مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش ۲۰۱۸  را در این مقاله برای شما عزیزان بررسی نموده ایم، موسسه حقوقی ملک پور در مقاله ای که پیش روی شما قرار دارد قصد دارد از منظر وکیل مهاجرت خبره به مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش بپردازد و تمامی شرایط هر کدام را برای شما عزیزان شرح دهد تا در صورتی که قصد اقدام برای مهاجرت به دومینیکا از این روش ها را دارید بتوانید با اطلاعات کافی اقدام به مهاجرت نمایید.

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین )در باب خود حمایتی اتریش

video مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش
video مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش
video مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

فایل تصویری آقای ملک پور در باب ویزای طلایی پرتغال

video مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

 

اشخاصی که در اندیشه مهاجرت می باشند و قصد اخذ اقامت به روش های سرمایه گذاری را دارند معمولا کشورهایی را انتخاب می نمایند که یا هزینه ای وارد کشور مقصد ننمایند و یا با خرید ملک و یا خرید پاسپورت آن کشور بتوانند برای خود و خانواده خویش اقامت و تابعیت آن کشور را دریافت نمایند که ما در این مقاله با توجه به نیاز هموطنان به مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش می پردازیم. اشخاصی که قصد دارند با خرید ملک و یا سرمایه گذاری اندک و حتی اخذ اقامت بدون پرداخت مالیات به کشور مقصد اقامت و تابعیت را دریافت نمایند می توانند در مورد کشورهایی مانند دومینیکا و پرتغال و اتریش تحقیقات گسترده ای داشته باشند که ما در این مقاله برآن شدیم تا به مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش بپردازیم امیدوارم این مقاله مورد توجه خوانندگان فهیم قرار گیرد و پاسخ بسیاری از سوالات خود را بدست آورند.

در این مقاله اول شرایط سرمایه گذاری در دومینیکا و بعد سرمایه گذاری در پرتغال و سپس خود حمایتی اتریش را برای شما به طور کامل شرح می دهیم و سپس به مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش می پردازیم.

فایل صوتی آقای ملک پور در باب ویزای طلایی پرتغال

audio مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

شرایط سرمایه گذاری در دومینیکا:

در اواسط سال ۱۹۹۳ میلادی برنامه اقتصادی دومینیکا به صورت قانونی و برای تمامی افرادی که خواهان اخذ اقامت و تابعیت کشور دیگر هستند در سرتاسر جهان به اجرا در آمد تا افراد بتوانند ظرف مدت ۴ تا ۶ ماه و بدون حضور در دومینیکا پاسپورت این کشور را اخذ نمایند که با اخذ پاسپورت دومینیکا این امکان برای افراد فراهم است که بتوانند به بیش از ۱۱۵ کشور در سرتا سر جهان سفر نمایند که از جمله این کشورها کل اتحادیه اروپا، سوئیس ، چین سنگاپور و . . .  می باشد که اشخاصی که پاسپورت دومینیکا را دریافت می نمایند بدون اخذ ویزا و بدون محدودیت امکان سفر به بسیاری از کشورها را خواهند داشت.

کشورهای جرایز کارائیب از جمله دومینیکا دارای شهرتی بین المللی می باشند و افراد با سرمایه گذاری در این کشورها به راحتی می توانند اقامت و تابعیت کشور را اخذ نمایند بهتر است بدانید که کشورهای جزایر کارائیب مانند دومینیکا هیچ گونه محدودیتی برای سرمایه گذاران در نظر نگرفته اند همچنین این کشور تابعیت مضاعف یا همان دو تابعیتی برای افراد را پذیرفته است که در این صورت اشخاص سرمایه گذار به راحتی امکان سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت دومینیکا را خواهند داشت.

اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در دومینیکا را دارند باید بدانند که برای سرمایه گذاری در دومینیکا نیازی به ارائه مدرک زبان خاص نیست همچنین نیازی به کسب و کار و یا آموزش های خاص در این مورد  وجود ندارد نکته مهمتر اینکه برای سرمایه گذاری در دومینیکا هیچ گونه مصاحبه ای از افراد گرفته نخواهد شد بنابراین اشخاص  متقاضی به راحتی امکان سرمایه گذاری و اخذ اقامت و تابعیت دومینیکا را خواهند داشت.

دومینیکا کشوری است دارای امنیت اقتصادی بالا با دموکراسی پارلمانی که از بالاترین استاندارد های زندگی برخوردار می باشد اشخاصی که در دومینیکا سرمایه گذاری می نمایند بدانند که نیازی به پرداخت مالیات در این کشور ندارند یا به عبارت دیگر در دومینیکا مالیاتی برای غیر ساکنان وجود نخواهد داشت به همین دلیل این کشور مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است همچنین دومینیکا کشوری است که با سرمایه بسیار کم می توان پاسپورت این کشور که جز معتبرترین پاسپورت های جهان می باشد را دریافت کرد.

سرمایه گذاری در صندوق دولتی دومینیکا:

بخش ۱۰۱ قانون اساسی دومینیکا در مورد قانون شهروندی و سرمایه گذاری در دومینیکا اینگونه تعریف می کند که اشخاصی که واجد شرایط سرمایه گذاری باشند توسط واحد سرمایه گذاری دومینیکا ( CBIU ) مورد بررسی قرار خواهند گرفت و در صورتی که واجد شرایط سرمایه گذاری باشند امکان سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت را خواهند داشت.

برای سرمایه گذاری در دومینیکا راههای متفاوتی وجود دارد که افراد می توانند با توجه به شرایط خود و موقعیت کشور و نیاز آن به سرمایه گذاری بپردازند که فرد می تواند با پرداخت سهمی به صندوق دولت و یا با خرید املاک و مستغلات اقدام به سرمایه گذاری نمایند . صندوق دولتی دومینیکا پروژه های بخش خصوصی و عمومی کشور را توسعه می دهد همچنین افراد با واریز مبالغی در صندوق دولتی می توانند سرمایه گذاری نمایند که این صندوق دولتی صرف هزینه های بازسازی بیمارستان های محلی ، ایجاد مدارس ، ورزشگاه و . . .  خواهد شد .

اشخاصی که قصد وارد کردن سرمایه در صندوق دولتی را دارند می توانند هزینه های زیر را وارد نمایند:

متقاضی ۱ نفر: ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا

فرد متقاضی و همسر : ۱۷۵۰۰۰ دلار آمریکا

فرد متقاضی و همسر و ۲ فرزند زیر ۱۸ سال: ۲۰۰۰۰۰ دلار آمریکا

سرمایه گذاری از طریق املاک و مستغلات در دومینیکا:

افرادی که قصد سرمایه از طریق املاک و مستغلات را دارند باید املاک و مستغلاتی که مورد تایید کشور باشد را خریداری نمایند که حداقل آن ۲۰۰۰۰۰ دلار آمریکا می باشد همچنین با خرید املاک و مستغلات اشخاص باید مالکیت ۳ ساله خود بر املاک را حفظ نمایند اگر فرد بتواند مالکیت ۵ ساله خود را حفظ نماید واجد سرمایه گذاری تحت تابعیت خواهد شد.

هزینه های املاک و مستغلات :

فرد اصلی : ۵۰۰۰۰ دلار آمریکا

همسر فرد اصلی : ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا

فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی : ۲۰۰۰۰ دلار آمریکا

فرزندان ۱۸ تا ۲۸ سال متقاضی : ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا

والدین فرد متقاضی هرکدام : ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا

خانواده ۴ نفره : ۷۵۰۰۰ دلار آمریکا

خانواده ۶ نفره : ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا

سرمایه گذاری از طریق خرید پاسپورت دومینیکا:

برخی از کشورها در جهان هستند که افراد با خرید پاسپورت آنها می تواند اقامت و تابعیت آن کشور را اخذ نماید از جمله این کشورها دومینیکا می باشد در حال حاضر خرید پاسپورت دومینیکا ارزان تر از کشورهای دیگر می باشد و افراد به راحتی امکان خرید پاسپورت دومینیکا و اخذ تابعیت آن را خواهند داشت.

