معرفی دانشگاه های استونی

معرفی دانشگاه های استونی در بحث مهاجرت به استونی 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به استونی برای تحصیل در استونی پس از گرفتن وکیل مهاجرت هدف بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور از جمله تحصیل در دانشگاههای استونی می باشد . شرایط اخذ پذیرش تحصیلی استونی و یا شرایط اخذ ویزای تحصیلی استونی برای تحصیل در دانشگاههای استونی چگونه است ؟ هزینه های تحصیل در استونی به چه نحوی است ؟

علاقمندان به تحصیل در استونی جهت آشنایی با دانشگاههای استونی در جستجوی سایت هایی که به معرفی دانشگاه های استونی پرداخته اند این موضوع را در موتورهای جستجوی اینترنتی دنبال می کنند. جهت معرفی دانشگاه های استونی و شرایط تحصیل در استونی این مقاله برای شما متقاضیان عزیز توسط موسسه حقوقی ملکپور ارائه شده است. در صورت آشنایی با دانشگاههای استونی و شرایط اخذ پذیرش از دانشگاههای استونی به راحتی می توانید شخصأ و یا با کمک مؤسسات حقوقی جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای استونی اقدام نمایید. در این مقاله معرفی دانشگاه های استونی به صورت تخصصی انجام می شود و حتی رشته های تحصیلی که دانشجویان بین المللی اجازه و امکان اقدام دارند نیز معرفی می شود. این مقاله در باب معرفی دانشگاه های استونی متعلق به موسسه حقوقی ملکپور می باشد.

دانشگاههای استونی با دروه های به زبان انگلیسی

دانشگاه تالین

دانشگاه تالین بزرگترین دانشگاه علوم انسانی استونی در شهر تالین و سومین دانشگاه دولتی استونی است. تعداد دانشجویان دانشگاه تالین در حدود ۸۰۰۰ دانشجو است که ۷٫۳% این تعداد دانشجوی بین المللی هستند. بیش از ۸۰۰ کارمند و ۴۰۰ محقق و استاد در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند. دانشگاه تالین با ۵۵ دانشگاه در ۳۰ کشور قرارداد همکاری دارد. در حال حاضر ۱۳۱ برنامه شامل ۶ برنامه کارشناسی BA، ۱۲ برنامه کارشناسی ارشد MA و ۱۲ برنامه PHD به زبان انگلیسی برای انتخاب وجود دارد. علاوه بر این برنامه های تابستانی هر ساله در ماه جولای با حدود ۳۰۰ نفر از ۵۰ کشور دنیا در سه هفته برگزار می شود. دانشگاه تالین در قلب پایتخت و با دسترسی آسان به فرودگاه بین المللی (۴ کیلومتر) قرار دارد.

دانشکده های دانشگاه تالین: دانشگاه هنر، رسانه و ارتباطات، دانشکده فن آوری دیجیتال، دانشکده علووم تربیتی، دانشکده حقوق و مدیریت، دانشکده علوم انسانی، دانشکده علوم طبیعی و بهداشت

کالج خهای دانشگاه تالین: کالج هپسالو، کالج RAKVERE

دانشگاه صنعتی تیلور

دانشگاه صنعتی TTUدر سال ۱۹۱۸ تأسیس شد. دانشگاه تیلور یک دانشگاه بین المللی مدرن است که مهارت های لازم را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. ۳۵% از دانشجویان بین المللی در استونی در دانشگاه TTU تحصیل کرده اند. همچنین رتبه جهانی این دانشگاه در رتبه بندی QS 601_650 است که این موضوع باعث جذابیت آن برای دانشجویان بین المللی و پژوهشگران شده است. TTU به عنوان پرچم دار آموزش فنی و مهندسی در استونی شناخته شده است. در حدود ۱۹۰۰ دانشجوی بین المللی از ۹۰ کشور در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و ۱۰% کارکنان این دانشگاه خارجی هستند. بیش از ۳۰ برنامه معتبر بین المللی شامل ۴ برنامه کارشناسی، ۱۷ برنامه کارشناسی ارشد و ۱۰ برنامه دکترا در این دانشگاه ارائه می شود و به طور کامل به زبان انگلیسی در دسترس هستند. این دانشگاه پروژه های تحقیقاتی با شرکتهای مایکروسافت، گوگل، سامسونگ، میتسوبیشی و غیره داشته است. فارغ التحصیلان دانشگاه TTU در دانشگاههای آکسفورد، دانشگاه لندن، دانشگاه فنی هلسینکی، دانشگاه سنت گالن، دانشگاه صنعتی چالمرز و دیر مؤسسات علمی مشهور پذیرفته شده اند.

