معرفی موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

معرفی موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

موسسات معتبر کاریابی در کشور انگلستان سال 2018 کدام ها هستند ، و خدمات موسسات معتبر کاریابی در کشور انگلستان  به ایرانیان چیست ،هزینه موسسات معتبر کاریابی در کشور انگلستان  چقدر است ، مشاغل مورد نیاز انگلستان 2018 چیست ، دراین مقاله سعی بر این داریم تا موسسات معتبر کاریابی در کشور انگلستان خدمات اینگونه از موسسات  و همچنین نحوه ارتباط و عضویت در این موسسات را مورد بررسی قرار دهیم. به منظور دستیابی به حرفه و تخصص مناسب برای آن دسته از افرادی که مقصد خود را برای مهاجرت و داشتن اقامت کشور انگلستان انتخاب کرده اند و در زمینه تخصص خود به دنبال دستیابی به کار مناسب در این کشور هستند.

حال ما مفتخریم که نظام کاری و موسسات کاریابی که به صورت هدفمند در انگلستان مشغول می باشند را به منظور دستیابی این قبیل از افراد معرفی نماییم.

 

معرفی کلی موسسات کاریابی

پایه و اساس موسسات کاریابی تهیه و تطبیق توانایی ها و مهارتهای کارجویان است. مزیت این سازمان ها در ارایه راه حل های جهانی برای کاریابی و استخدامی است. این موسسات کاریابی دارای تیم های متخصص در زمینه های مختلف برای دادن مشاوره های ویژه به کارجویان هستند, مهمترین هدف و استراتژی این موسسات پیدا کردن فرد مناسب برای کارهای موجود متناسب با توانایی ها و شرایط زندگی افراد و نیازمندیهای مشاغل هست .موسسات بین المللی کار بر اساس معیارهای استاندارد مرکز بین المللی کاریابی و از طرق مختلف و شیوه های گوناگون به ارایه خدمات کاریابی میپردازند. این موسسات امکانات و شرایط موثر و تسهیل کننده ای  برای گرفتن پذیرش و درخواست دادن برای کارجویان آشنایی با شرکت ها و نیازمندیهایشان, شرایط ارایه رزومه های کاری و دادن راهنمایی های موثر در ارتباط با شناختن و توسعه دادن مهارتهای متناسب با نیازمندیهای کارفرمایان و اماده سازی کارجویان در صورت لزوم برای شرکت در مصاحبه های شغلی، نحوه گرفتن پذیرش های شغلی, مجوزهای کار برای کار در انگلستان, معرفی مشاغل مختلف و نیازمندی های شغلی ,اگاهی های به روز و انلاین در سایتهای خود موسسات کاریابی؛ به روز سازی مشاغل در دسترس, ارایه اطلاعاتی راجع به چگونگی اماده سازی و چگونگی پر کردن درخواست نامه ها و فرم های پذیرش و تنظیم رزومه ی مناسب و دقیق؛ آشنا کردن و معرفی فرهنگ کاری در انگلستان و محیط های کاری و نحوه و روشهای مدیریتی و سلسله مراتب کاری و جزییات کارها(ساعات کاری, وظایف کاری؛مسولیت ها,روابط,حقوق,……),گزینش افراد متقاضی با کارهای در دسترس و معرفی انها به شرکتهای متقاضی تا این کارفرمایان و شرکتها بعد از تطبیق اولین پذیرش خود و موافقت خود را اعلام کنند,*این موسسات همچنان باید برای هماهنگی افراد برای حضور در مرحله بعدی مصاحبه ها و همچنان تا شروع اولین روزهای کاری باید کارجو را همراهی کرده و تمامی حقوق کارجو را تضمین کرده و تا از ان اطمینان حاصل نفرماید کارجو را رها نکند.توجه داشته باشید موسسات کاریابی در انگلستان معمولا به طریق تخصصی و در حوزه های جداگانه مشغول فعالیت می باشند که میتوانید با توجه به نوع نیاز و مهارتتان و نوع خدمات آنها را انتخاب کنید,مانند موسسات کاریابی دولتی یا خصوصی, موسسات کاریابی مخصوص صنایع،یا مخصوص مشاغل ازاد یا تجاری, موسسات مخصوص کاریابی دانش آموزان و موسسات مخصوص کاریابی کارهای حرفه ای یا غیر حرفه ای, موسسات مربوط به کارهای نیمه وقت یا پاره وقت با مزایای کم یا کارهای تمام وقت و متنوع,موسسات مرتبط با داوطلبان داخلی یا داوطلبان خارجی(اتحادیه اروپا_جهان),موسسات کاریابی متناسب با رشته های دانشگاهی یا موسسات ویژه شرکتها و کارفرمایان خاص.