خرید پاسپورت دومینیکا به ازای هر فرد مبالغ زیر می باشد:

فرد متقاضی ( ۱ نفر ) : ۱۷۵۰۰۰ دلار آمریکا

فرد متقاضی و همسر : ۲۲۵۰۰۰ دلار آمریکا

فرد متقاضی و همسر و دو فرزند زسر ۱۸ سال : ۲۵۰۰۰۰ دلار آمریکا

والدین فرد متقاضی : ۵۰۰۰۰ دلار آمریکا

در حال حاضر خرید پاسپورت دومینیکا با افزایش قیمت مواجه شده است که این افزایش قیمت در حدود ۵۰ تا ۷۰ هزار دلار آمریکا بوده که نرخ های اعلام شده با محاسبه افزایش قیمت عنوان شده است.

سرمایه گذاری در پرتغال GOLDEN VISA :

در این قسمت به بررسی شرایط سرمایه گذاری در پرتغال یا همان  golden visa  می پردازیم تا با تمامی شرایط آن آشنا شوید.

سرمایه گذاری پرتغال یا همان ویزای طلایی پرتغال برای سرمایه گذاران خارجی غیر اتحادیه اروپا برنامه ریزی شده است که افراد با اخذ این نوع ویزا به راحتی می توانند به سایر کشورهای عضو اتحادیه سفر نمایند.

اشخاص متقاضی با انجام سرمایه گذاری های تعیین شده در پرتغال اجازه اقامت و زندگی برای خود و خانواده خویش را خواهند داشت همچنین با سرمایه گذاری و خرید ملک در پرتغال اشخاص به راحتی و بدون محدودیت امکان سفر به کشورهای دیگر اتحادیه اروپا را خواهند داشت.

به دلیل نیاز کشور به سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار خارجی ویزای طلایی پرتغال یکی از جذاب ترین  و پر طرفدار ترین برنامه های مهاجرتی در جهان می باشد که همه ساله اشخاص بسیاری از طریق سرمایه گذاری و اخذ ویزای طلایی پرتغال به این کشور زیبا سفر می نمایند و اقامت و تابعیت این کشور را اخذ می نمایند.

نکته بسیار مهم و جذاب در مورد ویزای طلایی پرتغال این است که فرد متقاضی پس از ۵ سال و یا پس از گذشت ۶ سال می تواند اقامت و تابعیت پرتغال بدون نیاز به حضور را دریافت نماید در واقع فرد متقاضی و خانواده وی برای اخذ شهروندی پرتغال از طریق ویزای طلایی فقط کافی است هر ۲ سال یک بار و آن هم فقط به مدت ۲ هفته به پرتغال سفر نمایند و ویزای خود را تمدید نمایند در این صورت می توانند اقامت و تابعیت پرتغال را اخذ نمایند. اشخاصی که از طریق ویزای طلایی پرتغال اقامت و تابعیت را اخذ می نمایند امکان کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را خواهند داشت.

ویزای طلایی پرتغال بسیاری از سرمایه گذاری ها در پرتغال را شامل می شود که می توان در زیر به برخی از آنها اشاره کرد:

۱: سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال:

اشخاصی که قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک را دارند می توانند ملکی به ارزش ۵۰۰ هزار یورو در پرتغال خریداری نمایند که در این صورت می توانند اقامت و سپس تابعیت پرتغال را اخذ نمایند. مورد دیگری که در مورد خرید ملک وجود دارد این است که اشخاص این امکان را دارند که ۳۵۰ هزار یورو نیز ملکی را خریداری نمایند که در این صورت ملک خریداری شده قدمتی بیش از ۳۰ را خواهد داشت که در مناطق باز سازی شده واقع خواهد بود اشخاص متقاضی با خرید ملک به ارزش بیش از ۳۵۰ هزار یورو می توانند اقامت و تابعیت پرتغال را نیز بدست آورند. مورد دیگری که در مورد خرید ملک وجود دارد این است که افرادی که قصد خرید ملک در پرتغال را دارند می توانند ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار یورو نیز خریداری نمایند که در این صورت خرید ملک به صورت پیش خرید خواهد بود اما باز هم اقامت و تابعیت به فرد متقاضی اعطا می شود.

