معرفی دانشگاه فنی مونیخ

دانشگاه فنی مونیخ TUM

شرایط پذیرش در دانشگاه فنی مونیخ ۲۰۱۸ ، سطح زبان در دانشگاه فنی مونیخ ،مدارک مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاه فنی مونیخ ، هزینه ی تحصیل برای دانشگاه مونیخ، رشته های موجود در دانشگاه فنی مونیخ ، تحصیل در آلمان

همانطور که می دانید راههای متعددی برای مهاجرت به آلمان و اخذ ویزا وجود دارد از جمله ی طرق مهاجرت عبارتند از تحصیلی ، کاری،سرمایه گذاری ، پناهندگی،ازدواج، تولد می باشد. موسسه ی حقوقی ملک پور سعی دارد که راههای مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی را برای شما توضیح دهد ویکی از دانشگاههای برتر کشور المان را به شما عزیزان معرفی می نماید

شرایط پذیرش دانشگاههای فنی مونیخ آلمان چگونه است؟ آیا برای ورود به دانشگاه فنی مونیخ آلمان مدرک زبان مورد نیاز است؟ دانشگاه فنی مونیخ آلمان چه رشته هایی را دارا می باشد؟ هزینه تحصیل در دانشگاه مونیخ آلمان به چه صورت است؟ برای پذیرش دانشگاه فنی مونیخ چه مدارکی مورد نیاز است ؟
همانطور که می دانید یکی از راههای مهاجرت اخذ ویزای تحصیلی است.برای ورود به دانشگاههای کشور المان باید دارای شرایطی بود.افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع لیسانس و فوق لیسانس را دارند باید شرایطی را دارا باشند تا بتوانند از دانشگاه مورد نظر خود در کشور المان پذیرش اخذ کنند.
افرادی که دیپلمه هستند یعنی ۱۲ سال تحصیل کرده اند نمی توانند مستقیما وارد دانشگاههای کشور المان شوند این افراد باید در ایران در کنکور سراسری قبول شوند وبعد وارد کالج المان شوند ودر کالج ۲ترم به زبان المانی درس بخوانند می توانند وارد دانشگاه مورد نظر خود شوند.
برخی از دانشگاهها در کشور المان شرایط ویژه ای را دارند به این صورت که افرادی که در دانشگاه ازاد تحصیل میکنند هم میتوانند مستقیما وارد دانشگاه شوند البته باید این نکته را در نظر داشت که این افراد باید دانشجوی سال سوم دانشگاه ازاد باشند که این افراد نیاز به گذراندن دوره کالج ندارند.
این نکته حائز اهمیت است که افرادی که در ایران در دانشگاه ازاد و در مقطع لیسانس تحصیل کرده باشند نمی توانند مستقیما برای مقطع فوق لیسانس اقدام کنند این افراد باید حدودا ۱ یا ۲ ترم از لیسانس یا یکی از شاخه های رشته خود را در کشورالمان بگذرانند و بعد برای مقطع فوق لیسانس اقدام کنند دوره فوق لیسانس در المان ۱ ساله می باشد.
برای ورود به کشور المان متقاضیان حتما باید به زبان المانی تسلط داشته باشند و حداقل باید مدرک B2المانی را داشته باشند.

تحصیل در دانشگاه فنی مونیخ یا TUM:

دانشگاه tumیا دانشگاه فنی مونیخ یکی از بهترین دانشگاههای اروپا و جز ۳ دانشگاه برتر در کشور المان است.
دانشگاه tum یا فنی مونیخ دارای ۳ بخش دانشگاهی از جمله معماری،علم شیمی،مدنی،جغرافیایی،مهندسی محیط زیست،مهندسی برق و کامپیوتر،علوم زیستی،مدیریت،ریاضی،مهندسی مکانیک،دارو،فیزیک و ورزش می باشد.
در دانشگاه tum یا فنی مونیخ زبان اصلی برای تدریس زبان المانی می باشد با این حال تدریس یک سری دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی هم می باشد.
دانشگاه tumدارای تعدادی از مراکز تحقیقاتی از جمله مرکز مونیخ برای فن اوری در جامعه والترشاتکی انستیتو برای مطالعه علوم کشاورزی،فناوری نانو و نانو مواد و… می باشد.
در دانشگاه فنی مونیخ رشته های مهندسی، علوم طبیعی، علوم پزشکی و اقتصاد ارائه میشود.
در این دانشگاه ۱۴۰ رشته تحصیل می شودکه بیشتر شامل مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد .
دانشگاه فنی مونیخ فرصت های یادگیری منحصر به فردی را برای کلیه ی دانش آموزان فراهم کرده است .
در دانشگاه فنی مونیخ هر یک از اعضای دانشگاه قادر به توسعه و به حداکثر رساندن استعدادهای خود در این دانشگاه می باشند.
دانشگاه tum یکی از دانشگاههای پیشرو در اروپاست و هدف این دانشگاه ایجاد ارزش پایدار برای جامعه می باشد.
دانشگاه فنی مونیخ دارای سه مکان در دولت آلمان از بایرن است.
بودجه ی دانشگاه فنی مونیخ ۱۲۵۸۰۰۰۰۰۰ یورو می باشد که این بودجه نشان دهنده ی امکانات دانشگاه در زمینه ی تحقیقات میباشد.
یکی از برترین دانشگاههای اروپا برای پژوهش و تحقیق دانشگاه فنی مونیخ است که با توجه به بودجه ای که این دانشگاه دارد از نظر پژوهش و تحقیق جایگاه برتری را به خود اختصاص داده است.
هزینه ی تحصیل در دانشگاههای آلمان تقریبا رایگان و بدون شهریه می باشد و فرد متقاضی می تواند با هزینه ی اندک و با امکانات عالی در این دانشگاهها به تحصیل بپردازد.
دانشگاه مونیخ برنده ی ۱۳ جایزه ی نوبل و ۱۸ جایزه ی لیدیبنیتس است که به دانشمندان این دانشگاه اهدا شده است.
دانشگاه فنی مونیخ در رنکینگ های بین المللی و آلمانی جز بهترین دانشگاههای اروپا و جهان شناخته شده است.
برای ورود به دانشگاه فنی مونیخ مدارکی مورد نیاز است از جمله ریز نمرات دانشگاه ، دانشنامه ی کارشناسی و ریز نمرات، برای کارشناسی ارشد گواهی قبولی در مقطع کارشناسی و مدرک زبان حداقل IELTS 6، مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و رزومه CV مورد نیاز است.
دانشگاه فنی مونیخ در تاریخ ۱۸۶۸ میلادی تاسیس شد. در ۱۳ دانشکده ی دانشگاه مونیخ ۳۹۰۸۱دانشجو مشغول به تحصیل می باشند.
در دانشگاه فنی مونیخ اساتید و پروفسوران برتر اروپا و جهان مشغول به کار و تدریس می باشند این دانشگاه بیش از ۴۰۰ ساختمان دارد.
موسس دانشگاه TUMلود ویگ دوم بایرن می باشد.
به دانشگاه فنی مونیخ در زبان انگلیسی دانشگاه کار آفرین اطلاق می شود.
دانشگاه فنی مونیخ گاهی به نام TUM شناخته می شود و این دانشگاه در مرکز شهر مونیخ قرار دارد که یک نهاد عمومی می باشد.
در سال ۲۰۰۲ یک دانشگاه در سنگاپور به نام دانشگاه TUM تاسیس شد که این دانشگاه ، دانشگاه علوم و فناوری می باشد.
نکته ی مهمی که می توان به آن اشاره کرد این است که تسلط به زیان المانی یکئ امتیاز برای گرفتن ویزا و پذیرش برای دانشگاههای آلمان به حساب می آید.
در نهایت می توان گفت که دانشگاه فنی مونیخ که گاهی به آن دانشگاه tum هم گفته می شود از شرایط بسیار مناسبی برای تحصیل برخوردار است و با هزینه ی بسیار پایینی که دارد می توان به راحتی به تحصیل پرداخت نکته ی حائز اهمیت این است که کشور آلمان عضو اتحادیه ی اروپا و شنگن می باشد و از این طریق برای کار و تحصیل بسیار مناسب است چون امکان سفر به کشورهای دیگر را فراهمئ می کند و فرد می تواند برای تحصیل به سایر کشورهای عضو شنگن برود. کشور مونیخ یکی از برترین کشورهای دنیا به حساب می آید و افراد متقاضی پذیرش ویزای تحصیلی به راحتی می توانند پذیرش گرفته ئ در این دانشگاه به تحصیل بپردازند با توجه به اینکه کشور آلمان نسبت به سایر کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا از هزینه ی زندگی پایینی برخوردار است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت موسسه ی حقوقی ملک پور مراجعه نمایید و درصورت نیاز به مشاوره در باب مهاجرت به آلمان و تحصیل در آلمان میتوانید با دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید .

Rating: 5
40 پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پس از اخذ پذیرش برای اینکه سفارت روی آن پذیرش به شما ویزا بدهد، وضعیت مالی و تعلقات مالی شما را بررسی می کند تا مطمئن شود که پس از اتمام تحصیل اقامت غیر قانونی در آن کشور نخواهید داشت ولی هیچ مایملک و یا هزینه ای را از شما گرو نمی گیرند مگر اینکه سربازی نرفته باشید که در این صورت می بایست وثیقه ای را در اختیار سازمان نظام وظیفه عمومی قرار دهید.

   پاسخ
 1. علی گفته:

  سلام من دانشگاه آزاد واحد رامهرمز با معدل 16.74 در رشته کارشناسی نرم افزار قبول فارق التحصیل شدم و بعد از اون خدمت رفتم و خدمتتم تمام کردم.اگر بخوام در یکی از دانشگاه های المان درس بخونم باید دوباره کارشناسیو درس بخونم اونجا یا ارشدو باید اونجا بخونم؟
  و اینکه در رشته کامپیوتر باید توی اونجا المانی بلد باشم یا انگلیسی مدرک زبان چی بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. مدرک تحصیلی مورد نیاز بستگی به دانشگاه محل پذیرش شما خواهد داشت.

   پاسخ
 2. حسین گفته:

  سلام من دارای آیتلس با نمره ۷.۵ هستم و در کنکور سراسری با رتبه عالی قبول شدم اما متاسفانه آلمانی بلد نیستم آیا می توانم در این دانشگاه تحصیل کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. Mohammad گفته:

  سلام دانشجوی ترم سوم مقطع کارشناسی رشته مکانیک خودرو از دانشگاه دولتی امیرکبیر هستم میخواستم بپرسم b2 المانی بگیرم بهتره یا ایلتس ۷

  Rating: 5
  پاسخ
 4. یاسمن گفته:

  با سلام.ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.
  بنده دانشجوی ترم ۸ کارشناسی پیوسته عمران از دانشگاه غیر انتفاعی هستم.احتمالا معدل کلم ۱۵.۵۰بشه.
  یک مقاله isc دارم و یک مقاله هم به ژورنال های داخلی فرستادم جوابش نیومده هنوز.احتمالا تا پایان تابستان ۹۸ یک یا دو مقاله دیگه هم‌بنویسم.
  انشالله آخر تابستان مدرک زبان با نمره خوبی میگیرم و شروع به خوندن زبان آلمانی کردم.
  توصیه نامه هم‌میتونم بگیرم.
  آزمون ارشد هم‌میخوام شرکت کنم انشالله دانشگاه دولتی قبول میشم.
  با این‌تفاسیر میتونم برای دانشگاه فنی مونیخ اقدام کنم؟شانس من چقدر برای پذیرش با فاند؟
  ممنون از پاسخگویتون

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شانس اخذ ویزا در دانشگاه های فنی آلمان برای ما ایرانیان در سال های اخیر رو به کاهش داشته اما بهتر است جهت بررسی هرچه بیشتر و دقیق تر شرایط حضرتعالی با دفاتر رسمی ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. شهرام گفته:

  با درود و عرض احترام مدرک b1 و لیسانس مهندسی جوشکاری دارم. می خواهم برا مقطع ارشد مهندسی هوافضا بخوانم. آیا امکان پذیره یا محدودیت دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ضمن اینکه 33 دارم.