 

نحوه کار موسسات کاریابی

(هرکدام به طرق خاصی خدمات را ارایه میدهند)ابتدا با شرکتهای نیازمند نیروی کار به طور گسترده و موثر در ارتباط هستند و تقاضا های آنها را برسی میکنند,موسسات به پایگاه اطلاعاتی این شرکت ها رجوع کرده و نیازمندیها و درخواست انها را بررسی میکنند سپس این نیازمندی ها را به صورت انلاین به کارجویان ارایه میدهند و همچنین کارجویان متناسب را برای گزینش به شرکتهای متقاضی معرفی میکنند و در صورت موافقت مراحل بعدی مشاوره همچنان ادامه پیدا می کند.

چگونه به موسسات کاریابی ملحق شوید: موسسات بعنوان میانجی بین شرکت ها و کارجویان خدمات ارایه می دهند و افراد میتوانند با شناسایی موسسات متناسب با نیازهای کاریشان بصورت انلاین و حضوری با عضویت بدون هزینه های شخصی از خدمات بهره ببرند. از اینکه روز مصاحبه چه بپوشید تا رموز موفقیت در مصاحبه ها.

مزایای استفاده از موسسات کاریابی انگلستان

صرفه جویی در وقت مخصوصا اگر پر مشغله هستید, آنها روابط موتر و گسترده ای دارند با انواع کارفرمایان, مشاوره های تخصصی برای افراد بطور منحصر به فرد برای تضمین موفقیت در ازمونهای استخدامی,تضمین پیدا کردن کارهای متناسب با مهارتهای افراد, ارایه پیشنهادهای ویژه و موارد مهمی که به تنهایی قابلیت دسترسی به انها موجود نبود.

*هزینه استفاده و عضویت در موسسات: باید توسط کارفرمایان پرداخت شود و فرد نباید هزینه شخصی خاصی را متحمل شود.

*بسیاری از موسسات نام شرکت ها ی خاص متقاضی را تا هنگام اخرین پذیرش اعلام نمیکنند.

*راهنمایی ها و مشاوره های شغلی شامل نحوه درخواست پذیرش و گرفتن مجوز کار و معرفی مدارک مورد نیاز,معرفی نوع ویزای کاری مورد نیاز می باشد.

*برخی شرکت ها درخواست نامه های پیچیده و خاصی دارند.

*داشتن زبان دوم کمک زیادی به شما و موسسات در پیدا کردن کارهای بهتر می کند.

*اطلاعات و مدارک و رزومه خود را صادقانه ,واضح,دقیق,کامل,مرتب,با منابع معتبر,مختصر,متناسب با فرم های پذیرش کاریابی در انگلستان به موسسات ارایه دهید.

*برای پیگیری رزومه خود به HR مراجعه فرمایید .برای اطلاعات از نیازمندیهای به HOW TO FIND APPLY FOR JOB IN UKمراجعه کنید.

*ویزاهای متفاوتی برای اقامت و کار وجود دارد با توجه به زمینه کار درخواستی,شرایط کشور مبدا,رشته های تحصیلی,سن,….

(شرایط کلی کار در انگلستان و فرهنگ کاری, نیازمندیهای کاری, نوع خدمات ویزه موسسات کاریابی انگلستان,..:رزومه خود را با زبان انگلیسی وبا رعایت قواعد دستوری وبا رعایت تمامی مولفه های مورد نیاز موسسات کاریابی انگلستان و برگه های درخواستنامه تکمیل کرده, قانونی بودن مدارک را اتبات کرده؛تسلط کامل به زبان انگلیسی لازم است, انگلستان یکی از برترین و مهم ترین مراکز کاریابی در جهان میباشد که زمینه های کاری گسترده و متفاوتی را هر ساله ارایه می دهد و به دلیل قدرت اقتصادی و وجود صنایع خلاق و فعال در ان  باعت افزایش احتمال پذیرش و استخدام در مشاغل متفاوت میشود, محیط های کاری انگلستان با رعایت سلسه مراتب رسمی دارای محیط های خلاق و صمیمی نیز می باشد. دانش آموزان هم  میتوانند مانند دیگر متقاضیان کار بدنبال کار باشند و از طزیق این موسسات حرفه ای و با تجربه در انگلستان به همراه تحصیل بکار مشغول شوند البته با رعایت و اماده کردن شرایط لازم برای اشتغال در انگلستان.)

*از طریق مراکز و سایتهای ذیل در انگلستان

uk naric ; uk goverments job match ; job centre plus;…….;jobfit.co.uk;access place;cv-library;fish4jobs;freeindex;highscores.com;recuiremen&employment confenderatiom (red)موسسات کاریابی متفاوت و معتبر را بیابید و انلاین و در فضای مجازی از انها بهره مند شوید.

