مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج در صورت گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است؟ آیا با مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج 2018 آشنایی دارید؟ آیا مایل به اخذ اطلاعات در زمینه مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج هستید؟ شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج چیست؟ نکات مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج چیست؟ مهاجرت به آمریکا از چه طریقی امکان پذیر است؟ مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج منجر به اقامت آمریکا 2018 می شود؟ 

در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با ازدواج در آمریکا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

audio مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

مجلس نمایندگان آمریکا با هدف کوتاه کردن فاصله میان زن و شوهر، قوانین مهاجرتی آمریکا را طوری طراحی کرده اند که همسران شهروندان آمریکایی بتوانند در آمریکا زندگی کنند. در این قوانین ویزا K برای همسران طراحی شده است. از شاخصه های اصلی این نوع ویزا آمریکا تبدیل شدن آن به اقامت دائم است.

شما می توانید با این نوع ویزا زندگی در آمریکا را آغاز کنید و گرین کارت دریافت کنید. اما اداره مهاجرت ایالات متحده آمریکا به متقاضیان هشدار می دهد که سالانه بیش از هزاران نفر در فرودگاه های آمریکا از ورود به خاک ایالات متحده منع می شوند چون مراحل قانونی اخذ اقامت را نپیمودند. بنابراین، از شما خواهشمندیم در امر مهاجرت از تصمیمات شتاب زده بپرهیزید و با وکلای برجستۀ حقوق بین الملل مشاوره دریافت کنید، برای مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج آشنایی با راه قانونی آن و مراحل این روش بهترین گزینه برای اقدام است.

قوانین کلی

قوانین مهاجرتی آمریکا این امکان را به همسران شهروندانش می دهد تا وارد این کشور بزرگ صنعتی بشوند. کنگره آمریکا ویزا ازدواج را به نیت کاهش دوری میان زوجین تصویب کرد. تقاضا برای این ویزا بایستی از سفارت آمریکا در کشوری که مراسم ازدواج صورت گرفته است اقدام شود. لطفا توجه داشته باشید همسر آمریکایی باید فرم I-130 را قبل از درخواست ویزا پر کرده باشد. این امکان برای فرزند همسر جدید تبعه آمریکایی وجود دارد که همزمان ویزا بگیرد. او باید مجرد و زیر ۲۱ سال باشد. شایان ذکر است که همسر و فرزندش که وارد آمریکا می شوند می توانند برای اجازه کار قانونی اقدام نمایند. این نوع ویزا معمولا برای مدت دو سال صادر می شوند و در صورتی قابل تمدید است که پروسه اخذ گرین کارت آمریکا در جریان باشد. لازم به ذکر است که اگر در این دوسال درخواست برای گرین کارت رد شد با زوجین طلاق گرفتند، این ویزا به طور خودکار در سی روز باطل می شود. در صورت ازدواج فرزند همراه، ویزای او نیز به طور خودکار در سی روز باطل می شود.

 

پنج گام برای گرفتن ویزا

متقاضیان برای دریافت این ویزا و مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج باید موارد زیر را اجرا نمایند:

۱. پرکردن فرم درخواست ویزا و گرین کارت توسط شهروند آمریکایی

۲. دریافت نامه تاییدیه ویزا توسط شهروند آمریکایی و فرستادن کیس به سفارت آمریکا (احتمالا ترکیه یا امارات برای ایرانیان)

۳. تهیه مدارک مورد نیاز توسط نامزد

۴. تعیین وقت سفارت و ارایه مدارک

۵. گرفتن ویزا و دریافت مدارک مهرشده توسط سفارت برای ورود به آمریکا

 

پنج نکته طلایی درباره ویزا نامزدی (K)

پنج نکته برای اخذ ویزای نامزدی وجود دارد که متقاضی ملزم به رعایت آن می باشد. این نکات عبارتند از:

۱. اگر فرم I-130 تایید شد، همسر باید برای گرین کارت اقدام کند و نیازی به ویزا ازدواج دیگر نیست.

۲. همسر نیازی به پرکردن فرم تمکن مالی ندارد اما ارایه آن به سفارت توصیه می شود.

۳. همسر و فرزنش میتوانند بیش از یکبار به آمریکا رفت و آمد کنند.

