوانین عموم کشورهای اروپایی به این شکل میباشد که تا زمانیکه ملک را داشته باشید به شما اقامت سال به سال میدهند و هر سال آن را تمدید میکنند ، البته برخس کشورها قوانین راحت تری نیز دارند که میتوانید در مقالات زیر در مورد آنها بیشتر بدانید :

در اینجا میتوانید اطلاعات بیشتری در مورد مهاجرت به اروپا بدست آورید

اطلاعات تکمیلی مهاجرت به اروپا (کلیک کنید)

مهاجرت به اروپا در سال 2018 با شرایط خاصی روبرو بود که در این مقاله به آن میپردازیم ، لازم است به عرض شما عزیزان برسانیم که عزیمت و زندگی و کار در خارج از کشور بر خلاف آنچه اکثر ماهواره ها و شبکه های تبلیغاتی به طور مدام در مورد آن سخن می گویند امری ساده و بی زحمت نیست.وکیل پایه یک دادگستری یا وکیل مهاجرت که جهت مشاوره به ایشان رجوع میشود باید واقعیت را به مشتری بگویند و از کم و کیف شرایط متقاضی را آگاه سازند.در واقع هرچند اروپا و بخصوص کشور های اروپای غربی از امکانات بالایی برخوردارند ولیکن مهاجرت به اروپا حتما باید با برنامه ریزی باشد.

متاسفانه نه تنها ماهواره ها داده های درستی به مردم نمیدهند بلکه اکثر کسانی که در ایران یا افغانستان یا کشورهای همسایه ی ایران به عنوان وکیل مهاجرتی کار میکنند اساسا یا در رشته حقوق و وکالت درسی نخوانده اند یا اگر هم خوانده اند کار به صورت تخصصی در این رشته کار نمیکنند .

ما منکر این نیستیم که اروپا امکانات بسیار خوبی دارد ، تنها میخواهیم به شما بگوییم که شما باید این کار را با برنامه ریزی انجام دهید.

رفتن به اروپا راههای بسیاری دارد که بهترین آن حتما راه هایی است که شما خطر کمتری را تقبل کنید و هزینه کمتری را بپردازید.در واقع بهترین راه مهاجرت به اروپا راهی کم خطر با حد اقل هزینه است.بدانید که اشخاصی که تحت آدم پران یا قاچاقچی آدم در حال فعالیت هستند قابل اعتماد نیستند همین جور اشخاصی که به شما پیشنهاد سرمایه گذاری را در بدو امر مطرح میکنند به شما واقعیت را نمیگویند .

اگر شما با شناخت درست بخواهید به اروپا مهاجرت کنید ، میتوانید با یک ویزای ارزان تر اقدام کنید و شاید بتوانید در بهترین کشورها با میانگین سالی ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان یک خانواده ۲ تا ۳ نفره زندگی کنید ، اینکه شما بخواهید برای مثال روز اول بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان یا گاهی برای مهاجرت به اروپا و امریکا بیش از ۵۰۰ هزار دلار پرداخت کنید ، این کار بسیار خطرناکی است.اگر شما جهت مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین ما تماس بگیرید ما به شما راههای ارزان و کم خطر را پیشنهاد میکنیم .

ما در موسسه  حقوقی ملک پور و مشاوره ای (MIE) در کنار منافع خودمان به شما و سرنوشت شما هم میاندیشیم. این طور نیست که فقط پول مهم باشد به این دلیل که ما به این نتیجه مهم رسیدیدم که به جای این که در یک پرونده مشاوره سود کنیم در تعداد زیاد سود کنیم.

ما اجازه میدهیم با موکلین ما مشورت کنید تا ببینید از موسسه حقوقی ما راضی هستند یا خیر؟ما به شما راههایی رو پیشنهاد میکنیم که حتی الامکان از خطر دور باشید و مجبور به صرف هزینه های هنگفت نباشید.

باور کنید بسیاری از اشخاصی که ادعا میکنند وکیل مهاجرتی هستند یا در مورد مهاجرت به اروپا بیش از هفت سال سابقه دارند حتی قادر نیستند  ۱۰۰ نمونه ویزا از موکلین خود را نشان دهند اما ما بیش از دویست ویزا از بهترین کشورهای اروپا را جهت نظارت شما عزیزان فقط مربوط به دو سال قبل در معرض نمایش گذاشته ایم که خود سندی بر اعتماد گسترده به سرویس خوب و صداقت و راستی با متقاضیان عزیز است.

