مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا قطعا یک موضوع چذاب می باشد. با مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا در میابیم که کدام راه مهاجرت به صرفه تر است ، با مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا در خواهیم یافت که چگونه مهاجرت کنیم ، با مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا درخواهیم یافت که بهترین راه مهاجرت برای ما چیست ، با مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا میتوانیم دریابیم که از کدام راه موفق خواهیم شد و درصد موفقیت ما بالاتر است ، با مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا میشود فهمید که خانواده ی مان را از چه راهی راحت میتوانیم با خودمان ببریم ، و با مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا در میابیم که کدام کشور برای مهاجرت ارزشمند تر است ، در این مقاله سعی بر این داریم در باب موضوع مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا صحبت کنیم. این دو موضوع یعنی اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا دو موضوع کاملا متفاوت می باشند به این صورت که افرادی که تصور میکنند بحث ثبت شرکت ، سرمایه گزاری یا هر نوع پلن دیگری برای اخذ اقامت امریکا یا ایجاد یک کسب و کار ،کار راحتی میباشد در اشتباه هستند به دلیل اینکه جدای از مشکلات و مسایل اخیر در باب اعطای روادید برای ورود به خاک ایالات متحده امریکا برای ملیت عزیز ایرانی که این پروسه را کاملا زیر سوال میبرد ، در حال حاضر اگر این موضوع و مشکل وجود نداشت هم عموما به عنوان یک راه امن توصیه نمیشد که سرمایه گذاری کشور امریکا را انتخاب بکنند.

فایل تصویری استاد ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین و وکیل پایه یک دادگستری )در باب اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در امریکا

video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا
video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا
video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا

 

فایل تصویری استاد ملک پور در باب سرمایه گذاری در آمریکا

video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا
video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا از نظر مالیات

در تعریف و تشریح اقامت خود حمایتی اتریش هم نیاز هست حتما این موضوع ذکر شود که در این نوع سرمایه گزاری شما هیچ نوع مالیاتی به دولت اتریش پرداخت نمیکنید در صورتی که در بحث سرمایه گزاری امریکا که انواع مختلفeb1 ، eb2، eb5، و مدل های متنوعی دارد شما الزام اخذ اقامت و تابعیت شما پرداخت مالیات هست بنابراین بزرگترین تفاوت بین اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا ابتدا عدم پرداخت مالیات در طرح خود حمایتی اتریش هست .

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا از نظر روابط با ایران

از طرفی کشور اتریش از لحاظ روابط دیپلماتیک و اجتماعی با ایران بسیار ارتباط خوبی دارد و از نظر بعد مسافتی هم سهولت در رفت آمد به دوکشور است و با یک پرواز حدود ۵ ساعت فاصله بین دو کشور است و دوستان متقاضی طرح خود حمایتی اتریش میتوانند خیالشان از این باب راحت باشد که اگر این اقامت آنجا را گرفته باشند امکان رفت و آمد با حداقل هزینه بین کشور ایران و اتریش فراهم است و جهت دیدن اقوام و آشنایان و یا انجام امور نیمه تمامخود در ایران به راحتی میتوانند بین دو کشور تردد داشته باشند در صورتی که شخصی که برای سرمایه گزاری به امریکا ورود میکند بابت هر بار ورود و خروج هزینه های گزافی متحمل شده و در صورتی که قانونی تغییر بکند این احتمال میرود که با تغییر قانون حتی جلوی ورود و خروج های بعدی هم گرفته شود.

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا از نظر مسافت

بنابراین مورد دوم تفاوت بین طرح اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا سهولت در رفت و آمد میباشد. مورد بعدی که در این مقاله با عنوان تفاوت طرح اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا میتوان مطرح کرد، این است که شخصی که در امریکا اقدام به سرمایه گزاری مینماید می بایست یک طرح توجیه اقتصادی که به طور کاملا حرفه ای نوشته شده باشد را به تایید اداره مهاجرت و دولت امریکا برساند و با این طرح توجیهی تایید شده با یک پشتوانه مالی بسیار قوی که همانطور که در صفحات دیگر توضیح داده شد ، برای امریکا سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گزاری ، ۲۰۰ الی ۲۵۰ هزار دلار امریکا می باشد که اینها بیشتر طرح های کارافرینی به شمار می آید ، که نیاز به انتقال این سرمایه است در صورتی که در طرح خود حمایتی اتریش همچین اجبار و الزامی نیست و شما نه تنها مالیاتی به دولت پرداخت نمیکنید بلکه سرمایه و زندگی خودتان را از کشور خودتان تغییر نمیدهید و با حفظ سرمایه های خود شما میتوانید جهت رفاه حال خودتان و یا کسب تجربه اقامت دایمی و موقت از این اقامت میتوانید استفاده نمایید .

