مهاجرت آسان و سریع به کانادا

مهاجرت آسان و سریع به کانادا

مهاجرت آسان و سریع به کانادا در سال ۲۰۱۸ از چه راهی ممکن است ، کدام راه مهاجرت به کانادا سریعترین راه مهاجرت به کانادا میباشد ، بررسی راههای مهاجرت به کانادا و پیدا کردن سریعترین راه مهاجرت به کانادا نیاز به چه معلوماتی دارد . اخذ سریع پاسپورت کانادایی ، و اخذ سریع اقامت کانادا از چه راهی ممکن است .

فایل تصویری آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب روش های مهاجرت به کانادا

video مهاجرت اسان و سریع به کانادا

آیا تا کنون به کانادا فکر کرده اید؟

آیا تا به حال فکر مهاجرت آسان و سریع به کانادا در ذهنتان خطور کرده است؟

آیا می دانستید مهاجرت آسان و سریع به کانادا دیگر یک رویا نیست؟

آیا می دانید چگونه می توان به مهاجرت آسان و سریع به کانادا کرد؟

آیا می دانید مهاجرت آسان و سریع به کانادا از چه روش هایی امکان پذیر است؟

آیا میدانید مهاجرت به کانادا آسان تر از قبل شده است؟

آیا می دانید موسسه حقوقی ملک پور در  زمینه مهاجرت آسان و سریع به کانادا با آگاهی کامل از روش های مهاجرت آسان و سریع به کانادا آماده ارائه مشاوره به شما دوستداران و علاقمندان به مهاجرت می باشند؟

آیا می دانستید موسسه حقوقی ملک پور رویای مهاجرت آسان و سریع به کانادا را برای شما عزیزان به حقیقت می رساند؟

درباره کانادا

کانادا شمالی ترین کشور در قاره ی آمریکا می باشد که با ۹۹۸۴۶۴۰ کیلومتر مربع مساحت ازشرق به اقیانوس اطلس از غرب به اقیانوس آرام و از شمال به اقیانوس منجمد شمالی و از جنوب به کشور آمریکا گسترده است. دومین کشور بزرگ جهان و چهارمین کشور پهناور دنیا از نظر مساحت خشکی محسوب می شود. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده بلندترین مرز زمینی در جهان است.

پایتخت کانادا، اتاوا و بزرگترین شهر آن تورنتو می باشد. کانادا متشکل از ده استان فدرال و سه قلمرو می باشد. حکومت کانادا دموکراسی پارلمانی فدرال و پادشاهی مشروطه است که ملکه الیزابت دوم پادشاه کانادا، دیوید جانستون فرماندار کل و جاستین ترودو نخست وزیر آن می باشد.

اقتصاد کانادا از تنوع بسیاری برخوردار است و کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است که در میان ده کشور اول تولید کننده در جهان قرار می گیرد. موادغذایی، کاغذ، صنایع شیمیایی، نفت، چوب و تولیدات فلزی از جمله تولیدات کشور کاندا می باشند.

در بورس نیز کانادا در میان ده کشور اول دنیا قرار دارد. در دو استان کبک و انتاریو شرکت های تولیدی بسیاری فعالیت می کنند. کانادا از نظر آب و هوایی سرد و در بیشتر مناطق قطبی است البته در مناطق جنوب غربی معتدل است. در زمینه بهداشت و درمان در کانادا می توان اظهار داشت که امکانات بطور مساوی در اختیار شهروندان قرار می گیرد و کلیه هزینه های درمان به استثنای دارو در کشور کانادا رایگان می باشد.

کانادا از لحاظ فرهنگ بسیار متنوع است بطوریکه بیش از ۲۰۰ فرهنگ را در خود جای داده است. با توجه به این مسئله کانادا بهترین مکان برای مهاجرت است و نزدیک به نیمی از جمعیت کشور کانادا را انگلیسی ها و فرانسوی ها و نیمی دیگر از ان را مردمان کشورهای دیگر تشکیل می دهند. کانادا با بیش از ۳۰۰۰۰۰ مهاجر در سال یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا می باشد.

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در ۲۷ مارچ ۲۰۱۵ با استفاده از یک سیستم جدید اینترنتی اقدام به پذیرش مهاجران کرده است و سیستم اکسپرس انتری تنها به دلیل در خواست های بیش از حد متقاضیان برای مهاجرت به کانادا گردآوری شده تا امر رسیدگی به پرونده های مهاجران را تسریع بخشد. این سیستم که اکسپرس انتری (Express Entry) یا ورود سریع نام دارد بگونه ای طراحی شده که مهارت های افراد را می سنجد.

