مهاجرت به امریکا

 • مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به امریکا از طریق کار
 • مهاجرت به امریکا از طریق تولد
 • مهاجرت به امریکا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به امریکا از طریق پناهندگی
 • گرین کارت امریکا
 • ویزاهای توریستی امریکا
photo 2018 11 17 22 48 07 300x300 مهاجرت به آمریکا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

روش های مهاجرت به امریکا

مهاجرت به امریکا و اخذ گرین کارت امریکا یکی از اهداف بزرگ مهاجرتی برای بسیاری بشمار میرود. مهاجرت به امریکا و روش های مهاجرت به امریکا دارای شرایط خاصی است و در کل شش دسته بندی دارد که در این مقاله به ان پرداخته ایم. همچنین مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت امریکا از طریق روشی به نام لاتاری نیز مرسوم است.

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل

کشور امریکا به دلیل داشتن دانشگاه هایی با رنکینگ جهانی و سطح علمی بالا همیشه مورد توجه متقاضیان ادامه ی تحصیل در دیگر کشورها بوده است. امکان پذیرش در سه مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکتری امکان پذیر است که بسته به سطح دوره ی اقدام متقاضی باید مدرک زبان با نمره ی مناسب را ارائه دهد. شخص متقاضی به صورت میانگین در هفته بین ده تا بیست ساعت اجازه ی کار کردن دارد که با توجه به سبک زندگی اش می تواند این درآمد جوابگوی هزینه های زندگی اش باشد. هزینه های زندگی در امریکا به طور میانگین ماهیانه هزار دلار می باشد

مهاجرت به امریکا از طریق کار

در مهاجرت به امریکا، ویزای کار یکی از بهترین و پر طرفدارترین ویزاهای مهاجرتی می باشد.کشور امریکا هم به دلیل اقتصاد قوی که دارد متقاضیان اخذ ویزای کار در اکثر موارد این کشور را در اولویت قرار می دهند. نام ویزای کار امریکا اچ وان بی می باشد.که متقاضی اخذ ویزای کار در امریکا باید حتما جاب آفر داشته باشد. به این معنا که کارفرمایی در امریکا باشد که شخص متقاضی را به عنوان نیروی کار بخواهد استخدام کند. برای این منظور باید برای شخص متقاضی دعوت نامه ی کاری را تنظیم کرده و ارسال نماید. چنانچه شخص متقاضی کلیه ی مدارک را آماده کرد و منجر به اخذ ویزا شد مدت زمان ویزای اولیه برای شخص متقاضی سه سال می باشد. که پس از آن به مدت سه سال دیگر تمدید می شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب مقایسه امریکا با اروپا

video مهاجرت به آمریکا

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب مقایسه امریکا با اروپا

audio مهاجرت به آمریکا
کار در امریکا

مهاجرت به امریکا از طریق تولد

به طور کلی نظام حقوقی کشورها به دو صورت سی ویل لا و کامن لا می باشد. به طور کلی نظام اعطای تابعیت کشورها بر دو اساس سیستم خاک و سیستم خون می باشد. سیستم خاک به این معنا می باشد که افراد در هر کشوری که متولد می شوند تابعیت همان کشور را اخذ می کنند. بدون اینکه تابعیت پدر و مادر کودک متولد شده در نظر گرفته شود. که این قانون در مهاجرت به امریکا در کشورهایی نظیر کانادا و امریکا مجری است. سیستم اعطای تابعیت بر اساس خون به این معنا می باشد که تابعیت از ازطریق نسب به کودک متولد شده منتقل می شود. برای اخذ تابعیت امریکا شخص باید به سن هجده سال رسیده باشد. لازم به ذکر است قانون کودکانی که در خاک امریکا متولد شده اند ولی پدر و مادر آن ها معلوم نیست نیز امریکایی تلقی می شوند در صورتی که سن آن ها کمتر از پنج سال باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به امریکا از طریق ازدواج

یکی از راه هایی که می تواند منجر به اخذ اقامت در کشور دیگر و مهاجرت به امریکا شود مهاجرت از طریق ازدواج است که در این خصوص نظام حقوقی کشورها با همدیگر متفاوت است . برای مثال در نظام حقوقی ایران قوانین به این صورت تعریف شده است ازدواج با یک مرد ایرانی سبب تحمیل تابعیت از مرد به زن می باشد. اما اگر مردی که تابعیت کشور دیگر را دارد با یک بانو ایرانی ازدواج کند این ازدواج منجر به اخذ تابعیت نسبت به مرد نمی شود. شخصی که می خواهد اقامت یک کشور را از طریق ازدواج کسب کند باید فرم های مربوط به این موضوع را تکمیل نماید و مدارکی را به دولت آن کشور تحویل بدهد که بتواند بعد از آن اقامت آن کشور را اخذ نماید. در خصوص ازدواج در کشور امریکا شخص متقاضی باید با فردی که تابعیت کشور امریکا را دارد ازدواج کند تا بعد از آن بتواند درخواست اقامت کند. اگر شخص دوم گرین کارت امریکا را داشته باشد روند پروسه بین سه تا چهار سال زمان میبرد و اگر پاسپورت امریکا را داشته باشد روند پروسه بین شش ماه تا یک سال است و خیلی سریع انجام می شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب ازدواج با فرد خارجی

video مهاجرت به آمریکا
اخذ تابعیت آمریکا از طریق ویزای ازدواج و نامزدی
مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری امریکا ای بی ۵ نام دارد که به دریافت گرین کارت امریکا منتهی می شود. به طور کلی شخص متقاضی سرمایه گذاری در امریکا نیازی به داشتن مدرک زبان و سابقه ی مدیرتی ندارد. اما بایستی مبلغ پانصد هزار دلار را در یک تجارت پر ریسک سرمایه گذاری کند که این مبلغ پس از گذشت پنج سال به شخص متقاضی برگردانده می شود. نوع دیگر از سرمایه گذاری برای کشور امریکا ویزای ای ۲ می باشد که از مهم ترین ویزاهای سرمایه گذاری برای کشور امریکا می باشد. در ابتدا فرد برای دو تا پنج سال برای شخص متقاضی ویزا صادر می شود. و از این طریق می تواند همسر و فرزندان کمتر از بیست و یک سال را با خود ببرد. در این راستا شخص متقاضی باید یک بیزنس پلن قوی داشته باشد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در امریکا

video مهاجرت به آمریکا
سرمایه گذاری در امریکا

مهاجرت به امریکا از طریق پناهندگی

افرادی که در دولت متبوعشان دچار تهدید سیاسی و یا اجتماعی قرار می گیرند و امنیت نداشته باشند به کشورهای دیگر درخواست پناهندگی می دهند که روندی بسیار سخت و پیچیده دارد و از راه های نا امن برای ورود به یک کشور است. پناهندگی می تواند با تغییر دین یک شخص هم باشد . موسسه حقوقی ملکپور شما عزیزان را با طرق قانونی مهاجرت آشنا می کند و هیچگونه خدماتی از بابت مهاجرت از طریق پناهندگی ارائه نمی دهد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video مهاجرت به آمریکا
پناهندگی در امریکا

گرین کارت امریکا

گرین کارت یک کارت اقامت دائم در کشور مقصد است که به دارندگان این کارت اجازه قانونی کار و زندگی دائمی و همچنین استفاده از خدماتی از قبیل خدمات بهداشتی و تحصیلی و غیره را میدهد.همچنین دارندگان گرین کارت امریکا می توانند بدون ویزا در این کشور رفت و امد کنند.

لاتاری امریکا

لاتاری یکی از روش های جالب اخذ اقامت امریکا می باشد. در این روش دولت امریکا هرساله از طریق قرعه کشی به 55000 نفر در سراسر دنیا کارت اقامت رایگان اعطا میکند.ثبت نام در این روش از طریق وبسایت رسمی ان و کاملا بصورت رایگان است و برای تمام افراد امکان پذیر است . لاتاری یکسری شرایط عمومی دارد که عبارتند از جداقل دیپلم 12 ساله برای فرد و 2 سال سایقه کار در 5 سال گذشته.