لازم است به عرض شما عزیزان برسانیم که رفتن و زندگی در خارج از کشور کار بر خلاف آنچه اکثر ماهواره ها و شبکه های تبلیغاتی به طور مدام در مورد آن سخن می گویند امری ساده و بی زحمت نیست.وکیل پایه یک دادگستری یا وکلای مهاجرت که جهت مشاوره به ایشان رجوع میشود باید واقعیت را به مشتری بگویند و از کم و کیف شرایط متقاضی را آگاه سازند.در واقع هرچند اروپا و بخصوص کشور های اروپای غربی از امکانات بالایی برخوردارند ولیکن مهاجرت به اروپا حتما باید با برنامه ریزی باشد.

متاسفانه نه تنها ماهواره ها داده های درستی به مردم نمیدهند بلکه اکثر کسانی که در ایران یا افغانستان به عنوان وکیل مهاجرتی کار میکنند اساسا یا در رشته حقوق و وکالت درسی نخوانده اند یا اگر هم خوانده اند کار به صورت تخصصی در این رشته کار نمیکنند .

ما منکر این نیستیم که اروپا امکانات بسیار خوبی دارد ، تنها میخواهیم به شما بگوییم که شما باید این کار را با برنامه ریزی انجام دهید.قطعا اروپا و کشورهای اروپایی دارای رفاه بالای اجتمایی هستند اما اگر برای همین کشورهای زیبا بدون برنامه اقدام نمایید ،هم هزینه و هم زمان خود را بیهوده تلف نموده اید و این مقصد خوب به سرابی تبدیل خواهد شد.

رفتن به اروپا راههای بسیاری دارد که بهترین آن حتما راه هایی است که شما خطر کمتری را تقبل کنید و هزینه کمتری را بپردازید.در واقع بهترین راه مهاجرت به اروپا راهی ارزان کم خطر با حد اقل هزینه است.بدانید که اشخاصی که تحت عنوان آدم پران یا قاچاقچی آدم در حل فعالیت هستند قابل اعتماد نیستند همین جور اشخاصی که به شما پیشنهاد سرمایه گذاری را در بدو امر مطرح میکنند به شما واقعیت را نمیگویند .(در بعضی دفتر های مهاجرتی اشخاصی مشاوره میدهند که اصلا به خارج از کشور قدم نگذارده اند یا اصلا درس حقوق نمیدانند ، اشخاصی با سن پایین که تشنه پول بوده و اگر شما از سابقه ایشان جویا شوید با انبوهی از تخلف روبه رو خواهد شد.)

اگر شما با شناخت درست بخواهید به اروپا مهاجرت کنید ، میتوانید با یک ویزای ارزان تر اقدام کنید و شاید بتوانید در بهترین کشورها با میانگین سالی ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان یک خانواده ۲ تا ۳ نفره زندگی کنید ، اینکه شما بخواهید برای مثال روز اولو در ابتدای امر مهاجرت  بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار  یا گاهی برای مهاجرت به اروپا و امریکا بیش از ۵۰۰ هزار دلار پرداخت کنید ، این کار بسیار خطرناکی است.اگر شما جهت مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین ما تماس بگیرید ما به شما راههای ارزان و کم خطر را پیشنهاد میکنیم .شما از قوانین بازی و تجارت در اروپا و امریکا اطلاعات کامل ندارید ،پیشنهاد میکنیم از راههای ارزان تر تشریف ببرید آنجا را ببینی مدتی باشید از اوضاع آگاهی بیشتری به دست آورید سپس تصمیم بگیرید که آیا بمانید یا خیر؟اگر با شناخت که به دست آوردید باز هم میخواستید سرمایه گذاری کنید خود ما هم شما را راهنمایی خواهیم کرد.

ما در موسسه  حقوقی ملک پور (MIE) در کنار منافع خودمان به شما و سرنوشت شما هم میاندیشیم. این طور نیست که فقط پول مهم باشد به این دلیل که ما به این نتیجه مهم رسیدیدم که به جای این که در یک پرونده مشاوره سود کنیم در تعداد پرونده های زیاد سود کنیم و این تنها زمانی ممکن است که مشاوره مهاجرتی صحیح ارایه کنیم و در دراز مدت اعتماد مشتریان از طریق کار درست جذب گردد. این تفکر ما میباشد که بیش از سالیان دراز کار حقوقی کرده ایم و اکنون مورد استقبال بسیاری ازهموطنان هستیم و بر خلاف گروهی که گاها برای خود ما به عنوان کارمند جز کار کرده و با کپی برداری و سهل انگاری تنها به دنبال سود های کوتاه مدت و فریب مردم هستند و تصور میکنند که بار کج به مقصد میرسد که قطعا این طور نخواهد بود.