۴. امکان گرفتن این ویزا وجود ندارد اگر زوجین طلاق بگیرند یا یکی از آن ها فوت شود.

۵. چک آپ پزشکی برای گرفتن این ویزا الزامی می باشد.

دقت نمایید اگر یکی از مدارک موردنیاز در پرونده شما وجود نداشته باشد  و یا پرونده شما به رسیدگی اداری نیاز داشته باشد، باید گذرنامه و آن مدارک را شخصا تحویل بدهید. پس از حضور شخصی، بخش کنسول گری مجددا پرونده شما را بررسی خواهد کرد و اگر همه چیز مرتب باشد، گذرنامه و ویزا را به شعبه PTT منتخب شما ارسال می کند. اگر مجددا پرونده شما ناقص باشد، بخش کنسولگری آمریکا گذرنامه شما و یک شرح مکتوب از مدارک مورنیاز که در پرونده شما موجود نیست را ارسال خواهد کرد.

مطالب این مقاله درباره اخذ ویزای آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج صرفا آموزشی بوده و توصیه میشود پیش از هرگونه اقدامی از وکلای حرفه ای در باب قوانین آمریکا مشاوره دریافت کنید. پلیس مهاجرت آمریکا سالیانه حدود پانصد هزار نفر را به علت اقامت غیر قانونی در خاک این کشور بزرگ صنعتی اخراج میکند. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج، شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج، نکات مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج، مدارک لازم برای مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج، مراحل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود .

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج و شرایط ازدواج در آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا با موسسه مشاوره ای ام آی ای همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مسقیم تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به آمریکا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

Rating: 5
53 پاسخ
 1. اوا گفته:

  سلام
  من و دوست پسرم 7 سال هست که با هم هستیم و تصمیم به ازدواج گرفتیم ایشون شهروند امریکا هستند اما چند سال اخیر ایران زندگی کردن، می خواستم بپرسم در صورت پذیرش چند سال باید امریکا باشن؟ ایا تو این مدت زمان ایشون میتونن کشور امریکا را ترک کنند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگه نامزدتون شهروند آمریکا باشن و پاسپورت آمریکایی داشته باشن که مشکل خاصی برای رفتن به آمریکا ندارن. در مورد تایم اخذ ویزای نامزدی آمریکا، این ویزا گرفتنش طولانی تر از ویزاهای نامزدی و ازدواج بقیه کشورهاست و زمانش بستگی به کامل بودن پرونده و نظر آفیسر سفارت آمریکا داره.

   پاسخ
 2. مصطفی گفته:

  سلام خسته نباشید حدود 2 ماه میشه که با یه خانوم آمریکایی آشنا شدم که نظامی هم هست قرار ازدواج با هم داریم که من برم ترکیه و بعد ازدواج بریم آمریکا.میخواستم بدونم که این ازدواج شدنی هست یا نه بعد به مشکلی نمیخورم که دیگه نتونم برگردم ایران چون دلم نمیاد خانوادم برا همیشه نبینم. ممنون اگه راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورتی که بتوانید اثبات نمایید ازدواج شما صوری نیست و مراحل ازدواج شما طبق استاندارد پیش برود با ارائه مدارک و داشتن شرایط مالی از سوی همسر شما جهت تشکیل زندگی مشترک، می توانید در ابتدا اقامت موقت و بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک و عدم وقوع طلاق اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید. این را نیز بدانید که روند اعطای اقامت از طریق ازدواج در آمریکا به نسبت بسیاری از کشورهای جهان سخت گیرانه تر و طولانی تر است.
   مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpour.ir/اقامت-از-طریق-ازدواج/

   پاسخ
 3. مریم گفته:

  سلام . من مدتی است که با یک دندانپزشک امریکایی اشنا شده ام و ایشان بشدت مصر به ازدواج با من است و اکنون هم بدون اینکه به من اطلاع قبلی بدهد در راه دبی است که به ایران بیاید و من را ملاقات کند. آیا ازدواج و مهاجرت من از نظر قوانین امکان پذیر است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورتی که بتوانید اثبات نمایید ازدواج شما صوری نیست و مراحل ازدواج شما طبق استاندارد پیش برود با ارائه مدارک و داشتن شرایط مالی از سوی همسر شما جهت تشکیل زندگی مشترک، می توانید در ابتدا اقامت موقت و بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک و عدم وقوع طلاق اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید.
   مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpour.ir/اقامت-از-طریق-ازدواج/
   اخذ ویزای نامزدی آمریکا به نسبت کشورهای دیگر پروسه کاری طولانی تری دارد.