ویزاهای توریستی امریکا

ویزاهای توریستی هرکشور امکان اقامت کوتاهی (6ماه) در سال را به فرد میدهد. هرکشور دارای شرایط خاصی برای ویزاهای توریستی دارند که امریکا هم انواع خاصی از ویزاهای توریستی دارد که اطلاعات کامل و دقیق هریک در لینک های زیر به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است

سخن آخر

انواع روش های مهاجرت به امریکا در این مقاله برای شماعزیزان بررسی گشت. مهاجرت به امریکا دارای شرایط خاصی و شاید سختی بخصوص برای ایرانیان است . مهاجرت به امریکا قطعا بدون اگاهی و مشاوره کاری سخت است و بهتراست با سنجش دقیق شرایط شما راه خوبی پیش پای شما قرار داده شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

168 پاسخ
 1. علی گفته:

  سلام وقت بخیر من ۱۶سالم هست میخواستم بدونم که چجوری میتونم از ایران برای تحصیل به آمریکا سوئیس یا انگلیس برم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام.
   شرایط تحصیل در مدارس آمریکا:
   ویزای تحصیلی برای مدارس آمریکا به سختی اعطا می شود و هزینه تحصیل شما نیز بالا خواهد بود چرا که مدارس دارای تخفیف شهریه و بورسیه و شهریه رایگان نمی باشند. در صورت تمایل و داشتن سرمایه لازم می توانید برای تحصیل در مدارس کانادا یا انگلستان اقدام نمایید.

   مدارس انگلستان:
   تحصیل زیر 18 سال بصورت شبانه روزی هستش و شامل حال بورسیه و تحصیل رایگان نمیشه و هزینه نسبتا بالایی هم داره. هزینه تحصیلی در مدارس خصوصی شبانه روزی که اصطلاحا (Boarding Fee) شامل هزینه تحصیل و هزینه ای زندگی در خوابگاه های مدارس است که بایستی به صورت کامل قبل از شروع هر ترم پرداخته شود. این مبلغ شامل خوابگاه، سه وعده غذای روزانه و هزینه تحصیل است که می تواند از ۲۰۰۰۰ پوند تا ۳۰۰۰۰ پوند در سال و بسته به مدرسه باشد. مدارس دولتی هم تنها به دانش آموزان انگلیسی و ساکن اتحادیه اروپا تحصیل رایگان ارائه میدن. تحصیل فرزندان در مدارس انگلستان ویزای همراه یا گاردین ندارد. هر کدوم هم باید جداگانه اقدام کنید.

   مدارس اتریش:
   تحصیل در مدارس اتریش رایگان هست و تنها سالیانه مبلغ کمی هزینه خدمات ازتون میگیرن در حدود ۶ تا ۷ هزار یورو در سال. در کنارش مدرسه فوتبال هم داره. در کشورهای دیگه با هزینه کم نمیتونید در مدارس فوتبال ثبت نام کنید چرا که شهریه داره. برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. داوود زارعی گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمتتون
  بنده 20سال سن دارم و 3سال پیش از ایران خارج شدم و خدمت سربازی هم نرفتم در کشورهایی مثل هند و ترکیه بودم و الان تقریبا5 ماه هست که در دبی زندگی میکنم.
  میخواستم برای ویزای توریستی امریکا اقدام کنم، سال قبل برای لاتاری ثبت‌نام کرده بودم و ریجکت شده بودم و همچنین سال قبلش برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده بودم و باز هم ریجکت شدم الان اگه برای توریستی امریکا اقدام کنم چه شرایطی داره و اگه میشه لطفا راهنمایی کنین ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
 3. KASRA گفته:

  ببخشید برای انگلیس یا امریکا برای ویزای ازدواج اگر همسر تمکن مالی که سفارت اعلام میکنه را نشان بدیم میتونیم ویزا بگیرم یا حداقل از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم
  چون برای ما گفتن باید سالی حدود 20 هزار پوند نشان داد برای ما دو نفر
  و برای کانادا ایا برای اخذ ویزای ازدواج باید در سیستم اکسپرس اینتری ثبت کنم یا به محضی که اقامت گرفتم میتونم کار کنم؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. بستگی به پرونده شما و نظر افسر سفارت داره. ما نمیتونیم در این زمینه نظر قطعی بدیم. در مورد سوال دوم ویزای ازدواج کانادا ارتباطی به اکسپرس انتری نداره.

   پاسخ
 4. نازنین گفته:

  سلام ۳۱سالمه مجردوهنرمندم لیسانس حقوق دارم هیچ راهی برای مهاجرت ندارم ؟زبانم خوب .هدفم اینه که اگه بشه برم آمریکا خواننده بشم .هیچ راهی ندارم به جزتحصیل؟چون که هزینه تحصیل زیادهست تمایلی به این روش ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
 5. REZA گفته:

  سلام ببخشید الان برای افرادی که با پاسپورت غیر ایرانی دارن میشه مهاجرت کرد به امریکا؟ برای ویزای توریستی که مشکلی ندآریم
  من پاسپورت استرالیا دارم و پسر خالم پاسپورت انگلستان دو بار هم یک بار نیویورک و یک بار هم تجاری و برای بگذاری سمینار به لاس وگاس با هم رفتیم
  من دکترا برق ار وسترن سیدنی دارم و فوق دکترا از دانشگاه بیل در نیویورک
  و پسر خاله من هم فوق لیسانس از انگلستان و دانشگاه منچستر داره و ساکن همین شهر هستش و من هم ساکن سیدنی استرالیا هستم …..ممکنه بفرمایید ما با چه ویزای میتونیم بریم امریکا؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   اگر پاسپورت دارید قوانین آمریکا برای شما مثل شهروندان استرالیا یا انگلستان است. برای سفر توریستی نیازی به ویزا ندارید. از بقیه برنامه های مهاجرتی مثل کار، تحصیل و سرمایه گذاری می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
   • REZA گفته:

    سلام بله وجود نداره چون من توریستی چند بار رفتم تحصیلی هم خب گفتم الان من من چون بعد از مقطع فوق دکترا عموما اساتید بیشتر با سمینار ها و مقاله ها درجه علمی بالا می برند الان من میخوام یک سمینار بزارم در اتلانتا و لیست دعوت کننده ها و سالن هم ارتباط گرفتم الان من میتونم ویزای بازرگانی بگیرم؟
    من در استرالیا قطعه سازی میکنم ( برقی ) _ شرکت داریم ساخت قطعات برقی _ تو دانشگاه هم تدریس میکنم

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     سلام
     شهروندان استرالیا نیازی به گرفتن ویزای بازرگانی ندارند و می تونند بدون ویزا سفر کنند.

     پاسخ
     • REZA گفته:

      و ببخشید الان سفر به امریکا برای کسانی که با پاسپورت ایران میرن چجوریه؟
      بله من با سالن ارتباط گرفتم و فروردین ماه کنفرانس گذاشتم ( 4 فروردین )
      و ببخشید من قصد دارم چون من از وقتی مدرک پست داک گرفتم 4 تا کنفرانس گذاشتم 1 در ملبورن . 1 در لندن . 1 در استکهلم و اخری هم که 4 ماه پیش در تهران ……..
      قصد دارم برای 20 اردیبهشت هم چون موضوع امادست یک سمینار هم در لاس وگاس یا شیکاگو شما میتونید برای من با سالن های امریکا ارتباط بگیرید و خبرش ببه من بدید ….هزینه های خوراک و کرایه سالن من خبر دارم رای این کنفرانس برای یک روز شبی 700 دلار امریکا شد 350 تا هم خوراک ( اب معدنی و کیک و …. ) بلیط هتل هم جمعا 2500 دلار شد و حساب کردم تو این کنفرانس چون 30 نفر دعوت کردم هر نفر 500 پوند که میشه 15000 پوند

      Rating: 5
     • MIE.Malekpour1 گفته:

      برای ایرانیان ویزاهای محدودی مثل تحصیلی و پژوهشی قابل درخواست هست اما متاسفانه با سخت گیری همراه است.
      در مورد برگزاری سمینار در آمریکا احتمالا می تونیم به شما کمک کنیم. لطفا یک شماره تماس بنویسید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

 6. کسرا گفته:

  سلام عرض ارادت … من سال 2012 با ویزای ازدواج در سن 28 سالگی وارد شهر ناتینگهام انگلستان شدم بعد از 3 ماه و پیدا کردن کار و سرکار رفتن تحصیل در مقطع دکترا در انگلستان شروع کردم تا 31 سالگی درگیر مدرک دکترا بودم اما متاسفانه سال 2016 با همسرم سابقم به مشکل خوردم و طلاق دادم….ترجیح دادم تو سن 32 سالگی برای تحصیل در پست داک از دانشگاه ایالت میشیگان و شهر بوستون و دانشگاه بوستون پذیرش گرفتم و 2 سال درگیر بودم و در همین بوستون آمریکا بودم …بعد یک مدت برگشتم انگلستان اما متاسفانه علاقه ای به زندگی در انگلستان نداشتم و خارج شدم و ( هرچند الان هم اقامت دائم انگلستان دارم و ساکن ایران هستم و فقط سالی 2 ماه در انگلستان هستم که اقامتم باطل نشه و بهتره بدونید من در انگلیس الان هم یک شرکت داریم با دو تا از رفقای ایرانی در لندن و چند کورس هم معمولا تفریحی تدریس میکنم در معمولا همین دانشگاه امپریال لندن….الان دوباره من با یک تبعه آمریکا ازدواج کردم اما میخوام بدونم شرایط ما چجوری این افسر هم از بس مدارک الکی و سختگیری کرد نزدیک بود دعوا بشه که حالا نمیدونم آیا میتونم به آمریکا برم با ویزای ازدواج یا خیر ؟ بنظر شما میشه یا خیر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. برای ویزای آمریکا ملاک اصلی نظر افسر ویزا هستش و تا مدارک مورد نیاز رو تحویل ایشون ندین و شرایط شما رو تایید نکنند عملاً شانسی برای اخذ ویزای آمریکا نخواهید داشت. البته شما با توجه به جر و بحثتون با ایشون ممکنه تو لیست سیاهشون برید یا اینکه نمره منفی دریافت کنید.

   پاسخ
   • کسرا گفته:

    سلام مجدد….خیر افسیر تایید کرد مدارک مارو ولی جر بحث من بخاطر این بود که 1 سال 8 ماه مارو الاف خودش کرد….دقیقا حرف شمارو زد گفت همچی ملاک من هست و من میگم کی بره و کی نره بعد یک لحظه گفتم اینا همش بخاطر اینکه من با پاس ایرانی دارم میرم….بعد جوابش اینجوری داد: جناب شما یک جوری صحبت میکنی انگار رئیس جمهور آمریکا هستی نزدیک دو سال مارو الاف کردی حالا این حرف میزنی !!!!!!! ولی هرچی بود ختم بخیر شد ولی خیلی شانس آورد یک مدرک الکی و بی مورد درخواست میکرد ( تو یک جا گفتا بود همسرتون باید یک خونه ای اجاره کنه که بیشتر از 100 متر باشه )!!!!!!! میزدم تو گوشش ..ولی خب گفت که ویزای شما 10 روز اداری طول میکشه تا صادر بشه و ما هم از سفارت آمریکا در لندن اقدام کردیم و از همانجا ویزا را میگیرم……منظورتون اینکه نمره منفی دریافت کنید یا توی بلک لیستش میرید چیه؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     سلام. مجدد. اگه برای ویزای آمریکا مجدد بخواین اقدام کنید سابقه جر و بحث با افسر سفارت براتون امتیاز منفی محسوب میشه. افسر سفارت پر بیراه هم نگفته چون خونه های آمریکا بر خلاف ایران بزرگ و متراژ بالا هستش و استانداردهای خاصی داره.

     پاسخ
 7. Amir Hossein گفته:

  درود
  سوالی که دارم اینه که در کشورهایی مثل سوئیس ، آلمان و آمریکا و … با مهاجرها برخورد دوستانه ای دارند و اونجا مهاجر احساس تنهایی نمیکنه یا نژاد پرستی رواج داره
  پاسخ بدید لطفا

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در کشورهایی مثل سوییس، اتریش، هلند، دانمارک، نروژ و فنلاند نژاد پرستی نمود نداره ولی در مورد آمریکا شرایط متفاوته. البته تضمینی برای عدم حس غربت وجود نداره و بستگی به شرایط روحی خودتون داره طبیعتا.

   پاسخ
 8. ستاره گفته:

  سلام عموی من حدودا ۱۲ سال پیش برای ما درخواست دادن و احتمالا وقت سفارت مهر ماه امسال هست
  خواستم بدونم مشکلی برای رفتن به امریکا از طریق بستگان وجود دارد یا خیر
  و اینکه از طریق بستگان با توجه به شرایط امکان رفتن هست یا نه؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 9. Arsineh گفته:

  سلام مسیحی هستم ۴ ساله مدارک هایاز و دادم تو کد کیس نامبر دادم ولی ترامپ اقامت و بسته همچنان منتظزم ایا مجدد باز میشه .. اسپاتسر دارم در امریکا ولی میگن ترامپ باید دستور بده من بلاتکلیف ماندم میشه کمک کنید راه حلی بگید ممنون میشن

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد.

   پاسخ
 10. مريم گفته:

  سلام ببخشيد من ليسانس تربيت بدنى از دانشگاه تهران دارم ميخواستم بدونم ادامه ى تحصيل تويه اين رشته تو دانشگاه هايه امريكا امكان داره ؟؟؟
  و اين كه ميتونم اونجا كاره مرتبط با رشته ام وپيدا كنم ؟
  من چون يه فاميله خيلى نزديك دارم حتما ميخوام به امريكا مهاجرت كنم با توجه به شرايطه به وجود اومده هنوزم ميشه تحصيلى امريكا رفت؟
  ممنون از پاسخگويي تون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سوال اولتون بستگی به سن، گپ تحصیلی، نمره زبان و میزان سرمایه شما داره.
   در مورد سوال دوم، تحصیل در آمریکا شانس شما رو برای کاریابی در آمریکا بالا میبره ولی آمریکا به ایرانیا سخت ویزای غیر تحصیلی میده.
   ویزای تحصیلی برای ایرانی ها باز هستش کماکان.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورتی که بتوانید اثبات نمایید ازدواج شما صوری نیست و مراحل ازدواج شما طبق استاندارد پیش برود با ارائه مدارک و داشتن شرایط مالی از سوی همسر شما جهت تشکیل زندگی مشترک، می توانید در ابتدا اقامت موقت و بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک و عدم وقوع طلاق اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید.
   مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpourmie.com/اقامت-از-طریق-ازدواج/

   البته اخذ ویزای ازدواج آمریکا زمان بر می باشد.

   پاسخ
 11. Sadegh گفته:

  من ویدیوی مقایسه آمریکا و اروپا رو دیدم . بنظرم یه چیزی که وجود داره لایف استایل هست که من به شخصه خیلی اروپا رو نمیپسندم و در این مورد کانادا رو ترجیح میدم . میخواستم بدونم توی اروپا کدوم کشور بیشترین شباهت رو داره از نظر سبک زندگی ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز کشورهای اروپایی غالباً سوسیال دموکرات و کشورهای کانادا و آمریکا لیبرال دموکرات هستن. اینکه کدوم کشور رو شما بپسندیدن ما هم در ویدئو گفتیم که بستگی به نظر خود شخص داره. خیلی ها هم هستن که سبک اروپایی رو میپسندن و سطح رفاه براشون از لایف استایل مهمتره.