آکادمی هنر استونی EAA

آکادمی هنر استونی در سال ۱۹۱۴ تأسیس شد و تنها دانشگاه دولتی استونی است که آموزش عالی در هنرهای زیبا، طراحی، معماری، مطالعات بصری، فرهنگ هنر و میراث فرهنگی ارائه می دهد. این دانشگاه در پایتخت استونی شهر تالین واقع شده است. نزدیک به ۱۱۰۰ دانشجو در آکادمی هنر استونی تحصیل می کنند که توسط ۸۹ استاد، استادیار و معلم از استونی و خارج از استونی آموزش می بینند. EAA پنج برنامه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ارائه می دهد: طراحی و صنایع دستی، انیمیشن، طراحی تعامل، مطالعات شهری و معماری داخلی.

تمامی برنامه های کارشناسی این دانشگاه دو ساله است. همچنین یک برنامه کارشناسی در رشته Media Graphics ارائه می شود که در روسیه تدریش می شود. برنامه هایی که در مقطع دکترا ارائه می شود: برنامه ریزی شهری، معماری، هنر و طراحی

دانشگاه تارتور UT

دانشگاه تارتور در سال ۱۶۳۲ تأسیس شد یکی از بزرگترین و جامع ترین دانشگاههای استونی و یکی از مراکز مهم پژوهش و تحقیقات در اروپای مرکزی و شرقی است. رنکینگ این دانشگاه در رتبه بندی QS در محدوده ۳۰۱_۳۵۰ قرار گرفته است. ۱۳۰۰ دانشجوی بین المللی از ۹۰ کشور در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه UT معروف به دانشگاه مبتنی بر تحقیق است و به طور متوسط در سال ۱۰۰ مدرک دکترا و ۳۰۰۰ مقاله علمی از این دانشگاه منتشر می شود. دانشگاه UT در میان ۱% از برترین دانشگاهها و مؤسسات علمی جهان در زمینه علوم بالینی ، شیمی، محیط زیست، علوم گیاهی و حیوانی، علوم اجتماعی، علوم زمین، بیوشیمی، زیست شناسی و مهندسی قرار دارد. در حال حاضر ۲۳ برنامه درسی بین المللی به زبان انگلیسی در این دانشگاه ارائه می شود من جمله: مدیریت کسب و کار، مهندسی نرم افزار و پزشکی

دانشکده ها: هنر و علوم انسانی، علوم اجتماعی، پزشکی، علوم تکنولوژی

مدرسه بازرگانی استونی EBS

EBS در سال ۱۹۸۸ تأسیس شد و قدیمی ترین دانشگاه بازگانی خصوصی در قلب شهر تالین است. مدرسه بازرگانی EBS کارآفرینی، مدیریت کس و کار را به صورت عملی در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را آموزش می دهد. تعداد زیادی از برنامه ها در EBS به زبان انگلیسی انجام می شود. EBS با بیش از ۷۰ دانشگاه در اروپا، آمریکا، استرالیا و آسیا همکاری می کند و امکان تبادل دانشجو و استاد را فراهم می کند. بیش از ۳۰% دانشجویان EBS دانشجوی بین المللی هستند و در سال ۲۰۱۱ یک دانشگاه در هلسینکی افتتاح نمود. در سال ۲۰۱۶ دوره کارشناسی مدیریت کسب و کار بین المللی ر مقطع کارشناسی برای اولین بار در استونی برای اخذ مجوز EPAS ارائه شد. EBS در میان ۳۰۰ مدرسه برتر کسب و کار در جهان قرار دارد و تمام برنامه های مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای EBS توسط وزارت علوم جمهوری استونی تأیید شده است.

دانشکده ها: دانشکده بازاریابی و ارتباطات، دانشکده مدیریت، دانشکده کارآفرینی، دانشکده زبانهای خارجی، دانشکده حقوق و مدیریت دولتی، دانشکده مالی و اقتصاد، دانشکده آموزش اجرایی، دانشکده فناوری و اطلاعات

در این مقاله چند دانشگاه برتر استونی را معرفی نمودیم. با معرفی و اطلاع از شرایط دانشگاههای استونی انتخاب بهتری برای تحصیل و انتخاب دانشگاه در اروپا خواهید داشت. دانشگاههای استونی رتبه بسیار خوبی در اروپا دارند و مقصد بسیار خوبی برای دانشجویان بین المللی هستند.

موسسه حقوقی ملک پور با توجه به بهره از کارشناسان حقوق بین الملل و بحث های حقوقی مهاجرت های تحصیلی می تواند مشاوره ای بسیار مفید برای شما متقاضیان معرفی دانشگاه های استونی ارائه دهد بنابراین پس از جمع آوری مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه های استونی به خصوص معرفی دانشگاه های استونی اقدام نمایید. همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راههای مهاجرت به استونی از جمله مهاجرت تحصیلی به استونی و یا شرایط تحصیل در استونی و یا شرایط اخذ ویزای تحصیلی استونی برای تحصیل در دانشگاههای استونی و در نهایت شرایط اخذ اقامت استونی به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.