۲: سرمایه گذاری پرتغال از طریق وجوه نقدی:

افرادی که قصد سرمایه گذاری و اخذ اقامت و تابعیت پرتغال از طریق سرمایه گذاری را دارند می توانند از طریق سرمایه گذاری نقدی یا همان انتقال پول نقد به اقامت و سپس تابعیت پرتغال دست یابند. افراد متقاضی سرمایه گذاری وجود نقدی در پرتغال می توانند با انتقال مبلغی بیش از ۱ میلیون یورو و یا انتقال مبلغی بیش از ۳۵۰ هزار یورو و یا مبلغی بیش از ۲۵۰ هزار یورو به دولت پرتغال برای سامان دادن فعالیت های هنری و پژوهشی در این کشور منجر به اخذ اقامت و تابعیت خود گردند.

۳: سرمایه گذاری پرتغال از طریق ایجاد شغل و کار آفرینی:

راه دیگری که برای اخذ اقامت و تابعیت پرتغال وجود دارد این است که افراد می توانند با ایجاد کار آفرینی و ایجاد شغل در کشور اقامت  تابعیت را اخذ نمایند. در این مورد از سرمایه گذاری فرد متقاضی باید بتواند با ایجاد حداقل ۱۰ کار و شغل مناسب در پرتغال چندین نفر از تبعه ی پرتغال را وارد بازار کار نماید و با گذشت حداقل ۵ سال از کار و پرداخت مالیات این کشور فرد متقاضی می تواند اقامت و سپس تابعیت را برای خود و خانواده خویش اخذ نماید.

تمامی مواردی که درمورد سرمایه گذاری پرتغال بیان شد در قالب ویزای طلایی پرتغال قراردارد که افراد با دریافت این نوع ویزا به راحتی و بدون محدودیت امکان سفر به کشورهای عضو شنگن را خواهند داشت.

 خود حمایتی اتریش :

در مورد خود حمایتی اتریش باید گفت که این مورد از موارد اخذ اقامت و تابعیت می باشد و اشخاصی که قصد اخذ اقامت و تابعیت بدون سرمایه گذاری در کشور مقصد و بدون پرداخت مالیات را دارند از روش برای اخذ اقامت و تابعیت استفاده می نمایند خود حمایتی اتریش یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت می باشد و نکته قابل توجه آن این است که اشخاصی که دارای مدرک دیپلم به بالا هستند بدون مدرک زبان می توانند از روش خود حمایتی اتریش بهره مند شوند و اقامت و تابعیت خود را اخذ نمایند.

اگر قصد اقدام برای خود حمایتی اتریش را دارید بهتر است بدانید که اصلی ترین و مهمترین شرط آن دارا بودن مبلغ ۲۲۰۰۰ یورو به ازای هر فرد از اعضای خانواده می باشد که این مبلغ برای فرزندان زیر ۱۸ سال را نیز شامل خواهد شد فرد متقاضی علاوه بر دارا بودن این مبلغ باید اثبات نماید که توانایی تامین هزینه های زندگی خود و خانواده خویش در ماه تقریبا معادل ۲۵۰۰ یورو را نیز خواهد داشت همچنین توانایی مالی بالایی برای اراده کردن زندگی را دارد و نیازی به انجام کار فول تایم در اتریش و اروپا را نیز نخواهد داشت که در این صورت فرد براحتی می تواند اقامت و تابعیت اتریش را اخذ نماید.