   پاسخ
 12. kasra esmaeily گفته:

  سلام من 28 ساله هستم و از دانشگاه ایالتی در شهر نیوجرسی پذیرش گرفتم با ارایه پروپزال خوب بنده ارشد و کارشناسی از صنعتی اصفهان دارم با معدل 17 و 18 در حال حاضر در حال امادگی برای رفتن هستم و وقت سفارت امریکا را از دبی گرفتم سریاه بنده حدود 40 هزار دلار و چون هزینه دانشگاه 19 هزار دلا در سال و هزینه زندگی هم 15 هزار تا من شرایطش دارم اما برای اینکه اطمینان حاصل کنم از 2 سال پیش با یک دختر تبعه امریکا در دبی اشنا شدم و کار های اسپانسری و شرایطی که باید اون خانم داشته باشه را داره و با هم ازدواج کردیم و 6 ماه ایرانیم و فردا وقت سفارت داریم من میخوام با ویزای ازدواج از ایران برم ایا تگر مدارک کامل باشه چند درصد احتمال ریجکتی هست

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط شما برای تحصیل در آمریکا خوبه ولی چون ویزای آمریکا بستگی مستقیم به نظر آفیسر مستقر در سفارت داره نمیشه در موردش قضاوت کرد چون هیچ دلیلی هم برای ردی شما ارائه نمیدن متاسفانه و امکان شکایت هم ندارید.

   پاسخ
 13. ALI گفته:

  سلام.من خواهرم ساکن امریکا هست.و یک شغل دولتی با درامد نسبتا خوب داره.خودمم مهندس شیمی هستم و ۷ سال سابقه مدیریت در کارخونه های معتبر رو دارم.زبانمم در حد مکالمه هست…بهترین راه چیه برای من؟…31 سال هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تمکیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.
   https://malekpourmie.com/contact-us/

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تمکیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

   پاسخ
 14. MARYAM.MDST گفته:

  سلام
  الان با توجه به مشکلات سیاسی ار چه راه هایی میشه به آمریکا مهاجرت کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تمکیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

   پاسخ
 15. عارف گفته:

  سلام من عارف صدیقی هستم از کشور افغانستان
  من یک اقایی در امریکا برای من کار پیدا کرده است و در واقع هم host family هستن هم کار فرما
  بعد ایشان از من ۵۰۰ دلار بابت اجازه کار یا work permitتقاضا کرده اند ایا چنین امکانی وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. بی گدار به آب نزنید.

   پاسخ
 16. علیرضا گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و کلاس ۱۰ هستم و میخواستم بدونم از طریق تحصیل چطوری میشه به آمریکا سفر کرد و شرایط برای سفر چطوره

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای تحصیلی برای مدارس آمریکا به سختی اعطا می شود و هزینه تحصیل شما نیز بالا خواهد بود چرا که مدارس دارای تخفیف شهریه و بورسیه و شهریه رایگان نمی باشند. در صورت تمایل و داشتن سرمایه لازم می توانید برای تحصیل در مدارس کانادا یا انگلستان اقدام نمایید.

   پاسخ
 17. Saman گفته:

  با سلام؛ من Phd ایمونولوژی هستم و 33 سالمه. چند ماهه که فارغ التحصیل شدم و در این دو سال اخیر 6 مقاله در مجلات معتبر آمریکا و اروپایی در رشته خودم پابلیش کردم. معدلم هم حدود 19 هستش.
  میخواستم برای دوره های پست دکترا یا پوزیشن های ریسرچ اقدام کنم. کلا به ریسرچ علاقه دارم و اصلا نمیخوام وارد حوزه درمان و کار بالینی بشم. البته من دوستی دارم در آمریکا که پدرش هم رشته من هستن و خودشون محققن و پوزیشن خوبی دارن و میتونن شخصا درخواست بدن برای کار برای من.
  میخواستم بدونم با این وضعیت و جمع کردن مقالات، سابقه کار، گرفتن ریکامندیشن از دو سه نفر از اساتیدم و داشتن درخواست از یک مرکز تحقیقاتی از طرف آشنایی که در آمریکا دارم، شانس گرفتن ویزا چقدر میتونه باشه برای من، در این اوضاعی که ویزا سخت شده؟
  تشکر…

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر اخذ ویزای های تحصیلی و پژوهشی آمریکا برای ایرانیان امکان پذیر است. شما باید یک استاد راهنما داشته باشید که شما را دعوت کند که احتمالا با رزومه ای که دارید شانس بالایی دارد.
   همچنین در زمان مصاحبه سفارت باید آفیسر را قانع کنید که قصد شما بازگشت به ایران است و نمی خواهید در آمریکا بمانید.

   پاسخ
 18. سحر گفته:

  سلام
  مردی که ویزای تحصیلی فول فاند آمریکا داره میتونه همسرش باخودش ببر؟
  به همسرش اجازه تحصیل میدن؟
  وقتی اقامت دائم دادن به همسرش هم میدن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با داشتن ویزای تحصیلی آمریکا میتونین برای اومدن همسرتون به آمریکا از طریق ویزای همراه درخواست بدین ولی با هم نمیتونین برین و همسرتون بعد چند ماه از حضور شما میتونه به آمریکا ورود کنه. تحصیل در آمریکا به تنهایی باعث اقامت دائم شما نمیشه و باید بعد اتمام تحصیل از طریق سرمایه گذاری و یا کار ویزاتون رو تبدیل کنین و بتونین اقامت آمریکا رو برای خودتون و همسر و فرزندان زیر 18 سالتون اخذ کنین.

   پاسخ
 19. سارا گفته:

  سلام من 27 سال سن دارم و لیسانس حقوق دارم و الان دارم واسه آزمون وکالت میخونم… من هدفم گرفتنه دکترا توی دانشگاه هاروارد هستش… میخواستم بدونم چجوری میتونم اقدام کنم… میخوام شرایطشو از الان جور کنم..!چجوری میتونم اقامت آمریکا و بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. دوست عزیز هاروارد دانشگاه معتبر و سخت گیری هستش و شما باید شرایطی داشته باشید تا اونجا بتونید درس بخونید. شما هیچ اطلاعاتی از وضعیت دقیق تحصیلی و میزان سرمایه و مدرک زبان و اینا ندادین تا بتونیم ارزیابیتون کنیم. ولی بدونید که صرف تحصیل در آمریکا برای شما دلیل بر اقامت بعد تحصیل نمیشه و باید آمریکا کار پیدا کنید بعد تحصیلتون و چندین سال اونجا کار کنید و مایلات بدین تا بهتون اقامت دائم و پاسپورت بدن. البته شرایط دیگه ای هم داره. به طور کلی:
   برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت.

   پاسخ
 20. ناشناس گفته:

  با سلام
  جناب آقای ملک پور
  اکنون در ترکیه زندگی میکنیم و شرایط زندگی خوبی داریم و تمام داراییم را به ترکیه انتقال دادم چنانچه در ترکیه بعد از چند سال زندگی موفق به گرفتن پاسپورت ترکیه شویم آیا میتوانیم با داشتن دعوتنامه دایی همسرم که سیتیزن آمریکا هستند برای گرفتن ویزای توریستی آمریکا اقدام کنیم؟ و آیا یا توجه به شرایط کنونی آمریکا به ما ایرانیان البته با داشتن پاسپورت ترکیه براحتی ویزای توریستی آمریکا داده میشود؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 21. مصطفی گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما. من 37 سالمه و متاهل هستم خواستم بدونم در حال حاضر از طریق سرمایه گذاری امکان گرفتن اقامت امریکا یا کانادا موجود هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر روش سرمایه گذاری برای آمریکا امکان پذیر نیست و فقط ویزای های تحصیلی و پژهشی به ایرانیان داده می شود.
   اما برای کشور کانادا می توانید از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید.