ما اجازه میدهیم با موکلین ما مشورت کنید تا ببینید از موسسه حقوقی ما راضی هستند یا خیر؟ما به شما راههایی رو پیشنهاد میکنیم که حتی الامکان از خطر دور باشید و مجبور به صرف هزینه های هنگفت نباشید.شما به زودی قادر خواهد بود که تعداد بالای ویزاهای اخذ شده ما برای اقامت،تحصیل ، کار ، توریستی، ویزای همراه ، ویزای گرین کارت و امثالهم را در بخش گالری سایت ما ملاحضه کنید.این ویزا ها همه متعلق به موسسه حقوقی ما میباشد و قرارداد های موکلین نیز در موسسه حاضر است و اشخاصی که کپی برداری از این ویزا ها میکنند هیچ قراداد اصل و واقعی از موکل ندارند.

باور کنید بسیاری از اشخاصی که ادعا میکنند وکیل مهاجرتی هستند یا در مورد مهاجرت به اروپا بیش از هفت سال سابقه دارند حتی قادر نیستند۱۰ نمونه ویزای از موکلین خود را نشان دهند اما ما بسیاری ویزا از  بهترین کشورهای اروپا را جهت نظارت شما عزیزان فقط مربوط به دو سال قبل در معرض نمایش گذاشته ایم که خود سندی بر اعتماد گسترده به سرویس خوب و صداقت و راستی با متقاضیان عزیز است.

چنانچه مایلید داده های درستی دریافت کنید، با حق المشاوره پائین و بدون نیاز به بردن پول و از راههایی نظیر تحصیل در  اروپا یا ویزای کار اروپا اقدام کنید ، اول با مشاورین ما مشورت کنید و از بانک اطلاعات اروپا در موسسه حقوقی ما بهره مند باشید.

شایان ذکر است مشاوره با مشاورین ما در صورت تماس تلفنی از سوی ما رایگان است و شما فقط هزینه مخابرات را که آن هم هزینه چند ریال است برای هر دقیقه است میپردازید.شما جهت دریافت قیمت و هزینه تلفن داخل یا خارج از شهرستان به دفتر ما در تهران ، میتوانید از مخابرات پرسش کنید.هزینه خط های همان هزینه عادی تماس است و ما هیچ هزینه ای جهت مشاوره بیشتر دریافت نمیکنیم.

همیشه گفتیم و باز هم میگوییم مهاجرت میتواند امری خوب باشد ولیکن باید با شناخت باشد نه بی پروا ،و مهاجرت غلط  و بی شناخت نه تنها کمک نیست بلکه شما را از چاله به چاهی میاندازد.ما نمیخواهیم منفی باشیم و قاطعانه میگوییم که بهترین نوع مشاوره را به شما خواهیم داد لیکن این حق شماست که ثواب را از نا ثواب تشخیص دهید.شما باید قبل از هر اقدامی این را بدانید که واقعا در اروپا در کف خیابان طلا نریخته اند.اروپا جایی زیباست برای شخصی که درست اقدام کند و پولش به باد نرود والا به جهنمی تبدیل میشود.

شما زمانی باید فکر مهاجرت باشید که از همه مزایا و معایب امر آگاه باشید.

مقصود ما این است که بتوانیم با تیم حقوقی خود متشکل از بیش از ۲۵ نفر کارمند ،مشاور و کارشناس شما را در حد توان و به حد رضایتتان یاری کنیم. آقای امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگسرتی هر ماه مدتی در تهران حضور دارند و مدتی  هم که در اروپا یا امریکا حضور داشته باشند ،باز هم امکان دسترسی به ایشان موجود است.ایشان در زمینه حقوق بین الملل درس خوانده اند و تقریبا و بی اغراق موسسه ای را بنیان گذارده اند که حقیقت و راه درست را به موکل ارایه میکند.میل و اشتیاق در باب کسب داده های علمی سبب شده عده ای دزد و کلاهبردار از مردم سوء استفاده نموده و در حالی که بسیاری از ایشان حتی به کشورهای اطراف حتی برای یک بار نرفته اند ، دفتر مشاوره مهاجرتی تاسیس نموده اند.