نکته مهم خود حمایتی اتریش مدت حضور افراد می باشد که حداقل حضور افراد در اتریش ۶ ماه در سال خواهد بود که باید این مورد را برای تمدید اقامت خود اثبات نمایند همچنین نیازی به حضور مدام در اتریش نیست و اشخاص به صورت متناوب نیز می توانند در اتریش حضور نمایند و مدت ۶ ماه اقامت خود را تکمیل نمایند. در صورتی که با اخذ اقامت اشخاص از روش خود حمایتی موافقت شود در ابتدا یک کارت اقامت ۱ ساله دریافت خواهند کرد و سپس سال بعد به مدت ۱ سال دیگر تمدید خواهد شد و بعد از آن یک کارت اقامت ۳ ساله را دریافت خواهند کرد و سپس می توانند برای اقامت دائم و بعد تابعیت کشور اتریش اقدام نمایند.

اشخاصی که به روش خود حمایتی اتریش اقدام می نمایند امکان تحصیل رایگان را نیز خواهند داشت اما امکان کار فول تایم در ارگانهای دولتی اتریش را نخواهند داشت اما نکته مهم این است که این افراد امکان سرمایه گذاری و ثبت شرکت و کار آفرینی در اتریش را نیز خواهند داشت که می توانند از این طریق مشغول به کار شوند.

مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش:

در این قسمت قصد داریم به مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش بپردازیم و مواردی را برای شما عزیزان بیان نماییم.

شاید بهتر است بدانید که اشخاصی که قصد خرید پاسپورت دوم را دارند مهمترین دلیلش این باشد که خود را از وابستگی مطلق به یک کشور آزاد کنند همچنین دلیل دیگری که اشخاص را به سمت خرید پاسپورت کشور دیگر سوق می دهد مسافرت ها و رفت و آمد های بین المللی آسان و راحتتر باشد به همین دلیل اشخاص از سرتاسر دنیا متقاضی خرید پاسپورت و یا سرمایه گذاری در دومینیکا هستند با اخذ پاسپورت دومینیکا افراد به راحتی و بودن محدودیت و همچنین بدون اخذ ویزا امکان سفر به ۱۱۵ کشور دنیا را می یابند. اخذ تابعیت در کشورهای مشترک المنافع مانند دومینیکا این امکان را برای افراد فراهم می کند که براحتی به بسیاری از کشورها از جمله کانادا و استرالیا سفر نمایند و یا حتی امکان سرمایه گذاری در بسیاری از کشورها را نیز برای افراد راحتتر و ساده تر می کند.

موردی دیگری که افراد می توانند به راحتی اقامت و تابعیت را اخذ نمایند در مورد خرید ملک و سرمایه گذاری در پرتغال می باشد که با پرداخت ۵۰۰۰۰۰ یورو می توانند ملکی را در پرتغال خریداری نمایند همچنین امکان پرداخت کمتر نیز وجود دارد یعنی افراد با پرداخت ۳۵۰۰۰۰ یا ۲۵۰۰۰۰ یورو نیز می توانند ملکی را در پرتغال خریداری نمایند اما در این صورت می توانند ملکی به صورت پیش خرید را خریداری نمایند این اقامت و اخذ ویزا در پرتغال به ویزای طلایی پرتغال مشهور است که اشخاص با اخذ این ویزا به راحتی امکان سفر به سایر کشورها را نیز خواهند داشت.

اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت اروپا بدون پرداخت مالیات و بدون انجام سرمایه گذاری را دارید بهترین روش اقدام از طریق خود حمایتی اتریش می باشد که تنها با نشان دادن میزان دارایی خود و اثبات اینکه می توانید هزینه های زندگی خود و خانواده خویش را تامین نمایید می توانید کارت اقامت اتریش از طریق خود حمایتی را نیز دریافت نمایید با اقدام از روش خود حمایتی اتریش و بدون پرداخت مالیات و حتی بدون ثبت شرکت می توانید اقامت و سپس تابعیت اتریش را اخذ نمایید و از تمام امکانات یک شهروند در اروپا بهره مند شوید.