   پاسخ
 22. arsalan گفته:

  سلام مرسی از سایت خوبتون
  من 18 ساله هستم و میخوام از طریق روش تحصیل به امریکا مهاجرت کنم و همچنین مقالات شما هم خوندم میخواستم ببینم که بعد از اینکه تحصیلم تموم شد چقدر وقت دارم تا دنبال کار بگردم و بعد از اینکه کار پیدا کردم چطور اقامت بگیرم و همچنین شنیدم که دانشگاه های امریکا هزینه هاشون رو دانشجو میتونه به صورت وام وقتی که تحصیلش تموم شد بده و سوال آخرم اینه که برای امتحاناتی که شما برای مقطع کارشناسی نوشتید باید از ایران خارج شد و در این روش تحصیل من که مشمول هستم چند بار باید از کشور خارج بشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی معمولا دانشجویانی که برای تحصیل اقدم می نمایند در ماه های آخر تحصیل پروسه کاریابی خود را آغاز می کنند اما در مجموع به مدت یک سال فرصت دارید تا در این کشور حضور داشته باشید و کار پیدا کنید. پس از مشغول به کار شدن و پرداخت مالیات می توانید در خواست اقامت دائم نمایید. باید مشکل خروج از کشور خود را حل کنید پراکه به واسطه مشمول بودن اجازه خروج از کشور برای شما وجود ندارد

   پاسخ
   • arsalan گفته:

    سلام مرسی از پاسختون فقط میخواستم بدونم در این پروسه چند بار باید از کشور خارج شد برای امتحانات و .. و همچنین اون امتحاناتی که در سایتتون نوشتید در ایران برگزار میشن یا خیر؟

    پاسخ
    • miemalekpour30 گفته:

     باسلام و عرض ادب
     آزمون ها معمولا در کشورهایی نظیر امارات برگزار می گردد و برای این امتحانات باید از کشور خارج شوید

     پاسخ
 23. G.A گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید، همسر من متولد امریکا هستن و حدود ۱۰سال هم اونجا اقامت داشتن ولی در حال حاضر ایران ساکن هستیم و تا چند وقت دیگه بچه دار میشیم میخواستم بدونم میشه پاسپورت امریکایی برای فرزندمون بگیریم از ایران؟ و اینکه برای سفر توریستی با شرایط فعلی شانسی داریم یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر وضعیت شهروندی همسر شما در این آمریکا به چه صورت است؟ ایشان شهروندی آمریکا را دارند؟
   در حال حاضر ویزای توریستی به ایرانیان داده نمی شود اما اگر اقوام درجه 1 در آمریکا داشته باشید شانس دریافت ویزای توریستی دارید.
   کشور آمریکا برای اعطای تابعیت از طریق تولد از اصل خاک پیروی می کند و شما باید فرزند خود را در خاک آمریکا به دنیا آورید تا تابعیت آمریکایی بگیرد.

   پاسخ
   • G.A گفته:

    بله همسرم سیتیزن هستن و پاسپورت امریکایی دارن ،۳ سال پیش به ایران اومدن

    یکی از دوستان ما که شرایط مشابهی داشت برای فرزند تازه متولد شده اش دوسال پیش از ایران پاسپورت امریکا رو گرفت از اون موقع تا به حال قوانین تغییر کردند؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     اگر پاسپورت همسرتان کماکان معتبر هست می توان اقدام کرد. البته قوانین امریکا براساس خاک هست و فرزند باید در آنجا متولد شده باشد با این حال به صورت نسبی قاعده خون رو هم قبول می کنند. مشورت با یک وکیل آمریکایی می تواند اطلاعات دقیق تری به شما دهد.

     پاسخ
 24. حامد گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 19 سالمه من میخوام از راه تحصیل(کارشناسی) برم آمریکا…میخواستم بدونم که چقد طول میکشه برم اونجا و آیا میشه هم زمان سرمایه گذاری کنم و آیا بعد از تحصیل میشه اقامت بگیرم؟
  ممنون میشم جواب بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر فقط ویزای تحصیلی برای ایرانیان صادر می شود که البته با سخت گیری های زیادی همراه است. بعد از تحصیل در صورتی که استخدام شوید می توانید اقامت کاری بگیرید.
   طول پروسه بستگی به زمان لازم تا آماده سازی مدارک و اخذ پذیرش تحصیلی دارد.

   پاسخ
 25. hamed گفته:

  سلام و خسته نباشد
  من مرد 34 ساله متاهل هستم دارای یک فرزند 4 ساله
  میخواستم از خدمتتان سئوال کنم ایا با 200 هزار دلارپولکه دارم و ساپورت کاری و مالی برادرم که سیتسزن امریکاست
  ایا راه حلی برای مهاجرت میتونید به من بدهید.
  بسیار ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 26. shayan گفته:

  با سلام
  پدر بنده حدود 20 سال پیش به کالیفرنیا مهاجرت کرده و الان سیتیزن امریکا هست
  من چجوری میتونم اقدام کنم برای مهاجرت از طریق ایشون و اینکه برای شروع ایشون و من چه کارهایی باید انجام بدیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما برای مهاجرت به آمریکا می بایست از طریق خودتان اقدام نمایید و داشتن شهروندی آمریکا توسط پدر شما هیچ حق اقامتی برای شما به همراه نحواهد داشت مگر اینکه زیر سن قانونی بوده و به عنوان همراه به ایشان بپیوندید که آن هم پروسه آُانی نیست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 27. Mahsa گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم کسی ک ویزای موقت آمریکا رو داره (دانشجویی) و ویزاش هم به صورت مولتی هست اگر تو این شرایط برگرده ایران تو برگشتش به آمریکا مشکل پیش میاد؟ ممکنه نذارن برگرده آمریکا؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر قوانین فعلی تغییر نکند و ویزای شما اعتبار داشته باشد مشکلی نخواهید داشت.

   پاسخ
 28. ارزو گفته:

  سلام
  برادر من لاتاری برنده شد و الان حدود پنج سال ونیم هست که در امریکاست ( قاعدتا بایستی بعد از پنج سال سیتیزن بشود). ایا میتونه برای من که خواهرش هستم و مجردم تقاضای اقامت پر کنه؟
  ایا ترامپ تغییراتی در این خصوص داده؟ یا خیر
  و اینکه اصولا تغییرات به کسانی مثل برادرم که پنج ساله انجاست اعمال میشه یا خیر؟
  برادرم البته سالی یک بار به ایران سفر داشته که البته تا جایی که یادمه اگر سفر نمیکرد سه ساله میتوانست سیتیزن شود ولی در هر صورت الان پنج سال و نیم هست که انجاست

  لطفا خبرم کنید که بدونم قانون همچنان برجاست یا نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. درخواست اقامت برای خویشاوندان پس از اخذ پاسپورت توسط ایشان برای شما امکان پذیر خواهد بود و کار آسانی نیز محسوب نمی شود. ترامپ نیز تمامی راه های اقامتی جز تحصیلی را برای ایرانیان بسته است.

   پاسخ
 29. محمد گفته:

  سلام‌ و درود
  من متولد امریکا هستم ساکن ایران و بزرگ شده ایران
  ۱۴ سال است ازدواج کردم صاحب فرزند نیستم
  میخواستم با همسرم به امریکا سفر کنم ممکن است من را راهنمایی کنید به چه طریقی میتوانیم اقدام کنیم
  تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اگر دارای پاسپورت آمریکایی باشید عموماً مشکلی برای رفتن به آمریکا نخواهید داشت. در غیر این صورت در صورت داشتن شرایط مورد نیاز می توانید از طریق تحصیل وارد آمریکا شوید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 30. محمدرضا گفته:

  با سلام.
  من ۳۲ ساله هستم فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل A. پژوهشگر در زمینه تجهیزات دوار، دارای مقاله ISI و مقالات داخلی معتبر در این زمینه. سطح زبانم بسیار خوب هست. از نظر شغلی دارای ۶ سال سابقه کار تخصصی رشته مکانیک. متخصص در زمینه تعمیرات و راه اندازی و بهره برداری توربین های گازی. در حال حاضر هم در یکی از واحد های تقویت فشار گاز کشور به عنوان مدیر بهره برداری مشغول هستم. خواستم بدونم شانسی برای مهاجرت به آمریکا دارم. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به تحریم های آمریکا علیه ایران، در حال حاضر تنها مهاجرت از طریق تحصیل به آمریکا برای ایرانیان امکان پذیر می باشد و سایر راه ها بسته هستند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 31. حمیدرضا وهاب گفته:

  سلام خسته نباشید.ببخشید اگر سکوی پرش بگیریم هم مهاجرت به آمریکا سخت خواهد بود؟مثلا مدتی را در دبی بگذرونیم و بعد به آمریکا مهاجرت کنیم.یا در کشورهایی مثل آفریقا اقامت بگیریم و پس از مدتی به آمریکا مهاجرت کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بر اساس قوانین فعلی شما تا زمانی که پاسپورت ایرانی دارید تنها می توانید برای ویزای تحصیلی درخواست دهید که آن هم با سخت گیری های زیادی برای ایرانیان همراه می باشد.