 

انواع موسسات کاریابی

AGENCY CENTERAL موسسه کاریابی انگلستان سایت راهنمای شغلی.

GRADUATE RC موسسه کاریابی برای شزکت های کوچک و متوسط تجاری و رابطه با شرکت ها.

STEP AHEADموسسه کاریابی و سایت تخصیی اشتغال(بخش های عمومی)و بخش های خصوصی و شرکت ها دولتی.

FRESH MINDES TALENTمشاوره کاریابی برای اکادمی ها بزرگ و موفق و برای کارهای ممتاز.

HAYS REQUIREMENT گروه کاریابی تخصصی جهانی و کاریابی برای داوطلبان و مشاغل حرفه ای.

BADENOCH&CLARK موسسه کاریابی و جست و جو گر کار و مشاوره ای کاریابی.

ALL JOBS UK موسسات راهنمایی کاریابی بریتانیا.

RARE RECUIREMENT-SOCIAL DIVERSITY REQUIRMENTشرکت کاریابی که تنوع گسترده ای از کارها و مشاغل و حوزه های حرفه ای را شامل می شود.

LIFE WORTH سرویس های کاریابی حرفه ای و سیستم های مشمول تغییرات اجتماعی.

PENNA_REQUIREMENT AGENCY شرکت کاریابی تخصصی صنایع.

MIND BENCH ;INSIGHT REQUIREMENT ;MORGANHAUNT ;SPRING PERSONNELL; TEACHING JOB IN THE UK ;THE MILES PARTNERSHIP REQUIRMENT AGENCY  ;FUEL REQUIREMENT AGENCY;BARRY LATHFOR………..

 

اگر متقاضی داشتن کار و حرفه مناسب متناسب با توانایی خود در انگلستان و مهاجرت به انگلستان و کار در انگلستان و رسیدن به اقامت در این کشور هستید شما عزیزان می توانید با کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پوردر وین  و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
26 پاسخ
 1. فاطمه گفته:

  سلام من فاطمه هستم از شیراز ۲۹ سالمه
  فوق دیپلم گرافیک و لیسانس نقاشی دارم.
  کار با نرم افزار های فتوشاپ و کرل – برنام میکس فیلم ( ادیوس و پریمیر ) کار میکنم. کار با دستگاه های چاپ و چاپخونه هم بلدم.
  چطوری میشه ویزای کاری گرفت.
  و اینکه شما میگید باید واسه ویزای کار یک شرکت شما رو قبول کنه خب من چطوری بتونم یه شرکت معتبر پیدا کنم که منو قبول داشته باشه و واسه من دعوت نامه بفرسته؟
  وقتی کسی رو نشناسیم کسی هم اونجا نداشته باشیم چطوری باید ویزا بگیریم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   کار در کشورهایی مانند انگلستان که ویزای جستجوی کار ندارند به سادگی امکان پذیر نیست. شما باید مهارت کافی و رزومه ای قوی داشته باشید که بتوانید از ایران جذب شرکت های انگلستان شوید علاوه بر این شرکت مورد نظر باید برای آن شغل آگهی دهد و شخصی در انگلستان برای آن پیدا نشود تا بتواند شما را استخدام کند. به دلیل همین سختی ها معمولا افراد از طریق تحصیل وارد می شوند.

   پاسخ
 2. hamed گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  بنده در زمینه رانندگی دستگاهای سنگین و کشنده فعالیت دارم و دارای گواهینامه پایه یکم هستم
  آیا شانسی برای اقامت کاری در انگلستان برای بنده وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
 3. میثم گفته:

  باسلام
  35 ساله هستم مجرد مدرک مهندسی مکانیک گرایش ساخت وتولید با 13 سال سابقه کاری کنترل کیفیت در زمینه خودرو وبا مدرک فنی حرفه ای برق خودرو ، لطفا شرایط کار در انگلستان ویا آلمان را اعلان فرمایید .با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   شما برای کار در کشور انگلستان ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در انگلستان داشته باشید.
   اما برای کار در کشور آلمان می توانید برای اخذ ویزای جستجوی کار درخواست دهید و به این طریق به مدت 6 ماه فرصت خواهید داشت که در آلمان به کاریابی بپردازید.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. علی مزرعه گفته:

  بنده علی مزرعه داری پایان خدمت و مدرک فوق دیپلم مدیریت صنعتی با سابقه کاری ۳سال در مراکز اموزشی ،ودر همه ی کارها مایلم انجام بدم که اقامت وپناهندگی دولت المان رو بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
 5. محمدغفاری گفته:

  سلام
  من مخترع و طراح طرح های بزرگ بین الملل هستم لطفا اقامت از طریق اکتشافاتم میخوام راهنماییم کنید سچاس فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. مریم ادیبی گفته:

  با سلام
  ما خانواده۴ نفری هستیم
  همسرم۵۰ سال ودارای مدرک لیسانس مکانیک سیالات از دانشگاه علم وصنعت ورزومه بسار بالا وقوی در خودرو سازی(سایپا پارس خودرو) مشخصا در زمینه ساخت کانوایر هوایی وزمینی وتجهیز سالنهای مونتاژ ورنگ
  من لیسانس روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد تهران نرکر
  شعل:سالن زیبایی دارم ومدارک معتبر وبروز در زمینه کاری ام را دارم
  دختر ۱۸ ساله دیپلم ریاضی
  پسرم ۱۱ ساله ومحصل ۶ ابتدایی
  لطفا راهنمایی بفرمایید در زمینه مهاجرت به انگلیس شانسی داریم؟
  همسرم قادر به محاوره تخصصی میباشد
  پسر م کاملا مسلط به زبان انگلیسی میباشد
  من ودخترم در حد متوسط البته دخترم هم اکنون درحال تحصیل زبان در یکی از موسسات معتبر میباشد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. علی گفته:

  با سلام من 35سالمه دارای مدرک کارشناسی طراحی صنعتی و دارای ۲ فرزند ۳و ۷ ساله با توجه به اینکه پسرم امسال باید بره کلاس اول در انگلستان شرایط تحصیل به چه صورتی است آیا مدارس ایرانی وجود داره یا خیر ؟
  ضمنا اینجانب با این شرایط میتونم مهاجرت داشته باشم یا خیر
  ممنون از راهنماییتان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای پاسخ به شما نیاز به کسب اطلاعات زیادی از شما میباشد جهت مهاجرت به انگلستان.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. aras bolehi گفته:

  سلام ، دكتر لطفا راهنمايي كنين ، من ميخام يه مبلغي با شما قرار داد ببندم و شما براي من يه ويزا تو انگلستان (لندن ) جور كنين ، ميتونين ؟ يعني كار شما دقيقا همينه يا فقط مشاوره ؟! من ويزا لازم دارم وكيل خوب ميخام ، راهنمايي كنين مرسي

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفتر وین ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 9. شیلان گفته:

  سلام و عرض ادب
  خانمی 35ساله هستم دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته ی تدریس زبان انگلیسی متاهل
  7سال مربی مهدکودک هستم و در ضمیمه ی بافت فرش دست بافت مدرک معتبر دارم برای ایلس هم اقدام نکردم اما زبانم در سطح خوب هستش آیا من میتونم برای ویزای کار یا تحصیل برای اتحادیه اروپا و یا انگلستان استرالیا و کانادا شرکت کنم با تشکر ممنون میشم جواب رو ایمیل کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام اگر میزان دارایی شما مناسب باشد توصیه میکنیم با گذراندن یک دوره یک یا دو ساله در کشورهای مذکور وارد بازار کار شوید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. سيما گفته:

  با.سلام
  خانمي ٣٥ ساله هستم وفوق ديپلم كشاورزي دارم ومتاهل ويه دختر ٥ساله دارم ويك ارايشگر حرفه اي هستم در زمينه درمان مو وكار با مواد خواهان رفتم به انگلستان هستم ميشه راهنمايي كنيد از چه طريق ميتونم. اقدام كنم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب . با مدرک فوق دیپلم شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. شیخی گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  دختری ۲۶ ساله هستم با مدرک کارشناسی از پیام نور و
  کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶ _ حال می خواهم برای اخذ پذیرش دکتری اقدام کنم برای ۲ کشور اتریش یا انگلیس
  ۱_ آیا درسته که مدرک دانشگاه آزاد تو اتریش اعتباری نداره یعنی دیگه نمی تونم برای دکتری پذیرش بگیرم ؟
  ۲- و اینکه اگه من به دنبال پذیرش یکی ازین ۲ کشور باشم آیا باید خودم دانشگاه مورد نظر رو انتخاب کنم یا نه شما خودتون معرفی میفرمایین ؟
  ۳- پس از اخد پذیرش و رفتن به این کشور ها آیا باز باید خودم دنبال شغل بگردم _ مثلا شغلهای دانشجویی یا نه موسسه این همکاری رو بابت معرفی میکنه ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه با توجه به مدرک تحصیلی شما شانس اخذ پذیرش برای کشور اتریش اندک است اما متناسب با شرایط خود می توانید برای تحصیل در انگلیس اقدام نمایید. دقت نمایید که برای تحصیل باید رزومه شما بسیار قوی باشد. به طور معمول یافتن شغل پاره وقت حین تحصیل بر عهده خود متقاضی می باشد. پیشنهاد می کنیم برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.