در انتها در مورد مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش باید گفت که اشخاصی که فقط قصد اخذ اقامت و تابعیت کشور دیگر بدون حضور در آن کشور را دارند می توانند از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا و خرید پاسپورت دومینیکا اقدام نمایند همچنین افرادی که قصد اخذ اقامت و تابعیت کشور دیگر با محدودیت حضور را دارند می توانند به روش ویزای طلایی پرتغال و خرید ملک پرتغال اقدام به انجام این امر نمایند همچنین اشخاصی نیز هستند که در اندیشه اخذ اقامت و تابعیت کشور دیگر بدون پرداخت مالیات  و بدون پرداخت هزینه می باشند که در این صورت بهترین روش اقدام از طریق خود حمایتی اتریش خواهد بود. ما در این مقاله به مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش پرداختیم و تمامی موارد آن را به طور کامل برای شما عزیزان بیان نمودیم تا در صورت اقدام با آگاهی کامل بتوانید بهترین روش را برای مهاجرت خود انتخاب نمایید.

برای دریافت اطلاعات کاملتر درمورد مقایسه سرمایه گذاری در دومینیکا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش و راههای مهاجرت به اتریش ، مهاجرت به پرتغال و مهاجرت به دومینیکا می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را از مشاورین حاذق  ما دریافت نمایید.

6 پاسخ
 1. ل. ی گفته:

  با سلام مجدد خدمت آقای ملک پور عزیز
  آیا در بسته خود حمایتی اتریش می توان بجای موجودی مبلغ 22000 یور برای هر فرد را از طریق ملکی با این ارزش در ایران نشان داد ؟ سپاسگزارم

  پاسخ
 2. maziar samiei گفته:

  باسلام واحترام خدمت جناب دکتر ملک پور عزیز ،مدت زمانی است به فکر مهاجرت خارج ایران افتاده و دراین زمینه اندک تحقیقات و مشاوره هایی نیز انجام داده ام بطور مثال دربدو امر با پیشنهاد خرید ملک در گرجستان روبرو شدم که به ظاهر بی دردسر و اسان است ولی درنهایت منصرف شدم ویا ازطرف یک مشاور با پیشنهاد ثبت شرکت در بلغارستان و لهستان روبرو شدم که با تردید روبرو شدم و سردرگم هستم …….درنهایت ضمن جستجو دردنیای مجازی با سایت و کانال شما اشنا شده و از مطالب و کلیپ های راهگشایتان استفاده مینمایم از جنابعالی تقاضا دارم بهترین راه برای دریافت اقامت و زندگی در خارج ایران را با توجه به شرایط اینجانب که درذیل اشاره خواهم کرد به بنده پیشنهاد دهید امیدوارم ضمن مشاوره و همکاریهای جنابعالی بهترین نتیجه را دریافت نمایم پیشاپیش از بذل محبتتان سپاسگزارم ، اینجانب محمود احمدی ارادتمندتان 38 ساله دارای مدرک فوق دیپلم ساخت و تولید شاغل در واحد کنترل کیفی مواد اولیه ی شرکت فولاد مبارکه با سابقه ی حدود پانزده سال از انجایی که مدت زمان زیادیست از بحث و درس دور بوده ام زبان انگلیسی را تاحد زیادی بدست فراموشی سپرده ام ،همسرم سی ساله اند و ای

  پاسخ
 3. شبنم گفته:

  با سلام
  من آرایشگرم و دارای سابقه کار و ٣٠ سال سن
  مدرک تحصیلیم طراحی دوخت هست
  نامزدمم ٣٠ ساله مربی باشگاه
  کل سرمایمون ٢٠٠ میلیون هست
  قصد گرفتن تابعیت خاک در برزیل یا دومینیکا رو داریم
  آیا میتونیم از طریق فرزند وارد کشور بشیم ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.