   پاسخ
 32. محمد خورشیدی پاجی گفته:

  سلام
  من قبولی لاتاری سال ۲۰۱۴ هستم و به دلیل اشتباه در پر کردن فرم متاسفانه رد شدم
  ایا هنوز شانس پیکیری دارم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز ه دلیل اینکه فرم را اشتباه پر کرده اید شانس موفقیت دوباره شما جهت مهاجرت به آمریکا بسیار پایین است. در حال حاضر نیز با توجه به قوانین سختی که دولت آمریکا تعیین کرده است کلا اقدام از این طریق به شدت سخت شده است.

   پاسخ
 33. حامد گفته:

  سلام
  اگر از یک کمپانی درامریکا پیشنهاد شغلی داشته باشم می تونم به امریکا مهاجرت واونجا کار کنم یا با این قوانین بازم نمیشه.
  سپاس

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با توجه به شرایط و محدودیت که اخیرا ایجاد شده، حتی در صورت داشتن دعوتنامه شغلی از کارفرمایی در آمریکا، امکان و احتمال اخذ ویزا وجود ندارد و تنها راهی که برای مهاجرت به آمریکا مفتوح است، راه تحصیل می باشد. شما می توانید برای بررسی شرایط خود در این زمینه با دفاتر رسمی ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 34. حامد گفته:

  با سلام
  بنده 22سالم هست ودیپلم دارم.زبانم را به خوبی بلدهستم.150میلیون سرمایه هم دارم.می تونم ویزای توریستی بگیرم.وپس مدتی در امریکا کار پیدا کنم.باویزای توریستی
  سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر با توجه به قانون آمریکا تنها ویزاهای تحصیلی و پژوهشی به ایرانیان داده می شود. در ضمن ویزای توریستی قابلیت تبدیل به ویزای کاری ندارد.

   پاسخ
 35. سعید گفته:

  سلام
  شما چگونه راهی برای مهاجرت بنده به امریکا پیشنهاد می دهید.
  تحصیلاتم دیپلم،میزان سرمایه 200میلیون،و22ساله هستم.
  البته قصد ادامه تحصیل ندارم.
  بااین قوانین سخت اقای ترامپ راهی به غیر از تحصیل وجوددارد.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر تنها ویزای تحصیلی و پژوهشی آمریکا برای ایرانیان قابل دستیابی است .

   پاسخ
 36. مجتبی گفته:

  باسلام
  سپاس از پاسخگویی شما
  ویزای گردشگری که فرمودید امریکا صادر می کنه.برای یک ماه میشه امریکا اقامت داشت.

  Rating: 5
  پاسخ
 37. مجتبی گفته:

  باسلام
  بنده 22سالم هست.ومدرکم دیپلم دارم .اختراعی دارم وثبت نکردم.می تونم از این راه برم امریکاواختراعم را انجا ثبت کنم.
  لطفا راهنماییم کنید

  Rating: 3
  پاسخ
 38. سینا گفته:

  سلام.من دانشجوی حسابداری هستم. و در رشته بوکس مقام استانی و کشوری دارم. از این راه میشه اقدام کرد؟ و اصلا فرقی میکنه؟ لطفا جواب بدید ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کار ورزشکاران یا همان ویزای P آمریکا مستلزم داشتن مقام های ورزشی در سطح بین المللی می باشد.

   پاسخ
 39. k گفته:

  باسلام واحترام ازپاسخگویی شما
  امیدی برای اینکه بتوانم تا3سال دیگربه امریکا مهاجرت کنم راداشته باشم.با500میلیون سرمایه

  پاسخ
 40. k گفته:

  .باسلام واحترام
  بنده 22سال سن دارم با500میلیون سرمایه ودیپلم رشته حسابداری زبان انگلیسی هم بلدهستم قصد ادامه تحصیل هم ندارم راهی وجودداردکه بتوانم به امریکا مهاجرت کنم.

  پاسخ
 41. amir hossein گفته:

  سلام و خسته نباشید من 21 سالمه و تو تبریز یه مغازه ی فرش به قدمت 150 ساله دارم الان سوالم اینه با روش eb3 میتونم مهاجرت کنم یا نه و اینم بگم من ترک تحصیل کردم ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  پاسخ
 42. Kasra گفته:

  باسلام
  آیا دانشجوی رشته حقوق برای اروپا یا آمریکا میتواند بورسیه بگیرد ؟ یا فقط رشته های مهندسی میتوانند ؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بله می توانند اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. سجاد گفته:

  سلام و عرض ادب من 28 سال دارم متاهل بدون فرزند دارای مدرک مهندسی صنایع پلیمر البته تخصص من موسیقی هست بیش از 10 سال هست که ساز ویلن و سنتور رو تدریس میکنم البته آهنگسازی و تنظیم و مسترینگ هم انجام میدم و چندین ترک هم در رسانه های جهانی itunes و amazon منتشر کردم که خودم خوندم البته به زبان انگلیسی و برام درآمد زا هم بوده در واقع تمام کارهای یک موسیقی با کیفیت جهانی رو به تنهایی در استودیو شخصی خودم انجام میدم میخاستم بپرسم از چه طریق میتونم برای ویزا امریکا اقدام کنم
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز در حال حاضر ریسک برای اخذ ویزا از آمریکا بسیار بالا است. گرچه همچنان روش های مهاجرتی مناسبی برای پرونده شما وجود دارد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و بررسی گزینه های مناسب در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. سوزان گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من سيتيزن انگليس هستم ميخواستم ببينم اگر بخواهم از طريق كاري به امريكا مهاجرت كنم شرايط به چه صورت مي باشد ؟
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 45. سعید ذاکری گفته:

  سلام روز بخیر ببخشید من برادرم الان 3 ساله وارد امریکا شده وگرین کارت داره البته ایشون با خانواده شون رفتند ایا میتونه برای اقدام به گرفتن گرین کارت کنه من 52 سالمه ودارای زن ویک فرزند هستم ویا میتونه فقط برای من اقدام کنه ممنون از پاسختون سپاس

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. متین گفته:

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید آیا امیدی هست که بشه برای تحصیل به آمریکا مهاجرت کرد یا باید قیدشو زد؟؟؟ودر چه مقطعی راحتتره امکان قبولیش.

  پاسخ
 47. ناشناس گفته:

  با سلام و خسته نباشید آقای دکتر می خواستم بدونم برای افراد زیر 18 سال چگونه مهاجرتی بهتر است؟

  پاسخ
 48. مریم گفته:

  با عرض سلام
  بنده دانشجوی ترم 2 دکترای مهندسی دانشگاه شریف هستم . همسرم هم ارشد از دانشگاه شریف دارن و چند ماهی است که مشغول کار هستن. تمایل دارم که برای پذیرش در مقطع دکترا برای کشورهای امریکا و یا کانادا اقدام کنم
  ایا همسرم هم میتواند همراه من بیاید یا باید او جدا اقدام به پذیرش از طریق کار بکند؟
  و اینکه برای پیدا کردن کار چه شرایطی باید داشته باشد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 49. Kamyar vatandoost گفته:

  با سلام. با توجه به فرمان صد مهاجرتی ترامپ در مورد اتباع ایرانی به جز ویزاهای دایمی eb1 و eb5 شنیده ام که ویزای موقت f1 یا j1 را میتوان به ویزای کاری تبدیل کرد و اقامت دایم را اخذ کرد.ایا این موصوع صحت دارد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 50. آرش شرفی گفته:

  با سلام و احترام

  پدر من که سیتیزن امریکا هستن در سال 2015 برای من و همسرم فرم i-130 رو پر کردن و پرونده مون در جریان هست. سوال من اینه که آیا در حالیکه این پرونده در جریانه، من یا همسرم میتونیم برای دریافت ویزای تحصیلی امریکا هم اقدام کنیم؟ ممنون مشیم راهنمایی کنین.