سیستم اکسپرس انتری به کارفرمایان کانادایی اجازه می دهد تا بنا به درخواست و کمبود نیروی کار در کانادا، نیروی کار خود را از میان متقاضیان اکسپرس انتری انتخاب نموده و با فرستادن دعوتنامه برای متقاضیان نیروی کار مورد نیاز خود را جذب نمایند. علاوه بر کارفرمایان، دولت های فدرال، دولت های استانی و منطقه ای کانادا نیز می توانند از طریق سیستم اکسپرس انتری بخشی از مهاجران مورد نیاز خود را تامین نمایند.

مشاغل واجد شرایط در سیستم اکسپرس انتری طوری طراحی شده اند که اداره مهاجرت بر اساس یک لیست خاص اقدام به جذب متقاضی نمی کند بلکه متقاضیان می بایست دارای مشاغلی باشند که لیست مشاغل طبق بندی شده اداره ی کار و منابع انسانی کانادا-که تحت کدهای تعریف شده A,B,O,.. می باشند-قرار بگیرند. سیستم اکسپرس انتری در واقع بانک مشاغل جدید کانادا می باشد و تلاش می کند تا مراحل مهاجرت را برای متقاضیان ساده تر و سریع تر کند. سیستم اکسپرس انتری برای مدیریت درخواست های اقامت دائم تحت سه روش مهاجرتی اقتصادی فدرال استفاده می شود، که شامل مهاجرت نیروهای متخصص و ماهر فدرال(اسکیل ورکر)، مهاجرت پیشه وران و تجار ماهر فدرال، گروه کارآزموده کانادایی می باشد.

سیستم اکسپرس انتری شامل دو مرحله می باشد

در مرحله اول که تکمیل فرم و جمع آوری اطلاعات مقدماتی متقاضی می باشد متقاضی باید نسبت به ایجاد پروفایل خود به روش آنلاین که توسط خود متقاضی یا وکیل وی انجام می شود از طریق وب سایت مهاجرت به آمریکا اقدام نماید. با پاسخگویی به سوالات مربوطه درباره دانش و مهارت های شغلی، سوابق شغلی، دانش زبان، تحصیلات و سن و موراد دیگر مورد ارزشیابی قرار می گیرد.

اگر شما واجد شرایط باشید یعنی در یکی از سه روش مهاجرتی اقتصادی فدرال انتخاب شده باشید وارد مرحله بعد خواهید شد که مرحله ای رقابتی می باشد. لازم به ذکر است که افرادی که دارای دعوتنامه از کانادا می باشند و یا از طریق برنامه های استانی کانادا انتخاب شده باشند وارد مرحله بعد می شوند و افرادیکه فاقد چنین مسئله ای باشند شانس کمتری در ورود به مرحله بعد دارند اما برای افزایش شانس این افراد نیز راه دیگری وجود دارد.

این افراد می بایست پروفایل دیگری را در وب سایت های مشاغل کانادا از قبیل Jobbank که متعلق به وزارت کار و منابع انسانی در کانادا می باشد ایجاد کرده تا شانس دریافت دعوتنامه را افزایش دهند. اگر باز هم موفق به دریافت دعوتنامه نشدند ادراه مهاجرت و شهروندی کانادا در مورد این متقاضیان تصمیم گیری خواهد کرد و این تصمیم فقط و فقط بر اساس پروفایل متقاضی می باشد.

در مرحله دوم افرادی حضور دارند که دارای بالاترین رتبه می باشند افرادی که موفق به ورود به این مرحله می شوند، از سوی اداره مهاجرت کانادا دعوت می شوند تا برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. این متقاضیان بر اساس سیستم رتبه بندی فراگیر بر حسب امتیازاتی که در پروفایل خود کسب نموده اند رتبه بندی می شوند و دارندگان بالاترین امتیاز دعوت شده تا برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

در زمان دریافت دعوتنامه متقاضیان تنها ۶۰ روز فرصت دارند تا به صورت آنلاین تقاضای خود را برای اقامت ثبت نمایند. سایر متقاضیانی که موفق به ورود در مرحله دوم نشده اند می توانند تا ۱۲ ماه در بانک اطلاعاتی باقی بمانند و اگر پس از گذشت این مدت باز هم انتخاب نشدند باید مجددا پروفایل جدیدی ایجاد کرده و تقاضای خود را ارسال کنند. این مسئله از افزایش بیش از حد تقاضاهای ارسالی جلوگیری می کند و روند رسیدگی به پرونده ها را تسریع می بخشد.