شما می توانید با کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 پاسخ
 1. فریماه گفته:

  سلام.اخذ ویزای کار کدوم کشور اروپایی برای رشته های علوم پزشکی راحت تره؟؟لطفا جواب بدید برام مهمه که جوابمو از یک موسسه معتبر بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مهاجرت پزشکان امر حساسی است و نیاز به بررسی تخصصی تر شرایط شما دارد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. سمیرا گفته:

  با سلام وعرض ادب من ۳۳ سالمه و دارای یک فرزند ۸ ماهه ام.لیسانس صنایع غذایی دارم.همسرم۳۸ ساله، ۱۲ سال تشریفات عروسی دارن والان در یک تالار عروسی مدیرن وهمچنین مدرس ساز درام هستن وکنسرت و کلیپ در ماهواره هم دارن.پشتوانه مالی هم داریم،میخاستم بپرسم شما چه کشوری رو به ما پیشنهاد میکنین.با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   روش های زیادی می توان به شما پیشنهاد داد که همه آن ها در 6 دسته بندی تولد، ازدواج، کار، سرمایه گذاری و تحصیل قرار می گیرند. البته برای پیشنهادی دقیق شرایط شما باید با جزئیات بیشتری بررسی شود. اما احتمالا این امکان وجود دارد که از روش های تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری اقدام کنید.
   یکی از پیشنهادات مناسب برای شما می تواند روش قرمز سفید قرمز اتریش باشد که به شما اقامت کاری داده می شود. توصیه می کنیم جهت آشنایی با انواع روش های مهاجرت به کشورهای پیشرفته دنیا، ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را از لینک زیر تهیه کنید.

   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. عیسی گفته:

  با سلام

  برای تحصیل در دانشگاه های فرانسه در مقطع تحصیلی فوق لیسانس و دکتری محدودیت سنی وجود دارد ؟
  با توجه به اینکه 39 سال دارم.

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. elnaz qanavati گفته:

  سلام من ۳۵ سالم هست و همسر و یک پسر ۲ ساله دارم. و مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و کارمند بانک هستم. همسرم نیز معلم و مدرک لیسانس تربیت بدنی دارند .وضعیت مالی هم متوسط می باشد.میخواستم بدونم با این شرایط میتونم اقامت یکی از کشورهای خوب اروپایی رو دریافت کنم؟
  پاسخ

  با سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 5. فروغ گفته:

  سلام وقت شما بخیر. ممنون بابت تمام راهنمایی های گرانبهاتون.
  من ساکن اهواز هستم و 34 سال دارم مدرکم لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی و شوهرم 38 ساله دارای مدرک لیسانس تبلیغات تجاری؛ در حال حاظر شاغل شرکت بیمه هستیم. دو پسر 7 و 1 ساله دارم. چند وقتی هست که در مورد ویزای کار اتریش دارم تحقیق میکنم که منجر به اقامت دائم بشه. آقای دکتر راهنمایی بفرمائید. شما میتونید کمکمون کنید برای اقدام به این عمل؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 6. مرتضی گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر
  مرتضی قضائی هستم شهروند ایرانی متولد اردبیل1360 شمسی بزرگ شده تهران با مدرک تحصیلی کارشناسی معماری
  متاهل به همراه فرزند 11ماهه
  مبتلا به بیماری ام اس از سال 1384 هستم.
  بابت اقامت در کشور ی که هامی درمانی و تامین دارو باش.
  به همراه خانواده با شرایط مذکور واجد شرایط درمانی و اقامت میباشد؟
  در صورت امکان پاسخ بفرمایید.
  متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. قاطع گفته:

  سلام دوست عزیزمشاورهمزبانم
  امید است سلامت باشید
  من یک شهروند افغانستان هستم متاهل ودارای چهارفرزند زیربیست سال دارم نظربه شرایط بد وجنگ های روز افزون درشمال کشورم من میخواهم با خانواده خویش به یکی ازکشورهای اروپایی مهاجرت کنم اما نمیدانم کدام کشوروچطور؟
  به همین خاطرموضوع را با شما درمیان گذاشتم لطف نموده رهنماییم کنید وکشوریکه برای من گرانترتمام نشه ودرآن اقامت دایمی بدست بیاورم وشرایط کاروبارهم برای من که یک مهندس صنایع ونفت ومحیط زیست هستم بررسی کنید
  البته ممنون میشوم
  منتظرجواب تان هستم درایمیل ادرس خود هستم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
Rating: 5