دانشگاه دلفت هلند

دانشگاه دلفت هلند

دانشگاه دلفت هلند در سال 2018 با شرایط خاصی دانشجو میپذیرد و کسانیکه به دنبال مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در هلند هستند میتوانند در صورت واجد شرایط بودن اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی از هلند و دانشگاه دلفت هلند نمایند ، همانگونه که میدانید کشور هلند دارای دانشگاه های معتبر متعددی است از جمله دانشگاه دلفت . دانشگاه دلفت یکی از بهترین دانشگاه های حال حاضر دنیا است . دانشگاه دلفت در زمینه های مهندسی و تکنولوژی به درجات بالایی رسیده که شما به عنوان یک مهاجر محصل میتوانید برای تحصیل دانشگاه دولتی دلفت را انتخاب کنید زیرا که دانشگاه دلفت جزو چند دانشگاه برتر دنیا به شمار میرود .در ضمن دانشگاه دلفت در شهر دلفت که یکی از زیبا ترین و قدیمی ترین شهر های هلند است واقع شده است .

 

صحبتهای آقای  ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)در باب مهاجرت تحصیلی به هلند :

video معرفی دانشگاه دلفت هلند

 

audio معرفی دانشگاه دلفت هلند

 

وضعیت دانشگاه دلفت چگونه است ؟ دانشگاه دولتی دلفت چه شرایطی دارد ؟ رسته های دانشگاه دولتی دلفت چه مواردی اند؟ برنامه های دانشگاه دلفت چه جیز هایی اند؟ ایا دانشگاه دلفت مکان مناسبی برای مهاجرین محصل است یا خیر ؟

 

موسسه حقوقی ملک پور با سابقه ای بلند مدت و موفق شما عزیزانی که قصد مهاجرت را دارید تنها نمیگذارد و شما میتوانید با دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس داشته و مشاوره رایگان دریافت نمایید در زمینه ی مهاجرت به هلند از طرق قانونی .

 

همانطور که در مقدمه فوق به اطلاع شما عزیزان رسانده شد موضوع مقاله در مورد دانشگاه دلفت است برای هموطنانی که قصد دارند در خارج از  کشور ادامه تحصیل دهند . برای شروع بهتر است بدانید موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت تحصیلی به هلند بهترین انتخاب و رهنما ی شما میتواند باشد .

دانشگاه دلفت:

دانشگاه دلفت که به اسم TU Delft  شناخته شده است را میتوان گفت که بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه دولتی در کشور هلند است.دانشگاه دلفت در شهر دلفت که یکی از شهر های بسیار زیبای کشور هلند است واقع شده همراه با ۸ دانشکده و تعداد فراوانی موسسات پژوهشی در سطح کشور هلند رنکینگ دانشگاه دلفت در QS رتبه ۱۵ را دارد.

دانشگاه دولتی دلفت بیش از ۱۹٫۰۰۰ دانشجو (فارغ التحصیل و در حال تحصیل ) دارد که بیش از ۳٫۳۰۰ نفر از انها محقق علمی و بیش از ۲٫۲۰۰ نفر پشتیبان و کادرمدیریتی دارد .

دانشگاه دلفت در سال ۱۸۴۲ توسط King William ll of the nethrland  به عنوان اکادمی رویالی ( ساطنتی ) تاسیس کرد. دانشگاه دلفت به عنوان اولین مدرسه پلی تکنیک با ارایه برنامه های قوی خودش در این زمینه گسترش داده است . دانشگاه رویال دلفت همچنین به عنوان اولین موسسه تکنولوژی در سال ۱۹۰۵ ثبت شد که اینگونه بود تمامی امتیازات یک دانشکاه کامل را دریافت کرد و نهایتا اسمش به دانشگاه تکنولوژی دلفت در سال ۱۹۸۶ تغییر کرد .

دانشکده ها :

دانشگاه تکنولوژی دلفت دارای ۸ دانشکده در زمینه های مختلف است از جمله :

دانشکده مهندسی هوا و فضا (AE) ، دانشکده علوم کاربردی ، دانشکده معماری و محیط ساخته (ARCH) ، دانشکده عمران و علوم زمین (GCE) ، دانشکده مهندسی برق،ریاضی و علوم کامپیوتر (EEMCS) ، صنعت مهندسی طراحی مکانیک ،دریایی و مهندسی مواد (۳ME) ، فن اوری و سیاست و مدیریت (TPM)

 

برنامه ها:

دانشگاه دلفت در کشور هلند درای ۱۶ برنامه کارشناسی و بیش از ۳۵ برنامه در مقطع کارشناسی ارشد است . در دانشگاه دلفت کلیه برنامه ها به زبان هلندی تدریس میشود اما در بعضی زمینه ها از جمله علوم کاربردی زمین و هوافضا در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی تدریس میشود .