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا از نظر امنیت سرمایه

بنابراین از تفاوت های اصلی دیگری که متمایز میکند این دو طرح را بحث عدم نیاز به سرمایه گزاری و و انتقال مبالغ بالا به این کشور هست . کشور اتریش در صورتی که شما تمامی مدارک را ارایه دهید و موفق به اخذ کارت اقامت از نوع خودحمایتی اتریش شوید با همان کارت اقامت به شما این امکان را میدهد که از تمامی امکانات شهروندی بهره مند شوید برای مثال اگر مورد بهداشت و درمان ، برای شما پیش بیاید با همان هزینه ناچیز بیمه شما هیچ مبلغی را به دولت پرداخت نمی نمایید در صورتی که شما در امریکا اگر موفق شوید بحث سرمایه گزاری را انجام دهید ، تمام هزینه های بهداشت و درمان شما اضافه بر سازمان محسوب میگردد. بنابراین از نظر رفاه اجتماعی افراد در اروپا در کشوری مثل اتریش به نسبت هزینه ای که انجام میدهند، بسیار برای آنها مقرون به صرفه تر هست. برای سرمایه گزاری در امریکا باید در روش eb5 حداقل ۵۰۰٫۰۰۰ دلار امریکا بدهید جدای از اینکه خروج ارز از کشور به حساب می آید که ممکن است اصلا در این روش موفق هم نشوید  در موضوع طرح خود حمایتی اتریش شما هیچ گونه پولی به این کشور انتقال نمیدهید و از امکانات دولت این کشور هم به طور رایگان استفاده مینمایید در حالی که در کشور امریکا امکانات شهروندی آنچنان در خدمت شما قرار نمیگیرد و به صورت ۵۰٫۵۰ نیمی از امکانات در اختیارتان قرار میگیرد.

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا از نظر نکات کلیدی

در ادامه مطلب ذکر این نکته الزامی است که سفارت اتریش در کشور ایران حضور فیزیکی دارد در صورتی که سفارت کشور امریکا را به دلیل مشکلات و محدودیت هایی که با این کشور داریم ، در ایران نداریم. اما در طرح خود حمایتی اتریش هر گونه نیاز به مراجعه به سفارت و پیگیری باشد چه خود متقاضی و چه وکیل او امکان مراجعه به سفارت داشته و جای هیچ گونه نگرانی نیست و از آنجاییکه درب سفارت اتریش به روی همه شهروندان ایرانی باز است هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و متقاضیان به راحتی میتوانند به طور مستقیم امور خود را پیگیری نمایند.

در صورتی که در مورد کشور امریکا شخصی که میخواهد سرمایه گزاری کند مبالغ هنگفت باید به این کشور انتقال دهد با توجه به اینکه سفارتی در این کشور وجود ندارد اگر خدای ناکرده امر کلاه برداری یا امر سوء اتفاق بیافتد متقاضی ایرانی ، از کجا و از چه طریق امکان پیگیری پرونده خود را دارد  ؟ و این مبالغ سنگین به کجا واریز میشود؟ و چه تضمینی وجود دارد که در صورت نشدن کار و پروسه این مبالغ به متقاضی عودت داده شود ؟

فایل های صوتی استاد ملک پور در باب خود حمایتی اتریش

 

با توجه به این اوصاف از همه ابعاد، طرح خود حمایتی اتریش در مقایسه با سرمایه گزاری در امریکا بسیار امن تر می باشد . نکته بعدی در باب تشریح تفاوت بین این دو پلن ذکر این موضوع الزامیست که شخص متقاضی از طریق طرح خود حمایتی اتریش بتواند اقامت موقت اتریش را داشته باشد در صورت نیاز برای اقوام درجه یک خود میتواند دعوت نامه صادر کرده و آنها نیز به راحتی ابتدا با یک سفر شنگن توریستی به آن کشور ورود داشته و در صورت اینکه از این پلن اعلام رضایت کنند میتوانند ب

audio مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا
audio مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا
audio مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا
audio مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا
audio مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا

رای خود اقدام بکنند و نیاز به ارایه سرمایه های آنچنان نیست . از همان طریقی که نفر اول اخذ اقامت نموده خانواده او هم میتوانند به راحتی از همان طریق اقامت اخذ نمایند در صورتی که در کشور امریکا در صورتی که شما از طریق سرمایه گزاری اقامت اخذ کرده اید و میخواهید پدر یا مادر خود را دعوت کنید برای اخذ اقامت امریکا باید بصورت جداگانه به همان میزان سرمایه اضافه پرداخت نمایند و اگر در توان آنها باشد یا اینکه از یکی از طرق سرمایه گزاری دیگر با مبالغ مشخص اقدام کنند.

نکته دیگر در باب تفاوت های طرح خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا این است که جهت انجام سرمایه گزاری در امریکا همانطور که ذکر شد نیاز به ارایه طرح توجیه اقتصادی یا بیزینس پلن می باشد که عرض کردیم در مورد طرح خود حمایتی اتریش این امکان وجود ندارد .

توضیحات فوق در باب مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا بود که توضیح داده شد و به شما متقاضیان عزیز پیشنهاد میگردد که قبل از صرف هزینه های گزاف حتما مطالعات بسیار در این زمینه داشته باشید و با مشاورین متخصص موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکارش در ایران حتما در باب مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری در آمریکا مشاوره نمایید تا هزینه های شما اتلاف نگردد. قابل ذکر است که مشاورۀ تلفنی با دفاتر ما کاملا رایگان میباشد.