  پاسخ
 6. ف.رضوی گفته:

  سلام من دانشجوی سال دوم شیمی دانشگاه آزاد هستم درصد پذیرش من در دانشگاه فنی مونیخ با داشتن معدل بالای 17 ایلتس بالای 7 و تسلط به زبان آلمانی چقدر هستش؟و آیا امکانش هست که آلمان تا دوسال آینده تصمیم به دریافت شهریه از دانشجوهای خارجی بگیره؟
  اگر مقاله ای درباره بهترین دانشگاه های آلمان در زمینه شیمی دارید لطفا منشن کنید
  و آیا موارد دیه ای درباره بالا بهتر کردن رزومه و شانس بیشتر هست؟
  خیلی ممنون از سایت کاملتون

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   میتوانید برای اخذ پذیرش اقدام نمایید.
   داشتن مقاله علمی و معدل بالای لیسانس شانس شمارا بالا میبرد.

   پاسخ
 7. Mohammadreza گفته:

  سلام من توی هنرستان فنی قدس شهر قم با معدل ۱۹.۲۷ وبالا ترین معدل توی رشته مکانیک خودرو توی شهرم هستم و زبان انگلیسی هم بلدم
  چند تا سوال در مورد مهاجرت و تحصیل توی دانشگاه فنی مونیخ دارم
  ۱- کجا باید کنکور بدم توی ایران یا آلمان اگه رتبه ام زیر ۱۰ باشه می تونم اخذ پذیرش بگیرم ؟
  ۲-اگه بتونم مهاجرت کنم به صورت حضوری من رو می پذیرند؟

  پاسخ
 8. محسن گفته:

  با عرض سلام و درود خدمت آقای دکتر ملک پور سوال بنده این است که در تمام مقالاتی که درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان نوشته شده آمده است که برای تحصیل در هر مقطعی علاوه بر مدرک مقطع قبلی باید دیپلم و ریز نمرات دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات ان نیز ارايه شود تکلیف بچه‌های هنرستان های فنی و حرفه ای و یا کاردانش که اصلا دوره پیش دانشگاهی ندارند چگونه است؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. امیر گفته:

  سلام
  برای پزیرش از دانشگاه صنعتی مونیخ حتما باید مدرک ielts میباشد یا با مدرک زبان المانی جایگزین مانند b2 هم میشود پزیرش گرفت

  پاسخ
 10. امين گفته:

  سلام
  بنده در مقطع كارشناسي فارغ التحصيل عمران از دانشگاه آزاد كرج هستم.
  امكان تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد در اين دانشگاه رو دارم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   باسلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • علی گفته:

    اگر این شخص طی تحصیل کار پیدا کنه و انصراف از تحصیل بده میتونه بره سر کار و درسو ول کنه؟ اقامتش چی میشه؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. در این صورت می بایست ابتدا ویزای تحصیلی خود را لغو نمایید، به ایران مراجعه نموده و سپس مجددا با داشتن پیشنهاد کاری درخواست ویزای کار آلمان را نمایید که با توجه به ریسک بالای آن و زمان بر بودن آن توصیه نمی شود و در عوض می توانید پس از اتمام تحصیلاتتان به مدت 6 ماه تا یکسال به طور قانونی در آلمان به جستجوی کار پرداخته و ویزای خود را تبدیل به ویزای کاری نمایید تا از این طریق اقامت خود را تمدید نمایید.

     پاسخ
 11. Sadaf گفته:

  سلام من معادل کاردانی اماروکاربردها را دارم و کارشناسی ناپیوسته بهداشت محیط از دانشگاه آزاد من مدرک زبان آلمانی از گوته دارم آیا بخاطر تغییر رشته به مشکل می خورم چون من می خواهم دوباره در مقطع لیسانس رشته بهداشت محیط را در المان بخوانم ؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پروسه تغییر رشته برای المان دارای ریسک میباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. مبینا ملکی گفته:

  سلام من در حال تحصیل در مقطع کارشناسی رشته ژنتیک دانشگاه آزاد هستم.میخواستم ببینم آیا میتونم با معدل خوب برای رشته ژنتیک انسانی برای ارشد دانشگاه آلمان اقدام کنم؟آیا امکان پذیرش من هست؟
  کدوم دانشگاه واسه رشته من خوبه و منو ممکنه بپذیره؟
  طبق‌ این مقاله یعنی باید من دوترم در آلمان لیسانس همین رشته رو بخونم بعد وارد ارشد بشم؟و
  آیا رشته من به زبان اینگلیسی هم برای ارشد ارائه میشه؟
  بسیار ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب ایا مدرک زبان المانی دارید در صورت داشتن مدرک زبان بله این امکان را دارید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. علي گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من دانشجوي صنعتي شريفم
  ميخواستم ببينم چجوري ميتونم درخواست بدم به اين دانشگاه براي فوق و اگر هم شد دكترا

  پاسخ
 14. omid گفته:

  سلام.ممنون از اطلاعات مفیدتون.من فوق دیپلم رشته برق هستم از دانشگاه سراسری و ۶مدرک دیپلم هم از آموزشگاه های فنی ایران دارم و درحال اموزش زبان آلمانی هستم.میتونید کمک کنید و شرایط پذیرش در دانشگاه مونیخ و حدودا شرایط خرج زندگی و هزینه های دانشگاه رو بگید ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی برای پذیرش hochschule اجباری به داشتن لیسانس نیست اما برای دانشگاه نیاز است مگر انکه زیر سن 23 سال باشید تا برای شما برای کالج اقدام شود. بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. زهرا دمیرچی گفته:

  سلام من دانشجوی شیمی کاربردی دانشگاه الزهرا هستم
  میخواستم بپرسم میتونم تو رشته شیمی گرایش تجزیه یا معدنی برای ارشد این دانشگاه اقدام کنم؟
  هانوفر دانشگاه های خوبی تو زمینه شیمی داره؟
  و اینکه این دانشگاه ها همه به زبان آلمانی تدریس می کنند؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن شرایط لازم امکان تحصیل در رشته های مرتبط با رشته لیسانس برای شما وجود دارد. می توانید به زبان آلمانی یا انگلیسی در این مقطع تحصیل نمایید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. navid گفته:

  باسلام و تشکر از بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار ما میگذارید… من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه مونیخ رو دارم در رشته ساخت و تولید. میخواستم بدونم امکان این هست که در مقطع دکترا اپلای کنم و آیا این رشته جزو رشته های این دانشگاه هست؟ و یا اینکه مجدد باید ارشد رو تو رشته خودم بگیرم و بعد برای دکتری اقدام کنم توی همون دانشگاه؟ بورسیه تحصیلی در مقطع فوق لیسانس هم هست و شرایطش چطوره؟ و همین طور در دکتری؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ پذیرش حتما باید شرایط شما (سن، مدرک زبان، مقالات بین المللی، نمرات و …) مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفاتر ما ارتباط برقرار نمایید.

   پاسخ
 17. سارا گفته:

  سلام من ترم یک کارشناسی رشته مهندسی حمل و نقل ریلی دانشگاه علم و صنعت هستم می خواستم در رشته ی خودم در دانشگاه مونیخ ادامه تحصیل بدم میشه لطفا شرایطشو بگید؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. برای ادامه تحصیل در کشور آلمان شرایط سنی و مدرک زبان شما مطرح می باشد هم چنین برای اخذ پذیرش کارشناسی ارشد، به مدرک کارشناسی شما نیاز است. برای راهنمایی بهتر شما به اطلاعات دقیق تری از شما نیاز داریم. برای اخذ اطلاعات با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. الینا گفته:

  سلام
  من می خواستم در دانشگاه مونیخ آلمان تحصیل کنم در رشته ی کامپیوتر، لطفا تمامی مراحل کاری رو که می خوام انجام بدم برام بگید.
  لطفاً کمکم کنید
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید . باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان مراحل بعدی را برای شما توضیح دهیم . شما میتوانید شرایط خود را در همین قسمت ذکر یا با دفاتر ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 19. سهراب گفته:

  سلام
  من می خواستم در کالج های آلمان تحصیل کنم و وارد دانشگاه فنی مونیخ بشم(در رشته ی کامپیوتر) لطفا تمامی مراحل کاری رو که می خوام انجام بدم برام بگید.(۰ تا ۱۰۰ کاری که باید بکنم)
  بسیار ممنونمیشم که کمکم کنید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.