دانشگاه دلفت یک دانشگاه پژوهشی است که همیشه سعی داشته تعادل مناسبی بین تئوری و عمل در پروژه و کار های علمی در مراکز تحقیق دانشگاه ایجاد کند . این امر نیز موجب میشود دانشجویان در دانشگاه دلفت قادر به بدست اوردن مهارت های مهندسی که از  نیاز های اینده ی انها در فرصت های شغلی در اینده است باشند.

دانشگاه دلفت در سطح بین الملل ۳ جایزه ی نوبل را دار که این خود میتواند برگ برنده ای باشد برای دانشگاه دلفت باشد برای جذب دانشجویان بین المللی که در دانشگاه دلفت در کشور هلند به ادامه تحصیل بپردازند .

 

در ادامه بهتر است بدانید موسسه حقوقی ملک پور با کادری مجرب و متخصص در زمینه ی حقئق بین الملل شما را در امر مهاجرت تحصیلی در کشور ها و دانشگاه های معتبر راهنمایی میکند .موسسه حقوقی ملک پور به طور قانونی در زمینه ی مشاوره ی مهاجرت که یکی از شاخه های حقوق بین الملل میباشد فعالیت میکند .

 

همانطور که به اطلاع شما شروران رسانده شد دانشگاه دلفت در کشور هلند در سطح بین الملل کاملا موفق است چنان که بیش از ۱۰۰ ملیت دانشجو را در خود مبیند و در حال حاضر ۳۰ درصد از انها در مقطع کارشناسی در حال تحصیل و حدود ۶۰ در صد انها در مقطع دکتری در حال تحصیل اند .

در دانشگاه دلفت افرادی که قصد تحصیل را دارند از هر کشوری که هستند شرایط خود را دارند یعنی شخصی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی را دارد و دیپلم امریکا را دارد با شخصی که دیپلم چین یا نیجریه را دارد  شرایط ورود ان شخص فرق میکند.

اما به طور کلی برای همه ی افراد نیاز هایی وجود دارد که انها باید دارا باشند . همچنین لازم به ذکر است که در دانشگاه دلفت اکثرا به زبان هلندی تدریس میشود به جز بعضی رشته ها و بعضی کتابها که باید به زبان انگلیسی تدریس شوند .

از حداقل نیاز هایی که برای ورود به دانشگاه دلفت است داشتن حداقل TOEFL 70 اینترنتی و دارا بودن حداقل IELTS 5.5

اما برای تحصیل در مقاطعی چون کارشناسی و ارشد در رشته های مهندسی حداقل TOEFL Ibt 90  اینترنتی و دارا بودن IELTS 6.5  از الزامات است .

لازم به تذکر است مدارکی که در فوق ذکر شد اگر از تاریخ انها بیش از ۲ سال گذشته باشد قابل قبول نیست . پس حتما لحاظ فرمایید.

در پایان بهتر است بدانید در کنار تحصیل در کشور هلند در دانشگها هایی همچون دانشگاه دلفت متوانید مشغول به کار نیز باشید . و اینکه شما میتوانید در کشور هلند در رشته هایی از جمله مهندسی نیز کار کنید که البته این بسته به شرایط شما خواهد داشت . اما لازم به ذکر است که دانشگاه دلفت که از بهترین دانشگاه هاست میتواند پلی برای رسیدن شما به مدارج بالا و موفقیت های روز افزون باشد .

موسسه حقوقی ملک پور شما را در جهت بهترین روش برای مهاجرت راهنمایی میکند . درصورت نیاز به مشاوره در باب مهاجرت به هلند ، تحصیل در هلند و سرمایه گذاری در هلند ، کار در هلند و راهنمایی وکیل مهاجرت  میتوانید با ما در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید .

 

Rating: 4
18 پاسخ
 1. حسین گفته:

  با سلام
  بنده یک ساله فارغ التحصیل رشته مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت در یک دانشگاه غیر انتفاعی سطح 1 هستم. معدل بالای 17 و رتبه دوم دانشکده شده ام. مقاله و مدرک زبان ندارم. چگونه میتوانم خودم را برای اخذ فاند کامل از دانشگاه دلفت آماده کنم؟ اگر مقاله داشتن ضروری است و بخواهم مقاله بنویسم نشریات معتبری که این دانشگاه بیشتر قبول داره و بدون درد سر است چیا هست؟ اگر مقاله ضروری نیست زبانم را تقویت کنم و اقدام کنم؟
  لطفا در حد امکان سریعا راهنماییم کنید
  با تشکر و سپاس فراوان

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های هلند با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. Shaghayegh گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.من دانشجو معماری هستم، فوق دیپلمم رو از دانشگاه آزاد گرفتم و معدل کلم هم 16/80 شد دوبار هم دانشجو برتر شدم.و الان هم ترم یک کارشناسی دانشگاه دولتی سمیه هستم،و الان هم دارم یک مقاله علمی پژوهشی مینویسم.ببخشید میخواستم بپرسم که آیا داشتن مدارک زیادی از گذراندن نرم افزار های معماری و رزومه های دیگه از جمله ورزشی و موسیقی هم میتونه تاثیر داشته باشه توی پذیرشم برای این دانشگاه؟

  پاسخ
 3. mahya گفته:

  سلام من دانشجوی ترم 5 کارشناسی رشته ی عمران گرایش اب و فاضلاب دانشگاه شهید بهشتی هستم معدلم دراین 4ترم بالای 16.50 است و میخواستم درباره ی اینکه چه مدارک دیگری در کنار نمره زبان و مقاله میتوانند به من کمک بیشتری بکنند برای پذیرش مثلا نرم افزار خاصی ؟؟؟؟
  و اینکه کدام کشور برای ارشد رشته ی مارو راحتتر قبول میکند ؟؟؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار باید رزومه شما توسط تیم مجرب ما بررسی گردد تا جوابی دقیق تر برای میزان شانس شما در کشورهای مختلف یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت بررسی کامل شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. زهرا گفته:

  با سلام
  من ۳۴ سالمه
  لیسانس آمار پیام نور با معدل ۱۶.۳۹
  ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تربیت مدرس با معدل ۱۸.۳۴
  یک مقاله کنفرانس بین المللی و یک مقاله پژوهشی داخلی دارم
  در حال خوندن زبان هستم
  میخام بدونم شانس گرفتن بورسیه و تحصیل در هلند رو دارم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 5. Mnutd گفته:

  سلام. بنده 4 مقاله isi و چند مقاله کنفرانس و مجلات داخلی در رشته مهندسی مکانیک دارم. از انجا که مدرک زبان ندارم میخاستم راهنمایی کنید میتونم بدون مدرک زبان اپلای کنم؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی تحصیل در کشور هلند و یا کشورهای اروپایی مستلزم اخذ مدرک زبان رسمی ان کشور و یا نمره ielts 6 میباشد .

   پاسخ
 6. آرش گفته:

  باسلام. من دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابا با معدل 13.85و همچنین ارشد سازه از همین دانشگاه با معدل 16.87 می باشم. در حال حاضر در حال خوندن زبان هستم و تسلطم به زبان انگلیسی تقریبا خوب میباشد. دو قاله کنفرانسی داخلی دارم. تز ارشد بنده درزمینه شناسایی آسیب در سازه ها بوده، شانس بنده برای گرفتن اپلای در مقطع دکتریچگونه است؟ با توجه به سرباز بودن بنده اگر موسسه شما کارهای اپلای بنده برای یکی از کشور های مطرح اروپا بر عهده بگیرد شرایط و هزینه حدودی شما چگونه است… اگر ممکنه پاسخ بنده رو از طریق email ارسال کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. Saba گفته:

  با سلام،من دانشجوی کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار دانشگاه غیر انتفاعی هستم با معدل ۱۸ و سن ۲۱ و آیلتس ۶.۵ ، سابقه کاری هم ندارم،آیا شانس پذیرش در دانشگاه دلفت رو دارم؟

  پاسخ
 8. روح الله مرساقیان گفته:

  باسلام بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی آب(آبیاری و زهکشی) و همسرم دارای لیسانس گیاهپزشکی هستند چطور میتونیم در دانتشگاه دلفت ادامه تحصیل و کار کنیم فعلا دارای یه فرزند میباشم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط سنی، مدرک زیان، سابقه کار و … برای راهنمایی بهتر شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود به صورت جزئی می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. امینه زرین نژاد گفته:

  من دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی هستم میخاستم بدونم اگر تمایل داشته باشم برای تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه دلفت اقدام کنم نیاز که چه مراحلی رو طی کنم؟؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.