   پاسخ
 4. bilga گفته:

  سلام بیلگه هستم از اففانستان مدت یک سال میشود ازدواج کردم و شوهرم مهاجر در کلیفرونیا امریکا است و مدت دو سال میشود که کار هایم را شروع کرده اما وکیلی ندارد و‌یک باز رد شده یک سال میشود دویاره اقدام نموده اما تا حال هیچ خبری وجود ندارد میخواستم یک راه حل برای زود به اتمام رسیدن کار هایم برایم نشان دهید و‌مدت تخمینی که کار هایم انجام میشود یک جهان سپاس ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تمامی پروسه و فرآِند اعطای ویزای ازدواج و اقامت بستگی مستقیم به نظر دولت آمریکا و افسر فدرال پرونده شما دارد و دخل و تصرف در آن ممکن نیست. همچنین بصورت عادی اعطای ویزای ازدواج توسط دولت آمریکا زمان نسبتاً زیادی را می برد و این امر عادیست و جای نگرانی ندارد.

   پاسخ
 5. ناشناس گفته:

  سلام بیلگه هستم از افغانستان مدت دو سال میشود عروسی کرده ام و شوهرم مهاجر است در اکلفرونیا امریکا و در گرین کارت انجا است و‌ بدون گرفتن وکیل اقدام به کار هایم نموده اما هیچ خبری از جور شدن کار هایم نیست و‌معلوم نیست یک‌بار رد هم شده کیس و‌اسناد من میخواستم یک طریقه و‌راه حل درست برای من برای انجام زود تر کار هایم نشان دهید متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تمامی پروسه و فرآِند اعطای ویزای ازدواج و اقامت بستگی مستقیم به نظر دولت آمریکا و افسر فدرال پرونده شما دارد و دخل و تصرف در آن ممکن نیست. همچنین بصورت عادی اعطای ویزای ازدواج توسط دولت آمریکا زمان نسبتاً زیادی را می برد و این امر عادیست و جای نگرانی ندارد.

   پاسخ
 6. vahid گفته:

  سلام و تشکر از جوبهایتان . سوال کلی دارم . اگر یک نفر ساکن ایران با یک سیتی زن آمریکایی ساکن آمریکا آشنا شود و قرار ازدواج بگذارند
  1-ازایران میشود براحتی با ویزای خاصی برود آمریکا و براحتی ازدواج کنند یا نه
  2-آیا باید حداقل دو سال از زمان آشنایی آنها بگذرد و دو سه بار سفر خارجی بروند ( مثلا در کشوری مثه ترکیه یا گرجستان قرار بگذارند و با هم باشند و عکس بندازند ) آیا باید اینگونه با هم باشن یا خیر ؟
  3-آیا اگر مطلقه باشند از نظر قوانین آمریکا ( چه ایرانیه طلاق گرفته باشه چه آمریکاییه طلاق گرفته باشه ) مطلقه باشن سختگیری میشه یا نه ؟

  ممنونم عزیزان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورتی که بتوانید اثبات نمایید ازدواج شما صوری نیست و مراحل ازدواج شما طبق استاندارد پیش برود با ارائه مدارک و داشتن شرایط مالی از سوی همسر شما جهت تشکیل زندیگ مشترک، می توانید در ابتدا اقامت موقت و بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک و عدم وقوع طلاق اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 7. ناشناس گفته:

  در میان دختران امریکایی یا ایرانی های مقیم امریکا زیر 21 سال ایا کسی پیدا میشود که با دریافت پول بصورت سوری با یک جوان 21 ساله ایرانی اذواج کند. لطفا موسساتی که در این زمینه فعالیت میکنند را معرفی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. ازدواج صوری امری غیرقانونی می باشد و می تواند جریمه و زندانی برای فرد در پی داشته باشد بنابراین به هیچ عنوان توصیه نمی شود و موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در این زمینه ارائه نمی دهد.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. در حال حاضر آمریکا تنها برای تحصیل به ایرانیان ویزا می دهد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. مهراد گفته:

  سلام، تصمیم دارم با یک دختر امریکایی ازدواج کنم و به امریکا مهاجرت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ابتدا از کجا باید شروع کنم وچه مدت زمان برای انجام اینکار لازم دارم و هزینه چقدر داره برام . متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورتی که در حال حاضر فردی را برای ازدواج در نظر دارید و تصمیم قطعی دارید می توانید ویزای نامزدی آمریکا را دریافت کنید.