در سیستم اکسپرس انتری سیستم امتیاز بندی بدین صورت می باشد که متقاضی باید تا ۱۲۰۰ امتیاز کسب نماید که بین ۴۶۰ تا ۵۰۰ امتیاز برای عوامل انسانی متقاضی، ۴۰ امتیاز برای عوامل انسانی همسر متقاضی، ۶۰۰ امتیاز برای پیشنهادات شغلی یا گزینش از سوی استان های کانادا و ۱۰۰ امتیاز برای مهارت های قابل انتقال متقاضی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که شرایط همسر در کسب امتیازات متقاضی تاثیر بیشتری نسبت به سابق خواهد داشت.

در جدول های زیر اطلاعات دقیق تری نسبت به نحوه امتیازبندی آورده شده است.

فاکتور عوامل انسانی

سن

سن متقاضی متاهل متقاضی مجرد
کمتر از ۱۸ ۹۰ ۹۹
۱۹ ۹۵ ۱۰۵
۲۰-۲۹ ۱۰۰ ۱۱۰
۳۰ ۹۵ ۱۰۵
۳۱ ۹۰ ۹۹
۳۲ ۸۵ ۹۴
۳۳ ۸۰ ۸۸
۳۴ ۷۵ ۸۳
۳۵ ۷۰ ۷۷
۳۶ ۶۵ ۷۲
۳۷ ۶۰ ۶۶
۳۸ ۵۵ ۶۱
۳۹ ۵۰ ۵۵
۴۰ ۴۵ ۵۰
۴۱ ۳۵ ۳۹
۴۲ ۲۵ ۲۸
۴۳ ۱۵ ۱۷
۴۴ ۵ ۶
۴۵ و بیشتر ۰ ۰

تحصیلات

سطح تحصیلات متقاضی متاهل متقاضی مجرد
کمتر از دیپلم ۰ ۰
دیپلم دبیرستان ۲۸ متقاضی- ۲ همسر ۳۰
دوره یکساله پس از دیپلم ۸۴ متقاضی- ۶ همسر ۹۰
دوره دو ساله پس از دیپلم ۹۱ متقاضی- ۷ همسر ۹۸
دوره سه ساله و یا بیشتر پس از دیپلم ۱۱۲ متقاضی- ۸ همسر ۱۲۰
دو یا بیشتر از دو مدرک تحصیلی پس از دیپلم که حداقل یکی از آنها پس از اتمام دوره سه ساله باشد. ۱۱۹ متقاضی-۹ همسر ۱۲۸
فوق لیسانس یا دوره تخصصی کارورزی ۱۲۶ متقاضی- ۱۰ همسر ۱۳۵
دکترا ۱۴۰ متقاضی- ۱۰ همسر ۱۵۰

مهارت زبان خارجی اول

سطح CLB متقاضی متاهل متقاضی مجرد
حداکثر امتیاز به ازاء هر مهارت زبان Lis ۳۲ متقاضی – ۵ همسر ۳۴
سطح ۳ و کمتر ۰ ۰
سطح ۴ ۶ متقاضی – ۰ همسر ۶
سطح ۵ ۶متقاضی – ۱ همسر ۶
سطح ۶ ۸ متقاضی – ۱ همسر ۹
سطح ۷ ۱۶ متقاضی – ۳ همسر ۱۷
سطح ۸ ۲۲ متقاضی – ۳ همسر ۲۳
سطح ۹ ۲۹ متقاضی – ۵ همسر ۳۱
سطح ۱۰ و بالاتر ۳۲ متقاضی – ۵ همسر ۳۴

مهارت زبان خارجی دوم

سطح CLB متقاضی متاهل متقاضی مجرد
حداکثر امتیاز به ازا هر مهارت زبان ۶ ۶
سطح ۳ و کمتر ۰ ۰
سطح ۴ ۱ ۱
سطح ۵ ۳ ۳
سطح ۶ ۶ ۶

تجربه کاری در کانادا

تعداد سال متقاضی متاهل متقاضی مجرد
کمتر از یک سال ۰ ۰
۱ سال ۳۵ متقاضی – ۵ همسر ۴۰
۲ سال ۴۶ متقاضی – ۷ همسر ۵۳
۳ سال ۵۶ متقاضی – ۸ همسر ۶۴
۴سال ۶۳ متقاضی – ۹ همسر ۷۲
۵ سال و بیشتر ۷۰ متقاضی – ۱۰ همسر ۸۰