  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 51. morteza گفته:

  با سلام
  من به همراه خاناواده سیتیزن استرالیا هستیم و قصد مهاجرت به امریکا داریم.دارای مدرک مهندسی مکانیک هستم.
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب طرق مهاجرت شش طریق کلی می باشد که باید هر کدام جداگانه برای پلن شما بررسی شود بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. maryam گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشی بنده متآهل هستم و در سال 2011 از طریق مادرم که سیتیزن هستن برای من اقدام شده . در سایت ایمیگریشن تا سه ماهه قبل کیس های مشابه ما هنوز 2005 بود ولی دیروز که چک کردم اکتبر 2010 بود میحواستم بدونم من باید همین روز ها منتظره مصاحبه باشم و اینکه من مجدد باردارم و اگر فرزندم به دنیا بیاد روی کیس من تآثیر خواهد داشت ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار موضوع شما تخصصی بوده و باید با وکلا مشورت نمایید .
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعاتی که در ادامه ایمیل خدمت شما اعلام مینماییم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 53. علی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید جناب اقای دکتر ملک پور . اگر امکان داره در لایو در مورد بورسیه ورزشی صحبت کنید (بورسیه کامل) و اینکه بنده میتونم در دانشگاه airforce تحصیل کنم رشته پزشکی و معدل پیش دانشگاهی و دیپلم بنده ۱۷ هستش و اگر دردانشگاه نظامی تحصیل کنم باید خدمت کنم مدتی این خدمت داخل خاک امریکا هستش یا خاورمیانه . ممنون میشم در لایو در مورد بورسیه ورزشی صحبت کنید . ممنون بابت زحماتتون

  پاسخ
 54. کیاوش گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده ۲۶ سال لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور هستم.معدلم حدود ۱۲.۵ میباشد.بیش از ده سال فعالیت موسیقی و نوازندگی دارم که البته به صورت رسمی نبوده و فقط پیش استادان معروف ایران دوره گذروندم.۳ سال به صورت حرفه ای کار تتو انجام دادم که البته در ایران شرایط این کار به صورت مخفیانه هست.یک سال هم سرپرست خوابگاه دانشجویان خارجی هستم.ایلتس ندارم ولی توان گرفتن نمره خوب رو در ایلتس دارم.به نظرتون امکان مهاجرت به آمریکا،انگلیس و یا کانادا دارم؟یا مثلا فوق لیسانسم رو در رشته موسیقی یا عمران و یا غیره بگذرونم؟
  با تشگر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل در مقطع فوق لیسانس برای شما وجود دارد اما باید توجه نمایید که تحصیل در رشته موسیقی دارای ازمون ورودی می باشد. برای بررسی شرایط ورود به این کشور پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 55. اردلان گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  پدر خانم اینجانب شهروند امریکا هستند ولی همسر بنده قبلا دارای کیس نامبر برای اقدام به اخذ گرین کارت در شرایط فرزند بالای 21 سال داشتن که با توجه به ازدواج ما، این شرایط تغییر کرده و پرسش بنده این هستش که آیا امکان فعال کردن همون کیس قبلی و اضافه کردن شرایط جدید متاهلی وجود دارد یا کلا همه ی پروسه باید از اول طی بشه

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امکان اضافه شدن شما به پرونده هست اما اگاه باشید این اقدام پروسه را برای شما و همسرتان بسیار طولانی میکند. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقای ملک پور.از خداوند منان برای شما ارزوی سلامتی و تندرستی خواهانم.امیدوارم که به سوال بنده هم جواب دهید.من یک جوان ۱۷ ساله در رشته برق صنعتی در حال حاضر دیپلم.تمام درامد بنده همین یک میلیارد میباشد.از شما میخواهم بپرسم که چگونه به کشور آمریکا مهاجرت کرده و گرین کارت امریکا را بگیرم.ممنون میشوم اگر به این بنده قلب شکسته کمک کنید.در آخر از خداوند تبارک وتعالی برای شما ارزوی عمری طولانی را دارم. باتشکر از مرکز مشاوره مهاجرت MI و مخصوصا اقای ملک پور.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در حال حاضر اخذ ویزای کشور آمریکا بسیار ریسکی بوده و شانس اخذ آن بسیار اندک می باشد. برای دریافت اطلاعات در خصوص شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اطلاع از راه های مهاجرت به کشور آمریکا می توانید متن مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

   پاسخ
 57. سارا ، م گفته:

  با سلام جناب آقای ملک پور،
  بنده سیتیزن امریکا هستم و مقیم امریکا، با شوهرم که ایرانی هست در ایران ازدواج کردم و برای مهاجرتش پارسال اقدام کردم و همه چیز خوب پیش رفت و چند روز پیش وقت مصاحبه داشت، گفتند همه ی مدارکش کامله و هیچ مشکلی نداره ولی تا ماه جولای برای هیچ کس ویزا صادر نمیکنند. آیا این حقیقت داره یا که اشتباه متوجه شدیم؟ آیا مصاحبه رو رد شده و کاری باید بکنیم؟ یا که کاری از دستم بر نمیاد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. این امر را باید از سفارت مورد نظر پیگیری نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 58. Mohamad گفته:

  با سلام من در نظر دارم که استخدام ارتش امریکا بشم توی توضیحات سایت ارتش امریکا نوشته شده سن۱۷تا۳۴سال .باید شهروند امریکا باشید.یک پرونده قانونی داشته باشید.شرایط فیزیکی سالم داشته باشید.دیپلم دبیرستان یاgedداشته باشید. میخواستم ببینم ایا مدرک دیپلم ایران رو قبول دارند و سوال دوم اینکه من همه گزینه ها رو برخوردار هستم به جز شهروند امریکا حالا من باید از چه طریقی اقدام کنم و شهروند امریکا بشم پسر هستم ۱۶ سال هم سن دارم میخوام هرچه زودتر اقدام کنم و پرونده و مدارک لازمه رو تهیه کنم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. روش تحصیلی مناسب ترین گزینه برای شما می باشد اما با توجه به شرایط کنونی شانس اخذ ویزای کشور آمریکا بسیار اندک است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 59. محمدرضا گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب اقای ملک پور،اقای ملک پور من دانشجوی مهندسی صنایع در مقطع لیسانس هستم و سال دیگه موفق به اخذ مدرکم از دانشگاه ازاد قزوین میشم ،معدلم ۱۵و خرده ای است و دوره های مربوط به رشتمو هم گذروندم از قبیل msp,primavera,isoها و چند دوره ی دیگر و ایتلس ۷ هم دارم ،میخواستم بدونم شانسم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های state امریکا چقدر است ؟بعد من نظر شخصی خودم برای اقدام برای mba هست ولی میخواستم بدونم اقدام برای رشته خودم که مهندسی صنایع هست بهتره یا mba?به خاطر همین تردید هم هنوز نمیدونم برای greاقدام کنم یا gmat،توصیه نامه هم میتونم بگیرم،فقط یه سوال دیگه دارم و اونم اینه که با پرداخت یک سوم هزینه تحصیل امکان داره مابقیشو بشه وام گرفت از دانشگاه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. در حال حاضر اخذ ویزای تحصیلی از کشور آمریکا بسیار دشوار است و شانس آن اندک می باشد. می توانید هم مرتبط با رشته و هم در رشته های مدیریتی و بیزینس ادامه تحصیل دهید. دریافت بورس به طور معمول شرایط خاص خود را دارد. پیشنهاد میکنیم برای بررسی بیشتر و اخذ اطلاعات لازم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن شرایط لازم امکان ثبت شرکت در این کشور وجود دارد که حداقل یکسال زمان می برد. برای بررسی شرایط ثبت شرکت و بررسی رزومه خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 60. فرزاد گفته:

  سلام آقای دکتر من پسری ۲۵ ساله هستم، بردارم حدود ۴۰ سال هست که شهروند آمریکا هست، می‌خواستم بدونم برادر من باید چه نوع ویزایی را برای من درخواست کنن تا بتوانم به صورت دائم به آمریکا بروم، و پروسه زمانی گرفتن ویزا چه قدر طول میکشد؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در حال حاضر شانس اخذ ویزای کشور آمریکا بسیار اندک است. برای اطلاع از شرایط ورود به این کشور متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 61. mie editor2 گفته:

  سلام خدمت استاد بزرگوار ، مریم هستم وپسری دارم یک ساله می خواستم بپرسم ایا چنین قانونی در امریکا وجود دارد که با باز کردن حساب برای پسرم در بانک های امریکا و واریز پول به میزان مشخص تا پایان ۱۸سالگی اقامت برایش گرفت؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ اقامت کشور آمریکا شرایط خاص خود را دارد. با این روش متاسفانه امکان اخذ اقامت دائم وجود ندارد. برای بررسی شرایط موجود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 62. ناشناس گفته:

  سلام من بسکتبال بازی میکنم و زبان انگلیسی هم در سطح خوب بلدم. پایه دهم و ریاضی میخونم. از چه راهی میتونم اقدام کنم؟ مدال و لوح تقدیر تیم قهرمانی ناحیه هم دارم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر اخذ ویزای کشور آمریکا با دشواری هایی همراه است. تحصیل در کشورهای نظام برتر می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با کشور آمریکا یا بررسی شرایط سایر کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 63. mie editor2 گفته:

  با سلام بنده دوست پسرم تازه به امریکا رفتند و ۲هفته دیگه گرین کارتش ویاید ایشون از چه طریقی من میتونند ببرن ؟و چهقدر طول میکشه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. به دلیل نبود سند قانونی مبنی بر داشتن نسبت شما با ایشان باید شما به صورت جداگانه از روش های مهاجرتی اقدام کنید. برای اطلاع از راه های متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 64. vahid گفته:

  سلام آقای دکتر ملک پور
  اگر قرار کاری با شرکت امریکایی که busynesd میکند ببندیم از اون طریق چطور میتونیم برای مهاجرتت اقدام کنیم آیا ازطریق سفارت امریکا درترکیه یا امارات یا گرجستان یا ارمنستان میشه ؟
  اول باید وقت بگیریم ؟ شرکت مذکور قراره قرارداد روبفرسته برام اگر فرستاد براتون میفرستم نظر تون رو لطفا بگید و راهنماییم کنید ممنون میشم خانمم چطور میتونم با خانمم برم یا بعدا ایشون میتونه بیاد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این زمینه با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 65. آذر گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور
  خسته نباشید
  عذر میخوام من واقعا سردرگمم و خیلی دوست دارم پزشکی بخونم من ٣۶ سالمه فوق لیسانس شیمی معدنی دارم زبان هم فشرده میخونم آیلسم بگیرم
  من سالی ١٠٠ میلیون تومن بیشتر نمیتونم هزینه کنم آیا با وجود این شرایط من امکانش هست من پزشکی در آمریکا یا انگلیس بخونم یا هرجا که مدرکش معتبر و انگلیسی زبان باشه ؟؟؟؟
  ممنون میشم اگر پاسخی بدهید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با شرایط سنی شما متاسفانه امکان اخذ ویزای تحصیلی از ابتدا برای رشته پزشکی در کشورهای مذکور نیست. در حال حاضر نیز اخذ ویزای کشور آمریکا با دشواری هایی همراه است. در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم برای بررسی راه های متناسب با شرایط شما با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 66. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. راه های مهاجرت به کشور آمریکا متفاوت است اما در حال حاضر اخذ ویزای این کشور با دشواری هایی همراه است. برای دریافت اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 67. mie editor2 گفته:

  سلامی اقای ملک پور عزیز من پسر ۲۰ ساله و مدرک CIW طراحی وب دارم میخاستم بدونم از چه طریق میتونم به امریکا مهاجرت کنم؟و اینکه حداقل چقدر سرمایه نیاز دارم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 68. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. با شماره شهروندی پدر شما امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد اما متاسفانه تاثیری روی اخذ اقامت یا تابعیت ندارد. برای دریافت اطلاعات دقیق تر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 69. mie editor2 گفته:

  با سلام جناب پدر من حدود ۳۰ سال پیش جهت تحصیل به آمریکا مهاجرت می کنن و اونجا بعد از چند ماه ازدواج می کنن و بعد از حدود ۱ سال طلاق میگیرند ولی به دلیل دچارشدن به بیماری شیزوفرن بعد از ۷-۸ سال به ایران برمیگردند تنها مدرکی که ایشون داخل آمریکا بودن و در دست ما هست شماره شهروندی ایشون هستش می خواستم بدونم با این شماره امکانش هست که اطلاعات پدرم را دوباره بازگردانم؟و درصورت اثبات شهروندی پدرم آیا ممکن است فرزندان ایشون هم از طریق پدر شهروند آمریکا شوند؟

  پاسخ
 70. mie editor2 گفته:

  با سلام من خواهرم در آمریکا زندگی می کنه چطور می تونم به آمریکا برم خیلی ممنون

  پاسخ
 71. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. با توجه به تغییر قوانین مهاجرتی، اخذ اطلاعات برای ۲ سال اینده قطعا با تغییراتی همراه خواهد بود. در صورتی که هدف شما سال های آتی می باشد اطلاعات را بسته به شرایط همان زمان باید دریافت نمایید. برای مهاجرت کاری مدرک تحصیلی شما مورد نظر قرار خواهد گرفت. افزایش مدرک تحصیلی، تخصص، مدرک زبان و … کمک شایانی به شما خواهد کرد. برای اطلاع از راه های مهاجرت به توجه به شرایط فعلی خود می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 72. mie editor2 گفته:

  سلام خدمت اقای ملک پور عزیز پیشاپیش از طولانی بودن متن عذرخواهی میکنم جوانی هستم ۳۰ ساله مجرد کاردانی عمران دانشگاه ازاد و کارشناسی علمی کاربردی به عنوان تکنسین شرکت اب مشغولم و ۳ سال بیمه دارم از نظر مالی وجه نقد ندارم ولی دارای ملک به ارزش ۳۰۰ میلیون هستم قصد آمدن به امریکا برای دو سال دیگر دارم که تا اون زمان وقت بذارم و زبانم رو کامل کنم و آیلتس بگیرم هیچ آشنایی و فامیلی در آمریکا ندارم اما نه از طریق سرمایه گذاری (چون پولش نیست) و نه از طریق دانشجویی (چون در دانشگاههای سطح پایینی تحصیل کردم و مسلما هیچ دانشگاهی در امریکا منو بورس نمیکنه) سوال اول : آیا روشی وجود داره که بتونم به امریکا بیام حالا هر روش ممکن (از نطر کار هم مشکلی با انجام دادن هر کاری ندارم منظور کسر شانم نیست ) سوال دوم: گر من در طی یکی دو سال اینده روی زمینه خاصی خواه مرتبط با عمران یا غیر عمران تخصصهای خاصی به دست اورم امکان وارد شدن به اونجا از طریق تخصص وجود دارد واگه جواب اری است میشه در مورد تخصص ها و شغلهای مورد نیاز اونجا منو راهنمایی کنید پیشاپیش ممنون

  پاسخ
 73. مشاور حقوقی گفته:

  سلام ، من الهه ۲۹ ساله و مجرد هستم . مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر (نرم افزار ) را دارم. و همچنین مدرک مایکروسافت را دارم .و همچنین مدرک زبان آپر اینتر مدییت را نیز دارم . خواستم بدونم برای مهاجرت به آمریکا آیا شرایطی وجود دارد با توجه به اینکه خواهرم بنده نیز در یکی از ایالت های آمریکا زندگی می کند .باتشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
Rating: 5