   پاسخ
 9. سمیرا گفته:

  سلام و عرض ادب
  سوال من در مورد هزینه های ویزای نامزدی و ازدواج هست، می خواستم بدونم حدود هزینه ها را می تونید به من بگید ، شنیدم هزینه اش حدود 15000 دلار است ولی به نظرم غیر منطقی بود
  . سپاس

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. هزینه ویزای نامزدی آمریکا عموماً بستگی به اعلام و نظر سفارت خواهد داشت. ولی مبلغ اعلامی در سایت سفارت این کشور این هزینه بین 535 تا 1200 دلار آمریکا خواهد بود.جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر با سفارت این کشور مکاتبه نمایید.

   پاسخ
 10. میعاد گفته:

  سلام وقتتون بخیر، نامزد من یک خانوم آمریکایی ۲۶ ساله هستند، ما یکساله که با هم دوستیم و قصد داریم ازدواج کنیم و من از ایران به آمریکا برم! پیشنهاد میکنید از چه طریقی اقدام کنیم تا در کمترین زمان بتونم برم پیش نامزدم! اول اون بیادایران و ازدواج کنیم یا نه!

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما می توانید در هر کشوری ازدواج کنید. می تونن تشریف بیارن ایران و یا ترکیه و یا هر کشور دیگری. اما متاسفانه در حال حاضر مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج خیلی زمانبر شده است. شما می توانید برای اینکه سریعتر به نتیجه برسید، از راه های جایگزین مانند تحصیل اقدام نمایید. برای بررسی پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. سحر ميرزايي گفته:

  سلام
  دوست پسر من امريكا زندگي ميكنه
  ميخواستم بدونم الان اگه بخوام با ويزاي نامزدي برم پيشش ميشه يا كلا بخاطر قوانين ترامپ مشكل هست ؟

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. صرفنظر از دشواری ورود به آمریکا به غیر تز اهداف تحصیلی، به منظور اخذ ویزای نامزدی آمریکا نامزد شما می بایست شهروند آمریکا بوده و پاسپورت آمریکایی داشته باشد تا بتوانید پس از طی مراحل بیان شده موفق به اخذ ویزای نامزدی آمریکا شوید.

   پاسخ
 12. رسول گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
  من تازه با یک خانوم آمریکایی آشنا شدیم وقصد ازدواج باهم داریم
  ممنون میشم بفرمائید مدارک لازم چیه و راهنمایی لازم رو انجام بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. همانطور که در مقاله مهاجرت به آمریکا از طریق ازداج اشاره شده، می بایست اقدامات زیر را انجام دهید:

   ۱. پرکردن فرم درخواست ویزا و گرین کارت توسط شهروند آمریکایی

   ۲. دریافت نامه تاییدیه ویزا توسط شهروند آمریکایی و فرستادن کیس به سفارت آمریکا (احتمالا ترکیه یا امارات برای ایرانیان)

   ۳. تهیه مدارک مورد نیاز توسط نامزد

   ۴. تعیین وقت سفارت و ارایه مدارک

   ۵. گرفتن ویزا و دریافت مدارک مهرشده توسط سفارت برای ورود به آمریکا

   پاسخ
 13. يلدا بيات گفته:

  سلام روزتون بخير
  من با دوست پسرم كه ايشون سيتيزن امريكا هستن قراره ٢-٣ ماه ديگه ازدواج كنيم منتهي با قوانين جديدي كه ترامپ گذاشته به مشكل برخورديم كه ايا بعد از ازدواج من ميتونم برم امريكا و به ايشون ملحق بشم يا نه؟ ممكنه بهم ويزا و گرين كارت ندن؟؟؟

  پاسخ
 14. ناشناس گفته:

  سلام و عرض ادب
  با توجه به قوانين جديد ترامپ، ممكن هست بعد از ازدواج با آقايي كه سيتيزن هستند، به بنده ويزا ندهند؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. مانیا گفته:

  با سلام و عرض ادب
  اگر امکانش هست یه توضیح مختصری در مورد حقوق اسپانسر بدید.
  من قصد ازدواج با یکی از آشناهامون و دارم و ایشون سیتیزن هستند ومیخواستم بدونم اقدام برای ویزای نامزدی بهتر هست یا ویزای ازدواجی؟و برای اسپانسر حتما باید ملک به نامشون باشه یا فقط حقوق سالیانه مدنظر هست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار سوال شما بسیار حساس و تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره و پاسخ داده شود. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. حمزه مطلبی گفته:

  سلام
  با عرض ادب
  من یه دوست دختر امریکایی دارم که 29 سالشه
  ایا از طریق ازدواج با این خانوم میتونم برم امریکا.
  ایشون الان ترکیه پیش من هستن.
  لطفا جواب منو بدین

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   یا سلام
   اگر شهروند امریکا باشند و بتوانند ثابت کنند که هزینه ی 3 ماه زندگی شما و خودشان در امریکا را می توانند بپردازند، بله می توانید با ازدواج با ایشان به امریکا بروید.

   پاسخ
 17. رویا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من حدود یکساله با ی آقای امریکایی (سیتیزن) آشنا شدم و قصد ازدواج داریم حالا سوالم اینه اگه تو ی کشور دیگه باهم ازدواج کنیم و بعد مراحل کار سفارت برای اخذ ویزای ازدواج را انجام بدیم چقد طول میکشه؟

  پاسخ
 18. سلماز امیری گفته:

  سلام وقت بخیر
  من و نامزدم حدوده 6 سال هم و می شناسیم و حدوده 2 ساله ایشان رفتن امریکا . ما کلی مدرک داریم که رابطه مون و اثبات می کنه . الان ایشان گرین کارت گرفتن می تونن اقدام کنن واسه ویزایه ازدواج ؟ باید بیان ایران عقد کنیم بعد تو امریکا فرم پر کنن یا میشه اول فرم پر کنن بعد بیان ایران عقد کنیم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. مهدی گفته:

  با سلا میخواستم بعد از منع قانونی ورود به آمریکا صادر شده آیا میتوان از طریق ازدواج به این کشور رفت یا نه ممنون…

  پاسخ
 20. محمد گفته:

  سلام:
  من 18 سالمه و مجرد هستم و در لاتاری برنده شدم اما به دلیل مشکلات مالی و گرانی دلار نمی تونم برم. اما از چن نفر پرسیدم میگن در صورت ازدواج با کسی که بتونه ساپورت مالی کنه میتونی بری؟ می خواستم بدونم میشه این کار ورکرد در اعضای مقداری پول بتونم با کسی ازدواج کنم و برم؟ کسی پیدا میشه بخواد این کار رو بکنه . .میشه راهنمایی کنید و . ممنون از شما وقتت زیادبی ندارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 21. رضا آزاد گفته:

  دوست عزیز
  من با ۴۷ سال سن در تهران زندگی میکنم تکنسین مکانیک با گرایش ماشین ابزار و مدیر کیفیت یک کارخانه هستم میخواستم بپرسم با توجه به اینکه برادرم هم در امریکا زندگی میکند به جز روش سرمایه گذاری یک میلیون دلاری آیا از طریق شما راهی برای مهاجرت و اقامت من در امریکا وجود دارد یا خیر …!!؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به رزومه شما روشهایی چون ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … می تواند برای شما مناسب باشد که بسته به میزان سرمایه و تمایل شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. امید گفته:

  سلام بنده امید هستم از تهران . من طی رابطه طولانی با دوست دخترم که دارم متاسفانه به دلایل مالی نامناسب نتونستیم ازدواج کنیم حالا امسال این خانم لاتاری برنده شدند و همه مراحل مربوط به لاتاری هم ارسال شده و سفارت برای مصاحبه برای ایشون مهر ماه تاریخ تعیین کرده حالا من نمیدونم باید چه کار کنم ایشون رو قبل از مصاحبه عقد کنم و با هم برای مصاحبه بریم یا صبر کنم ایشون ویزا بگیره بعد ازدواج کنم خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید یا ادرس یا تلفن برای وقت مشاوره به من بدید سپاس

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.