فاکتور مهارت های قابل انتقال

ترکیب تحصیلات و سطح زبان CLB7وبالاتر در تمام مهارت های زبان CLB9و بالاتر در تمام مهارت های زبان
کمتر از دیپلم ۰ ۰
دوره پس از دیپلم یکساله یا بیشتر ۱۳ ۲۵
دوره پس از دیپلم دو و یا بیشتر ۲۵ ۵۰

 

ترکیب تحصیلات و تجربه کاری کانادایی ۱ سال تجربه کانادایی ۲ سال تجربه کانادایی
کمتر از دیپلم ۰ ۰
دوره پس از دیپلم یکساله یا بیشتر ۱۳ ۲۵
دوره پس از دیپلم دو و یا بیشتر ۲۵ ۵۰

 

ترکیب سطح زبان و تجربه غیر کانادایی CLB7وبالاتر در تمام مهارت های زبان CLB9و بالاتر در تمام مهارت های زبان
فاقد تجربه کاری کانادایی ۰ ۰
۱ یا ۲ سال تجربه کاری غیر کانادایی ۱۳ ۲۵
بیش از ۳سال تجربه کاری غیر کانادایی ۲۵ ۵۰

 

ترکیب تجربه کانادایی و تجربه غیر کانادایی ۱ سال تجربه کانادایی ۲ سال تجربه کانادایی و بیشتر
فاقد تجربه کاری کانادایی ۰ ۰
۱ یا ۲ سال تجربه کاری غیر کانادایی ۱۳ ۲۵
بیش از ۳سال تجربه کاری غیر کانادایی ۲۵ ۵۰

 

ترکیب مدرک توانایی در یک مهارت وزبان CLB5و بالاتردر تمام مهارت های زبان CLB7و بالاتردر تمام مهارت های زبان
مدرک توانایی در یک مهارت و دانش زبان ۲۵ ۵۰

 

امتیاز تکمیلی (۶۰۰ امتیازی) تمامی متقاضیان
مدرک انتخاب شدن از یکی از استان ها به غیر از کبک ۶۰۰
پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی ۶۰۰

 

تمامی اطلاعات متقاضی طبق جدول های بالا بررسی  و محاسبه خواهدشد. همانطور که از نام سیستم بر میآید مدت زمان لازمه در اکسپرس انتری، از زمان ارسال مدارک تا اخذ ویزا، شش ماه می باشد. این روش ابداعی سریع جذب مهاجرت بزودی در استرالیا و نیوزیلند نیز استفاده خواهد شد. از طریق اکسپرس انتری خیلی سریعتر از قبل به کانادا خواهید رفت.

موسسه حقوقی ملک پور در وین و دفاتر همکار در ایران در تحقق آرزوی همیشگی هموطنان عزیزمان در زمینه مهاجرت آسان و سریع به کانادا، کار در کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند و در تمامی مراحل از ابتدای راه تا زمان اخذ ویزا شما عزیزان را همراهی خواهند کرد.

 

6 پاسخ
 1. بهزاد ذاکرزاده گفته:

  لیسانس . متاهل لیسانس اقتصاد همسرم 32 ساله فوق دیپلم کامپیوتر دارای 2 فرزند 2 ساله هستیم 10 سال پروانه کسب دارم
  مدرک فنی و حرفهای برق ساختمان دارم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  سلام
  دیپلمه هستم با۴۲ سال سن ومتاهل با یک فرزند پسر ۸ ساله.همسرم فوق دیپلم کاردانی معماری.خودم با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری در صنعت تولید قطعات خودرو که بیش از سه سال با بیمه پست مدیریت.با سرمایه دو میلیارد تومن.لطفا در صورت امکان پیشنهاد مهاجرتی سریع را برای بنده معرفی نمایید.سپاس

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. بهروز نادری گفته:

  باسلام درود بنده 32ساله همراه خانم 25ساله هر دو دیپلمه من قهرمان ورزشی و مربی ورزش رزمی با مدرک فنی حرفه ای درودگری(نجاری صنایع چوبی) و همسرم هم دارای مدارک آرایشگری پیشرفته هر دو مسلط به زبان انگلیسی بایکمی تمرین آماده شرکت در آزمون ILETS و سرمایه زیر صد میلیون .میدونم شانس زیادی اصلا نداریم ولی ما جوانیم و تا مهاجرت نکنیم قصد بچه دار شدن نداریم چون ایران دیگه آینده ای ندارد لطفا راهی به ما معرفی کنید تا حداقل در آینده نزدیک بتونیم به کانادا مهاجرت کنیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.